Autor Wątek: Race Driver Grid.  (Przeczytany 37104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwca 02, 2008, 10:16:45 am »
Ja też nie (60GB).
Opublikowane: Czerwiec 02, 2008, 09:51:00
Kto kupuje GRID'a?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwca 02, 2008, 10:28:19 am »
Moze kiedys.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

oscyp

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwca 02, 2008, 10:53:08 am »
Ja kupie na pewno. Bedzie to kolejna gra po GTA IV. Wczoraj na rzecz tego dema odpuściłem GTA i młóciłem przez 2 godziny wciąż tą samą trase tym samym BMW  (multi), a to już o czyms świadczy. Ta gra to istny KOCUR.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwca 02, 2008, 11:05:42 am »
Niestety ale ponoć nie ma listy kumpli w grze więc zaproszenia odpadają. :( Mam nadzieję że można zakładać własne pokoje bo wtedy po nazwie można by się znaleźć.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwca 03, 2008, 00:59:22 am »
A my się z Grid'em coś nie lubimy. Dynamika w multi miażdzy a to plus, ale ten model jazdy jakoś  mi nie leży. Samochody mają jakąś za dobrą trakcję a ja gupi nie wiem jak dozować hamowanie. Nie chcę z siebie robić jakiegoś kozaka, ale ta gra jest dla mnie trudna ponieważ jest za łatwa   :o.Dodam że ciężko się pozbyć doświadczenia z PGR'ów i forzy . Ale dobra może jeszcze się przekonam.




BTW: Oscyp! Gramy jutro ok 17 ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 01:02:50 am wysłana przez Bloo »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwca 03, 2008, 03:13:57 am »
mi sie GRID bardziej podoba niz GT... jak budu dudu... na pewno bede mial GRID i pokaze co polak potrafi ;)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwca 03, 2008, 09:16:04 am »
Mi szkoda kasy na tą grę  :) Wolałbym DIRTA sobie kupić niż to  :cool:

oscyp

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwca 03, 2008, 09:37:07 am »
A my się z Grid'em coś nie lubimy. Dynamika w multi miażdzy a to plus, ale ten model jazdy jakoś  mi nie leży. Samochody mają jakąś za dobrą trakcję a ja gupi nie wiem jak dozować hamowanie. Nie chcę z siebie robić jakiegoś kozaka, ale ta gra jest dla mnie trudna ponieważ jest za łatwa   :o.Dodam że ciężko się pozbyć doświadczenia z PGR'ów i forzy . Ale dobra może jeszcze się przekonam.




BTW: Oscyp! Gramy jutro ok 17 ?

Nie gramy o 17, bo o 17 mam Real GRIDA czyli kursy na prawo do jazy samochodem do 3,5 tony.
Opublikowane: Czerwiec 03, 2008, 09:36:02
Poza tym dziś odwyk od xa bo oczy mi juz nie wyrabiają, ból torturczy:F

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:02:02 pm »
Mi szkoda kasy na tą grę  :) Wolałbym DIRTA sobie kupić niż to  :cool:

Ja również, w chwili obecnej widzę dużo ciekawszych pozycji niż GRID za prawię 200zł. GRID ma fajne zniszczenia ale nic poza tym, a fanem motion blurów etc. nie jestem, zdecydowanie ponadto cenie realizm i takie gry mi znacznie bardziej odpowiadają.  8-) Ale może kiedyś kupie dla czystego fanu i relaksu przed telewizorem :D.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwca 03, 2008, 16:08:38 pm »
Ale może kiedyś kupie dla czystego fanu i relaksu przed telewizorem :D.

Właśnie dlatego ja to kupuję. Pad w łapę, wygodny fotel i czysty relaks przy arcade'ówce.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwca 03, 2008, 17:49:43 pm »
Ja też nie kupuje, ani teraz, ani nigdy, nie podoba mi sie ta gra i tyle.Do czystego relaksu przed TV kupie sobie Motorstorma 2 jak wyjdzie :grin:

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwca 03, 2008, 19:00:07 pm »
Ja tez tego nie kupuje wolalbym Lego Indiana Jones

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwca 03, 2008, 21:27:36 pm »
Powiem tak single mimo różnorakich urozmaiceń jest nieco nudny. Natomiast online to czysty miód. Jest tyle klas, wyścigów, tras że nie idzie się nudzić a rozmowy przez headset dosłownie jak przez telefon.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwca 03, 2008, 21:53:27 pm »
Są jakieś stopnie levelowania ONLUNE... podobno ten tryb miał byc odzwierciedleniem SINGLE... i czy nadal mozna rozwalac auta jadąc pod prąd?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwca 03, 2008, 23:16:04 pm »
Tego jeszcze nie obczaiłem bo gram na "non ranking" serwerach. Na szczęście nie napotkałem na baranów co jeżdżą pod prąd ale zapewne jest taka możliwość.

Panowie tryby w tej grze dają radę. Jest taki tryb "Freestyle Drift" gdzie mamy całe takie miasteczko do driftowania. Masa uliczek, skrótów itp. i można jechać gdzie się chce. Wyobraźcie sobie jak driftuje 12 szaleńców. Jadę sobie bokiem a tu nagle ze wszystkich stron w tą samą uliczkę zjeżdżają się kolesie paląc gumę.

Do tego dochodzi mega miodny tryb "Destruction Derby". Trasy wyglądają tak że są skrzyżowania gdzie tor się przeplata a tam są lekkie hopy. Po 2 może 3 okrążeniach pula startujących jest już tak rozciągnięta po trasie że za każdym razem ktoś trafia w przeciwnika na skrzyżowaniu. Niezłe jaja odchodzą.

Grałem dziś z Polakami (pozdro LisoQuan i TomiDomi) i rozmawiało się idealnie. Chyba najlepiej bawiliśmy się w takiej dziwnej klasie. Autka to coś nieco większego od gokartów i silniki chodzą jak ścigacze. To coś pokonuje zakręty przyklejone do asfaltu. Przyznać muszę że online daje radę i to konkretnie.

Po ograniu nieco singla zacząłem mieć wyrzuty że wyrzuciłem kasę w błoto ale online skutecznie wybił mi to z głowy. Polecam jeśli ktoś chce pograć w dobry arcade w wygodnym fotelu z padem w ręce. Gra IMO zbiera zasłużone oceny bo naprawdę chociażby dla tej rozgrywki sieciowej jest warta kupna. Tego mi brakowało na PS3. Arcade na asfalcie z dopracowanym online, ładną grafiką i płynną animacją (jest bardzo płynnie i jedynie na online przy lagach coś potrafi się dziać ale to i tak niemal niezauważalna rzecz).

PS. Fajny jest motyw że jak pomalujemy sobie autko w jakieś swoje barwy (ja mam na biało-czerwono) to każdy samochód w każdej klasie na online może w naszych barwach brać udział w wyścigu.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2008, 23:17:53 pm wysłana przez MarcePan »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwca 04, 2008, 00:13:10 am »
rewelacja... ja bardzo chcialbym system levelowania na wzor CoD4 - wogole mi sie wydaje ze gra ma szanse byc w tym dla WYSCIGOW czym CoD4 jest dla FPS. Oby sie sprzedala w wielu milionach. 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 00:17:06 am wysłana przez Maximmus80 »

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwca 04, 2008, 00:14:15 am »
Popraw babola z FTP, bo zaraz ktoś się przypierdoli.

LiSoQuan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-03-2008
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:20:46 pm »
aa dziekuje za pozdrowienia.. również polecam gre.. jest bardzo fajna.. taka odskocznia od GT i naweto d COD hehe a single równie dobry jak online dla mnie

Spidey^

  • Gość
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwca 11, 2008, 13:43:52 pm »
Dzisiaj grając w demo GRIDA do czwartej nad ranem usnąłem z padem w ręku (!). Chyba pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło ale ta gra w multiplayu jest po prostu fenomenalna :)

Ogólnie mnie w kwestii samochodówek bardzo trudno zadowolić. Gran Turismo nie cierpię bo jest zbyt pro (poza tym zbyt ociężałe samochody, brak zniszczeń czy nawet śladów opon na asfalcie) tak jak nie cierpię chociażby takiego Burnouta za totalny arcade (gra nie dająca żadnej satysfakcji po wygranym wyścigu) tak tutaj Panom z Codemasters udało się znaleźć złoty środkek. Najlepsza jest pierwsza prosta i zakręt gdy na torze nieraz takie karambole się zdarzają że F1 się chowa i trzeba tak manewrować żeby przez to wszystko się przebić :)

Marcepan masz już pełną? Ile jest tras i czy jest jakiś system rankingowania?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwca 11, 2008, 14:08:04 pm »
Marcepan masz już pełną? Ile jest tras i czy jest jakiś system rankingowania?

