Autor Wątek: Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!  (Przeczytany 56128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:02:33 am »
Raczej dla smiechu ten temat, bo smieszne jest jesli zaslepiony pecetowiec nie widzi nic poza nim  i mówi, że ma duzo lepszą grafe i wiele wiecej gier. Niech zagrają w Burnouta 3, czy cos innego i powiedzą czy dalej konsole są dupne ;p
Przeciez pecetowcy tez sie nasmiewaja z konsolowców O_o :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

bo_pc

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:08:56 am »
Ako
Ale wszystkie te dyskusje rozpoczynaja konsolowce :P A co do grafy to prawda, na PC jest duzo lepsza, a co do wiekszej ilosci gier... hm... jakby policzyc wszystkie gry (razem z tymi freeware ;D) to faktycznie bedzie duuuuuzooo wiecej niz na konsolach  :mrgreen:  :twisted:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:12:19 am »
Qwa, nie mamy 300 wersji space invaders, DSJ i tyyyylu fajnych gierek flashowych :D
Konsolowcy rozpoczynaja dyskusje? Pierwsze slysze :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:16:24 am »
Cytuj
xellos: No czyli pad jednak jest gorszy do FPS ^^

Na ile jeszcze mam sposobów napisać, że jest lepszy?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:27:10 am »
Cytat: "xelloss"
Cytuj
xellos: No czyli pad jednak jest gorszy do FPS ^^

Na ile jeszcze mam sposobów napisać, że jest lepszy?


no nie wiem czy lepszy, chociaz w halo na xboxie gralo mi sie bardzo dobrze, to na myszce i klawiaturze bylo by bardziej dokladnie...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpnia 31, 2005, 00:34:30 am »
Może jestem ślepy, ale coś mi się zdaje bo_pc, że tamat założono po to, żeby ponabijać się z najbardziej rażących błędów popełnianych prze graczy korzystających wyjącznie z kompów, którzy próbują zabierać głos w sprawie konsol. Nie chodziło o żadne podbudowywanie kto ma lepszy sprzęt i dlaczego i na czym gra będzie chodziła - czyli o te wszystkie elemnty bez których rynek pc nie istnieje. No i może jestem wyjątkiem, ale grając na konsoli lubie sobie popatrzeć na ładną oprawę, z płynną animacją. I w większości przypadków nie ma z tym problemu. A, że czasami nie wygląda to tak ładnie jakby mogło? Trudno, i tak się tego nie zmieni, więc nie ma co tego rozstząsać, lepiej skoncentrować się na zabawie.

A po za tym.... Nieco zabawnie wygląda mi pisanie, że sterowanie w fps'ach jest kwestią przyzwyczajenia, pod wszakże warunkiem, że będzie się grało przy pomocy klawiatury i myszy...

Tarniak

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpnia 31, 2005, 09:51:19 am »
Cytat: "bo_pc"
"Smiejemy sie z PC", "PC to gowno" itd., natomiast na forach PC-owych mozna spotkac co najwyzej: "Czego mozemy zazdroscic konsolowcom" ew. "Konwersje z konsol" :P

LOL, w życiu nie widziałem na forach konsolowych liczących więcej niż 10 użytkowników żeby odchodziły takie manany, raz byłem na forum wp, to jak przeczytałem, że "na zachodzie robią konsolę, które mają net" (kilka miesięcy temu :roll:) to zwymiotowałem na monitor. Nie znam konsolowca ignoranta, natomiast peceiarz, owszem.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpnia 31, 2005, 10:05:30 am »
Już to pisałem i napisze raz jeszcze: konsolowiec ma rozeznanie i o konsoli, i o pececie. W końcu niemal sto procent posiadaczy konsol ma PC, także wie, co to znaczy zawieszanie się itp. itd. Konsolowiec wie konkretnie o pececie. Natomiast pecetowiec? Co on może wiedzieć o konsoli, skoro duża ich liczba zna konsole tylko z internetu? Niektórzy w ogóle nie grali, a udają znawców w tym temacie. I tu jest pies pogrzebany właśnie - konsolowcy mają i konsole i PC, a pecetowcy tylko pieca. Konsolowcy - full rozeznanie. Pecetowcy - half.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpnia 31, 2005, 17:43:34 pm »
Cytat: "djprodigy"
Już to pisałem i napisze raz jeszcze: konsolowiec ma rozeznanie i o konsoli, i o pececie.
Wstyd się przyznać, ale ja nie mam zielonego pojęcia o elektronice PieCa i konsol. Możecie mi walić takie zagadnienia jak np. 3-rdzeniowy procek, CPU itp. a i tak nie wiem o co chodzi jakby bo w końcu nie miałem jak się o tym nauczyć skoro na informatyce moja głupia baba nie potrafiłą w ogóle uczyć o tym i owym.
Cytuj
W końcu niemal sto procent posiadaczy konsol ma PC, także wie, co to znaczy zawieszanie się itp. itd. Konsolowiec wie konkretnie o pececie.
Prawie, ale masz rację, coraz więcej konsolowców ma komputer z internetem w odmu, także ja ~_^.
Cytuj
Natomiast pecetowiec? Co on może wiedzieć o konsoli, skoro duża ich liczba zna konsole tylko z internetu?
W robocie nie chłopaki w ogóle zbytnio nie mieli pojęcia o konsolach dopuki się tam nie pojawiłem, niektórzy nawet myśleli, że Mario jest na PlayStation. W budzie to już w ogóle był kretynizm. W drugiej LO chłopaki mówili, że od GBA jest lepszy Pegazus :lol: , a w gimnazjum taki jeden zarozumiały i śmierdzący sK8 co to dostał na konkursie inforamtycznym nagrodę za zrobienie własnego konta e-mail śmiał się ze mnie, że gram na PSX'ie ( na stos ze wszystkimi sK8'AMI!!! :twisted:  )
Cytuj
Niektórzy w ogóle nie grali, a udają znawców w tym temacie. I tu jest pies pogrzebany właśnie - konsolowcy mają i konsole i PC, a pecetowcy tylko pieca.
O tak, już wyżej o tym pisałem, że się nie znają.
Cytuj
Konsolowcy - full rozeznanie. Pecetowcy - half.
Kurde, znów mnie dopada kompleks niższości

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpnia 31, 2005, 18:10:00 pm »
Niestety cała moja klasa to pececiarze :( Opiszę kilka przykładów niewiedzy pececiarzy o konsolach:
1.Pewnego dnia przyniosłem PSX Extreme do szkoły z recenzją DMC1 na co jeden patrząc na screeny  zaczyna się ze mną kłócić, że nie wie po co te Japońce robiły PS2 skoro ta gra(DMC1) chodzi u jego kumpla na PSX'sie! Koleś dostał w końcu po mordzie :twisted:
2.Znowu szkoła. Kumpel: Wiesz co Sowa nie wiem po co  ci te maszynki w domu skoro ja mam emulator PS2 na kompie i mogę pograć w te gry na kompie co ty nie wydawając kasy na konsole, a niedługa będę miał też emulator X-a. No dobra na drugi dzięń poszedłem do niego i mówie: No to pokaż mi jakąś grę na emulatorze. Na co on odpowiada nie moge bo musiałem kompa formatować!(Co za kłamca!)
AAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ CCCCCIIIIIIIIIIIIIIIIII PEEEEEEECECIAŻE!!!!!!!!!!!! :D

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpnia 31, 2005, 19:33:49 pm »
Cytat: "Joshimitsu"
djprodigy napisał:
Już to pisałem i napisze raz jeszcze: konsolowiec ma rozeznanie i o konsoli, i o pececie.
Wstyd się przyznać, ale ja nie mam zielonego pojęcia o elektronice PieCa i konsol. Możecie mi walić takie zagadnienia jak np. 3-rdzeniowy procek, CPU itp. a i tak nie wiem o co chodzi jakby bo w końcu nie miałem jak się o tym nauczyć skoro na informatyce moja głupia baba nie potrafiłą w ogóle uczyć o tym i owym.


Wiesz Joshi, chodziło mi raczej o rozeznanie growe i ogólne, typu obsługa itp., niekoniecznie związane z "wnętrznością" komputera.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpnia 31, 2005, 21:15:33 pm »
Odnośnie tematu...no to śmiechawa...
ŁAAAHAHAHAHAHAHAHA  PCTOWIEC ŁAHAHAHAHAHAHA   BOKI ZRYWAĆ... :wink:  :wink:  :wink:
Żal mi tych ludzi poprostu i po co sie wypowiadać...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #252 dnia: Września 01, 2005, 11:06:31 am »
a mnie jest zal Ciebie.  :roll:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #253 dnia: Września 01, 2005, 11:46:54 am »
Cytat: "Joshimitsu"
się przyznać, ale ja nie mam zielonego pojęcia o elektronice PieCa i konsol. Możecie mi walić takie zagadnienia jak np. 3-rdzeniowy procek, CPU itp. a i tak nie wiem o co chodzi jakby bo w końcu nie miałem jak się o tym nauczyć skoro na informatyce moja głupia baba nie potrafiłą w ogóle uczyć o tym i owym.


Off:
Moja babka na infie jak ja shadowek zapytal
- Ile mhz ma ten procek
-EE...O...Y... To jest ściśle tajne!
:P
On:
Ja tez sie na tym nie znam i nie czuje potrzeby byc obeznanym w temacie...
Gramw koncu w gry a nie w procesory :P

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #254 dnia: Września 01, 2005, 11:53:47 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Odnośnie tematu...no to śmiechawa...
ŁAAAHAHAHAHAHAHAHA  PCTOWIEC ŁAHAHAHAHAHAHA   BOKI ZRYWAĆ... :wink:  :wink:  :wink:
Żal mi tych ludzi poprostu i po co sie wypowiadać...


to po co sie wypowiadasz?????????????? mi zal jest tylko pececiarzy ignorantow, a nie wszyscy sa tacy......

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #255 dnia: Września 01, 2005, 12:25:16 pm »
Właśnie mam jednego kumpla,który zawsze jechał na pececie,a często wymiata,ze mną w różne szpile na konsoli,i zawsze je chwali.
Więc nie należy nawijać,że wszyscy blacharze są źli bo są też,tacy co nie mają konsol a bardzo je szanują :?

Ale są,też zapatrzone w siebie ciule co ztyrają,każdą grę na konsolę,nawet dobrze jej nie poznając.
Poprostu kwestia ludzi i tyle

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #256 dnia: Września 01, 2005, 12:27:19 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
Odnośnie tematu...no to śmiechawa...
ŁAAAHAHAHAHAHAHAHA  PCTOWIEC ŁAHAHAHAHAHAHA   BOKI ZRYWAĆ... :wink:  :wink:  :wink:
Żal mi tych ludzi poprostu i po co sie wypowiadać...


to po co sie wypowiadasz?????????????? mi zal jest tylko pececiarzy ignorantow, a nie wszyscy sa tacy......

Rozumiem graczy PCtowych jeśli grają w strategie i strzelanki...a taki co gra w Prince 2 i mówi że konsola jest denna no to wybaczcie...na stos!

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #257 dnia: Września 01, 2005, 12:57:19 pm »
A moj kolega [ktorego nie ma na tym forum, ale chyba zaprosze, bo wreszcie ma stalego neta] zawsze gral na PC, ale jakies 3 lata temu przekonalem go do zakupu GBA. Swego czasu wyrażał nawet chęć kupna X'a, ale jakoś mu sie to odwidziało ;)

Zreszta rasizm platformowy jest bezsensowny, co za roznica, na czym sie gra? Liczy sie pasja do elektronicznej rozrywki, nie sadzcie? Takie wojenki moga rozprzestrzeniac tylko ludzie, co nigdy nie grali na konsolach, albo ludzie ktorzy nie posiadaja jakiegos sprzetu i sa z tego powodu zazdrosni ;] Smiesza mnie tacy ludzie, ot co mam do powiedzenia na ten temat.

lupinator

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #258 dnia: Września 01, 2005, 13:01:25 pm »
Wojna PC vs. Konsola jest jeszcze zrozumiała ale wojna
Konsola vs. Konsola to totalny absurd

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #259 dnia: Września 01, 2005, 14:52:50 pm »
Cytat: "Desser"
Zreszta rasizm platformowy jest bezsensowny, co za roznica, na czym sie gra? Liczy sie pasja do elektronicznej rozrywki, nie sadzcie?


W tym momencie przypomina mi sie jedno z pierwszych hasel GO, a brzmialo cos jak "niewazne na czym grasz, liczy sie tylko gra - GameOnly"  :lol:  To mialo byc wytlumaczenie skad sie wziela taka nazwa  :wink:

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #260 dnia: Września 01, 2005, 15:13:51 pm »
Cytat: "lupinator"
Wojna PC vs. Konsola jest jeszcze zrozumiała ale wojna
Konsola vs. Konsola to totalny absurd


dla mnie żadna z wojen nie jest zrozumiała. PC'owcy wyzywają konsole ze mogą tylko grać a konsolowcy że PC ma cienkie gy. Ale po co to? tego nie rozumiem

lupinator

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #261 dnia: Września 01, 2005, 15:17:49 pm »
Raczej PC'towcy zaczeli tę wojne i to oni powinni ją skończyć, rozpoczeli ją pewnie z zazdrości :)

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #262 dnia: Września 01, 2005, 15:26:41 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Odnośnie tematu...no to śmiechawa...
ŁAAAHAHAHAHAHAHAHA PCTOWIEC ŁAHAHAHAHAHAHA BOKI ZRYWAĆ...    
Żal mi tych ludzi poprostu i po co sie wypowiadać...


Pedro nie napinaj tak klaty podczas tego śmiania się, bo pękniesz jeszcze xD

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #263 dnia: Września 01, 2005, 17:06:08 pm »
Cytat: "djprodigy"

Wiesz Joshi, chodziło mi raczej o rozeznanie growe i ogólne, typu obsługa itp., niekoniecznie związane z "wnętrznością" komputera.

Ops... Ftopa, przepraszam. Ale co do rozeznania growego to niekoniecznie. Jak się okazuje na PC jest trochę gier w konsolowym stylu. Część z nich jak np. MGS, Sonic czy Rayman jest na konsolach, a część jak np. czysto-PC'towe wyścigi kartów to popłuczyny po konsolowych wyścigówkach w tym stylu ( jak np. Mario Kart czy CTR ). Do czego zmierzam?? Ano do tego, że ja jako świerzo-upieczony konsolowiec sądziłem, że na PC są tylko FPS'y, RTS'y i gry ekonomiczne. Dopiero po czasie zacząłem zauważać inne gry. Część z nich ku mojemu zadowoleniu ukazała się na PC, a część jeszcze nie ( trochę szkoda ). Ale ogólnie ( tu już potwierdzając Wasze zdanie )  brakuje mi konsolowych klimatów. Fakt, jest tam kilka platformówek w które chętnie bym zagrał, ale bijatyki to już porażka, brakuje tam gier typu "Party Game", wyścigi gokartów to marnizna ( już lepiej zrobicie jak kupicie CTTR w ciemno - efetk i tak będzie lepszy niezależnie od tego czy będzie to gniot czy przynajmnie dobra gra ), nie ma gier takich jak Eye Toy Play ( i chyba nie będzie ), ani mordobić dla czterech graczy, czy w końcu jajcarskich sportówek - czyli ogólnie wszystkiego tego co lubię. Owszem są strzelanki FPP, RTS'y, strategie ekonomiczne - ale ja ich nie trawię. No dobra, zszedłem z tematu jaki chciałem poruszyć. Ano chciałem rzec, że nie każdy konsolowiec ma pojęcie o software na PC, ale i tak sądząc z mojego punktu widzenia niczego nie traci.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #264 dnia: Września 01, 2005, 17:24:15 pm »
Cytat: "lupinator"
Wojna PC vs. Konsola jest jeszcze zrozumiała ale wojna
Konsola vs. Konsola to totalny absurd

Dla mnie każda wojna to Absurd. Każdy gra na czym chce albo na czym może. Jeśli jemu to nie przeszkadza ze gra na PC to poco komuś innemu (np. konsolowcowi)ma to przeszkadzać?

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #265 dnia: Września 01, 2005, 17:26:56 pm »
Wojna prowadzi do nienawiśći, nienawiść do przemocy, przemoc do kłamstwa a kłamstwo do ciemnej strony mocy...

lupinator

  • Gość
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #266 dnia: Września 01, 2005, 17:30:50 pm »
Cytat: "Arcadio"
Wojna prowadzi do nienawiśći, nienawiść do przemocy, przemoc do kłamstwa a kłamstwo do ciemnej strony mocy...


Ja bym to powiedział tak :

Wojna prowadzi do nienawiśći, nienawiść do przemocy, przemoc do kłamstwa, kłamstwo do wp.pl, wp.pl do debili, debile do wojny, wojna do nienawiśći, nienawiść do przemocy, przemoc do kłamstwa, kłamstwo do wp.pl, wp.pl do debili, debile do wojny i tak w kółko :)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #267 dnia: Września 03, 2005, 17:38:23 pm »
No cóż, ukoronuje temat mądrym wywodem zaczerpniętym z ultimy:
"Ja tam kupie PES 5 na PS2 i fife 06 na PC trza to pogodzic!!! :) Mimo to nie wiem po co fifa wychodzi tez na PS2 wiadomo ze konsolowcy beda narzekac na przebieg rozgrywki ktora rzeczywiscie nie dorownuje tej z pro evo jednak calosc jak zwykle bedzie wyczes i bedzie ogolem lepsze od PES 5!!!! (licencje, ponad 16 tys prawdziwych graczy, okna transferowe treningi roznorodnosc turniejow i najlepsiejsa grafa!!!) Wiadomo jednak ze fifa to gra dla blaszakomanow i kupywanie jej na PS2 mija sie z celem a do netu tez trza miec porzadny dostep (Prototyp konami z multiplejem do pro evo jak to zwykle bywa z innowacjami bedzie pewnie niedopracowany)"

