Autor Wątek: LASEREK PADA :( Jak masz serce to pomóż >>  (Przeczytany 4521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LooKaZ

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-05-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
LASEREK PADA :( Jak masz serce to pomóż >>
« dnia: Sierpnia 24, 2004, 14:58:12 pm »
Pilnie potrzebuje sie dowiedziec w kotrym numerze PE znajduje sie opis regulacji lasera w PS2 , jak ktos zna tez jakies linki do strn www niech tez poda.
Znalazlem opis na stronce http://psiwolow.republika.pl/dane/laser.htm tylko tam troche zdjecia slabej jakosci i jak zdjalem ta obudowe z magnesem to nie widze gdzie ta zebatka jest  Tylko jakby co to bez gupich docinek bo juz i tak jestem wkur**ony przez ta konsole.
Moze to jest opis do jakiejs starszej wersji a ja mam model 50004 z ripperem 2. W ogole to dziwna sprawa bo mi tak z dnia na dzien przestalo w ogole czytac jakiekolwiek gry , po wlozeniu gry do konsoli laser tylko swiruje i czasem wydaje dziwne dzwieki . Czy ta regulacja lasera moze cos dac , a moze plyta czyszczaca ? Czy tylko wymiana lasera ? Ale podobno w tej wersji konsoli siada jakis uklad LA , moze tylko wymiana tego ukladu pomoze ? Jak ktos sie zna na tym neich odpisze.
A i jeszcze jedno czy taka płyta czyszcząca to musi być na DVD czy na CD bo ja już nie wiem.