Autor Wątek: Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!  (Przeczytany 14213 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 06, 2006, 06:07:37 am »
Dzis wkroczylem w swiat online i tyle mnie widziano, ludzi od cholery trybow gry jeszcze wiecej, po prostu Untold online jest tak z 5 razy lepszy, jutro zapodam sprawozdanko :) narazie w swiatowym rankingu jestem na 142 miejscu wiec nie jest zle :)

tu macie notowania, jestem drugi od gory :)
http://untoldlegends.station.sony.com/thewarriorscode/getLeaderboard.action?gameMode=0&search.sortOrder=desc&search.pageSize=20&search.orderBy=npc_kills&search.startIndex=141

Od soboty zaczynam robic nowa postac, bo chce byc pierwszy :) i zaczne na powaznie walczyc w versusach bo narazie to tak dla rozeznania bylo :)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 06, 2006, 19:10:58 pm »
Mija miesiąc a mojej Gry nie ma, nie dochodza PW do Reda ani meile.
Paczka prawdopodobie zagineła choć podobno 2 tyg. temu znajdowała się w Amsterdamie.
 :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 07, 2006, 15:34:25 pm »
Cytat: "Derek"
Mija miesiąc a mojej Gry nie ma, nie dochodza PW do Reda ani meile.
Paczka prawdopodobie zagineła choć podobno 2 tyg. temu znajdowała się w Amsterdamie.

Jesli jest jakies potwierdzenie wyslania lub paczka byla ubezpieczona, to trzeba sie wyklucac o zwrot kasy.
Cytat: "Derek"
Mija miesiąc a mojej Gry nie ma, nie dochodza PW do Reda ani meile.

Z tego co zauwazylem t(chyba ze cos przeoczylem) to RED'a nie ma na forum juz od jakiegos czasu.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 17, 2006, 14:40:40 pm »
Z okazji ze RED pojawił się na forum a nawet nie ma choty odpisać na PM i meila zadam to pytanie na forum?
          Co z wygraną ?
Cierpliwość moja mineła i wygląda na to że cały ten konkurs okazał się jednym oszustwem w ktorym co prawda nic nie straciłem. Liczy sie to ze skoro ktos cos organizuje i gwarantuje nagrode powinien dotrzymac danego słowa. No ale jednak ten konkurs nie wypalił. Mimo zapewnien RED'a że paczka przyjdzie ja ciagle jej nie widze. Ale jego zdaniem napewno gdzies zagineła, choć podobna była juz w holandi (lol?). Po tym całym zajsciu moge stwierdzic ze RED jest oszustem ktory nie wiem co chcial w ten spob osiagnac.
Ciekawi mnie jeszcze czy i nawet tego posta zignoruje.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 17, 2006, 14:45:44 pm »
taa ReD jest terrorystą paczki nie wysłał tylko chciał adres na który przeprowadzi zamach :lol: Najpewniej paczka zaginęła(żeby to raz, do mnie po pół roku doszły 2 gry z USA) msusiz czekać aż red zabierze głos w tej sprawie i dowie się gdzie paczka.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 17, 2006, 14:49:21 pm »
Cytuj
taa ReD jest terrorystą paczki nie wysłał tylko chciał adres na który przeprowadzi zamach  Najpewniej paczka zaginęła(żeby to raz, do mnie po pół roku doszły 2 gry z USA) msusiz czekać aż red zabierze głos w tej sprawie i dowie się gdzie paczka.



Drogi "mikesie"  :wink:
Wszystko by było ładnie pięknie gdyby szanowny pan RED wykazał odrobine chęci i zainteresowania tą paczką ale skoro nie chce mu się nawet odpisac na PM i meila....  n/c :roll:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 17, 2006, 16:45:21 pm »
nie wiem, nie wiem Drogi "dereku" ;)
Czekamy na oficjalne stanowiskao reda w tej sprawie

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 17, 2006, 16:50:45 pm »
@Derek: Uważam, że wyciągasz zbyt daleko idące wnisoki. Nie raz było tak, że paczki z USA ginęły. Poza tym... Wyobraź sobie, że Stany są kawałek drogi od Polski, paczka ta musi przebyć podróż przez parę krajów, więc może jej to trochę zająć. Heh, cierpliwość popłaca, wierz mi ;).

Aaaa, i jeśli nawet była w Holandii, to tym bardziej nie dziwi mnie fakt, że jeszcze nie dotarła do Twojego domu. Tam listonosze cały czas chodzą upaleni i nie kojarzą, do którego samochodu / samolotu / pociągu mają wsadzić dany pakunek. I nie byłbym zaskoczony, gdyby z Polską pomyliła im się Ukraina, czy inny kraj ("znam" małego Anglika, który stwierdził, że IVRP leży niedaleko Japonii :lol:).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 18, 2006, 02:24:54 am »
Kochany Dereku. Po pierwsze jak bys nie zauwazyl to nie było mnie na forum cos kolo 2 miesiecy, wiec najprawdopodobniej nie bylo mnie w domu skoro nie odpisywalem ani na GG ani na PW. Wylecialem na wakacje i nie uazam ze powinienem cie o tym fakcie informowac. To jedno. Po drugie wrociwszy do domu przeczytalem ciekawy stos przeklenstw, wyzwisk i osczerstw kierowanych pod moim adresem, zarowno na GG jak i meila o MSN nie wspominajac. Bardzo nie ladnie z twojej strony. Nastepna sprawa, skoro tak po mnie jedziesz ze wygrales konkurs i gra jeszcze nie doszla to moze powinienes powiedziec cala prawde...? Chciales do tego PSP tak dokladnie, memory sticka, jeszcze kilka gier i filmow do tego, jak by sie dalo to jeszcze na PS2 kilka gierek itd. Czyz nie tego chciales......? A to wszystko mniej wiecej za kwote okolo 400zl (ktora zaplacil bys dopiero jak bedziesz mial kase). Poszedlem ci na reke (chociaz teraz wiem jak wielki blad zrobilem i wyslalem ci wszystko jak ta matka Teresa). Przesyłka nie doszla z przyczyn nieznanych mojej osobie. Nie bylo mnie prawie 2 miesiace w usa (wakacje po europie) wiec nie moglem ci odpisac. Coz jeszcze.. .hmmm.. 30 wiadomosci dziennie, maile GG, PW, MSN i inne w kazdym to samo, ladne wyrazy pod moim adresem, mam wszystkie wiadomosci w archiwach, wiec jesli uwazasz sie za odwaznego i prawego goscia przyznasz mi racje, jesli nie coz zawsze moge je udostepnic. Nie moge i nie mam zamiaru odpisywac ci co 5 minut na te same pytania z prostej przyczyny "PRACUJE" wychodze rano ledwo swita na dworze wracam w nocy, mam takze bliskie osoby z ktorymi chcialbym spedzic czas a ty myslisz ze ja nic nie robie tylko czekam caly dzien z niecierpliwoscia na wiadomosc od ciebie abym mogl ci n nia odpisac? O w jakim bledzie jestes. Sprawa wyglada tak. Wysle jeszcze jedna przesylke. Tym razem tylko i wylacznie z gra. Zdnych gier na PS2 zadnego PSP i tego co sobie zyczyles. Z prostej przyczyny i chyba sam wiesz dla czego. Czy jak zamawiasz gre w sklepie i gdzies ja wetnie czy przyjdzie pozniej to dzwonisz do nich i je***** wszystkich po kolei, od CHU*, KU****, SZMACIARZY etc? Naprawde nie ladnie z twojej strony. Wszystkich bardzo przepraszam za zaistaniale zamieszanie. Mam kolejna nauczke, chcesz zrobic cos dla kogos to ladnie ci odplaci. A i jeszcze jedno DEREK, gratuluje KULTURY.

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 18, 2006, 09:20:38 am »
Derek nie przesadziłes "troszkie"? _ReD_ starał sie cos urozmaicić na forum GO, zafundował Ci gierke i nie wiem co tam jeszcze, a Ty jeszcze po nim bluzgasz (?)...do mnie paczka z UK szła 3 misiące (dokladnie 3miesiace i 6dni :D )...wiec nie wiem po co te wszystkie "skargi"

Btw. _ReD witaj z powrotem :wink:
We lack the motion to move to the new beat

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 18, 2006, 11:28:52 am »
Przez 3 miesiace mozna grzecznie wszystko znosilem nawet to gdy red pojawil sie na gg a nie mial ochoty odpisac, Co do bluzgów mogło sie to zdarzyc raz, dwa, trzy  ale napewno nie było to jak red przedstawił. Moze ktoregos dnia puscily nerwy, ale w wiekszosci wszystko było grzecznie.(przynajmniej na poczatku)
Straszenie mnie ze bedziesz tu to udostepnial jest zbedne, dla mnie to ty zawiniles bo do tej pory nie wierze ze wyslales paczki. Dla mnie to i tak zawiniles ty choc by nawet swoja postawa(1).

(1*)Co do tego ze pisalem czesto pw, ok ale skoro ma sie czas na napisanie kilku postow na forum to i powinno sie miec czas na odpisanie pw.

PS. Masz ochote napisz na gg i napisze dokładniej co o tej sytuacji mysle.


Cytuj
Mam kolejna nauczke, chcesz zrobic cos dla kogos to ladnie ci odplac


Po co cos obiecujesz jesli tego nie zrobisz? zeby polepszyc sobie opinie?
wystarczylo chociaz dowiadywac sie gdzie jest paczka i odpisac raz na kiedys ( i nie mowie tu o twoim pobycie na wakacjach tyko wczesniej).

Cytuj
paczki nie ida bezposrednio do kraju, to byla zwykla paczka wiec zbieraja wszystko po drode z roznych krajow co idzie do pl i dopiero wtedy jedzie do pl. Problemy byly jakies wlasnie w holandii, ale nie udzielono mi informacji jakie to byly problemy. Kobiecie zajelo 2 dni zanim ja znalazla i ewidentnie byla na mnie zla ze kazalem jej to robic. mysle ze w przeciagu 3 dni powinna dojsc do ciebie, chyba ze jeszcze w pl sie dopierdola o clo, ale nie powinni, jesli sie dojebia to i tak beda sie ze mna kontaktowac.



Od tego czasu mija ponad miesiac.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 18, 2006, 13:16:44 pm »
jakoś mi się niechce wierzyć że paczka idzie tak długo :?

a z tego co widzę, to _ReD_ jest bardzo aktywny na 4um, więc mógłby odpisac co i jak.
A co do przekleństw, to derka znam osobiście i w realu też strasznie kur*i ;)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 18, 2006, 14:52:08 pm »
ÓFO pora zacząć wierzyć, nie raz i nie dwa czekałem na paczkę z USA powyżej 2 miesięcy(rekord to 6) a już oskarżanie ReD'a o oszustwo czy olanie sprawy to absurd.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 19, 2006, 01:40:50 am »
ÓFO jak uz pisalem nie moglem odpisac derkowi z tego wzgledu ze nie bylo mnie ponad 2 miesiace w domu. I to wszystko, ani nie uciekam sie od odpowiedzialnosci ani nie probuje sie tlumaczyc. KU*** w realu to jedno a jechanie po kimas takimi tekstami jak derek po mnie to juz inna sprawa, historyjki jaki to ja cwaniak jestem i inne, naprawde tego bylo wiecej niz mozesz sobie wyobrazic. O paczke sie nie martwie bo kase dostane zpowrotem bo paczka byla ubezpieczona, ale jak juz powiedzialem, wysle tym razem tylko i wylacznie gre Untold Legends i nic wiecej.

Davidson88 Siema Man, ciebie tez milo znowu poczytac ehehehe i ciebie Mikes'siu takze :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 19, 2006, 07:08:05 am »
Zawsze się zastanawiałem, gdzie w użytkownikach niemoc robienia zakupów na stronach zagranicznych sklepów, eBayu, itd. Chcesz coś z USA, zamów i masz. :?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 19, 2006, 11:51:43 am »
a ja się zawsze zastanawiam czemu w takich sytuacjach użytkownicy zapominają o istnieniu komunikatorów (np. GG - słyszał ktoś o takim wynalazku? fajny bajer, pogadać sobie można) i swoje prywatne porachunki załatwiają na forum publicznym... temat zamykam, a dla nielubiących się z googlami podaję adres przydatnego programu: http://www.gadu-gadu.pl/