Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2000 dnia: Listopada 05, 2011, 01:09:46 am »


Nie wiem ile w tym jest prawdy ale super się ogląda.
Straciłem ponad godzinę i takiego natężenia bzdur z dziedziny fantastyki nie doświadczyłem od czasów Star Wars.
Żonglowanie przypuszczeniami, czyli co lubimy myśleć o Księżycu w pigułce. Godzinna masturbacja nas pikselami podkolorowanych obrazków Księżyca, apogeum absurdu to "windy do nieba", gdzie często widoczne na zdjęciach kreski traktuje się jako teleport na Ziemskiego satelitę.
"Eksperci" i badacze tylko "z jednej strony", to tak jakby o katastrofie smoleńskiej wypowiadali się jedynie indywidua pokroju sieq'a (bez obrazy, czysty przykład). Dodatkowo film zawiera zaprzeczenia własnych "teorii" stanowiących strzał w stopę twórców - najpierw wyrwany cytat Neila Armstronga o jego wrażeniach na widok statków kosmicznych na Księżycu (poważnie, jakieś kompetentne źródło?), a potem materiał o tym, że jesteśmy okłamywani i podróży na Księżyc w ogóle nie było :lol:
Szkoda, bo film zapowiadał się przyjemnie, początek o zamazywanych zdjęciach i później ukazana, powtarzająca się wektorowa symbolika we wszystkich agencjach i wszywkach misji kosmicznych oraz datowanie wieku Księżyca (choć to i tak baaardzo ogólnikowa aproksymacja i trudno traktować je poważnie) dają do myślenia. Co do tego, że mamy do czynienia z manipulacją rządów wiemy z każdego koronnego tematu spiskowego, ale po niektórych "rewelacjach" tego filmu spodziewałem się, że zaraz pojawi się miszmasz teorii o zbiorowej halucynacji nt. istnienia USA i II Wojny Światowej.

Nie wiem, czym się "wspomagałeś" Unlimited przy pisaniu swojego posta w odpowiedzi na ten film, ale chcę namiar na gościa, który Ci to sprzedał.

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2001 dnia: Listopada 05, 2011, 08:04:52 am »
Jeśli chodzi o walki my vs kosmici, reptailianie itp. też trudno mi w to uwierzyć, ponieważ jeśli chodzi o obce cywilizacje mam zupełnie inny pogląd. Nie mogą się nam ukazać ponieważ jesteśmy na zbyt prymitywnym poziomie rozwoju cywilizacji. I głównie chodzi tu o sferę społeczną i duchową, ale także poziom technologii. Nie jesteśmy gotowi na spotkanie, część ludzi wzięła by ich za Bogów, części Chrześcijańskiej, Islamskiej zawaliłby się świat, część chciała by ich zatłuc, aby zdobyć ich technologie itp. itd. Nie jesteśmy gotowi i Oni o tym wiedzą
Czyli nie bylo wojny ludzie vs kosmici, a obcy nie moga nam sie ukazac, bo mamy za slabo rozwinieta sfere spoleczna, duchowa, a takze poziom technologii, ale co drugi spiskowiec ogarnia wszystkie sprawy z tym zwiazane?

Kurde
Nie jesteśmy gotowi i Oni o tym wiedzą
Bo tak wygodniej.
:lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2002 dnia: Listopada 05, 2011, 09:55:46 am »
@ Svon

Odnośnie rządów, miałem się rozpisać, ale strzelę trzy krótkie przykłady, z Naszego podwórka śmierć już błogosławionego Jerzego Popiełuszko(jak widać rządowi nie podobało się to co i jak głosił), z US które przerosło się na skalę światową to napompowanie sztucznego kryzysu światowego, którego konsekwencje odczuwamy do dziś, a co najśmieszniejsze osoby które brały w Nim udział obsadziły się w rządzie US. Polecam zobaczyć np. Obama - Wielkie Oszustwo. Trzeci przykład to UE, to problem jest dużo bardziej złożony, ale może ten krótki film da do myślenia:



I na koniec, ciekawostka:

« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2011, 09:58:27 am wysłana przez Unlimited »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2003 dnia: Listopada 05, 2011, 10:01:32 am »

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2004 dnia: Listopada 05, 2011, 10:02:57 am »
Winda nie jest wybrana czy jak? :P

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2005 dnia: Listopada 05, 2011, 10:04:07 am »
Najpierw mowisz, ze pozniej napiszesz wiecej, a jak przychodzi co do czego, to znowu jedno zdanie, z ktorego nic nie wynika (nic sie nie dowiedzialem, co TY o tym myslisz) tylko link do filmu. Latwo jest powtarzac, gorzej cos samemu pomyslec.


