Autor Wątek: Resident Evil: Umbrella Chronicles  (Przeczytany 20445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 02, 2007, 14:36:25 pm »
Trailer taki sobie (mnie nie ruszył). Grafika jak na Wii bardzo ładna.
Nie obstawiam jednak by sama gra mogła cokolwiek zwojować pewnie będzie przeciętniak.

RE4
Japanese Gameplay 1
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20175&type=mov&pl=game
Japanese Gameplay 2
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20180&type=wmv&pl=game
Japanese Gameplay 3
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20182&type=wmv&pl=game

Cytuj
Zresztą, jeżeli Wii ma niemalże identyczna konstrukcję co NGC, to chyba prościej jest wziąć całą grę z NGC i dodać kilka rzeczy, aniżeli robić konwersję z zupełnie innej, pod względem architektury, konsoli...
Po ostatnich filmikach muszę przyznać ci rację. Faktycznie wersja Wii graficznie wygląda jak GC a nie PS2. Co mnie cieszy  :-D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 02, 2007, 15:36:45 pm »
Użytkownik jednego z for, na którym jestem, ma już RE4 Wii i potwierdza, że jest to konwersja wersji z Gacka.

Kurde, ja chce zobaczyć Ashley w zbroi w jakiejś cut-scence xD.
Swoją drogą, jestem ciekaw, czy Ada również dostanie jakiś 3 strój podczas normalnej rozgrywki. Szkoda, że w Special1, gdy Leon ma swój mundur RPD, Ada nie ma swej sukienki z RE2 (tak jak to jest w creditsach z Assignment Ada).
Opublikowane: Czerwiec 02, 2007, 15:32:00
Przy okazji - wersja japońska jest ocenzurowana; słychać np. że głowa wieśniaka się rozwala, a mimo to wciąż jest na miejscu; tak samo po bliskim spotkaniu z Salvadorem Leon wciąż ma głowę na karku, nawet pomimo tego, iż piła przeszła przez całą szyję.
Mam nadzieję, że wersje europejska i amerykańska nie doznają podobnych cięć.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 06, 2007, 07:33:33 am »
Cytuj
Użytkownik jednego z for, na którym jestem, ma już RE4 Wii i potwierdza, że jest to konwersja wersji z Gacka.
I ma rację podopbnie jak ty a to najlepszy dowód:
GameCube to Wii Comparison
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20271&type=wmv&pl=game

Teraz już jestem pewny. I dobrze mimo że znam RE4 doskonale to i tak jest powód by kupić Wii np. dla wszystkich bonusów z wersji PS2 z którymi nie miałem styczności.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 07:35:56 am wysłana przez Supersonic »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 07, 2007, 18:17:06 pm »
Cytuj
GameCube to Wii Comparison
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20271&type=wmv&pl=game
Boze, czyzby powracaly czasy cenzury z czasow snesa? W grafice zmiany zadnej nie widze [chociaz to maly filmik i sam nigdy w re4 nie gralem], ale kurcze ostatni fragment z pila mechaniczna w wersji na wii wywoluje po prostu smiech...

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 07, 2007, 18:35:30 pm »
Wersje na GC i PS2 w Japonii też były ocenzurowane, a do Europy (poza Niemcami) trafiły normalne wersje, więc moim zdaniem nie ma obaw co do wersji na Wii. Jedyne zmiany w grafice to dodanie progressive scanu i widescreenu

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 07, 2007, 18:55:56 pm »
Czytałem coś że wersja na Wii ma być ocenzurowana i jeżeli tak będzie w naszej wersji to już ją przekreśla w moich oczach  :???:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 07, 2007, 19:00:33 pm »
Hmmm...
Ciekawa rzecz. Nie mam jeszcze potwierdzenia na to (jedynie słowo jednego z użytkowników stronki The Horror Is Alive), ale prawdopodobnie stroje Special 2 (Leon Gangsta i Ashley w zbroi) nie występują w cut-scenkach. Zamiast tego są zwykłe stroje :/. Strój RPD i "gina" (taka nazwa) dla Ashley występują jednak w cut-scenkach.
Jeżeli to prawda z tym Gangsa/zbroją, to Capcom jak zwykle spieprzył sprawę.

