Autor Wątek: Forza Motorsport  (Przeczytany 13193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Green Goblin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« dnia: Września 03, 2004, 14:23:52 pm »
Gra nazwana GT4 KILLEREM - hmmm powiem, że jak to usłyszalem to stwierdziłem, że taki będzie z tego GT4 KILLERA jak z KillZone Halo Killer..
ale zagłebiając sie w informacje na temat nowego dzicka Microsoftu oraz oglądając niezle zajawki na targach w Lipsku - stwierdzam ze ta gra może niezle zaleść GT4 za skore...
W produkcje gry zangażowani są ludzie z Digital Illusions(Rallisport Championship seria) z Bizzare Creations(PGR - SERIA), Microsoft Game Studios(boskie gry sportowe) oraz uwaga uwaga: INŻYNIEROWIE FERRARI  :shock: Ponadto gra oferowac ma mase fur na licencji w tym Ferrari, Porshe, Lamborgini itp..to oczywiście nie wszytko: będzie to czego w GT4 nie będzie czyli: rozwalające sie fury - a zniszczenia na samochodach mają wpływac na model jazdy - BOSKO, ba to nie wszytko - jeden porządny dzwon w bande albo coś równie nieprzyjaznego - poprotu zakonczy wyścig  :shock: ...Pozatym jednym z najmocniejszych stron tej gry ma być tunning - a ma być on w przedziale: od naklejek na szybe po wymiane silników..to jednak nie wszytko otóz w Forzy będzie także tryb szkolenia kierowców(AI Drivatar)..graficznie wiadomo na co stac Xboxa - pozatym podobnie jak w przypadku GT4 - gra tworzona jest przez Teamy First Party..zarówno GT4 jak i Forza pokaża mistrzowski kunszt grafików, jednak jak wiedzą wszyscy Xboxa stac na więcej w tej kwestii...
IMO z tego co widac i slychac Forza zapowiada sie na większy krok naprzód w dziedzinie wyścigów niz odgrzewane GT4...wiem ze funbojom GT będzie to nie w samk..ale wydaje mi sie ze tak wlasnie będzie...
do tego dochodzi oczywiście możliwości sćiagania dodatków via Xbox Live oraz obsługa Tsuanmi...
hehe to chyba Forza powinna mieć podtytuł: The Real Driving Simulator bo do Gran Turismo to jakoś ni w ząb nie pasuje  8)




Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #1 dnia: Września 03, 2004, 15:57:14 pm »
Na IGN pojawil sie dzisaj Hands-on z Forzy. Model jazdy jest bardzo podobny do tego z GT. Graficznie od Gran Turismo gra jest gorsza (przynajmniej na tym etapie), ale za to samochody sie niszcza (ma to wplyw na jazde nie tak jak w PGR2). Jestem ciekaw jak wypadnie pelna wersja tej gry...chociaz na GT-killera bym nie liczyl.
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2004, 21:06:37 pm »
Grałem w demko Forzy i muszę stwierdzić że żaden GT killer się nie zapowiada , auta wyglądają super ale na screenach , zniszczenia są na średnim poziomie , nie odpadł mi nigdy zderzak itp (może za słabo się starałem) , fajnie za to wygląda zrywanie lakieru gdy auto szoruje po bandzie , zostają ślady na murkach  :shock: , odbicia w karoserii samochodów są jak na dzień dzisiejszy żenujące (rwie animacja) , 30 klatek/s to trochę za mało :/  , ale jeszcze do premiery trochę pozostało więc mam nadzieję że będzie 60 klatek/sek (tiaaa) :P , model jazdy jest całkiem całkiem . Trasa Laguna Seca(jedyna dostępna na demku) nigdy nie była piękną trasą więc trudno coś więcej napisać , ładnie ją odwzorowali i tyle . Co do dźwięku to muszę stwierdzić że Dolby Digital daje radę , za to mógłby być lepszy dźwięk silników . Pozostaje więc czekać na pełną wersję i że wymienione rzeczy zostaną poprawione do premiery .
sws

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Forza Motorsport
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2005, 22:20:38 pm »
Cytat: "zax"
Nowe filmiki:

Forza Motorsport Tuning Options - http://rmjv.net/vi/forzagp12.wmv
Modifying an Audi TT - http://rmjv.net/vi/forzagp13.wmv
1967 - AC Shelby Cobra 427 MKIII - New York City - http://rmjv.net/vi/forzagp11.wmv
Porsche #22 3R-Racing 911 GT3 Cup - Fijimi Kaido - http://rmjv.net/vi/forzagp10.wmv
 Rio de Janeiro - Bentley speed http://rmjv.net/vi/forzagp16.wmv
Tokyo Circuit - Audi infineon http://rmjv.net/vi/forzagp15.wmv
Multi na split screenie http://rmjv.net/vi/forzagp14.wmv

Ludzie obejrzyjcie te filmiki...ta gra wygląda wspaniale...jest piękna i przecudna...naprawde nie wiedzialem ze jest AŻ TAK dobrze :!:
jedyne z czym przesadzili to rozgrzewajace sie tarczowki :) swiecą jak halogeny..no ale to zupelny detal....naprawde zapowiadają sie jedne z najlepszych wyscigów w historii :twisted:

jeszcze mega wypasna opcja Xbox Live i jakze nowatorski handel częsciami miedzy graczami..naprawde bez komentarza..

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 20, 2005, 08:02:57 am »
O w morde naprawde super wygląda juz nie moge sie doczekac !!!
Konsolowy kustosz :)

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 20, 2005, 15:59:59 pm »
Oj, będzie dobrze... napisałbym coś więcej, ale po co prowokować nie chciane kłótnie :twisted:

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 21, 2005, 00:57:17 am »
Cytat: "Ryo-San"
jedyne z czym przesadzili to rozgrzewajace sie tarczowki :) swiecą jak halogeny..no ale to zupelny detal...

Niektóre hamulce się nagrzewają do czerwoności szybko , nie sądzę żeby z tym przesadzili , proponuję obejrzeć sobie jakiś wyścig LE-mans i wtedy nikt nie będzie mówił że przesadzili :) . Gra zapowiada się coraz lepiej , oby tak dalej , to już nie mocno średnie demko  8) .
sws

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 21, 2005, 01:37:46 am »
Cytat: "sws"
Cytat: "Ryo-San"
jedyne z czym przesadzili to rozgrzewajace sie tarczowki :) swiecą jak halogeny..no ale to zupelny detal...

Niektóre hamulce się nagrzewają do czerwoności szybko , nie sądzę żeby z tym przesadzili , proponuję obejrzeć sobie jakiś wyścig LE-mans i wtedy nikt nie będzie mówił że przesadzili :) . Gra zapowiada się coraz lepiej , oby tak dalej , to już nie mocno średnie demko  8) .

Ja się nie znam.. ale całe tarcze nie świecą na pomarańczowo chyba... pozatym to taka totalna pierdoła, nawet podczas jazdy tarczy nie zobaczycie(chyba, że ktoś często zamierza wpadać w niechciane poślizgi xD)..

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 21, 2005, 10:45:49 am »
Kiedy ta gra sie pokaze :?: Brakuje mi wyścigów na miare "peesdwójkowej" serii GT

Pozdroo

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Forza Motorsport
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 21, 2005, 14:47:01 pm »
Za bodajze 8 dni premiera.
Fryty tyty dotknij pyty

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 21, 2005, 16:33:03 pm »
Zobaczcie sobie najnowsze screeny z porównania Demo Forzy (40%), a 60%  są na stronie www.xboxfront.de
Xbox

Rutran

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-01-2005
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 21, 2005, 16:34:23 pm »
Widać różnice  :)
Xbox

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 21, 2005, 16:39:26 pm »
http://bigfoot1942.weedns.com:6969/stats.html?info_hash=e3a8e8bfc1b72761459870be6dd596d1c893cc13

teraz sobie zobaczcie proroownanie gt4 vs forza na splicie ta sama trasa t a sama fura nie ma najmniejszych watpliwosci ktoora gra jest  ladniejsza :D
po tym filmiku skoncza sie dyskusje co jest ladniejsze gt czy forza

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 21, 2005, 16:46:53 pm »
Cytat: "Rutran"
Moim zdaniem GT4 to jedno wielkie gówno! :D

Jezu... Daj spokój fanboju. Ja rozumiem, ze wolisz Forzę od GT4. ja też. Ale GT4 to nie jest jedno wielkie gówno. A jesli tego nie widzisz to lepiej zamilcz. Jedno wielkie gówno to Universal Park. A GT4 jest śliczne, piekne, rozbudowane i grywalne. tez nie lubie efektu odbijajacych się od siebie pudeł, i olewania potrzeby innowacji. Ale jezeli sie grami interesujesz, to przynajmniej zdejmij klapki z oczu. geez...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Forza Motorsport
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 21, 2005, 17:30:16 pm »
ftp://xtina.pl/filmiki/forza/forzamasterbit_final_wmvhigh.wmv

..Filmik zajmuje 180 mb ale SSSSSSSSSSSSSAĆ go i to migiem  :shock:  :shock:
Jezli tak wygląda finalna Forza to ahahahahahahahahah buhahahahahaha  dobra nic nie mowie xDDDDDDDDDDDDD
Forza Forza Motorsport...
Preorder w dvdcrave zlozony...5 maja gra do mnie leci...zaryzykowalem bo zaden liczacy sie serwis nie wystawił jeszcze noty...ale po tym co zobaczylem na filmikach nie moglem zrobic inaczej...

Cytat: "futromurzyna"
http://bigfoot1942.weedns.com:6969/stats.html?info_hash=e3a8e8bfc1b72761459870be6dd596d1c893cc13

teraz sobie zobaczcie proroownanie gt4 vs forza na splicie ta sama trasa t a sama fura nie ma najmniejszych watpliwosci ktoora gra jest  ladniejsza :D
po tym filmiku skoncza sie dyskusje co jest ladniejsze gt czy forza


link nie dzala ale moze chodzi Ci o ten filmik Laguna Seca Subaru Impreza?

http://movies.msxbox-world.com/download_exclusive.php?id=1114098345&file=Forza_Vs_GT4.wmv

Forza Motorsport vs Gran Turismo 4

Po lewej FM po prawej GT
Trasa: Laguna Seca
Fura: Subaru Impreza

Forza Motorsport - demo OXM
GT4 - Full ver.

powiem tyle - buhahahahahaha

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2005, 18:12:20 pm »
o_______________________________O Nie mam pytań.. coś nieprawdopodobnego.. Laguna Seca to w FM zupełnie inna trasa.. co jeszcze moge powiedzieć? Chyba tylko tyle, że wnioskując z filmików 29 kwietnia pewien mieszkaniec Japonii, o imieniu Kazunori obudzi się z ręką w nocniku  :twisted:

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 21, 2005, 19:38:45 pm »
Cytat: "Ryo-San"
ftp://xtina.pl/filmiki/forza/forzamasterbit_final_wmvhigh.wmv

..Filmik zajmuje 180 mb ale SSSSSSSSSSSSSAĆ go i to migiem  :shock:  :shock:
Jezli tak wygląda finalna Forza to ahahahahahahahahah buhahahahahaha  dobra nic nie mowie xDDDDDDDDDDDDD
Forza Forza Motorsport...
Preorder w dvdcrave zlozony...5 maja gra do mnie leci...zaryzykowalem bo zaden liczacy sie serwis nie wystawił jeszcze noty...ale po tym co zobaczylem na filmikach nie moglem zrobic inaczej...

Cytat: "futromurzyna"
http://bigfoot1942.weedns.com:6969/stats.html?info_hash=e3a8e8bfc1b72761459870be6dd596d1c893cc13

teraz sobie zobaczcie proroownanie gt4 vs forza na splicie ta sama trasa t a sama fura nie ma najmniejszych watpliwosci ktoora gra jest  ladniejsza :D
po tym filmiku skoncza sie dyskusje co jest ladniejsze gt czy forza


link nie dzala ale moze chodzi Ci o ten filmik Laguna Seca Subaru Impreza?

http://movies.msxbox-world.com/download_exclusive.php?id=1114098345&file=Forza_Vs_GT4.wmv

Forza Motorsport vs Gran Turismo 4

Po lewej FM po prawej GT
Trasa: Laguna Seca
Fura: Subaru Impreza

Forza Motorsport - demo OXM
GT4 - Full ver.

powiem tyle - buhahahahahaha


co ty ten filmik jest bida w prownaniu do nowego :D musze znalezc linka bo na tej jest demo a na nowym full MIAZGA i tyle na gt4 momentami nie da sie ptrzec :D powaga

http://bigfoot1942.weedns.com:6969/

wejdz tu i w torrent search wpisz gt4 vs forza filmik ma 90 megsoow :D ZAWAL tyle

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Forza Motorsport
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 21, 2005, 22:59:51 pm »
Obejzalem ta 'sto osiemdziesiatke' O_ o Jedyne co moge z siebie wydobyc to swojskie 'ło'. Ogień z dupy!
Fryty tyty dotknij pyty

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 26, 2005, 21:17:30 pm »
Mi bardziej pasuje Burn , o nic się nie martwię, jadę gdzie chce, rozwalam kogo chcę, jadę ile chcę ! A tutaj ... zobaczyłem filmik ( ten 180 MB dopiero zasysam więc może zmienie zdanie ) i doszedłem do wniosku, że to będzie cholernie trudne :P Jak ja nienawidzę takich gier, gdzie trzeba się starać o każdy szczegół :]

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 29, 2005, 11:23:54 am »
Forza już się ukazała mniej 'oficjalnie' :D
sws

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 29, 2005, 22:21:29 pm »
Co ? Jak to "nieoficjalnie" :P Brzmi to jakby się ukazała w kiosku na rynku xD

Tarniak

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 30, 2005, 09:17:30 am »
Cytat: "Shadowek"
Co ? Jak to "nieoficjalnie" :P Brzmi to jakby się ukazała w kiosku na rynku xD

Hmmm wcześniejsza premiera, dla zwolenników panów z zakrytym jednym okiem i hakiem zamiast dłoni, że tak powiem :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 30, 2005, 09:22:46 am »
Ja nie mam Haka, ale jedno oko mam zakryte ( jestem 50-50 , ale nie zabijajcie :P ) ... czasem sie coś nagra ... Burnouta np. :P

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 03, 2005, 10:24:40 am »
patrzcie co napisal gamespy w swoej recenzji:" But for players ready to drive, there's not a better game available on the Xbox, or arguably any other console."

i co wy na to panowie :D  :D [/b]

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 03, 2005, 10:29:58 am »
Nawet Gamespot znany z surowych ocen gier na Xboxa dal 9,2 a to duuzo jak na ten serwis, oczywiscie oceny w zagranicznych  serwisach nic nie znacza, ale daje to juz do myslenia bo GT4 dostalo w tym samym serwisie o ile dobrze pamietam 8,9

PS. nie bede mowil czy ta gra jest lepsza od GT czy nie, ale napewno jest to pierwsza gra ktora wskoczyla na poziom serii GT

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 03, 2005, 10:56:33 am »
Cytuj
Nawet Gamespot znany z surowych ocen gier na Xboxa

Właściwie to nierozumiem ich niechęci do X'a...Fajna jest , Ninja Gaiden itp. , Forza Motorsport będzie hitem, murowanym , nie wiem ile tam jest aut ale raczej nie przewyższa GT4, nie ? :P Widać , resoraki do zabawy to nie wszystko  :twisted:

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 03, 2005, 17:09:18 pm »
Nie zebym duzo plywal po morzach i zakopywal skarby, ale juz gram.
I jestem w stanie napisac ze to nie FORZA jest dla GT4 jak Killzone dla HALO2- jest na odwrot! Po demie podchodzilem do tej gry sceptycznie ale to co ukazalo sie moim oczom dzisiaj.... poezja. Ciezko mi bylo zlapac oddech po intro a po godzinie zapoznawania sie z gra uznalem ze to za duzo jak na jeden dzien i postanowilem po prostu wylaczyc konsole.
  Czas zdementowac plotki:
1: Graficzne FORZA wyprzedza wszystko co do tej pory widzielismy, kazde zrodlo swiatla wywoluje cieniowanie, kazdy element scenerii odbija sie na karoserii, trasy sa szczegolowe i dokladne jak nigdy, a samochody to juz temat do napisania ksiazki. Jedynym problemem sa czasem przytrafiajace sie zwolnienia (wyczuwalne przy wielkich predkosciach, jadac Mortisem Mini nie ma sie co obawiac), oraz mniejsze uszczegolowienie samochodow klasy sredniej w wyscigach z wiecej niz 3 przeciwnikami.
2: Samochody prowadzi sie pieknie i perfekcyjnie, nigdy jeszcze nie czulem tak maszyny ktora prowadze, zaczalem od Mortisa, przesiadlem sie na Eclipse, pozniej wskoczylem do Supry i na koncu wzialem potwora ktorego nazwy nawet nie pamietam :] ( pierwszy samochod z filmiku 180mb do ktorego link jest gdzies tutaj).
3: Zniszczenia sa bardzo ladnie wyczulone i sa swietnym dodatkiem, plotka o tym ze zniszczenia nie wplywaja na fizyke jazdy okazala sie na szczescie klamstwem.
4: Dzwieki- na poczatku jezdzac swoim Audi TT stwierdzilem ze nic nowego nie zaszlo i jest bardzo podobnie do pozostalych gier - o ilez sie mylilem. Kazda najmniejsza przerobka w samochodzie powoduje zmiane dzwieku przezen wydawanego. Swist turbosprezarki, potezne uderzenia przy zmianie biegow, chrobot dobiegajacy z rury wydechowej - wszystko tu jest i laczy sie w niesamowita calosc wyjatkowo smakowita dla naszych uszu.

Dopatrzylem sie kolejnej dosc niemilej (jak dla mnie) rzeczy, wygrywajac jeden z pierwszych wyscigow dostalem Acure NSX ktora moglem bez problemu wygrac wiekszosc wyscigow w jej klasie (lubie gdy moj samochod na poczatku jest podobnej mocy do "rowiesnikow" i dopiero po tuningu niszczy ich na pierwszej prostej, a tu masz - kilka wyscigow i potwor w garazu).
  Czyli podsumowujac: sa to najlepsze wyscigi jakie jak dotad powstaly i jesli ktos uwaza sie za fana gier wyscigowych i ogolnie motoryzacji to po prostu musi nabyc ta gre, a jesli bedzie musial to nawet XBox'a. Prawdziwy krol gatunku o ile wczesniej nie uznawalem oceny 9\9+ dla GT4 to teraz w pelni sie z nia zgadzam bo prawdziwymi wyscigami na 10 jest FORZA Motorsport.

Edit: tak chlopaki to ja Wudi :P , chyba nie trudno sie domyslic po avku?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 03, 2005, 17:48:07 pm »
Player01 hmm o ile sie nie myle to Wudi we wlasnej osobie no chyba ze sie myle, ale takie mam przeczucie :D

jakby co to sorry za  pomylke

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Forza Motorsport
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 03, 2005, 18:43:17 pm »
Cytat: "walker_san"
Player01 hmm o ile sie nie myle to Wudi we wlasnej osobie no chyba ze sie myle, ale takie mam przeczucie :D

jakby co to sorry za  pomylke

Cholera, ja też mam to przeczucie. Tak jakby avatarowy motyw podobny. Mnie to rybka, jak tylko Wudi nie będzie fanboyem, mogę z nim spokojnie gadać.

P.S. Sorry za OFFTOPA.

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 04, 2005, 18:48:30 pm »
Ale spamujecie :P.
Wiec tak- najwieksza wada FORZY (dla mnie znaczaca) jest orginalny soundtrack, sam z reguly jezdze bez muzyki, ale ta ktora buczy z glosnikow jest wyjatkowo tandetna (cos jak SEGA GT).
Najwieksza zaleta: Toyota Supra, w 2 zdaniach nie opisze jak bardzo kocham ten samochod i jak swietnie jest on zrobiony i dopracowany w FORZA'ie, dlubalem przy nim ok. 3 godzin i teraz korzystajac z niego nie mozna przegrac wyscigi (po pierwszym zakrecie rywale znikaja wraz z asfaltem).
Czytalem tez gdzies ze jesli zaczyna sie kariere w Europie to nie mozna kupowac samochodow z innych regionow co jest plotka.
Z kazdym dniem gra wciaga coraz bardziej i czekam tylko na otwarcie Racing Corner'u w ktorym moglibysmy wymieniac sie ustawieniami i chwalic wynikami.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Forza Motorsport
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 04, 2005, 22:26:52 pm »
Cytat: "Player01"
Ale spamujecie :P.
Wiec tak- najwieksza wada FORZY (dla mnie znaczaca) jest orginalny soundtrack, sam z reguly jezdze bez muzyki, ale ta ktora buczy z glosnikow jest wyjatkowo tandetna

jezeli wspaniale mixy ZZTOP, Black Sabbath czy The Edgar Winter Group to wg. Ciebie tandeta to nie mam pytan o______O

a co do gry to kurde panowie..na innych forach sporo postuje o tej grze a tutaj dyskusja stoi(szkoda) wiec mozna powiedziec chyba tyle
MAMY NOWEGO KROLA WYSCIGÓW
FORZA POWER!

see you

Tarniak

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 04, 2005, 22:35:17 pm »
Cytat: "Ryo-San"

jezeli wspaniale mixy ZZTOP, Black Sabbath czy The Edgar Winter Group to wg. Ciebie tandeta to nie mam pytan o______O
see you

Bo Wudi lubi niggasów.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 04, 2005, 22:38:29 pm »
Black Sabbath? moj stary ostro przy Paranoidzie samochód katuje hehe....

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 04, 2005, 23:22:48 pm »
TNW- nie o to chodzi, muzyka nie jest dosc szybka i mocna zeby mialo sie ochote pchac ten wozek na maxymalnych obrotach. Ryo- a grales juz? Wydaje mi sie ze nie bardzo. Muza to praktycznie same instrumentale tak jak w grach z automatow arcade. Ja wrzucilem szybszego rock'a, cos na styl GranTurismo 2 PAL i PGR2 i musze wam powiedziec ze jezdzi sie przy tym doskonale. Przy HH sie w to nie da grac - jest za szybko, denerwujace jest gdy muza nie nadaza za akcja, ew. dub lub drum'n'bass wchodzi jeszcze w rachube.