Tak mam pełną wersję. Napiszę Ci tylko tyle że jeśli w demo online Cię pochłonął to w wersji pełnej przepadniesz na długi czas. Liczba klas, wyścigów, tras oraz system rankingowy daje radę. Zdobywasz gwiazdki i stopnie. Od Rookie przez Pro (parę klas w Rookie i Pro) by osiągnąć tytuł Champion.

Najbardziej cieszy możliwość wybierania klas online. Masz podział na Euro, USA, Japan i Global. W lobby ludzie głosują gdzie chcą startować. Wybieracie np. Global a tam podział na parę klas. Są bolidy, auta turystyczne (BMW itp.), samochody prototypowe, auta z LeMans, Muscle Cars, malutkie formułki (coś jak gokarty). W większości klas dochodzi jeszcze wybór aut w danej klasie. Są wyścigi typu Aston Martin vs Corvette, Nissan Cup, Drift Tournament a w nim podział na Downhill, Freestyle lub zmagania na miejskich trasach Tokyo nocą w deszczu. Można wybrać taki tryb gdzie 12 zawodników jedzie po trasie i muszą driftować. Wiesz jak to extra wygląda jak cała stawka leci bokiem po zakrętach. Aż szkoda że nie można zapisać powtórek po rozgrywce online (nie ma wcale powtórek online). Gra w mutli jest ogromnie grywalna.

Napisać trzeba że cały online działa bez zarzutów. Wybieranie gry, wyścigu czy komunikacja to dosłownie moment. Zero czekania, zero lagów, zero jakiś drażniących niedoróbek.

Ja single odstawiłem dosyć szybko. Jak tylko pomalowałem wóz w swoje barwy to przeszedłem do online. Musisz wiedzieć że w pewnym momencie kariery masz możliwość naklejenia logo sponsorów na auto i pomalowania go w jakieś dowolne barwy. Oczywiście paski i różne vinyle są tez dostępne. Nazywasz jakoś swoją drużynę i potem w każdym wyścigu online, każdy dowolny samochód (bolidy też) będzie pomalowany w barwy Twojej drużyny. Oczywiście oprócz tego masz do wyboru inne już gotowe barwy różnych innych drużyn. Wiadome jednak że nie po to wkładasz trud w malowanie auta by potem z niego nie korzystać. Ja mam furę pomalowaną na biało-czerwono. :cool:
Opublikowane: Czerwiec 11, 2008, 14:00:41
Dodać należy że w rankingowych wyścigach możesz podglądać dane o dowolnym zawodniku biorącym udział w grze. Masz tam napisane ile razy wygrał a ile przegrał itp. Jest tam sporo informacji.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 19, 2008, 19:28:37 pm »
Nie no zajebiście. Grałem z samymi angolami wystartowałem jako 3., później wyprzedziłem dwóch na 5/7 kółku i prowadziłem. Popełniłem mały błąd i dogonił mnie 2. gdy wyszedłem z zakrętu zarzuciło mnie, koleś mnie uderzył obydwaj zrobiliśmy piruet i wyprzedził nas 3. Dojechałem na 2. tamten frajer na 3. Zaczął mnie wyzywać i żebym nauczył się jeździć- oczywiście mnie wykopali... Frajerzy.  :mad:
Jak ja kogoś gonię to staram się tak wyprzedzić i wchodzić w zakręty żeby nie doszło do kolizji- po zewnętrznej/wewnętrznej w zależności jak koleś przede mną  jedzie. Normalnie bym się nie zdenerwował ale ta ciota chyba przegrywać nie umie.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 19, 2008, 22:44:57 pm »
Update GRID'a dodał opcję wyłączenia kolizji. Po prostu auta przenikają przez siebie ale już bandy itp. powodują uszkodzenia. Jak na razie nie mam też problemów z zawieszką, która miała miejsce przez 3 ostatnie dni.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 13, 2009, 20:54:13 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6604946,Race_Driver_GRID_od_jutra_tanszy.html

Cytuj
Najlepsza gra wyścigowa minionego roku, tj. Race Driver GRID, wchodzi na rynek polski 14.05.2009 w wydaniu Platinum (PS3) oraz Classics (X360). Realistyczny i ewoluujący świat wyścigów na konsolę w końcu dostępny w cenie 99,90 zł.

Korzystając z tej okazji dokonujemy równocześnie redukcji ceny Race Driver GRIDa na PC. Właściciele komputerów osobistych już jutro będą mogli zakupić GRIDa w cenie 59,90 zł.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Race Driver Grid.
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 13, 2009, 23:13:27 pm »
Szkoda że trofeów nie ma, bo sama gra nie powiem ciekawa, a oceniam tylko po demku :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15