Autor Wątek: Ile godzin dziennie gracie????  (Przeczytany 33199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« dnia: Sierpnia 23, 2004, 11:56:13 am »
No własnie, przyznawac się bez bicia  :lol:
Ja musze powiedziec, ze ostatnio gram bardzo długo i niewiem, czy juz nie jestem fanatykiem :?  nie wyobrazam sobie dnia bez konsoli :twisted:
np. jak załącze ffx to gram prawie cały dzien i inne gry tak samo, no dobra powiem konkretnie, dziennie gram na oko od. 4 do 7 godz. (zalezy czy mam nowe gry). Dla mnie jest to duzo, w koncu wakacje 8) ale niedługo szkoła i znow bede grał ze 2 godzinki dziennie  :wink:

Tera Wy powiedzta ile grata czasu  :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ratata

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2004, 13:35:00 pm »
Ja gram po 8-10 godzin dziennie. Najabrdziej lubie grać w następujące pozycje: jak wkur**ć konsolowca i jak zniszczyć konsole na 4 sposoby. Poza tym moim ulubionym zajęciem jest obrzucanie bluzgami wszystkich fanów konsol (musicie tego spróbować, świetna zabawa).
Hip-Hop i PC rulezz...........

Teepi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2004, 13:49:26 pm »
Ja tam 8 - 12 godzin serio! Ale jak rodzice w domu to góra 3 godziny. W tym NGC- 40% czasu, Internet- 60%. A z tobą ratata chyba się niedługo pożegnamy jak tak dalej pójdzie... (ciekawi mnie ile masz lat)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2004, 13:58:51 pm »
sra-na-tata to wyjątkowo ciężki przypadek (powiedz kolego, czy down boli?). Ale cóż, Czesi wymyślili lekarstwo na kaca, to może i powstaną kiedyś tabletki na głupotę. Wiedz tylko sra-na-tata że ciebie tutaj nikt nie słucha i zapewniam cie, że żadnego konsolowca nie nawrócisz tutaj na granie na PCcie- ja np. boje sie, że grając na piecu stane się czymś pokroju ciebie, a to wyjątkowo nieprzyjemna perspektywa...

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:01:58 pm »
ratatatatatatata tu siurku ty rozgryzłem cie! ty wogle nie masz PieCa(mowie o personal computer, wersja dla total imbecyli [ratata] -pecet) w domu. Idziesz do kafejki za ciężko uzbierane pieniądze na dworcu w twoim mieście (już mówiłeś że jak trafi sie dziad jakiś to zamykasz oczy i myślisz że bzykasz sie z dikaprio więc nie odgrażaj sie tekstami typu "chyba ty"). Czasem trafi sie na czacie w kafejce jakiś pedofil-bogacz wtedy sie z nim ustawiasz i za kase zarobioną "w pocie czoła" znów idziesz do kafejki i błędne koło sie zamyka. Dla odreagowania wchodzisz na GO (ciekawe jak ty znalazłeś  tą strone skoro nie umiesz włączać PC [w kafejce zawsze są włączone przecież]) i starasz sie by wszyscy kojażyli pecetowca z tobą, a przez to nie wypełniasz swojej misji bo jak pomysle sobie że ratatatata jest piecykowcem to boje sie podejść do komputera żeby mi tk nie najebało w głowie jak "temu ratacie".

kszszszszsz-over

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:18:06 pm »
'I lubi jescze Mandaryne' zapomniałeś dodać.
ja gram 5-10 h :)
live by honor

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:19:48 pm »
Przy okazji mozecie napisac ile dziennie gracie  :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ratata

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:28:54 pm »
Żal mi Was wszystkich. Co te konsole z Wami zrobiły?! Ja daje Wam pomocną rękę, a Wy mi tak dziękujecie?! PC mam w domu i nie musze biegac do cafejki bo mam tez neostrade. Nie interesuje mnie czy ktos da mi bana, bo najwyzej zaloze nowe konto. Nawet ban na IP nic nie da bo neostrada ma zmienny IP (cieszę się, że mogłem Wam to uświadomić).

Hip-Hop i PC rulezz !!!!!!!
Hip-Hop i PC rulezz...........

