Autor Wątek: Kto nas oszukuje???  (Przeczytany 6333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto nas oszukuje???
« dnia: Maja 10, 2004, 20:13:49 pm »
Jak myślicie, kto nas robi w konia??
Czy wszyscy są zawsze prawdomówni??
Gazety, TV, net, itp...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 10, 2004, 20:30:01 pm »
Wg. mnie wiekszosc z ww mediow robi nas w konia. Po prostu mowia/ pisza to co chcemy uslyszec/przeczytac, czesto zapominajac o 'zimnych' faktach...
Fryty tyty dotknij pyty

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 10, 2004, 20:36:28 pm »
Ta, przewodzą w tym media rządowe!!!

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2004, 20:55:23 pm »
A ja uwazam, ze kazdy nas, przecietnych ludzi, robi w konia... Takze ja bym zadal pytanie - kto nas robi bardziej a kto mniej :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 10, 2004, 22:03:03 pm »
Był taki jeden co nie kłamał i nie robił w konia, zwał sie TOMMY FOX – LAST RIGHTEOUS MAN IN TV

Facet był naprawdę niezły w swojej roli. Nie szczypał się, strzelał to na prawo, to na lewo. Fakt, że trochę więcej na lewo, ale tam teraz przecież najwięksi bandyci.  Mój zachwyt i uznanie wzbudził w niewyemitowanym nigdy i kultowym już odcinku, który krążył swego czasu po internecie. Tommy był tam fantastyczny. Pokazał, że ma jaja. Bo musicie wiedzieć, że pan Fox na jakiegoś strasznego madafake nie wygląda. Zawsze starannie uczesany, w garniturku, pod krawatem. Żadnych kolczyków czy tatuaży. Myślałem, że to jeden z tych, dla których „kurka wodna” to najgorsze przekleństwo. W wyżej wymienionym odcinku pt. „Tommy Fox about Zbuczyn” chłopak pokazał co w nim drzemie. Pamiętacie te teksty: „Zbuczyn? Gdzie to kur** w ogóle jest? Skąd ci biedni telewidzowie mają to kur** wiedzieć, jak ja sam tego nie wiem. kur**, z debilami nie można pracować. Wypierdalamy to!”
Czyż nie ujmująca jest jego troska o widza. Mnie Tommy naprawdę poruszył. Od tamtego momentu jestem jego zagorzałym fanem. I tak pewnego zimowego wieczoru, jak zwykle o 19 włączam TV i czekam na 30 minut z Tommym Foxem. Przeżywam lekkie rozczarowanie, bo nie ma mojej gwiazdy. No, to się zdarzało już wcześniej. On we wszystkich odcinkach i tak nie występuje, ale to, co mówi dubler Tommy’ego wbija mnie w fotel. Fox został zawieszony w swych obowiązkach, gdyż naruszył niejednokrotnie warunki kontraktu i szefostwo stacji nie mogło tego dłużej tolerować. Następnego dnia czytam, że chodzi o sondaż w jednym z tygodników, w którym zapytano społeczeństwo kogo by widziało w roli głównej w nowym reality show pt. „The President”. Wyniki były dość zaskakujące. Wygrała żona gwiazdora obecnej edycji, Tommy Fox był drugi, na trzecim miejscu uplasował się aktor niskobudżetowych filmów akcji Crazy Andrew (taki polski Jackie Chan). Sondaż nie spodobał się podobno szefostwu Tommego. Wykarmili tego chłopaka własną piersią, dali mu sławę, fajny serial, pieniądze, a on wciąż nie chciał zrozumieć że jego dupa należy do nich. Miłość przerodziła się w nienawiść. Szybko zapomniane zostały zasługi pana Foxa dla stacji. Bo przecież popularność telenoweli „F.A.K:T.Y” to w dużej mierze jego zasługa. Na początku bardzo ciężko się było przebić z tym serialem zwłaszcza, że na innym kanale od dawien dawna, tyle, że pół godziny później leci bardzo podobny.
Cóż, mam nadzieje że Tommy wróci jeszcze do TV. Wiecie, tak sobie myślę, że fajnie by było jakby on jednak wystartował w tym castingu do „The President”. Byłby takim rodzynkiem na tle tych wszystkich ramoli. Młody jest, wykształcony (w tym programie to nie jest niestety zaleta, dwaj poprzedni zwycięzcy to tłuki) i ma żonę laskę (przyznaje że będąc nastolatkiem strasznie się kochałem w Kindze Rusin , ale wtedy jeszcze nie była ona panią Fox:). W konkursach na najpiękniejszą pierwszą parę mielibyśmy na 100% pierwsze miejsce. Tyle, że wątpię by Tommy tak na poważnie chciał wziąć udział w takim gównie.
Anyway: Tommy! You have my vote!
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

Knave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 10, 2004, 22:26:20 pm »
A czy sami siebie nie robimy w konia? Wmawiamy sobie ze sie nam podoba dziewczyna, ktora nam sie wcale nie podoba. Wmawiamy sobie ze jestesmy zakochani a praktycznie nie wiemy co to slowo znaczy. Wmawiamy sobie wreszcie. ze jestesmy najlepsi. Nie jestesmy :mrgreen:

Taka zaslona dymna, "biale klamstwa" na codzien ;)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 10, 2004, 22:43:14 pm »
"Oszukuje samego siebie, zeby byc szczesliwym... Ale nie ma w tym nic dziwnego - kazdy z nas to robi...". To cytacik z filmu "Memento" :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 10, 2004, 23:11:26 pm »
Dokładnie Palli, na codzień mam tego światomość...

Knave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 10, 2004, 23:43:47 pm »
Bardzo czesto sami sie "nakrecamy", zazwyczaj bedac tego calkowicie swiadomi...

Anonymous

  • Gość
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 11, 2004, 09:06:39 am »
Ale jest jedna rzecz, jedno miejsce, które nie oszukuje i nie robi w konia... Tak, tak to GameOnly :D

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2004, 09:45:29 am »
Ahahaha, i jeden duzy Zywiec dla Tarniaka za ten tekst :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 11, 2004, 10:18:31 am »
Cytuj
Ale jest jedna rzecz, jedno miejsce, które nie oszukuje i nie robi w konia... Tak, tak to GameOnly

tak, tak, tak...po stokroć tak!!! zgadzam się z Tarniakiem GO jest jedynym, prawdziwym, niepodważalnym, niezakłamanym, itp. miejscem na tym świecie...czy dla mnie też będzie Żywiec?? 8)

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Re: Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 11, 2004, 11:08:32 am »
Cytat: "kun"
Jak myślicie, kto nas robi w konia??
Czy wszyscy są zawsze prawdomówni??
Gazety, TV, net, itp...

Zapominasz, że media to 4 władza w tym kraju...
Prawdy, szukasz prawdy? Musisz się do niej dokopać przez natłok bzdetów
- czy interesduje Cie na przykład nowy kochanek księżnej Monako? Nie wydaje mi się, ale tą informację podadzą wszystkie możliwe media. I to jest chore.
Życzę miłego dnia.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 11, 2004, 11:10:02 am »
rzad klamie, telewizja klamie - cyganka prawde ci powie

napis na drzwiach od garazu u mnie :][/list]

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Re: Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 11, 2004, 12:11:16 pm »
Cytuj
- czy interesduje Cie na przykład nowy kochanek księżnej Monako?


Kto?????!!!!!!!??????? Mów kto????!!!???? :]
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 11, 2004, 16:25:02 pm »
Cytat: "tarniak"
Ale jest jedna rzecz, jedno miejsce, które nie oszukuje i nie robi w konia... Tak, tak to GameOnly :D


Conker kazał przekazać, że już dokonał przelewu :D

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Anonymous

  • Gość
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 11, 2004, 16:40:01 pm »
Cytat: "mrpiki"

Conker kazał przekazać, że już dokonał przelewu :D

Browaru?? :D

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 14, 2004, 18:02:27 pm »
W pewnym serialu uparcie twierdzili,że" The truth is out there",ale to pewno też gówno prawda  :twisted:
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

gryzior

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-05-2004
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 15, 2004, 14:17:35 pm »
Między czerwonymi a czarnymi nie ma odwrotu, czy jakoś tak. Którzy lepiej i więcej kłamią, którzy mają większą władzę? Nie wiem, nie zaliczam się ani do jednych, ani (dzięki Bogu :D) do drugich. A że jestem egoistą, to ciężko mi więcej napisać...
If God created plants and buds that I find and abuse
then who the fuck are you to judge me?

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 29, 2004, 20:22:13 pm »
swego czasu mozna bylo zaobserwowac ze niektore stacje(tvp) nie pokazywaly pewnych wydarzen z zycia polityki:P gdzie np w tvn trabili o tym caly czas zawsze ogladajac  fakty w tvn a pozniej wiadomosci mialem uczucie ,ze ktos manipuluje tym wszystkim

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 29, 2004, 21:14:55 pm »
W dzisiejszych czasach sciemnianie, a tym bardziej w mediach, nie ma wogole sensu.
TVN to stacja ktora zmierza do zmiecenia tego kraju, daja ludzia to czego chca uslyszec zeby moc mowic : HA! a niemowilem. Taka sam jest z faktem, nie wazne ze pokazujemy zla a nie dobra strone, wazne ze sie swietnie sprzedaje- chore to jest moim zdaniem.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Tarniak

  • Gość
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 29, 2004, 21:36:29 pm »
Cytat: "Wudi"
W dzisiejszych czasach sciemnianie, a tym bardziej w mediach, nie ma wogole sensu.
TVN to stacja ktora zmierza do zmiecenia tego kraju, daja ludzia to czego chca uslyszec zeby moc mowic : HA! a niemowilem. Taka sam jest z faktem, nie wazne ze pokazujemy zla a nie dobra strone, wazne ze sie swietnie sprzedaje- chore to jest moim zdaniem.

Chore? Chory to jest taki fakt: pierwsza strona gazety wyborczej, najważniejszy topic TSUNAMI. Wszystko super, jakieś kilka stron dalej w dziale "Nauka" jest info (wielkości ogłoszenia matrymonialnego): NASA stwierdziła, że asteroida nie uderzy w Ziemię. Oczywiście jakieś 3 miesiące temu, walnęli "kod żółty" i było wielce prawdopodobne, że Ziemia "dostanie". Fajnie, pewnie dowiedzielibyśmy się jakby już za oknem była :/ Oczywiście fakt, że ok. 2044 najprawdopodobnie je***e w Ziemię, też jest podrzędnym newsem. Okazuje się, że zahaczy tylko o satelity krążące wokół Ziemi. To jest w mordę kontrola informacji i manipulacja. Nie mówili, żeby paniki nie było? W końcy chyba byśmy na to wpadli. Co ciekawe, NASA zwołała także amatorów z całego globu, którzy także badali tą sprawę. Brawo. USA rulez.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 26, 2005, 10:05:46 am »
wszyscy robia nas w h*** !!  nauczyciele , koledzy , politycy , dziennikarze, księża , komentatorzy itp.itd.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

lupinator

  • Gość
Kto nas oszukuje???
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 26, 2005, 10:59:07 am »
W konia robią nas niektóre strony domowe gdzie czasami piszą takie bzdury ze sie w pale niemieści. TV też kłamie ale nie każde. Najlepiej info sprawdzać na zaufanych stronach internetowych o grach najlepsze info z www.gameonly.pl (wazelinka) :)