Autor Wątek: Wujek dobra rada  (Przeczytany 10414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Wujek dobra rada
« dnia: Stycznia 05, 2008, 16:51:05 pm »
Temat zerżnięty z forum PE, ale uważam, że jest bardzo ciekawy i może i tutaj się przydać.
Cytat: Ekansik
Co tu dużo mówic...

temat ma na celu podzielenie sie radami, ktore dotycza życia codziennego, zwyczajnych sytuacji, kontaktów miedzyludzkich, radzenia sobie z problemami itd...

UWAGA: Temat nie ma na celu istnienia w formie, ze ktos pyta bo ma problem i ktos mu odpowiada. NIE! Piszemy sami z siebie tzw tipsy z życia codziennego, cos z czego korzystacie i co moze sie przydac innym, czy tez cos co Wam sie przytrafilo i jak mozna tego uniknac, bo jak wiadomo - mądry polak po szkodzie.

Piszemy wg ponizszej formuly czyli boldowana nazwa czy tam nr i tekst w quocie. Pozwoli to lepiej odnalezc dobre rady w natloku dyskusji.

To ja dam coś na początek:

Podróżowanie TIP1:
Cytuj
W autobusach siadaj na ostatnich miejscach, najlepiej w ostatnim rzędzie (tam gdzie jest 5 siedzeń przy sobie). Żadna babcia Ci nie podejdzie, domagając się ustąpienia miejsca, a zazwyczaj jest tam coś wolnego.

Podróżowanie TIP2:
Cytuj
Gdy usiądziesz przeciwnie do kierunku jazdy, mniejsza szansa, że jakaś babcia Cię zaczepi.

Picie TIP1:
Cytuj
Gdy, np. na imprezie, czujesz, że masz już dość, nie pij, przynajmniej przez chwilę, aż się lepiej poczujesz. Lepiej odpuścić jedną/dwie kolejki niż zarzygać kumplowi/koleżance dywan lub zaliczyć zgona.

Życie TIP1:
Cytuj
Nigdy nie jedz żółtego śniegu :)

« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2008, 16:56:44 pm wysłana przez Hubi »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:54:30 pm »
O a ja mam coś podobnego
jak nie chcesz być pytany, to nie patrz nauczycielowi w oczy (działa jak nauczyciel coś chce od klasy).

svonston

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:55:33 pm »
Solid: Jakos to chyba nie dziala, bo jak ktos unika wzroku i patrzy w zeszyt, to nauczyciel bierze go do odpowiedzi, bo mysli, ze ten ktos jest nieprzygotowany...

Taka sobie rada.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:57:07 pm »
Jak mu sie w oczy patrzy  to myśli, że jesteś przygotowany i chcąc Ci zrobić przyjemnośc - pyta Cię :lol:

Zależy od nauczyciela o!




Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 05, 2008, 16:58:32 pm »
Solid: Jakos to chyba nie dziala, bo jak ktos unika wzroku i patrzy w zeszyt, to nauczyciel bierze go do odpowiedzi, bo mysli, ze ten ktos jest nieprzygotowany...

Taka sobie rada.
u mnie zawsze działało. Najwyżej nie trzeba patrzeć w zeszyt. ;)


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:00:59 pm »
Rady piszcie w cytacie i z pogrubionym nagłówkiem (zapomniałem o tym)- będzie bardziej widoczne posród zwykłych wiadomości.

A co do pytania to ja dam takie coś:
Szkoła TIP1
Cytuj
Gdy wiesz, że nic nie umiesz, a nauczyciel będzie pytać to podejdź do nauczyciela przed lekcją i powiedz, że chcesz się zgłosić na następnej lekcji. U niektórych działa.

Szkoła TIP 2
Cytuj
W takiej samej sytuacji jak ww. można również, gdy się już nie ma nieprzygotowań, zgłosić takowe, nauczyciel Ci powie, że już nie masz, to mu powiesz że nie chcesz zgłośić. Jeśli masz równych nauczycieli to Cię nie spytają

Szkoła TIP 3
Cytuj
Możesz również zgłosić się do odpowiedzi, a potem powiedzieć, że myślałeś, że nauczyciel pytać będzie z poprzednich lekcji. Normalny teacher powie, że Ci nic nie wstawi, bo sam się zgłosiłeś.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2008, 17:08:26 pm wysłana przez Hubi »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:17:41 pm »
Jak się siada z tyłu autobusu, szczególnie wieczorem to łatwo trafic na dresów którzy beda chcieli abyś ustąpił im miejsce (zepewne bedą chcieli nawet jeszcze coś).


Dobra rada jeżeli chodzi o picie:

Niezawodny sposób na kaca- przed snem wypić min. szklankę wody (podczas picia również dobrze uzupełniac elektrolity w organiźmie) i łyknąć multiwitamine, przed piciem i w trakcie dużo jeść (najlepiej tłuste rzeczy), dla tych co uważają że będą mieli ochotę mogą również przed snem wypić szklanke ciepłego mleka, również warto się dużo ruszać podczas picia (taniec, wygłupy, seks itp) wtedy lepiej działa metabolizm. Jak wykonacie wszystkie te czynności to gwarantuję, że nawet po litrze wódki nie bedziecie mieli kaca.

Ja osobiście ograniczam sie do picia wody przed snem i multiwitaminy.


Kolejna moja mądrośc życiowa:
Kobiety nie wybaczają jak się zapomni zadzwonić. Nie wiadomo czemu taką uwagę temu przywiązują. Nawet jak tylko napomnisz np "bla, bla, bla ok, to do zobaczenia, jak wróce z zakupów to zadzownie, teraz mam autobus, bla, bla, cześć" to jak się nie zadzwoni to będzie wielka afera. Nawet jak macie darmowe rozmowy i z dana dziewczyna gadacie 2 godziny dziennie, a spotykacie się przez resztę dnia i zapomnisz zadzwonic jak wcześniej mówiłeś, że zadzwonisz to jest po człowieku.




Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:29:22 pm »
Forumowy TIP:
Cytuj
RADY PISZCIE W CYTACIE Z POGRUBIONYM NAGŁÓWKIEM! Wtedy będą bardziej widoczne na tle innych postów

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:37:16 pm »
Forumowy TIP:
Cytuj
Hubi! Nie zakładaj spam-topiców, które I TAK ZDECHNĄ!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:43:35 pm »
Forumowy TIP:
Cytuj
Hubi! Nie zakładaj spam-topiców, które I TAK ZDECHNĄ!
Akurat ten nie jest spam topiciem tylko, przynajmniej według mnie, bardzo ciekawym i przydatnym tematem.
A poza tym takie teksty pojawiają się w 90 % tematów które zakładam, a które i tak potem normalnie funkcjonują.

BTW

Życiowy TIP:
Cytuj
Zawsze bądź miły dla ludzi, uśmiechaj się, mów "Dzień dobry", dziękuje i proszę, czasem zagadaj z ekspediętką w sklepie/kasjerem biletów, pomagaj innym, ustępuj miejsca, pomagaj kobietą z wózkiem dzieckiem wysiadać z autobusu, wrzuć czasem kilka groszy ulicznemu grajkowi itp. itd. Uśmiech kogoś obcego lub zwykłe "dziękuje" może poprawić humor i samopoczucie na cały dzień.

oscyp

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:44:12 pm »
TIP:
Cytuj
Jeżeli masz sedes bez "półki" to przed sraniem kładź na tafli wody jeden listek papieru - oszczędzi Ci to ochlapanych półdupów. Testowane dermatologicznie.

svonston

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:45:35 pm »
Hubi, piszesz jakies zyciowe TIPy, ze trzeba byc mily itd., a zarazem radzi, jak unikac babc, ktore prosza o ustapienie miejsca. Ekhm.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:48:25 pm »
Mnie się wydaje, Hubi, że wszystkie Twoje topiki zdechły...

Życiowy TIP:
Cytuj
Zawsze bądź miły dla ludzi, uśmiechaj się, mów "Dzień dobry", dziękuje i proszę, czasem zagadaj z ekspediętką w sklepie/kasjerem biletów, pomagaj innym, ustępuj miejsca, pomagaj kobietą z wózkiem dzieckiem wysiadać z autobusu, wrzuć czasem kilka groszy ulicznemu grajkowi itp. itd. Uśmiech kogoś obcego lub zwykłe "dziękuje" może poprawić humor i samopoczucie na cały dzień.

Litości...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 05, 2008, 17:55:06 pm »
Życiowy TIP:
Cytuj
Nie uśmiechaj się bo wezmą cie za chorego, nie mów dzień dobry, dziękuje, prosze, nie gadaj z ekspedientami bo wezma cie za debila, nie pomagaj nikomu bo nikt nie pomoze tobie, nie ustepuj miejsca, nie pomagaj kobietą z wózkiem bo wezmą cie za zboczenca(a pozatym niech spie.rdala z tym wózkiem z autobusu), nie marnuj kasy na grajków. Uśmiech kogos obcego to rzecz niemal niespotykana, mi humoru nie poprawia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2008, 17:57:54 pm wysłana przez Mikes »

Tarniak

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:08:58 pm »
FORUMOWY TIP:
Cytuj
Nie czytaj postów Irasa, bo on do wszystkiego się dopieprza i nic mu nie pasuje. Taka mentalność.

FORUMOWY TIP 2:
Cytuj
Jesli nie chcesz bana, nigdy nie udzielaj się w tematach: Polityka, System Wars, Xbox360 - Temat Główny, Playstation 3 - temat główny, Uncharted:DF

oscyp

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:10:43 pm »
o ku*** mikes, ale jestes anty! Pewnie dłubiesz w nosie podczas rodzinnych imprez, albo co gorsza przypalasz mrówki przy pomocy lupy w lecie  :shock:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:13:37 pm »
o ku*** mikes, ale jestes anty! Pewnie dłubiesz w nosie podczas rodzinnych imprez, albo co gorsza przypalasz mrówki przy pomocy lupy w lecie  :shock:
A co byś chciał :cool:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:34:39 pm »
Yeah Mikes! Tak trzymać! Jesteś moim idolem!
Mnie się wydaje, Hubi, że wszystkie Twoje topiki zdechły...

Życiowy TIP:
Cytuj
Zawsze bądź miły dla ludzi, uśmiechaj się, mów "Dzień dobry", dziękuje i proszę, czasem zagadaj z ekspediętką w sklepie/kasjerem biletów, pomagaj innym, ustępuj miejsca, pomagaj kobietą z wózkiem dzieckiem wysiadać z autobusu, wrzuć czasem kilka groszy ulicznemu grajkowi itp. itd. Uśmiech kogoś obcego lub zwykłe "dziękuje" może poprawić humor i samopoczucie na cały dzień.

Litości...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
To Ci się źle wydaje.
Może jestem inny, ale jednak wolę, wchodząc do autobusu powiedzieć "Dzień dobry, poproszę do Warszawy", niż wejść bez słowa i rzucić "Warszawa".
Ot, taki dziwak ze mnie, że lubie być miły dla ludzi i dobrze mi z tym.

svonston

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:35:33 pm »
Prosisz kierowce, by ten cie 'podwiozl' do Warszawy? A to czasem nie jest tak, ze on ma wyznaczona trase?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:38:24 pm »
Może jestem inny, ale jednak wolę, wchodząc do autobusu powiedzieć "Dzień dobry, poproszę do Warszawy", niż wejść bez słowa i rzucić "Warszawa".
Ot, taki dziwak ze mnie, że lubie być miły dla ludzi i dobrze mi z tym.

Piszesz to do mnie czy do Mikesa? Bo jeśli do mnie, to Cię zapewniam, że nie musisz mnie tego uczyć.

Nadal nie widzę sensu tematu, w którym pisane są rzeczy oczywiste albo głupie, no chyba, że Lesiu ma rację...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:41:31 pm »
Może jestem inny, ale jednak wolę, wchodząc do autobusu powiedzieć "Dzień dobry, poproszę do Warszawy", niż wejść bez słowa i rzucić "Warszawa".
Ot, taki dziwak ze mnie, że lubie być miły dla ludzi i dobrze mi z tym.

Piszesz to do mnie czy do Mikesa? Bo jeśli do mnie, to Cię zapewniam, że nie musisz mnie tego uczyć.

Nadal nie widzę sensu tematu, w którym pisane są rzeczy oczywiste albo głupie, no chyba, że Lesiu ma rację...
Do Ciebie.
Jak masz konto na forum PE to sobie sprawdź tam ciekawe i pożyteczne rady, które ludzie dodają.

To może inna, z forum PE, ale sprawdzana empirycznie.

Spanie w czasie dnia
Cytuj
Drzemka w czasie dnia nic nie daje. Nie wyśpisz się, a na dodatek wstaniesz jeszcze bardziej śpiący niż byłeś.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:44:52 pm »
Co nie zmienia faktu, że w trakcie dnia śpi się bardzo przyjemnie. Przynajmniej mi.  :cool:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:47:36 pm »
Mi też. Nie ma to jak ciepła kołderka :).

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:51:39 pm »
Do Ciebie.
Jak masz konto na forum PE to sobie sprawdź tam ciekawe i pożyteczne rady, które ludzie dodają.

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, forum PE ma - na oko - kilkadziesiąt do kilkuset aktywnych użytkowników więcej niż GO. Tam takie tematy może mają sens - tu nie. Kilka osób nabije kilka postów, a potem topic poleci kolejno na drugą, trzecią, czwartą stronę Różnych.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spanie w czasie dnia
Cytuj
Drzemka w czasie dnia nic nie daje. Nie wyśpisz się, a na dodatek wstaniesz jeszcze bardziej śpiący niż byłeś.

Bzdura. W przypadku zmęczenia nawet kilka minut snu działa korzystnie - niezależnie od pory.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 05, 2008, 18:55:44 pm »
Cytuj
Bzdura. W przypadku zmęczenia nawet kilka minut snu działa korzystnie - niezależnie od pory.
To może zależy to od organizmu, bo często robie sobie drzemki w czasie dnia i zawsze po nich jestem jeszcze bardziej niewsypany (ostatnio spałem 5 godzin a i tak obudziłem się zdechły).
Cytuj
Ale w przeciwieństwie do wora go nie skasują, więc rozumiem po co to robisz...
Rozgryzłeś mnie. Jedynym moim celem na tym forum jest nabicie 10000 postów.
Cytuj
Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, forum PE ma - na oko - kilkadziesiąt do kilkuset aktywnych użytkowników więcej niż GO. Tam takie tematy może mają sens - tu nie.
Taki temat miałby i tutaj sens gdyby ludzie pisali normalnie, a nie pokazywali jacy są elo- fajni: "bądź niemiły dla ludzi, yeah".


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 05, 2008, 19:04:08 pm »
1. Kto robi sobie w ciągu dnia krótkie, 5-godzinne drzemki?  :shock:

2. No na to to nie było trudno wpaść...

3. Jest nas tu może 20 regularnie udzielających się osób - w większości bystrych, więc nie proś, żebyśmy dawali sobie dobre rady na poziomie złotych myśli z klas 1-3 podstawówki ("bądź miły dla ludzi") :mad:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 05, 2008, 19:12:39 pm »
Cytuj
1. Kto robi sobie w ciągu dnia krótkie, 5-godzinne drzemki?
Miała być krótka, wyszła do 21. (pierwsszy dzień po nowym roku) a i tak byłem tak samo niewyspany jak przedtem.
Cytuj
więc nie proś, żebyśmy dawali sobie dobre rady na poziomie złotych myśli z klas 1-3 podstawówki ("bądź miły dla ludzi")
Ja nikogo nie proszę. Skoro Ci się ten temat nie podoba to się w nim nie udzielaj, a nie narzekasz tak jak wszędzie.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 05, 2008, 23:35:29 pm »
Życie

Patrz zawsze ludziom prosto w oczy,szczególnie podczas rozmowy.Ciało może kłamać ale oczy nie kłamią nigdy(chyba że jestem jakimś chosen one i mam dar od Boga  :-D )

Dziewczyny

Umiesz ją rozśmieszyć=jest Twoja

wpie**ol

Przyjdzie Ci sie z kimś bić/walczyć/dostać wciry, wstawaj zawsze choćbyś bardzo nie chciał i bardzo by bolało to wstawaj.Oponent w końcu da sobie spokój i będzie miał respekt do Ciebie.Nie wstając pomyśli żeś leszcz...

Wojsko

Jak trep Cię je**e i piekli się z wściekłości nie pyskuj mu, nie rzucaj sie, za to możesz sie mu śmiać w oczy nie mówiąc nic.Gwarantuje że tak bardziej mu dojebiesz niż ukazując swe newry.Odreagować tak jak chcesz zawsze możesz w dzień wyjścia do cywila

Alkohol

Masz słabą głowę do alkoholu a czeka Cię ostro zakrapiana impreza i wiesz że nie podołasz/padniesz jak kawka starając się utrzymać tempo ziomków od kieliszka.Miej przy sobie 0,5 g amfy/spida (nie wiem jak Wy to tam jeszcze nazywacie) postawi Cię na nogi i nie da paść za szybko

Przemieszczanie się w zurabanizowanym terenie

Miej oczy dookoła głowy,unikniesz wdepnięć w goowno(psie  :mad: ) kałuży, podtknięcia o krawężnik itp.Zawsze wybieraj najkrótszą drogę do celu
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2008, 23:38:54 pm wysłana przez FokA »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 06, 2008, 05:45:35 am »
Cytuj
Dziewczyny

Umiesz ją rozśmieszyć=jest Twoja

O tak :lol:

Wszystkie są moje :lol:

Stereotyp.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 06, 2008, 13:32:41 pm »
Cytuj
Dziewczyny

Umiesz ją rozśmieszyć=jest Twoja

O tak :lol:

Wszystkie są moje :lol:

Stereotyp.
tak, niestety potwierdzam STEREOTYP!!

lupinator

  • Gość
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 06, 2008, 13:43:00 pm »
Cytat: master
Stereotyp.
Cytat: solid
STEREOTYP!!
Wiecie chłopaki to zależy czy one się śmiały z wami czy z was  :o

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Wujek dobra rada
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 06, 2008, 14:51:08 pm »
TIP #1

Cytuj
Trzeba zamykać spamowe topici na GO !
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl