Autor Wątek: Nudzi mnie to...  (Przeczytany 8214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« dnia: Listopada 16, 2003, 15:26:46 pm »
Cholerny świat, człowiek ma czas żeby zaorać na konsolce to mu się nie chce. WTF ??? Kogo dopadła niechęć do grania i jak sobie radzi? Ja idę musowo na trzygodzinną terapię PES 2. A niedługo PES 3 :D

Anonymous

  • Gość
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2003, 15:42:27 pm »
15-minutowe aplikowanie gro-gennego środka daje zniewalający efekt z lekką nutką dekadencji :) Dla rozruszania zapuszczenie WE7, SC2 albo innej gro-gennej gry. I grać się zachciewa. A pozorne włączenie na 5 minut wydłuża się siedmiokrotnie. Oto moja diagnoza Mielu ;)

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2003, 18:12:16 pm »
W okolicach wiosny/lata tego roku dopadla mnie taka niechec i minmalne znudzenie. Polecam na takie chwilke tygodniowy odpoczynek a potem zakup pozycji niewymagajacej, krotkiej, dajacej mnostwo radpochy i zabawy oraz tzw. zajawe. Jakas prosta strzelaninka/wyrzywka albo cos w stylu Mario Party 4 jako receptę.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2003, 18:56:14 pm »
Mielu ty tam nie pierdziel niedlugo bedziesz mial w co grac, aha podeslij mi znowu maila z namiarami bo tamten "siem" skasowal

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2003, 19:25:29 pm »
Jest jedna gra, w ktora mi sie chce bez przerwy grac.
.
.
.
.
.
............
.......................
....................................
PES3
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Piko

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2003, 21:07:42 pm »
Tak jest Daras, na PES 3 nie ma mocnych :)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Godzinka
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 16, 2003, 21:32:24 pm »
Lewik już wysłałem. Czekam :twisted: Dzisiaj akurat Polacy pograli z Serbami w hokeja więc po meczu zapuściłem z kumplem PES 2 i od razu chce się żyć. Yeah 8)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2003, 22:19:23 pm »
A ja dalej twierdze ze Janas to idiota, jego wiejskie odkrycia typu talent Szamotulski, czy nomen omen Lewandowski (wstyd mi:) tylko to wszystko potwierdzaja, to teraz taki samograj bez trenera. A zreszta only Lech. Moja jedyna milosc to Kolejorz, wiec ja, ciagle wierze w nia, a ona dla mnie gra, druzyna ma. Sialalalalalalala... :D

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2003, 00:54:55 am »
GKS...GKS...GKS....GKS...Bełchatów - hehehehehe co to - klub kibica ?? :D:D:D:D:D
Life's a game
Gaming 24:7

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2003, 12:39:16 pm »
Jest jedna gra. Viewtifull Joe. Po niej zapał wróci. :) Tak jak mi.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2003, 14:20:18 pm »
Tylko Wisla 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Lol
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2003, 14:26:04 pm »
Powiedziałbym Śląsk, ale mnie wyśmiejecie, a poza tym to nie na temat. Chyba największą bolączką jest brak czasu i dlatego postanowiłem go sobie znaleźć choć drogo mnie to będzie kosztować. Gruby czekam na REsidenta. Kaska już jest przygotowana. Będzie pięknie :twisted:

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2003, 19:10:32 pm »
Nie ma co pidolić gupot trzeba grać :P. A się gry nie znudzą... Bo jak się zaczanie myśleć np. że Herbata jest nie dobra (a jest dobra) to się odechce pić... No!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Sojer_Junior

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2003
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 18, 2003, 21:55:49 pm »
Ja nie wiem, jak komuś może się znudzić granie na konsolce, przecie po to ona jest, żeby grać a komputer jest do programów... Ludzie zrozumcie to!  :wink:
Only piracy version :)

www.gc.net-komp.pl - Portal o grach!
www.boh.piwko.pl - Klan Diablo2: LoD!

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 18, 2003, 22:10:04 pm »
Cytat: "Sojer_Junior"
Ja nie wiem, jak komuś może się znudzić granie na konsolce, przecie po to ona jest, żeby grać a komputer jest do programów... Ludzie zrozumcie to!  :wink:

Ales zasunal, Sojer:). Oryginalna wypowiedz :D .
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Wuwu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 22, 2003, 00:48:05 am »
Pograłem chwilkę dla rozluźnienia w Wind Wakera i zgubiłem nagle dwie godzinki. A przecież newsy trzeba pisać :D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 05, 2003, 22:25:33 pm »
Tydzien bez grania- po takiej kuracji człowiek np. gra całą noc w GT3:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 07, 2004, 17:39:11 pm »
W końcu znalazłem ten temat. Doskonale pasuje do mojego tekstu "ja gracz". Ludzie, VJ przywróciło mi wiarę w gry, BGE to cudo (recka za chwilę, obiecuję :D ), a MGS to moja miłość. Chrzanić kucharki marudzące, że granie to tylko z doskoku. Gry to jedyna rozrywka, która jest ze mną od tak dawna i miłość do niej nie przygasa. Ba, jest jeszcze większa. Znudzeni do pieca :twisted:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 07, 2004, 17:43:57 pm »
Cytat: "Mielu"
. Znudzeni do pieca :twisted:


Spamerzy też    :twisted:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 07, 2004, 18:53:48 pm »
Cytat: "Kaxi"
Cytat: "Mielu"
. Znudzeni do pieca :twisted:


Spamerzy też    :twisted:


No co ja jestem przy piecu:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 16, 2005, 18:32:11 pm »
ostatnio grając w san andreas .Może nie tyle prze sama gre ,ale przez brak innych (gram na orginalach) .Wtedy zrobiłrm sobie przerwe 2 tygodniowa w miedzyv czasie ucząc sie :roll:   i  ... wyzdrowialem :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Cosmaty

  • Gość
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #21 dnia: Października 18, 2005, 15:48:42 pm »
Nie jestem pewien czy brak chęci do grania to też efekt znudzenia grami, ale jeżeli tak jest to jestem od kilku już miesięcy znudzony graniem…
Zastanawia mnie jaki tego jest przyczynek… Brak świeżości, jakiś ciekawych pomysłów… nawet tak wyczekiwanie prze zemnie GT4 znudziło mi się po kilku dniach grania… Gier nie rzucam, czekam do premiery N-G i może wtedy znowu odbije mi szajba na punkcie gier. Na razie jako substytut grania wystarczy mi spamowanie na GO :wink:

Tarniak

  • Gość
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #22 dnia: Października 18, 2005, 16:26:50 pm »
NIe wiem jak to opisać, ale już pomijajac fakt, że nie mam czasu na granie i sprawy okołogrowe, to kiedy już mam, zazwyczaj piję ze szczęścia, że mam wolną chwilę :|. Ostatnie gry w jakie grałem to Singstar i EyeToy i chyba przez "nietypowość" i "imprezowy charakter" oczekuję tylko jednego next-gena. Teraz to już pozostają dla mnie zunifikowane gry, w których używa się 3 przycisków na krzyż i chyba jednak PES z zamiłowania do piły. No i chyba bajkowe lub quasi-realne (nie wiem jak je opisać, może coś na wzór Oddworld, Hyrule czy erpegowych krain?) światy wciąż mnie "bawią". No zgredzieje niezmiernie :roll:

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #23 dnia: Października 18, 2005, 16:36:14 pm »
Ja nie gram od tygodnia bo mi się nie chce! I pociągnę tak jeszcze dwa tygodnie! Bo za tyle dni będę miał urodziny więc dorwę sie do ratcheta 3  :D  !

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #24 dnia: Października 18, 2005, 16:42:12 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Nie jestem pewien czy brak chęci do grania to też efekt znudzenia grami, ale jeżeli tak jest to jestem od kilku już miesięcy znudzony graniem…
Zastanawia mnie jaki tego jest przyczynek… Brak świeżości, jakiś ciekawych pomysłów… nawet tak wyczekiwanie prze zemnie GT4 znudziło mi się po kilku dniach grania… Gier nie rzucam, czekam do premiery N-G i może wtedy znowu odbije mi szajba na punkcie gier. Na razie jako substytut grania wystarczy mi spamowanie na GO :wink:

Zalezy od gry, np. w serie GT na pewno juz kiedys grałeś i w ogóle a teraz pewnie ci sie znudziło :wink: musisz sięgać po swieze tytuły, ja teraz pocinam w RE4 i na prawde ciezko jest sie oderwac od konsoli, bez memorki 10 razy przechodziłem pierwsze 3 godziny gry, a od kad mam memorke to w 2 dni skonczyłem pierwszą płytke. No i nareszcie nie gram na piratkach poki co :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #25 dnia: Października 18, 2005, 16:56:59 pm »
Mialem taki okres znudzenia przez jakies pol roku o_O
Niby cos pogrywalem po 2 godzinki tygodniowo, ale tak tam z nudow.
Cale szczescie pasja wrocila w wakacje, wraz z... Wipeout Pure. Gra, ktora mnie nigdy nie krecila i kupilem ja przez absolutne bezrybie wsrod gier na PSP(No, bylo jeszcze Lumines).
Pozniej poszlo juz z gorki, a gry bawia mnie tak, jak pare lat temu.  8)

Cosmaty

  • Gość
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #26 dnia: Października 18, 2005, 17:00:52 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Cosmaty"
Nie jestem pewien czy brak chęci do grania to też efekt znudzenia grami, ale jeżeli tak jest to jestem od kilku już miesięcy znudzony graniem…
Zastanawia mnie jaki tego jest przyczynek… Brak świeżości, jakiś ciekawych pomysłów… nawet tak wyczekiwanie prze zemnie GT4 znudziło mi się po kilku dniach grania… Gier nie rzucam, czekam do premiery N-G i może wtedy znowu odbije mi szajba na punkcie gier. Na razie jako substytut grania wystarczy mi spamowanie na GO :wink:

Zalezy od gry, np. w serie GT na pewno juz kiedys grałeś i w ogóle a teraz pewnie ci sie znudziło :wink: musisz sięgać po swieze tytuły, ja teraz pocinam w RE4 i na prawde ciezko jest sie oderwac od konsoli, bez memorki 10 razy przechodziłem pierwsze 3 godziny gry, a od kad mam memorke to w 2 dni skonczyłem pierwszą płytke. No i nareszcie nie gram na piratkach poki co :wink:

Póki co to próbowałem zmiany konsoli… klocka sobie kupiłem, dwa lata grałem… w zeszłym roku miałem to samo co teraz i znowu zmieniłem konsole jeszcze raz na PS2… platformówki, jRPG, czyli poskutkowało jednak od kilku miesięcy znowu mam dość grania… na jeszcze jedną zmianę konsoli na razie nie mam co liczyć… zresztą nigdy nie zmienię na GC. Niestety świeżych gier nie ma i ich nie widać. Wychodzę z założenia, że jakoś to będzie i trza czekać… Zresztą to lepiej będę miał więcej czasu na naukę… :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #27 dnia: Października 18, 2005, 17:02:41 pm »
Ja dosyc czesto zmieniam swoje konsole, od pegasusa doszedłem do ps2.xbox i gcn :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #28 dnia: Października 18, 2005, 17:18:00 pm »
ja juz od prawie 2 tyg w nic nie gralem, nie mam w ogole checi aby wlaczyc konsole( znaczy do grania bo do filmow to wlaczam), cos mi sie zdaje ze dopiero CoD2 zacheci mnie do grania....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #29 dnia: Października 18, 2005, 17:20:28 pm »
Ja na szczescie mam jeszcze troche tytułów na gacka w które musze zagrac, takze narazie nie narzekam ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #30 dnia: Października 18, 2005, 17:21:21 pm »
ja tez mam w co grac, tylko mi sie nie chce po prostu...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #31 dnia: Października 18, 2005, 17:28:41 pm »
Cytat: "walker_san"
ja tez mam w co grac, tylko mi sie nie chce po prostu...

Zawsze ma się w co grać... ale jak bys siegał po odpowiednie tytuły to bys gadał inaczej :p Na Xie sam nie grałem ze 2 miechy (a miałem duzo gier) moze, ale tera giercuje w RE4 i nie moge sie oderwac od konsoli, mysle ze jak bys w to zagrał tez bys sie nie mogl oderwac ;) Postaraj się cos wyczaic ciekawego na ps2.
(qrde, znowu pisze o re4 i wygląda jakbym się tym chwalił, lol)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #32 dnia: Października 18, 2005, 17:30:59 pm »
ja mam ciekawe tytuly do grania i mam tez tak ze jak zaczne grac to gram, ale trzeba zaczac, nie mowiac o tym ze powoli zacznie mi brakowac czasu, no ale na gwiazdke planuje RE4, Burnout Revenge i moze cos jeszcze na PS2 do grania...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #33 dnia: Października 19, 2005, 16:32:04 pm »
Ja mnie dopada znudzenie grami, to czekam na jakas nowa gierke, ktora napewno mi sie spodoba i juz przed zakupem sie na nia napale. Tym sposobem wraca mi chec na granie :)

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #34 dnia: Października 24, 2005, 19:42:48 pm »
jak nie mam ochoty grac to biore Neo albo extrima do łapy chwile czytam i pasja do gier redaktorów ww pism atakuje mój układ nerwowy,załącza się odpowiedni trybik i po paru sekundach siedze z padem w łapie :D  działa zawsze
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

lupinator

  • Gość
Nudzi mnie to...
« Odpowiedź #35 dnia: Października 24, 2005, 20:05:08 pm »
A ja mam tak samo jak Walker
Cytuj
mam ciekawe tytuly do grania i mam tez tak ze jak zaczne grac to gram, ale trzeba zaczac

Czyli ze jak juz zaczne grac to gram ale jakos nigdy nie mam chęci do zaczynania ;) a i grac tez mam zawsze w co

A co do czytania PE - jak juz zaczne czytac to czytam i czytam i czytam a nie gram