Autor Wątek: Transformers the game  (Przeczytany 4360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Transformers the game
« dnia: Czerwca 28, 2007, 16:27:51 pm »
No wiec jestem pozytywnie zaskoczony! Mamy 2 kampanie, autoboty i deceptikony, oczywiscie wybrałe deceptikony :> Pierwszy robot w jakiego sie wcielamy to jakis który przemienia sie w helikopter(nie znam nazw) Pierwsza misja ro rozwalanie bazy US Army. Nasz robot jest niemal niezniszczalny co dobitnie pokazuje jeden z filmików. Pozoga jest konkretna, gra chodzi płynnie. w 2 misji nasz robocik wypuszcza z siebie mniejszego robota skorpiona któy działa pod ziemią, muszę przyznac ze nieźle to wyglada, mam andzieje ze bedzie mozna go uzywac czesciej ;]
Co mnie zdziwilo, KAŻDY budynek można zniszczyć, pięknie to wygląda jak z orgromnego hangaru robimy sito. Co prawda każdy budynek ma swoją drogę burzenia się(jak w blacku) ale podczas gry tego nie czuć i wrażenie jest piękne jak razem z jakims Autobotem wybucha za nim budynek. Z tego co zauwazyłem misji jest sporo, do tej pory odwiedziłem 3 albo 4 dużo levele(w każdym po kilka chapterów, mamy swobodną eksploracje jak w Hulku czy Spidermanie) w każdym elvelu wcielamy sie w innego Decepticona(i analogicznie autobota) Jak na razie byłem halikopterem, samochodem policyjnym(strasznie czuły model jazdy) i odrzutowcem(zdecydowanie najwieksza moc, sieje rozróbe az miło) Dodatkowo na każdej planszy mamy do zebrania 100 kulek(nie wiem co za nie) kilka misji pobocznych i mini zadania które robią sie same w trakcie misji(coś jaka chievementy, np, gdy wysoko wyskoczymy dostajemy bonusa do galerii, albo jak zrobimy dużą rozróbę) Z bugami jako takimi się nie spotkałem(moze pozatym ze nawet półmetrowy murek trzeba przeskoczyc, powinien to robić automatycznie, no i szkoda ze przemiany nie działają w powietrzu, trzeba dotknac ziemi i dopiero wtedy mozna sie zamienic np. w helikopter) co ciekawe można proawdzić 2 kampanie naraz, miło, gdy ktos sie zatnie w jednej(chociaz misje nie są zbyt trudne, miło ze na kazdego robota trzeba znaleźć inny sposób walki, np. nad jednym bez przerwy kręci się smigło i trzeba czyms w niego rzucic zeby mozna było podejsc)

Ogołem bardzo poztywnie się zaskoczyłem, jak na razie 8+ dla mnie, jedna z lepszych gier na podstawie filmu, ciekawe jak z długością.



Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:27:13 pm »
Za ile i gdzie kupiłeś?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 28, 2007, 17:28:05 pm »
Dostałem od cioci z Ameryki a co?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:01:59 pm »
Ja myślałem że kupiłeś OPSM z demem Transformerów. A grałeś może w poprzednią część Transformers: Armada?? Bo zastanawiam się która pozycja jest lepsza. Mam Armade i uważam że to kawał porządnej gry.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:04:52 pm »
Ja myślałem że kupiłeś OPSM z demem Transformerów. A grałeś może w poprzednią część Transformers: Armada?? Bo zastanawiam się która pozycja jest lepsza. Mam Armade i uważam że to kawał porządnej gry.
Nie lubię demek :lol: Niestety w poprzednie transformery nie grałem ale te wydają mi się być bardzo porządną grą. Zaciąłem się w Deceptikonach więc dzisiaj zaczynam Autoboty. Świetna gierka

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:09:00 pm »
Jako, że jestem fanem Transformerów (ch*j z tym że mam 19 lat :D) - po Twojej prezentacji gry zdecydowałem się zakupić tą grę w najbliższym czasie - jeszcze trzeba film obadać ;)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:13:53 pm »
Ja myślałem że kupiłeś OPSM z demem Transformerów. A grałeś może w poprzednią część Transformers: Armada?? Bo zastanawiam się która pozycja jest lepsza. Mam Armade i uważam że to kawał porządnej gry.
Transformery na PS2 wyglądały świetnie. Bradzo dobrze wykonana gra. nowa częśc również zapowiada się ciekawie.


ps: Snake_Plissken powiedz proszę, że z tym Iron Maiden maniac to tylko żartujesz sobie

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 28, 2007, 22:38:54 pm »
Jako, że jestem fanem Transformerów (ch*j z tym że mam 19 lat :D) - po Twojej prezentacji gry zdecydowałem się zakupić tą grę w najbliższym czasie - jeszcze trzeba film obadać ;)
Jak Ci się nie spodoba to mnie nie obwiniaj ;) Obczaj GT jest kilka gameplayów(wygląda z nich że są problemy z kamerą, ale gracz to ciota i nie umie operowac analogiem, ja problemów z kamera nie miałem)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 29, 2007, 08:02:46 am »
ps: Snake_Plissken powiedz proszę, że z tym Iron Maiden maniac to tylko żartujesz sobie
Nie żartuje, naprawdę mogę ich słuchać cały czas

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 30, 2007, 00:05:18 am »
ps: Snake_Plissken powiedz proszę, że z tym Iron Maiden maniac to tylko żartujesz sobie
Nie żartuje, naprawdę mogę ich słuchać cały czas

666 the number of the beast!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:55:42 pm »
Oceny sa rozne (w okolicach 7.5). Czekam na opinie ludzi grajacych w obie czesci, aby napisali, ktora jest lepsza.

szarak

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 30, 2007, 17:32:01 pm »
GAMESPOT daje 6.0 http://www.gamespot.com/ps2/action/transformersmovie/review.html?sid=6173204 , tylko gdzie u nich po lekkiej kosmetyce gdzies  zniknęla ta oceniaczka za grafe , muze , grywalność itd?

www.projectzero.republika.pl - Strona o świetnym horrorze na Ps2: FATAL FRAME . "Zobacz czym jest prawdziwy strach..."

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 30, 2007, 20:37:12 pm »
Dostałem od cioci z Ameryki a co?

Taa? Kłamca, kłamca, kłamca !!!!!!!1111111oneoneoneone

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Transformers the game
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 30, 2007, 20:47:48 pm »
Dostałem od cioci z Ameryki a co?

Taa? Kłamca, kłamca, kłamca !!!!!!!1111111oneoneoneone
To temat o Transformerach a nie o tym ze jestem kłamcą Mejsiku :roll: