Autor Wątek: Skateboard !!!  (Przeczytany 7427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« dnia: Października 10, 2004, 22:32:36 pm »
wiedz ze troche ludzi na tym forum zna sie na tym temacie i ze powstaja podobne tamety, wiec trzeba zalozyc jakis oficjalny :wink:

na poczatek moze jakies linki do fajnych stron damy?
ode mnie
decha.pl - rzeszowska scena, stronka uboga ale fajna

wiecej narazie nie mam :D

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Października 10, 2004, 22:41:59 pm »
najważniejsze dla każdego są [sv] więc może jutro wrzuce wam instrkcje skad,jak,gdzie je ściagać OGEJ?

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Października 14, 2004, 10:10:50 am »
hehe ni moge znalść tej  instrukcji do mirca ale opowiem historyjke - w zeszły piątek przyszły do mnie do domu traki FURY "ze zdratym lakierkiem" nówki od kmpla za 100 zeta napaliłem sie na nie mowie mu "biere to cycu jutro dam ci kase" a on "ogej" i se wieczrkiem pacze na gg do mnie Rumun pisze i mi mowi że w sklepie widział całkowicie nowe traki MONSTERA w ięc zmieniłem zdanie dzwonie do kumpla że nie biore tych FURY i pojade mu je oddać, a on "OGEJ". W sobote mu je oddałem i przyt oddawaniu on mi zapodaŁ TAKIEGO TEKSTA- "to nic że nie bierzesz mam na nie kupca innego, ale jak głupek chce je mimo że sie tak cholernie ścierają szybko to niech je bierze". myślałem czy by mu nie przyje**ć ale stał z obstawą więc nie chciałem mieć przemodelowanych rysów twarzy i se spokojnie do domu pojechałem. w niedziele umówiłem sie z Rumunem że po szkole se pojedziemy po te traki. w poniedziałek po lekcjach cise przez całe miasto z 1,5 bańki w kieszni (tak na wszelki wypadek :)) i non toper boje sie żeby mnie nie skroił ktoś. podchdze do sklepu chwyt za klamke adrenalinka rośnie i... SKLEP CZYNNY OD 15.00!! a na zegraku jest dopiro 13:30 :/ z nerwów pierdyknołem pięścią w ściane (siniak jest w fazie zółtej teraz) ale pomyślałem  sobie że ojciec jeszcze dziś mnie podwiezie... przychdze do domumowie "tatka podwieź mnie po traki" a on "nie" a ja "czemu człowieku men" a on "bobyłem na piwie z kolegami i nie moge teraz prowadzić" i wkurkowienie moje osiągneło zenit. na drugi dzień sie dowiedziałem że "jedyne traki" jeszcze tam są bo inny kiumpel był i je widział - dzwonie od razu do ojca że ma mnie podwieść po szkole i sie gościu zgodził :) i dzwonie do sklepu sie upewnić czy są a tam ino sekretarka sie odzywa, no ale nic myśle "pewnie bedą" więc pojechaliśmy.....i se jedziemy przez 1 godzine w korku (stary zesztresowany na maksa) wchodze do sklepa, a tam koleś se na kanapie leży podrywa ise i do mnie "siema" a ja "siema, są jeszcze monstery" a on "nie ma" to sie wkrówiłem., wybiegłem ze sklepa  pacze mój łociec manewruje samochodem w bocznej uliczce a tam budowa jakś. Wymanewrował, wsiadam do samochodu i jazda do domu. W centrum jakiś dziadek na skrzyżowaniu powiedział że mamy bardzo bardzo mało powietrza w prawym tylnim kole zjeżdżam y na pobocze  a tu kapeć. Nastąpiła zmiana koła (lewarek mi na stope spadł KURNA!). I jak mi ojczulo opierdykmnoł za wszystko to myślałem że się schowam (gościu powiedział że to koło to przeze mnie :lol: ). Tak zakończyły się te smutne 4 dni i do kija Wacka zostałem na lodzie, bez traków, bez perspektyw na dalsze życie…w tym tygodniu.

Jaki z tego morał? Dzieci nie powinny bawić zapałkami!!!

PS: Ulżyło mi jesteście 15. osobą której to opowiadam :D

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Października 14, 2004, 21:58:08 pm »
bardzo ciekawa historia z zycia jelopa :wink: chcemy dalszy ciag :!:

p.s. a ja tego moralu nie zrozumialem :shock:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Skateboard !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Października 14, 2004, 22:05:09 pm »
Cytat: "Blink"
p.s. a ja tego moralu nie zrozumialem :shock:


o jezu, a co tu jest do rozumienia... jakby sie jelop nie bawił zapałkami, to by jego tato nie poszedł pić i mógłby go zawieść do sklepu i by jelop miał nowe tracki. Czyż nie>? ;)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Października 14, 2004, 22:08:23 pm »
o tym nie pomyslalem :oops: ale nie bijecie

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Października 14, 2004, 22:09:18 pm »
Cytuj
o jezu, a co tu jest do rozumienia... jakby sie jelop nie bawił zapałkami, to by jego tato nie poszedł pić i mógłby go zawieść do sklepu i by jelop miał nowe tracki. Czyż nie>? Wink


no w sumie morał miał być w stylu "kompletnie nie pasujący do historyjki" ale jak już tak to odczytałeś to.... zapomnij o czytaniu tekstu ze zrozumieniem, bądź sobą, wyraź sie, SPRAJT  :lol:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Października 14, 2004, 22:10:25 pm »
kurde ale z nas są dałny :D asz mi duma serce rozrywa  :lol:

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 22, 2004, 09:22:25 am »
no ja jeżdżę na desce i jest klimat :D Poza tym jeśli chodzi o jakieś udzielanie się na scenie deskowej, to rysuję i recenzuję dla INFOmagazynu, dzięki temu Andrzej Skrobański (respekt) w pewnym stopniu mnie sponsoruje.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 26, 2004, 19:36:16 pm »
ty a jak sie w INFIE podpisujesz :]  

kurna Pantomek?

Poza tym to weście zapodajcie ulubione filmy - sie powymieniamy poglądami czy coś :)
lecim na szczecin:
1. FLIP REALLY SORRY
2. On Video Winter 2004 "love story"
3. FLIP Sorry
4. TWS Subtleties
5. ZERO - dying to live

Nał jor tern :)

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 26, 2004, 23:15:44 pm »
Jełop podpisany jestem Mateusz S. a w komiksach pozwalam sobie dodać xsywkę TORI. Ale w ostatnim-6 INFIE zabrakło komixsu, bo szykuję bohatera magazynu, który od 7 numeru zacznie swoje życie w gazecie. Zobaczysz, podpowiem Ci, że będzie miał dredy na łbie :)
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Tarniak

  • Gość
Skateboard !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 27, 2004, 00:04:04 am »
Kurde, Tori, daj jakieś konkreciki o tej gazetce, to zakupie i zobacze, bo deską się troche interesuje. A dodajecie takie fajne nalepki, bo na drzwiach kolekcjonuje :D??

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 27, 2004, 00:59:41 am »
Cytat: "TNW"
Kurde, Tori, daj jakieś konkreciki o tej gazetce, to zakupie i zobacze, bo deską się troche interesuje. A dodajecie takie fajne nalepki, bo na drzwiach kolekcjonuje :D??
w chyba 4 numerze było ze dwadzieścia naklejek. Skroban zawsze coś dodaje, w grudniu chyba będzie kalendarz FENIX ATHLETIC, albo MALITY. A większe info? łap adres http://www.infomagazine.pl
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Tarniak

  • Gość
Skateboard !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 27, 2004, 02:59:42 am »
Dzięki wielkie. Tak BTW to widzę, że też nie sypiasz :wink:

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 27, 2004, 10:11:18 am »
Cytat: "TNW"
Dzięki wielkie. Tak BTW to widzę, że też nie sypiasz :wink:
takie życie rysownika :) jak termin się zbliża z oddaniem komiksu to dopiero wtedy myślę, żeby coś narysować. I takim oto sposobem zmarnowałem noc z piątku na sobotę. Komix mam oddać do środy :)
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 28, 2004, 11:08:58 am »
Dobra Tori, jedziemy z rozmową z "czego słuchacie" tutaj. Komiks w 4 jest wyczesany :D "phi, amatorzy" :D Recki tez są spoko. Jak załapałeś się na taką fuchę? Co do deski, to zimą nie mamy ani jednego spota, oprócz garażu  kolegi ale tam nie zmieszczą się dwie osoby. Ale to tylko podkręci moją zajawkę i wiosną będe jeździł z podwójną przyjemnością :D Ale ogólnie to zaczynam: heelflipy, shove ity, te sprawy. Nic hardcorowego :D Jak się podoba całą piosenka Kanye Westa?

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 28, 2004, 21:02:24 pm »
dobra, widze ze cos o trickach idzie to teraz piszcie swoje najlepsze
jako ze bylem lewy :wink: to jedyne co umialem to olke i manuala :D ale nadrobie to jak sobie kupie znowu deche, mam nadzieje juz na wiosne

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 28, 2004, 22:02:14 pm »
Eor dziękówa, miło takie pochwały posłuchać czasami :) Załapałem się, bo trułem duspko Skrobanowi aż odpuścił :) Wysłałem mu swoje demko w postaci komiksu (Amatorzy) i kilku recenzji. Teraz mam bardzo fajne układy ze Skrobanem i jak na razie robota w INFo jest najfajniejszą rzeczą, jaka mi się zdarzyła. Jak złamie mi się deck, to Skroban mi go daje. Wyszedł właśnie nowy INFO na DVD to Skroban od razu na "mikołajki" mi wysyła. Świetny gość i szef.

