Autor Wątek: Nintendo NX  (Przeczytany 84213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #480 dnia: Sierpnia 05, 2016, 09:02:06 am »
Jeszcze pozostaje kwestia jakiejś stacji dokującej, która np mogłaby być przystawką zapewniającą dodatkową moc obliczeniową. Takie były przecież jedne z pierwszych plotek, mielibyśmy więc np Tegrę w handheldzie, gtx1080 w stacji dokującej i 1080p60 w nowym BF1 na NX :angel:

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #481 dnia: Sierpnia 05, 2016, 09:23:08 am »
I to wszystko za 1000zł :D Smieszy mnie wasza wiara w Nintendo.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #482 dnia: Sierpnia 05, 2016, 09:36:36 am »
Osobiście liczę na to, że gry odpalane na tv będą miały rozdzielczość 1080p.


Co to da jak będą miec handheldową grafikę?
Gry Nintendo mają specyficzny design i nie muszą mieć milionów polygonów, by dobrze wyglądać. Często większą rolę odgrywają efekty i kolorystyka. Np. Captain Toad: Treasure Tracker wygląda naprawdę bardzo ładnie. A zależy mi na 1080p, żeby oczy się nie męczyły. Już wolę, aby grafika była nieco uboższa, ale rozdziałka wyższa.
Zresztą, nie jest powiedziane, że owa "stacja dokująca" nie będzie wspierała mocną kieszonsolki (chyba coś takiego było szkicach patentowych, które wyciekły kilka miesięcy temu).

Jak wszystkie beda mialy 720p to bedzie dobrze.
Na WiiU niemal wszystkie gry od Nintendo mają 720p i 60 fpsów. Smash Bros np. ma nawet 1080p i 60 fpsów. Skoro da się na WiiU, to tym bardziej da się na NX.

I to wszystko za 1000zł :D Smieszy mnie wasza wiara w Nintendo.
Może sama konsola przenośna będzie za 1000zł, a ze stacją dokującą za 2000zł? Osobiście bardzo wątpię w taki scenariusz, ale na razie można jedynie gdybać (nawet nie wiadomo, czy owe plotki są prawdziwe).

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #483 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:11:36 am »
Dokładnie POK, te ploty i szkice wyciekły już pare miesięcy temu. Ale sami do końca nie wiemy, jak jest w Rzeczywistości. Pytanie, czemu nie poszli w typową stacjonarke. Chcieli zachować ducha przenośnego grania? Myśle że bardzo dobrze kombinuje Nina, tyle że narazie wiemy tylko, że doczekamy sie handhelda. Jeśli to coś ma sie zmieścić w kieszeni (a ma!) to jestem jak najbardziej za. Chętnie przyjąłbym również wsparcie w postaci stacji dokującej, bo nie chciałbym aby TV sie marnował. :) Ile plotek, tyle odpowiedzi. Wiem tylko że wizja nowego handa mi odpowiada, a co z resztą? Czas pokaże.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #484 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:20:37 am »
I to wszystko za 1000zł :D Smieszy mnie wasza wiara w Nintendo.

POK dobrze kombinuje, sam handheld 1000zł, wersja ze stacją, padem i innymi bajerami kosztowałaby odpowiednio więcej. Tak było z Wii U, mieliśmy wersję basic i deluxe, odpowiednio różniły się oczywiście cenami i zawartością zestawu. Trochę mniej hejtu i od razu zauważysz pewną logikę.

Osobiście liczę na to, że gry odpalane na tv będą miały rozdzielczość 1080p.


Co to da jak będą miec handheldową grafikę?

PS3 jest dzisiaj sprzętem słabym, ale gry dalej potrafią zachwycać oprawą. Dlaczego? Bo robiły je zdolne studia, które potrafiły maksymalnie wykorzystać zasoby sprzętowe konsoli. Tegra może być słabsza od najnowszych Radeonów, ale liczy się przede wszystkim talent ludzi robiących gry na dany sprzęt.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #485 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:25:14 am »
POK dobrze kombinuje, sam handheld 1000zł, wersja ze stacją, padem i innymi bajerami kosztowałaby odpowiednio więcej. Tak było z Wii U, mieliśmy wersję basic i deluxe, odpowiednio różniły się oczywiście cenami. Trochę mniej hejtu i od razu zauważysz pewną logikę.
Ale to jest po prostu głupie bo z takiego połączenia nic dobrego nie wyjdzie. Jak Wy sobie to wyobrażacie? Każda gra będzie w 2 wersjach: bieda dla handhelda i dojebanej dla stacji dokującej? Czy będą tytuły ekskluzywne dla hh i dla stacji? A moze ustawienia jak w gierkach na PC ale to wtedy i tak bedzie musialo byc robione docelowo pod slabego handhelda. Pomysl jest chybiony moim zdaniem a to co sie tu dzieje to dobra mina do zlej gry :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #486 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:34:16 am »
Może handheld nie bedzie miał ekranu 1080p a jakiś mniejszy, dzięki czemu twórcy będą mogli sobie pozwolić na takie skalowanie rozdzielczości z zachowaniem identycznych wizualiów jak na dużym ekranie? To jest to samo co dzisiaj się dzieje z grami multiplatformowymi, więc wcale nie jest to coś dziwnego i nieosiągalnego. W końcu większość gier wygląda niemal tak samo na słabszym XO, PS4 i PC. Dzisiaj doszedł do tego One S, za chwilę Neo i Scorpio. Różnice to framerate, detale i właśnie rozdzielczość.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #487 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:34:38 am »
Kolejny raz musze zgodzić sie z andrym. Teraz popatrzmy, co sie dzieje u konkurencji? Wychodzi nieco lepszy One S (7% wydajniejszy) a za rok Scorpio. Kasa goni kase. Ja rozumiem, że Grafika 'musi być' i że 6 teraflopów też muszą być. Ale czy tylko ja widze pewne zatracenie magii KONSOL, gdzie wyciskało sie z danej platformy 100% Vide PS2, GT4, Final XII, SH3/4..
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 10:36:49 am wysłana przez Mateone »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #488 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:45:22 am »
Może handheld nie bedzie miał ekranu 1080p a jakiś mniejszy, dzięki czemu twórcy będą mogli sobie pozwolić na takie skalowanie rozdzielczości z zachowaniem identycznych wizualiów jak na dużym ekranie? To jest to samo co dzisiaj się dzieje z grami multiplatformowymi, więc wcale nie jest to coś dziwnego i nieosiągalnego. W końcu większość gier wygląda niemal tak samo na słabszym XO, PS4 i PC. Dzisiaj doszedł do tego One S, za chwilę Neo i Scorpio. Różnice to framerate, detale i właśnie rozdzielczość.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


No i dzieki temu wszystko w multiplatformach jest równane do najsłabszego. Dobra droga!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #489 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:49:00 am »
Niestety. O ile różnice między załóżmy jakims "home mode" i "handheld mode" JEDNEJ konsoli mógłbym przeboleć, to już różnice w dwóch konsolach stacjonarnych to trochę inna bajka. Mając do wyboru dwie konsole, NEO i zwykła PS4, te same gry, naturalnie chciałbym mieć tą mocniejszą. Analogiczna sytuacja z XO i PS4, ludzie wybrali PS4, bo jest mocniejsza.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #490 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:51:40 am »
Może handheld nie bedzie miał ekranu 1080p a jakiś mniejszy, dzięki czemu twórcy będą mogli sobie pozwolić na takie skalowanie rozdzielczości z zachowaniem identycznych wizualiów jak na dużym ekranie? To jest to samo co dzisiaj się dzieje z grami multiplatformowymi, więc wcale nie jest to coś dziwnego i nieosiągalnego. W końcu większość gier wygląda niemal tak samo na słabszym XO, PS4 i PC. Dzisiaj doszedł do tego One S, za chwilę Neo i Scorpio. Różnice to framerate, detale i właśnie rozdzielczość.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