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #268 dnia: Września 04, 2005, 03:12:11 am »
Cytat: "dcf"
No cóż, ukoronuje temat mądrym wywodem zaczerpniętym z ultimy:
"Ja tam kupie PES 5 na PS2 i fife 06 na PC trza to pogodzic!!! :) Mimo to nie wiem po co fifa wychodzi tez na PS2 wiadomo ze konsolowcy beda narzekac na przebieg rozgrywki ktora rzeczywiscie nie dorownuje tej z pro evo jednak calosc jak zwykle bedzie wyczes i bedzie ogolem lepsze od PES 5!!!! (licencje, ponad 16 tys prawdziwych graczy, okna transferowe treningi roznorodnosc turniejow i najlepsiejsa grafa!!!) Wiadomo jednak ze fifa to gra dla blaszakomanow i kupywanie jej na PS2 mija sie z celem a do netu tez trza miec porzadny dostep (Prototyp konami z multiplejem do pro evo jak to zwykle bywa z innowacjami bedzie pewnie niedopracowany)"


Licencje nawet najbardziej aktualne i dokładne ten koleś może sobie wsadzić w buty jeśli gameplay kuleje i jest tylko ozdobnikiem serii. WE/PES ma to COŚ czym piłka nożna jest NAPRAWDĘ. Nie trzeba się wysilać by ją pokochać. PCtowcy powinni się skoncentrować na dostępnych właśnie na ich sprzęt odslonach PES (3&4).

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #269 dnia: Września 17, 2005, 18:08:05 pm »
śmiejmy sie :D  :D  :D  :D  (śmiech to zdrowie) Z pecetowców oczywiście
barca rulez!!

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #270 dnia: Września 17, 2005, 18:12:05 pm »
Cytat: "yap"
Cytat: "dcf"
No cóż, ukoronuje temat mądrym wywodem zaczerpniętym z ultimy:
"Ja tam kupie PES 5 na PS2 i fife 06 na PC trza to pogodzic!!! :) Mimo to nie wiem po co fifa wychodzi tez na PS2 wiadomo ze konsolowcy beda narzekac na przebieg rozgrywki ktora rzeczywiscie nie dorownuje tej z pro evo jednak calosc jak zwykle bedzie wyczes i bedzie ogolem lepsze od PES 5!!!! (licencje, ponad 16 tys prawdziwych graczy, okna transferowe treningi roznorodnosc turniejow i najlepsiejsa grafa!!!) Wiadomo jednak ze fifa to gra dla blaszakomanow i kupywanie jej na PS2 mija sie z celem a do netu tez trza miec porzadny dostep (Prototyp konami z multiplejem do pro evo jak to zwykle bywa z innowacjami bedzie pewnie niedopracowany)"


Licencje nawet najbardziej aktualne i dokładne ten koleś może sobie wsadzić w buty jeśli gameplay kuleje i jest tylko ozdobnikiem serii. WE/PES ma to COŚ czym piłka nożna jest NAPRAWDĘ. Nie trzeba się wysilać by ją pokochać. PCtowcy powinni się skoncentrować na dostępnych właśnie na ich sprzęt odslonach PES (3&4).



Święta prawda.PCty widzą tylko fife bo w inne piłki nie grali.No powiedzcie mi jaka jest inna piłeczka na pieca niż fifa,no nie ma.Fifa na blaszaku jest bez konkurencji i dlatego PCty tak bardzop ja kochaja.Bo była pierwsza nie...

skrzynia

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-05-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #271 dnia: Września 17, 2005, 21:36:52 pm »
Najgorsze jest to, ze oni twierdza, iz FIFA jest bardziej realistyczna od PESa. A to, ze mozna kilka bramek z przewrotki w ciagu meczu strzelic jest zupelnie normalne.
no comment

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #272 dnia: Września 17, 2005, 21:42:52 pm »
Cytat: "UFO"
Cytat: "yap"
Cytat: "dcf"
No cóż, ukoronuje temat mądrym wywodem zaczerpniętym z ultimy:
"Ja tam kupie PES 5 na PS2 i fife 06 na PC trza to pogodzic!!! :) Mimo to nie wiem po co fifa wychodzi tez na PS2 wiadomo ze konsolowcy beda narzekac na przebieg rozgrywki ktora rzeczywiscie nie dorownuje tej z pro evo jednak calosc jak zwykle bedzie wyczes i bedzie ogolem lepsze od PES 5!!!! (licencje, ponad 16 tys prawdziwych graczy, okna transferowe treningi roznorodnosc turniejow i najlepsiejsa grafa!!!) Wiadomo jednak ze fifa to gra dla blaszakomanow i kupywanie jej na PS2 mija sie z celem a do netu tez trza miec porzadny dostep (Prototyp konami z multiplejem do pro evo jak to zwykle bywa z innowacjami bedzie pewnie niedopracowany)"


Licencje nawet najbardziej aktualne i dokładne ten koleś może sobie wsadzić w buty jeśli gameplay kuleje i jest tylko ozdobnikiem serii. WE/PES ma to COŚ czym piłka nożna jest NAPRAWDĘ. Nie trzeba się wysilać by ją pokochać. PCtowcy powinni się skoncentrować na dostępnych właśnie na ich sprzęt odslonach PES (3&4).



Święta prawda.PCty widzą tylko fife bo w inne piłki nie grali.No powiedzcie mi jaka jest inna piłeczka na pieca niż fifa,no nie ma.Fifa na blaszaku jest bez konkurencji i dlatego PCty tak bardzop ja kochaja.Bo była pierwsza nie...

PES jest na PC, od 3 czesci...

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #273 dnia: Września 17, 2005, 21:44:14 pm »
No, ale klnięcie na Fifę też jest bez sensu.
Ja tam grałem w 2002 na PC, i to jest niestety ostatnia Fifa w którą dało się pograć, potem przebajerowali.

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #274 dnia: Września 17, 2005, 22:03:06 pm »
Śmiejmy się z pecetowców, a czy to nie trochę dziecinne? Szczególnie że konsolowcy też umią błysnąć takimi rewelacjami jak to że nowe konsole wyprzedzą pecety o 100 lat ;]

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #275 dnia: Września 17, 2005, 23:05:50 pm »
Ja tam wciąż nie rozumiem sensu tego tematu- z czego tu się śmiać?
"Graja w fifę- hahaha". ?????  :?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #276 dnia: Września 17, 2005, 23:13:19 pm »
PCtowcy to jest to! Co ma w głowie pstro. Nieno PC to tylko lubią gry na PC i mówią że są lepsze od konsol bo konsol niemaja.... A konsolowcy to pewnie dlatego że kompa do grania niemają... No ale mogę się mylić z tym drugim. Ja tam nawet lubie PCtowców bo cała moja klasa to PCetowcy....

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #277 dnia: Września 17, 2005, 23:31:03 pm »
No bosz... nikt tu nie mowi, ze ludzie ktorzy graja na PC to idioci. Niektorzy sa poprostu strasznie zaslepieni, wypowiadaja sie nie wiedzac NIC o temacie itd. Tyle, ze wiekszosci z nich nie mozna nazwac pecetowcami. Zapytaj sie ile gier ukonczyli w zyciu. Odpowiedz w wiekszosci przypadkow to jedna lub dwie. W mojej klasie w gimnazjum PeCetowcem moglbym nazwac jednego chlopa, na dodatek wcale bez klap na oczach ;) . Czesto gralem z nim na konsoli i mowil nawet, ze chetnie by sobie sprawil GC gdyby mial wiecej kasy. ;]

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #278 dnia: Września 18, 2005, 13:26:35 pm »
Cytat: "_Music"
Ja tam wciąż nie rozumiem sensu tego tematu- z czego tu się śmiać?
"Graja w fifę- hahaha". ?????  :?

Ja niestety też już  przestaję kapować.....

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Pośmiejmy się trochę z pecetowców!!
« Odpowiedź #279 dnia: Września 18, 2005, 13:38:19 pm »
Cytat: "Master_666"
PCtowcy to jest to! Co ma w głowie pstro. Nieno PC to tylko lubią gry na PC i mówią że są lepsze od konsol bo konsol niemaja.... A konsolowcy to pewnie dlatego że kompa do grania niemają... No ale mogę się mylić z tym drugim. Ja tam nawet lubie PCtowców bo cała moja klasa to PCetowcy....

Moja klasa też składa sie z samych pecetowców, tylko ja sie interesuje konsolami :cry: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple