Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 510393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #360 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:32:19 pm »
Tak a Oswald z taką przestarzała bronią nie mógł zastrzelić kenedyego...

Leenk no niestety - ale zobacz to video na google co dałem. Tam jeden idiota twierdzi że w ogóle nie było samolotów :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #361 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:35:02 pm »
Podałem linka do filmiku więcej nie zobaczysz bo nie ma jak skąd ?  Podaj mi dowód filmik że to nie był samolot to uwierzę :)
Latwiej udowodnic ze go nie było, niz ze był :)

To udowodnij czekam - napierdzielaj ile wlezie...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #362 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:37:42 pm »
Podałem linka do filmiku więcej nie zobaczysz bo nie ma jak skąd ?  Podaj mi dowód filmik że to nie był samolot to uwierzę :)
Latwiej udowodnic ze go nie było, niz ze był :)

To udowodnij czekam - napierdzielaj ile wlezie...
Zomg tyle stron temu.. Najlepszym przykladem jest jeden jedyny, wybrakowany film z jednego z najlepiej strzezonych budynkow swiata w fatalnej jakosci, na ktorym nie dopatrzylem sie samolotu, a z tego wrozenia z pixeli moge widziec rownie dobrze tak samolot jak i Leo Beenhakkera..

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #363 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:39:22 pm »
Fenris, świetny filmik.  :lol:
Fragment: "Infra Rays? Remote control planes? What is it? Xbox!?!" :lol:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #364 dnia: Stycznia 26, 2008, 23:46:31 pm »
Do tego obraz który tam widać jest ekhm... parę klatek i to wszystko a tak w ogóle dla profesjonalnego informatyka zrobienie takiej białej plamki to w cale nie problem (myślę, że rząd USA było by na takiego stać). To samo z częściami samolotu, jest ich trochę, są obalone latarnie i co?

za duzo Prison Breaka sie naogladales przyjacielu ;) i nie tylko on :D

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #365 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:14:57 am »
Elfor, zastrzelę Cię z mojego M16, dziś w nocy!!!!  :lol:

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #366 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:19:12 am »
Elfor, zastrzelę Cię z mojego M16, dziś w nocy!!!!  :lol:

bardzo chetnie jak tylko by sie dalo :)

a co sadzicie o spisku ze czlowiek nigdy nie wyladowal na ksiezycu?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #367 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:24:13 am »
Co sie dzieje z samolotem uderzającym w taki mur jak te w pentagonie?



Tak to jest mniejsza skala - ale chyba nawet najbardziej zatwardziałym zwolennikom teorii o rakiecie które uderzyła w pentagon daje do myślenia (bo skoro z takiego samolotu zostaje kupa żyletek to co by zostało po rakiecie? Odprysk na ścianie :lol:)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #368 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:37:07 am »
Do tego obraz który tam widać jest ekhm... parę klatek i to wszystko a tak w ogóle dla profesjonalnego informatyka zrobienie takiej białej plamki to w cale nie problem (myślę, że rząd USA było by na takiego stać). To samo z częściami samolotu, jest ich trochę, są obalone latarnie i co?

za duzo Prison Breaka sie naogladales przyjacielu ;) i nie tylko on :D

Hehe, ja tak na poważnie, wiesz co najpotężniejszy kraj na świecie (a właściwie jego przywódca) może zdziałać? Chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy ;).
p.s. nie oglądałem PB  8-)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #369 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:38:33 am »
Elfor, jak wlezę na neta, dam znac!

hmm z tym samolotem (nie mam już siły, ale co tam ! :D ) strasznie mały był otwór w ścianie po tym uderzeniu

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #370 dnia: Stycznia 27, 2008, 00:42:40 am »
Którym? Z boeingiem? Zostało to wyjaśnione w artykule do którego link dałem kilka stron temu:

http://www.popularmechanics.com/technology/military_law/1227842.html?page=6

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #371 dnia: Stycznia 27, 2008, 01:05:46 am »
no i niech to zakończy już nasze puste dywagacje!

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #372 dnia: Stycznia 27, 2008, 01:13:31 am »
Cytuj

a co sadzicie o spisku ze czlowiek nigdy nie wyladowal na ksiezycu?

No bo tak było...poprostu ta wyprawa na oczach milionów ludzi nie mogła się nie udać. Nagrali ją gdzieś w studiach puścili, wszyscy zadowoleni świętowali to wydarzenie. A później już lądowali bez przeszkód.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #373 dnia: Stycznia 27, 2008, 01:41:16 am »
Cała prawda o WTC

 :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #374 dnia: Stycznia 27, 2008, 08:05:22 am »
fenris podał wam filmiki, wyjaśnienia, ja podałem filmiki wyjaśnienia a wy ciągle że to nie możliwe kun widziałeś ten filmik co samolot się rozbija o ścianę ? nadal masz wątpliwości ?

Co do lądowaniu na księżycu... żadna ściema miało miejsce takie zdarzenie chcecie o tym podyskutować ?  :cool:

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #375 dnia: Stycznia 27, 2008, 08:47:36 am »
Co sie dzieje z samolotem uderzającym w taki mur jak te w pentagonie?



Tak to jest mniejsza skala - ale chyba nawet najbardziej zatwardziałym zwolennikom teorii o rakiecie które uderzyła w pentagon daje do myślenia (bo skoro z takiego samolotu zostaje kupa żyletek to co by zostało po rakiecie? Odprysk na ścianie :lol:)

Filmik niezły, ale zobacz co się dzieje ze skrzydłami...
Poniżej zdjęcia z podobnego testu - i skrzydła znowu przetrwały. Gdzie są te z boeninga?






I jeżeli boening po zderzeniu z betonową ścianą powinien skończyć jak samolot na tym filmiku to jakim cudem zrobił coś takiego:



zostawiając na końcu taki mały i idealny otwór:



Zrobił to boening który po zderzeniu z gęsią tak wygląda??






« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2008, 10:02:57 am wysłana przez darsyn »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #376 dnia: Stycznia 27, 2008, 12:10:03 pm »


Czekamy jak do tego ustosunkują się ludzie, którzy mnie i innych za idiotów (Lennk jesteś zwykłym chamem ze wsi bo jak brak Ci argumentów to wyzywasz ludzi od idiotów).

No czekam na wyjaśnienia "najmądrzejszych" na tym forum. Leenk wykaż się wreszcie a nie tylko obrażaj innych niewychowany dzieciaku.
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 10:55:08
A tu dla wszystkich zainteresowanych link do ciekawego filmu o 11/9:

Loose Change: <--- Ten film obala każde z idiotycznych stwierdzeń podanych przez Marins i Fenrisa oraz cytowanych przez nich ekspertów. Warto się zapoznać.

(tu macie wyjaśnione powyrywane latarnie przed Pentagonem i pokazany podobny przykład kiedy to samolot bodajże w Huston też ściął latarnie i wyglądało to zupełnie inaczej. Obala to każdy śmieszny filmik Fenrisa i Marinsa. Dodatkowo są pokazane inne katastrofy lotnicze gdzie szczątki samolotu są wyraźnie rozpoznane i jest ich znacznie więcej niż w przypadku uderzenia w Pentagon)

Marins i Fenris podają filmiki "ekspertów" więc polecam obejrzeć to co dałem. Dowiecie się jak nabija się w butelkę naiwniaczków pokroju Leenk.
Po zobaczeniu tych dokumentów proponuję zadać sobie pytanie kto ma największy interes w tym żeby w TV i internecie przedstawiać opinie "ekspertów" na temat WTC i Pentagonu starające się na siłę pokazać że to faktycznie był samolot podczas gdy dowodów na to nie ma. 
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 11:00:50
"Nie wiedziałem ilu idiotów jest na świecie, dopóki nie zacząłem korzystać z internetu..." śp. Stanisław Lem.

Nie spotkałem jeszcze osoby do której poniższy cytat pasowałby bardziej dobitnie niż do autora ankiety, która właśnie została na szczęście zamknięta... 

No i lepiej żebyś nie spotkał na realu cwaniaczku.
Jeszcze odniosę się to tego chamstwa. Na szczęście ankieta, którą utworzyłem zdążyła pokazać że większość ludzi potrafi trzeźwo spojrzeć na świat i rządy. Wynik tej ankiety dobitnie pokazuje kto tu powinien być nazywany idiotą.
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 11:13:06
Odnośnie filmu Loose Change.

Czekam na odpowiedzi od znawców. Na filmie jest wyraźnie pokazana kamera z budynku obok Pentagonu, która skierowana jest dokładnie na część w którą uderzył samolot. Dlaczego nie ma nagrania z tej kamery?
Macie podaną temperaturę topnienia tytanu z którego zbudowane są silniki samolotu, który rzekomo uderzył w Pentagon i palące się paliwo nie jest w stanie osiągnąć takich wartości by nawet stopić tytan a co dopiero spowodować że wyparuje.
Macie komunikaty podawane z TV, które początkowo wyraźnie mówią że nie ma ani śladu samolotu.
Są też podane przykłady wieżowców o znacznie starszych konstrukcjach od WTC i nr7. które mimo znacznie większych pożarów nie runęły. W historii budownictwa są znane tylko 3 przykłady wieżowców, które ponoć zawaliły się od płomieni i są to dwie wieże WTC i budynek nr.7. Kolejny zbieg okoliczności?
Polecam obejrzeć film Losse Change i ustosunkować się do sprawy Pentagonu oraz zawalenia się wież od pożaru.
Kolejna totalne głupia wymówka rządu USA to paszport, który wyleciał z kieszeni zamachowca i został znaleziony w gruzach WTC. Jakim debilem trzeba być żeby w to wierzyć? Tym bardziej że żadna czarna skrzynka nie została odnaleziona a zrobione są one z najtwardszych stopów metali a nie z papieru jak paszport.
Czekam na odpowiedzi.

PS. Usunąłem dwa ostatnie filmiki żebyście skupili się na Loose Change. Jeśli ktoś będzie chciał je zobaczyć to wystarczy do mnie napisać. Na razie czekam na odpowiedzi odnośnie filmu Loose Change.

Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 11:28:41
PS. W jednym z filmów mówią że po zobaczeniu tych informacji i ich upublicznieniu ludzie oglądający ten materiał podzielą się na 3 grupy. Pierwsza to taka, która nawet nie dopuści myśli że to prawda, druga to taka, której brak jest argumentów i za wszelką cenę będą chcieli skompromitować tych, którzy ją upublicznili nie zwracając uwagi na informacje (czyli Leenk) a trzecia to taka, która spodziewała się takiej możliwości widząc ataki z 11 września. Taka ciekawostka, która jak widać się sprawdziła.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2008, 13:17:30 pm wysłana przez MarcePan »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #377 dnia: Stycznia 27, 2008, 14:34:08 pm »
Marcepan dobrze mówi. Ja się nie będę na razie tutaj udzielał bo widzę że niestety dyskusja nie zakończy się szybko.

Tak czy inaczej, coś na rozluźnienie atmosfery:


fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #378 dnia: Stycznia 27, 2008, 14:50:48 pm »
Przecież Loose Change to filmik którego teorie zostały tysiąc razy obalone (m.in przez ten artykuł w Popular Mechanics), nakręcony przez grupkę studentów (którzy na dodatek z tego co słyszałem teraz twierdzą że to była tylko głupota młodości) a ty mi go podajesz jako dowód :lol:
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 14:38:23
Jeszcze raz daje link do tego artykułu ale proszę tym razem przeczytajcie go:

http://www.popularmechanics.com/technology/military_law/1227842.html?page=6
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 14:39:57


I jeszcze "Luz Czejndz" z podpisami wyjaśniającymi co jest nie tak z tymi teoriami.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #379 dnia: Stycznia 27, 2008, 15:21:49 pm »
MarcePan, ktoś kto:

- uważa że jest rząd który organizuje gigantyczną organizacyjnie i logistycznie akcję wysadzenia w powietrze kilku tysięcy własnych obywateli mając nadzieję że to się nie wyda
- wykrywa spisek bo samolot nie zrobił w ścianie dziury w kształcie samolotu (fakt, na kreskówkach czegoś takiego nie widać...  :cool:).
- porównuje Busha do Hitlera który zamordował dziesiątki milionów ludzi albo USA do dyktatur (rozumiem   nastawienie antyamerykańskie ale to jest dla mnie osobiście wyjątkowo niemądre postawienie wszystkiego na głowie - jest też zwyczajnie niesmaczne). 
- rozwija durne stereotypy o różnych nacjach (w tym przypadku Amerykanów). Potem się w Polsce oburzają że na Zachodzie krążą dowcipy o głupich Polaczkach...  :???:
- tworzy tezy o rządzie światowym i podaje stronki z Wiki na której ktoś napisał że m.in. Olechowski jest w powstającym rządzie światowym 
- nawołuje do niezależnego myślenia ślepo ufając internetowym filmikom

...kompromituje się sam.

Również polecam artykuł który podaje fenris. Tłumaczy bardzo dokładnie i wyczerpująco jakimi bzdurami są te wszystkie mity. Ogólnie uważam że nie ma to sensu bo i tak najbardziej oczywiste fakty zostaną zignorowane. Niemniej jednak bezlitośnie obnaża słabość tej całej spiskowej teorii dziejów.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #380 dnia: Stycznia 27, 2008, 15:53:20 pm »


Debata z udziałem twórców Loose Change i redaktorów Populat Mechanics. Komu uwierzycie - poważnym redaktorom poważnego magazynu czy dwóm  20 letnim narwańcom nie mającym za bardzo pojęcia o czym mówią :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #381 dnia: Stycznia 27, 2008, 16:04:24 pm »
Proste parę pytań:

Gdzie są czarne skrzynki skoro papierowy paszport został odnaleziony?

Gdzie nagrania z kamer, które każdego dnia monitorują Pentagon?

Jak to możliwe że w w historii budownictwa wieżowce, które strawił ogień w znacznie większym stopniu (w jednym spłonęły 24 piętra) nie zawaliły się a 11 września upadają 3 naraz mimo znacznie mniejszych obrażeń? Przypominam że w Empire State Building też uderzył samolot a wieżowiec stoi do dziś.

Jak to możliwe że z powodu ognia wyparowały silniki samolotu uderzającego w Pentagon skoro temperatura płonącego paliwa nie jest w żaden sposób możliwa nadtopić tytan z którego zbudowane są silniki Boeinga.

Co z tym?

Słucham? Jak to wyjaśnicie? Czemu każdy milczy na ten temat?

-------

Fenris na tym filmiku co podałeś jest piękny samobój. Pokazany jest filmik z kontrolowanego wyburzenia a potem film na którym WTC 7 zawala się w identyczny sposób ale filmik jest bez dźwięku a oni zadają pytanie "gdzie odgłos wielu eksplozji?". No bez jaj. A jak ma być słychać odgłos eksplozji jak filmik jest niemy?
Mało tego. Podają cytaty z jakiś gazet ale w przeciwieństwie do Loose Change nie ma pokazanych na zdjęciach tych numerów. Niczym nie podparte cytaty.
Pokazują test gdzie w ścianę uderza samolot jednosilnikowy o znacznie mniejszych gabarytach niż Boeing.
Inna sprawa. Loose Change podaje fotki na których widać trawnik przed Pentagonem a filmik, który podałeś dementuje to w ten sposób: "owszem akurat na zdjęciu, które zostało wybrane akurat nie widać śladów".
Spoko. Szkoda tylko że w takim razie sami nie pokazali zdjęć na których wyryty pas ziemi widać. LoL!
Sprawa z kamerami. Filmik, który podałeś tłumaczy to tak: "To było śledztwo w sprawie. Czy Ty nie skonfiskowałbyś tych kamer jako dowód?". Podają potem że prawo nie pozwala na publikowanie prywatnych taśm i dlatego FBI tego nie uczyniło. LoL!
To ma być wytłumaczenie? To czemu pokazali tylko te 5 klatek na których i tak nic nie widać? Skoro rząd USA ma nagranie samolotu uderzającego w Pentagon to niech je pokaże i rozwieje masę wątpliwości jakie ma 70% Amerykanów, którzy tego chcą.
Pomijam fakt że przy każdej nadarzającej się okazji twórcy Loose Change są wyśmiewani w tym filmiku. Typowy zabieg dla kogoś kto chce przekrzyczeć a nie uargumentować swoje wypowiedzi.

Kolejna zabawna rzecz. Kwestionują sprawę pożarów innych wieżowców za każdym razem podając argument że w WT uderzył samolot a w tamte nie i dlatego mimo ogromnych pożarów (nawet 20 pięter spalonych doszczętnie) te nie zawaliły się. W przypadku wieżowca w Wenezueli twierdzą że nie zawalił się dlatego bo ogień został ugaszony przez helikoptery. LOL! To czemu w przypadku WTC helikoptery nie gasił pożaru? Najlepsze jest na koniec podważania faktów o innych płonących wieżowcach. Chodzi o przypadek tego wieżowca w Madrycie. Palił się przez 48 godzin i 10 pięter runęło w dół ale nie zawaliły one reszty budynku jak w przypadku WTC. Jak tłumaczy to filmik zapodany przez Fenrisa? Uwaga! Tak: "Bo miał betonowy rdzeń".

Ten film jest tak głupi że z palcem w d..e można obalić każdy jego staranie by wyjaśnić znaki zapytania z Loose Change. Zero konkretów pada w tym filmie. Czyste przypuszczenia autora i nawet cytaty nie mają źródła. LoL!


Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 15:59:41
Leenk cwaniaku odpowiedz na moje pytania wyżej.

Odnośnie tej dziury w budynku to chyba dobitnie pokazałem Ci na tym zdjęciu:



że zarys skrzydeł jest widoczny jak na dłoni. Czemu więc nie taka dziura powstała w Pentagonie?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #382 dnia: Stycznia 27, 2008, 16:14:51 pm »
Boże przeczytaj artykuł oglądnij filmy ZE ZROZUMIENIEM i przestań zadawać te same pytania na które już ci udzielono odpowiedzi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #383 dnia: Stycznia 27, 2008, 16:39:12 pm »
Takie małe pytanko do Leenka. Uważasz że Grupa Bilderberg nie istnieje. Uważasz że to fikcja?

