Ankieta

Jesteś fanboyem?

Zdecydowanie TAK!
9 (25.7%)
Definitywnie NIE!
11 (31.4%)
To zależy kto pyta?
0 (0%)
Sam niewiem, coś tam lubie coś tam nie
14 (40%)
Co to znaczy fanboy?
1 (2.9%)

Głosów w sumie: 27

Głosowanie skończone: Czerwca 16, 2005, 21:01:29 pm

Autor Wątek: fanboy czy funnyboy?  (Przeczytany 12869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:31:04 pm »
Wudi slucha Britney Spears, z polskich wykonawcow ostatnich lat najbardziej docenia Ich Troje.

lupinator

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:32:33 pm »
Jemu chodziło o jakość konsol :P (wiem że to żart był) ;)

Player01

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:33:19 pm »
Nie slucham Britney Spears, ale ogladam jej teledyski, jesli to w jakis sposob pomoze twojej chorej tezie.
Cassiu- znamy grafike z gier, bo wlasnie taki poziom grafiki beda prezentowaly gry na PS3 (wg. SONY i wszystkich zgromadzonych developerow).
Sprobujmy rozwiklac spor. Co jest najwazniejsze w konsolach? Zapewne odpowiecie, ze gry.
Wiec jesli chodzi o biblioteke gier, to ta w przypadku PS2 sklada sie z ponad 5000 tytulow. Do tego dochodzi kompatybilnosc wsteczna z PSX, czyli dodatkowe 7000 gier.
Powiecie "No tak, ale crapy sie nie licza", ale PS2 dzieki temu, ze ma najwiecej gier, posiada rowniez najwiecej swietnych exclusivow (fakt).
Poza tym gry na PS2 sa troche inaczej oceniane, bo w przypadku tego sprzetu, zeby zasluzyc na miano dobrej gry trzeba sie postarac, ze wzgledu na wielka konkurencje.

Walker- twoje argumenty moga usprawiedliwic nawet mnie, bo w koncu mam XBox'a i gram w gry z N64.

Cassiu- ty za to uwielbiasz mniejszosci, dlatego brales udzial w ostatniej paradzie rownosci w warszawie, uwielbiasz robic dziwne rzeczy, sluchasz afrykanskiego death metalu tworzonego przez martwe weze, ubierasz sie w ciuchy z koziego napletka, grasz w gry Majesco, a twym ulubionym zajeciem jest tasowanie kafelek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:34:50 pm »
Gra w Mario Party, jego ulubionym zajęciem jest robienie kupy a ulubionym handheldem GameBoye. Jego ulubione gry pochodzą od Nintendo ;)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 17, 2005, 21:37:03 pm »
Cytat: "Player01"
Jestes fanboyem M$ i to jeszcze jak.
Ja jestem fanboyem jakosci, wspieram to co najlepsze.


ahaaa podaj jakies argumenty jakby co...hmm jedyne co mam od MS to Windows....zbieram na X360 bo wychodzi pierwszy...wow ale ze mnie fanboj :lol:  :lol:  :lol:  aha zbieram teraz na GC wiec jestem tez fanbojem Nintendo jakby co...a jezeli ci chodzi o to ze odpowiadam na twe pierdoly w taki a nie inny sposob...coz ja jestem niewierny Tomasz i dopoki nie zobacze jak ktos gra w gry na PS3 z taka grafika to nie uwierze ot co czyni mnie fanbojem :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 18, 2005, 10:20:21 am »
Ja co prawda mam na stanie 3 maszynki tylko od Da Big N, ale nie czuje sie fanbojem. Lubie klimat gier zrobionych przez ta firme, ale z checia bym przycial jakies gierki na ps2 czy X'a, chociazby w Forze czy w San Andreas [wiem, ze juz jest na kompa, ale... nie mam napedu dvd w moim kompie, wiec nawet bym nie uruchomil plytki :lol:]. Gdybym mial jakies fundusze, zapewne wyposazybym sie w ktorys z ww. sprzetow.

A co do fanbojostwa odnosnie next-genow - jak mozna byc ich fanobjem, skoro zadna z nich jeszcze nie ujrzala swiatla dziennego, nikt w nie nie gral, nie wiadomo jaka bedzie ich cena, awaryjnosc, faktyczne plusy i minusy? Jak dla mnie takie podejscie jest co najmniej zalosne, koniec i kropeczka :P

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 18, 2005, 11:43:35 am »
Cytat: "Player01"
Jestes fanboyem M$ i to jeszcze jak.
Ja jestem fanboyem jakosci, wspieram to co najlepsze.

No wiesz, jeśli jesteś fanbojem jakości powinien u ciebie stać GC (najwytrzymalsza konsola z trójki) i powinienes na nim grać w OoT (ciągle się odwołujesz do serwisów wielkich a tam jest napisane że OoT to najlepsza gra wszechczasów) :P

lupinator

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 18, 2005, 13:23:09 pm »
Cytat: "Desser"

A co do fanbojostwa odnosnie next-genow - jak mozna byc ich fanobjem, skoro zadna z nich jeszcze nie ujrzala swiatla dziennego, nikt w nie nie gral, nie wiadomo jaka bedzie ich cena, awaryjnosc, faktyczne plusy i minusy? Jak dla mnie takie podejscie jest co najmniej zalosne, koniec i kropeczka :P


Mhm bardzo mądre słowa :) ale niektórzy są fanbojami danych firm np. "mam PS2 lubie Sony, Sony robi PS3 lubie PS3 " tak też to może wyglądać

Player01

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 18, 2005, 13:27:38 pm »
Heh Cassiu, to co ty opisujesz to wytrzymalosc, jesli nazywasz to jakoscia, to moge byc pewny, ze twoj chleb jest z betonu.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 18, 2005, 13:56:36 pm »
Wytrzymałość też świadczy o jakości. Jakbyś miał tylko takie dane: jeden MP3 player moze się zniszczyć po spadnięciu z wysokości 1,5 metra na ziemię, a drugi nawet po takim upadku na beton nic m usię nie stanie (wyolbrzumiam trochę różnicę), to jednak drugi jest raczej lepszej ajkości, prawda?

Tarniak

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 19, 2005, 10:25:30 am »
Cassept: mylisz pojęcia akurat. Bo jakość może się rozbijać o "materiał" jak i "prezencję, przejżystość funkcji, wydajność" a to inny "typ" jakości.

Wudi: Prosze Cię - przestań już :lol:.

No, a teraz do rzeczy. Fanboy. NIe mgę się tak nazwać. Jasne, znajdzie się kilka cech fanboja w moim charakterze, związanych z przeszłością. Np. FF, chociaż będzie shitem (jakim poniekąd jest FF: X-2) to jeśli ktoś mi wyskoczy z Sudeki czy innym Morrowindem, to znajde 2478396473984623 argumentów na obalenie każdej tezy, chociażbym miał na miejscu nerwicy dostać. Ale fanboy konkretnych konsol? Nigdy w życiu. Obecnie z current genów - mam tylko PS2. Na Xboxie grałem wszystko co mnie interesowało. W chwili obecnej bardzo chciałbym mieć GCka, co pewnie będzie trudne do zrealizowania. Dzięki temu, że ostatnio powróciłem do korzeni (m.in SMB3 od N' i wiele innych) mogę bez bicia powiedzieć: nie jestem fanboyem. Jeśli ktoś mnie za kogoś takiego uważa, to proszę bardzo - chętnie o tym podyskutuje.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 19, 2005, 10:32:11 am »
Moim zdaniem każdy przesaje być fanboy'em w momencie, kiedy zagra na innej maszynce niż jego własna ew. kupi taką. Bo nie liczy się GPU i ilość RAMu na pokładzie, tylko gry. A te każda maszynka ma na tyle, i są one na tyle różne, aby usprawiedliwić kupno nowej konsoli.

PS2: DMC, FF, GTA, MGS
X: Halo, Morrowind, Jade Empire, Fable, Splinter Cell
GC: RE, Zelda, Metroid

i inne...

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 19, 2005, 11:26:14 am »
jestem fanbojem Amigi :D

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 19, 2005, 14:29:28 pm »
Cytat: "Mar"
jestem fanbojem Amigi :D

Uuu...
Amiga była ponad podziałami

Ja jestem fanbojem Atari - czyli krótko mówicą do dupy z Commodore!

Player01

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 19, 2005, 15:54:00 pm »
A ze Commodore zrobilo Amige to do dupy z Amiga (przepraszam cie kochana tysiac dwu setko - idziesz na smietnik).

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:16:05 pm »
Byłem fanbojem ps2.Mowiłem że Xbox to śmieć i tak dalej. Do czasu aż pojechałem na wakacje do cioci do Niemiec.ByL tam mój kurz z Xboxem Chocił rano o pracy wracał wiecorem, kiedy go nie było grałem na jego Xsie.Miał wszystkie hity.Zacełem traktować Xsa tak samo jak Ps2.Cały czs czekam na kolejne wakacje.
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #56 dnia: Września 05, 2005, 16:04:43 pm »
fanboye rzadza tym forum, az glowa boli czytajac coraz wiecej wypowiedzi prorokow na tym forum, ktorzy to juz dawno wymyslili cala przyszlasc nowych kosol
szacunek dla tych wszystkich jasnowidzow, prorokow i znakomitych analitykow rynku gloszacych jedna i prawdziwie oswiecona teorie przyszlosci rynku konsolowego,

(tak sie zastanawiam jak mozna miec pretensje ze naszym krajem rzadza ludzie ktorzy wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja zielonego pojecia, jak to wszystko zaczyna sie od jakiegos forum, gdzie takich ludzi jest pelno, ehh Polsko Polsko...)
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #57 dnia: Września 05, 2005, 16:17:33 pm »
Masz racje, ostatnio te zjawisko na forum zaczynalo sie poszerzac i wypowiedzi w stylu "X-box 360 bedzie o wiele gorszy od PS3" sa tutaj na porzadku dziennym. Tylko sie zastanawiam co taki fanboy osiagnie piszac taka denna, niczym nie poparta wypowiedz?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #58 dnia: Września 05, 2005, 16:20:35 pm »
Ja fanboyem jestem, firmy SONY!Ale nie obrażam posiadaczy innych konsol i tak jest dobrze!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #59 dnia: Września 05, 2005, 16:29:04 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Ja fanboyem jestem, firmy SONY!Ale nie obrażam posiadaczy innych konsol i tak jest dobrze!

