Autor Wątek: Medal of Honor  (Przeczytany 56971 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #280 dnia: Listopada 03, 2010, 22:36:49 pm »
Miałem takie odczucie na początku, ale potem jakoś dało radę grać. Chyba mam słabe łącze do tej gry, bo czasami mam wrażenie, że koleś wystrzeliwuje dosłownie jeden pocisk, który mnie zabija. Albo gra jest tak zajebiście realistyczna, że od headshota ginie się zanim dźwięk wystrzału dotrze do uszu postaci. :P

lupinator

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #281 dnia: Listopada 03, 2010, 22:41:37 pm »
No u mnie też daję radę, ale to denerwuje. Całiem to multi fajne, lepsze niż beta. Jednak w oczekiwaniu na lepszy net (mam takie samo wrażenie, jak Ty) robię Tier 1 i trudne dla mnie to chujostwo niemożebnie.

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #282 dnia: Listopada 03, 2010, 22:43:58 pm »
Ja się muszę zabrać za tiera. Dwie misje chyba cięższe są, bo trwają 20 minut każda, a pod koniec jest większa zadyma. Oczywiście obydwie Rangersem. ;P

lupinator

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #283 dnia: Listopada 04, 2010, 17:40:49 pm »
No te z zadymami na końcu najgorsze + na sekundę przerwie Ci net, to od nowa.



Mam dość spore zastrzeżenia do dwóch pucharów:

Pierwszy  - Fire Controller - 600 pktów bez zgonu to jakieś nieporozumienie (standardowy kill to 10 pkt), puchar srebrny, a wymiękają przy nim wszystkie złote.

Drugi - High Achiever - 10 razy znaleźć się w top 3. Złoto i łatwizna za razem, ale nie wchodzi. Bugi zasrane.

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #284 dnia: Listopada 04, 2010, 17:58:45 pm »
Top 3 w meczu, nie tylko w drużynie. :) Nie taka znowu łatwizna, mi wpadło po kilku godzinach dopiero :p

A fire controller to rzeczywiście katorga. Ale mam gostka na FL który w meczu potrafił zrobić 7500+ punktów, więc się da :P
Ja to boostowałem, ale w sumie to nie wiem po co, bo jakoś nie widzi mi się przechodzić tier 1. Chyba sprzedam tą grę.

lupinator

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #285 dnia: Listopada 04, 2010, 18:01:05 pm »
Też mi się wydawało, że powinienem to mieć właśnie. A nigdzie nie można tego sprawdzić >.<

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #286 dnia: Listopada 16, 2010, 23:16:08 pm »
Jakby się komuś chciało to wrzucam historię, na której (IMO) oparto fabułę gry.

Cytuj
On June 28, 2005, Luttrell and SEAL Team 10 were assigned to a mission to kill or capture Ahmad Shah (nom de guerre Mohammad Ismail), a high-ranking Taliban leader responsible for killings in eastern Afghanistan and the Hindu-Kush mountains.[5] The SEAL team was made up of Luttrell, Michael P. Murphy, Danny Dietz and Matthew Axelson.[5] Luttrell and Axelson were the team's snipers, with Luttrell also being the team Medic; Dietz was in charge of communications and Murphy the team leader.

Three goat herders stumbled upon the hiding spot of the four SEALs. The men were detained by the team but the SEALs were unable to verify any hostile intent.[6] Murphy, the officer in charge of the SEAL team, put the fate of the goatherds to a vote. Axelson voted to kill the Afghans, and Dietz abstained. Murphy told Luttrell that he would vote the same as him so with his vote it was decided to let the Afghans go, for fear of possible criminal charges back in the United States.[5][7]

The released herders disappeared and likely immediately betrayed the team's location to local Taliban forces and within an hour the SEALs were engaged in a fire-fight against a force of 80-150 enemy fighters. The SEAL team engaged the Taliban for over two hours in a running fire-fight through the region's hills and valleys.[8]

Team leader Lt. Michael P. Murphy was awarded the Medal of Honor for exposing himself to enemy fire to reach higher ground from which to transmit a call for backup. The four-man SEAL team had killed around 70[citation needed] of the Taliban despite most of them being shot several times but still carried on with the fight, however, Axelson, Dietz and Murphy were eventually killed. Luttrell barely survived after being blown off a cliff by a rocket-propelled grenade (RPG).