Filmow nie wlaczam, bo jezeli to jest taki film, jak poprzedni, to juz sie sporo ich naogladalem na paranormalne.pl.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2006 dnia: Listopada 05, 2011, 10:06:56 am »
Sam musisz sobie wysnuć wnioski po obejrzeniu owych filmów, ten o Błogosławionym Księdzu Popiełuszce to na 100%. Jak zobaczysz, to potem możemy dyskutować Svon, najpierw trzeba zdobyć wiedzę(słuszną czy nie) by myśleć i dyskutować.

Ps. Jak mogłeś nie zrozumieć tego co napisałem wcześniej.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:P

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2007 dnia: Listopada 05, 2011, 10:13:03 am »
Ale ja naogladalem sie tego typu filmow. Wiem, ze tam zawsze jest grono osob (tylko z jednej strony barykady), ktore przedstawiaja prawde objawiona. Pokazuja tylko i wylacznie autentyczne zdarzenia, zeznania, sytuacje. Wiadomo.

Blogoslawiony Ksiadz Popieluszko (:lol:) - co jest w tym fascynujacego? Koles byl niewygodny, to go odstrzelili. Mafia robi tak samo, nikt nie dorabia do tego ideologii i nie szuka drugiego dna. Nie popieram tego typu dzialal, ale jak ktos jest niewygodny, to sie go usuwa - np. na forumku leca bany, jak ktos komus da pare minusow. Niewygodny, to do odstrzalu. Nad czym tu sie zastanawiac, z czego robic teorie spiskowe? Tak bylo, jest i bedzie zawsze. A ze rzad sie nie przyzna, to kurcze jest pewne. No bo kto powie wszem i wobec "TO JA ZARZADZILEM, ZE TRZEBA GO UBIC"? Spoleczenstwo nie akceptuje takich dzialan (i dobrze).

Tego zacytowanego tekstu, to ja naprawde nie rozumiem. Od dawien dawna ludzie dzielili sie na tych, co lubia glupia rozrywke i ci co sa wybrana elita i spedzaja czas tylko i wylacznie na madrych rzeczach. I dla mnie uchlanie sie ze znajomymi tak samo odmozdza, jak ogladania Tanca z gwiazdami czy innego badziewia. Ani jedno, ani drugie nie nalezy do inteligentnego spedzania czasu, a jednak lubie sobie strzelic kilka luf i posmiac sie z Kapitana Bomby i Kurczaka Pindola ze znajomymi.
Nikt nikogo nie gwalci, masz wybor. Nie chcesz, to nie ogladasz. Nie wmowisz mi, ze masz 1 kanal i musisz patrzec, jak sie dupeczka rozbiera czy ludzie pokazuja, jakie maja talenty.

Naprawde nie wiem, nad czym tutaj dywagowac, jakie teorie wysnuc, ile wykresow nakreslic.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2011, 10:15:04 am wysłana przez svonston »

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2008 dnia: Listopada 05, 2011, 10:26:46 am »
Ojj widzę że nie chcesz sięgnąć głębiej Svon. Wcześniej byłeś przeciwko temu co napisałem:

Cytuj
Powiem Ci krótko wszystko co związane jest z wyższymi sferami, rządem, polityką opiera się w głównej mierze na kłamstwach, złych układach, pieniądzach, władzy, to co poznaję opinia publiczna to tylko zalążek wiedzy i dobrze układane zdania przez PR. To wszystko jest strasznie toksyczne.

Teraz znów mówisz że jest inaczej, jakby centralizujesz się w poglądach.

Rząd powinien być transparentny na tyle na ile to możliwe, przecież przysięgają i mają przestrzegać konstytucji i innych traktatów, a jak jest każdy widzi, ukrywanie prawdy, granie na niekorzyść Państwa, dziwne układy, gry gierki, które najbardziej odczuwamy my, obywatele swoich krajów, czy teraz można by powiedzieć obywatele świata. To Cię powinno zainteresować, a nie fakty i oczywistości które zostają w paru zdaniach napisane. Mamy internet, który póki co jeszcze nie został ocenzurowany i pomimo tego że jest zarazem największym błogosławieństwem jak przekleństwem Naszych czasów.

Odnośnie cytatu. Ja nie mówię o tych co i na co się dzieli, tylko o progresywnym ogłupianiu społeczeństwa i nadmiernej, aż wulgarnej ekspozycji nagości. Nagość w reklamach to kolejny jej etap, po tym jak została masowo wprowadzona do videoklipów video, teraz praktycznie żaden masowy teledysk nie może się obejść bez nagości, strasznie mnie to irytuję, szczególnie jak patrze na te starsze teledyski sprzed 10, 15 czy 20 lat, owszem zdarzają się te współczesne ciekawe, jednak teraz to już rzadkość, to jest szokujące i przerażające. Już nie mówię o showbiznesie. Podążamy w złym kierunku, bo to co Nas przestanie szokować, spowoduję że kolejni artyści, głównie za namową koncernów i "menaherów" pójdą jeszcze krok dalej, co odbije się na odbiorcach, a przecież zamiast szokować można inspirować. Z drugiej strony jeśli globalne społeczeństwo zostaje wychowane na takich a nie innych obecnych wartościach(w większości to pójście na łatwiznę i postępujące ogłupianie społeczeństwa), to nie dziwmy się że "kupuję" każdy przejaw nagości, nawet tej kompletnie nie stosownej, pozbawionej kompletnie gustu i dobrego smaku. Tak samo jest z "ustawkami" polityków i innych durnych rzeczy. Poza tym nie łącz z tym używek, bo to inny temat.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2011, 10:29:54 am wysłana przez Unlimited »

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2009 dnia: Listopada 05, 2011, 10:30:14 am »
Ojj widzę że nie chcesz sięgnąć głębiej Svon.
Bo nie wiem, gdzie szukac. Dla mnie to jakies takie proste jest.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2010 dnia: Listopada 05, 2011, 11:32:45 am »
@ Svon

Odnośnie rządów, miałem się rozpisać, ale strzelę trzy krótkie przykłady, z Naszego podwórka śmierć już błogosławionego Jerzego Popiełuszko(jak widać rządowi nie podobało się to co i jak głosił), z US które przerosło się na skalę światową to napompowanie sztucznego kryzysu światowego, którego konsekwencje odczuwamy do dziś, a co najśmieszniejsze osoby które brały w Nim udział obsadziły się w rządzie US. Polecam zobaczyć np. Obama - Wielkie Oszustwo. Trzeci przykład to UE, to problem jest dużo bardziej złożony, ale może ten krótki film da do myślenia:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pierwszy filmik faktycznie dobry (nie wiem tylko jaki to ma związek z międzynarodowym spiskiem?). Przekroczyć Horyzont Zdarzeń natomiast kiedyś oglądałem niemal w całości. Co tu dużo gadać - kompletna kpina. Jego teorie nie trzymają się kupy i już kiedyś o tym pisałem w innym temacie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2011 dnia: Listopada 05, 2011, 11:46:42 am »
@ POK

Odpowiedź na pierwsze pytanie:





Odnośnie "Przekroczyć Horyzony", dałem jako ciekawostkę.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2012 dnia: Listopada 05, 2011, 13:02:23 pm »
Dodatkowo film zawiera zaprzeczenia własnych "teorii" stanowiących strzał w stopę twórców - najpierw wyrwany cytat Neila Armstronga o jego wrażeniach na widok statków kosmicznych na Księżycu (poważnie, jakieś kompetentne źródło?), a potem materiał o tym, że jesteśmy okłamywani i podróży na Księżyc w ogóle nie było

Bo tu nie chodziło o to, że nie wylądowali na księżycu, tylko o to, że to co nam pokazali nie było tym lądowaniem.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Unlimited

  • Gość


Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2015 dnia: Listopada 26, 2011, 14:34:31 pm »
Rozpad Euro blisko jak nigdy dotąd, czyli jednak grupa Bilderbera z Van Rompuy'em na czele realizuję swój plan. Oby tylko nie potwierdziła się wizja wojny w 2012 roku. :-?

Do tego chcą jeszcze ocenzurować internet (widać wykryli tu niebezpieczeństwo poznania prawdy na wiele tematów):

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,USA-jak-Chiny-o-krok-od-cenzurowania-Internetu,wid,13993001,wiadomosc.html?ticaid=1d737
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2011, 14:38:24 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2016 dnia: Listopada 26, 2011, 14:55:21 pm »
Z tego co kojarzę, to Grupa Bildberg dąży właśnie do zjednoczenia państw, wprowadzenie jednej (najlepiej globalnej) waluty i ujednolicenia prawa.

Unlimited

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2017 dnia: Listopada 26, 2011, 15:08:11 pm »
Unia Europejska na pewno im w tym nie pomaga.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2018 dnia: Listopada 26, 2011, 15:19:32 pm »
Pewnie tak. Ja już dawno przestałem to wszystko śledzić, ale to czego kiedyś się nasłuchałem o tej grupie, teraz się sprawdza. I tak żadnego wpływu na to nie ma, więc olewam temat.

kurnajakto

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-11-2011
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2019 dnia: Listopada 30, 2011, 12:09:39 pm »
Unia Europejska sie rozpadnie! To jest pewniejsze, niż w banku!

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2020 dnia: Listopada 30, 2011, 22:34:31 pm »
Ostatnio mam zajawkę na tematy związane z załogowymi lotami w kosmos. Szczególnie zainteresowała mnie historia Gagarina, a dokładniej podejrzenia iż nie był on wcale pierwszym człowiekiem w przestrzeni kosmicznej. Polecam zapoznać się z publikacją http://lib.rus.ec/b/331675/read oraz zajebistym dokumentem z Planete(swoją drogą to obok discovery historia ostatni program z rzeczowymi i naprawdę ciekawymi filmami dokumentalnymi, a nie z papką typu 'amerykanski chopper czy inne gówna) http://www.planete.pl/dokument-gagarin-kosmiczna-mistyfikacja_30618 (można go znaleźć choćby na chomiku) . Co myślicie ?
Fryty tyty dotknij pyty

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2021 dnia: Listopada 30, 2011, 22:51:29 pm »
Mój były współlokator miał zajawkę na temat radzieckiego programu kosmicznego - załogowych i bezzałogowych lotów w kosmos. Z tego co pamiętam to było o paru innych, nigdy nie przedstawianych lotach, astronautach. Parę nagrań dźwiękowych z przechwyconych rozmów, jakieś dźwięki. Jeśli jesteś zaciekawiony (a nie widziałeś tego) to poszukaj. W razie czego mogę spytać się kumpla by zarzucił jakimś linkiem, bo sam tego nie znajdę :P
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2022 dnia: Listopada 30, 2011, 23:41:27 pm »
Szczególnie zainteresowała mnie historia Gagarina, a dokładniej podejrzenia iż nie był on wcale pierwszym człowiekiem w przestrzeni kosmicznej.



Wigga, please...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2023 dnia: Grudnia 01, 2011, 10:13:24 am »
No to teraz mi dojebałeś... Rozkmiń trochę temat radzieckiego programu kosmicznego januszu i nie wyskakuj mi z metal gerami :roll: Chyba za dużo grasz.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2011, 10:15:41 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2024 dnia: Grudnia 01, 2011, 14:56:11 pm »

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2025 dnia: Grudnia 01, 2011, 15:22:15 pm »
:D
Fryty tyty dotknij pyty

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2026 dnia: Grudnia 07, 2011, 19:43:09 pm »


 :grin: :grin: :grin:

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2028 dnia: Grudnia 09, 2011, 05:49:33 am »


Cytuj
Brace yourself, Protoss are approaching.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2029 dnia: Grudnia 11, 2011, 15:17:04 pm »

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2030 dnia: Grudnia 11, 2011, 16:05:59 pm »
Come on.... ta ostatnia ma różowe tło. WTF?!

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2031 dnia: Grudnia 11, 2011, 19:44:39 pm »
Come on.... ta ostatnia ma różowe tło. WTF?!
O matko czyli lepiej jej nie włączać, wypali mi oczy  :lol:
A na serio, ładny zbiór wszystkiego co dziwne i niewyjaśnione.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2032 dnia: Grudnia 11, 2011, 19:53:04 pm »
Ładny zbiór wszystkich bzdur, z jakimi dane było się spotkać. Reptalianie? Słońce wewnątrz Ziemi i lustrzane odbicie cywilizacji? Dinozaury stworzone przez tych pierwszych dla odstraszenia kosmitów? Jestem skłonny ku niektórym teoriom, w nieodbyty lot Gagarina jestem skory uwierzyć (jak ogólny brak wiary we wszystko, co wciskali propagandowo Rosjanie za czasów ZSRR), ale TAKIE bzdury... daj Pan spokój.

Ale żeby nie było, to i tak:


Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2033 dnia: Grudnia 11, 2011, 20:04:56 pm »
W sumie w te co wymieniłeś nie wierze. Jednak w tematach reptalian, zawsze zastanawiały mnie tego typu filmiki
 
Jest jeszcze parę takich min. z byłym prezydentem USA.

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2034 dnia: Grudnia 11, 2011, 20:46:37 pm »
Zastanawiam się czasami, czy wy to tutaj wrzucacie specjalnie, żeby się potem np. ze mnie śmiać kiedy szczerze i z całego serca przykro mi jest, że łykacie to bez popity.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2035 dnia: Grudnia 11, 2011, 21:08:33 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Troszkę się przestraszyłem tego gówna. Babka ma po prostu coś w stylu "uciekającego oka", przypadłości, którą miał (ma?) m.in. mój znajomy z osiedla - teraz wiem, że jest Reptalianem i inwigilował moje miejsce zamieszkania :lol:

Poza tym, napisałeś "tego typu filmiki". Wrzuć jeszcze jakieś linki, może domownicy też wykazują ten syndrom i czas spierdalać.

Zastanawiam się czasami, czy wy to tutaj wrzucacie specjalnie, żeby się potem np. ze mnie śmiać kiedy szczerze i z całego serca przykro mi jest, że łykacie to bez popity.
Kto i co łyka? Piszesz o kwestii Gagarina? Cholera ich tam wie, jak było na prawdę, ale do szczerości rosyjskich oświadczeń bez zawirowań i chaosu informacyjnego zawsze miałem dystans.

Przyznam jednak, że historie w stylu hieroglifów z helikopterami, samolotami w piramidach i wizerunkami obcych na przestrzeni dziejów działają na mnie. Ostatnio o tym rozmyślałem, jak obwieszczono odkrycie planety Kepler-22. Przypomniałem sobie, jak za szczyla czytałem książeczki o bliskich spotkaniach 3 stopnia i nie mogłem potem spać. FUCK THAT SHIT.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2011, 21:22:21 pm wysłana przez Kert »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2036 dnia: Grudnia 11, 2011, 21:29:53 pm »


Ja za szczyla się strasznie bałem tego intra.

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2037 dnia: Grudnia 11, 2011, 21:44:25 pm »
Ostatnio o tym rozmyślałem, jak obwieszczono odkrycie planety Kepler-22.

Kepler-22 to gwiazda, planeta ma jeszcze literę "b" na końcu, i jeszcze nie wiadomo nawet czy nie jest przypadkiem planetą gazową.

Ogur

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2038 dnia: Grudnia 11, 2011, 21:47:53 pm »


Ja za szczyla się strasznie bałem tego intra.

A ja się bałem Buki. Zadziwiające jest to, że na youtube ciężko jest znaleźć klip z buką który nie jest jakąś chujową kompilacją rysunków z badziewnym podkładem muzycznycznym.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2039 dnia: Grudnia 11, 2011, 21:53:46 pm »
Ostatnio o tym rozmyślałem, jak obwieszczono odkrycie planety Kepler-22.

Kepler-22 to gwiazda, planeta ma jeszcze literę "b" na końcu, i jeszcze nie wiadomo nawet czy nie jest przypadkiem planetą gazową.
Oj, z pamięci napisałem, choć w przypadku astronomii żyjącej cyferkami i literkami to grube niedopatrzenie. Nadal jednak nie odpowiedziałeś na zadane pytanie.