Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257791 razy)

0 użytkowników i 21 Gości przegląda ten wątek.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1800 dnia: Marca 19, 2010, 11:28:38 am »
Ktoś tu chyba narzekał, że zbyt mało kulek wystarczy aby kogoś ubić.
Grałem sobie kilka meczy na HC i teraz mam wrażenie, że na classic trzeba zbyt dużo kulek ładować w przeciwnika...

Nabijam sobie obecnie medyka i może nie jestem mistrzem celowania, ale nie jestem też kaleką i wiem, kiedy muszka jest na wrogu, i że trzeba wtedy nacisnąć spust, oraz brać pod uwagę takie rzeczy jak odrzut...
Mimo to napotykam na kolesi, w których ładuje po 25-30 naboi, zanim padną... a czasami i nie.
Może to wina lagów, ale i tak jest to strasznie irytujące.

Na HC z kolei sprawa wygląda inaczej. Czuje się tam o wiele bardziej sprawiedliwie traktowany. Widzę przeciwnika - namierzam - strzelam - przeciwnik nie żyje.
Do tego jakby mniej sniperów. Nikt im nie zaznacza, ani oni sobie nie mogą zaznaczyć. Muszą strzelać w to co się rusza i przede wszystkim szukać tego, co się rusza. Druga sprawa, że na HC wszyscy się bardziej czają. Więc nie ma sniperfestu...
I tym oto sposobem na HC panują o wiele ciekawsze warunki.
A i gracze grają bardziej "mądrze".

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1801 dnia: Marca 19, 2010, 13:20:04 pm »
Cytuj
Do tego jakby mniej sniperów. Nikt im nie zaznacza, ani oni sobie nie mogą zaznaczyć. Muszą strzelać w to co się rusza i przede wszystkim szukać tego, co się rusza. Druga sprawa, że na HC wszyscy się bardziej czają. Więc nie ma sniperfestu...
Na PC jest odwrotnie :P Na normalu jest wiecej medykow [m60] i inzynierow [gustaw], na HC sniperow i assaultow [granatnik].

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1802 dnia: Marca 19, 2010, 15:04:54 pm »
Cytuj
Do tego jakby mniej sniperów. Nikt im nie zaznacza, ani oni sobie nie mogą zaznaczyć. Muszą strzelać w to co się rusza i przede wszystkim szukać tego, co się rusza. Druga sprawa, że na HC wszyscy się bardziej czają. Więc nie ma sniperfestu...
Na PC jest odwrotnie :P Na normalu jest wiecej medykow [m60] i inzynierow [gustaw], na HC sniperow i assaultow [granatnik].

Yeah baby! Dwa najlepsze sprzęty na mapy, gdzie wróg kampi w budynkach (white pass np.).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1803 dnia: Marca 19, 2010, 17:10:44 pm »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów, party, składy w grze - to jeśli chodzi o sprawy techniczne. O poziomie umysłowym większości grających oraz całkowitym braku balansu w rozgrywce na publicach - nie wspominam...

Sorry stary ale zaden z tych probelmow mnie nie dotyczy. Nie mialem ani jednego meczu z lagami, zadnych bledow serwerow, konsola ani razu mi sie nie zawiesila. Jaki problem jest w party czy skladach?  Poziom umyslowy juz sie bardzo podniosl, ludzie ogarneli troche granie, coraz mniej snajperow jest a ludzie zaczynaja grac reconami tak jak nalezy, wszyscy bardziej druzynowo graja, wiec nie mow mi pan takich bzdur. To ze cos dotyczy ciebie, lub wyczytales cos ze tak jest to nie znaczy ze jest tak ze wszystkimi.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 18:18:00 pm wysłana przez _ReD_ »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1804 dnia: Marca 19, 2010, 19:09:22 pm »
Czyli to jednak ze mną jest coś nie tak  :(
Trudno - widocznie nie ogarniam tej gry...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1805 dnia: Marca 19, 2010, 23:37:51 pm »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów, party, składy w grze - to jeśli chodzi o sprawy techniczne. O poziomie umysłowym większości grających oraz całkowitym braku balansu w rozgrywce na publicach - nie wspominam...

Sorry stary ale zaden z tych probelmow mnie nie dotyczy. Nie mialem ani jednego meczu z lagami, zadnych bledow serwerow, konsola ani razu mi sie nie zawiesila. Jaki problem jest w party czy skladach?  Poziom umyslowy juz sie bardzo podniosl, ludzie ogarneli troche granie, coraz mniej snajperow jest a ludzie zaczynaja grac reconami tak jak nalezy, wszyscy bardziej druzynowo graja, wiec nie mow mi pan takich bzdur. To ze cos dotyczy ciebie, lub wyczytales cos ze tak jest to nie znaczy ze jest tak ze wszystkimi.

To je też jestem inny w takim razie... :(
Lagi i efekt "pływania" to pewnie od nieprzespanych nocy doświadczałem.
Całe bataliony sniperów zdobiące wzgórza to pewnie też halucynacje.
A system składów to najlepsze rozwiązania eva w taktycznych grach FPS!
Z kolei problemy z odpaleniem prywatnej gry ostatnio to pewnie całe 15 osób miało zwidy.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 23:40:16 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1806 dnia: Marca 20, 2010, 01:51:27 am »
Mi też jeszcze ani razu gra nie lagowała, ani nie wywaliła z serwera. Raz tylko złapałem zawiechę :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1807 dnia: Marca 20, 2010, 09:24:29 am »
A ja dalej nie mam w menusach swoich statsów ani broni :mad:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1808 dnia: Marca 20, 2010, 09:41:07 am »
Mialem dzisiaj niezla akcje, myslalem ze jebne ze smiechu.  Siedzialo dwoch gosci w czolgu a dwoch ten czolg z tylu naprawialo. Zakradlem sie cichaczem od tylu i sprzedalem jednemu kose, wyjalem narzedzie i udaje ze naprawiam z nim. Koles tam widac ze sie stara ale energia czolgu zamiast rosnac to spada, dopiero jak czolg sie rozjebal to zajazyl no i musialem mu sprzedac kose :)
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2010, 09:43:40 am wysłana przez _ReD_ »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1809 dnia: Marca 20, 2010, 09:44:21 am »
Mialem dzisiaj niezla akcje, myslalem ze jebne ze smiechu.  Siedzialo dwoch gosci w czolgu a dwoch ten czolg z tylu naprawialo. Zakradlem sie cichaczem od tylu i sprzedalem jednemu kose, wyjalem narzedzie i udaje ze naprawiam z nim. Koles tam widac ze sie stara ale energia czolgu zamiast rosnac to spada, dopiero jak czolg sie rozjebal to zajazyl no i musialem mu sprzedac  :)

z MW2 byłby z Ciebie dumny :D.

Mi takie akcje nigdy nie wychodzą :P.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1810 dnia: Marca 20, 2010, 09:56:48 am »
Mialem dzisiaj niezla akcje, myslalem ze jebne ze smiechu.  Siedzialo dwoch gosci w czolgu a dwoch ten czolg z tylu naprawialo. Zakradlem sie cichaczem od tylu i sprzedalem jednemu kose, wyjalem narzedzie i udaje ze naprawiam z nim. Koles tam widac ze sie stara ale energia czolgu zamiast rosnac to spada, dopiero jak czolg sie rozjebal to zajazyl no i musialem mu sprzedac kose :)
Hehe, no to spostrzegawczy był ten drugi inżynier :lol:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1811 dnia: Marca 20, 2010, 10:30:08 am »
Mocna akcja :) Wiertarka jest super, na atacama desert czasami używam w obronie wzgórz z domkami. Odpalam rakietę a potem szarża z drillem na uszkodzony czołg :)


Z podobnych motywów - mnie czasami mierzi gdy widzę jak gostek z mojej ekipy praktycznie mija przeciwnika ramię w ramię i nic nie zauważa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1812 dnia: Marca 20, 2010, 10:52:08 am »
Mialem dzisiaj niezla akcje, myslalem ze jebne ze smiechu.  Siedzialo dwoch gosci w czolgu a dwoch ten czolg z tylu naprawialo. Zakradlem sie cichaczem od tylu i sprzedalem jednemu kose, wyjalem narzedzie i udaje ze naprawiam z nim. Koles tam widac ze sie stara ale energia czolgu zamiast rosnac to spada, dopiero jak czolg sie rozjebal to zajazyl no i musialem mu sprzedac kose :)

Poziom umyslowy juz sie bardzo podniosl, ludzie ogarneli troche granie....

 :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1813 dnia: Marca 20, 2010, 10:53:21 am »
Tak czytam was i czy serwery są w ogóle jakoś sprawne do grania na ten czas ?

