Autor Wątek: Nowy Tomb Raider?  (Przeczytany 18667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 07, 2010, 08:33:13 am »
Ja tam uważam, że Tomb Raider miał teraz tendencję zwyżkową. Anniversary, potem Underworld. Ta ostatnia nie dobijała może poziomem do Uncharted, ale bywało ładnie, zagadaek nie brakowało, skakania i kombinowania 2 razy więcej niż u Naughty Dog. Jeśli pójdą dalej tą drogą, nowy Tomb Raider ma szansę cofnąć serię do lat świetności.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 07, 2010, 08:58:52 am »
skakania i kombinowania 2 razy więcej niż u Naughty Dog
Tylko 2x więcej? Z tego, co grałem w Uncharted 2, to tamta gra to przede wszystkim strzelanka z elementami platformowymi; w przypadku Tomb Raidera jest odwrotnie - platformówka z krwi i kości z (chujowymi) elementami strzelankowymi.

A Underworld było świetne, zostało jednak za szybko wypuszczone; gdyby dopieszczono pracę kamery, poprawiono niektóre animacje oraz usunięto większość bugów (wpadanie w otoczenie) było naprawdę super.
(no i gdyby usunęli niepotrzebną rzeź ludzi na statku plus poprawili model Amandy, bo w porównaniu do Legend to zeszpecili ją okropnie)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 07, 2010, 09:35:15 am »
W stare Tomb Raidery się zagrywalem, ale Uncharted mi nie podszedł - za dużo strzelania, praktycznie gearsy w innej skórce. Fajny byłby powrót do korzeni w nowym TR, ale wygląda mi na to że chcą zrobić coś na modłe koncówki Uncharted 1/2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Coś takiego by mi kompletnie nie siedziało.
Wolałbym eksploracje i zagadki bez żadnego strzelania, ale wiem że w tych czasach się tego nie doczekam. Niestety.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 07, 2010, 09:44:06 am »
Anniversary jest do tej pory najlepszym przykładem Tomb Raidera z całej serii. Underworld poza całą swoją zajebistością odepchnęło mnie sekwencjami, w których poruszamy się na motorze (może było lepiej niż w Legend, ale i tak było tragicznie - na czele z sekwencją w jaskiniach).
Co mogło urzec w Anniversary, czyli OGROMNE wielopoziomowe lokacje, w nowym Tomb Raiderze ma prawo zaistnieć ze względu na "otwarty świat", co może stanowić o sile i jakości nadchodzącego tytułu. Przy okazji Prince Of Persia z 2008r. pomyślałem: "fajnie byłoby zagrać nową Larą w takiej konwencji" (otwartości świata). W porównaniu do Uncharted chodziło mi o poziom i styl grafiki, a nie całokształt. Bardziej cenię sobie właśnie przygody Lary, bo dla mnie w grze typu action-adventure ma być przewaga "adventure", z naciskiem na zagadki i elementy platformowe. Fajnie by było, gdyby zrezygnowano z nadnaturalnych przeciwników i potworków, a jeśli już nie można, to chociaż jakoś ograniczyć ich ilość.

W stare Tomb Raidery się zagrywalem, ale Uncharted mi nie podszedł - za dużo strzelania, praktycznie gearsy w innej skórce. Fajny byłby powrót do korzeni w nowym TR, ale wygląda mi na to że chcą zrobić coś na modłe koncówki Uncharted 1/2

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Coś takiego by mi kompletnie nie siedziało.
Piszesz o powrocie do korzeni, ale np. końcówka pierwszego Tomb Raidera to podobny patent -
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 09:47:22 am wysłana przez Kert »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 07, 2010, 09:47:25 am »
Fajny byłby powrót do korzeni w nowym TR, ale wygląda mi na to że chcą zrobić coś na modłe koncówki Uncharted 1/2
Ej, jakby nie patrzeć, potwory, mutanty, nieumarli (mumie) i inne dziwolągi również należą do "korzeni TR" ;)

Na forum GT pojawiły się faktyczne skany (nie zdjęcia robione chujowymi aparatami z komórek) z Game Informera: http://forums.gametrailers.com/thread/new-tomb-raider-unofficial-thr/1152219

Co mogło urzec w Anniversary, czyli OGROMNE wielopoziomowe lokacje
I tak nie przebije to Tomb Raider 4, gdzie lokacje faktycznie były rozciągnięte na kilka etapów; czytaj: czasami trzeba się było wrócić do poprzedniej części lokacji z jakimś przedmiotem, by uruchomić mechanizm otwierający drzwi w nastepnej lokacji.
Jeżeli w nowym TR będzie takie coś (z tym, że bez podziału na etapy) będzie super.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 09:50:05 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:08:43 am »
Cytuj
- There are brutal deaths in the game this time. One is described as a deranged man stabbing Lara in the chest and then closing her eyes after she's dead. Another includes a boulder falling on her leg to trap her before another falls and crushes her head

- There are base camps in the game. Here you can combine items to create something new and access a skill system to upgrade Lara's abilities. You'll also be able to use base camps to fast travel to different locations to minimize backtracking

- You'll need to gather food and water in order to survive
:o Ciekawe. Animacja śmierci, czyli Dead Space w dżungli. Obozowiska - ta gra będzie miała na prawdę spory obszar eksploracji, skoro zdecydowali się na rozwiązanie z Red Dead Redemption (chociaż na tak duży teren się nie nastawiam, a może...). Fajna sprawa ze zbieraniem pożywienia.

Co mogło urzec w Anniversary, czyli OGROMNE wielopoziomowe lokacje
I tak nie przebije to Tomb Raider 4, gdzie lokacje faktycznie były rozciągnięte na kilka etapów; czytaj: czasami trzeba się było wrócić do poprzedniej części lokacji z jakimś przedmiotem, by uruchomić mechanizm otwierający drzwi w nastepnej lokacji.
Jeżeli w nowym TR będzie takie coś (z tym, że bez podziału na etapy) będzie super.
I chyba Twoje wątpliwości zostały rozwiane ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 10:12:18 am wysłana przez Kert »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:12:26 am »
Fajna sprawa ze zbieraniem pożywienia.
O ile nie będzie to nudne i żmudne, jak np. leczenie/jedzenie w MGS3; na początku było fajne, po kilku godzinach gry wchodzenie co chwila do menu było już wkurzające.
No i martwi mnie trochę ten otwarty świat. Bardzo często otwarty świat oznacza mnóstwo pustego terenu, na którym nie ma co robić (Fallout 3, Far Cry 2, GTA4), albo ciągły backtracking (Prince of Persia 2008), który po pewnym czasie jest wkurzający.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

el becetol

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:13:52 am »
Mr_Zombie/Kert -Macie rację, mówiąc o powrocie do korzeni myślałem raczej o rozgrywce o opartej na zagadkach i eksporacji leveli znanej z poczatkowych etapów, czasem odstrzelenie jakiegoś niedźwiedzia czy wilka (czy trexa hehe) - a nie wrzucenie od razu w środek strzelaniny. Rzeźnie z końcówek TRów były mierne, ale przynajmniej początek był dobry.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:16:45 am »
Trzymam kciuki za nowego TR - mam nadzieję, że nie przekombinują za bardzo ze zmianami.
Walka powinna być ograniczona do minimum, a łuk można by wykorzystać do zagadek. Pole do popisu developer ma spore.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 07, 2010, 10:24:21 am »
Fajna sprawa ze zbieraniem pożywienia.
O ile nie będzie to nudne i żmudne, jak np. leczenie/jedzenie w MGS3; na początku było fajne, po kilku godzinach gry wchodzenie co chwila do menu było już wkurzające.
No i martwi mnie trochę ten otwarty świat. Bardzo często otwarty świat oznacza mnóstwo pustego terenu, na którym nie ma co robić (Fallout 3, Far Cry 2, GTA4), albo ciągły backtracking (Prince of Persia 2008), który po pewnym czasie jest wkurzający.
Może ciężko developerom zbudować otwarty świat, nie oparty na jednym punkcie wypadowym, jak było m.in. w PoP:WW (chociaż to tak na prawdę nie był otwarty świat, a jedynie rozwiązanie pozwalające na większą wolność wyboru) i PoP 2008. Niestety mamy już kilka informacji, potwierdzających Twoje obawy, jak backtracking przy okazji nawiązania do obozowisk i niezacytowanej przeze mnie treści z Twojego linka, że nowe lokacje w odkrytych już częściach świata będą dostępne dopiero po odblokowaniu nowej "zdolności", nauczenia się nowego ruchu - a więc powroty, powroty i jeszcze raz powroty. Gdyby chociaż środowisko się zmieniało, jak przy okazji PoP:WW.