@Fenris.
Tak jak przypuszczałem. Nie potrafisz racjonalnie na nie odpowiedzieć. Podpierasz się filmikami, których argumentacją można obalić bez mrugnięcia okiem co zresztą zrobiłem w poście wyżej.

Nie interesują mnie jakieś teorie spiskowe odnośnie lądowania na księżycu czy śmierci Diany albo domysły o Area51 ale WTC zwróciło moją uwagę z bardzo prostego względu. Kierunek studiów na którym jestem i to czego mnie tam nauczyli przeczy temu co zobaczyłem na filmach z 11 września. No i historia budownictwa, która biorąc pod uwagę statystyki jest miażdżąca względem wydarzeń 11/9.

PS. Może ktoś ustosunkuje się do postu darsyna na górze strony? Jakim cudem samolot który uderza w WTC i nie przebija się na drugą stronę ściany robi w Pentagonie tak długą dziurę? Czekam na odpowiedź.

No i ten fakt:


Nikt z Was nawet nie raczył mruknąć żeby obalić tą sytuację. Co jest z Wami panowie? Nie wygodne dla Was fakty?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2008, 16:43:58 pm wysłana przez MarcePan »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #384 dnia: Stycznia 27, 2008, 16:44:31 pm »
Koś tu miał same pały z historii albo nie potrafi jej za grosz interpretować.

Cytat: Leenk
- uważa że jest rząd który organizuje gigantyczną organizacyjnie i logistycznie akcję wysadzenia w powietrze kilku tysięcy własnych obywateli mając nadzieję że to się nie wyda
W takim razie powiedz mi co robiła rosja 60 lat temu i co robi do dziś tyle że na mniejszą skale. W ogólnie przyjętych podręcznikach masz dokładne dane ile samych rosjan zgineło w łagrach. Powiedz mi w takim razie co że swoimi obywatelami rąbią rządy chin, kuby, koreii i dziesiątek państw na całym świecie. No tak, wiadomo że ameryka to ameryka i przecież u nich jakiekolwiek takie przejawy agresji wobec własnych obywateli nie mają prawa istnieć "bo tak".

Cytat: Leenk
- porównuje Busha do Hitlera który zamordował dziesiątki milionów ludzi albo USA do dyktatur (rozumiem   nastawienie antyamerykańskie ale to jest dla mnie osobiście wyjątkowo niemądre postawienie wszystkiego na głowie - jest też zwyczajnie niesmaczne).
Daj mi chociaż jeden w 100% pewny argument że świat nie zobaczy już takich ludzi jak hitler czy stalin. Gówno, nie ma bata żeby tacy ludzie sie nie pojawiali i nie ma ich obecnie na wysokich lub nawet najwyzszych stanowiskach. A historia się kołem toczy i będzie toczyć.

Cytat: Leenk
- tworzy tezy o rządzie światowym i podaje stronki z Wiki na której ktoś napisał że m.in. Olechowski jest w powstającym rządzie światowym
Obywatele są podporządkowani niższym organom władzy, te ograny są podporządkowane wyższym i tak dalej. Porozmawiaj sobie z kimś kto dobrze zna się na psychologi społecznej, ogromną większość z nich jasno ci powie że już bycie głównym przedstawicielem jakiejś większej partii politycznej to duży zadatek na stwierdzenie psychopatii. Poczytaj o tym, sam.
To że niektórzy ludzie zatracają się w rządy władzy to nie żadna nowość, takie zachowania występują już u zwykłych głów rodzin, czy standardowego, nauczyciela, policjanta, a juz szczególnie u wielu polityków. Poczytaj o tym, sam.
Gdzieś tak od kilku tysięcy lat występują tajne grupy nacisków i nieujawnione organy władze, poczytaj sobie jakieś książki o ogólnej historii świata, ze szczególnym uwzględnieniem czasów nowożytnych. Takich działań było tyle że to już można nazwać czyść powszechnym. Jak inaczej wytłumaczysz te wszystkie afery korupcyjne w samej tylko polsce, tak misiu, to są tak zwane grupy nacisku działające w sposób niejawny, nielegalny i często nieetyczny (kradzieże i oszustwo jest nieetyczne). Jaki sens takie słowa jak tajemnica państwowa czy wojskowa, w kraju który ma w nazwie Rzecz Pospolita? Taki żebyś nie wiedział co dzieje się w głębokich strukturach państwowych. Powiedz mi dlaczego media są określane jako czwarta władza?

Cytat: Leenk
- nawołuje do niezależnego myślenia ślepo ufając internetowym filmikom
Daj mi jeden obiektywny argument dlaczego wierzenie w telewizor i gazety ma być jedyną drogą orientowania się w polityce czy otaczającymi nas bieżącymi sprawami.

Dla USA to było tylko parę tysięcy szarych obywateli i troche szmalu. A w zamian dostali coś co jest dla nich najważniejsze.
To że słysząc teraz 'arab', 'islam', 'talib' trzęsiecie gaciami a na słowo 'terror' macie przed oczami obraz właśnie takiego araba z laską dynamitu w reku. To się nazywa strach. Strach i propagowanie niewiedzy to podstawowe metody kontrolowania społeczeństwa, władzy. To są przecież elementarne podstawy psychologi społecznej. Będziesz miał czelność podważyć tysiące doktorów nauk psychologicznych z całego świata?
Przez to że jesteśmy uzależnieni od władzy gówno mamy do powiedzenia w tym świecie, gówno możemy zrobić z własnej woli, na większość działań potrzebna jest nam aprobata władzy. Zgodnie z maksymą: "Jeżeli jakaś głowa wystaje ponad tłum to trzeba tą głowę obciąć". Zapierdalamy w pocie czoła żeby wyrabiać 100% normy w pracy która nas nie interesuje, nabijać pkb i zapewniać grubasom wyżej stały dostęp do kasy. Wyrzekamy się marzeń które nie niosą ze sobą realnych zarobków, "a tak w ogóle to i tak nie będziemy mieli czasu na ich realizacje bo muszę zarabiać".
I na sam koniec największe kurewstwo jakie robią z naszymi mózgami. Zauważcie że lekką ręką przyzwalamy na mordowanie ludzi, znieczulica. Myślicie że co kur** mać się dziele na bliskim wschodzie i w ponad połowie azji?! Patrzymy na to medialne gówno z telewizora a jak słyszy sie że coś jednak jest nie tak jak powiedział telewizor to od razu to odsuwamy bo to burzy porządek który w głowie poukładali nam politycy, społeczeństwo i oczywiście telewizor.

Wielki chui z taką demokracją i misjami stabilizacyjnymi za które giną niewinni ludzie...
Jak chcecie to udławcie się tym fałszywym obrazkiem wolności, idźcie do pracy napier**lać pkb i żetony żeby w spokoju wegetować i zgnijcie w tym gównie, wasz wybór.
Ja tak mam swoją własną drogę i jak ktokolwiek mi jej zabroni jakimiś ustawami czy szantażami to najpierw wyśmieje a później strzele soczystego kopa w dupe.

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #385 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:02:12 pm »
Wyjaśnienia w tym artykule są żałosne.
Przecież właściciel WTC przyznał się oficjalnie, że po kliku godzinach bezskutecznej walki strażaków z pożarem zezwolił na kontrolowane wyburzenie budynku nr.7 aby nie stanowił zagrożenia. Mam uwierzyć, że przez te kilka godzin ekipa wyburzeniowa zapoznała się z planami budynku, dostała pozwolenie od władz miasta i dokonała rozmieszczenia i uzbrojenia ładunków wybuchowych w płonącym budynku? Takie kontrolowane wyburzenie zajmuje kilka dni!
Boening który uderzył w Pentagon miał 32000 litrów paliwa - tak wielka ilość paliwa spowodowała pożar tak niewielkich rozmiarów i który na dodatek ugasiły trzy wozy strażackie w ciągu kilkudziesięciu minut?
Albo wytłumaczenie kształtu otworu i braku części samolotu: "plane flowed into the structure in a state closer to a liquid than a solid mass" - to jakim cudem zidentyfikowano ponad 180 ofiar?
I wytłumaczenie zniszczeń i otworu wylotowego: "The tidy hole in Ring C was 12 ft. wide — not 16 ft. ASCE concludes it was made by the jet's landing gear"
Czyli kadłub samolotu nie dał rady a to:



zdołało przebić się przez 3 pierścienie budynu i zostawiło taką ładną dziurę (która nie pasuje rozmiarem) i na koniec wyparowało?


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #386 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:12:31 pm »
O ile mi wiadomo, to kółka samolotu podczas lotu są schowane wiec musiały się jeszcze przebić przez pół samolotu :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #387 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:22:52 pm »
Monio4 bardzo mocne słowa ale tylko takie może dotrą do tych potulnych owieczek, którymi tak łatwo manipulować. Masz rację i zgadzam się z tym co napisałeś w 100%. Po prostu niektórzy ludzie nie dopuszczają do siebie myśli że ludzie u władzy mogą zburzyć ich ład i porządek życia.

Darsyn przygotuj się na to że nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania. Bo ich nie ma! Grupka użytkowników tego forum co najwyżej zacznie Cię wyzywać i to wszystko co przeczytasz w odpowiedzi na argumenty podane przez Ciebie, które najzwyczajniej nie są możliwe do podważenia.

Ja do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na film gdzie 20 minut przed zawaleniem się WTC7 poinformowano o tym w TV.

A tu jest filmik gdzie Larry Silverstein (dzierżawca WTC) mówi oficjalnie w wywiadzie że podjęli decyzję o wyburzeniu WTC7.

http://youtube.com/watch?v=iEuJimaumW4

No to teraz czekamy co na to Fenris i Marins, którzy twierdzą że budynek zawalił się od płomieni.

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #388 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:25:02 pm »
Cytuj
Ja do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na film gdzie 20 minut przed zawaleniem się WTC7 poinformowano o tym w TV.
Zwyczajny blad, ktory moze sie zdarzyc kazdemy. Chyba nie uwazasz, ze rzad byl umowiony z telewizja na okreslona godzine...

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #389 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:33:43 pm »
Przecież właściciel WTC przyznał się oficjalnie, że po kliku godzinach bezskutecznej walki strażaków z pożarem zezwolił na kontrolowane wyburzenie budynku nr.7 aby nie stanowił zagrożenia. Mam uwierzyć, że przez te kilka godzin ekipa wyburzeniowa zapoznała się z planami budynku, dostała pozwolenie od władz miasta i dokonała rozmieszczenia i uzbrojenia ładunków wybuchowych w płonącym budynku? Takie kontrolowane wyburzenie zajmuje kilka dni!
http://http://pl.youtube.com/watch?v=8PUsuc_3pqc
Tutaj jest ten wywiad, i kilka innych dowodów.

Cytuj
Ja do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na film gdzie 20 minut przed zawaleniem się WTC7 poinformowano o tym w TV.
Zwyczajny blad, ktory moze sie zdarzyc kazdemy. Chyba nie uwazasz, ze rzad byl umowiony z telewizja na okreslona godzine...
Chwilkę. Przeanalizuj FAKTY.
Obejrzyj Dokładnie i do Końca ten filmik.
Prezenterka mówi że budynek 7 zawalił się, mówi to na tle budynku numer 7 bo czym ten kilkanaście minut PÓŹNIEJ się zawala. Czy to jest przypadek?! Dodaj do tego wywiad z właścicielem kompleksu WTC. Czy nadal uważasz że to przypadkowa pomyłka mediów?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #390 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:34:34 pm »
Cytuj
Ja do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na film gdzie 20 minut przed zawaleniem się WTC7 poinformowano o tym w TV.
Zwyczajny blad, ktory moze sie zdarzyc kazdemy. Chyba nie uwazasz, ze rzad byl umowiony z telewizja na okreslona godzine...

Tzn jaki błąd? Zrozumiał bym jeszcze ze względu na numerację budynków bo prezenterka mogła nie wiedzieć że wieże to nr. 1 i 2 i określić którąś z nich cyfrą 5. Ale ta prezenterka powiedziała wyraźnie "Salomon Brothers Building" więc to jest oczywiste że pomyłki tu być nie mogło bo to jest dokładna nazwa WTC7.

Pamiętaj Svontson że TV to czwarta władza i rząd doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zrobią wszytko żeby każdego dnia docierać do milionów ludzi i mówić im to co mają usłyszeć. Mało jest afer związanych z rządowymi TV? Tyle że małe kraje nie mają aspiracji stać się światowym żandarmem i najpotężniejszym mocarstwem na ziemi. Ameryka niestety takowe zapędy ma.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #391 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:36:30 pm »
Cytuj
Ameryka niestety takowe zapędy ma.
I pokazywała to wielokrotnie. Po raz kolejny odsyłam do podręczników historycznych, takie z gimnazjum czy liceum na prawdę wystarcza.

Tarniak

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #392 dnia: Stycznia 27, 2008, 17:37:25 pm »
Bardzo ciekawy temat. Staram się zachować zdrowy rozsądek i ani nie wtóruję mega-masońskiej teorii spiskowej ani frontowi racjonalistów. Jak dla mnie są kwestie sporne, dziwne, ciekawe. Pozostanie pewnie miliard niedomówień jak z Dianą, spacerem po księżycu etc. Lubię o tym czytać :).

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #393 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:30:26 pm »
Takie małe pytanko do Leenka. Uważasz że Grupa Bilderberg nie istnieje. Uważasz że to fikcja?

@Fenris.
Tak jak przypuszczałem. Nie potrafisz racjonalnie na nie odpowiedzieć. Podpierasz się filmikami, których argumentacją można obalić bez mrugnięcia okiem co zresztą zrobiłem w poście wyżej.

Nie interesują mnie jakieś teorie spiskowe odnośnie lądowania na księżycu czy śmierci Diany albo domysły o Area51 ale WTC zwróciło moją uwagę z bardzo prostego względu. Kierunek studiów na którym jestem i to czego mnie tam nauczyli przeczy temu co zobaczyłem na filmach z 11 września. No i historia budownictwa, która biorąc pod uwagę statystyki jest miażdżąca względem wydarzeń 11/9.

PS. Może ktoś ustosunkuje się do postu darsyna na górze strony? Jakim cudem samolot który uderza w WTC i nie przebija się na drugą stronę ściany robi w Pentagonie tak długą dziurę? Czekam na odpowiedź.

No i ten fakt:


Nikt z Was nawet nie raczył mruknąć żeby obalić tą sytuację. Co jest z Wami panowie? Nie wygodne dla Was fakty?

Po pierwsze misiu to nic nie obaliłeś bo jak możesz obalić skoro nie masz pojęcia o czym mówisz. No chyba że jesteś ekspertem od metalurgii, awiacji, i systemów obronnych stanów zjednoczonych :lol:
Jesteś tylko studencikiem - a robisz z siebie eksperta...
Skoro nie był samolot to co? Proszę odpowiedź mi na to pytanie - czego częścią jest to co widzimy na zdjęciu z pentagonu kilka stron wcześniej?
Ten twój filmik z BBC totalny absurd - po co KONSERWATYWNY rząd AMERYKAŃSKI informował o tym że za chwilę zburzą budynek BRYTYJSKĄ PUBLICZNĄ TELEWIZJĄ która nie ukrywa się ze swoimi lewicowymi sympatiami.

Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:15:49
http://911myths.com/html/pentagon_rings_and_the_exit_ho.html
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:18:17
http://911myths.com/html/757_wreckage.html
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:20:50
powiedzcie mi czego to są szczątki :lol:
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:21:33
http://911myths.com/html/pentagon_18.html

Szczątki z pentagonu, kolorystyka podobna do tego co widzimy tu:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cc/Aa757.jpg

W tle nawet widać kawałek z literą C (chyba).
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:26:14
http://911myths.com/html/madrid_windsor_tower.html

Dlaczego budynek w madrycie się nie zawalił?
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:29:53
http://911myths.com/html/empire_state_b-25.html

Czemu Empire State Building się nie zawalił?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #394 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:33:47 pm »
afery i inne ciemne sprawy, w które zamieszany był rząd usa (bądź związani z nim prominenci):

iran-contras:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Iran-Contras

watergate: http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_Watergate

Operacja Northwoods: http://www.spisek.freehost.pl/index_pliki/Page631.htm

program MKULTRA: https://hyperreal.info/node/1803

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80645,4245936.html

coś dla wszystkich: http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pop_spiski


itp. itd.........

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #395 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:46:40 pm »
I czego to dowodzi :lol:
Opublikowane: Styczeń 27, 2008, 18:38:01
http://911myths.com/index.php/WTC7_Collapse_Expectations

Proszę tutaj strażak przewiduje że WTC 7 na 99% się zawali. Skąd to wiedział - czyżby kolejny członek spisku :lol:

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #396 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:49:14 pm »
Cytuj
Jesteś tylko studencikiem - a robisz z siebie eksperta...
Widzę, że niektórym nerwy puszczają.  :lol:
A sam z siebie robisz "eksperta".


Marins

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #397 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:50:05 pm »
Marcepan powiedz wszystkim na forum co w takim razie uderzyło w Pentagon ? jak nie samolot ?

Wszyscy z siebie robicie ekspertów...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #398 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:51:09 pm »
że jednak umiesz czytac  :lol:

jookin'

pokazuję jeno, że hamerykany lubują się we wszelakich aferach, których nie umieją nigdy do końca zatuszowac, ot i tyle

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców ;]
« Odpowiedź #399 dnia: Stycznia 27, 2008, 18:57:00 pm »
Cytuj
Jesteś tylko studencikiem - a robisz z siebie eksperta...
Widzę, że niektórym nerwy puszczają.  :lol:
A sam z siebie robisz "eksperta".

No niestety puszczają - bo pewne granice głupoty zostały przez Marcepana przekroczone.
Ja nigdzie nie twierdziłem że jestem ekspertem - gdzieś to przeczytał?

kun naprawdę co ma piernik do wiatraka?