Autor Wątek: --Kto wygra Mistrzostwa Świata---  (Przeczytany 15229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 17, 2006, 09:10:31 am »
Matrox- ta o klase lepsza od innych druzyn Brazylia gładko przgrala z Argentyna 3-1.Co prawda wynik w Brazylii byl odwrotny , ale wtedy gospodarze strzelili wszystkie bramki z karniaka.Po naciagnietych rzutach karnych , należałoby dodac.

Co do sędziowania , to mamm nadzieje ,ze nie powtórza sie takie dziwolągi jak 4 miejsce Koreańczyków(powinni odpaśc juz w1/8 a mecz z Hiszpania to był cyrk ,a nie pilkarskie widowisko).Dla takich arbitrow dalbym dozywocie  :x  .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 17, 2006, 10:12:10 am »
Po częsci związane z MŚ

Cytuj
estem zfrustrowany. Strzeliłem bramke, miałem dwie asysty a prezes i tak jak mnie zobaczył to machał pięścią w moją stronę wołając o pomstę do nieba  
- Dlaczego szef jest zły? Przecież wygraliśmy ! - zapytałem lekko zmieszany.  
- Ty drewniaku ! To był ustawiony mecz ! Nie widziałeś że to dzieci z hospicjum ? Miały z nami wygrać !
- Faktycznie może troche małe te piłarze byli - odparłem - Ale skąd miałem wiedzieć ??
- Już trzy dni ci o tym mówimy a Ty i tak zapomniałeś gałganie ! Co ja mam z Tobą począć ???
Prezes, człowiek twardy, nieustępliwy po raz pierwszy w życiu złamał sie i popłakał się jak dziecko.
Prezes musi wiedziec ze ja jestem wybitnym sportowcem i nie daje forów, nawet takim małym wychudzonym szkrabom. Na boisku jestem nieustępliwy i nie tracę piłek. Dzisiaj był tego przykład kiedy wślizgiem trafiłem w nogi jakiegoś wyłysiałego chłopczyka który przez cały mecz pokazywał na mnie palcem i mówił do kolegow  
"This is Woodman ! Guys,, this is Woodman !"
Chłopczyk miał szczęscie że zimą mam słabe konary i nie mam w nich tyle żywice co latem. Inaczej już by chodził o kulach.  
Niedługo MŚ Świata. Mam nadzieje że po tym meczu wujek Paweł zadzwoni z powołaniem. Jestem przecież najlepszym polskim napastnikiem.

a.k.a. Grzegorz R. ofcorss .
Na onecie i pewnie innych portalach duzo lata takich komentow ;)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 17, 2006, 12:14:00 pm »
historyjek podobnych o Grzegorzu R na necie jest w cholere niektore lipne ale i zdarzaja sie swietnie zrobione historyjki jak np

"Piłkarzyki", odcinek 3-ci i ostatni
 
Tytuł dzisiejszego odcinka - "...bo jest impreza!" Noc, hotel w którym przebywa polska ekipa. Trener Jonasz smacznie sobie śpi w swoim pokoju, a w tym samym czasie polscy kopacze uradzili by cichaczem zorganizować imprezę w hotelowej piwnicy. Sielanka jednak nie trwała zbyt długo, gdyż donośnie okrzyki piłkarzy dotarły do trąbki Eustahiusza selekcjonera Jonasza. -Co się dzieje? Co to za okrzyki? - zerwał się zbudzony ze snu trener - muszę to sprawdzić... Zszedł więc Jonasz na dół, a im bardziej zbliżał się do piwnicy tym głośniej było słychać wokalne popisy zawodników. -Wrej se wrejs, ma numa numa ej, numa numa ej, numa numa numa ej!!! - śpiewali piłkarze. W selekcjonerze się coraz bardziej gotowało. -Ja im dam! Już ja im pokażę! Na zgrupowaniu będą mi tu bibkę urządzać! - pomyślał. Potężnym kopniakiem Jonasz wywalił drzwi od piwnicy. Ku jego przerażeniu pokazał się widok iście biblijnej Sodomy i Gomory. Wóda, wóda, wóda, wszędzie wóda! Nawaleni jak stodoła piłkarze zataczali coraz to większe kręgi, ósemki, trójkąty, półkąty... Tańczyli na stołach, pod stołami, w dwójkach, trójkach, czwórkach. Muzę przygrywał na zmianę DJ Levy i DJ Drevno, wokalne umiejętności karaoke prezentował nap... jak Messershmitt Radzio z rezerw Leverkusen zaś Artuś próbował zatańczyć breadgence'a... -Co tu się dzieje!!?? - wrzasnął Jonasz. Jednak nikt nawet nie zauważył jego przybycia. -No to za Austrię!!! Siup!!! Do dna!!! - wznoszono toasty. - No to za Walię!!! Siup!!! -Kto za to wszystko odpowiada!? - zawrzasnął ponownie trener. -A to Miruś wszystko zorganizował! - odpowiedział Baszcz, który jako jedyny zauważył Jonasza. -A gdzie jest teraz Miruś? - zapytał trener. -W łazience. Zaraz powinien dojść. - usłyszał w odpowiedzi Jonasz. W tym samym momencie z łazienki dobiegł głośny okrzyk ulgi, jak w trakcie aktu miłosnego. -Ohhhh!!! Tak!!! Aaaaaaa.....!!! Jeszczeeee!!!! O taaaaak!!!! Po paru chwilach przychodzi Miruś, micha od ucha do ucha. -Miruś! Gdzieś ty się szwędał? - zapytał poirytowany Jonasz? -Trenerze....eee...długo dochodziłem... ostatnio mam z tym problemy - język plątał się bardzo już wstawionemu procentami Mirusiowi. Jonasz popatrzył z politowaniem na zawodnika. -Miruś... - powiedział nieśmiało - ... masz białą plamę na spodniach... Miruś zrobił się czerwony jak burak i w te pędy popędził do swojego pokoju. -You will never waaalk aloooneee! - spod stołu wytoczył się Dudi trzymając w ręce Jasia Wędrowniczka. -Dudi! Ty tutaj? - zdziwił się Jonasz - No kogo jak kogo, ale ciebie się tutaj nie spodziewałem! -To Dudek! On jest z nami! - wykrzyknął rozradowany DJ Levy, po czym wziął piłkę i zaczął wszystkich jeździć niczym Ronaldinho. Tu kiwka, tam kiwka, tu kanał, tam lobik, tu minięcie... No miodzio! -Ole!!! Ooooole!!! Ooooleeee! - krzyczał rozradowany. -Hmm... - zaczął się zastanawiać Jonasz - Niezła szybkość, dynamika, dużo widzi, nie potyka się o własne nogi, pierwszy skład jak w mordę strzelił! Pech chciał że w tym momencie DJ Levy założył kanała trenerowi, a tego już było za wiele! Jonasz ze złości wziął piłkę i wykopał ją przez okno. Levy, jako ofiarny gracz który dla futbolu by życie oddał (oczywiście nie swoje) wyskoczył za piłką przez okno. Jednak po chwili zdał sobie sprawę z tego, że popełnił błąd, gdyż w piwnicy tej nie było okien. -Co by powiedział prezes Liść gdyby was tu zobaczył!? - zagrzmiał Jonasz. W tej samej chwili przez drzwi wtoczył się właśnie prezes. -Eee... sorki chłopaki że tak długo....ale wiecie...w monopolowym była kolejka... - powiedział drżącym głosem, po czym stracił równowagę, spadł z dywanu na podłogę i pierdyknął z impetem w kant leżącej nieopodal futbolówki. -Bleeee!!! - zdążył tylko usłyszeć Jonasz po czym spojrzał na własne buty dopiero co przyozdobione wymiocinami Stolara Maciejczyka. -P...p...p....przep....sory tleneze...ale to było to...to co z Gruzji jako pamiątkę przywiozłem.... - tłumaczył się Maciejczyk. -Ej ej ej! Może zadzwonimy po "kuzynki"? - zaporoponował trzeźwo DJ Drevno. -No jasneeee! - ucieszył michę Baszcz - U mnie w Wisełce to mamy takiego bramkarza, Majdanka, i on ma zarąbistą laskę... Jak jej tam...Anoda...Katoda... Coś takiego. Zadzwonię po nią! Na pewno nie odmówi!... Halo! Anoda? Cześć, tu Baszcz... tak, tak, dobrze pamiętasz, niezaspokojny ogier... Słuchaj, jest sprawa, trzeba dogodzić. Przyjedź najszybciej jak możesz! -A może darować im ten jeden raz... - zaczął zastanawiać się trener - Są jeszcze młodzi... Coś im się należy od życia a nie tylko piłka i piłka... Niech się bawią... -No chłopaki, walnę sobie z wami jednego głębszego! A co! Jak szaleć to szaleć! - zaproponował radośnie Jonasz, po czym wypiwszy ociupinkę Smyrnova udał się w zadumie do swojego pokoju. A w oddali słychać było bity zarzucane przez DJ Drevno: -Bo to jej czarne krocze... To jej czarne krocze... nikt nie przeoczy, wiem że nie...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 17, 2006, 14:58:42 pm »
O historiach, wierszykach, piosenkach, zdjęciach i wszystkim co z Zesiem zwiazane możnaby oddzielny temat założyć :P

O sędziach na poprzednim Mundialu wolę nie wspominać...