I tak rzucę jeszcze na temat serwerów do BC pierwszego, okazało się że dla mnie serwery dalej nie działają już od ładnego czasu, bo wchodząc przez moje konto nie mogę połączyć się z EA, wchodząc na konto dziewczyny czy inne z tej samej konsoli, mam połączenie bez problemu  :lol: Nie wiem od czego to zależy że przez swoje nie mogę ^^

NÓŻ VS BUDYNEK ! :lol:

http://www.gametrailers.com/user-movie/bfbc2-knife-vs-building/342058?playlist=featured

« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2010, 16:48:52 pm wysłana przez Moldar »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1814 dnia: Marca 20, 2010, 20:59:38 pm »
Możecie się połączyć z grą? Bo ja od południa nie mogę  :mad:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1815 dnia: Marca 20, 2010, 22:00:39 pm »
U mnie wszystko smiga bez zadnych problemow

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1816 dnia: Marca 20, 2010, 22:41:43 pm »
U mnie wszystko smiga bez zadnych problemow
Fak, a u mnie lipa.  :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1817 dnia: Marca 20, 2010, 22:42:18 pm »
O co chodzi z tym skill level? wlasnie dostalem informacje ze kasuja mi to do zera...? To aż taki słaby jestem? :angel:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1818 dnia: Marca 20, 2010, 23:12:54 pm »
To jest blad jakis, po meczu wroci ci do normy, tez to mialem :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1819 dnia: Marca 21, 2010, 02:27:09 am »
To jest blad jakis, po meczu wroci ci do normy, tez to mialem :)
Spoko, już wróciło :)

Cancer, specjalnie dla Ciebie :P


Tango

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1820 dnia: Marca 21, 2010, 07:53:50 am »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów, party, składy w grze - to jeśli chodzi o sprawy techniczne. O poziomie umysłowym większości grających oraz całkowitym braku balansu w rozgrywce na publicach - nie wspominam...

Takie akcje to tylko na psn

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1821 dnia: Marca 21, 2010, 08:44:00 am »
Co ma PSN do wieszania konsol i kiepskiego systemu Party? o_O

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1822 dnia: Marca 21, 2010, 09:49:18 am »
A jakie to problemy maja? Ja tam zadnych nie doswiadczam, moze sporadyczne wyjscie do dasha od czasu do czasu ale nic poza tym.

Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów, party, składy w grze - to jeśli chodzi o sprawy techniczne. O poziomie umysłowym większości grających oraz całkowitym braku balansu w rozgrywce na publicach - nie wspominam...

Takie akcje to tylko na psn

Takie teksty to do SW.

Tango

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1823 dnia: Marca 21, 2010, 20:13:15 pm »
Co ma PSN do wieszania konsol i kiepskiego systemu Party? o_O

Cytuj
Zawieszanie konsoli - średnio co trzeci mecz, lagi, błędy serwerów.

Na XO wszystko smiga jak nalezy. Wiec pisanie konsole to naduzycie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1824 dnia: Marca 21, 2010, 20:56:27 pm »
Fak, nie dość, że nie mogę się połączyć z serwerami to jak mnie już w końcu połączyło to nie miałem żadnych broni :mad: Co się qrwa dzieje... :evil:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1825 dnia: Marca 21, 2010, 20:58:08 pm »
Nie wiem. Gry nie sprawdzałem, ale nie chce mi się otworzyć stronka ze statami  i strona główna ma jakieś fochy.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1826 dnia: Marca 21, 2010, 21:04:54 pm »
Takie akcje to tylko na psn

A fakt, ze przez pierwszy tydzien gra byla niegrywalna na X0 to juz nie ma znaczenia tak? :> Przeciez xbox live! jest nietykalny. Prawda jest taka, ze jesli chodzi o BC 2 to gra miala problemy na kazdej platformie lacznie z PC [chyba najwiecej, ale tam tez troche wyzsze wymagania sa jesli chodzi o online].

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1827 dnia: Marca 21, 2010, 21:06:20 pm »
Takie akcje to tylko na psn

A fakt, ze przez pierwszy tydzien gra byla niegrywalna na X0 to juz nie ma znaczenia tak? :> Przeciez xbox live! jest nietykalny. Prawda jest taka, ze jesli chodzi o BC 2 to gra miala problemy na kazdej platformie lacznie z PC [chyba najwiecej, ale tam tez troche wyzsze wymagania sa jesli chodzi o online].

