Autor Wątek: Call of Duty 3  (Przeczytany 24895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« dnia: Października 28, 2006, 21:19:22 pm »
Nie wiem czy ktos juz o tym wspominal, mam nadzieje ze nie, ale z tego co udalo mi sie wynalezc w sieci wskazuje na to ze bedziemy mieli swoja wlasna kampania. Tak Polska kampani w Call of Duty. Tu macie dowod tego prosto od Activision. Cztery Panstwa ktorych kampanie znajda sie w grze. Obczajcie pierwsze panstwo i wielkiego orzelka w tle :) Zajebiscie to mile.




Sorka za zalozenie tematu ale nie moglem znalezc nic na temat Call of duty 3 w dziale o 360tce. A pozatym to wydazenie zasluguje na specjalny temat :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Call of Duty 3
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2006, 21:25:37 pm »
Już kiedyś o tym słyszałem chyba w CDA ;)

Bardzo sie ciesze bo zawsze w CoD brakowało mi Polski :D a teraz nareszcie będę mógł nią pograć=p To jeden z powodów dla, którego kupie CoD3=p.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #2 dnia: Października 28, 2006, 21:27:53 pm »
No dla mnie to naprawde rewelka informacja. Wspaniale bedzie poprowadzic rodakow do zwycieztwa. Nie czytam CDA bo nie mam do niego dostepu, wiec nie wiedzialem o tym. Dopieroteraz na to wpdlem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Call of Duty 3
« Odpowiedź #3 dnia: Października 28, 2006, 21:31:22 pm »
Cytat: "_ReD_"
Nie czytam CDA bo nie mam do niego dostepu



Zawsze można prenumerate zamówić =p


Ciekawe czy będzie sie dało obronić taką Warszawe=p.

lupinator

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #4 dnia: Października 28, 2006, 21:32:06 pm »
Bardzo miła wiadomość. Jeden z powodow dla ktorego w najblizszym czasie kupie CoD 3 (najpier Live Gold ;) ) Jak dla mnie cala gra moglaby byc o wojnie w Polsce :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #5 dnia: Października 28, 2006, 21:35:59 pm »
Mam nadzieje ze beda misje w Polsce a nie tylko Polacy na wygnaniu. A moze by tak Westerplatte? No zobaczymy co chlopaki z Activision wyczaruja ale mam nadzieje ze Polska kampania nie bedzie sie skladala z jednej misji ehhehe. Ewidentnie zastapilismy Rosjanow w grze, ich kampanie nie byly wcale takie zle i zawsze byly na poczatku gry :) wiec teraz wlaczajac Call of Duty 3 usyszymy polskie glosy (mam nadzieje ze nie dadza polakom angielskiego z takim glupim akcentem zeby wszyscy na swiecie nie pomysleli ze to dalej rosyjska kamapnia tylko im flage zamienili ehhehe.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Call of Duty 3
« Odpowiedź #6 dnia: Października 28, 2006, 21:39:29 pm »
Cytat: "_ReD_"
Tu macie dowod tego prosto od UBI



Cytat: "_ReD_"
No zobaczymy co chlopaki z UBI



tu sie wkradl chyba maly blad bo gierka jest od Activision  nie od ubisoft.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #7 dnia: Października 28, 2006, 21:42:03 pm »
Heheh tez racja :) moj blad. Gram obecnie w Splintera i ciagle widze logo ubisoftu i jakos tak sie wkradlo i tu :) sorka. Juz poprawione.


Edit:

Tutaj jakies male info jakie udalo mi sie znalezc i prawdopodobnie bedzie lub beda misje w Warszawie.

Players will take control of four Allied soldiers over the course of the campaign, British, American, Canadian, and Polish. Yes, Polish. I’ll be happy to let you know that Polish troops continued to fight well after Poland itself surrendered after its 4-week battle against Germany and the Soviet Union. After diversions in Siberia, Palestine, or Romania, Polish troops eventually found their way to all fronts of the war – eastern, Mediterranean, and western. After the fall of France in 6 weeks, they went to North Africa and Britain to regroup for the invasions of Italy and Normandy. Oh, and on an unrelated note, Polish pilots accounted for 15% of all Luftwaffe losses during the Battle of Britain, despite starting the battle late and flying the outdated Hurricane fighters.

I tu jeszcze troszke :)

Yes, replacing the Russians in the funny ethnic stereotype with deep-and-lasting-pathos stakes are the Polish. Iremonger explains. “The Polish are interesting because they fought the Nazis until Poland collapsed. Then they fought in France until that collapsed, then they came here and were retrained and re-equipped as an armoured division in England, before being sent into the brunt of the fighting! “These people fought in the toughest battles. Up on Hill 262, the Polish were in the middle surrounded by the Nazis who were surrounded in turn by the allies.” The poles essentially had to hold the mouth of the Falaise-Chambois pocket while the American forces tried to plug it.

Orpcz tych czterech przedstawionych na zdjeciach panstw, bedzie jeszcze jedno, Canada.

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Call of Duty 3
« Odpowiedź #8 dnia: Października 28, 2006, 22:05:53 pm »
Socoma III kupiłem głównie dla misjii w polsce, jak kupie x360 to napewno sparwie sobie cod 3

lupinator

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #9 dnia: Października 28, 2006, 22:10:03 pm »
Ja przypomne ze juz w CoD 1 były dwie misje w Polsce :) Niestety my bylismy wtedy ruskiem =_=

piraNja

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-10-2006
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2006, 22:53:33 pm »
Moze mi ktos przypomniec czy beda roznice w scenariuszu miedzy nextgenami i currentgenami?Bo o ile dobrze pamietam cod2 na x360 i pc to calkiem inna gra byla niz na ps2,xboxa i gc :\

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2006, 22:54:01 pm »
Cytat: "lupinator"
Ja przypomne ze juz w CoD 1 były dwie misje w Polsce Smile Niestety my bylismy wtedy ruskiem =_=

Szkoda tylko, że jeśli nie napisaliby na początku misji informacji, że akcja dzieje się w Polsce to pewnie mało kto by się pokapował  :?  
Mam podobne obawy co _ReD_ dotyczące głosu naszych rodaków w grze - nie zdziwiłbym się gdyby mówili oni jednak podobnie do Rusków z poprzednich CoD, ponieważ niektórzy na naszej planecie nadal żyją ze świadomością tego, że w Polsce dalej jest ustrój komunistyczny !
PSN ID: WojtqGO

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 07, 2006, 08:29:38 am »
A kto mi zmienil tytul temaciku :)? tyle nad nim myslalem a tu bach i nie ma :P

[Głos z doniczki: sama Polska w CoD3 nie zasługuje na oddzielny temat.]

EDIT:
A co z patriotyzmem? ;)

EDIT 2:
Pierwsza ocena Call of Duty 3 wystawiona przez Official Xbox Magazine UK to 9/10 niezle :D

 26 achiv dajacych w sumie 1000 pkt.
 
  Basic Training 5  
Complete the basic training in the beginning of Saint Lo.
  American Infantryman 20  
Complete two missions as an American soldier.
  British Commando 20  
Complete two missions as a British soldier.
  Canadian Highlander 10  
Complete two missions as a Canadian soldier.
  Polish Tanker 15  
Complete two missions as a Polish soldier.
  Won the War 80  
Complete the single player campaign on any difficulty setting.
  Hot Potato 25  
Pick up and return 5 live grenades.
  Rifleman 15  
Complete a mission by firing only bolt action rifles. Melee attacks don't count.
  Assault Trooper 15  
Complete a mission by firing only assault rifles. Melee attacks don't count.
  Battlefield Scavenger 15  
Complete a mission by firing only German weapons. Melee attacks don't count.
  Still Ticking 30  
Complete a mission without dying or using checkpoints.
  Allergic to Bullets 25  
Avoid getting hit more than 30 times during a mission.
  Conservationist 20  
Complete a mission using less than 300 rounds of ammunition.
  Close Quarter Combatant 100  
Complete a mission without firing a round. Player can make use of melee attacks and hand grenades.
  Grizzled Veteran 150  
Complete the Single Player Campaign on Veteran difficulty.
  Supply Officer 15  
Supply ammunition to at least 20 friendly soldiers in a single ranked match. (Multiplayer)
  Doc 30  
Revive 10 of your teammates in a ranked match without getting a teamkill. (Multiplayer)  
  A War Hero 30  
Capture the final objective in the game mode War. Must be a ranked match. (Multiplayer)  
  Victory Medal 30  
Be the player with the highest score and on the winning team in a ranked match. (Multiplayer)
  Lieutenant 20  
Receive 200 total points in ranked matches. (Multiplayer)
  Captain  40  
Receive 2000 total points in ranked matches. (Multiplayer)
  Major 60  
Receive 8000 total points in ranked matches. (Multiplayer)
  Colonel 80  
Receive 20000 total points in ranked matches. (Multiplayer)
  General 120  
Receive 40000 total points in ranked matches. (Multiplayer)
 
Secret Achievements
 
  Secret Achievement 5  
Continue playing to unlock this secret achievement.
  Secret Achievement 25  
Continue playing to unlock this secret achievement.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 07, 2006, 08:56:03 am »
kikizo.com - 7/8/10, dycha za grafikę

dlaczego taka ocena całości? z recenzji wynika, że gra jest bardzo fajna i ma dobre multi, a całości brakuje po prostu tego czegoś oraz w tym roku większa konkurencja niż miało CoD2. Dziwna argumentacja, ale 7.8 to też dobra ocena.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 07, 2006, 09:03:30 am »
Wlasnie rozmawialem z gostkiem na live ktory juz ma i gra w COD3 i twierdzi ze takiej wojny w grach video jeszcze nie widzial. To co sie dzieje na ekranie to szczeka opada. Twierdzi ze jest o wiele lepsza niz COD2 a grafika jest boska :D

To sa jego slowa, wiec nie czepiac sie mnie. Oby mial racje.

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Call of Duty 3
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 07, 2006, 09:36:24 am »
Oraz i ja czytalem komentarze osob ktore graly juz w cod3 i ponoc grafika jest niemozliwa i na ydjeciach to wogole inna gra ;) I tak samo opisywal ze takiego obrazu wojny jeszcze nie bylo w zadnej grze!!  Ale kosztem fps ponoc malo ich jest a nadodatek chaczy!!
Czy ta zima bedzie wyjatkowa? cod3,gow,rainbow6 ;)
No ja relacje powinienem zdac jutro z wieczorka o cod3 ;) juz 1/4 jest po mojej stronie.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 07, 2006, 09:46:46 am »
No ja takze mam nadzieje ze w koncu COD 3 i GOW zawitaja jutro u mnie (mialy bec dzisiaj ehhh) Widze ze takze masz chrapke na te trzy tytuly :D dwa z nich to juz pewniaki zobaczymu jak sie Vegas spisze.

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Call of Duty 3
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 07, 2006, 10:04:35 am »
Po demku vegas jestem nastawiony pozytywnie i napewno tez bedzie to tytul znajdujacy sie w swietej trojcy ;)
A moja top lista to:
1.gow
2.cod3
3.vegas

RED jak bedziesz po sesji z cod daj obszerne sprawozdanie!

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 08, 2006, 11:19:53 am »

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 08, 2006, 12:19:24 pm »
Gra jest naprawde rewelacyjna, grafika powala na kolana, ktos napisal ze gra smiga w 60 klatkach... Heh chyba to prawda, nigdy nie widzialem jeszcze takiego efektu glebi, trojwymiarowosci.. Framrate czasem spadnie, raczej rzadko, zero zabkow, efekty swietle rewelacja, w ciemnym pomieszczeniu jak jerry otwiera ogien wszystko rozblyska i nagle widzimy wykrzywiona twarz szwaba prujacego z MP40... gdzies juz w srodku gry wcielamy sie w polska zaloge czolgu, glosy polakow odrobinke zalatuja ruskim akcentem, no moze jednego z nich a reszta raczej czysto po angielsku... oczywiscie Polacy to pelen luz, zartuja sobie ze wszystkiego... Samo prowadzenie czolgu, plener w okolo, trawa, domy, wrogie odzialy, wyglada to tak ze wlosy deba staja... Moznaby by zrobic sama strzelanke czolgami na podstawie cod3 i ryla by beret na calej linni... Ktos napisal ze jest to nowy wymiar wojny na konsolach - zgadzam sie z tym w 100% RYJE BERET....