Fimlik na Youtube:

Zauważcie, że w chwili, gdy Gonado spogląda przez okno, widać w oddali Leona w stroju Gangsta. Ale już scenka w domu - Leon w kurtce. Możliwe oczywiście, że to tylko fake.

Dodatkowo - znowu nie potwierdzone info - ponoć filmiki z Separate Ways to filmiki z PS2, nie w czasie rzeczywistym.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2007, 19:05:47 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 07, 2007, 19:14:49 pm »
Cytuj
GameCube to Wii Comparison
http://www.gametrailers.com/player.php?id=20271&type=wmv&pl=game
Boze, czyzby powracaly czasy cenzury z czasow snesa? W grafice zmiany zadnej nie widze [chociaz to maly filmik i sam nigdy w re4 nie gralem], ale kurcze ostatni fragment z pila mechaniczna w wersji na wii wywoluje po prostu smiech...

Śmiech na sali wywołuje fakt, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł, aby taka grę jak Resident Evil,  w której od przemocy takiej czy innej się aż roi, dostosowywać do gustów młodzieży, tudzież japońskich emerytek i ich kotów...;-) Przecież to, jak dokładnie pokarzą scenę z piłą łańcuchową nie zmieni faktu, że gra nie nadaje się raczej dla osób które nie ukończyły jeszcze 18stego roku życia...;-) Na szczęście jednak, tak jak już napisał Mnichu jest nadzieja, że do UE i USA Resident Evil Wii Edition trafi nietchnięty przez cenzurę...Oby, bo to jedyny warunek, pod którym ta grę kupię
Wersje na GC i PS2 w Japonii też były ocenzurowane, a do Europy (poza Niemcami) trafiły normalne wersje

Niemiecka wersja RE4 ocenzurowana? A czy wiesz może dokładnie, na czym polegała ta cenzura? Mam niemiecko-polską edycję RE4  na gacka z Ultimy, i jakiś drastycznych znaków cenzury nieuświadczyłem (przynajmniej w scenie z piłą mechaniczną wszystko wydaje się w porządku).

Hmmm...
Ciekawa rzecz. Nie mam jeszcze potwierdzenia na to (jedynie słowo jednego z użytkowników stronki The Horror Is Alive), ale prawdopodobnie stroje Special 2 (Leon Gangsta i Ashley w zbroi) nie występują w cut-scenkach. Zamiast tego są zwykłe stroje :/. Strój RPD i "gina" (taka nazwa) dla Ashley występują jednak w cut-scenkach.
Jeżeli to prawda z tym Gangsa/zbroją, to Capcom jak zwykle spieprzył sprawę.

Fimlik na Youtube:

Zauważcie, że w chwili, gdy Gonado spogląda przez okno, widać w oddali Leona w stroju Gangsta. Ale już scenka w domu - Leon w kurtce. Możliwe oczywiście, że to tylko fake.

Dodatkowo - znowu nie potwierdzone info - ponoć filmiki z Separate Ways to filmiki z PS2, nie w czasie rzeczywistym.



I oto kolejne niepokojące newsy. O ile brak strojów  w cut-scenkach jestem w stanie wybaczyć, o tyle już filmiki z PS2 nie w czasie  rzeczywistym to dość poważne przewinienie, i oby okazało się plotką. Najlepiej poczekać z osądami do czasu wyjścia wersji Europejskiej.
Your mysterious ice blue eyes...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 07, 2007, 23:53:58 pm »
A czy wiesz może dokładnie, na czym polegała ta cenzura? Mam niemiecko-polską edycję RE4  na gacka z Ultimy, i jakiś drastycznych znaków cenzury nieuświadczyłem (przynajmniej w scenie z piłą mechaniczną wszystko wydaje się w porządku).

Z jednego z FAQs'ów na GameFAQs:
Cytuj
-Heads don't explode when using a scope (using a shotgun will let heads
explode, though.)
-A few camera shots are missing when Mike crashes.
-Assignment Ada is missing.
-Mercenaries is missing.
-Oven Man is missing (Oh noes)
-Garradors no longer can impale Leon (missing death animation).
-The scene with Ashley, the two Ganados ad the camera is somewhat cut (hint to
a rape!)
-Loading times 1 to 2 seconds longer.
-There are far less incendiary (sp) grenades, but more standard hand grenades.
-The Typewriter and the Handcannon are not included in the German version of
the game.

The things were taken out because Capcom showed a not-complete version to the
USK (somewhat similar to American ESRB), which did not feature some of the
things listed. These were included afterwards, making the game "illegal" in
some ways. The USK somehow got to know about the missing things, and RE4 would
have been forbidden if these things weren't cut out. The Typewriter and the
Handcannon are not included in the German version of the game. German
messageboards are outraged, everyone cancels their preorders and buys the game
from Austria or Swiss to get the uncut version.

W innym FAQ natomiast jest napisane, że z powyższych jedynie zgadza się brak dodatkowych trybów i broni; reszta z powyższego spisu zaś to bzdura.
Osobiście mam potwierdzenie jedynie o braku trybów (kumpel z forum miał właśnie wersję niemiecką). Nie wiem natomiast co z ogólną cenzurą. Ale biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo w Niemczech gry są cięte na lewo i prawo (nawet, jeżeli są to gry typowo dla dużych dzieci), nie zdziwiłbym się wcale, gdyby całość okazała się prawdą.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 10, 2007, 10:26:33 am »
Uff to jestem spokojny - już myslałem, że wersja na Wii będzie mniej brutalna.

Co do jakości grafy - oczywiste jest że jest nie gorsza niż na GameCube skoro Wii odpala bez problemu tą grę w wersji na GameCube - jak i resztę gier ;-)


Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 21, 2007, 22:52:15 pm »
Jeżeli ktoś wciąż ma jakieś wątpliwości co do brutalności RE4 Wii: http://www.the-horror.com/forums/showthread.php?s=&threadid=954 <- główki ładnie eksplodują ^^
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 23, 2007, 17:51:28 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 05, 2007, 15:09:37 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2007, 18:57:32 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 05, 2007, 17:03:34 pm »
Co to za foty? :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 05, 2007, 17:04:40 pm »
hahaha dobre  :P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 05, 2007, 18:55:46 pm »
Co to za foty? :lol:

skany z Famitsu z artykułu o RE:UC.
EDIT: Okazuje się, że niektórym ludziom zamiast skanów z Famitsu wyświetlają się jakieś zdjęcia jakichś ludzi (początkowo sądziłem, że Mikes sobie jakieś jaja robi, ale na innym forum padło to samo pytanie i koleś zapodał zdjęcie, które on widzi...); nie wiem, czemu tak jest, widocznie, jesteście wybrańcami :D. Wyżej podałem już prawidłowe linki, które z całą pewnością prowadzą do skanów z Famitsu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2007, 23:25:09 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 06, 2007, 06:03:04 am »
O żesz kurde mamy wybrańców na forum(MATRIX?).
Ja niestety widzę tylko foty Resident'a

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 06, 2007, 08:18:44 am »
Mogłem zrobić screeny. Na pierwszym fotosie była jakaś kobieta a na drugim zdjęcie z gali jakiejs(fox cośtam chyba)

Czekajcie, widze białego królika...


 :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 06, 2007, 11:47:45 am »
Na oficjalnej stronie BH:UC pojawił się nowy zwiastun prezentujący w ruchu to, co było pokazane na powyższych skanach z Famitsu (nie, tym razem już się nie pojawią żadne dziwne zdjęcia :D).
http://www.capcom.co.jp/bio_uc/

To, co pierwsze rzuca się w uszy (jeżeli ktoś jest bardziej zaznajomiony z serią) to fakt, że po raz kolejny Capcom zatrudnił zupełnie nowych aktorów i część głosów brzmi po prostu... dziwnie. W pewnej chwili wręcz głos Jill wydał mi się bardziej gruby i donośny aniżeli Chrisa o_O. Zaskakuje również fakt, że brakuje tu Richarda Waugh'a, który grał Weskera w RECV, RE Zero, Wesker's Report, RE4. Zamiast tego jest koleś, który imituje głos Waugh'a, jednak nie do końca mu to wychodzi.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 06, 2007, 15:10:50 pm »
To, co pierwsze rzuca się w uszy (jeżeli ktoś jest bardziej zaznajomiony z serią) to fakt, że po raz kolejny Capcom zatrudnił zupełnie nowych aktorów i część głosów brzmi po prostu... dziwnie. W pewnej chwili wręcz głos Jill wydał mi się bardziej gruby i donośny aniżeli Chrisa o_O. Zaskakuje również fakt, że brakuje tu Richarda Waugh'a, który grał Weskera w RECV, RE Zero, Wesker's Report, RE4. Zamiast tego jest koleś, który imituje głos Waugh'a, jednak nie do końca mu to wychodzi.

RE zawsze słynął z dość "kiczowatej" gry aktorów użyczających swych głosów głównym postaciom.  Nie licząc oryginalnego Residenta i smaczków w stylu "ta bron jest szczególnie skuteczna w walce z żywymi stworzeniami" , owe opinie zwykle wydawały mi się nieco przesadzone...aż do teraz. Jeśli bohaterowie będą nas odsypywać txtami podobnej jakości przez CAŁĄ grę(a na to się zanosi), to chyba już wiem co najbardziej będzie mnie w niej drażnić. I nie chodzi tu już nawet o samą jakość wypowiadanych treści, ale kiepski dobór obsady, do której zmiany zresztą capcom zdążył nas już przyzwyczaić. O ile dobrze pamiętam głos Jill na ten przykład zmieniał się w każdej kolejnej odsłonie RE - teraz bodajże ma ją dubbingować aktorka znana z wersji filmowej RE(a przynajmniej miała - swego czasu nawet było o tym dość głośno - czy jest to natomiast ona nie wiem, ponieważ ostatnio film RE2 widziałem chyba kilka lat temu). Zresztą, samą Jilll da sie przeboleć, ale już głos Weskera...ręce opadają. Szczególnie jego ostatnia kwestia brzmi bardziej jak z brytyjskiego sitcomu. Firmie Capcom gratulujemy dbałości o szczegóły - będzie jeszcze śmieszniej jak sie okażę, ze starej ekipy nie ma ponieważ za dużo sobie od żółto-niebieskich zawołała...;-) 

Co się zaś tyczy samego trailera - nie jest źle. Jak na "shootera na szynach" wygląda to nawet całkiem przyzwoicie. Martwi jedynie fakt, ze po raz kolejny nie ujrzeliśmy ani Leona ani Claire, i znając życie już ich raczej nie ujrzymy, no chyba, że capcom szykuje nam niespodziankę "na 5 minut przed premierą".  Z drugiej strony, sądząc po tym kogo moglibyśmy usłyszeć w roli np. Leona...może to i dobrze, że ich nie będzie...;P
Your mysterious ice blue eyes...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 06, 2007, 16:58:26 pm »
Nie do końca się z tobą zgodzę. W Code Veronica głosy były już całkiem dobre (szczególne gratulacje z mojej strony dla Petera Oldring'a za głos Alfreda -- wpasował się w postać doskonale; momentami nie wiedziałem, czy Alfred jeszcze przemawia głosem Oldring'a, czy już Leili Johnson, grającej Alexię), a już w serii GameCubowskiej, z RE4 na czele, wszystkie głosy był świetnie dobrane a kwestie świetnie zagrane, tak, że naprawdę trudno się byłoby czegoś przyczepić (nawet chwilowa zmiana aktora grającego Weskera, jaka nastąpiła w REmake - zamiast Waugh'a zagrał go Peter Jessop - zaowocowała tym, że Wesker był jeszcze bardziej stanowczy i zimniejszy, co doskonale pasowało do tej części).

Ale fakt faktem, jedynymi osobami, które występowały w więcej niż dwóch grach, a cały czas mają ten sam głos jest jedynie Claire (Alyson Court) i Ada (Sally Cahill). Nawet głos Rebeki z RE0 był inny, niż w REmake (ale to jest ponoć wyjaśnione tym, że głosy do RE0 nagrywane były jeszcze wówczas, gdy gra była robiona na N64).

No i dodatkowa rzecz, której się obawiam, a o której wspomniałeś, to ciągła gadnina. Przedsmak tego można było usłyszeć już w demie zaprezentowanym podczas Capcom's Day, gdzie albo Chris albo Jill co rusz nawijali.

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 06, 2007, 18:08:22 pm »
Ależ ja broń boże nie twierdzę, że gra aktorska we wszystkich residentach zahaczała o kicz. Przecież wyrżnie napisałem:
Cytuj
RE zawsze słynął z dość "kiczowatej" gry aktorów użyczających swych głosów głównym postaciom.  Nie licząc oryginalnego Residenta (..) owe opinie zwykle wydawały mi się nieco przesadzone...aż do teraz.


W skrócie oznacza to tylko tyle, że jedyną częścią do której można by mieć(jak na razie) jakieś uzasadnione pretensję był oryginał, choć tam, bardziej nawet od samych aktorów zawiniła osoba, która pisała im teksty(te były czasem po prostu...ja wiem, bezsensowne, śmieszne?) Szczerze mówiąc zdałem sobie z tego sprawę dopiero po jakimś czasie, a kiedy dawno, dawno temu czytałem recenzję RE na PC w CD-ACTION, to święcie się na nich oburzyłem, że uznali grę aktorów za beznadziejną...:D (tzn. oburzony jestem na nich do tej pory – sam nie wiem, jak można było dać pierwszemu residentowi ocenę (bodajże) 7/10 ;P) Poza tym np. do tej pory miło mi sie słucha oryginalnego głosu Chrisa – moim skromnym zdaniem jeszcze żaden aktor tak dobrze nie oddał tej postaci, jak ten z oryginału:] (choć może to przez sentyment:))

Cala reszta residentów miała obsadę na całkiem przyzwoitym poziomie, szczególnie – i tu się z tobą w pełni zgodzę – residenty z kostki, z biohazardem 4tym na czele. Nowa część, pod względem aktorskich umiejętności zapewne też nie będzie od nich zbyt wiele odbiegać, z tym wyjątkiem, że nawet gdyby owi aktorzy grali jak najlepiej, to ich głosy mi sie po prostu nie podobają. W ogóle nie podoba mi sie ta capcomowska praktyka ze zmianą aktorów co kolejną część, no chyba, ze nowy aktor ma wyrżnie podobny głos do swojego poprzednika. W przypadku np. takiego Weskera czy Jill odniosłem w RE:UC odwrotne wrażenie, i stąd się irytuję. No i niektóre teksty też wydają się trochę naciągane, choć to nie powinno dziwić, zważywszy na ich ilość. To tyle.
Your mysterious ice blue eyes...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 08, 2007, 13:19:42 pm »
Trzeba jednak też brać pod uwagę fakt, że UC to zwykły spin-off, którą należy raczej umieścić w jednym szeregu z serią Survivor (chociaż mam nadzieję, że będzie lepsza niż koledzy ;)), a nie wysokobudżetowa główna część serii.
Swoją drogą, jedna rzecz mnie zastanawia. Pod koniec trailera leci licznik lat i zatrzymuje się on na roku 2003. Dead Aim miał miejsce w 2002 roku (Umbrella jeszcze istniała i miała się całkiem dobrze; w końcu konferencje na prywatnym statku na otwartym oceanie) a RE4 w 2004 roku (Umbrelli już nie ma). Widać będziemy faktycznie świadkami prawdziwego upadku Umbrella Corp.
Opublikowane: Lipiec 06, 2007, 20:31:39
Nowe screeny z RE:UC.
Skan1
Skan2

W końcu pokazano "next-genowego" (past-genowego dokładniej; ale w stosunku do PSX i tak next-genowego) Carlosa. Wygląda trochę dziwnie; wg mnie ma trochę za bujną czuprynę (szczególnie grzywkę), ale pewnie da się przyzwyczaić.

Jest i RPD. Jednakże ramka, w której zostały te screeny umieszczone (połączone są wraz z innymi screenami z Jill i Carlosem) świadczy, że jednak Leona i Claire tu nie uświadczymy. A szkoda :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 08, 2007, 16:29:46 pm »
Dziwna polityka. Skoro potrafili zrobić next-genowego Carlosa, to tym bardziej nie rozumiem, cóż to za problem zrobić nex-genową Claire (bo Leona przecież mają - ten z RE4 w zupełności wystarczy). Choć i tak wielki plus, że paniczom z capcomu chciało się choć trochę wysilić - jak dotąd wszystko(łącznie z lokacjami w Raccoon City, będącymi w większości kalką miejsc z RE:Outbreak) wskazywało na to, ze jest to tak naprawdę odgrzewany kotlet podany w nowym opakowaniu. No ale zwracam honor - mamy Carlosa, więc choć jeden element otoczenia w tej grze, został napisany od nowa i nie bezpośrednio zapożyczony z poprzednich odsłon serii. Brawo! ;-)

Swoją drogą ciekawe, czy skoro pojawił sie Carlos będziemy mogli gdzieś w tle zobaczyć pozostałych najemników Umbrelli albo np. Nemesisa. Sądząc po tym, jak bardzo żółto-niebiescy wysilali się do tej pory, są to raczej marzenia ściętej głowy. Chociaż kto wie, może się miło rozczaruję...:]
Your mysterious ice blue eyes...

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 08, 2007, 17:01:59 pm »
Ja na przykład chciałbym, aby w piątce był zastosowany patent z trójeczki..
Goniący nas stworek a la Nemesis..było by ciekawie :]

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #105 dnia: Września 03, 2007, 16:30:55 pm »
Trzeba jednak też brać pod uwagę fakt, że UC to zwykły spin-off, którą należy raczej umieścić w jednym szeregu z serią Survivor (chociaż mam nadzieję, że będzie lepsza niż koledzy ;)), a nie wysokobudżetowa główna część serii.
Swoją drogą, jedna rzecz mnie zastanawia. Pod koniec trailera leci licznik lat i zatrzymuje się on na roku 2003. Dead Aim miał miejsce w 2002 roku (Umbrella jeszcze istniała i miała się całkiem dobrze; w końcu konferencje na prywatnym statku na otwartym oceanie) a RE4 w 2004 roku (Umbrelli już nie ma). Widać będziemy faktycznie świadkami prawdziwego upadku Umbrella Corp.
Opublikowane: Lipiec 06, 2007, 20:31:39
Nowe screeny z RE:UC.
Skan1
Skan2

W końcu pokazano "next-genowego" (past-genowego dokładniej; ale w stosunku do PSX i tak next-genowego) Carlosa. Wygląda trochę dziwnie; wg mnie ma trochę za bujną czuprynę (szczególnie grzywkę), ale pewnie da się przyzwyczaić.

Jest i RPD. Jednakże ramka, w której zostały te screeny umieszczone (połączone są wraz z innymi screenami z Jill i Carlosem) świadczy, że jednak Leona i Claire tu nie uświadczymy. A szkoda :/.





A no szkoda, szkoda.Jednak i tak wydaje mi sie że nie będzie to kolejny survivor.Chodzi o sterowanie Wiilotem, jest zdecydowanie lepsze niż GunCon-em.Tak, na pewno Capcom pokaże nam cały upadek korporacji od początku.
NO BRAIN - NO GAIN


Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #106 dnia: Października 19, 2007, 13:04:11 pm »
Resident Evil: UC
Capcom Gamers' Day 07 Wesker Trailer
Now you can experience Wesker's story firsthand
http://www.gametrailers.com/player/26650.html

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 01, 2007, 16:14:32 pm »
Czy RE:UC to jest coś takiego jak klasyk na PC House of the Dead ??

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 01, 2007, 20:38:33 pm »
Tak

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 12, 2007, 11:20:52 am »
Resident Evil: Umbrella Chronicles
Review:
http://www.gametrailers.com/player/27764.html
Gra oceniona według innych serwisów.
http://www.gamestats.com/objects/827/827187//articles.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2007, 10:47:06 am wysłana przez Martin_Belmont »

shenmue22

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil Na Wii
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 17, 2007, 10:29:49 am »
RE na wii jest troszke kiszkowaty i w ogole mi sie nie podoba.. Myslalem ze zombiaki beda reagowac na strzaly jak w RE4 a tu taki zonk:( daje grze 7/10