No i dzieki temu wszystko w multiplatformach jest równane do najsłabszego. Dobra droga!
Trochę za późno się obudziłeś, ten proceder trawa już od co najmniej 2006 roku.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #491 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:53:29 am »
Panowie, ale to wszystko dla immersji! :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #492 dnia: Sierpnia 05, 2016, 10:56:53 am »
Może handheld nie bedzie miał ekranu 1080p a jakiś mniejszy, dzięki czemu twórcy będą mogli sobie pozwolić na takie skalowanie rozdzielczości z zachowaniem identycznych wizualiów jak na dużym ekranie? To jest to samo co dzisiaj się dzieje z grami multiplatformowymi, więc wcale nie jest to coś dziwnego i nieosiągalnego. W końcu większość gier wygląda niemal tak samo na słabszym XO, PS4 i PC. Dzisiaj doszedł do tego One S, za chwilę Neo i Scorpio. Różnice to framerate, detale i właśnie rozdzielczość.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


No i dzieki temu wszystko w multiplatformach jest równane do najsłabszego. Dobra droga!
Trochę za późno się obudziłeś, ten proceder trawa już od co najmniej 2006 roku.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Ale nigdy na taka skale jak teraz gdzie u nintendo nawet eksy beda "multiplatformowe". Ale spoko, uwazajcie sobie dalej, ze to super rozwiazanie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #493 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:04:51 am »
POK dobrze kombinuje, sam handheld 1000zł, wersja ze stacją, padem i innymi bajerami kosztowałaby odpowiednio więcej. Tak było z Wii U, mieliśmy wersję basic i deluxe, odpowiednio różniły się oczywiście cenami. Trochę mniej hejtu i od razu zauważysz pewną logikę.
Ale to jest po prostu głupie bo z takiego połączenia nic dobrego nie wyjdzie. Jak Wy sobie to wyobrażacie? Każda gra będzie w 2 wersjach: bieda dla handhelda i dojebanej dla stacji dokującej? Czy będą tytuły ekskluzywne dla hh i dla stacji? A moze ustawienia jak w gierkach na PC ale to wtedy i tak bedzie musialo byc robione docelowo pod slabego handhelda. Pomysl jest chybiony moim zdaniem a to co sie tu dzieje to dobra mina do zlej gry :)
Jeśli stacja dokująca będzie miała np. dodatkową kartę graficzną, może to wystarczyć do podniesienia rozdzielczości (na konsoli przenośnej gry będą odpalane w 720p, na tv w 1080p, reszta pozostanie bez zmian). Na PC są miliony ustawień, tu byłyby tylko dwa, różniące się wyłącznie rozdzielczością. Nie jest to chyba jakaś mega komplikacja dla programistów.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #494 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:06:59 am »
Poczekajmy, zobaczyjmy. :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 978
  • Reputacja: 120
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #495 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:07:50 am »
Wyjmujesz handhelda z jakieś stacji i grasz sobie normalnie, bez zauważalnych zmian. Ja to widzę jako rozwinięcie idei grania na padlecie Wii U, gdzie grasz nadal w tą samą grę, co na tv. Tym razem z taką różnicą, że padleta zabierzesz nie tylko do drugiego pokoju, ale i poza dom. Przecież to nie to samo co Universal Windows Platform, który obsłuży 3 rodzaje Xboxa i masę przeróżnych konfiguracji PC. Z resztą, NX to nadal tylko gdybanie i zero faktów. Na razie jedyna gracz w branży, który poszedł na maksa w multiplatformowość to MS. Sony chyba zrobi coś podobnego, a N jest w o tyle dobrej sytuacji, że dopiero wchodzą w tą generację ze swoim pomysłem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #496 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:16:58 am »
I tak wszystko sprowadzi sie do exów. Ktoś kto lubi Zelde, pewnie skusi sie na NX. Natomiast ta Zelda, podoba mi sie strasznie. Aż wracam myślami do GaCka. Jest dobrze. :)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #497 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:58:57 am »
Ale to jest po prostu głupie bo z takiego połączenia nic dobrego nie wyjdzie. Jak Wy sobie to wyobrażacie? Każda gra będzie w 2 wersjach: bieda dla handhelda i dojebanej dla stacji dokującej? Czy będą tytuły ekskluzywne dla hh i dla stacji? A moze ustawienia jak w gierkach na PC ale to wtedy i tak bedzie musialo byc robione docelowo pod slabego handhelda. Pomysl jest chybiony moim zdaniem a to co sie tu dzieje to dobra mina do zlej gry :)