Trzymam kciuki za nowego TR - mam nadzieję, że nie przekombinują za bardzo ze zmianami.
Walka powinna być ograniczona do minimum, a łuk można by wykorzystać do zagadek. Pole do popisu developer ma spore.
Twórcy pewnie zaadoptują rozwiązanie z Lara Croft: The Guardian Of Light i będziemy mogli np. wspinać się po strzałach wbitych w ściany, bo nie wyobrażam sobie, że zdecydują się na ten automatyczny hak, który mieliśmy do dyspozycji w poprzednich częściach.

Ja i tak z sentymentu przechodzę w miarę możliwości każdą część TR (chociaż te końcowe z ery PSone pominąłem), bo lubię tę serię i gatunek ogólnie, więc tak czy inaczej na nowego TR się napalam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 10:29:19 am wysłana przez Kert »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 07, 2010, 12:50:40 pm »
Nie wiem, może polowała na tej wyspie na króliczki i dlatego zmiękła :)

Cytuj
Oto najważniejsze fakty, które pojawiły się na łamach magazynu:

- Lara w grze ma 21 lat,
- ponieważ to restart całej marki, tym razem nie będzie modelki odgrywającej rolę Lary w rzeczywistości,
- animacje i sceny powstaną na podstawie sesji motion capture,
- pojawią się brutalne sceny śmierci - Croft może zarobić ostrze w klatkę piersiową, po czym napastnik zamyka jej oczy po śmierci. Jej członki i głowa mogą być zmiażdżone przez ciężkie obiekty,
- brak szczegółów na temat broni, ale koncepty pokazują łuk, shotgun i pistolet,
- system lockowania na celu zastąpi swobodne celowanie, które wedle Crystal Dynamics może stanąć w szranki z konkurencyjnymi rozwiązaniami,
- lokacje mają być otwarte i umożliwiać swobodną eksplorację - nie ma jednej drogi do celu, pełna wolność,
- wraz z postępami w grze zdobędziemy nowe narzędzia, ekwipunek i rozwiniemy atletyczne umiejętności Lary, dzięki czemu dostrzemy do wcześniej niedostępnych lokacji,
- w grze znajdą się obozowiska, w których będzie można łączyć przedmioty i rozwijać umiejętności Lary. By zminimalizować backtracking, będzie można błyskawicznie przemieszczać się między nimi (niczym w RDR?)
- gromadzenie jedzenia i wody będzie niezbędne by przeżyć - to właśnie element survivalu,
- w czasie rozgrywki pojawią się inni ludzie, część z nich będzie rozbitkami ze statku Lary,
- daty premiery nie podano, ale oficjalna strona wskazuje premierę na Xboksa 360 i PS3.

http://ppe.pl/news-4342-TOMB_RAIDER__pierwsze_konkrety.html

:hihi:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 07, 2010, 12:56:05 pm »
Ogarnąłem artykuł z GameInformer i muszę napisać, że z niecierpliwością wyczekuję na demo z opisaną w tekście akcją, która bardziej przypomina survival horrory, niż typowy action-adventure. Ma być co chwilę strach i zaszczucie. Survival to zbieranie pożywienia i leczenie ran. Elementy fizyki to na podstawie opisanego w artykule zdarzenia m.in. korelacja pomiędzy siłami grawitacji, wody i ognia, a sprytne użycie elementów otoczenia pozwoli nam na w miarę bezpieczne wydostanie się z przedstawionej lokacji. Nie możemy także ufać napotykanym postaciom, bo pozornie dobre intencje mogą się źle dla nas skończyć.

Backtracking ma nie być uciążliwy, bo mamy dostać zmienne warunki pogodowe, nowe zdolności Lary pozwolą na szerszą eksplorację, a także jej "wpływ na wyspę" (?) spowoduje, że powroty nie będą nużące.

Co do wspinaczek, to dostaniemy czekan.

Przychodzi tutaj pierwsza wątpliwość - animacja postaci po prostu MUSI być pierwszego sortu, jeśli twórcy chcą wiernie oddać swoje założenia, mające grać na emocjach (krwawiąca, płacząca, wijąca się z bólu, przestraszona Lara).  Przedstawiono m.in. sytuację, gdy Lara wyjmuje szpikulec z ciała w grymasie bólu.
 