A jeśli chodzi o tricki to mam kilka, na które moi kumple nasikali:
heel flip na 50-50, frontside ollie 180 na five-o i 50-50 zejście frontside ollie 180 na manuala (ten ostatni to był czysty przypadek, bo się zamachnąłem do tyłu i zamiast zaliczyć gleby to kawałek przejechałem na switchu tylnim manualem). Przyjemna sprawa. Dobre tricki, które robię pewniakiem, to Shove it, Ollie, FS. Ollie 180, Boneless zwykły i 180 z murka 1,5 metrowego, który jest wąski na 70 cm. Trudno się rozpędzić i łatwo zlecieć z murka, więc nie jest kolorowo z tym wystartować. Na kamerce mam nagranych kilka konkrentych gleb na murze.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 06, 2005, 22:55:53 pm »
jako ze juz ktos wspomnial o odrodzeniu tego topica to ja zaczne
od niedawna zaczolem sciagac filmy deskowe (dopiero teraz :( i wypisze te zaje.biste:
Flip - Really Sorry
Zero - Dying to Life
Transworld - In Bloom
Rodney Mulen vs daewon Song oby dwie
moglem pomylic pisownie
i jeszcze zostalo mi Girl - Yeah Right, CKY 4 i jakich DC

Tarniak

  • Gość
Skateboard !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 06, 2005, 23:02:42 pm »
Cytat: "Blink"
jako ze juz ktos wspomnial o odrodzeniu tego topica to ja zaczne
od niedawna zaczolem sciagac filmy deskowe (dopiero teraz :( i wypisze te zaje.biste:
Flip - Really Sorry
Zero - Dying to Life
Transworld - In Bloom
Rodney Mulen vs daewon Song oby dwie
moglem pomylic pisownie
i jeszcze zostalo mi Girl - Yeah Right, CKY 4 i jakich DC

Zapodajcie jakimiś linkami czy coś?

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 07, 2005, 00:14:55 am »
ja sciagalem z p2p wiec linkow niestety nie znam

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 26, 2005, 20:13:42 pm »
sorki ze podwojny post, ale tak to by nikt nie zauwazyl :wink:
www.decademag.com polski magazyn video, filmy z tad bedzie mozna sciagac za darmo, narazie jest tylko zapowiedz, sciagnijcie, jest nawet Rzeszow 8)

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 26, 2005, 21:22:14 pm »
SV bezprolemowo można ściągać za pomocą mIRC. Jeśłi ktoś jako tako kuma obsługe tego badziewia to może sie do mnie zgłosić na priva/gg w celu dalszych, dokładniejszych (niekoniecznie fachowych :) ) instrukcji. Poza tym..."SEZON" SIE ZACZYNA :wypas emot ikon:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 26, 2005, 21:27:38 pm »
sezon o mnie juz chwile rwa bo cieplo jest :wink: ja sobie musze deche kupic i tak myslalem ze narazie sobie kupie czystego blata i trucki Core razem z kulkai, powinno mi wystarczyc i kosztowac tez nie bedzie duzo, jakies $40

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 26, 2005, 21:37:19 pm »
Ten magazyn ma jeden poważny PLUS - cena :D jak jż wyjdzie to łykam w ciemno hehe. jak tylko sprzedam deske.... to kupie nową  i bedzie gicior hehe. Blink, 40$ za listewke + traki? wes doskrob jeszcze ze 30 to przynajmn iej sensowny ten sprzętt bedzie.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 29, 2005, 23:35:17 pm »
wiesz jelop, ta czysta deska jest taka jak kazda inna tylko bez rysunku, a jako ze rysunek i tak sie zetrze to nie przywiazuje do niego narazie uwagi, trucki narazie tez srednie bo najpierw sie musze nauczyc dobrze z nich korzystac :wink: potem bedzie profesionalny sprzecik

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Skateboard !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 31, 2005, 16:51:11 pm »
zaczęła się wiosna i ja korzystam z każdego wolnego czasu, by pobyć trochę na moim kochanym sprzęcie. Dziś np. miałem dwie lekcję WFu, więc wziąłem decka ze sobą i jexdziłem w tym czasie. Niestety zauważyłem, że mój kotek NERVOUSA (deck) powoli zaczyna się rozklejać. Ech, żebym tylko na lodzie nie został. Jednak forma mi dopisuje i sądzę, że wkrótce zabiorę się na nagrywanie swojego demka. Będzie dobrze.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.