Autor Wątek: Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!  (Przeczytany 14210 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« dnia: Marca 28, 2006, 10:52:06 am »
Ksiaze wrocil by zmienic sie w krola i zasiasc na tronie


KONKURS
Do wygrania gra Untold Legends 2.
Jedyne co musicie zrobic to:
Podaj tytul utworu, wykonawce i gdzie mozna bylo uslyszec muzyke, ktora leci podczas tego filmiku.
Odpowiedzi slijcie na moja adres e-mail madfrog5@comcast.net
wpiszcie tylko odpowiedz i nick.
Na odpowiedzi czekam do niedzieli, sposrod nadeslanych poprawnych odpowiedzi wylosuje jedna i podam jej nick w tym temacie na forum.

Uwaga!!!
Nie piszcie odpowiedzi na forum, nie wysylajcie mi prywatna wiadomoscia, nie podawajcie odpowiedzi przez GG, liczone beda odpowiedzi tylko i wylacznie nadeslane e-mailem.
Zwyciezca nie bedzie musial pokrywac zadnych kosztow, ani za przesylke, ani za znaczki ani za gre :)
Konkurs potraktujcie serio, bo ja naprawde nie zartuje!!!
 
 
 
 
 
 
 
 


Opis jako taki pojawi sie tu jutro, tak samo jak nowe screeny, przepraszam ze tak zwlekalem z podzieleniem sie z wami ta gra, ale premiera opoznila sie o pare dni i gra trafila do sklepow dopiero dzisiaj.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2006, 21:00:39 pm »
Tak przy okazji, moglibyscie w jakis sposob ocenic ten klip :) wiem ze nie najlepszy, ale czy muzyka pasuj do tego co sie dzieje na ekranie, i takie tam, teraz pracuje nad kolejnym :)

mejs

  • Gość
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 28, 2006, 21:41:48 pm »
Nie mogę klipu ściągnąć a tągrę bym chciał dorwać. Usunąłeś go czy co?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 28, 2006, 21:44:18 pm »
ja ściągnełem ale wżyciu neizgadne co to za muzyka=)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 28, 2006, 21:49:03 pm »
Ja zgadłem i wysłałem maila do @madfroga :D.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 28, 2006, 21:50:04 pm »
Filmik wrzucam jeszcze raz, nie wiem czemu ale gdzis go wcielo, a co sadzicie o samym filmiku i grze z tego co widzieliscie? :)

lupinator

  • Gość
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 28, 2006, 21:55:38 pm »
Mi ciągle nie działa   :(

PS. Red podaj jeszcze numer konta na które mozemy wprowadzac skromne sugestie co do zwycięzcy ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 28, 2006, 21:59:10 pm »
hehehe nie bedzie zadnych machlojek :)
Nie wiem dlaczego ten plik zniknol, za chwile wrzuce go jeszcze raz :)

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 28, 2006, 22:01:16 pm »
Sciągałem filmik, ale mi działa. Nie wiem. Co to za muzyka?  :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 28, 2006, 22:06:21 pm »
a czemu ci nie dziala , przeciez jest w wmv? czy komus jeszcze nie dzialal film?

lupinator

  • Gość
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 28, 2006, 22:20:11 pm »
Ja mam ciągle to

Cytuj
File Transfer: Unavailable
Unfortunately, the link you have clicked is not available.

The file has most likely exceeded its allotted bandwidth or has been removed by the original sender or a recipient.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 28, 2006, 22:22:11 pm »
link wrocil jest na gorze strony tam gdzie byl :) juz wszystko ok :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 28, 2006, 23:12:14 pm »
Zaraz sciagne, moze odgadne muzyke.

BTW
Odpowiedzial juz ktos poprawie?

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 28, 2006, 23:18:13 pm »
Chyba widzisz ze jak narazie to tylko SMB.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 28, 2006, 23:20:02 pm »
Cytuj
Chyba widzisz ze jak narazie to tylko SMB.

Po pierwsze- nie kazdy musi sie tym chwalic.
Po drugie- Sambady mogl sie myslic :wink:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 28, 2006, 23:44:08 pm »
Przykro mi bardzo ale nie moge wam udzielic takich informacji, konkurs to konkurs, w niedziele poznamy zwyciezce, i jak bedziecie chcieli podam tez nicki osob, ktore podaly poprawna odpowiedz.

Dodalem pod tamtym linkiem jeszcze jeden dodatkowy do filmu :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 29, 2006, 05:47:53 am »
Red, napisz trochę wrażeń z gry, bo jestem nią szczerze zainteresowany. Olałem pierwszą część po niepochlebnych recenzjach, ale wygląda na to, że kolejna gra będzie o wiele lepsza.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 29, 2006, 11:31:22 am »
Castor, wrazenia opisze pozniej ale jesli mial bym ujac to w jedno slowo to musialo by byc to slowo "MOC cale dwa dni pracowalem nad pewnym tejnym projektem :) i w sumie mialbym prosbe do wszystkich forumowiczow, zrobilem trailer Untold Legends, sam z wlasnych materialow przy uzyciu (nawet tak sie tego nie da nazwac) bardzo amatorskiego sprzetu. Za jakas godzinke do dwoch, podam do niego trailer, czy moglibyscie sciagnac go i ocenic, bardzo mi na tym zalezy jak i na waszej opini, bo kogo mam sie radzic jak nie samych graczy. Plik nie jest maly bo zajmuje okolo 48 mega, ale z efektu jestem bardzo zadowolony, a pozatym w napisach sa podziekowania dla was, to moze warto :)

Podobny projekt zamierzam zrobic na uczelni ale na profesjonalnym sprzecie, tak wiec to jest niejako trening przed zaliczeniem. Jeszcze raz powtorze bardzo zalezy mi na waszej opini.

Nigdy was o nic nie prosilem :) tak sie zastanawiam, jak tu zrobic zeby jak najwiecej osob go sciagnelo i ocenilo?

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciezko jest i ile trzeba pracy wlozyc w montaz tak nawet malego filmu zeby dopasowac wszystko do muzyki, co innego jak sie robi muzyke do obrazu, duzo trudniej jest zrobic obraz do muzyki :) zaraz podam link do pliku prosze sciagnijcie go i ocencie w tym dziale zebym mial jako takie pojecie co onim sadzicie.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 29, 2006, 12:14:30 pm »
Człowieku, dawaj filmik to ci rozpiszę opinię z komentarzami do poszczególnych sekund, lol.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 29, 2006, 12:31:21 pm »
Oto Link do pliku:
http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=3HRCUB0QVCYCR1U57GHMUBL1AF

Zrobilem jeszcze jeden upload:
http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=1J0YNWP9T8P0Q2P36DJR0HYE7K

Mala prosba, za pierwszym razem ogladajcie film w oryginalnych wymiarach a nie na calym ekranie, ok :) a jeszcze lepiej to w 50% w Media Playerze :) jest w rozdzielczosci 640/480 nie bedzie tak widac niedoskonalosci, zwiazane z brakiem sprzetu :) jeszcze musze cos sobie zalatwic zeby wylapywac glos z gier bezposrednio na dysk.

EDIT: W napisach jest malutki blad w opisie muzyki, straszna spacja, niedopatrzenie :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 29, 2006, 13:45:10 pm »
Ok, moje wrażenia:

1. Nie podobały mi się ekrany z tekstem, tło w nich powinno być "żywe", albo też tekst powinien wyskakiwać na ekranie rozgrywki. Czarna plansza z nieruchomymi literami trochę zabija klimat.
2. "Śliczna grafika" - nie użyłbym takiego stwierdzenia, wydaje mi się...dziwne, nie wiem czemu.
3. Muzyka jest super!
4. "Ulepszony system walki" - tutaj obowiązkowo trzeba pokazać ten system, a nie tylko biegnącego grubaska i cut-scenkę.
5. "Setki Przedmiotów" - j.w., najlepiej byłoby pokazać ujęcia przedmiotu w plecaku - użycie przez bohatera, następny przedmiot - następne użycie
6. "Niezapomniana przygoda" - tutaj to trzeba pokazać non-stop sieczkę, a nie zabijanie pojedyńczych stworków
7. Generalnie: moim zdaniem w dzisiejszych czasach trzeba wszystko robić dynamicznie - jeśli segment filmowy ma np.: 15 sekund, to dzielisz go na 5 razy po 3 sekundy, i każdy z tych 5 bloków ma inną scenerię, różne ruchy bohatera, różne potwory, itd. To musi być dynamiczne. Krótkie ujęcia - to jest to!

Ale to dopiero pierwsze podejście, więc nie ma się czym przejmować. Najważniejsze to wyczuć sprzęt. I ściągnij pirata Sony Vegas, najlepsze to obrabiania filmików, multum opcji.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 29, 2006, 13:49:09 pm »
eheheh dokladnie o tym samym myslalem , ale nie mialem juz czasu poprawiac, ale cos ci sie tam przynajmniej podobalo, nastepny bedzie lepszy, chyba ;)

A odnosnie tego grubaska to jest zajebiscie sympatyczna i fajna postac, niezle daje po jajach :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 29, 2006, 19:20:58 pm »
filmik wporządku tyle ,że jest  słabej jakości i mało co widać (co przy zaznaczonej przez autora  ślicznej grafice powinno być w szczególności dopraciowane).Zamiast tej planszy mógłbyś wybrać coś bardziej kolorowego , dobitnego dowodu na to ,że to rzeczywiście dopracowana graficznie gra. Z drugiej strony  to jednak musiałbyś zmienić repertuał muzyczny (ta co nam zaserwowałeś idelanie komponuje sie z akcją na ekranie ).
Zamiast totalnej młócki wrzuć troszke menusów . Daj troszke widzowi zobaczyc , co poza samym ubijaniem przeciwników ma do zaoferowania ta gra (podlevelowanie broni ,  kombinacje , statystyki  itp ).
Poza tym sehr gut  :wink:

Czekam z utęsknieniem na  obszerne sprawozdanie z E3 !
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 29, 2006, 20:12:40 pm »
Wiesz odnosnie jakosci, to ciezko bylo grac na psp, trzymac aparat w ustach i filmowac :) nie krecilem tego kamera tylko aparatem cyfrowym, takze z jakoscia nie mogle nic zrobic.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 29, 2006, 20:25:01 pm »
było poprosić ładną koleżanke  :wink:

One more thing - staraj sie również  pokazać w swym mini trailerze większość lokacji jaki ma okazje przebyć gracz podczas rozgrywki .Bo jedno miejsce non top wałkowane po pewnym czasie nuży .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 29, 2006, 20:57:23 pm »
wszystkie niedociagniecia zostana poprawione w nastepnym clipie :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 30, 2006, 16:53:51 pm »
Mialem pewne domysly co do tytulu, ale jednak okazaly sie omylne. Nie znam poprawnej odpowiedzi (niestety). Fajny pomysl z tym konkursem. Zycze Ci, aby robil podobnych wiecej :wink:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 31, 2006, 04:33:42 am »
W planach mam wiecej konkursow, nie tylko zwiazanych z psp, w nastepnym konkursie postaram sie dac jako nagrode jakas HOT LIMITE EDITION GAME FOR PS2 ;)

Tylko male ale :) jak nrazie, moze nie powinienem tego mowic dostalem tylko jeden mail z poprawna odpowiedzia, a pytanie naprawde nie jest trudne, jesli do soboty nie bedzie wiecej poprawnych odpowiedzi, podam hinta, bo brdzo bym chcial zeby ta nagroda do kogos poszla :) a osoba, ktora odpowiedziala poprawnie, zaznaczyla ze nie chce nagrody gdyz nie posiada psp, wiec do dziela panowie, wysilic glowki, cofnac sie troszke w czasie i napewno przypomniecie sobie :)

EDIT:
Gametrailers ocenilo Untold Legends 2 na 6.7 co wydaje mi sie troszke smieszne bo pierwsza czesc na gamespot czy IGN miala lepszy score, a dwojka jest o wiele lepsza, a poza tym obejrzcie sobie recenzje na Gametrailers, przeciez od razu widac ze osoba, ktora ja recenzuje, nie ma albo pojecia o grach typu hack and slash albo nie lubi tego gatunku, koles ma zastrzezenia ze przez wiekszosc gry walczymy a co mamy niby robic w takim gatunku gry? grac w karty? rozmawiac? to jest wlasnie urok tej gry, beztroska rzeznia a poza tym wogole nie podzielam jego zdania koles na wszystko narzeka, daje ocene 6.7 a na koncu mowi ze jesli lubisz tego typu gry to nie ma powodu zeby sie nie skusic na Untold Legends 2, to dla kogo on to recenzowal? dla ludzi, ktorzy nie graja w hack and slash'e? dla mnie bezsens i przyklad badziewnej i az za bardzo subiektywnej recenzji, a do tego nie wiem dlaczego oceniaja gre, ktorej nawet nie ukonczyli? po pierwsze nie mieli czasu, po drugie pokazuja tylko filmiki (do tego w bardzo kiepskiej jakosci i z duzym nastawieniem na celowe oszpecenie gry) pochodza tylko z dwoch pierwszych poziomow, co oni sobie jaja robia? design gry 6.7 takze, a moim zdaniem jest to jeden z wajnieszych designow jakie widzialem, mowi ze bronie wydaja sie smieszne bo sa za duze, a to wlasnie mialo takie byc, przekolorowane, komiksowe, basniowe, a nie jak Morrowind mega powazne, to jest gra z jajem, humorem i nieustajaca akcja a nie rpg z tonami tekstu do czytania i walka co 15 minut. Nie podobaja mu sie takze przeciwnicy, a mnie wrecz przeciwnie, jest ich taki miks ze glowko boli, a poza tym swiat jest (tak jak to mialo miejsce w Arcanum, czy jakos tak, taki rpg na pc) gdzie miecze i bron palna ida w parze, jest naprawde fachowo, ale coz kwestia spojrzenia, z reszta zachecam was do obejrzenia tej bardzo subiektywnej recenzji. Ja wyrazam tylko i wylacznie moja opinie odnosnie tej recenzji, jako osoba, ktora spedzila sporo czasu (a napewno wiecej niz recenzent) z ta gra. Kolesiowi nie podoba sie duzo wiecej rzeczy ale nie chce mi sie juz ich wypisywac, bo to strata czasu.

A tu macie oceny z innych serwisow, zobaczcie jaka jest rozpietosc ocen, niestety to jest jedna z tych gier w ktorej klimat i design musi ci podpasowac, bo w przeciwnym razie bedzie jak w tym przypadku ale widac ze co niektorym gra sie podoba tak jak mi bo daja i oceny powyzej 7 jak i powyzej 8.

 Game Informer  8.25 out of 10 82.5%
 GameDaily  4 out of 5 80.0%
 Play Magazine   7.5 out of 10 75.0%
 GamePro  3.5 out of 5 70.0%
 PSM Magazine   7 out of 10 70.0%
 Electronic Gaming Monthly  5.5 out of 10 55.0%
 1UP  5 out of 10 50.0%
 Official Playstation Magazine 2.5 out of 5 50.0%

EDIT2: Jeszcze jedno, to wszystko co autor owej recenzji postrzega jako wady gry, ja uznaje za zalety, smieszna sprawa.

Wspominal cos o jedno przyciskowym systemie walki, jakby chociaz troszke rozgryzl gre wiedzialby ze system ten wcale taki nie jest, kazdy cios czy kombo mozna laczyc z czarami czy zdolnosciami specjalnymi, ktorych to tym razem mozemy przypisac az szesc pod poszczegolne przyciski, a co za tym idzie mozemy zaczac wyprowadzac kombo, pozniej uzyc mocengo ciosy, zaatakowac z jakiejsc zdolnosci, kilka ciec, dwie zdolnosci, atack of oportunity, zdolnosc badz ciecie, zmiana w bestie dalej prowadzac kombo i zdolnosc bestii, naprawde mozna tak kombinowac jak sie chce :)

blaha

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 31, 2006, 08:39:06 am »
Ja chyba wiem co to za utwór i znam autora CHYBA, ale gdzie tą muzyczke mozna było usłyszeć to nie wiem...
A PSP woła o UL :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 31, 2006, 14:34:44 pm »
kto nie ryzykuje ten nie ma :)

blaha

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:52:56 pm »
Jednak nie wiem co to za utwór...sprawdziłem i jednak pomyliłem się, a szkoda. :/
Ale pomysł na konkurs świetny, wielkie gratulacje, mam nadzieje, że bedzie ich jeszce więęęęęcej i może w końcu coś wygram...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 01, 2006, 22:04:07 pm »
OK, przyszla sobota i przeszedl czas na obiecany Hint.
Mala podpowiedz, powiem wam tylko ze gre mozna bylo uslyszec w grze Quake2, reszta nalezy do was.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 03, 2006, 03:39:07 am »
Z wszystkich otrzymanych odpowiedzi tylko trzy byly poprawne, jeszcze macie 2 godziny na nadsylanie odpowiedzi, Jutro podam zwyciezce. :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 03, 2006, 16:09:14 pm »
a ja bym prisł o wydłuzenie z powodu nie działających linków. nie mam jak sciagnac  :P  :P

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 03, 2006, 16:29:29 pm »
Mikes i tak już ten konkurs sie wlecze więc chyba wystarczy. Miał się zakończyć w niedziele a trwa do dzisiaj.
A mi linki działają.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 03, 2006, 19:00:53 pm »
Konkurs Untold Legends dobiegl konca, byl to pierwszy konkurs, ktory zorganizowalem, w przyszlosci mam zamiar zrobic wiecej z nagrodami takze na inne platformy. Ze wszystkich nadeslanych odpowiedzi tylko trzy byly poprawne.

Prawidlowa odpowiedz:
White Zombie - Quad Machine - Quake 2

A nagroda wedruje do osoby skrywajacej sie pod pseudonimem Derek

Pozostale osoby, ktore odpowiedzialy poprawnie to:
Haxman i Sambady

Dziekuje wszystkim za udzial w konkursie i gratuluje zwyciezcy.

Derek: wyslij mi twoje dane, wlacznie z numerem telefonu.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 03, 2006, 19:07:41 pm »
OOOOjjaaaa !! nie wierze !!! szok ! dzięki

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 03, 2006, 21:27:03 pm »
@Derek: Gratulacje! Jeśli dostaniesz PSP, to nie będziesz musiał gry kupowac :).

Mnie tam gra i tak nie byłaby potrzebna ;) (nie mam PSP).

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 03, 2006, 21:29:08 pm »
Heeej Derek! Gratulacje!  :D

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Konkurs Untold Legends: The Warrior's Code Rozwiazany!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 03, 2006, 23:16:12 pm »
Dzięki wszystkim!!!
nie macie pojecia jak sie ciesze.