Autor Wątek: Ninety-Nine Nights 2  (Przeczytany 3206 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ninety-Nine Nights 2
« dnia: Kwietnia 18, 2009, 17:20:25 pm »

Jak wiadomo kontynuacja powstaje juz od dluzszego czasu i ma zostac wydana jeszcze w tm roku, przynajmniej w KKW. Pojawily sie takze pierwsze screeny, w sumie to nie wiele na nich widac, ale zawsze cos. Mam nadzieje ze panowie z Q Entertainment ponownie uracza nas swietnymi projektami postaci jak i rewelacyjna muza, w sumie w gameplayu tez za duzo zmian bym nie wymagal, wazne aby N3:2 bylo bigger, better and more badass :) W pierwsza czesc zagrywalem sie dosyc mocno, dlatego tez niecierpliwie czekam na czesc druga.

Martwi mnie troche fakt ze na screenach jest tylko i wylacznie jedna postac, mam nadzieje ze w koncowym produkcie dostaniemy wiecej niz jednego bohatera. Dla przypomnienia dodam ze w czesci pierwszej mieliscmy szesciu herosow, plus jeden ukryty, mam nadzieje ze czesc druga takze bedzie oferowac podobna liczbe bohaterow.

Z tego co juz wiadomo to gra bedzie miala tryb co-op dla dwu graczy, i niestety smutna wiadomosc dla osob, ktore lubialy Inphvy, niestety nasza dama nie wystapi w czesci drugiej. Zastanawia mnie los reszty bohaterow, bo developer narazie milczy na ten temat.

No wlasnie, developer, wiadomo ze nad gra pracuje Q Entertainment, ale nikt nie pisze ze chlopcy tworza nowego N3: II razem z Feelplus, ludzmi, ktorzy maczali swoje palce przy Lost Odyssey, Infinite Undiscovery czy Star Ocean: The Last Hope. Taka wspolpraca moze wyjsc grze tylko na dobre. Trzymam mocno kciuki.
















Wiecej screenow znajdziecie pod tym adresem:
http://translate.google.com/translate?hl=en&ie=UTF-8&sl=ja&tl=en&u=http://www.famitsu.com/game/coming/1223591_1407.htm


Dla osob, ktore nigdy nie graly w czesc pierwsza, lub kompletnie o niej nie slyszaly, dla przypomnienia trailerek.
http://www.gametrailers.com/player/10683.html

Scan z Famitsu, na ktorym najprawdopodobniej widac druga grywalna postac.



EDIT: 04.18.09 Dodalem troche nowych informacji, artwork z gry i scan z Famitsu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2009, 20:28:48 pm wysłana przez _ReD_ »

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Ninety-Nine Nights 2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2009, 18:36:41 pm »
Wprawdzie grałem tylko w demo 1, ale koszenie setek wrogów jednym ciosem baaardzo mi się podobało. Czekam na 2.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Ninety-Nine Nights 2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2009, 19:53:24 pm »
Zapomnialem napisac ze z tego co juz wiadomo to gra bedzie miala tryb co-op dla dwu graczy, i niestety smutna wiadomosc dla osob, ktore lubialy Inphvy, niestety nasza dama nie wystapi w czesci drugiej. Zastanawia mnie los reszty bohaterow, bo developer narazie milczy na ten temat.

No wlasnie, developer, wiadomo ze nad gra pracuje Q Entertainment, ale nikt nie pisze ze chlopcy tworza nowego N3: II razem z Feelplus, ludzmi, ktorzy maczali swoje palce przy Lost Odyssey, Infinite Undiscovery czy Star Ocean: The Last Hope. Taka wspolpraca moze wyjsc grze tylko na dobre. Trzymam mocno kciuki.

Nowe info, screeny czy cokolwiek uda mi sie znalezc, bede dodawal do pierwszego posta.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2009, 20:14:09 pm wysłana przez _ReD_ »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Ninety-Nine Nights 2
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2009, 12:37:39 pm »
prawie zapomniałem o tym ex dla iksa.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Ninety-Nine Nights 2
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 27, 2010, 18:30:52 pm »
Pojawilo sie demko na Marketplace, wiec zainteresowani moga sprawdzic gre w akcji.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2010, 18:51:57 pm wysłana przez _ReD_ »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Ninety-Nine Nights 2
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 28, 2010, 01:08:30 am »
Właśnie ściągam zaraz zobaczymy co to warte.