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Forza Motorsport
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 05, 2005, 21:43:29 pm »
Jeśli idzie o muzę to zawsze każdy może sobie sam soundtrack zrobić taki jak mu pasuje :) . Po przemęczeniu paru godzin mogę stwierdzić że gra spokojnie może stanąć obok (przed) GT4 . Muzykę wyłączyłem po 2 minutach , ale w takiej grze muzyka to tylko dodatek . Panowie z M$ przeszli samych siebie , jeśli chodzi o model jazdy to Forza nie ma sobie równych (bardzo pozytywnie się zaskoczyłem) . Jak na razie jedyną wadą jest niezbyt płynnie odbijające się otoczenie w karoseriach . Pogram dłużej to coś więcej napiszę .
sws

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 05, 2005, 22:53:46 pm »
Otoczenie nie pojawia sie nie niezbyt plynnie tylko skokowo - ale mi to nie przeszkadza, nie zwracam na to zbyt wielkiej uwagi bo nie ma na to czasu.
Troche wkurzajaca jest zdradliwa linia bo ktorej mozna jechac, jadac zgodnie z jej wskazowkami skosimy polowe trawnika otaczajaacego Laguna Seca.

Edit: Mam 16 lvl bez dotykania oficjalnych wyscigow i wiekszosc samochodow o ktorych marzylem stoi juz w moim garazu.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Forza Motorsport
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 05, 2005, 22:59:27 pm »
Cytat: "Player01"

Troche wkurzajaca jest zdradliwa linia bo ktorej mozna jechac, jadac zgodnie z jej wskazowkami skosimy polowe trawnika otaczajaacego Laguna Seca.

Ja jeżdże bez linii ;).
(...)
A Wy jak ogolnie ustawiliscie poziom trudności? Macie wlączone te wszystkie ABSy, TCSy i inne?

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 05, 2005, 23:07:11 pm »
Linie wykorzystywalem na poczatku, zeby przystosowac sie do panujacych w grze praw fizyki. TCS i ABS mam wlaczone- w sumie ABS mie sie nie przydaje bo i tak zawsze sam kontroluje hamowanie, ale tez specjalnie nie przeszkadza. TCS podobno zapobiega baczkom ale moja Toyota Supra nie robi sobie z tego systemu nic i rzuca nia jak bakiem po polu.
Wlasnie- czym jezdzicie, lub jaki jest wasz ulubiony samochod, ktory juz w grze posiadacie?

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Forza Motorsport
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 05, 2005, 23:22:33 pm »
Cytat: "Player01"
Wlasnie- czym jezdzicie, lub jaki jest wasz ulubiony samochod, ktory juz w grze posiadacie?

Ja mam na razie zrobione 2%, więc jeżdze Golfem IV póki co ;)

Player01

  • Gość
Forza Motorsport
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 06, 2005, 00:15:33 am »
Chodzilo ci o Golfa R32? Nie mow mi ze jak tak daleko juz zaszedlem bo sie poczuje stary. Jeszcze nawet nie odblokowalem Endurancow - staja sie dostepne na bodajze 50 lvl.

Edit: w amateur mode zostaly mi dwa wyscigi - i chyba nigdy ich nie ukoncze.
Pamietajcie aby pod zadnym pozorem nie dotykac corvetty. Wygralem Corvette z 2005 r. na ktora napalilem sie jeszcze przed wyjsciem gry. Potuningowalem ja na max'a, wyciagnalem z niej ostatnie poty i tworzylem kolejnego potwora (ktorych mam juz ok. 15). I co? I gowno bo Corvetta jest tak nieokielznana, ze jak daje gaz na max'a to nie chce jej sie jechac prosto i wyscigi sa nie do wygrania. Trzeba wciskac spust na 75 % zeby sie toczyla w miare szybko - ale to nie wystarczy i przeciwnicy ja wyprzedzaja (przynajmniej 1), wiec wychodze na prosta, stabilizuje tor jazdy, daje gaz na max'a i patrze jak moja Corvetta slizga sie w strone pobocza. 2 wyscigi zostaly w tym jeden to Corvette challange a drugi to Viper vs. Corvette :(.