Autor Wątek: Czemu boimy się Xboxa??  (Przeczytany 56689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« dnia: Listopada 01, 2003, 22:03:21 pm »
W zasadzie temat mówi sam za siebie. Xbox wywołuje agresję i pewnie powodowana jest ona lękiem. O co? I przede wszystkim "po co?". Ja tam bym sobie X'a kupił :D

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2003, 00:54:13 am »
Niestety w wiekszosci przypadkow spowodowane jest to zawiscia. Jezeli ja mam taka konsole to inne sa be itp. A przy okazji mozna zawsze zwalic wszystko na Billa, bo jak nie on winny, to kto?

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2003, 01:06:14 am »
Wszyscy Ci,ktorzy x'a na oczy nie widzieli wyglaszali juz na jego temat wyroki,niestety gdy do owego kontaktu z konsola dochodzilo zle glosy milkly...jedyne co odstrasza od konsoli to seterotyp - bo to microsoft;)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2003, 11:24:04 am »
A mi sie design nie podoba, taki wielki nieladny jest. No i gry jakos do mnie nie przemawiaja, sam nie wiem dlaczego.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2003, 11:52:50 am »
tez to spiewałem,ale jak zagrałem....<kupiłem exa..>

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2003, 12:46:00 pm »
DO mnie gry z exa etz za bardzo nie pzremawiaja. Duz o jest gier takich pecetowych a an dodatek wiekszosc hitow z exa wychodzi na PC a wiec to zadne xclusivy nie sa. Do tej pory podobało mi się na exie Halo i chciałbym zagrać w Kotora. No i czekam na Kameo. Nic wiecej poki co mnie nei rusza.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2003, 12:53:38 pm »
Sanset ale ja mialem przyjemnosc grac (swietnie sie gralo w Burnout dzieki spustom na padzie) a mimo to spiewam tak dalej

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2003, 14:13:43 pm »
etam bo sie nie nasz;d takie gry jak DOA3, halo ,pgr, i inne dają rade
ja np. namiętnie męcze teraz Freedom Fighters (polecam ponad wszatstko!) choc jest na wszystkie konsole na exsie znów wypada naj (jak kazda multiplatforma...)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2003, 14:33:35 pm »
Na początku X byłem w fanatycznej opozycji
z czasem jednak wyluzowałem i na dzień dzisiejszy
planuję kupno owego monstera...

Anonymous

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 02, 2003, 15:15:41 pm »
X to dla mnie przede wszystkim underground i choć nie mam swojego to pomagam mojemu kumplowi (mom PS2) w różnych emulatorkach itp. Choć nie twierdzę, że niektóre giery są za... super. Vide Halo i Morrowind. Yeah. W cale się nie boję. Come get some!!!

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 02, 2003, 15:37:04 pm »
Sansi wlasnie czekam na paczuszke z Freedom Fighters i Colinem 4, wiec niedlugo recka [ps 2 ver. :)] Dla mnie najciekawiej na Xa zapowiadalo sie Fable, a teraz w temacie glucho i cihco. Jak znamy Molyneuxa gra wyjdzie za 11 lat i nie bedzie juz wtedy zadna rewelka, ale odbiegamy od tematu.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Bebop

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 02, 2003, 22:58:13 pm »
Co racja to racja - pograj i pokochaj.
Ja tam do Xa nie miałem awersji (no moze na początku - przy ogloszeniu ze powstaje nowa konsola i robi ja Microsoft ;) )
Kupiłem Xa jako drugiego next-gena (po PS2) i... jest super.
Przebija PS2 pod kazdym PRAWIE wzgledem (PS2 ma większa rożnorodnosc gier - i to tyle).
Gry takie jak KOTOR i Halo to cuda :D.

:::SIGNATURE DSGN:::

NY_PiXO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 08, 2003, 23:42:50 pm »
z X'em miałem dłuższą stycznosć i powiem tak , niepodoba mi się ta konsola , ... tak tak wiem ale starałem się być jaknajbardziej obiektywny i mając go w domku , starałem się zapomnieć kto jest pomyslodawcą  :)

od początku , potężne gabaryty jak dlamnie są ogromnym minusem , wiadomo kwestia gustu ale chyba niewiele osub chiało by mieć na półce "magnetowid po sterydach"(gdzie tam się wkłada te VHS  :wink:  :twisted: ) mając do wyboru stylowego gacka(choć fiolet jest fe) czy eleganckie PS2 , jeśli chodzi o desting no to yu jest znacznie lepiej X prezentuje się całkiem okazale , choć moim skromnym zadniem tu również przgrywa

ale wygląd to zaledwie 1/3,1/4 sukcesu reszta to soft,przyjemność grania , dodatki

soft-jak dlamnie tu jest tragedia , coprawda ostatnim czasy się zaniedbuje i nieznam dobrze biblioteki jaką X-Wideo dysponuje , ale składa się ona głównie z multi platformowych tytółów oraz dużej ilości kiepskich exkluziwów(jak to się pisze  :? ) i chyba natym polegał plan me.Gaitsa  bowiem konwersje są "ciut" lepsze na X'sia co może przekonać co niektórych do wybrania właśnie tej konsoli
teraz inna sprawa czy warto , dla mnie jak najbardziej nie nieco lepsza grafika/lepsza muzyka to nie to co super ekskluziwy(GT4,Zeldziocha) no chyba że ktoś jescze niema konsoli , ale mnie nietyklko to zniechęciło do X'a

miodzio-przedewszystkim pad jak cegła można gwoździe nim wbijać , najgorszy na jakim wżyciu grałem tragedia , choć jasne można sobie załatwić inny , ale ten pad mnie poprostu dobił

ciekawe ciekawostki-DVD,twardy dysk,jaquzi... itd. to mnie niebawi , konsola ma być dogrania to sie dlamnie liczy przedewszystkim

a teraz krótko czemu nielubimy X'a
1 bo to Microsoft
2 bo jest najślilniejszy i niepotrafi tego wykorzystać/kibicujemy słabszym(taka natura człowieka :wink: )
3a bo unas w kraju jest masa rastaPSXmanów którzy z racji kultu kibicują Sony
3b bo jak się polubi nientendo to już tak napoważnie
3c a X jest swieży i dopiero zdobywa wyznawców(zresztą większość z nich to poważni radykałowie :wink: )

i tyle  :)
NBA i Love this game

paroofa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 09, 2003, 13:18:18 pm »
1. IMO to PS2 wygląda jak przestarzałe wideo, ale o gustach się nie dyskutuje :).
2. Jeżeli nie znasz dobrze biblioteki gier na Xb, to dlaczego mówisz, że to jest tragedia? Na Kloca jest maaasa b. dobrych exclusive'ów, wystarczy się rozejrzeć, a na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie
paroofa at mixer dot one dot pl
http://www.wpzr.jo.pl zapraszam

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 09, 2003, 13:20:42 pm »
ja X'a się nie boję , boję sie tylko polityki Billa polegającej na wykupywaniu developerów i serii gier :|

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Racja
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2003, 14:38:19 pm »
Nie podaruję za nic w świecie Oddworld Inhabitatns, że odeszli od PS2. Abe rządził  :evil:

NY_PiXO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 09, 2003, 14:40:32 pm »
Cytuj
1. IMO to PS2 wygląda jak przestarzałe wideo, ale o gustach się nie dyskutuje

jasne że o gustach się nie dyskutuje ,ale fakt faktem jest że X od PSacza2 jest o wiele większy i właśnie dlatego zasłóżył sobie umnie na miano "Wideo na Strydach" , bo jak pisałem puźniej
Cytuj
jeśli chodzi o desting no to yu jest znacznie lepiej X prezentuje się całkiem okazale




Cytuj
2. Jeżeli nie znasz dobrze biblioteki gier na Xb, to dlaczego mówisz, że to jest tragedia? Na Kloca jest maaasa b. dobrych exclusive'ów, wystarczy się rozejrzeć, a na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.


no właśnie chodzi oto że ich nieznalazłem ,mało tego niesłyszałem o żadnym(poza ProjektGotham w którego grałem i nieco mnie zawiudł) choć tu to naprawde kwestia gustu i niema co się spierać , natomiast uważam że PS2 czy GC ma lepsze Excluziwy , natomiast X ma oprucz swoich ex wszytskie pozostałe tytuły
NBA i Love this game

paroofa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2003, 02:28:43 am »
Cytat: "NY_PiXO"
Cytuj
1. IMO to PS2 wygląda jak przestarzałe wideo, ale o gustach się nie dyskutuje

jasne że o gustach się nie dyskutuje ,ale fakt faktem jest że X od PSacza2 jest o wiele większy i właśnie dlatego zasłóżył sobie umnie na miano "Wideo na Strydach" , bo jak pisałem puźniej
Cytuj
jeśli chodzi o desting no to yu jest znacznie lepiej X prezentuje się całkiem okazale


A pozniej dodałeś, że wygląda on mimo to nagorzej z całej trójki:). Może się źle zrozumieliśmy, ale ja pod słowem 'wideo' zrozumiałem, że chodzi Ci o wygląd konsoli - a tu to PS2 IMO jest jak wideo.

Cytat: "NY_PiXO"
Cytuj
2. Jeżeli nie znasz dobrze biblioteki gier na Xb, to dlaczego mówisz, że to jest tragedia? Na Kloca jest maaasa b. dobrych exclusive'ów, wystarczy się rozejrzeć, a na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.


no właśnie chodzi oto że ich nieznalazłem ,mało tego niesłyszałem o żadnym(poza ProjektGotham w którego grałem i nieco mnie zawiudł) choć tu to naprawde kwestia gustu i niema co się spierać , natomiast uważam że PS2 czy GC ma lepsze Excluziwy , natomiast X ma oprucz swoich ex wszytskie pozostałe tytuły


No niech Ci będzie:).
Pozdrawiam serdecznie
paroofa at mixer dot one dot pl
http://www.wpzr.jo.pl zapraszam

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Piraty
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 27, 2003, 23:39:24 pm »
Heh większość naszych cudownych współplemieńców chciałoby pewnie X'a przerobić, a skoro nie ma go nawet oficjalnie w Polsce to kto się będzie męczył skoro PS2 jest łatwiejsze do zdobycia i wyposażenia. No i do tego X jest konsolką Billa więc pewnie zasysa, bo to Microsoft czyli ma Windowsa i jest komputerem. Taaa :evil:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2003, 20:25:28 pm »
Nie rozumiem. Podobno rynek dzieli się tak:
1.PS2
2.GBA
3.XBOX,GCN
a na FGO(Forum GameOnly- fajny skrót) jest tak:
1.GCN
2.PS2
3.GBA
4.XBOX

dziwne...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 02, 2005, 15:35:20 pm »
Kiedys rowniez obawialem sie X- box'a- obawialem sie, ze gdy go kupie to nie polapie sie w tych wszytskich dashboardach itp. Jednak teraz, gdy juz mam X- box'a, wiem, ze moje obawy byly zbedne.

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 03, 2005, 02:09:20 am »
Jak Microsoft ogłosił że zamierza wydać swoją konsolę to marzyłem aby zbankrutowali przez nią :twisted: , myślałem że będzie to zafajdany PC trzeba go będzie co 3 miesiące upgrade-ować , zdanie zmieniłem po premierze i ze względu na wsparcie jap developerów : Segi , Namco ,Konami i innych . Dziś uważam że Xbox  jest najepszym produktem stworzonym przez Microsoft , zupełne przeciwieństwo Windowsa i PC (bezawaryjny i banalny w obsłudze z olbrzymimi możliwościami , pomimo PC-towych bebechów :)
sws

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 03, 2005, 06:25:00 am »
Ja także nie czułem jakiejś sympatii do tego produktu Microsoftu do czasu gdy poczułem, że gry na PS2 przestały mi się podobać (chwila gry i precz na allegro). PS2, która zaczęła się dodatkowo psuć mimo nieużywania piratów spoczywa teraz w szafie a kolekcja gier na nią kurczy się z dnia na dzień. Xbox to powiew świeżości jakiego życzę każdemu graczowi.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:02:20 pm »
prawda... ludzie nie wiedzą ile tracą nie wiedząc ze istnieje xbox, ale powoli sie to zmienia.W koncu psx/ps2 jesy potwornie reklamowany zwłaszcza w polsce (a reklam xboxa brak) - wiec jest jak jest (ale jesli ktos nie jest zapatrzonym w tekkena czy mgs, to widzac w sklepie i grając chwile na ps2 i xbox, raczej nie kupi ps2, zwłaszcza ze cena identyczna* .No chyba ze ma słaby wzrok albo kolega jest "trendy" i ma juz ps2.... :roll:

*xbox jest tanszy jednak (wbudowana memorka)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:19:01 pm »
Cytat: "siudym"
prawda... ludzie nie wiedzą ile tracą nie wiedząc ze istnieje xbox, ale powoli sie to zmienia.W koncu psx/ps2 jesy potwornie reklamowany zwłaszcza w polsce (a reklam xboxa brak) - wiec jest jak jest (ale jesli ktos nie jest zapatrzonym w tekkena czy mgs, to widzac w sklepie i grając chwile na ps2 i xbox, raczej nie kupi ps2, zwłaszcza ze cena identyczna* .No chyba ze ma słaby wzrok albo kolega jest "trendy" i ma juz ps2.... :roll:

*xbox jest tanszy jednak (wbudowana memorka)

*Oraz mozliwosc grania na necie bez koniecznosci kupowania dodatkowego sprzetu.

A dlaczego np. w Empikach nie wystawia standow z X-box'em? Ostatnio w empiku byly 4 stoiska z PS2, 2 z NGC i jeden z dual screenem i GBA SP, a z X- box'em zadnego. I tylkoe jeden regal poswiecony na gry i akcesooria.

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 06, 2005, 17:56:24 pm »
Wiesz czemu ? bo w Polsce nie wiedzą że takie coś istnieje :P Poprostu nie ma u nas Xboxa oficalnie , a M$ Polska olewa to  :roll:
When dreams become truth... Play Station 3

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 06, 2005, 18:42:53 pm »
Prawda  jest taka ,ze Microsoft olal sobie nasz ''bogaty'' kraj no coz maja wkoncu doswiadczenia z naszym pirackim rynkiem :)
Jesli chodzi o temat to ludzie na nowe zawsze innaczej patrza ,ale czy to jest strach nie sadze raczej jest to ignorancja 8)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 07, 2005, 18:36:17 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "siudym"
prawda... ludzie nie wiedzą ile tracą nie wiedząc ze istnieje xbox, ale powoli sie to zmienia.W koncu psx/ps2 jesy potwornie reklamowany zwłaszcza w polsce (a reklam xboxa brak) - wiec jest jak jest (ale jesli ktos nie jest zapatrzonym w tekkena czy mgs, to widzac w sklepie i grając chwile na ps2 i xbox, raczej nie kupi ps2, zwłaszcza ze cena identyczna* .No chyba ze ma słaby wzrok albo kolega jest "trendy" i ma juz ps2.... :roll:

*xbox jest tanszy jednak (wbudowana memorka)

*Oraz mozliwosc grania na necie bez koniecznosci kupowania dodatkowego sprzetu.

A dlaczego np. w Empikach nie wystawia standow z X-box'em? Ostatnio w empiku byly 4 stoiska z PS2, 2 z NGC i jeden z dual screenem i GBA SP, a z X- box'em zadnego. I tylkoe jeden regal poswiecony na gry i akcesooria.


**wiem wiem, ale nie uwzgledniłem NETU ze wzgledu ze PStwo ma juz karte sieciową wbudowaną. No ale to wiadomy fakt,  ze jednak posiadacze zwyklego PS2 musza jeszcze ok 150zł na NETWORK adapter wywalic.

Player01

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 07, 2005, 20:08:52 pm »
Fakt faktem ze w Polsce ludzie wola grac w dobre gry.
Teraz albo sie kupuje kompa dla grafy, albo PS2 dla gier.
Jak mowilem kumplowi zeby kupil XBox'a zamiast PS2 i jako argument podalem lepsza grafe i online to sie zaczal smiac (mimo tego ze to "PeCetowiec"). Powiedzial mi ze grafe i online ma na kompie, chce sprzet na ktorym sa najlepsze gry.
Poza tym dlaczego nie dodaliscie ze za XBL sie placi grube $$? To sie nie liczy bo mamy wbudowana karte sieciowa?
Dla tych ktorzy chca sie klocic co do najlepszych gier, wystarczy porownac liczbe swietnych exclusivow na obie konsole (PS2 i XBox).
Ja skorzystalem z Gamerankings.com, bo jest to zlepka ocen, moglbym podac dane z gamespotu lub IGN ale mogloby to komus nieodpowiadac.
Wiec:
Na PS2 jest takich gier 15 (nie bylem pewny co do SSX i kilku innych gier). A na XBox'a jest ich (:!:) 5, smieszna sprawa.

BTW: Hubi niezle sie przekonwertowales :wink: .

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 02, 2005, 17:01:19 pm »
Mam pytanko.Który laser od X Boxa jest najgorszy bo niepamiętam :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 02, 2005, 18:21:03 pm »
Chyba Thomson... Mój Phillips odczytuje wszystko bez zarzutu (aczkolwiek napęd karmię tylko grami oryginalnymi, więc mówię tylko o divxach, płytkach ze zdjęcia itp.), ale ponoć najlepszy jest Samsung.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 02, 2005, 20:11:15 pm »
Samsung, potem Philips,Thomson, a tak między 2 a 3 to jest LG Hitachi.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 12, 2005, 16:04:30 pm »
Dzięki.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 12, 2005, 16:10:15 pm »
mam Philipsa i jest super! czyta wszytstko nawet to co moj PC nie daje rady 8)

Ostatnio miałem płytę DVD "Hawk" z trailerami i moj PC z DVDR Samsunga nie chciał odczytać (pokazywało sie info ze jest to płyta AudioCD...) i co zrobiłem??  :lol:  Podpiełem XBOXA pod FTP i przez niego zgrywałem dane z płyty na PC..... 8)  Norrmalnie szok... :wink:

Player01

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 12, 2005, 17:28:03 pm »
:schock: na mojej Thompsonowej scenie nad wyraz czesto wystepowal pan D.R.E.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 12, 2005, 17:31:50 pm »
Cytat: "Player01"
:schock: na mojej Thompsonowej scenie nad wyraz czesto wystepowal pan D.R.E.


trzeba było nie kupywac konsoli z Thompsonem 8)
Moj Philips chodzi ja burza. A pan D.R.E ??? Kto to jest bo nie znam 8) :wink:

Misterbuu

  • Gość
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 12, 2005, 20:25:52 pm »
Philipsy i Samsungi to najlepsze napedy do Xboxa...Niestety Thompsony to nagorsze są:(Ja osobiście mam Philipsa...A właśnie nie wiem dlaczego ale razem z kumplem kupowaliśmy konsole(praktycznie jednoczeście),mamy identyczne napędy,a jednak są róznice...Wiecie gdy się włącza konsole to słychać trzy charakterystyczne dzwięki z napędu...I nie wiem dlaczego u mojego kumpla dziwęki te są szybssze...czy może to być spowodowane tym że zdarzyło mi się już pare razy włożyć do konsoli porysowaną płytę???Odpowiedzcie prosze...<Do modów:jakby coś było nie tak to przenieście do działu POMOC-z góry dzięki>

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 18, 2005, 11:34:56 am »
W konsoli 1.6 napędy rożnią się jedynie tym że tylko Philipsy czytają CD-ry (Samsungi i LG Hitachi nie)
W starszych konsolach Samsungi są najlepsze i czytają wszystko jak leci

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 18, 2005, 11:50:10 am »
Nowe Samsungi czytają podobno CD-RW

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Czemu boimy się Xboxa??
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 18, 2005, 12:53:01 pm »
CD-rw czytają wszystkie trzy rodzaje napędów w konsolach 1.6. Ale CD-r czyta tylko Philips