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 08, 2006, 21:56:25 pm »
http://media.xbox360.ign.com/media/801/801849/vids_1.html
Na ign.com pojawiło się videoreview  :)
PSN ID: WojtqGO

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
Call of Duty 3
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 08, 2006, 23:15:25 pm »
Cytat: "bionix"
Gra jest naprawde rewelacyjna, grafika powala na kolana, ktos napisal ze gra smiga w 60 klatkach... Heh chyba to prawda, nigdy nie widzialem jeszcze takiego efektu glebi, trojwymiarowosci.. Framrate czasem spadnie, raczej rzadko, zero zabkow, efekty swietle rewelacja, w ciemnym pomieszczeniu jak jerry otwiera ogien wszystko rozblyska i nagle widzimy wykrzywiona twarz szwaba prujacego z MP40... gdzies juz w srodku gry wcielamy sie w polska zaloge czolgu, glosy polakow odrobinke zalatuja ruskim akcentem, no moze jednego z nich a reszta raczej czysto po angielsku... oczywiscie Polacy to pelen luz, zartuja sobie ze wszystkiego... Samo prowadzenie czolgu, plener w okolo, trawa, domy, wrogie odzialy, wyglada to tak ze wlosy deba staja... Moznaby by zrobic sama strzelanke czolgami na podstawie cod3 i ryla by beret na calej linni... Ktos napisal ze jest to nowy wymiar wojny na konsolach - zgadzam sie z tym w 100% RYJE BERET....


No to ja chce miec zryty beret!! Juz jutro odpale to cudo ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 08, 2006, 23:29:12 pm »
Niestety COD3 nie dotarlo do mnie dzis (bedzie dopiero jutro) ale za to mam GoW ;D

klucha444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 09, 2006, 10:47:43 am »
Mam pytania.
1.Jak długa jest ta gra,ile czasu potrzeba na jej skonczenie.
2.Czy wreszcie jest dobra fizyka swiata tzw.czy ciala reaguja naturalne na kule,i czy zabity wrog lezacu na ziemi bedzie reagowal na kule czy juz nie.

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 09, 2006, 11:10:04 am »
Gry jeszcze nie przeszedlem, i juz gram dosyc dlugo, jezeli bedzie tak dluga jak COD2 to juz wystarczy i bede zadowolony... Co do fizyki, szwaby pieknie padaja od kul, wyglada to bardzo naturalnie, ale niestety jak juz dotkna gleby staja sie niewidoczni dla kul... Ale za to ciala nie znikaja :)... Mam tez GOW i w sumie chyba COD3 bardziej mi sie podoba graficznie.. Jak skoncze coda zabiore sie za gearsow moze to tylko efekt przejscia pierwszego levelu...

klucha444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 09, 2006, 11:21:22 am »
a jak gra bedzie sie prezentowala na zwyklym tv

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Call of Duty 3
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 09, 2006, 11:24:07 am »
Cytat: "bionix"
Gry jeszcze nie przeszedlem, i juz gram dosyc dlugo, jezeli bedzie tak dluga jak COD2 to juz wystarczy i bede zadowolony... Co do fizyki, szwaby pieknie padaja od kul, wyglada to bardzo naturalnie, ale niestety jak juz dotkna gleby staja sie niewidoczni dla kul... Ale za to ciala nie znikaja :)... Mam tez GOW i w sumie chyba COD3 bardziej mi sie podoba graficznie.. Jak skoncze coda zabiore sie za gearsow moze to tylko efekt przejscia pierwszego levelu...


Bionix Call of Duty 3 naprawde ma sliczna grafike ale do GoW to nawet nie m sie co rownac. Zarowno pod wzgledem czysto technicznym jak i designem. Po prostu GoW bije wszystko na glowe. Moze tak jak mowisz dlatego ze widziales tylko wiezienny level, ktoy i tak wyglada o wiele lepiej niz CoD3 :)

klucha444

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 09, 2006, 11:27:33 am »
czy kule zostawiaj slady,i czy sa jakies elementy otoczenia ktore idzie zniszczyc

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 09, 2006, 11:57:21 am »
przecież obie gry mają zupełnie inny styl i klimat więc nie róbmy porównań ;)
ja tam czekam na CoD3 równie mocno co na GoW


bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 09, 2006, 11:57:46 am »
Cytat: "_ReD_"
Moze tak jak mowisz dlatego ze widziales tylko wiezienny level, ktoy i tak wyglada o wiele lepiej niz CoD3



Hehe no wlasnie jak odpalilem CODa 3 i pierwszy moment jak wysiadam z ciezarowki - nie moglem uwierzyc ze to juz gra. Jeep ktory stoi obok wyglada tak jak nigdy dotad... zolnierze i ich mundury O_O idealne, zadnych zabkow i ta dziwna plynnosc, nie moglem sie przyzwyczaic na poczatku... i co do GOWA ten level wiezienny w sumie mnie zawiodl :(

lupinator

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 09, 2006, 15:04:47 pm »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 09, 2006, 19:38:54 pm »
A jak tam z liniowością w nowym Call'u słychać ? Czy poradzili sobie z tym jakoś zwinnie ?  :) Bo poprzednie części to niestety do zbyt otwartych nie należały, co nie znaczy, że były kiepskie ! (mam na myśli CoD1 i CoD2, a nie Finest Hour i Big Red One, w które nie miałem okazji zagrać). Były świetne, tylko zbytnia liniowość i "uskryptowienie" troszkę przeszkadzały na dłuższą metę, bo ileż można przeżywać ciągle te same akcje...
W ogóle to nie wiem czy fps'y nie przejadły mi się trochę. Niby powinna być lepsza "wczujka", ale ja zawsze preferowałem widok TPP w grach - dobrze jest widzieć bohatera, a w fpp mam wrażenie, że jestem tylko chodzącą kamerą :? Widziałbym, aby z następną częścią serię dotknęła mała rewolucja  - wprowadzenie kamery tpp  :) Byłby to powiew świeżości dla tego typu gier w ogóle, bo nie pamiętam gry rozgrywającej się podczas II WŚ z tego typu kamerką. Fajnie by było widzieć swojego wojaka, nerwowo ładującego magazynki z opadającym hełmem na oczy i tego typu szczególikami budującymi klimat. A sama struktura mogłaby być podobna do GoW - chowanie się, ostrzeliwanie zza zasłony - sami dobrze wiecie  :D
PSN ID: WojtqGO

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 09, 2006, 20:27:01 pm »
:) liniowosc jest jak byla... ale do przezycia. Co do gry tpp to mozna pograc w the outfit.. ;-)

lupinator

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 09, 2006, 20:28:58 pm »
Cytat: "bionix"
Co do gry tpp to mozna pograc w the outfit..

Polecam zagrac najpierw w demo bo o ile na screenach gra prezentuje sie fajnie to demo jest poprostu beznadziejne :x

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 09, 2006, 21:17:16 pm »
Cytat: "lupinator"
Polecam zagrac najpierw w demo bo o ile na screenach gra prezentuje sie fajnie to demo jest poprostu beznadziejne


mi się podobało - nic wspaniałego ale fajne całkiem,, chociaż bardzo arcade

prosilbym aby pisac o CoD3 - walker

Supersonic

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 10, 2006, 09:12:30 am »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Call of Duty 3
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 14, 2006, 15:27:06 pm »
Redziu, widzę na Twojej karcie, że grałeś już w COD3.
Jak będziesz miał czas to podziel się z nami opinią na temat gry oraz jak byłbyś taki dobry, to poczęstuj filmikami :D.
Z góry dziękówa.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 14, 2006, 16:11:31 pm »
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31609;core.html
Wygląda na to, że ruszyły prace nad CoD4, ale czy kogoś to dziwi ? :) Produkcją ma się zająć Infinity Ward, czyli pomysłodawcy serii. Jedyną rzeczą co mnie niepokoi to przeniesienie akcji w czasy innego konfliktu :? Nie wiem jak Wam, ale mi CoD kojarzy się tylko z II WŚ i mogłoby tak pozostać, bo jeszcze wiele można przedstawić w tym temacie. Jeśli chcą pokazać inną wojnę, to niech stworzą nową serię.

Aha, przy okazji przyłączam się do prośby Ibry  :)
PSN ID: WojtqGO

nakimushi

  • Gość
Call of Duty 3
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 14, 2006, 16:15:34 pm »
filmików jest masa w HD wiec nie rozumiem po co Red ma sobie robic kłopot ;)
polecam videoreview na gametrailers - cos pieknego... grafa momentami wyglada lepiej dla mnie nic GoW. 8)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Call of Duty 3
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 14, 2006, 16:24:08 pm »
Cytat: "nakimushi"
filmików jest masa w HD wiec nie rozumiem po co Red ma sobie robic kłopot Wink

Bardziej zależy mi na pisemnym opisie wrażeń niż na filmiku - zawsze to swojska opinia :wink: Lece zobaczyć reckę na gametrailers, bo jak narazie to widziałem tylko z ign i głód nie został zaspokojony :D
PSN ID: WojtqGO