Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Assassin's Creed Shadows
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Wczoraj o 16:06:12 »
Z tego co podało Ubi, zamówienia przedpremierowe rozchodzą się jak świeże bułeczki.
To raczej nie dziwi. Seria od lat zgarnia bardzo wysokie noty i sprzedaje się kapitalnie.
Taka Valhalla przecież rozbiła bank - zarobiła ponad miliard zielonych, a sama gra rozeszła się w imponujących ponad dwudziestu milionach egzemplarzy.

Warto dodać, że nowy asasyn - co cieszy - będzie dostępny tylko na bieżącą generację konsol + blacha.
2
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Mortal Kombat 1
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Wczoraj o 15:10:55 »
3
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Call of Duty: Black Ops 6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Maja 28, 2024, 20:01:46 pm »
Ciekawe, jak będą wyglądały wyniki finansowe ActiBlizz pod koniec roku fiskalnego… Niby spora część graczy jest na PlayStation, a więc i tak muszą płacić. Z drugiej strony, sprzedaż będzie pewnie mniejsza.
4
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Maja 28, 2024, 16:54:18 pm »
(...)


Obraz tragedia a otoczenie zależy od etapu.
Czasami wali teksturami z ps2.
Ja odrobinę face palma zaliczyłem chwaląc za bardzo grafikę a wystarczyło tylko odpalić tryb foto ;)

Graficznie jest to TOP. Opcje przy Hellblade II są dwie: albo uznać ją za najlepiej wykonaną graficznie grę, albo za tytuł, który znajduje się w ścisłej czołówce. Innej możliwości nie ma. Coś jak lata temu przy The Order: 1886.
5
PlayStation 5 / Odp: PlayStation Plus (Extra, Premium).
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Maja 28, 2024, 16:44:22 pm »


Jutro usługę zasili również Dredge.
6
Multiplatformowe Current Gen / Call of Duty: Black Ops 6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Maja 28, 2024, 16:23:31 pm »


"Play it day one with Game Pass".
7
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Newsy mniejsze i większe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Maja 27, 2024, 15:44:03 pm »
Według Dusk Golem'a (leaker najczęściej kojarzony z grami od Capcom, a szczególnie serią Resident Evil), RE9 wyjdzie pod koniec 2025 albo na początku 2026, więc może jednak nie będzie zapowiedzi w najbliższym czasie.

Co ciekawe, według jego wiedzy, RE1 Remake i RE5 Remake nie są obecnie w produkcji. Za to trwają prace nad RE 0 i Code Veronica. Ciekawe, choć mam nadzieję, że obie gry czeka sporo zmian.
8
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moldar dnia Maja 27, 2024, 13:17:14 pm »
Co jakiś czas może taki tytuł wyjść, jednak z walking simów to ta gra tej rozgrywki ma najmniej.


Chyba całkowicie odwrotnie, walking simy zazwyczaj nie mają nic z rozgrywki.

Gra nie powstawała 6 lat, według twórców rozpoczęli prace na początku 2020 roku, po trailerze z tga.
9
Xbox Series X / Odp: Senua's Saga: Hellblade II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Maja 27, 2024, 13:13:17 pm »
Co jakiś czas może taki tytuł wyjść, jednak z walking simów to ta gra tej rozgrywki ma najmniej. Z powodzeniem mogliby to puszczać na Netflixie.

Jak na 6 lat pracy, to tego czasu należycie niewykorzystali.
Jedynka miała fajny przekaz, tylko początek był tragiczny, ale summa summarum się wybroniła. Dwójka to dobrze nakręcony film bez głębszej fabuły, jeszcze urwany na końcu jakby czasu im zabrakło do czegoś więcej.


Obraz tragedia a otoczenie zależy od etapu.
Czasami wali teksturami z ps2.
Ja odrobinę face palma zaliczyłem chwaląc za bardzo grafikę a wystarczyło tylko odpalić tryb foto ;)





 
10
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Tekken 8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Maja 27, 2024, 08:42:36 am »
Strony: [1] 2 3 ... 10