Czuję, że będzie mocno. Jak już napisałem, czekam na demo, bo po tym artykule aż się o to prosi.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 07, 2010, 13:05:38 pm »
Ja się jaram, zwłaszcza polowaniem na żarcie i leczeniem. Liczę że nie będzie to tak uproszczone jak w MGS3. Trochę dziwi że dopiero teraz wyszła gra która rozwija survival z MGS3. Właśnie trochę mi brakowało w przygodach Naked'a takiej walki o przetrwanie: ty kontra natura i do tego przeciwnicy, czegoś w rodzaju pierwszego Rambo. Łuk sklecony z patyków i znalezionej żyłki, pułapki na patrole itp.  W MGSie było pełno broni, żarcie praktycznie samo do ciebie przychodziło, a pułapki to tylko zestrzelenie ula obok kolesia....które i tak robiło się raz na całą grę.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 07, 2010, 13:12:42 pm »
Wow- pierwsza Lara, która może zainteresowac od pierwszej części. No i nareszcie przypomina człowieka z wyglądu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 07, 2010, 13:24:21 pm »
A najfajniejsze jest to, że nie będzie nieszczęsnych rozmów przez codec (a jeśli znajdzie krótkofalówkę - co jest wysoko prawdopodobne -odsyłam do artykułu, to pewnie bez zasięgu/baterii, jak to jedna z podstawowych zasad filmowego/growego survivalu nakazuje).

Mnie tam Lara interesowała, kto lubi ten gatunek gier, a nie zagrał załóżmy w TR:Underworld (o Anniversary nie wspominając), ten dupa.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 07, 2010, 13:33:09 pm »
Wow- pierwsza Lara, która może zainteresowac od pierwszej części. No i nareszcie przypomina człowieka z wyglądu.
Ja polecam zainteresować się też Lara Croft & The Guardian of Light. Kompletnie inny gatunek, niż standardowe Tomb Raidery - arcade w czystej postaci, rzut izometryczny, sporo krótkich, ale nierzadko wymagających zagadek/elementów platformowych, dużo rzeczy do robienia na punkty, dużo rzeczy do zbierania itp. itd. Ogólnie fun w czystej postaci :]
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 07, 2010, 15:57:49 pm »
Kert, daj linka jak masz w jakiejś znośnej jakości, bo nie chce mi się szukać ;).

To co wrzucił imć Ireneusz konserwa-nie-tylko-gejmingowa, dobrze się zapowiada. Nie wiem co jest śmiesznego w gromadzeniu jedzenia. Jak idziemy w stronę realizmu to idziemy, a nie, że wloką się te postaci bez celu przez kilkadziesiąt godzin i nie opadają z sił.

el becetol

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 07, 2010, 16:05:52 pm »
Nie wiem co jest śmiesznego w gromadzeniu jedzenia. Jak idziemy w stronę realizmu to idziemy

To musi też robić kupe. Pewnie w formie QTE.
QPE.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 07, 2010, 16:12:16 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 07, 2010, 16:54:57 pm »
Kert, daj linka jak masz w jakiejś znośnej jakości, bo nie chce mi się szukać Wink.

Na forum GT pojawiły się faktyczne skany (nie zdjęcia robione chujowymi aparatami z komórek) z Game Informera: http://forums.gametrailers.com/thread/new-tomb-raider-unofficial-thr/1152219

Proszę bardzo ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 07, 2010, 16:56:25 pm »
Przepraszam, nie zauważyłem :(.

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 07, 2010, 18:04:30 pm[/time]
Na każdej przeglądarce mam redirecta zanim się załaduje :(.

