Autor Wątek: Medal of Honor: Operation Anakonda  (Przeczytany 5055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Medal of Honor: Operation Anakonda
« dnia: Sierpnia 07, 2008, 10:49:05 am »
Cytuj
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej odsłonie serii popularnych shooterów – Medal of Honor, która to miałaby porzucić drugowojenną tematykę na rzecz bardziej aktualnej, jaką jest walka z terroryzmem. Teraz we francuskim serwisie JeuxVideo pojawiło się potwierdzenie tych słów - nadchodząca produkcja Electronic Arts otrzyma prawdopodobnie podtytuł Operation Anaconda i ukaże się na PC oraz konsolach PS3 i Xbox 360. Nie wykluczone jednak, że podobnie jak poprzednia części serii trafi także na inne platformy sprzętowe.
Jak widać wydarzenia przedstawione w grze będą nawiązywać do jednej z większych porażek w historii nowoczesnej, a więc Operacji Anaconda, w czasie której siły Koalicji podjęły się interwencji w północno-wschodnim Afganistanie, popierającym Al-Kaidę i jej przywódcę Osamę Bin Ladena. Jak wiemy z powodu opóźnienia rozpoczęcia akcji wojsk amerykańskich i innych błędów taktycznych nie udało się schwytać dowódcy terrorystów, a wielu z nich zdążyło uciec do Pakistanu.
Poznamy tu historię różnych bohaterów, którzy uratowali operację przed całkowitą klęską. Twórcy zapowiadają, że na naszych barkach spoczywać będą bardzo odmienne obowiązki, wymagające różnego podejścia do gry. Tak więc wcielimy się tu między innymi w rolę jednego ze zwykłych żołnierzy walczących w bezpośrednim starciu, jak i jego zupełne jego przeciwieństwo, czyli ukrytego snajpera. Podobno otrzymamy także szeroki wachlarz modyfikowalnych broni – ma być ich ponad 60.
Czy zmiana miejsca i czasu akcji wyjdzie serii na dobre, jak zwykle przekonamy się dopiero po premierze Medal of Honor: Operation Anakonda. Niestety na razie brak informacji na temat tego, kiedy gra miałaby się ukazać. Cały czas czekamy także na oficjalną zapowiedź gry przez koncern Electronic Arts.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42328

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 07, 2008, 11:00:08 am »
pozazdrościli Activision  :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 07, 2008, 12:16:19 pm »
Dobrze że wreszcie ktoś się podjął tematyki 'nowego' Afganistanu. Bo developerzy unikają Afganistanu (tego rosyjskiego to w ogóle o_O) i Iraku (o Desert Storm był chyba tylko Conflict z ambitniejszych) jak ognia... Jest tyle bardzo ciekawych konfliktów międzynarodowych, a wszyscy muszą ukazać dzielnych hamburgerów w wyświechtanej drugiej wojnie. Co ciekawe, nawet Wietnam nie ma naprawdę dobrych gier...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 07, 2008, 12:31:42 pm »
NO! w końcu koniec z WWII! Czekam na jakiś pokaz, screeny cokolwiek.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 07, 2008, 14:21:38 pm »
NO! w końcu koniec z WWII! Czekam na jakiś pokaz, screeny cokolwiek.
Dokładnie, a dlaczego nie operacja tygrys?:D

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2008, 20:22:59 pm »
MOH w afganie eee nie widzi mi się to. Od zawsze MOH to IIWW i koniec kropka po bardzo udanym Airborne boję się, że OA spieprzą na maxa.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 12, 2008, 15:32:45 pm »
Airborne wg ciebie był udany? He...wyświechtane schematy w średniej jak na moje oko oprawię. Jedyne co tak na prawdę "dawało rade" to sam zlot spadochronem (widoczki może beretu nie ryły, ale sporo detali i rozmach jednak było widać gołym okiem). Ostatnia część MoH'a może porażką nie była, ale do grywalności 3 COD'a jej daleko (chociaż ten też niczym specjalnym nie zachwyca). A tak swoją drogą daję sobie urwać głowę, ręce a nawet i fiut..., że gdyby panowie z Infinity Ward nie ruszyli głową i gdyby nie sukces czwartej odsłony Call of Duty, to panowie z EA na pewno nie zdecydowaliby się przenieść serii w nowocześniejsze czasy. Ot zwietrzyli patent i szybko uskuteczniają to co konkurencji wyszło na dobre. Ok, ich sprawa, jednak przebić dziecko activision nie będzie tak łatwo. Elektonicy muszą włożyć w tą produkcję rozmach i filmowy klimat, żeby mnie ruszyć. A sama gra równie dobrze mogłaby powstać pod innym szyldem, a MoH mógłby zostać w klimatach w których tkwił od czasów szaraczka. Oby to nie była produkcja typu "sprzedajemy tytuł, a nie jakość"...

PS: a mi temat II wojny światowej wciąż się nie znudził, może to jakieś schorzenie, ale lubię strzelać do Niemców :lol:.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 12, 2008, 15:37:03 pm »
E tam, druga wojna nie jest zła w Call of Duty 2 ostatnio grałem i wciągnęła mnie niesamowicie.

Cóż jak ktos juz wcześniej wspomniał czekam na dobry Vietnam i na Bliski Wschód. :smile:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 12, 2008, 20:44:38 pm »
Airborne wg ciebie był udany? He...wyświechtane schematy w średniej jak na moje oko oprawię. Jedyne co tak na prawdę "dawało rade" to sam zlot spadochronem (widoczki może beretu nie ryły, ale sporo detali i rozmach jednak było widać gołym okiem). Ostatnia część MoH'a może porażką nie była, ale do grywalności 3 COD'a jej daleko (chociaż ten też niczym specjalnym nie zachwyca). A tak swoją drogą daję sobie urwać głowę, ręce a nawet i fiut..., że gdyby panowie z Infinity Ward nie ruszyli głową i gdyby nie sukces czwartej odsłony Call of Duty, to panowie z EA na pewno nie zdecydowaliby się przenieść serii w nowocześniejsze czasy. Ot zwietrzyli patent i szybko uskuteczniają to co konkurencji wyszło na dobre. Ok, ich sprawa, jednak przebić dziecko activision nie będzie tak łatwo. Elektonicy muszą włożyć w tą produkcję rozmach i filmowy klimat, żeby mnie ruszyć. A sama gra równie dobrze mogłaby powstać pod innym szyldem, a MoH mógłby zostać w klimatach w których tkwił od czasów szaraczka. Oby to nie była produkcja typu "sprzedajemy tytuł, a nie jakość"...

PS: a mi temat II wojny światowej wciąż się nie znudził, może to jakieś schorzenie, ale lubię strzelać do Niemców :lol:.

Tak i zdecydowanie bardziej mi się podobał niż COD2 i 3. Przeszedłem moh'a z ok 10 razy, a coda 2 i 3 z ledwością raz.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 13, 2008, 12:12:41 pm »
Airborne był jak Assassin's Creed - schematyczny do bólu...

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 13, 2008, 12:37:32 pm »
Airborne był jak Assassin's Creed - schematyczny do bólu...
I dlatego jednym się bardzo podoba , a inni nawet nie ukończyli ;)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 13, 2008, 18:01:57 pm »
No tak - są ludzie i taborety, wiem wiem gust, ale schematyczność?!

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 13, 2008, 18:07:37 pm »
No tak - są ludzie i taborety, wiem wiem gust, ale schematyczność?!

W takim razie połowa gier jest do kitu bo robimy ciągle to samo. W cod4 strzelamy do ciągle odnawiających się wrogów, w GTA4 większość jak nie wszystkie misje polegają na zabijaniu itp

Moh mi się bardzo podobał zwłaszcza 1 i 2 na psx oraz Airborne.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 14, 2008, 10:54:00 am »
Widzę, że jednak nie wiesz na czym polega liniowość, a schematyczność :D

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 14, 2008, 11:05:19 am »
Miejsce konfliktu bardzo mi się podoba, oby wyszła dobra gierka to na pewno się zaopatrzę.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 14, 2008, 13:04:48 pm »
Widzę, że jednak nie wiesz na czym polega liniowość, a schematyczność :D
liniowy jest i byl cod, moh ma pewne elementy swodoby jak wyladowanie gdzie sie chce oraz kolejnosc wykonywania misji. Schematy hm jakos w airborne mi nie przeszkadzaja ;) Wyskakiwanie przed kazda misja z samolotu czy szukanie towarzyszy jakies szczegolnie meczace nie bylo.

Airborne spodobal sie fanom tej serii, a inni liczyli na mega cud. Nie rozumiem tez zarzutow ze moh przedstawia fakty sprzeczne z historia IIWW toz to juz w jedynce byly psy na motorach czy niemcy w zbrojach cos a'la RTCW.


hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 14, 2008, 13:10:41 pm »
Ciężko nazwać RTCW grą o IIWŚ :D

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 14, 2008, 13:20:17 pm »
Ciężko nazwać RTCW grą o IIWŚ :D
Ta faktycznie kierujemy strazakiem co leje biczem kolorowe stworki prosto z halo (3) a wszysto dzieje sie w bazie na marsie prosto z doom (3).

Sa niemcy, trwa IIWW wystepuja pojazdy z tego okresu. zabudownia, radiostacje itp takze gra jest w pewnym stopniu o IIWW, a ze nie jest jej poswiecna w calosci to nie przeszkadza ;)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Medal of Honor: Operation Anakonda
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 14, 2008, 14:00:37 pm »
I zombie wychodzą z ziemi, a na końcu henryk himler próbuje nas zabić wielkim mieczem :D