Autor Wątek: Modern Warfare 2  (Przeczytany 183001 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 12, 2009, 11:30:45 am »
Ta...a w CoDa grałeś?
Dajcie już sobie ku*wa spokój.
Solid, nie rozumiesz, że każdy FPS nie musi mieć sterowania identycznego jak w CoD?
K2 jest inne niż CoD4, koniec i kropka. Komu się podoba K2 to w niego gra, proste.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 12, 2009, 11:33:42 am »
Ta...a w CoDa grałeś?
Dajcie już sobie ku*wa spokój.
Solid, nie rozumiesz, że każdy FPS nie musi mieć sterowania identycznego jak w CoD?
K2 jest inne niż CoD4, koniec i kropka. Komu się podoba K2 to w niego gra, proste.
oj przecież wiesz że się tak tylko droczę, z wami to tak fajnie, szczególnie A-n łapie spiny :P
Ciągle czekam na jakiś dłuższy gameplay, ale z tego co widać po trailerku to chyba nadal można liczyć na 60fpsów na multi :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 12, 2009, 11:37:28 am »
Skoro w poprzedniej części było 60fpsów, to przecież nie będą się cofać w rozwoju i raczej nie zrobią 30.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 12, 2009, 11:49:15 am »
Cytuj
Sterowanie jest takie jakie powinno być. Mi się rewelacyjnie gra
Ta...a w CoDa grałeś?

grał u mnie i na sens 2 całkiem dobrze mu szło :) Ale sie usmiałem jak załączyłem na chwile na 10  :smile: dla killzone`owca tosz to szok.

mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 12, 2009, 15:11:47 pm »
z całym szacunkiem ale Operation Flashpoint 2 zjada na śniadanie tego waszego liniowego shootera  :lol: ....
To są dwie różne gry, obie doskonałe na swój sposób. Takie komentarze są niedojrzałe ;) :P ;)

gry o tematyce militarnej z pierwszej osoby widokiem ... oczywiście rózni je rozgrywka ... nie ukrywam ze nie jestem fanem CoD Modern Wafare, i chocby skały srały to i tak panowie od CoD nie zmienią liniowego sposobu rozgrywki, w tym trailerze widac ze już na chama czerpią z filmów sensacyjnych Die Hard 2 - pościg na skóterach śnieznych, i the Rock - nurki ;P, wiem ze wśród dzieciaków będzie wielka podnita i fala zachwytów - och ach, jakie wogóle to jest wspaniałe itd ... ale wygląda to na zwykły brak pomysłów, odnoszenie się już do sprawdzownych metod zapożyczania z filmów. Takze, znowu będzie gra na jeden raz, z czego dwa poziomy będą dopracowane, ( które oczywiście producent pokaże we wszystkich możliwych trailerach itd .. ) a reszta na siłę zrobiona w pośpiechu, zeby upachac, do tego znając życie, będzie płytka fabuła, skrypt na skrypcie.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 12, 2009, 15:19:12 pm »
Cytuj
do tego znając życie, będzie płytka fabuła, skrypt na skrypcie.
A niech se będzie, byle multi robiło jak w CoD4 :)
I w sumie do reszty też się nie zgadzam, jak będzie dobry klimat to trochę podpatrzenie z filmów mogę wybaczyć.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 12, 2009, 15:57:28 pm »
Ta...a w CoDa grałeś?
Dajcie już sobie ku*wa spokój.
Solid, nie rozumiesz, że każdy FPS nie musi mieć sterowania identycznego jak w CoD?
K2 jest inne niż CoD4, koniec i kropka. Komu się podoba K2 to w niego gra, proste.
oj przecież wiesz że się tak tylko droczę, z wami to tak fajnie, szczególnie A-n łapie spiny :P
Ciągle czekam na jakiś dłuższy gameplay, ale z tego co widać po trailerku to chyba nadal można liczyć na 60fpsów na multi :)

W swoim ostatnim poście nawet nie wspomniałem o Killzone 2!
Tak więc nie wiem, kto tu bardziej się spina...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 12, 2009, 16:00:29 pm »
Ta...a w CoDa grałeś?
Dajcie już sobie ku*wa spokój.
Solid, nie rozumiesz, że każdy FPS nie musi mieć sterowania identycznego jak w CoD?
K2 jest inne niż CoD4, koniec i kropka. Komu się podoba K2 to w niego gra, proste.
oj przecież wiesz że się tak tylko droczę, z wami to tak fajnie, szczególnie A-n łapie spiny :P
Ciągle czekam na jakiś dłuższy gameplay, ale z tego co widać po trailerku to chyba nadal można liczyć na 60fpsów na multi :)

W swoim ostatnim poście nawet nie wspomniałem o Killzone 2!
Tak więc nie wiem, kto tu bardziej się spina...
ale tak ogólnie to ty łapiesz największe spiny jak idzie bronić K2 :P
dobra kończymy tego offtopa.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 12, 2009, 18:20:52 pm »
Cytuj
No i te lagi, które są paskudne.
W Killzone jeszcze ani raz nie mialem lagow

A MW2 napewno bedzie ok.



Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 12, 2009, 19:27:50 pm »
Skoro w poprzedniej części było 60fpsów, to przecież nie będą się cofać w rozwoju i raczej nie zrobią 30.

A tam, na PC momentami pokazywało mi aż trzycyfrową wartość i to przy wyższej rozdzielczości niż na konsolach i większej szczegółowości . Choć wiadomo PC, t PC, jednak i na PS3 zapowiada się jedna z ładniejszych nadchodzących gier. Przecież nawet poprzednie CoD dzisiaj nie może się nie podobać, a najnowsza odsłona z pewnością podniesie poprzeczkę - przynajmniej jeśli chodzi o serię.
A, że będzie usłana skryptami i całość będzie nas po sznurku prowadziła.... Osobiście w ogóle nie przeszkadzało mi to w poprzednich odsłonach.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższego okresu? Jak dla mnie - zdecydowanie. Pewniak, że zapewni przynajmniej kilkanaście godzin zabawy, a i tak wiadomo, że ta wartość będzie znacznie wyższa.

ZonE

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-01-2009
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 12, 2009, 19:46:10 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


http://www.giantbomb.com/forums/general-discussion/30/modern-warfare-2-info-imageshack-links/242063/

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 12, 2009, 20:08:39 pm »
Jeżeli gra będzie się tak prezentować jak na tych skanach to nie mam więcej słów.
Jeszcze tylko dopieszczą maksymalnie tryb multi i prorokuję GoTY dla MW2(z GTA 4 się nie myliłem)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 12, 2009, 20:12:21 pm »
najgorsze w tym wszystkim ze musimy czekać jeszcze 6miechow :mad:


kurde mam nadzieje ze 24 podadzą jakieś info o multi coś cokolwiek

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 12, 2009, 20:15:42 pm »
Cytuj
- Soap is in the game as a "grizzled vet" NPC.
- Single player enemies will have "customized" weapons similar to the multiplayer component of COD4.
- The ice mission shown to GI demonstrated the game's open-ended approach to combat, showing how stealth can be implemented if the player chooses.
- While the gameplay is open-ended, the story is "on-rails".
- Infinity Ward realizes that the "invisible line" where enemies will stop coming in COD4 wasn't great, so they're trying hard to eliminate that. Also, they are lengthening the single player past the 6-10 hour mark of COD4.
- "Special Forces Mode" is a major part of MW2, a series of missions in the spirit of the Mile High Club from COD4. It will also have co-op in this mode. Gears-style bleed-out-and-partner-revive will be used.
- Co-op apparently won't exist in Story Mode.
- Riot shields will be implemented in the game.
- Zakhaev's former associate, Makarov, is the "new face of global terrorism."
- Snowmobiles are used as a form of escape in the demonstration. Unclear whether or not the player will drive, shoot, or both.
- Players will alternate using the two triggers to climb ice-walls.
- Moveable turrets will be used in SF mode and Single Player, no official word on online use.
- IW wants to implement an accomplishment system to online, as they want to make their players famous.
- Online mode will use a "Live-Patching" system, where IW can manipulate spawn logic or certain parts of a multiplayer map without doing a full-blown patch.
- Another demoed area shows an enormous desert setting where Task Force 141 drops into a wasteland and must navigate a "lengthy trek" to a fully-rendered valley with scattered caves, reminiscent of Iron Man.
- IW is focusing on details for the COD4 sequel, citing iced-up tire treads in the Russian level.
- The game will run in 60fps

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 12, 2009, 22:08:00 pm »
kurde tego info nie widziałem thx pliskin

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 12, 2009, 23:23:55 pm »
sample ścieżki dźwiękowej MW2:

: Maj 12, 2009, 22:07:01 pm
Szczegółowa analiza 17 sekudnowej zajawki  :-)
http://www.gametrailers.com/player/49145.html

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 13, 2009, 10:04:55 am »
Kawałek początkowo bardzo fajnie się zapowiadał, ale meczący i zbyt chaotyczny. Nie wiem przy jakim wydarzeniu to miałby mieć miejsce, ale pewnie jakieś epickie. Oby owa gra była po prostu lepsza, a nie skryptowana na maksa.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 13, 2009, 11:50:58 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
http://www.giantbomb.com/forums/general-discussion/30/modern-warfare-2-info-imageshack-links/242063/
Reszta stron:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 14, 2009, 08:42:33 am »
No i nie widziałem skanów :x

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 14, 2009, 10:36:29 am »
Jak co to tutaj sa te skany
http://www.flickr.com/photos/shaz73/



« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2009, 10:46:19 am wysłana przez SpecialMan »



Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 14, 2009, 11:10:30 am »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 14, 2009, 11:21:37 am »
- While the gameplay is open-ended, the story is "on-rails".
Czy dobrze zrozumiałem ? Gra odejdzie od swojej liniowej struktury na rzecz bardziej otwartych poziomów ?
PSN ID: WojtqGO

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 14, 2009, 11:24:37 am »
Ciekawe na jak bardzo zaawansowanym poziomie będzie interakcja z otoczeniem, jeśli w ogóle będzie :eek:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 14, 2009, 12:30:20 pm »
W dzisiejszych czasach interakcja z otoczeniem to bardzo ważna rzecz. Sadze ze IW zdaje sobie z tego sprawę... . :-x

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 14, 2009, 12:36:56 pm »
Czy dobrze zrozumiałem ? Gra odejdzie od swojej liniowej struktury na rzecz bardziej otwartych poziomów ?

Cytuj
Although calling Modern Warfare 2 an open world shooter is a stretch, Infinity Ward did inform Game Informer that the missions would not play out in the typically linear fashion that CoD fans are accustomed to. Instead, players will be given objectives, tools, and the freedom to choose exactly how they approach each mission. This theoretically means that players will be given more choice in terms of their gameplay style.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 14, 2009, 12:51:10 pm »
 :-o :-o :-o :-o :-o


Nie no kur** ja składam preorder
: Maj 14, 2009, 11:40:05 am
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46441

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 14, 2009, 12:54:51 pm »
Już to widzę:

Możliwość 1: Wal od frontu

Możliwość 2: Wal od tylniego wejścia

Wielka mi nowość :???:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 17, 2009, 12:28:08 pm »
W dzisiejszych czasach interakcja z otoczeniem to bardzo ważna rzecz. Sadze ze IW zdaje sobie z tego sprawę... . :-x

Teoretycznie istotna, z którą wiemy doskonale jak jest. Takiego zaawansowania jak w Red Faction: Guerilla w tym segmencie nie uświadczymy, CoD, to też nie Black.
Z drugiej strony jeśli w Bad Company się dało....