Teepi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:36:09 pm »
ojojojojojoj! LAMER! LAMER! LAMER! Chyba PeCa ma od niedawna i się podniecił netem! Albo chce na siebie zwrócić uwagę, bo kumpli chyba niema, skoro ciągle nam w tyłek wchodzi. A jak bana dostaniesz mądralo, to 2 konta NIE założysz!

ratata

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:43:10 pm »
No kur**, mówię, że nawet jeżeli mi bana na IP ktoś da, to gówno mu to da bo w neostradzie IP jest zmienny (wiedziałem, że konsolowcy są ciemni, ale że aż tak?!) Kompa mam już 4 lata więc era podniecania się nim dawno minęła. I jeszcze jedno: jestem z branży gier komputerowych, ale kim dokładnie jestem (tzn. mój nick) to już Wam nie powiem :P
Hip-Hop i PC rulezz...........

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:48:06 pm »
sratata wiesz masz racje, tyle mi podałes argumentów, ze PC jest lepszy od konsol. Sprzedaje moją konsole i kupie sobie z 20 gier na PC i będe grał. Dzieki ratata, dzieki tobie wreszcie ujzałem na oczy. PC Rulez  :evil:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 23, 2004, 14:55:08 pm »
Cytuj
No ku***, mówię, że nawet jeżeli mi bana na IP ktoś da, to gówno mu to da bo w neostradzie IP jest zmienny (wiedziałem, że konsolowcy są ciemni, ale że aż tak?!) Kompa mam już 4 lata więc era podniecania się nim dawno minęła. I jeszcze jedno: jestem z branży gier komputerowych, ale kim dokładnie jestem (tzn. mój nick) to już Wam nie powiem

ni pogadasz...to ja mam chyba inną neostrade, bo jak mnie zbanują to ja nie mogę założyć nowego konta i ty pewnie też się zdziwisz jak nie założysz innego konta :twisted: a tak przy okazji to ja jestem z innej planety i mojego prawdziwego imienia nigdy się nie dowiecie buahahahahuahhuahuaHAUHAUHUAHAUHAUHAHAAAA...litości :roll:

Teepi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-07-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 23, 2004, 15:07:38 pm »
A wieś ti co ratata! ja teś jeśtem ź blańźi komjutejowej! i nie jeśtem dziećko! i ńe mam kompjekśu mńejśości, i ńe muśe piśać kjamstf źe jeśtem waźny! I teź lubie pokjemony, muj ulubjony to ratata, aje teź lubje pikaću! Jeśteśmi kumplamj pjawda? Powiedź źe mnie lubiś! I ńe jubje jamejów, jak ti! Podaj śwuj numejek gjadu gjadu bjacie, bedźemy debajtować o śprzecie do kompjutej!!!
Źajtuuuje mam w pupa jwuj numejek!

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 23, 2004, 16:03:49 pm »
Tak sobie poczytałem te posty i doszedłem do wniosku że ratata może mówić prawde z tym "ja jestem z branży..." - WSZYSCY jesteśmy w programie "MAMY CIĘ!" a pod ratate podszywa sie któryś świr z PE!!!!!
Jak inaczej racjonalnie wytłumaczyć postawe takiego DEBILA(skolioza mózgu?)??
 Ps: tak na zaś jeśli ta rartatatatattatata (masz jakiegoś maszin guna w domu?) powie coś w stylu "nie jestem z zadnego zasranego PE" to [...cenzura...] bez obrazy Myszaq/Koso/hiv/inny świr z PE :)

Palli: Litosci - wystarczy, ze ratata bedzie uzywal takiego jezyka - szkoda nerwow i klawiatury oraz mojego czasu na cenzurowanie wypowiedzi...

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 23, 2004, 17:57:52 pm »
Ja gram 1-2 godziny...tygodniowo :D Dlatego miedzy innymi jestem posiadaczem konsoli Nintendo - grajac tak malo jestem w stanie przerobic wiekszosc najlepszych pozycji :D Chociaz granie i tak bawi mnie wybitnie srednio...to nawet lepiej, bo mam czas na inne ciekawsze moim zdaniem rzeczy :D
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2004, 18:27:45 pm »
No dobra już mi przeszło :D

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2004, 20:51:50 pm »
Ja na wakacjach gram od 1,5 do 3 godzina max. Jeśli więcej, to chyba bardzo się nudzę albo mam nową grę. W roku szkolnym srednio 4 godziny tygodniowo - 2 w piątek i 2 w sobotę. Niestety za dużo czasu poswięcam na nauke i mam w domu tylko jeden tv, który jest okupowany na ogól przez telenowele, jeśli wiecie, o co mi chodzi... Taki los... Dlatego na ogół kupuję pozycje na 7-20 godzin, żeby szybko przejść i sprzedać. To dla mnie szczególnie kłopotliwe, bo uwielbiam RPG... Marzę o jakichś 21 calach  :D  :D  :D  :P  :twisted:
GT: Trusio

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2004, 21:03:08 pm »
Trusiek, a 200 zł wolne masz? :shock: bo ja chce sprzedać tivika..... 21 cali.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2004, 21:12:34 pm »
Zupełnie przypadkiem wyprzedaje się z gier i kasa bedzie, ale podaj nieco szczegółów...
GT: Trusio

ratata

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-08-2004
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2004, 21:13:37 pm »
Jacy Wy nerwowi jesteście....... Z PE nie jestem, piszę przede wszsytkim dla serwisów internetowych i nie będę się już z Wami kłócić bo mi się to znudziło, aczkolwiek nie oznacza to, że nie będę się na tym forum wypowiadać.

PC Rulezz..............................................
Hip-Hop i PC rulezz...........

Szczupak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2004, 22:39:03 pm »
Ratata jest dla mnie zwykłym pokemonem, mającym za dużo czasu. Klnie na konsolowców i myśli, że dzięki temu jest prawdziwym pececiarzem (a prawdziwi pececiarze się do niego pewnie nie przyznają). Pokeziom, idź się wyśpij, jutro przecież trzeba przerzucić siano w stodole.

Gram dziennie około 2h, czasami w ogóle.
"To nie moje są słowa, to legenda ludowa"

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 24, 2004, 15:06:13 pm »
Ja na graniu spędzam 8-10 godzin dziennie, ale tylko że są wakacje. Przyjdzie szkoła to jak pogram od poniedziałku do czwartku 1h dziennie to będe się cieszył. Ale weekend to będzie szapranie dzień i noc. A co do tego pokemona to ja proponuje dać ignora i nie odpowiadać na jego zaczepki. Wkońcu nie zniżajmy się do jego poziomu inteligencji.
A ja nie jestem ani konsolowcem, ani pecteowcem. JESTEM GRACZEM.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 24, 2004, 16:18:56 pm »
ja gram może gdzieś tak 2,5 godziny tygodniowo i mi tak czasu na wszystko nie starcza więc pytam sie (poczekajcie przwine strone w dół żeby zobaczyc o kim bede pisał  :lol: ) Platon człowieku czy ty robisz coś w zyciu poza siedzeniem przed tivi i nocnym pisaniu do GO? łopanuj sie chopie!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 24, 2004, 16:41:31 pm »
Cytat: "jelop"
Platon człowieku czy ty robisz coś w zyciu poza siedzeniem przed tivi i nocnym pisaniu do GO? łopanuj sie chopie!


U mnie zazwyczaj tak wygląda dzien, ale jeszcze siedze na allegro.
A w nocy po ciężkim dniu grania i siedzenia w sieci, jakis wypad na piwko :) i własnie tak mijają wakacje :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 25, 2004, 15:09:34 pm »
Oczywiście nonstop nie siedze i nie gram czasmi wyjde na piwko czy pograć w nogę bądź kosza. Więc aż taki zasuszony to ja nie jestem.

CyberGhost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2003
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 25, 2004, 20:56:00 pm »
Nie wiem... jak sie nie spotykam z dziewczyna to gram caly dzien. Jak nie wyjde z dziewczyna z domu a sie z nia spotkam to ona lubi patrzec jak gram wiec... gram :)

timon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-08-2004
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #26 dnia: Września 09, 2004, 20:38:03 pm »
Ja pykam kole 4 godzin, dziennie ( chyba norma 8)  :?:  ), chociaż gdyby to zależało ode mnie to siedziałbym przy Czarnulce od 9:00 rano do 2:00 w nocy, ze sporadycznymi przerwami... :D
Prawda, prawda i tylko prawda...

http://mgs.superhost.pl/jp/index.php

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #27 dnia: Września 09, 2004, 20:56:21 pm »
ja stosunkowo malo gram ostatnio... ogolnie zawsze w wolnej chwili (nie liczac kompa), a wolnych chwil mam ostatnio malo so... srednio 3h/24
[size=9]Waitin' for:[/size]

Anonymous

  • Gość
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #28 dnia: Września 09, 2004, 21:06:56 pm »
a ja gram jak mam ochote albo jakas fajowa gre (chyba ze sie zatne to odpoczynek robie) chwilowo nad stronką bede pracował!! www.ps2team.prv.pl i to mi przybliza wiele gierek i wiem juz jaka chcem kupic a jaka nie!!

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #29 dnia: Września 09, 2004, 22:41:06 pm »
radzik, wszyscy wiemy jak sie cieszysz z bycia w redakcji, ale nie muszisz o tym pisac w kazdym poscie :!: wystarczy ze masz to napisane w podpisie i tyle :wink: peace

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #30 dnia: Września 10, 2004, 02:09:31 am »
Cytat: "Blink"
radzik, wszyscy wiemy jak sie cieszysz z bycia w redakcji, ale nie muszisz o tym pisac w kazdym poscie :!: wystarczy ze masz to napisane w podpisie i tyle :wink: peace



Z ust mi to wyjales;)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #31 dnia: Września 10, 2004, 03:51:38 am »
Cytat: "Conker"
Cytat: "Blink"
radzik, wszyscy wiemy jak sie cieszysz z bycia w redakcji, ale nie muszisz o tym pisac w kazdym poscie :!: wystarczy ze masz to napisane w podpisie i tyle :wink: peace



Z ust mi to wyjales;)


conker, bez sczegolow prosze :wink:

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #32 dnia: Września 10, 2004, 15:34:14 pm »
Ech może już wrócmy do teamatu a nie nabijajmy postów. Co? ;)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #33 dnia: Września 10, 2004, 16:23:24 pm »
Cytat: "Platon"
Ech może już wrócmy do teamatu a nie nabijajmy postów. Co? ;)


a kto tu nabija posty :shock: dobra do tematu, ja przewaznie nie pamietam co mi sie sni :wink: nie wiem czego tak sie dzieje

Anonymous

  • Gość
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #34 dnia: Września 10, 2004, 18:35:07 pm »
Siemka Ziomki wiecie co ja poprostu chcem spopularyzowac stronke autorstwa mojego i qumpli!! zeby więcej osob tam wchodziło !!

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #35 dnia: Września 10, 2004, 18:50:47 pm »
spoko radzik, tylko co za duzo to nie dobrze :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #36 dnia: Września 10, 2004, 20:13:43 pm »
Cytat: "radzik"
Siemka Ziomki wiecie co ja poprostu chcem spopularyzowac stronke autorstwa mojego i qumpli!! zeby więcej osob tam wchodziło !!


radzik, teraz PRZESADZIŁEŚ - tekst "Siemka Ziomki wiecie co ja poprostu chcem spopularyzowac stronke autorstwa mojego i qumpli!!" jest nie na miejscu!! jakiego twojego autorstwa i kumpli????? zostałes tylko przyjety, a to nie oznacza, ze strona jest twoja!
Strone stworzył ziom dcfighter (admin)!!!!!!! i on jest jej autorem!
To tyle radzik, mam nadzieje, ze skapowałes :) i powodzenia w pisaniu artykułów na stronce :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #37 dnia: Września 10, 2004, 20:21:44 pm »
czy mi sie wydaje czy Ako tez jest redaktorem na tamtej stronie? :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #38 dnia: Września 10, 2004, 20:27:40 pm »
Cytat: "Blink"
czy mi sie wydaje czy Ako tez jest redaktorem na tamtej stronie? :wink:

 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Ile godzin dziennie gracie????
« Odpowiedź #39 dnia: Września 10, 2004, 21:15:50 pm »
Trzeba przyznać ,że przy wyborze ako miałem nosa :D ,ale w końcu to temat o godzinach ,więc lepiej ,żebym się na ten temat wypowiedział......Ostatnio wogóle nie gram ,bo nie mam w co :P