Wystarczy, ze napiszesz, ze "X-box 360 jest o wiele gorszy od PS3" i niektorzy postrzegaja to za obraze (a cos w tym stylu juz pisales).

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #60 dnia: Września 05, 2005, 16:31:29 pm »
eee...niepisze ze 360 jest bardzo zły, pisze że jest poprostu gorszy technicznie od PS3 bo to już widać gołym okiem!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #61 dnia: Września 05, 2005, 16:33:42 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
eee...niepisze ze 360 jest bardzo zły, pisze że jest poprostu gorszy technicznie od PS3 bo to już widać gołym okiem!

Nie wiem jak mozna sie wypowiadac, ktora konsola jest lepsza, jesli tych konsol nawet nie ma na rynku. Tak samo mozesz powiedziec, ze komputer o lepszej specyfikacji sprzetowej ma lepsza grafike od PS2, a wiez mi, ze nie zawsze tak jest.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #62 dnia: Września 05, 2005, 16:35:32 pm »
Super, wszystko się okaże, narazie jednak ja widze to, ty tamto...proste, po co sie spierać...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #63 dnia: Września 05, 2005, 16:53:36 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
eee...niepisze ze 360 jest bardzo zły, pisze że jest poprostu gorszy technicznie od PS3 bo to już widać gołym okiem!

Fanbojowskim okiem, nie mylić pojęć... Gołym okiem mało kto widziałe te konsole...

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #64 dnia: Września 05, 2005, 16:55:24 pm »
Ja nie jestem fanboyem, hmm lepiej by brzmialo fangirl  :lol: Ale nic, mam PS2 i X-a i jestem zadowolona z gier na jedna i druga. Prawde mowiac nie lubie i to bardzo fanboyow, poniewaz bez podstawnie i bez jakichkolwiek argumentow nie potrafia przyznac ze cos przez nich uwielbiane moze byc gorsze... Idealny przyklad PS3 i X360. Nie pamietam zeby takiej wojny slownej nie bylo przy PS2 i X-ie.  :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #65 dnia: Września 05, 2005, 16:56:31 pm »
Cytat: "Von Zay"
Cytat: "Don_Pedro"
eee...niepisze ze 360 jest bardzo zły, pisze że jest poprostu gorszy technicznie od PS3 bo to już widać gołym okiem!

Fanbojowskim okiem, nie mylić pojęć... Gołym okiem mało kto widziałe te konsole...

Ale wielu już czytało opinie specjalistów, porównanie parametrów w przeróżnych pismach czy w necie...I to z tego wyciągam te wnioski...

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #66 dnia: Września 05, 2005, 17:00:46 pm »
wedlug specjalistow to ta sama generacja i ze roznice nie beda wielkie, i ze nawet x360 w niektorych aspektach jest lepszy od ps3....a nie ze ps3 zjada na sniadanie x360...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #67 dnia: Września 05, 2005, 17:06:22 pm »
Cholera - nie przenosić tu tej wojny! Macie bluzgownice zwaną System Wars i tam sobie "dyskutować".

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #68 dnia: Września 05, 2005, 17:13:02 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Ale wielu już czytało opinie specjalistów, porównanie parametrów w przeróżnych pismach czy w necie...

...które są prawie wszedzie inne i często niewiarygodne :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #69 dnia: Września 05, 2005, 17:15:49 pm »
Cytat: "WooKIE"
Cytat: "Don_Pedro"
Ale wielu już czytało opinie specjalistów, porównanie parametrów w przeróżnych pismach czy w necie...

...które są prawie wszedzie inne i często niewiarygodne :roll:

Tak jak pisał Von Zay, z tym tematem idziemy do system wars!Tu już o tym nie piszmy...poprostu chcesz poczytać opinie na ten temat to nie tu!KONIEC OFFTOPA!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #70 dnia: Września 05, 2005, 17:30:08 pm »
A tak pozatym, jak rzecze regulamin, przejawy fanboyostwa sa karane ostrzezeniem i moderatorzy powinnie przypisywac do tego duza wage. Powinny byc ostrzezenia, nawet za sam podpis PlayeraO1.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #71 dnia: Września 05, 2005, 17:35:38 pm »
Zdecydowanie funnyboy. Co dobitnie widać co poniektórych osobach na forku chociażby.

james

  • Gość
fanboy czy funnyboy?
« Odpowiedź #72 dnia: Września 05, 2005, 18:00:01 pm »
kolejny temat w ktorym wszyscy najezdzaja ze konsola x jest lepsza od y itp powinny poleciec za to ostrzezenia bo to temat ay wypowiedziec sie kim sie jest a nie nawalac kolejnej walki miedzy fanboyami sony i m$, a ta zeby nie bylo off-topu to ja nie jestem fanboyem i jeszcze nie wiem jakiego next-gena kupie