Autor Wątek: Midnight Club: Los Angeles  (Przeczytany 8299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Midnight Club: Los Angeles
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 01, 2010, 23:06:28 pm »
Ja akurat nie grałem na kierownicy więc nie wiem jak się gra, ale z resztą jak najbardziej się zgadzam :)

Ja w MC:LA pierwszy raz zagrałem całkiem przypadkowo na PGA. Patrzę jakieś fajnie wyglądające wyścigi, to sprawdzę. Po chwilowym ograniu stwierdziłem, że muszę mieć tą grę. Grafika, model jazdy i ogromna szybkość z miejsca przekonały mnie do siebie. Obawiałem się co prawda poziomu trudności, bo nie przepadam za bardzo trudnymi grami, a w reckach często można było znaleźć opinie, że MC do takich gier właśnie należy. W praktyce jednak nie było tak źle i jakoś udało mi się przejść całą gierkę (w późniejszych etapach motory są niezastąpione).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Midnight Club: Los Angeles
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 02, 2010, 00:33:46 am »
Bo faktem jest, że poprzednie części miały ostro wyśrubowany poziom trudności. Przy ostatniej odsłonie na PS2, męczyłem się w końcowych misjach niemiłosiernie. Było naprawdę bardzo trudno.
Odnośnie motorów to jeśli będą wymagane do ukończenia gry, zmuszony będę użyć pada aby nimi sterować. Jednak nie spieszno mi do tego bo granie na kierownicy w ten tytuł daje masę frajdy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 00:47:45 am wysłana przez BoBaN »