Jak dla mnie, chłopaki w temacie gore mogliby popracować. MW było tu stalowo sztywne, WaW poszło o kilka kroków dalej. Ciekawe, którą szufladkę twórcy teraz wybiorą - krok w tył w stosunku do ostatniej części, czy może trzymanie się standardów CoD 4 jednak.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 17, 2009, 12:42:08 pm »
Jeśli chodzi o elementy tzw. 'gore', to nie sądzę, żeby musieli trzymać się ram MW, pewnie dodadzą to i owo, ale na totalny boost rozczłonkowywania oponenckich ciał pewnie nie ma co liczyć, podobnie będzie coś czuję ze zniszczeniami otoczenia (a najpewniej ich brakiem). Fajnie było by móc rozpieprzyć to i owo na mapie (szczególnie 'camp spoty').

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 17, 2009, 12:59:43 pm »
Tak, choć nikt nie twierdzi by tworzyć pod tym względem z CoD najnowszego spadkobiercę SoF w tej dziedzinie. Z drugiej strony każdy biadoli że nowa generacja, że to, że tamto. W dobrym tonie jest zniszczyć to i owo, ale po strzale ze strzelby w twarz przeciwnika w MW było jak było. Zapewne gra będzie wyborna, ale jakby ta wspomniana brutalność była choćby na poziomie WaW, to chyba nikt by się nie obraził.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 17, 2009, 14:50:01 pm »
W dzisiejszych czasach interakcja z otoczeniem to bardzo ważna rzecz. Sadze ze IW zdaje sobie z tego sprawę... . :-x

Teoretycznie istotna, z którą wiemy doskonale jak jest. Takiego zaawansowania jak w Red Faction: Guerilla
Chyba podałeś zły przykład. Akurat rozwałka w najnowszym RF jest kiepska. W poprzednich częściach można było 5 metrową dziurę w ziemi zrobić, a w next-genowej wersji tylko budynki sie niszczą.

Wracają do tematu wątka to mam nadzieję, że singiel będzie bardziej podobny do COD5 niż COD4. Większa swoboda, mniejsza liniowość, ciekawsze akcje, butalniejsza rozgrywka.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 14:53:20 pm wysłana przez Piter_neo »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 17, 2009, 17:51:54 pm »
W sumie to to ch*j z destrukcją otoczenia, jeszcze większy ch*j z singlem :lol:, byle by w multi nie było tych jebanych tub, albo niech chociaż dają opcję banowania(jak w K2, jedyna dobra rzecz w tej grze :cool:) największego gówna w grze, jak te durnie z tubami chcą tym grać, to niech się zbiorą w 30 i napierają tylko z tego do siebie skoro im to sprawia frajde, ja dziękuję i mam nadzieje że IW coś zrobi w tym kierunku.

W ogóle to jest jakieś forum Infinty Ward, zaraz tam zainterweniuje :mad:
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2009, 17:58:21 pm wysłana przez Wooyek »

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 18, 2009, 11:27:14 am »
Moim zdaniem brutalność powinna pójść o krok w przód - i niby czemu nie miałoby to być jak w SoF II? Ja chce widzieć i czuć moc tych broni kiedy będę strzelał z niej w przeciwnika. Niech wprowadza Parental Lock i tyle, ale przemoc jak najbardziej. To nieodłączny element konfliktów. Jeśli nie chcą natomiast iść dalej niech zostaną na poziomie WaW. Jesli się cofną...wkurzę się, ale i tak zakupię.

Co do interakcji... ciężko z nią z jednego powodu - albo nie robimy wcale (czyli można zniszczyć szyby, beczki, skrzynki, kubki na stole, ale budynków nieee - chyba, że to co mamy zniszczyć), albo idziemy najdalej jak się da i rozwalamy wszystko niemalże (BF2). Pośrednie rozwiązania są ciężkie do zastosowania - przeważnie budzą więcej kontrowersji niż są chwalone (a bo mogło być więcej, albo jak nie potrafili zrobić więcej to po co sie brali itp). i tak IW poszło w dobrym kierunku umożliwiając prowadzenie ognia przez przeszkody. Niech nie zmieniają czegos co działa dobrze i życzmy im by to co planują w tj kwestii im wyszło. Ja jednak liczę na delikatne zwiększenie liczby zniszczalnych rzeczy i obiektów. I na wszelakich bogów - prawdziwa fizyka podczas zgonów a nie przeprogramowane animacje, które od CoD 2 pozostają takie same.

Jeśli można coś dodać nowego to co myślicie o....walce wręcz. W określonych sytuacjach (wróg ranny i na chwile zamroczony, powalony na ziemię, zaskoczony, którego podeszliśmy od tyłu itd.) zamiast tradycyjnego knaufa dodać przeprogramowaną animację chwytu, poderżnięcia gardła, powalenia i zastrzelenia - cokolwiek. Zamiast podchodzić i dźgać nożem cały czas tak samo - np. 10 przeprogramowanych, widzianych z oczu animacji. Było ukręcanie łbów psom i unikanie bagnetu? Panowie z IW - pójdźmy dalej.Może delikatny powrót QTE (Chyba, że w sytuacjach jak w 3 - czyli w konkretnych momentach wypada na nas wielki, zły i brzydki Soviet, a my mamy chwilkę by ta randkę przeżyć. Bez przesady z ich ilością, od czasu do czasu zastosowane nie zaszkodzi, a adrenalinka podskoczy). Przecież takie coś było w CoD3 i szkoda, że się nie przyjęło. Żeby nie było łatwo, kryteria aby stworzyć sobie okazje do takiego Fatality byłoby dość wysokie (określone sytuacje i obrażenia, zakradniecie się i tp.). Co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2009, 11:49:49 am wysłana przez Wrobel »


PEOPLE = SHIT

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 21, 2009, 00:13:04 am »
More Modern Warefare 2 Footage Hits This Week
http://kotaku.com/5259609/more-modern-warefare-2-footage-hits-this-week

Cytuj
This Thursday's GameTrailers will be showing off a new Modern Warfare 2 gameplay teaser, I'm told.
The teaser, while similar in style to the brief tune-in commercial aired earlier this month, will include brand new scenes from the game.
I've heard that there are some surprises in store for us from the game.

: Maj 19, 2009, 21:17:55 pm
Modern Warfare 2 Eliminating Respawning Enemies:
http://www.destructoid.com/modern-warfare-2-eliminating-respawning-enemies-132708.phtml

Cytuj
Call of Duty 4: Modern Warfare is one of my favorite shooters, but its single-player campaign did have a few issues, most notable among them being the respawning enemies that would only cease after players crossed an invisible line. I've never understood why this has ever been considered a good design choice, but it seems that, fortunately, Infinity Ward has finally got the message.

"We are aware of it and we're actively trying to eliminate it," states Infinity Ward president and CCO Jason West. "I think we agree that it's not very good."

Tarniak

  • Gość
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 21, 2009, 10:19:19 am »
Cytuj
Modern Warfare 2 Eliminating Respawning Enemies:
GOTY, 10/10, składam preorder!

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 21, 2009, 10:36:36 am »
Cytuj
Modern Warfare 2 Eliminating Respawning Enemies:
GOTY, 10/10, składam preorder!

WPIS choćbym miał i dać 259zl w media czy empiku to w dzień premiery będzie to latało w mojej PS3

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 21, 2009, 14:52:14 pm »
Ciekawe co jutro pokażą w GTtv :???:.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 22, 2009, 07:29:59 am »
Parę nowych urywków z gameplay'a:

Unlimited

  • Gość
Odp: Call of Duty: Modern Warfare 2
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 22, 2009, 08:03:55 am »
Nieźle podkręcili Engine :) Już nie mogę się doczekać!!! :-D