Wiadomość scalona: Grudnia 07, 2010, 17:10:30 pm
Usrałem się z tym, ale mam wszystkie:

http://i56.tinypic.com/21kcj2f.jpg
http://i56.tinypic.com/32zmdc6.jpg
http://i55.tinypic.com/snm1ch.jpg
http://i51.tinypic.com/6jg9vl.jpg
http://i54.tinypic.com/2r39irt.jpg
http://i52.tinypic.com/hu36h0.jpg
http://i51.tinypic.com/rh33bp.jpg
http://i56.tinypic.com/34jc1fo.jpg


« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 17:10:30 pm wysłana przez 1man1jar »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 08, 2010, 13:58:20 pm »
http://twitter.com/CrystalDKarl/status/12392847244271616
Cytuj
For all of you peeps who received your copy of #GameInformer today, those are not renders, they are ACTUAL in-game screens. #forreals
Damn o_O


http://i52.tinypic.com/hu36h0.jpg <- w prawym dolnym rogu, na ścianie (tam gdzie sięga Lara) widać przyciski LT + RT
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:02:34 pm »
@.@

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:05:59 pm »
No chyba żartujecie  :o Kuźwa a jak zobaczyłem skany to się wkurzyłem "kuźwa pisze na newsie że screeny, a ja artworki widze"
Dobre znalezisko Zombie.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:08:13 pm »
Bo na pierwszych dwóch stronach faktycznie są artworki ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:08:30 pm »
http://twitter.com/CrystalDKarl/status/12392847244271616
Cytuj
For all of you peeps who received your copy of #GameInformer today, those are not renders, they are ACTUAL in-game screens. #forreals
Damn o_O


http://i52.tinypic.com/hu36h0.jpg <- w prawym dolnym rogu, na ścianie (tam gdzie sięga Lara) widać przyciski LT + RT

Do takiego wniosku można dojść po opisie zdjęcia, nie trzeba doszukiwać się symboli przycisków ;) Jednak spostrzegawczość na 5+

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:38:41 pm »
For all of you peeps who received your copy of #GameInformer today, those are not renders, they are ACTUAL in-game screens. #forreals
Moze mi ktos powiedziec czemu Was to zdziwilo? Model Lary jest piekny, reszta to nic niezwyklego no i to bullshoty.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 08, 2010, 14:42:31 pm »
Moze mi ktos powiedziec czemu Was to zdziwilo? Model Lary jest piekny, reszta to nic niezwyklego
W porównaniu do Underworld jest to spory skok w przód.

Cytuj
no i to bullshoty.
Nie bullshoty, a screeny z PC ;)
Jednak spostrzegawczość na 5+
Ten 5+ to nie dla mnie, bo to nie ja wykryłem :P
Ale swoją drogą fajnie, że te QTE nie są przedstawiane jakimiś mega wyjebanymi symbolami, jak to często w grach bywa, a są delikatne, wplecione w otoczenie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 08, 2010, 15:01:32 pm »
W porównaniu do Underworld jest to spory skok w przód.
Eee, kiepskiej jakosci skany, malutkie screeny, ciemne otoczenie. Tak model lary to zdecydowanie krok w przod, ale renderujac jedna postac mozna sobie pozwolic na takie cos. Zreszta to chyba 3 generacja ich silnika.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 08, 2010, 15:47:52 pm »
Bo to jest model premium Lary, ale standardów podczas grania nie odróżnisz!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 08, 2010, 16:01:43 pm »
To by się zgadzało. No chyba, że nie zagrasz w nowego Tomb Ridera, to wtedy możesz doznać zawodu w kwestii oprawy, ponieważ jak wiadomo gry wyglądają dokładnie tak jak na fanbojskich screen'ach z netu.

1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 09, 2010, 16:44:20 pm »
To by się zgadzało. No chyba, że nie zagrasz w nowego Tomb Ridera, to wtedy możesz doznać zawodu w kwestii oprawy, ponieważ jak wiadomo gry wyglądają dokładnie tak jak na fanbojskich screen'ach z netu.
je**e mnie oprawa. Jeśli chodzi o moją fascynację grafiką, ograniczam się tylko do trollowania na forum.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 09, 2010, 16:47:17 pm »
To by się zgadzało. No chyba, że nie zagrasz w nowego Tomb Ridera, to wtedy możesz doznać zawodu w kwestii oprawy, ponieważ jak wiadomo gry wyglądają dokładnie tak jak na fanbojskich screen'ach z netu.
je**e mnie oprawa. Jeśli chodzi o moją fascynację grafiką, ograniczam się tylko do trollowania na forum.


1man1jar

  • Gość
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 09, 2010, 16:47:47 pm »
Przy trollowaniu mam inną minę.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:08:27 pm »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:50:34 pm »


HMMMM :P

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Nowy Tomb Raider?
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:55:57 pm »
PSN ID: WojtqGO