Autor Wątek: Forza Motorsport 3  (Przeczytany 242954 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #600 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:14:42 pm »
Monio tez się dzieli ze swoimi fanami różnymi, preaplha projektami   :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #601 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:15:32 pm »
Po co zatem pokazywać coś co wygląda biednie, z powodu braku
Cytuj
odpowiedniego oświetlenia, post-processingu, różnego rodzaju efektów i takich tam rzeczy
?
By dzielić się szczegółami z fanami.
Wymodelowaliśmy idealnie wnętrze Bentleya, ale pokażemy wam promocyjne obrazki, które brzydkie są w chu.j. Robimy to bo kochamy naszą społeczność!

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #602 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:16:41 pm »
Pokazują to, bo nie wszyscy w materiałach z gry doszukują się jedynie "omg, ale to ma słabe tekstury! i jakie to brzydkie".
Są osoby, które interesują, jak gra wygląda od środka, jak są wymodelowane rzeczy itp.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #603 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:17:18 pm »
Po co zatem pokazywać coś co wygląda biednie, z powodu braku
Cytuj
odpowiedniego oświetlenia, post-processingu, różnego rodzaju efektów i takich tam rzeczy
?
By dzielić się szczegółami z fanami.
Wymodelowaliśmy idealnie wnętrze Bentleya, ale pokażemy wam promocyjne obrazki, które brzydkie są w chu.j. Robimy to bo kochamy naszą społeczność!
Dla jednego są brzydkie, dla drugiego nie, bo widzi tam smaczki i to że wnętrze jest zgodne z prawdziwym, doda do tego odpowiednie oświetlenie, post-processing i inne efekty i widzi to oczami wyobraźni. To właśnie odróżnia podejście firmy Turn10 od Polyphony. Nie ma tak "perfekcyjnych" fanów. :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #604 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:17:55 pm »
Pokazują to, bo nie wszyscy w materiałach z gry doszukują się jedynie "omg, ale to ma słabe tekstury! i jakie to brzydkie".
Są osoby, które interesują, jak gra wygląda od środka, jak są wymodelowane rzeczy itp.
Czy ten obrazek: http://img34.imageshack.us/i/18560009.jpg nie pokazuje jak gra wygląda od środka, jak są wymodelowane rzeczy itp.?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #605 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:19:04 pm »
Nie, ten obrazek pokazuje "error" :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #606 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:19:20 pm »
Pokazują to, bo nie wszyscy w materiałach z gry doszukują się jedynie "omg, ale to ma słabe tekstury! i jakie to brzydkie".
Są osoby, które interesują, jak gra wygląda od środka, jak są wymodelowane rzeczy itp.
Czy ten obrazek: http://img34.imageshack.us/i/18560009.jpg nie pokazuje jak gra wygląda od środka, jak są wymodelowane rzeczy itp.?
Ja tu widzę Error ;) Przydał by się update ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #607 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:21:41 pm »

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #608 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:22:59 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #609 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:24:52 pm »
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
Pokazuję, ale już po tym wszystkich procesach i efektach o których wspomniał Mr_Zombie.


: Czerwiec 19, 2009, 19:23:53 pm
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
trochę to sztucznie wygląda.
Teraz to już przegiąłeś..powaliłeś mnie na ziemię tym stwierdzeniem..no tak sztucznie wygląda, brakuję resztek orzeszków do jedzenia, śladów po Coca Coli itd :P :P  :shock: :shock:

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #610 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:26:17 pm »
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
Pokazuję, ale już po tym wszystkich procesach i efektach o których wspomniał Mr_Zombie.


: Czerwiec 19, 2009, 19:23:53 pm
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
trochę to sztucznie wygląda.
Teraz to już przegiąłeś..powaliłeś mnie na ziemię tym stwierdzeniem..no tak sztucznie wygląda, brakuję resztek orzeszków do jedzenia, śladów po Coca Coli itd :P :P  :shock: :shock:
brakuje GPS. : :D

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #611 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:26:54 pm »
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
Pokazuję, ale już po tym wszystkich procesach i efektach o których wspomniał Mr_Zombie.


: Czerwiec 19, 2009, 19:23:53 pm
Hohohohohohohoho.

http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg
trochę to sztucznie wygląda.
Teraz to już przegiąłeś..powaliłeś mnie na ziemię tym stwierdzeniem..no tak sztucznie wygląda, brakuję resztek orzeszków do jedzenia, śladów po Coca Coli itd :P :P  :shock: :shock:
brakuje GPS. : :D
Działa Ci GPS jak nie jest wł. zasilanie w samochodzie... :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #612 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:27:58 pm »
Cytat: Unlimited link=topic=10165.msg532296#msg532296
Pokazuję, ale już po tym wszystkich procesach i efektach o których wspomniał Mr_Zombie.
No toć mówię... ;/ Cholera, czytajcie posty.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #613 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:28:06 pm »
mam na baterię.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #614 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:28:50 pm »
http://img34.imageshack.us/img34/2898/18560009.jpg

Pokazuje, ale są ludzie (naprawdę), którzy lubią pooglądać tego typu rzeczy w stanie surowym, zanim trafią do gry.
Jak już pisałem, nie wszyscy do tego typu materiałów podchodzą na zasadzie "ale to jest brzydkie! GT5 rox!" i nie zawsze też twórcy chcą wydawać tylko i wyłącznie bullshoty na potrzeby PR.

Dla kogoś, kogo interesuje tylko porównywanie grafiki w grach tego typu screen z Chrisem (LINK) pokazywałby tylko badziewną grafikę. Dla innych osób, zainteresowanych produkcją gry i czymś więcej, niż tylko wojenkami konsolowymi i podniecaniem się bullshotami (bez urazy), to bardzo ciekawy materiał.

Nie znam się na samochodach, nie interesują mnie jakieś szczegóły i detale odnośnie kokpitów samochodów, więc nie wypowiadam się też na temat, czy te modele są ładne czy nie; tak tylko mówię, że ocenianie grafiki na podstawie surowych modeli to nie jest najlepszy pomysł.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2009, 20:32:46 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:31:15 pm »
Cytat: Unlimited link=topic=10165.msg532296#msg532296
Pokazuję, ale już po tym wszystkich procesach i efektach o których wspomniał Mr_Zombie.
No toć mówię... ;/ Cholera, czytajcie posty.
Tarniak, czytamy...ale nie rozumiem takiego rozumowania jak krytyka każdego screenu, patrzenie TYLKO negatywnie. Ja tam widzę to że mają realne wnętrza, wszystko się zgadza, jest cacy. Wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało w grze. Mnie takie screeny cieszą, wolę to oglądać niż nie wiedzieć NIC o grze na którą czekam :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:32:13 pm »
Zombie: Wolałbym zobaczyć jak powstawało od początku do końca, a pierwszy etap. Fajnie, można pooglądać nawet siatki, ale co mi z tego skoro nie wiem jak wygląda efekt końcowy. :?

Cytuj
Wyobrażam sobie
No właśnie, a tu nie o wyobrażanie chodzi, bo ja to sobie np. wyobrażam jakie to zajebiste nie są zniszczenia w GT5 ;/.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2009, 20:33:55 pm wysłana przez tarniak »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:33:19 pm »
Każdy ma inne spojrzenie na temat. 8)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:40:23 pm »
Cytuj
Wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało w grze.
LOL, to prawie jak komentarz o tym drzeniu 'jak Ci sie nie podoba to zamknij oczy na 5s przed startem', to jak grafika nie sprosta Twoim 'wyobrazeniom' to zamkniesz oczy na 2-4 minuty okrazenia? :P
W ogole jak mozesz sobie wyobrazic koncowy efekt czegos takiego jak nie jestes w stanie stwierdzic jakie efekty gra naniesie na ten model? Ja np nie umiem.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:43:40 pm »
Cytuj
Wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało w grze.
LOL, to prawie jak komentarz o tym drzeniu 'jak Ci sie nie podoba to zamknij oczy na 5s przed startem', to jak grafika nie sprosta Twoim 'wyobrazeniom' to zamkniesz oczy na 2-4 minuty okrazenia? :P
W ogole jak mozesz sobie wyobrazic koncowy efekt czegos takiego jak nie jestes w stanie stwierdzic jakie efekty gra naniesie na ten model? Ja np nie umiem.
No nie dziwie się po tym komentarzu który napisałeś..

"Spoko 800k poly poszlo pewnie na skrzynie biegow, wal, silnik i jego tloki, 100k na model, a pozostale 100k na dach, by dachowanie bylo pr0."

Pewnie dopiero potem Mr_Zombie Cię uświadomił cooo...możesz się przyznać :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwca 19, 2009, 20:58:54 pm »
Mnie tylko rozwalają podwójne standardy Unlimited.

W Forzy zachwyca się kiedy nie ma czym, a u konkurencji widzi brzydkie elementy nawet tam gdzie ich nie ma  :?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwca 19, 2009, 21:17:13 pm »
No nie dziwie się po tym komentarzu który napisałeś..

"Spoko 800k poly poszlo pewnie na skrzynie biegow, wal, silnik i jego tloki, 100k na model, a pozostale 100k na dach, by dachowanie bylo pr0."

Pewnie dopiero potem Mr_Zombie Cię uświadomił cooo...możesz się przyznać :P
LOOOOOOOOOOL, kolejny raz udowodniles, ze nie masz pojecia o grafice ... - co maja polygon'y do efektow?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwca 19, 2009, 21:56:28 pm »
Czy ktoś napisał, że jest "źle odwzorowane" czy może padły opinie, że wygląda biednie? Bo owszem, tak wygląda pod względem technicznym.

Dokładnie o to chodzi. Graficznie to bieda.
: Czerwiec 19, 2009, 20:51:13 pm
Mnie tylko rozwalają podwójne standardy Unlimited.

W Forzy zachwyca się kiedy nie ma czym, a u konkurencji widzi brzydkie elementy nawet tam gdzie ich nie ma  :?

Bingo!!!

svonston

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwca 19, 2009, 21:58:40 pm »
Taaaa, jasne...jeszcze brakuję radia, systemu 5.1, skóry, dywaników itd. Teraz wyszło jakie z Was spece z MarcePanem na czele który rżenie głupa, bo zna się na rzeczy. :P  :lol: Do tego trzeba dodać też real time'owe oświetlenie w grze, więc będzie tylko lepiej. To są sportowe bolidy..Tu zdjęcie które to porównuję:


Że niby to jest fajnie odwzorowane? Weź się przypatrz, ja cię krecę, toć w Forzie to wygląda meeeeega biednie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwca 19, 2009, 21:58:50 pm »
Z tego co widzę to żeby Forza 3 wypadała dobrze w świetle konkurencji to trzeba zamknąć oczy na 5 sek przed startem, udawać że cofanie czasu nie istnieje i pogodzić się z faktem że drzewa 4D też są w tej grze a wszystko to wina braku post-processingu. :lol: :lol: :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwca 19, 2009, 22:53:24 pm »
Co do tych obrazków kokpitów, to widać, że mają sporo detali (wszystkie kontrolki są odwzorowane bardzo dokładnie), ale są strasznie surowe. Jeśli w normalnej grze dodadzą jakiś efekt i chociaż dosyć proste oświetlenie, to będzie bardzo dobrze, jeśli nie to trochę biednie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwca 19, 2009, 23:04:50 pm »
Hmm..Svonston weź no przeczytaj całą dyskusję od nowa :P
@ MarcePan, KKRT & IRAS
weźcie się już nie wpier*&^^ jak Wam coś nie leży..jest przecież genialne GT5, do Was i tak nic nie dotrze, bo argumenty nie trafiają do fanboyów z "Ciarami" KD  :)

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwca 19, 2009, 23:06:46 pm »
Hmm..Svonston weź no przeczytaj całą dyskusję od nowa :P
@ MarcePan, KKRT & IRAS
weźcie się już nie wpier*&^^ jak Wam coś nie leży..jest przecież genialne GT5, do Was i tak nic nie dotrze, bo argumenty nie trafiają do fanboyów z "Ciarami" KD  :)
spokojnie to tylko gra. :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwca 19, 2009, 23:06:56 pm »
Cytuj
"Ciarami" KD
Co to jest?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwca 20, 2009, 08:40:22 am »
Hmm..Svonston weź no przeczytaj całą dyskusję od nowa :P
@ MarcePan, KKRT & IRAS
weźcie się już nie wpier*&^^ jak Wam coś nie leży..jest przecież genialne GT5, do Was i tak nic nie dotrze, bo argumenty nie trafiają do fanboyów z "Ciarami" KD  :)
spokojnie to tylko gra. :D
Poniosło mnie..sorry, ale jak widzę jak goście są nastawieni na NIE i wypominają każdy szczegół, zamiast spojrzeć na to z innej strony to mnie coś strzela, nie lubię tego typu toku myślenia, więc niech zostaną przy swoich ulubionych platformach i grach...zamiast śmiecić w dziale. :-D

Cytuj
"Ciarami" KD
Co to jest?
To jest efekt jaki możesz uzyskać w KD MarcePana, tzw. Ciarryy KD :P

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwca 20, 2009, 09:37:55 am »
Gdybyś nie pisał bzdur, że Forza jest taaaka świetna, ma super grafikę, itp, to nikt by się Ciebie nie czepiał, uwierz ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwca 20, 2009, 10:54:01 am »
Gdybyś nie pisał bzdur, że Forza jest taaaka świetna, ma super grafikę, itp, to nikt by się Ciebie nie czepiał, uwierz ;)
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów. Jak MarcePan piszę jedno i to samo..to aż mnie Ciaryyy przechodzą :lol:

Poza tym krytyka jest ok, ale konstruktywna..Dlatego tak jadę po serii GT bo gdyby nie konkurencja to nie wiem czy kiedykolwiek Polyphony wprowadziło by zmiany w swoich archaizmach rodem z ery Psx'a. Kartonowa detekcja kolizji, głupie AI(skrypty i sznurki), brak zniszczeń mechanicznych i visualnych, niektóre dźwięki przenoszone techniką "copy & past"...itd. To wymieniam bez namysłu jednym tchem.
Dla mnie Forza 3 ma super grafikę, pełnie jej piękna poznamy w Październiku..poza tym można się dalej czepiać. :cool:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:00:30 am »
Gdybyś nie pisał bzdur, że Forza jest taaaka świetna, ma super grafikę, itp, to nikt by się Ciebie nie czepiał, uwierz ;)
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów. Jak MarcePan piszę jedno i to samo..to aż mnie Ciaryyy przechodzą :lol:

Poza tym krytyka jest ok, ale konstruktywna..Dlatego tak jadę po serii GT bo gdyby nie konkurencja to nie wiem czy kiedykolwiek Polyphony wprowadziło by zmiany w swoich archaizmach rodem z ery Psx'a. Kartonowa detekcja kolizji, głupie AI(skrypty i sznurki), brak zniszczeń mechanicznych i visualnych, niektóre dźwięki przenoszone techniką "copy & past"...itd. To wymieniam bez namysłu jednym tchem.
Dla mnie Forza 3 ma super grafikę, pełnie jej piękna poznamy w Październiku..poza tym można się dalej czepiać. :cool:

Ile razy jeszcze to powtórzysz w temacie o Forzy?

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:07:48 am »
Gdybyś nie pisał bzdur, że Forza jest taaaka świetna, ma super grafikę, itp, to nikt by się Ciebie nie czepiał, uwierz ;)
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów. Jak MarcePan piszę jedno i to samo..to aż mnie Ciaryyy przechodzą :lol:

Poza tym krytyka jest ok, ale konstruktywna..Dlatego tak jadę po serii GT bo gdyby nie konkurencja to nie wiem czy kiedykolwiek Polyphony wprowadziło by zmiany w swoich archaizmach rodem z ery Psx'a. Kartonowa detekcja kolizji, głupie AI(skrypty i sznurki), brak zniszczeń mechanicznych i visualnych, niektóre dźwięki przenoszone techniką "copy & past"...itd. To wymieniam bez namysłu jednym tchem.
Dla mnie Forza 3 ma super grafikę, pełnie jej piękna poznamy w Październiku..poza tym można się dalej czepiać. :cool:

Ile razy jeszcze to powtórzysz w temacie o Forzy?
Na pewno mniej niż czepialscy komentują tu swoje wypowiedzi pokroju nieistotnego cofania czasu :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 306
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:10:23 am »
Gdybyś nie pisał bzdur, że Forza jest taaaka świetna, ma super grafikę, itp, to nikt by się Ciebie nie czepiał, uwierz ;)
Ja nie piszę bzdur, tylko jak KKRT nie rozróżnia, surowych grafik od tego co jest dostępne w grze..po zastosowaniu różnych procesów. Jak MarcePan piszę jedno i to samo..to aż mnie Ciaryyy przechodzą :lol:

Poza tym krytyka jest ok, ale konstruktywna..Dlatego tak jadę po serii GT bo gdyby nie konkurencja to nie wiem czy kiedykolwiek Polyphony wprowadziło by zmiany w swoich archaizmach rodem z ery Psx'a. Kartonowa detekcja kolizji, głupie AI(skrypty i sznurki), brak zniszczeń mechanicznych i visualnych, niektóre dźwięki przenoszone techniką "copy & past"...itd. To wymieniam bez namysłu jednym tchem.
Dla mnie Forza 3 ma super grafikę, pełnie jej piękna poznamy w Październiku..poza tym można się dalej czepiać. :cool:

Ile razy jeszcze to powtórzysz w temacie o Forzy?
Na pewno mniej niż czepialscy komentują tu swoje wypowiedzi pokroju nieistotnego cofania czasu :P
Ale przynajmniej oni piszą o Forzy w temacie o Forzy.

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:16:38 am »
Jakby było nieistotne to by nie miało osobnego przycisku do aktywowania. 8)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:18:05 am »
Ale syf zrobili z tego tematu panowie którym bardzo nie w smak, że Forza wygląda świetnie i zapowiada się rewelacyjnie.  Odwalacie kawał 'dobrej' roboty. :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:40:42 am »
Ale syf zrobili z tego tematu panowie którym bardzo nie w smak, że Forza wygląda świetnie i zapowiada się rewelacyjnie.  Odwalacie kawał 'dobrej' roboty. :lol:
Lol, wiadomo, najlepiej takie założenie przyjąć. Wtedy każda dyskusja na forum jest durna - od polityki po muzykę.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:52:45 am »
Jeśli to dla Ciebie "OMFG, Forza to syf, 1111jeden LOL, GT rula, haha" i cały czas w tym stylu jest dyskusją to spoko. 

Tarniak

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:56:11 am »
Jeśli to dla Ciebie "OMFG, Forza to syf, 1111jeden LOL, GT rula, haha" i cały czas w tym stylu jest dyskusją to spoko. 
Może jeszcze martwych ludzi widzisz?