Autor Wątek: Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?  (Przeczytany 6798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« dnia: Września 25, 2005, 11:02:15 am »
Co chcecie widzieć w sequel'ach znanych(lub mniej) gier na next geny?
Burnout 5- Grafika która zmiecie WSZYATKO(criterion to potrafi, jeśli wyciągną z PS3 tyle co z PS2 to ja nie mam pytań), mega uczucie prędkości i otwarte miasta
GT5- Mega grafa, i super realizm, efekt niszczenia pojazdów

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2005, 11:23:02 am »
Wymyśl coś lepszego bo super grafę to każdy chce. Zresztą to sprawa oczywista...

_invictus

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 25, 2005, 11:39:46 am »
na next genach to generalnie nie chciał bym widzieć starych serii, są oczywiście wyjątki [PES, SH] ale może by coś świeższego podali?

selene

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 25, 2005, 11:51:13 am »
Ja tam mam dosc sequeli. Czekam na cos nowego.

dziulinho

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 25, 2005, 11:59:11 am »
Jesli Chodzi o gamePlay to nie bedze roznicy, chyba ze dla kogos gamePlay to grafika i dzwiek i np. ogromne misata. Do pszodu pojdzie tylko grafika.
Moze tu cos zmienic pilot od Revo rozgrywka sie zmieni, na Ps3 i Xboxie360 rozgrywka bedzie taka sama.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 25, 2005, 18:27:28 pm »
Prawde mowiac (podobnie jak Selene) mam juz doscy seqeli :/ Chciala bym czegos nowego, swiezego  :D Ale jezeli chodzi o seqele to oczywiscie pomijajac grafe ( co jest oczywiste  :roll: ) chciala bym zobaczyc wiecej naturalnych i rzeczywistych klimatow (bardziej realnych) O wiele lepsze AI, wieksze tereny i duzo bardziej rozbudowany gameplay  :wink: Troche duzo mam tych wymagan  :roll:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 25, 2005, 18:36:10 pm »
Oczywiscie ,ze Tenchu marza mi sie ogromne lokacje po brzegi wypelnione klimatem :roll:  jeszcze Robbo i Rick:)

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 25, 2005, 18:58:21 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Prawde mowiac (podobnie jak Selene) mam juz doscy seqeli :/ Chciala bym czegos nowego, swierzego  :D...


nie wiem co Wam się tak nie podoba w sequelach. Przecież jak gra zmieni nazwę to i tak będzie tworzona przez ten sam team więc zmiany nie będą oszałamiające i powiew świeżości będzie ledwo odczuwalny. Żeby zrobić coś bardzo świeżego potrzebny jest nowy team, a teraz nowe firmy będą miał niemalże niewykonalne zadania wbicia się na rynek konsol bez jakiegoś wielkiego koncernu za plecami..

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 25, 2005, 19:21:16 pm »
Ja bym ogólnie chciał żeby kopnięci w ryja przeciwnicy tracili zęby (Tekken,GTA,VF,SC,) :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 25, 2005, 19:29:13 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Troche duzo mam tych wymagan :roll:

Wręcz przeciwnie, po next-genach trzeba wymagać jeszcze więcej  :?

lupinator

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 25, 2005, 19:34:48 pm »
Cytat: "dziulinho"
na Ps3 rozgrywka bedzie taka sama.


Oj nie powiedział bym, a co powiesz na np. Eyedentify

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 26, 2005, 13:38:42 pm »
Wiem, że zabrzmi to niedożecznie, ale ja chciałbym zobaczyć wiele gier na next-geny, których kontynuacje nie powstały ostatnio. Przykładami są:

Lady Sia - Well, fajnie by było gdyby gra była już w 3d i zawierała elementy gier typu hack'n slash itp.

Titus the Fox - Cóż, nie wiem co tutaj wrzucić, ale i tak chciałbym, ażeby pojawiła się kontynuacja przygód liska Titusa ( oczywiście w 3d )

Super Frogg - Założę się, że gdyby przeniesiono tę grę w trzeci wymiar to zapewne miała by coś w sobie z niudanego Astroboya, ale gdyby usunąć wszystkie błędy przygód cybernetycznego chłopca to zapewne ta gra by znów zarządziła.

Samurai Pizza Cats - Nowe przygody, trzeci wymiar, sympatyczni bohaterowie - to lubię, czego by chcieć więcej?? No trochę by zmian się przydało. Fajnie by było gdyby kotki ninja znały różne techniki walk ninjutsu ( tak, elementy mordobić by się przydały ) i fajnie by było gdyby nie zabrakło tutaj mocno zręcznościowego charakteru tamtych serii. W końcu sierściuchy mogły by wysoko skakać, bujać się na linie z hakiem jak mają wszyscy ninja i biegać po ścianach.

Moon Patrol - Nie wyobrażam sobie tej gry inaczej jak nie klonu Infestation. Tyle powiem.

Desert Strike, Jungle Strike i inne gry z tej serii - 3 wymiar, wielu nowych przeciwników, nowe misje i nowa broń dla naszych dzielnych pilotów - to właśnie wystarczy, ażeby gra mnie wciągnęła.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 26, 2005, 15:08:10 pm »
Jezeli chodzi o takie gry, ktorych kontynuacje nie powstaly, to bardzo bym chciala zobaczyc Evile Zone z PSX-a  :shock: Gra poprostu byla dla mnie swietna i jeszcze z moca nextow to poprostu byl by to moj nr 2 (bo 1 to DOA  :lol: )  :twisted:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 26, 2005, 15:22:55 pm »
Nowego Army Mena.

selene

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 26, 2005, 15:32:54 pm »
Cytuj
Jezeli chodzi o takie gry, ktorych kontynuacje nie powstaly

...to ja chcę Thrill Kill  :shock:  Oczywiscie dopracowane i jeszcze bardziej chore...

waldek1002

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 26, 2005, 15:38:25 pm »
Kolejne częsci ACE COMBAT od NAMCO muszą być na PS3 !!!!
waldek

_invictus

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 26, 2005, 15:45:42 pm »
thrill kill.... selene...boże, dziewczyno lecz sie ;) co ja pisze , za późno, trza Cie zamknąć w jakimś zakładzie ! :D

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #17 dnia: Września 26, 2005, 16:07:34 pm »
Ja kuna nei chce żadnych seueli na next genach bo zawsze wszystko zrypią(głównie kiepski gameplay na rzecz wypasionej grafiki)a fe!

Cosmaty

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 26, 2005, 17:04:18 pm »
Cytat: "TaiCat"
Ja kuna nei chce żadnych seueli na next genach bo zawsze wszystko zrypią(głównie kiepski gameplay na rzecz wypasionej grafiki)a fe!


To ja pójdę dalej i napiszę, że w ogóle nie chcę gier na N-G. :lol:  Ooo tak było by najlepiej.  :wink:  Zero gier zero kłopotów. Ja chce mieć tylko samą konsolę bez gier.  :wink:

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #19 dnia: Września 26, 2005, 17:19:57 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "TaiCat"
Ja kuna nei chce żadnych seueli na next genach bo zawsze wszystko zrypią(głównie kiepski gameplay na rzecz wypasionej grafiki)a fe!


To ja pójdę dalej i napiszę, że w ogóle nie chcę gier na N-G. :lol:  Ooo tak było by najlepiej.  :wink:  Zero gier zero kłopotów. Ja chce mieć tylko samą konsolę bez gier.  :wink:

no najlepiej :) ale chodzi mi głównie o wydawców którzy źle korzystają z licencji i z gier robią fajerwerki które zachwycają tylko oprawa graficzną a klimat gdzies ginie w tej stercie polygonów i textór

Cosmaty

  • Gość
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 26, 2005, 17:26:20 pm »
Ja do tego podchodzę inaczej... Jeżeli poprzedna część gry była świetna to mam prawo sądzić iż kolejna będzie jeszcze lepsza [wiem nadzieja, matka, itp.], a jak jeszcze będzie miała lepszą grafikę to już ekstaza gwarantowana...

Oczywiście nie obraził bym się na jakieś świeże pomysły...

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 27, 2005, 09:07:44 am »
Cytat: "TaiCat"
Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "TaiCat"
Ja kuna nei chce żadnych seueli na next genach bo zawsze wszystko zrypią(głównie kiepski gameplay na rzecz wypasionej grafiki)a fe!


To ja pójdę dalej i napiszę, że w ogóle nie chcę gier na N-G. :lol:  Ooo tak było by najlepiej.  :wink:  Zero gier zero kłopotów. Ja chce mieć tylko samą konsolę bez gier.  :wink:

no najlepiej :) ale chodzi mi głównie o wydawców którzy źle korzystają z licencji i z gier robią fajerwerki które zachwycają tylko oprawa graficzną a klimat gdzies ginie w tej stercie polygonów i textór

Taaaa. Przypominają mi się Spy vs. Spy i Defender. Ale wiesz, sequele starych gier oraz ich remake'i nie zawsze są klapą. Spójrz chociażby na remake Break Out'a. Hiv się wtedy nieźle napalił na niego i nie zawiódł się.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co chcecie widzieć w starych seriach na next genach?
« Odpowiedź #22 dnia: Października 02, 2005, 12:36:56 pm »
Ja ogolnie jestem negatywnie nastawiony na wszelkie sequele. Na konsole nastepnej generacji, wole zobaczyc gry ze swiezymi pomyslami, ktore nie beda tylko sequelami (no chyba ze jakis sequel ze swiezymi pomyslami :)).