Dla kogo byla niegrywalna? Ja od pierwszego dnia zadnych problemow z gra nie mam, wiec nie uogolniaj. To ze komus cos tam sie przytrafilo to nie znaczy ze musialo wszystkim lol

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1828 dnia: Marca 21, 2010, 21:13:02 pm »
Cytuj
Dla kogo byla niegrywalna? Ja od pierwszego dnia zadnych problemow z gra nie mam, wiec nie uogolniaj. To ze komus cos tam sie przytrafilo to nie znaczy ze musialo wszystkim lol
Komus? :P Stary polowie osob serwery nie dzialaly, poczytaj sobie stare wpisy z twittera bad company 2 jak rowneiz neogaf.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1829 dnia: Marca 21, 2010, 21:18:29 pm »
Nawet jesli polowie to nie wszystkim lol

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1830 dnia: Marca 21, 2010, 21:26:22 pm »


:P

Tango

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1831 dnia: Marca 21, 2010, 23:26:57 pm »
Takie akcje to tylko na psn

A fakt, ze przez pierwszy tydzien gra byla niegrywalna na X0 to juz nie ma znaczenia tak? :> Przeciez xbox live! jest nietykalny. Prawda jest taka, ze jesli chodzi o BC 2 to gra miala problemy na kazdej platformie lacznie z PC [chyba najwiecej, ale tam tez troche wyzsze wymagania sa jesli chodzi o online].

Dla kogo byla niegrywalna? Ja od pierwszego dnia zadnych problemow z gra nie mam, wiec nie uogolniaj. To ze komus cos tam sie przytrafilo to nie znaczy ze musialo wszystkim lol

WPIS! Mi i wszystkim moim kolesia z listy zapierdalalo az milo, ale KKRT ma zawsze opowiesci z pierwszej reki.

Slowo wszystkim to straszne uogolnienie i wyolbrzymienie. Sytuacja wyglada sto razy lepiej na XO niz PS3 w przypadku Bad Company 2. Na psn wciaz problemy.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2010, 23:29:34 pm wysłana przez Tango »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1832 dnia: Marca 22, 2010, 00:01:59 am »
Cytuj
We are aware of a drop in players on Xbox 360, EA is investigating and we will get the game back for you ASAP.

Cytuj
We are aware of the connectivity issues that are happening on PC and 360 right now. We are sorry for this and working on solving the problem

Cytuj
Today there will be a restart of our BFBC2 Xbox 360 systems at 3:00 AM PST, 11:00 GMT. Please spread the word.

Cytuj
EA server maintenance which is affecting the Xbox 360 BFBC2 is taking longer than expected. We'll have the servers back as soon as possible.

Cytuj
EA Servers that affect Xbox 360 BFBC2 are coming back online. Things will be back up to full speed within 90 minutes.

W tym czasie tylko dwa komunikaty odnośnie PS3...

Cytuj
We are working on the PS3 BFBC2 Store issues.

Cytuj
A #BFBC2 PS3 update is currently with Sony and will hopefully go live later today.

...i dalej o X0...

Cytuj
BFBC2 Xbox 360 is still down for maintenance. Last minute issue delayed the servers coming back up.

Cytuj
The EA Online team is looking into why some Xbox 360 players can not connect to game servers.

Cytuj
If you can't connect to BFBC2 servers on your Xbox 360 turn your console off and on and try to connect again.

...a odnośnie PS3 cisza.

http://twitter.com/OfficialBfbc2

Od początku największe problemy były z serwerami dla Xboxa i PC, na PS3 nie działał jedynie in-game store. Oczywiście info o ciągłych problemach na PSN Tango ma z pierwszej ręki, a fakt, że ja i wielu moich kolegów cały czas gramy bez najmniejszych problemów, pozostaje kompletnie bez znaczenia.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1833 dnia: Marca 22, 2010, 00:44:48 am »
Ryo wiedziałem, ze mozna na Ciebie liczyć 8) A masz!! miszikiszka :lol: :angel:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1834 dnia: Marca 22, 2010, 02:02:10 am »
Ale mieliśmy przerąbaną rundę z Ryo. Na końcu dołączył Cancer. Graliśmy Arica harbour. Ja i Ryo wsiedliśmy do T90 (Obrońcy) i broniliśmy się zaciekle. Zniszczyliśmy kilka fal abramsów, niezliczone ilości piechoty i przeżyliśmy kilkanaście ataków moździeżowych. Dobrze że atakujący byli na tyle nierozgarnięci, żeby nie używać UAV. W każdym razie mcom alpha zniszczyli nam zawalając budynek moździeżami właśnie. Bravo tak się nie da zniszczyć, więc nie dopuszczaliśmy przeciwników do bazy. Zostały 2, dosłownie 2 tickety przeciwnikom - mówię do Ryo - jadę na fragi na respa :P Pojechałem. Nawiązałem kontakt ogniowy z czołgiem na respie (skutecznie ostrzeliwał bazę - raz mnie zniszczył - dobry strzelec), zniszczyłem go - jeden ticket. Widzę snajpera na wrakiem samochodu, boom - dostał, ale żyje. Ładuję nastepny - boom. Pudło! MCOM station alpha destroyed! WTF?!?!?! No żesz kur**! Ale ch** - mówię, przynajmniej więcej fragów nabijemy :P Rundę.... przegraliśmy. Ale za każdym razem ograniczaliśmy siły atakujących poniżej 20 ticketów.

NIGDY NIE OPUSZCZAJCIE STANOWISK OBRONNYCH! :)




To mnie zaciekawiło. Ma oficjalnej stronce w my soldier jest oznaczone jako special unlock.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 03:06:01 am wysłana przez Ohtar »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1835 dnia: Marca 22, 2010, 03:11:26 am »
Zostały 2, dosłownie 2 tickety przeciwnikom - mówię do Ryo - jadę na fragi na respa Razz
Ja w tym czasie strzelałem do snajpera na wzgórzu, raz oberwał, przeładowuję - strzelam, Alpha destroyed, koleś ginie... Jak na złość :P No ale ładne ratio nastukaliśmy, ja walnąłem 55/16 i ponad 5000 pkt, a Ty widziałem miałeś punktów ponad 8000 :P Świetne dzisiaj były mecze, jak Cancer dołączył to we trójkę dawaliśmy nieźle radę (wpadł mi pin za zniszczenie 4 skrzynek w jednym meczu). Oby więcej tak emocjonujących pojedynków w dobrym squadzie  :P
Btw. wczoraj miałem niezłą sytuację - strzeliłem z RPG do UH60 i rakieta przeleciała przez środek śmigłowca tam gdzie są działka i poleciała w siną dal xD

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1836 dnia: Marca 22, 2010, 08:10:33 am »
Sytuacja wyglada sto razy lepiej na XO niz PS3 w przypadku Bad Company 2. Na psn wciaz problemy.
Oczywiście jedna negatywna wypowiedź i od razu "na PSN nadal problemy". :grin:
A reszta gra i wsio działa, ale przecież to się nie liczy, bo i tak PSN błe.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1837 dnia: Marca 22, 2010, 16:54:30 pm »
BFBC 2 Kit DLC Delayed, But Coming Soon
http://www.respawnaction.com/2010/03/bfbc-2-kit-dlc-delayed-but-coming-soon.html

Cytuj
Apparently DICE have been working on some new DLC for each class in the multiplayer, because according to a recent tweet they announced it is coming soon. Hopefully it comes soon after the next map pack, and hopefully not too far after.

     The official BFBC2 Twitter stated this:

     The delay in kit upgrades DLC for Battlefield Bad Company 2 also affects the Dr Pepper promotion in North America. The kits are coming soon.

     Thanks for the heads up DICE, and I'm sure the wait till be worth it.

Wiadomość scalona: Marca 23, 2010, 00:17:04 am
Battlefield: Bad Company 2 Steam update released
http://www.examiner.com/examiner/x-3707-DLC-Examiner~y2010m3d22-Battlefield-Bad-Company-2-Steam-update-released

Cytuj
DICE has released a new update for Battlefield: Bad Company 2, now available for download.

The patch brings a handful of fixes and improvements to the game including several adjustments with the server browser feature.

Steam users who own the game can grab the update by restarting the client. From the change log:

Battlefield: Bad Company 2

    * Server browser downloads 100 entries instead of 500 in a chunk this makes the Cancel button more responsive
    * Fixed crash during server browser refresh
    * Low-level networking library switched back to the optimized version (the game client was temporarily running with one that had more debugging logic in it)
    * Localization fixes in the scoreboard
    * Server browser ping handling code modified
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 00:17:04 am wysłana przez Ryo »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1838 dnia: Marca 23, 2010, 15:44:07 pm »
Gram sobie spokojnie w singla, az tu nagle mym oczom ukazuje sie taka fajna teksturka  :P






Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1839 dnia: Marca 23, 2010, 15:54:32 pm »
Też widziałem w kilku miejscach. Na szczęście purystą nie jestem i w grach takich rzeczy nie zauważam. Chyba, że nagle na czołgu znikają tekstury i zostaje bryła :P