Autor Wątek: Call of Duty: Black Ops  (Przeczytany 185735 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #640 dnia: Listopada 13, 2010, 13:14:19 pm »
Cytuj
MW2 coś takiego nie mogło mieć miejsca, a tutaj na każdej większej połaci terenu animacja
Jeżeli w MW2 nie widziałeś spadków to znaczy, że w BO jest prawdziwa tragedia.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #641 dnia: Listopada 13, 2010, 13:21:22 pm »
Cytuj
MW2 coś takiego nie mogło mieć miejsca, a tutaj na każdej większej połaci terenu animacja
Jeżeli w MW2 nie widziałeś spadków to znaczy, że w BO jest prawdziwa tragedia.

W MW2 były jedynie przy rzuconym dymnym granacie. Tutaj nawet jak nic się nie dzieje to gra ma dropy. Jeśli temu przeczysz, to chyba mało grałeś w MW2.

Odnośnie BO, to ta gra ogólnie jest jakaś niedopracowana. Koleś rzuca granat daleko ode mnie, ale i tak mnie zabija. Podłożyłem claymora zaraz przy drabinie, przeciwnik wszedł, mina wybuchła a jemu nic i jeszcze nożem mnie dojechał. Wybaczcie, ale MW2 jak na razie miażdży BO jak dla mnie. Pomijam headshoty, które do tej pory nie wiem na jakiej zasadzie działają w BO. Słychać charakterystyczny dźwięk trafienia w głowę, a koleś nadal biegnie i nic mu nie jest. :roll: :roll: :roll:

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #642 dnia: Listopada 13, 2010, 13:56:24 pm »
No pisałem o tym, detekcja trafień jest żenująca.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #643 dnia: Listopada 13, 2010, 15:33:24 pm »
Na ps3liga piszą, ponoć sprawdzone, że im mniej ludzi na liście tym gra lepiej chodzi. :lol: Także proponuje zakładać konta i nie dodawać znajomych. :angel:

Cytuj
Hey all, Good news!

I have done a variety of tests on my console and have spent a few hours to get to the route of the FPS-Drops.

It turns out (And trust me, I have sufficient evidence to back this up if Treyarch need it) that the FPS-Drops are NOT in fact caused by the Game engine, Resolution or PlayStation Brand (I.e. Slim/Fat).

The root of the problem actually lies with-in the new embedded friends system in-game. It seems (From what I can see) that every friend you have is being verified very frequently to check their; online status, in a game status and Level. This constant request for information is slowing down the game play as it is needing multiple threads (Depending on how it's coded) running at once to do this, each thread taking up more and more system resources and resulting in fluctuating FPS.

This explains why some people are experiencing it, some aren't and some are only getting low level symptoms. The more friends you have, the more FPS drops you are going to receive. This brings me to the conclusion that all of the rumors going around that "Treyarch can not patch this" are in fact false, as I believe updating the friends system to maybe put a larger interval between checks would counter the problem quite well.

The reason this did not get picked up in beta testing (closed beta) is because the developers systems would not have their friends systems maxed out, Thus they wouldn't have even noticed anything like what we're experiencing. I still believe the whole thing is still due to a bad port to the PS3, it seems to me that they have not checked the ported player/friends system properly and thus this has happened. But still, if this is the case (which I strongly believe it is and have lot's of evidence to support this) then it should be very easy for Treyarch to patch, so don't worry :).
If you have any questions please feel free to email me, and hopefully Treyarch read this and sort it out :).

Thanks for your time.

Kieron Morris
Kizbits2000@hotmail.co.uk

« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 16:06:45 pm wysłana przez Wooyek »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #644 dnia: Listopada 13, 2010, 16:14:31 pm »
Na ps3liga piszą, ponoć sprawdzone, że im mniej ludzi na liście tym gra lepiej chodzi. :lol: Także proponuje zakładać konta i nie dodawać znajomych. :angel:

Cytuj
Hey all, Good news!

I have done a variety of tests on my console and have spent a few hours to get to the route of the FPS-Drops.

It turns out (And trust me, I have sufficient evidence to back this up if Treyarch need it) that the FPS-Drops are NOT in fact caused by the Game engine, Resolution or PlayStation Brand (I.e. Slim/Fat).

The root of the problem actually lies with-in the new embedded friends system in-game. It seems (From what I can see) that every friend you have is being verified very frequently to check their; online status, in a game status and Level. This constant request for information is slowing down the game play as it is needing multiple threads (Depending on how it's coded) running at once to do this, each thread taking up more and more system resources and resulting in fluctuating FPS.