a jak to sobie wyobrażasz z 4x mocniejszym, od obecnego, ps4? bieda dla ps4 i dojebana wersja dla ps4neo?
oczywiście troluje, ale nie wydaje mi się żeby było problemem zrobienie dwóch wersji gier. w końcu, za chwilę cała trójka producentów w to wejdzie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #498 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:04:38 pm »
W tych przeciekach jest jedna rzecz, która mi nie pasuje. Z tego wiem, to dev kity są w architekturze x86, tak jal PS4 i One, a informacje od Eurogamera sugerują co innego.

Co do robienia dwóch wersji gry, to mamy już przykład w postaci Monster Hunter 4 Ultimate - na New 3DS gra ma lepsze tekstury, filtrowanie i wyższy framerate.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 12:09:34 pm wysłana przez Mnichu »

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #499 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:08:39 pm »
W przypadku M$ oraz Sony również tego nie pochwalam. A tutaj pomysl jest jeszcze gorszy dla mnie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:10:20 pm »
Gry Nintendo mają specyficzny design i nie muszą mieć milionów polygonów, by dobrze wyglądać. Często większą rolę odgrywają efekty i kolorystyka.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #501 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:17:45 pm »
Nie wierze Jurass, żebyś nie pograł w Xenoblade X.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #502 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:19:47 pm »
Xeno jest jedną z tych gier, które powodują, że chciałbym mody na konsolach. Gra jest świetna, widoczki śliczne, ale te ochydne mordy...

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #503 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:27:20 pm »
Hehe, a Ty Mnichu skończyłeś całe Xenoblade X?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:40:38 pm »
Nie wierze Jurass, żebyś nie pograł w Xenoblade X.
Pistoleciki nie pasują, psują całą grę.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:47:13 pm »
Szczerze Jurass, umiesz mnie rozbawić. :D Zapraszam na Koncert gier video do Katowic. Jest ogień.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:55:49 pm »
Juras, Jurass jest tam gdzie zeotowałeś, musisz się nauczyć szybciej przełączać bo jeszcze spowodujesz kolizję.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #507 dnia: Sierpnia 05, 2016, 13:03:24 pm »
Eotuje dla zasady. ;) wysłane z mojego OLG za pomocą Tapatalka.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #508 dnia: Sierpnia 05, 2016, 14:39:35 pm »
Hehe, a Ty Mnichu skończyłeś całe Xenoblade X?
Główny wątek i sporo subquestów, ale na skończenie całości by mi życia nie starczyło.

W praniu pistoleciki nie są takie straszne, ale głównie machałem mieczem.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #509 dnia: Sierpnia 05, 2016, 14:52:13 pm »
Właśnie bardziej chodziło mi o wątek główny, niż sado maso 'lizanie ścian'. ;)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpnia 07, 2016, 13:07:55 pm »
Widzę, że tu śmichy chichy się odprawiają z pomysłu Nintendo na częściowo przenośną konsolę, ale we mnie ta wiadomość jeszcze bardziej podsyciła ciekawość wobec NX.
I jeśli tylko Nintendo zadba o bogatą bibliotekę swoich tytułów, to nawet chętnie nabędę ten sprzęcik (zwłaszcza, jak zapowiedzą jakieś ciekawe mariano-platformery. W tego 3D Worlds to bym pograł).
PSN ID: WojtqGO

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #511 dnia: Sierpnia 07, 2016, 13:20:40 pm »
POK wspominał o nowym Super Marianie. :) Witamy na pokładzie, Wojtq. :troll:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #512 dnia: Sierpnia 07, 2016, 14:41:43 pm »
Platformówek na konsolach Nintendo jest akurat pod dostatkiem (jedynie na Gacka była bieda pod tym względem).

A co do Mario, to znalazłem newsa z czerwca:

Cytuj
Shigeru Miyamoto has hinted that a "new kind" of Super Mario title is on its way, and could even be shown off at next year's E3.

Speaking to IGN, the legendary designer said:

    We're always challenging ourselves to create something new, so hopefully you'll see a new kind of Mario in about a year or two. Maybe next E3 we'll be able to share something.
http://www.nintendolife.com/news/2016/06/e3_2016_new_kind_of_mario_game_is_coming_says_shigeru_miyamoto

Czyli premiery można oczekiwać najwcześniej pod koniec 2017 roku, możliwe jednak, że trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #513 dnia: Sierpnia 08, 2016, 15:22:50 pm »
Dragon Quest X Confirmed for Nintendo NX, Again
Cytuj
Way back in July 2015 we had the first NX 'game announcement', when Square Enix revealed that Dragon Quest XI would come to both the 3DS and the next-gen system, albeit in very different forms. Square Enix then backtracked, possibly because Nintendo may not have been delighted to see a platform a long way from its reveal being mentioned by other publishers.

That same set of reveals also confirmed that Dragon Quest X would come to the NX, and now that has been mentioned again, well over a year after the official announcement. Dragon Quest X producer Yosuke Saito said the following to Famitsu.

    I think there will be an influx of new players that peaks with the launch of the PS4 and NX editions. Up until then, rather than the incoming new players, we are doing our best for the people who are playing already.

Dragon Quest X, an MMORPG, has so far had three major content updates, with a fourth version currently in the works. Sensible money is on Version 4 being the focal point for a release on PS4 and NX.

What this doesn't do, though, is re-confirm Dragon Quest XI for NX, while X is still a Japan-only title.
http://www.nintendolife.com/news/2016/08/dragon_quest_x_confirmed_for_nintendo_nx_again

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #514 dnia: Sierpnia 08, 2016, 15:32:28 pm »
Fajny news, tyle że ten Dragon stawiał na rozgrywkę online. No ale ciekawe, że chcą tą gre reaktywować. :)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #515 dnia: Sierpnia 08, 2016, 15:43:45 pm »
O żesz, to chyba pierwsze mmo które stawia na rozgrywkę online.  I fajna ta reaktywacja gry, która została ostanio zaktualizowana do wersji 3.3 jakoś w maju tego roku.

iko

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #516 dnia: Sierpnia 08, 2016, 16:22:29 pm »
A to ci niespodzianka. :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #517 dnia: Sierpnia 12, 2016, 16:00:00 pm »
Fresh Nintendo Patents Reinforce Concept of NX Featuring Detachable Controllers
Cytuj







    An example accessory can be attached to an information processing device. The accessory includes a housing, a movable operation section, and a movable portion. An inside of the housing is visible from an outside thereof through at least a portion thereof. At least a portion of the operation section is exposed on the outside of the housing. The movable portion is placed at a position inside the housing that is visible from the outside of the housing through the portion of the housing. A position and/or an attitude of the movable portion changes in response to the operation section being operated.

    There are conventional accessories which, when connected to a portable device, add functions to the portable device. For example, there are techniques where an external controller as an accessory is connected to a connector provided on a controller of a game device. This enables a wider variety of game operations using two controllers.
http://www.nintendolife.com/news/2016/08/fresh_nintendo_patents_reinforce_concept_of_nx_featuring_detachable_controllers

svonston

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #518 dnia: Sierpnia 12, 2016, 19:14:04 pm »
Borze ;_;

Mrocz

  • Gość
Odp: Nintendo NX
« Odpowiedź #519 dnia: Sierpnia 12, 2016, 20:27:27 pm »
Wygląda jak schemat działania imadła ;_;


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk