Autor Wątek: Medal of Honor  (Przeczytany 56961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #320 dnia: Grudnia 18, 2010, 09:48:02 am »
cod:BO>MoH>krupnik>R2>legia warszawa>arka gdynia>dyzma franek> BC2
Fixed.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #321 dnia: Grudnia 18, 2010, 10:42:22 am »
cod:BO>MoH>krupnik>R2>legia warszawa>arka gdynia>dyzma franek> BC2
Fixed.
TY sobie z głową zrób fixed :P

PS:kt chce kupić MoHa?? Sprzedaję :roll: POLECAM oczywiście;)
Hał macz?
90zł? A i frontlinie nie używana ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #322 dnia: Grudnia 18, 2010, 18:22:06 pm »
Ale kod online pewnie użyty? :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #323 dnia: Grudnia 18, 2010, 18:31:49 pm »
Ale kod online pewnie użyty? :P

A po co Ci on <będziesz kupował płatne DLC> :P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 11, 2011, 13:05:22 pm »
Skuszony ceną na allegro, kupiłem MOH. Muszę przyznać, że single jest po prostu super, to całkowicie inna bajka niż COD. Całą grę czułem się podobnie jak w MW w misji na Ukrainie. Klimat jest po prostu super, szczególnie jednostkami specjalnymi, tutaj czuć, że bierzemy udział w wojnie, a nie w filmie akcji. Multi za to jest średnie, ot tak, można pograć, Dice do końca nie wiedziało co zrobić i wyszło im średnio. To co jednak rzuca się w oczy to fajne efekty wybuchów i oczywiście niesamowity dźwięk, żadna gra nie zbliża się do ich poziomu.  Polecam, szczególnie dlatego, że na PC za grę zapłaci się grosze.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 12, 2011, 15:28:52 pm »
Skuszony ceną na allegro, kupiłem MOH. Muszę przyznać, że single jest po prostu super, to całkowicie inna bajka niż COD. Całą grę czułem się podobnie jak w MW w misji na Ukrainie. Klimat jest po prostu super, szczególnie jednostkami specjalnymi, tutaj czuć, że bierzemy udział w wojnie, a nie w filmie akcji. Multi za to jest średnie, ot tak, można pograć, Dice do końca nie wiedziało co zrobić i wyszło im średnio. To co jednak rzuca się w oczy to fajne efekty wybuchów i oczywiście niesamowity dźwięk, żadna gra nie zbliża się do ich poziomu.  Polecam, szczególnie dlatego, że na PC za grę zapłaci się grosze.
wpis jak ch**

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 12, 2011, 16:10:29 pm »
Skuszony ceną na allegro, kupiłem MOH. Muszę przyznać, że single jest po prostu super, to całkowicie inna bajka niż COD. Całą grę czułem się podobnie jak w MW w misji na Ukrainie. Klimat jest po prostu super, szczególnie jednostkami specjalnymi, tutaj czuć, że bierzemy udział w wojnie, a nie w filmie akcji. Multi za to jest średnie, ot tak, można pograć, Dice do końca nie wiedziało co zrobić i wyszło im średnio. To co jednak rzuca się w oczy to fajne efekty wybuchów i oczywiście niesamowity dźwięk, żadna gra nie zbliża się do ich poziomu.  Polecam, szczególnie dlatego, że na PC za grę zapłaci się grosze.
Identyczne odczucia co do single, identyczne co do multi... podpisuję się rękami i nogami :)
Jak dla mnie to miażdzy Black Opsa i nie rozumiem tych niskich ocen. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat ma ta gra.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 12, 2011, 22:46:03 pm »
A nie mowilem, multi jak dla mnie tez lepsze niz BO.  :)