This explains why some people are experiencing it, some aren't and some are only getting low level symptoms. The more friends you have, the more FPS drops you are going to receive. This brings me to the conclusion that all of the rumors going around that "Treyarch can not patch this" are in fact false, as I believe updating the friends system to maybe put a larger interval between checks would counter the problem quite well.

The reason this did not get picked up in beta testing (closed beta) is because the developers systems would not have their friends systems maxed out, Thus they wouldn't have even noticed anything like what we're experiencing. I still believe the whole thing is still due to a bad port to the PS3, it seems to me that they have not checked the ported player/friends system properly and thus this has happened. But still, if this is the case (which I strongly believe it is and have lot's of evidence to support this) then it should be very easy for Treyarch to patch, so don't worry :).
If you have any questions please feel free to email me, and hopefully Treyarch read this and sort it out :).

Thanks for your time.

Kieron Morris
Kizbits2000@hotmail.co.uk


Zgadzałoby się, bo ja mam chyba z 5 znajomych. :D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #645 dnia: Listopada 13, 2010, 16:16:34 pm »
No to kur**, Elfor mi napisał że ma fchui i mu ścina jak najjaśniejszy skurwisyn. :mad:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #646 dnia: Listopada 13, 2010, 16:19:11 pm »
Shit. Zszedłem niedawno do 70 osób - niżej już nie dam rady.
Trzeba czekać na patcha...

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #647 dnia: Listopada 13, 2010, 16:21:09 pm »
Kumpel z ośki ode mnie ma 55 i grałem u niego i nie było większych problemów.
Shit. Zszedłem niedawno do 70 osób - niżej już nie dam rady.
Trzeba czekać na patcha...
Na pewno masz kilka kont założonych, więc sprawdzić to możesz. :angel:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #648 dnia: Listopada 13, 2010, 16:22:33 pm »
Na ps3liga piszą, ponoć sprawdzone, że im mniej ludzi na liście tym gra lepiej chodzi. :lol: Także proponuje zakładać konta i nie dodawać znajomych. :angel:

Faktycznie!!! Odpaliłem na innym koncie gdzie nie mam żadnych znajomych i działa bez zarzutu. Pozostały jedynie dropy animacji, ale to już wina silnika gry. Freez'ów nie ma wcale. Mało tego to intro mi się nie zacina i odczyt z dysku trwa 0.5sek. a nie 4-5sek jak na koncie gdzie mam pełną listę znajomych. Co za patałachy z tego Treyarch, żeby czegoś takiego nie wyłapać przed wydaniem gry. :lol: :lol: :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #649 dnia: Listopada 13, 2010, 16:24:20 pm »
Trochę lipa - z jednej strony jest to sposób na w miarę normalną grę już teraz - a z drugiej, prestiże same się nie zrobią...  :mad:
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 16:36:51 pm wysłana przez adriano »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #650 dnia: Listopada 13, 2010, 16:25:11 pm »
I wszystko, teraz będziecie grać bez problemów, ale sami. :wtf:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #651 dnia: Listopada 13, 2010, 16:26:04 pm »


Faktycznie!!! Odpaliłem na innym koncie gdzie nie mam żadnych znajomych i działa bez zarzutu.
Mówisz, że kaszkietowy będzie ołnił? xd

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #652 dnia: Listopada 13, 2010, 16:27:42 pm »
Faktycznie!!! Odpaliłem na innym koncie gdzie nie mam żadnych znajomych i działa bez zarzutu.
Mówisz, że kaszkietowy będzie ołnił? xd

:lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #653 dnia: Listopada 13, 2010, 16:27:48 pm »
Trochę lipa - z jednej strony jest to sposób na w miarę normalną grę już teraz - a z drugiej, prestiże same się zrobią...  :mad:
Teraz mam przynajmniej nadzieje że mogą naprawić to patchem, wcześniej takiej nie miałem.Zamawiam! :dance:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #654 dnia: Listopada 13, 2010, 16:39:10 pm »


Faktycznie!!! Odpaliłem na innym koncie gdzie nie mam żadnych znajomych i działa bez zarzutu.
Mówisz, że kaszkietowy będzie ołnił? xd

...

Faktycznie!!! Odpaliłem na innym koncie gdzie nie mam żadnych znajomych i działa bez zarzutu.
Mówisz, że kaszkietowy będzie ołnił? xd

:lol:

Muhahaha...ohohoho...ihihihihi......klubowi wzajemnego wyjadania rodzyn z dupy już podziękujemy.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #655 dnia: Listopada 13, 2010, 16:43:43 pm »

Muhahaha...ohohoho...ihihihihi...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
...klubowi wzajemnego wyjadania rodzyn z dupy już podziękujemy.
Znowu ciche dni z Anonimowym Pasterem O.o?  ;

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #656 dnia: Listopada 13, 2010, 16:46:04 pm »
O czym ty pier**lisz Judaszu? Okresu dostałeś, że nagle zacząłeś sypać sucharami off topując z dupy? Jak masz problem to napisz do swojego chłopaka z sub konta i idźcie się pomyziać pindolami, a tymczasem wypie**alaj z off topem stąd.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #657 dnia: Listopada 13, 2010, 16:57:29 pm »
O czym ty pier**lisz Judaszu? Okresu dostałeś, że nagle zacząłeś sypać sucharami off topując z dupy? Jak masz problem to napisz do swojego chłopaka z sub konta i idźcie się pomyziać pindolami, a tymczasem wypie**alaj z off topem stąd.
Ojoj, mocne słowa.I pomyśleć że kiedyś się tak lubiliście. :cry:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #658 dnia: Listopada 13, 2010, 17:01:35 pm »
Możemy skończyć ten OT? Jeden znany z miliona sub kont wypomina mi drugie konto, a temu wszystkiemu przyklaskuje Iras (prawdziwy). Także skończmy ten koncert hipokryzji i wróćmy do tematu BO.

Mrocz

  • Gość
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #659 dnia: Listopada 13, 2010, 17:02:38 pm »
A ja myślę, że BoBaN powinieneś zluzować poślady :P Złośliwości czy nie trzeba się umieć śmiać z samego siebie :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #660 dnia: Listopada 13, 2010, 17:03:44 pm »
Tak, zgadzam się, zakończmy to! :P

Grę zamówiłem i będę młócił na innym koncie. :angel:
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 17:06:02 pm wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #661 dnia: Listopada 13, 2010, 17:06:08 pm »
Wooyek myślę, że nie trudno będzie naprawić to patch'em. Także może zanim gra Ci dojdzie, to już wszystko będzie ok. Chyba, że wybrali się na długie wakacje za te "myljony", które zarobili na BO i mają w dupie to całe zamieszanie.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #662 dnia: Listopada 13, 2010, 18:07:47 pm »
O kurde musze spróbować ten sposób, bo kierwa na tym koncie mam full znajomych  :lol: i tnie jak ch**
PS a tak w ogóle to może ktos napisze do tych patałachów e-mail z wiadomością jaka jest przyczyna tych dropów, bo pewnie do dzisiaj zachodzą w głowe jak to możliwe xD
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2010, 18:11:50 pm wysłana przez Tomasz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #663 dnia: Listopada 13, 2010, 18:13:01 pm »
Tomku u mnie zadziałało, więc u Ciebie też powinno.

Tak mi się przypomniało, że Dj Hero 1 i 2 (też od Activision) mają identyczny problem. Tyle, że tam przycinki występują rzadziej. Na szczęście tam da się grać bez konieczności zalogowania się do PSN i po wylogowaniu się z konta Dj Hero śmiga bez freez'ów. Co prawda producentem BO, MW2 i Dj Hero są inne firmy, ale czy to zbieg okoliczności, że akurat w grach od Activision tak się dzieje? Może instalują na dysku jakiś program szpiegowski. ;)

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #664 dnia: Listopada 13, 2010, 18:52:28 pm »
Raczej są partaczami nie znającymi się na swojej robocie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #665 dnia: Listopada 13, 2010, 21:25:10 pm »
No to kur**, Elfor mi napisał że ma fchui i mu ścina jak najjaśniejszy skurwisyn. :mad:

Też mam sporo friends'ów, a gra lata normalnie. Hehe opatrzność daje mi fory za te miesiące wkurwiania z CoD4! ;)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #666 dnia: Listopada 13, 2010, 21:31:51 pm »
Kunie, kupiłeś wersję na PS3? wiedząc że będzie spieprzona jak każda u Ciebie ;), no i przecież zawsze Ci się na xboxie zajebiście grało w CoDy, cóż za zmiana, nie poznaje kolegi. :P

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #667 dnia: Listopada 13, 2010, 21:52:23 pm »
Darujcie sobie motyw z robieniem nowego konta bo ten patent nie działa i tylko niepotrzebnie ktoś na PS3liga rozpuścił taka plotę , ja usunąłem polowe frendsow i gówno dało także to zbyteczne.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #668 dnia: Listopada 13, 2010, 22:01:02 pm »
Ale Marcepanowi pomogło i kilki osobom również.No i to chyba chodzi o te freezy a nie spadki animacji.BoBaN jak jest u Ciebie w końcu?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #669 dnia: Listopada 13, 2010, 22:20:01 pm »
Darujcie sobie motyw z robieniem nowego konta bo ten patent nie działa i tylko niepotrzebnie ktoś na PS3liga rozpuścił taka plotę , ja usunąłem polowe frendsow i gówno dało także to zbyteczne.

Może dlatego ? Miałeś grać na nowym koncie, a nie pousuwać znajomych na obecnym.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #670 dnia: Listopada 13, 2010, 22:49:50 pm »
Tu chodziło o nie tyle czyste całkowicie konto co z jak najmniejsza iloscią przyjaciół na liście, innym co zrobili nowe konta gowno pomogło to wszystko pic na wode raz chodzi dobrze raz nieznośnie. Ja przed chwila wyłączyłem to w pizdziet bo miałem 4 kreski a nie szlo grac tak bylo fatalnie. Ogólnie to czekam miesiąc na patcha i jak nie poprawia tego to opycham na alle.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #671 dnia: Listopada 13, 2010, 22:54:41 pm »
Darujcie sobie motyw z robieniem nowego konta bo ten patent nie działa i tylko niepotrzebnie ktoś na PS3liga rozpuścił taka plotę , ja usunąłem polowe frendsow i gówno dało także to zbyteczne.
Gówno prawda bo działa, jakim lolel trzeba być zeby wykasować połowe listy dla głupiej gry  :lol:
Wystarczyło nowe konto zrobić

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #672 dnia: Listopada 13, 2010, 23:37:07 pm »
BO to nie jedyna gra majaca z tym problemy. Mając 30+ przyjaciół, nie mogłem połączyć się z serwerami EA w Bad Company  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #673 dnia: Listopada 14, 2010, 00:13:57 am »
Ale Marcepanowi pomogło i kilki osobom również.No i to chyba chodzi o te freezy a nie spadki animacji.BoBaN jak jest u Ciebie w końcu?

Ja nie usuwałem kumpli z listy, tylko odpaliłem BO na innym koncie, które mam do ściągania zawartości PStore z USA. Freez'y zniknęły i testowałem to na wszelakie sposoby. Odpaliłem singla, potem postawiłem Lan Party, grałem online z ludźmi i freez'ów po prostu nie ma.

W dodatku przy uruchamianiu BO nie zacina mi się intro, tak jak ma to miejsce na koncie gdzie mam pełną listę kumpli.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 00:16:15 am wysłana przez BoBaN »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #674 dnia: Listopada 14, 2010, 07:48:54 am »
Shit. Zszedłem niedawno do 70 osób - niżej już nie dam rady.
Trzeba czekać na patcha...
Ja mam 88 znajomych i tak czy siak nie mam problemów.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #675 dnia: Listopada 14, 2010, 09:58:07 am »
Shit. Zszedłem niedawno do 70 osób - niżej już nie dam rady.
Trzeba czekać na patcha...
Ja mam 88 znajomych i tak czy siak nie mam problemów.
Widocznie jesteś ewenementem.Ale Ty zawsze byłeś inny niż reszta, poza tym jesteś z Żywca, wybaczam Ci. :mad: :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 10:09:28 am wysłana przez Wooyek »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #676 dnia: Listopada 14, 2010, 10:07:10 am »
Shit. Zszedłem niedawno do 70 osób - niżej już nie dam rady.
Trzeba czekać na patcha...
Ja mam 88 znajomych i tak czy siak nie mam problemów.
Widocznie jesteś ewenementem.Ale Ty zawsze byłeś inny niż reszta, poza tym jest z Żywca, wybaczam Ci. :mad: :P




A tak na powaznie, obejrzalem kilka gameplay'ow z BO i chyba sie skusze, choc ciezko bedzie podzielic mi czas na HR i BO :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #677 dnia: Listopada 14, 2010, 18:06:03 pm »
Kunie, kupiłeś wersję na PS3? wiedząc że będzie spieprzona jak każda u Ciebie ;), no i przecież zawsze Ci się na xboxie zajebiście grało w CoDy, cóż za zmiana, nie poznaje kolegi. :P

Gdzież, ah gdzież mógł bym pograć z taką ekipą, zapytuję!

Ps. Fajnie, że dodano oznaczenia na minimapce.

Ps.2 Ciekawe kiedy wypuszczą jakiś map pack (chociaż kto wie, widząc wszystkie hmmm nowości w BO może i jakieś inne pierdoły dorzucą??) i czy będą w nim mapki ze starych CoD'ów?

Ps.3 Zaskoczyło mnie, że nie spotkałem jeszcze żadnych graczy z wymaksowanymi levelami (jak to miało miejsce w przypadku MW2 w dzień premiery)!

Ohtar

  • Gość
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #678 dnia: Listopada 14, 2010, 18:09:53 pm »


"troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Call of Duty: Black Ops
« Odpowiedź #679 dnia: Listopada 14, 2010, 18:23:17 pm »
Znam lepsze.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)