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 17, 2006, 15:16:03 pm »
Cytuj
Co do sędziowania , to mamm nadzieje ,ze nie powtórza sie takie dziwolągi jak 4 miejsce Koreańczyków(powinni odpaśc juz w1/8 a mecz z Hiszpania to był cyrk ,a nie pilkarskie widowisko).Dla takich arbitrow dalbym dozywocie  .

Najlepszy był cyrk w 1/4 finału USA-Niemcy. Piłka mineła Kahna a niemiecki obrońca zatrzymał ja na linii reką :!:
Powinien być karny i czerwona :) A sedzia nic :!:

P.S. Podobała mi się przyśpiewka kibiców z Czech na Euro jak Szwaby dostały z Chechami "B" :twisted:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 17, 2006, 16:49:00 pm »
Cytat: "fazanaldo"
Cytat: "UFO"
Dotarli do finału i po pięknym meczu polegli z Grekami ale to nie znaczy że im nie poszło

podejrzewam że oni mimo wszystko rozpatrują to w kategoiriach porażki:)


Grecy wygrali zasłurzenie. Zastosowali taktykę obronną, mało jak trener potrafi tak zdyscyplinować piłkarzy żeby grali tak defensywny football. ,,dajcie się przeciwnikowi wychulać i my polecimy z kontrą" i się udało. Miejmy to pod uwagą że Grecy nie mieli w swoim skłądzie wybitnych piłkarza a wibitnego trenera.

ps:Wiecie co z nim się teraz dzieje?

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 17, 2006, 19:43:02 pm »
Cytuj
ps:Wiecie co z nim się teraz dzieje?

Nie awansowali do MŚ :P

P.S. Finałową bramke zawalił Ricardo. Chyba nie powinien wychodzic do tej piłki :?

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 17, 2006, 23:23:33 pm »
Cytat: "barman"
Nie awansowali do MŚ

KTO TAKI???
DRES GENERATION MEMBER

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 18, 2006, 10:20:41 am »
Cytuj
barman napisał:
Nie awansowali do MŚ  

KTO TAKI???


Grecy :P Z grupy wyszła Ukraina a z drugiego miejsca Turcja która poległa w barażach :twisted:

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 19, 2006, 19:58:09 pm »
Cytat: "barman"
Grecy  

no tak... sorka zawiesiłem sie:)
DRES GENERATION MEMBER

rava

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 24, 2006, 21:33:01 pm »
A jak sądzicie gdzie dojdzie Polska? Ja myśle że wyjdziemy z grupy a dalej to zależy od tego na kogo trafimy  8)

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 24, 2006, 21:45:09 pm »
Cytat: "rava"
A jak sądzicie gdzie dojdzie Polska? Ja myśle że wyjdziemy z grupy a dalej to zależy od tego na kogo trafimy  8)

niechcę być złym prorokiem, ale myślę, że Polska nie wyjdzie z grupy  :cry:
Mamy trudnych przeciwników:
Niemcy- Jedni z faworytów do pucharu. Będą dodatkowo zmoralizowani ty, że grają u siebie.
Wynik : 3-1 dla niemców :(
Ekwador- ciężko polakom gra się z drużynami z Ameryi Połudiowej. Inny futbol sobą prezentują. Większy ,,freestyle" i szybka gra piłką. Lubią grać z klepki i to jest ich największą bronią.
Zdaje mi się że Ekwador po raz pierwszy awansował do MŚ, więc to będzie dodatkowa motywacja dla nich.
Wynik: 2:0 dla Ekwadoru. :cry:
Kostaryka- tu podobna historia co z Ekwadorem. Młodzi zawodnicy, chcący się pokazać, grający odważny futbol. Będzie ciężko.
Wynik 2:1 dla Polski :D

Nie martwcie sie, ja i tak jeszcze nigdy nie trafiłem wyniku ani zwycięscy.
Barca-Chelsea, mówie wygra Chelsea-przegrało( :cry: ). Juve- Werder, Juve przegra-wygrało.Real-Arsenal, Real wygra-przegrał( :cry: ).
Tylko trafiłem że Inter wygra z Ajaxem, ale to i tak każdy wiedział :D

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 24, 2006, 21:53:14 pm »
Mi się wydaje, że po raz kolejny wygrają Brazylijczycy. Po prostu jeśli chodzi o kopaną to są niepokonani. I ten Ronaldinho...... jest geniuszem :d

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 24, 2006, 22:01:48 pm »
Cytat: "UFO"
Zdaje mi się że Ekwador po raz pierwszy awansował do MŚ, więc to będzie dodatkowa motywacja dla nich.

Źle Ci się zdaje 8)
Ekwador przed 4 laty rozegrał swoje pierwsze Mistrzostwa Świata :wink:.

Ja również uważam, że Polska z grupy nie wyjdzie. Będzie tak samo jak w Korei i Japonii, też wiekszość mówiła, że wyjdziemy z grupy, a chyba nie musze przypominać jak sie skończyło :?.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 24, 2006, 23:52:43 pm »
Cytat: "rava"
A jak sądzicie gdzie dojdzie Polska? Ja myśle że wyjdziemy z grupy a dalej to zależy od tego na kogo trafimy

Moim skromnym zdaniem z grupy wyjdziemy na drugim miejscu, zaraz za Niemcami. Ale i tak wszystkie mecze grupowe beda ciezkie.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 25, 2006, 10:54:31 am »
Ja mysle, ze Polska z grupy wyjdzie. A jak nie wyjdzie, to sie nie zdziwie :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 26, 2006, 18:09:10 pm »
Też myślę, ze Polska wyjdzie z grupy. A jak nie - to nasi piłkarze nie mogą zwać się prawdziwymi piłkarzami.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 16, 2006, 19:16:16 pm »
Wygra Anglia no i Niemcy niestety też sie będą liczyć a Polska wyjdzie z grupy na bank :D

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 16, 2006, 22:30:03 pm »
wg mnie nie ma zdecydowanego faworyta w tegorocznych mistrzostwach... poziom jest wyrównany.  wyrac' (ci mi nie działa :/ :P ) mogą praktycznie wszyscy: brazylijczycy, anglicy, hiszpanie, portugalczycy, argentyńczycy, włosi, nawet niemcy, którzy nie mają zbyt dobrego składu będą sięliczyc'...jak widzicie dużo ich jest, a nie wymieniłem tutak żadnej z drużyn afrykańskich, które mogą nieźle namieszac'. jedno jest pewne...szykują się ciekawe mistrzostwa :)

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 16, 2006, 23:56:19 pm »
a mi się wydaje że my zdobędziemy mistrza i wygramy z Brazylianą 3:1
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


PS2Gamer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:10:44 pm »
Wariant optymistyczy:
Niemcy - Polska 0:0
Polska -  Kostaryka 2:0
Polska - Ekwador 3:0
O wyjściu z pierwszego miejsca w grupie zdecyduje bilans bramek.
Dochodzimy do 1/8 finału, trafiamy na mocnego rywala remisujemy lecz przegrywamy w karnych.

Wariant pesymistyczny:
Niemcy - Polska 3:0
Polska - Kostaryka 0:1
Polska - Ekwador 1:0
Nie wychodzimy z grupy. Wracają chłopaki do kraju z jedną strzeloną bramką a my się cieszymy jak idioci z jednego zwycięstwa - w sumie mogło być zawsze gorzej.


Mistrzem Świata zostaje BRAZYLIA ! :D

Kirinji

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-04-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:07:56 pm »
mysle ze polska jednak jakims cudem wyjdzie z grupy a tytul mistrzow swiata przypadnie wlochom (oczywiscie po pokonaniu brazyli w finale jedna bramka, ktora strzeli super pippo :D ).

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:39:07 pm »
A mi się wydaje że polska nie wyjdzie z grupy.
A MS wygrają Niemcy lub Brazylia.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 20, 2006, 21:00:49 pm »
Cytat: "Kirinji"
a tytul mistrzow swiata przypadnie wlochom

No nareszcie ktoś mądrze gada  :mrgreen:.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 20, 2006, 21:12:07 pm »
nie wiem kto. megaoptymistycznie stawiam na polskę(looool) a tak normalnie to raczej brazylia

Tarniak

  • Gość
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 20, 2006, 21:12:49 pm »
Cytat: "Ibra"
Cytat: "Kirinji"
a tytul mistrzow swiata przypadnie wlochom

No nareszcie ktoś mądrze gada  :mrgreen:.

A tam, jaja sobie robi. :lol:

A tak na poważnie to wygrana każdej drużyny innej niż Brazylia to już niespodzianka. :?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 21, 2006, 10:45:29 am »
Czy ja wiem... ja mam tylko nadzieje, ze nie wygra ktos z glownych faworytów. Licze na te troche słabsze reprezentacje. Co prawda na sensacje typu Grecja chyba nie ma na co liczyc, ale o cos takiego mi chodzi ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kirinji

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-04-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:00:32 am »
Cytat: "Tarniak"
A tam, jaja sobie robi.

wcale nie!! jestem jak najbardziej za tym zeby to wlasnie im przypadl tytul mistrzow!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:03:01 am »
Włochy? wg mnie nie maja szans. Znaczy szanse ma kazdy, ale maja takie szanse na MIstrzostwo jak i Polska.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kirinji

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-04-2006
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:16:41 am »
grecja tez nie miala szans, porto, juz nie pamietam dokladnie, 3 lata temu podobnie. jak sam dobrze zuwazyles szanse ma kazdy. a jak bedzie czas pokaze i tyle. byle by nie bylo zadnych przekretow takich jak w koreii.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 21, 2006, 13:12:22 pm »
Włochy pojadą (jeśli będą w formie) wszystkich. W towarzyskich ograli Holandie (3-1) i Szkopów (4-1) bez najmniejszych problemów.
Lippi to jeden z najlepszych fachowców na świecie. Toni ładuje bramkę za bramką w Serie A, Buffon broni to, co wydaje się nie do obrony. Mediolański środek Gattuso + Pirlo. Najlepszy lewy obrońca na świecie Zambrotta rządzi po swojej stronie boiska. Środka Cannavaro + Nesta chyba nie trzeba komentować...
Skład piękny, trener zawodowiec. Jeśli będzie forma to finał Brazyla - Włochy byłby słiiit.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 21, 2006, 16:05:39 pm »
Cytat: "Ako"
Czy ja wiem... ja mam tylko nadzieje, ze nie wygra ktos z glownych faworytów.

Dokladnie. Czekam na czarne konie mistrzost, tak jak to bylo z Grecja w przypadku Mistrzost Europy. Moze Hiszpania albo Portugalia?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 21, 2006, 16:08:19 pm »
a w tym finale to tylko rozpacz moze ogarnac Wlochow wszak lubia 2 miejsce bo niewidze nikogo kto moglbym pokonac Brazylie a widzac co robi z obroncami Ronaldinho to ci naj obroncy swiata sa tycke za slabi na niego, a jeszcze inni tacy jak Ronaldo ,Adriano,Robinho ,Juninho i Kaka raczej nikt nie ma szans z nimi no ale pozyjemy zobaczymy moze jakis maly cud :mrgreen: ja tam widze final Anglia-Brazylia

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 08, 2006, 23:42:33 pm »
Jakby Polacy grali tak jak w meczu z Anglikami to na prawde wyszli by z grupy :)

Magic - król strzelców ^^
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 09, 2006, 00:04:47 am »
jak to kto Polska hmph pytanie o^:wink:^o
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 13, 2006, 15:43:33 pm »
wlosi moga sporo namieszac...ale trzeba liczyc na poterzymanie formy TONIEGO i bedzie dobrze

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 17, 2006, 16:38:16 pm »
W głowie sie nie miesci to co ja czytam! Wszyscy pisza, ze Janas wybrał dupny skład, wszyscy sa w szoku. A internauci, to juz w ogóle przesadzja, pisza zeby Janas do dymisji sie podał itd. lol smiechu warte. Polacy, to tylko nazekac umieja :/ i jak mowil Zurawski, wszystko widza od złej strony, a nic od dobrej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 17, 2006, 18:24:12 pm »
Cytuj
Co prawda na sensacje typu Grecja chyba nie ma na co liczyc, ale o cos takiego mi chodzi

 :mrgreen: Sensacje maja to do siebie, ze sie na nie nie liczy.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
--Kto wygra Mistrzostwa Świata---
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 17, 2006, 20:20:54 pm »
A własnie, ze mozna na nie liczyc, bo i tak wtedy sensacja zostanie sensacja.  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k