Autor Wątek: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?  (Przeczytany 5056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« dnia: Września 29, 2012, 17:58:30 pm »
Nawiedzona feministka założyła kickstartera, w którym zbierała 6000$ na zrobienie youtubowych filmików o tym ze gry to szowinistyczne twory szatana. Banda popierających feminizm lewaków zdążyła już jej dać na ten istotny cel ... ponad 150 000 $!

http://www.kickstarter.com/projects/566429325/tropes-vs-women-in-video-games

Nie wiem jak można dawać komuś pieniądze na to, żeby stworzyli filmik na youtube, ale widać frajerów jest wielu. Na razie pani zajmowała kwestią "gender" w popkulturze, wspiera też Gaygamera, stronę dla ludzi którzy łączą miłość do grania z miłością w pupę, zrzucała się też na tourne transeksualistów po stanach - jak widać same istotne sprawy dla istnienia ludzkości. Jak na razie za zebraną kasę amerykanska szczuka kupiła sobie materiał do researchu:



Ludzka głupota nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Jacek84

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 29, 2012, 18:03:18 pm »
 :-o

BREAKING: LUDZIE ROBIĄ ZE SWOIMI PIENIĘDZMI CO CHCĄ

svonston

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 29, 2012, 20:41:51 pm »
 :o

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 29, 2012, 23:45:19 pm »
Umie zarobić na ludzkiej głupocie. Każdy by tak chciał. Ode mnie szacun.

AC/DC

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-08-2011
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 30, 2012, 11:10:22 am »
Jak można być tak głupim żeby wspierać taki projekt. Tak czy siak fajna kupa gierek:P

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 15, 2012, 15:56:43 pm »
Becet, na prawakach też można się dobrze dorobić. Po przykład nie trzeba iść daleko - kościołów jest w Polsce kilkanaście tysięcy. ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 15, 2012, 16:01:17 pm »
A co to ma wspólnego z grami?

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 15, 2012, 16:02:32 pm »
To samo co poglądy polityczne.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 15, 2012, 16:09:13 pm »
A zobacz - jednak polityczni fanatycy wpie**alają swoją propagandę w gry i wyśmiałem to w tym temacie - co wywołało spory ból dupki ludzi o poglądach identycznych z powyższą lewaczką. Zauważyłbyś to, gdybyś przeczytał pierwszy post. Ponawiam pytanie - co, oprócz naciąganej próby odwrócenia kota ogonem, miał wnieść tu twój wpis o kościele i co on ma wspólnego z grami?

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 15, 2012, 16:29:55 pm »
Miał Ci uświadomić, że idioci są po obydwu stronach barykady.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 15, 2012, 17:02:43 pm »
Odkryłeś Amerykę, brawo. Rozumiem że np. teraz pod filmikiem, na którym ktoś spada z motoru napiszesz "Chciałbym was uświadomić, że  samochodem też można mieć wypadek", a jak komuś się rozbije smartfon Nokii to odpiszesz "Chciałbym was uświadomić, że inne urządzenia też się mogą potłuc". W końcu trzeba pod każdą informacją uświadamiać, że po podobny przykład nie trzeba iść daleko.

Ten temat to jest informacja o konkretnej, związanej z grami sytuacji - tak jak każdy tutaj. Równie dobrze o kościele mógłbyś się rozwodzić w każdym innym.
 

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 15, 2012, 17:18:59 pm »
Odkryłeś Amerykę, brawo. Rozumiem że np. teraz pod filmikiem, na którym ktoś spada z motoru napiszesz "Chciałbym was uświadomić, że  samochodem też można mieć wypadek", a jak komuś się rozbije smartfon Nokii to odpiszesz "Chciałbym was uświadomić, że inne urządzenia też się mogą potłuc". W końcu trzeba pod każdą informacją uświadamiać, że po podobny przykład nie trzeba iść daleko.

fixed

Ten temat to jest informacja o konkretnej, związanej z grami sytuacji - tak jak każdy tutaj. Równie dobrze o kościele mógłbyś się rozwodzić w każdym innym.

Oczywiście, że mógłbym. Tak samo Ty mógłbyś zostawić swój hejt do socjalistów w temacie POLITYKA.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 15, 2012, 18:05:24 pm »
No i tak robię - tak się składa, że ani razu nie wspomniałem w tym temacie o socjalizmie. Ty to zrobiłeś jako pierwszy. O kościele też wspomniałeś jako pierwszy. Zostaw więc swoje religijne i ekonomiczne offtopy w odpowiednich tematach - ten temat jest o feminizmie i gierkach.

« Ostatnia zmiana: Października 15, 2012, 18:07:07 pm wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #13 dnia: Października 15, 2012, 18:08:21 pm »
ITT: Lewak nie ma nic wspólnego z socjalizmem.

Dopsz.


el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #14 dnia: Października 15, 2012, 18:15:17 pm »
Feministka. Ta kobieta to feministka. Mogłeś to przeoczyć, było napisane tylko kilkadziesiąt razy. O tym pisałem, ani razu nie wspomniałem o jej poglądach ekonomicznych - zrobił to tylko Ogur. Wiem, trudne - przetłumaczę na gimbusowo-sarkastycznie-internetowy:

ITT: Feminizm nie ma nic wspólnego z lewactwem.

Dopsz.



« Ostatnia zmiana: Października 15, 2012, 18:18:36 pm wysłana przez el becetol »

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #15 dnia: Października 15, 2012, 18:19:56 pm »
No i tak robię - tak się składa, że ani razu nie wspomniałem w tym temacie o socjalizmie. Ty to zrobiłeś jako pierwszy. O kościele też wspomniałeś jako pierwszy. Zostaw więc swoje religijne i ekonomiczne offtopy w odpowiednich tematach - ten temat jest o feminizmie i gierkach.

Ten temat jest o tym jak zarobić kasę na lewakach (nie lubię tego słowa, dlatego znalazłem zły wyraz zastępczy - boo fucking hoo). ;)
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2012, 18:22:56 pm wysłana przez Ogur »

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #16 dnia: Października 15, 2012, 18:39:30 pm »
Niestety Ogur - tak się składa, że feminizm to pogląd lewicowy. Nic ci na to nie poradzę. Jak nie wierzysz, zapytaj Szczukę.

Ale ok, niech będzie, przerobie komunikat, na taki nie powodujący bólu dupki:

Feministka (wykreślone przez cenzurę - wskazuje na poglądy polityczne) założyła kickstartera (wykreślone przez cenzurę - nie można o tym pisać, towarzysz Tarniak w pierwszym komentarzu doniósł że na kickstarterze ludzie mogą robić z pieniędzmi co chcą i wspominanie o tym go uraża) w którym zbiera pieniądze (wykreślone przez cenzurę - o ekonomii nie rozmawiamy w tym dziale) na filmiki, w których udowodni że gry to produkt katofaszystowskich kościelnych szowinistów (cenzura zezwala - na kościół można napier**lać zawsze i wszędzie) i że tylko jedynie cenzura feministyczna(wykreślone przez cenzurę - wskazuje na poglądy polityczne - zamiast lewica i feminizm trzeba używać określenia "jedynie słuszne myślenie") może ocalić graczy przed zarażeniem się heteroseksualizmem (wykreślone przez cenzurę - nie używamy takich przestarzałych słów). Osoby zgadzające się z jej lewicowymi poglądami (wykreślone przez cenzurę - wszyscy ludzie, a nie że niby tylko ci zgadzali się z jej poglądami) dali na ten cel 160 000 $ (wykreślone przez cenzurę - o ekonomii nie rozmawiamy w tym dziale). Gry zostaną ocalone, hura, hura, hura! (dopisane przez cenzurę)

Mam nadzieję że tym razem nikt nie poczuł się urażony. Niech żyje wolność słowa!

 :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2012, 18:43:09 pm wysłana przez el becetol »

svonston

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #17 dnia: Października 15, 2012, 18:45:56 pm »
Tak przewidywalne te akcje na forumku, ze ja nie moge.

Ogur

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #18 dnia: Października 15, 2012, 18:56:03 pm »
Niestety Ogur - tak się składa, że feminizm to pogląd lewicowy. Nic ci na to nie poradzę. Jak nie wierzysz, zapytaj Szczukę.

Ale ok, niech będzie, przerobie komunikat, na taki nie powodujący bólu dupki:

Feministka (wykreślone przez cenzurę - wskazuje na poglądy polityczne) założyła kickstartera (wykreślone przez cenzurę - nie można o tym pisać, towarzysz Tarniak w pierwszym komentarzu doniósł że na kickstarterze ludzie mogą robić z pieniędzmi co chcą i wspominanie o tym go uraża) w którym zbiera pieniądze (wykreślone przez cenzurę - o ekonomii nie rozmawiamy w tym dziale) na filmiki, w których udowodni że gry to produkt katofaszystowskich kościelnych szowinistów (cenzura zezwala - na kościół można napier**lać zawsze i wszędzie) i że tylko jedynie cenzura feministyczna(wykreślone przez cenzurę - wskazuje na poglądy polityczne - zamiast lewica i feminizm trzeba używać określenia "jedynie słuszne myślenie") może ocalić graczy przed zarażeniem się heteroseksualizmem (wykreślone przez cenzurę - nie używamy takich przestarzałych słów). Osoby zgadzające się z jej lewicowymi poglądami (wykreślone przez cenzurę - wszyscy ludzie, a nie że niby tylko ci zgadzali się z jej poglądami) dali na ten cel 160 000 $ (wykreślone przez cenzurę - o ekonomii nie rozmawiamy w tym dziale). Gry zostaną ocalone, hura, hura, hura! (dopisane przez cenzurę)

Mam nadzieję że tym razem nikt nie poczuł się urażony. Niech żyje wolność słowa!

 :lol:

Utop się.

Jacek84

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #19 dnia: Października 15, 2012, 18:56:17 pm »
Feministka. Ta kobieta to feministka. Mogłeś to przeoczyć, było napisane tylko kilkadziesiąt razy. O tym pisałem, ani razu nie wspomniałem o jej poglądach ekonomicznych - zrobił to tylko Ogur. Wiem, trudne - przetłumaczę na gimbusowo-sarkastycznie-internetowy:

ITT: Feminizm nie ma nic wspólnego z lewactwem.

Dopsz.

Ma. Tak jak socjalizm. Nie rozumiem buleczku dupy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #20 dnia: Października 23, 2012, 09:48:12 am »
Niestety Ogur - tak się składa, że feminizm to pogląd lewicowy. Nic ci na to nie poradzę. Jak nie wierzysz, zapytaj Szczukę.

I co, boli że niektóre kobiety upominają się głośniej o swoje prawa niż inne? Masz poczucie krzywdy, że mężczyźni są zmuszeni do szacunku dla kobiet, brania udziału w wychowywaniu dziecka czy udzielaniu się przy pracach domowych?

Nieważne, czy pogląd jest lewicowy czy prawicowy, lepsza ochrona dla kobiet, większe zrozumienie ich praw jest dobrą i chwalebną rzeczą. Ekstrema feminizmu jest tak sama jak ekstrema religii - w mniejszości. Zobaczyłem tego Kickstarter'a i nie wiem po co spinasz dupsko - jasne jest, że gry robione są przez facetów dla facetów, dlatego może coś fajnego wyjść z tego projektu. Mało mamy postaci żeńskich w grach, jeszcze mniej w tej generacji konsol gdzie koszta spowodowały, że musisz wszystko produkować dla masowego odbiorcy. Efera is Hitman'em i Larą Croft, a kilka lat temu z Jade Raymond pokazuje, że na tym polu jest sporo do zrobienia.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 23, 2012, 10:25:33 am »
Masz poczucie krzywdy, że mężczyźni są zmuszeni do szacunku dla kobiet, brania udziału w wychowywaniu dziecka czy udzielaniu się przy pracach domowych?

O czym ty piszesz? Co ten projekt ma wspólnego z wychowywaniem dzieci czy udzielaniem się przy pracach domowych?  :lol:
Doszukujesz się jakiegoś poczucia krzywdy i spinania - a mnie ten projekt po prostu śmieszy, tak jak oglądanie fail compilation - kolejny fanatyk robi wściekłą nagonkę na gry żeby napełnić sobie kieszenie, a banda baranów się na to nabiera. Najlepiej zakażmy gier w ramach poprawności politycznej, bo bohaterką jest Lara Croft a nie dziwoląg w stylu:




Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 23, 2012, 10:34:35 am »
Doszukujesz się jakiegoś poczucia krzywdy i spinania - a mnie ten projekt po prostu śmieszy, tak jak oglądanie fail compilation - kolejny fanatyk robi wściekłą nagonkę na gry żeby napełnić sobie kieszenie, a banda baranów się na to nabiera. Najlepiej zakażmy gier w ramach poprawności politycznej, bo bohaterką jest Lara Croft a nie dziwoląg w stylu:

Czytałeś tego Kickstarer'a ze zrozumieniem?

Cytuj
I love playing video games but I’m regularly disappointed in the limited and limiting ways women are represented.  This video project will explore, analyze and deconstruct some of the most common tropes and stereotypes of female characters in games.  The series will highlight the larger recurring patterns and conventions used within the gaming industry rather than just focusing on the worst offenders.

Cytuj
With your help, I’ll produce a 5-video series (now expanded to 12 videos) entitled Tropes vs Women in Video Games, exploring female character stereotypes throughout the history of the gaming industry.

Gdzie tu nagonka na gry? Sama autorka jest zapalonym graczem, który jednak widzi, że kobiety przedstawiane są w bardzo podobny sposób, reprezentując szereg archetypów. Celem zbiórki pieniędzy było zrobienie szeregu filmików, które pokażą te archetypy na przykładach wielu gier.

el becetol

  • Gość
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #23 dnia: Października 23, 2012, 10:50:20 am »
Ej dalej nie odpowiedziałeś:

Co ten projekt ma wspólnego z wychowywaniem dzieci czy udzielaniem się przy pracach domowych?

Może jest w tym propagandowym opisie projektu, który łykasz jak pelikan, nawet nie doczytując do końca?


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #24 dnia: Października 23, 2012, 10:59:02 am »
Nawiedzona feministka założyła kickstartera, w którym zbierała 6000$ na zrobienie youtubowych filmików o tym ze gry to szowinistyczne twory szatana. Banda popierających feminizm lewaków zdążyła już jej dać na ten istotny cel ... ponad 150 000 $!

Niestety popełniłem błąd opierając się na twoim tytule i opisie:

Cytuj
Nawiedzona feministka założyła kickstartera, w którym zbierała 6000$ na zrobienie youtubowych filmików o tym ze gry to szowinistyczne twory szatana. Banda popierających feminizm lewaków zdążyła już jej dać na ten istotny cel ... ponad 150 000 $!

Sorry, nie zauważyłem, że kompletnie nie przeczytałeś o czym ten Kickstarer jest, widocznie pokusa obrzucenia błotem feministek była nie do odparcia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Jak dzięki kickstarterowi zarobić grubą kasę na lewakach?
« Odpowiedź #25 dnia: Października 23, 2012, 11:05:50 am »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194