A MH-47 Chinook helicopter was hastily dispatched upon receiving Lt. Murphy's distress call with a force consisting of eight SEALs and eight 160th Special Operations Aviation Regiment "Night Stalkers" to rescue the team, but the helicopter was shot down by an RPG upon reaching the site of the battle. All 16 men on the Chinook were killed, including Shane Patton, whose place on Operation Red Wings had been taken by Danny Dietz.[9]

Luttrell was the only survivor of the SEAL team. Badly wounded, he managed to walk and crawl seven miles (11 km) to evade capture, during which he killed six more Taliban fighters. He was given shelter by tribesmen from Sabri-Minah, a Pashtun village. (This was done because of "Lokhay Warkawa", a Pashtun belief that any stranger in need of shelter must be given it.) [10] The villagers sheltered him and provided medical aid, and refused Taliban demands that Luttrell be turned over to them. After several days one of the village elders trekked twenty miles (32 km) to a US base to reveal Luttrell's location, and he was finally rescued six days after the battle by US forces.[9]

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #287 dnia: Listopada 17, 2010, 07:49:34 am »
Ja dziś lub jutro będę miał grę, to się potem sprawdzi to multi. ;)

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #288 dnia: Listopada 17, 2010, 08:45:21 am »
Ja dziś lub jutro będę miał grę, to się potem sprawdzi to multi. ;)

Mogę z Tobą zagrać jak coś.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #289 dnia: Listopada 17, 2010, 09:51:40 am »
Ja dziś lub jutro będę miał grę, to się potem sprawdzi to multi. ;)

Mogę z Tobą zagrać jak coś.

Ok, jak tylko będę miał grę to dam znać. Nie wiecie może ile kosztuję Online Pass, bo kupiłem wersję bez Online Pass, za to w dobrej cenie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #290 dnia: Listopada 17, 2010, 10:00:08 am »
No pewnie z 50 zł na PSN.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #291 dnia: Listopada 17, 2010, 10:15:27 am »
Myślę że się opłaca ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2010, 09:11:45 am wysłana przez Unlimited »

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 17, 2010, 13:35:13 pm »
OK, czyli gra za 40zł + koszt online pass. Myślę że się opłaca ;)

Chyba 36 zł.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 17, 2010, 13:48:35 pm »
Wporzo. Póki co listonosza nie ma, mam nadzieje że dziś przyjdzie gra, bo nie chce mi się czekać do jutra, a mam akurat L4 :/

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #294 dnia: Listopada 17, 2010, 17:36:26 pm »
Też się momentami zastanawiam nad zakupem, ale wyjdzie BC2: Vietnam oraz nowe mapy i będzie po zawodach.

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #295 dnia: Listopada 17, 2010, 17:55:10 pm »
Też się momentami zastanawiam nad zakupem, ale wyjdzie BC2: Vietnam oraz nowe mapy i będzie po zawodach.

Nie kupuj. :] Co najwyżej dla singla pożycz.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #296 dnia: Listopada 19, 2010, 09:11:27 am »
Jak mi gra nie podejdzie na multi to Ci ją mogę odsprzedać w dobrej cenie. Póki co wciąż czekam na listonosza, mam nadzieje że dziś(wreszcie) przyjdzie. ;)

maniekz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2008
  • Wiadomości: 267
  • Reputacja: 1
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #297 dnia: Listopada 19, 2010, 10:11:14 am »
Gra jest nędzna, szczególnie to multi (SP jeszcze nie badałem) - pixeloza taka, że głowa boli, żeby kogoś wypatrzeć z daleka w tym gąszczu kwadratów trzeba się ładnie napocić. Kampienie w tej grze jest normalne jak jazda samochodami w ścigałkach. Co zauważyłem to to, że nie ważne czy strzelasz kałachem z drugiego końca mapy komuś prosto w dyńkę czy czymś innym i tak trafisz (chodzi mi o to jak to było w BC2, że trzeba było brać poprawkę na odległość i wyżej celować)  :lol:
Najbardziej wkurza, że:
a) wywalisz w synka cały magazynek z kałacha a on cię jednym strzałem z pistolecika ściągnie - albo z czego innego (nie ważne jaka odległość, gdzie celuje i czy biegnie jakby miał okres) - ile razy miałem tak, że wyskakuje zza winkla ładuje kulki w kolesia co kampi centralnie na schody i zgon. Generalnie zasada taka, pierwszy zaczynasz strzelać, pierwszy giniesz :lol:
b) szotgan to większy żal niż w KZ2
c) na porządku dziennym (w każdym meczu) są sytuacje, że biegniesz sobie, ktoś tam wyskoczy gdzieś za tobą i ładuje w ciebie śrut, ty znikasz od razu za winkiel albo za ścianę i giniesz - czasami udaje się nie zdechnąć - takie deja vu z KZ2.
Wczoraj mnie rozwaliła jedna sytuacja - wbijam na pięterko lecę do flagi bo ktoś tam przejął, stanąłem w przejściu do room'a i widzę kolesia co kampi na balkonie w budynku po przeciwnej ulicy i strzela do mnie, no to schodzę z linii strzału w bok i gra mnie teleportuje z powrotem w przejście - zgadnijcie co...zgon :/
Są jakieś trzy klasy postaci dla każdej trzeba osobno odblokowywać łepony i pierdoły - ogólnie tego i tego jest mało i nic specjalnego.
Aha, gra z tym online pass'em ma jakiś okres, badziewie do niczego nie potrzebne - bo multi można łupać bez tego, a co wchodzi się w multi albo wychodzi z meczu to wywala to głupie okno do wpisania kodu. Wczoraj przez to ułomne g!@#o nie dało się grać jak robili z tym store'm bo "wieszało" się na walidacji i nawet wyjść do menu gry się nie dało  :lol: :lol: :lol:
Szkoda w ogóle pisać o tym crap'ie. Najgorzej ulokowana kasa tej końcówki roku - pocieszam się tylko tym, że mam to pożyczone.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #298 dnia: Listopada 19, 2010, 12:03:32 pm »
Właśnie mam grę, zaraz sprawdzę to na własnej skórze ;)

Ja mam odmienne zdanie, co prawda nie grałem jeszcze w tryb Hardcore, ale jak dla mnie multi tu jest bardziej wyważone i lepsze niż w CoD MW2/BO. Co prawda to nie BC2(jak dla mnie najlepsze multi), ale na pewno jest lepiej niż w ostatnich CoD'ach, trzeba brać poprawkę na zniszczalne środowisko, gra tak nie pędzi jak szalona do przodu niczym w CoD BO. Co do wywalania całego magazynku, trzeba wiedzieć gdzie strzelać, i trzeba najlepiej strzelać seriami lub pojedynczo, coś jak w CoD4(zawsze miło wracam do tej części). Odnośnie zgonów, to fakt trzeba trochę uważać po restarcie, bo niektórzy kamperzy tylko na takie sytuację czekają. Ucieszyło mnie też to że nie potrzeba online pass by grać online, jak ktoś wie co daję online pass(jakieś dodatki) to niech da znać. Odnośnie pikselozy, nie jest ona taka tragiczna jak mówisz(ja spokojnie M4 ściągam snajperów z sporej odległości). Póki co to dla mnie wygląda to tak BC>MoH>CoD odnośnie multi. Oczywiście pomijam tu multi KZ2 czy OP(bo to trochę inna para kaloszy). 8) Singiel jest wyjebisty, każdy powinien w niego zagrać, parę akcji jest nie do opisania, no i jest spójny a to ważne! :)
 
Ps. Jak ktoś chce ze mną zagrać to zapraszam na 19/20, najlepiej jak macie słuchawkę BT, wtedy lepiej się gra.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2010, 07:38:24 am wysłana przez Unlimited »

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #299 dnia: Listopada 19, 2010, 16:56:28 pm »
http://allegro.pl/medal-of-honor-i1324832852.html

Pewnie już użyty kod, ale jeśli ktoś chce sprawdzić, to czemu nie. :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #300 dnia: Listopada 19, 2010, 17:55:52 pm »
Ale właśnie na multi można grać bez kodu, ten kod daję jakieś dodatki, ale póki nie wiem jakie. ;)

Ps. Ktoś dzisiaj gra koło 20?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #301 dnia: Listopada 20, 2010, 12:20:49 pm »
JA kupiłem za 99zł i kod działa :P
Gierka super singiel GENIALNY!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby nie sąsiad co chcial wczoraj zabić fidela to bym skończy. Dzwięk w tej grze jest nie do opisania. Jest kilka genialnych patentów jak zmiana szybkości strzelania(ciągly, pojedyńczy) i kaca mam ogromnego, sorki Unlimited wczoraj sąsiad mnie nawidzł :roll:
 BC2>MoH>krupnik>R2>wisła kraków>arka gdynia>dyzma franek>cod:BO

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #302 dnia: Listopada 20, 2010, 13:28:21 pm »
Spoko, właśnie zapomniałem napisać że dźwięk miażdży, jak dla mnie to jest jeszcze lepszy niż w Operation Flashpoint DR, a tam był na o wiele wyższym poziomie niż w serii CoD czy BC. Na dobrych słuchawkach to coś pięknego. :D

Ja dziś będę grał około 15/16, jak coś, szykujcie słuchawki BT i szpilamy. Póki co jest Nas trójka z forum, no chyba że kogoś tam jeszcze macie. Ja kupiłem grę za 60zł, bez kodu, a jak się później okazało, dobrze zrobiłem bo kod jest zbędny do grania multi. Zakup tej jesieni! ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #303 dnia: Listopada 21, 2010, 16:59:16 pm »
Jutro powinienem mieć grę od kumpla.
 
Ale właśnie na multi można grać bez kodu, ten kod daję jakieś dodatki, ale póki nie wiem jakie. ;)
Rozumiem, że jakieś kody z pudełka to tylko dodatki do singla tak? Najważniejsze, że można multi normalnie ciorać.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #304 dnia: Listopada 21, 2010, 18:12:43 pm »
Tak, ten online pass, z tego co się dowiedziałem daję Ci dostęp do DLC i innych dodatków(koszt 36zł jak chcesz kupić poprzez grę). Jak będziesz grał w kampanie(jest genialna, jedna z najlepszych w jakie grałem)to wybieraj między normal/hard. Opcji Easy nawet nie bierz pod uwagę, no i do zobaczenia online, mam nadzieje że uda Nam się meczyk zagrać, bo do niektórych trybów bez paru swoich ludzi, nawet nie ma co podchodzić. 8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #305 dnia: Listopada 21, 2010, 18:19:42 pm »
Opcji Easy nawet nie bierz pod uwagę, no i do zobaczenia online, mam nadzieje że uda Nam się meczyk zagrać, bo do niektórych trybów bez paru swoich ludzi, nawet nie ma co podchodzić. Cool
Na dzień dobry wybiorę Normal (jak zawsze zresztą) ;] Co do online to nie sprawy, jutro wieczorkiem możemy co przyciąć. Masz headseta?

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #306 dnia: Listopada 21, 2010, 18:32:59 pm »
Opcji Easy nawet nie bierz pod uwagę, no i do zobaczenia online, mam nadzieje że uda Nam się meczyk zagrać, bo do niektórych trybów bez paru swoich ludzi, nawet nie ma co podchodzić. Cool
Na dzień dobry wybiorę Normal (jak zawsze zresztą) ;] Co do online to nie sprawy, jutro wieczorkiem możemy co przyciąć. Masz headseta?

Bierz hard. Serio.

lupinator

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #307 dnia: Listopada 21, 2010, 18:34:11 pm »
Wpadną trofiki, a drugi raz nie będziesz chciał tego przechodzić <ok>

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #308 dnia: Listopada 21, 2010, 18:51:12 pm »
@ Ryo

Mam słuchawkę BT, także spox, ale gra ma jedną wadę, chat działa w samej grze, a nie działa np. w lobby przed samą rozgrywką. :/ Jutro możemy poszpilać. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #309 dnia: Listopada 21, 2010, 19:00:59 pm »
Opcji Easy nawet nie bierz pod uwagę, no i do zobaczenia online, mam nadzieje że uda Nam się meczyk zagrać, bo do niektórych trybów bez paru swoich ludzi, nawet nie ma co podchodzić. Cool
Na dzień dobry wybiorę Normal (jak zawsze zresztą) ;] Co do online to nie sprawy, jutro wieczorkiem możemy co przyciąć. Masz headseta?
Bierz hard. Serio.

Wpadną trofiki, a drugi raz nie będziesz chciał tego przechodzić <ok>
Ok, biorę Hard.

Unlimited

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #310 dnia: Listopada 21, 2010, 20:51:01 pm »
Good Choice! Szkoda że kampania jest krótka, przydał by się jeszcze jeden dzień kampanii(są dwa). 8)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #311 dnia: Listopada 22, 2010, 07:24:22 am »
Opcji Easy nawet nie bierz pod uwagę, no i do zobaczenia online, mam nadzieje że uda Nam się meczyk zagrać, bo do niektórych trybów bez paru swoich ludzi, nawet nie ma co podchodzić. Cool
Na dzień dobry wybiorę Normal (jak zawsze zresztą) ;] Co do online to nie sprawy, jutro wieczorkiem możemy co przyciąć. Masz headseta?
Zawsze biorę najwyższy poziom dostępny w grze a hard tytaj jest banalny! To co sie dzieje  w CoD:BO na normal jest z 5razy trudniejsze niż tytaj hard, tam na weteranie to nawet dupą robią heady :mad:

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #312 dnia: Listopada 27, 2010, 21:35:35 pm »
Oglądam sobie drugi sezon testera i jednym z jurorów w czwartym odcinku jest Greg Goodrich:

http://latimesblogs.latimes.com/.a/6a00d8341c630a53ef0134881e4fb5970c-250wi

Chyba, na nim wzorowali postać dusty-ego, a nie na żadnych komandosach z afganistanu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #313 dnia: Grudnia 17, 2010, 20:38:37 pm »
Graficznie spodziewałem się większych "och, ach". Właściwie nie było ich w ogóle. Gra nawet w połowie nie zrobiła takiego wrażenia (wizualnie) jak swego czasu CoD4, czy Kz2.
Szkoda. Może kiedyś obadam ja na PC.

Gra się bardzo sympatycznie, potwierdzam. Długość gry mnie nie zraziła, bowiem lepsze wydaja mi się intensywne, ciekawe, kilkugodzinne zmagania, niż nudy przez co najmniej kilkanaście godzin, jak w FC2.

On line, jak rzadko w FPS mnie zassał. Gra się bardzo, ale to bardzo dobrze. 100% odpuściłem, ponieważ sądziłem, że znalezienie się w trójce najlepszych będzie zbyt czasochłonne i wymagające/irytujące, jednak po dwóch posiedzeniach udało się być raz trzecim, raz drugim w ogólnym rozrachunku, stąd być może na platynę się skuszę.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #314 dnia: Grudnia 17, 2010, 21:56:01 pm »
trójce najlepszych będzie zbyt czasochłonne i wymagające/irytujące, jednak po dwóch posiedzeniach udało się być raz trzecim, raz drugim w ogólnym rozrachunku, stąd być może na platynę się skuszę. 10 pierwszych gier i trofik wpada najgorsze jest zrobienie akcji wsparcia;)
PS:kt chce kupić MoHa?? Sprzedaję :roll: POLECAM oczywiście;)

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #315 dnia: Grudnia 17, 2010, 22:35:20 pm »
trójce najlepszych będzie zbyt czasochłonne i wymagające/irytujące, jednak po dwóch posiedzeniach udało się być raz trzecim, raz drugim w ogólnym rozrachunku, stąd być może na platynę się skuszę. 10 pierwszych gier i trofik wpada najgorsze jest zrobienie akcji wsparcia;)
PS:kt chce kupić MoHa?? Sprzedaję :roll: POLECAM oczywiście;)

Ja tutaj zrobiłem dobre kilka godzin zanim wpadło. A ten za wsparcie musiałem boostować (też katorga). A kiedy przechodziłem pierwszą misję w tier 1, zabił mnie ostatni przeciwnik... nie mówię, że się nie da, ale przez to pieruństwo własnie uznałem, że nie warto tych pucharków zbierać. Szkoda nerwów.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #316 dnia: Grudnia 17, 2010, 23:28:49 pm »
Ja również odpuściłem przez wsparcie i tier. Raczej nie będzie chciało mi się tyle użerać. Jak wspomniałem, gra udana, nawet bardzo. Tryb wieloosobowy podszedł mi jak rzadko, jednak gra ląduje na półce. Choć w sumie może obadam dodanego doń MoH:F.

Czyli co chłopaki, strzelamy dopiero przy okazji Kz3  :naughty:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #317 dnia: Grudnia 17, 2010, 23:59:01 pm »
Cytuj
Czyli co chłopaki, strzelamy dopiero przy okazji Kz3  naughty
Nie my strzelamy caly czas w BC2, kupuj Vietnam i pogramy i specjalnie dla Ciebie nie bedziemy przeklinać :angel:
Wiec jak ??

Ohtar

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #318 dnia: Grudnia 18, 2010, 07:08:52 am »
Cytuj
Czyli co chłopaki, strzelamy dopiero przy okazji Kz3  naughty
Nie my strzelamy caly czas w BC2, kupuj Vietnam i pogramy i specjalnie dla Ciebie nie bedziemy przeklinać :angel:
Wiec jak ??

Z tym przeklinaniem może być ciężko, ale zawsze można hs wyłączyć. :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #319 dnia: Grudnia 18, 2010, 07:52:29 am »
PS:kt chce kupić MoHa?? Sprzedaję :roll: POLECAM oczywiście;)
Hał macz?