Autor Wątek: Batman: Arkham City  (Przeczytany 60375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #320 dnia: Maja 15, 2012, 10:03:22 am »
Tak, bedzie dostepny 29, badz 30 maja.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #321 dnia: Maja 20, 2012, 13:29:58 pm »
Rocksteady: There Are Still "3-4" Undiscovered Secrets in Batman Arkham City
http://uk.ign.com/articles/2012/05/19/rocksteady-there-are-still-3-4-undiscovered-secrets-in-batman-arkham-city

Cytuj
Rocksteady has clarified its earlier assertion that there are still undiscovered easter eggs in Batman: Arkham City, saying that there are still "3-4" left to be found.

At a panel hosted by IGN at London's Kapow! Comic Con, Director Sefton Hill said that there were "3 or 4" secrets in the game that nobody had yet uncovered.

"Some of them we put in there that were really obscure were found within a week [like the Scarecrow code]," he said. "We didn't think anyone would ever solve that, but it only took people two days. But there are still 3 or 4 things that people haven't seen - some of them very subtle things. There's one that we had right in one of the first demos that we did that nobody has found - it's in there if you look hard enough."

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #322 dnia: Maja 27, 2012, 14:06:12 pm »
UWAGA SPOILERY!!!

« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2012, 14:07:48 pm wysłana przez piter86 »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 07, 2012, 12:50:25 pm »
Wii U Developer Profile

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpnia 17, 2012, 08:14:59 am »
Ponownie zacząłem przechodzić kampanię. Ta gra wygląda wspaniale i to bez dwóch zdań. Tym razem staram się jednak grać tak jak prawdziwy Batman, czyli unikam rozgłosu w otwartych walkach, staram się wykańczać przeciwników po cichu, a jak już dochodzi do rozwałki w otwartej konfrontacji to używam gadżetów, aby ogłuszać przeciwników w czasie walki i zdobywać nad nimi przewagę. Fajny motyw jest jak się spada na grupkę zbirów, powala się nokautem jednego i szybko "RB" na padzie, po czym znikam na dachu, a bandziory panikują. Taki styl gry daje sporo frajdy.

Kusi mnie, aby wreszcie skompletować wszystkie wyzwania.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpnia 17, 2012, 09:02:56 am »
Kusi mnie, aby wreszcie skompletować wszystkie wyzwania.
Mnie się nie chciało i pewnie już nigdy nie zobaczę ostatniego wyzwania Riddlera :(

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:26:02 am »
Kusi mnie, aby wreszcie skompletować wszystkie wyzwania.
Mnie się nie chciało i pewnie już nigdy nie zobaczę ostatniego wyzwania Riddlera :(
Czekaj, a mamy na myśli te same wyzwania? Mi chodzi o te poza fabularne, czyli ten dodatkowy tryb gry, bo te z fabuły za pierwszym razem zrobiłem.  ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:34:40 am »
Kusi mnie, aby wreszcie skompletować wszystkie wyzwania.
Mnie się nie chciało i pewnie już nigdy nie zobaczę ostatniego wyzwania Riddlera :(
Czekaj, a mamy na myśli te same wyzwania? Mi chodzi o te poza fabularne, czyli ten dodatkowy tryb gry, bo te z fabuły za pierwszym razem zrobiłem.  ;)
A jakie to były, te fabularne (już nie pamiętam)? Mi chodzi o te, które uruchamiają się, gdy zbierasz pytajniki. Po odblokowaniu danego ich procenta pojawia się znacznik na mapie z nową lokalizacją wyzwania Riddlera. Pamiętam, że chyba dwóch ostatnich nie zrobiłem, bo odechciało mi się zbieractwa, które akurat w B:AC było fajnie pomyślane.

Aaa, ok. Nie zrozumieliśmy się. Tobie chodziło o tryb Challenge z osobnymi mapami. Ja go kompletnie olałem. Włączyłem na chwilę, ale skupiłem się na głównym trybie fabularnym.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2012, 09:44:14 am wysłana przez Kert »

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:36:11 am »
A tak zapytam, czy jest tak samo jak w pierwszej czesci, ze po skonczeniu glownego watku mozna dalej szkukac sekretow itd?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:37:32 am »
Tak.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:39:23 am »
To spoko. Zabawy w pizdu bedzie :) Jedynke skonczylem, mialem ochote nawet scalakowac ale mi xkloc padl i na tym sie skonczylo.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:47:22 am »
A jakie to były, te fabularne (już nie pamiętam)? Mi chodzi o te, które uruchamiają się, gdy zbierasz pytajniki. Po odblokowaniu danego ich procenta pojawia się znacznik na mapie z nową lokalizacją wyzwania Riddlera. Pamiętam, że chyba dwóch ostatnich nie zrobiłem, bo odechciało mi się zbieractwa, które akurat w B:AC było fajnie pomyślane.
Wyzwania fabularne to właśnie te co się odblokowują jak się znajduje kolejne znaki zapytania i zagadki. Natomiast Wyzwania Riddlera to zupełnie osobny tryb gry, coś w stylu Areny, gdzie walczysz z kolejnymi falami przeciwników (za każdym razem tylko 4 fale) i musisz uzbierać odpowiednią ilość pkt. aby przejść wyzwanie. Za każdym razem tych punktów jest więcej. Do tego w wyzwaniach tych mamy tryb Stealth, gdzie musisz po cichu wyeliminować przeciwników w lokacji w z góry narzucony sposób, czyli np. jednego powieś na gargulcu, drugiego załatw batarangiem, trzeciego strąć z kładki itd. Do tego liczy się jeszcze czas w jakim to zrobisz. No i na koniec mamy trzecie wyzwanie, gdzie sami sobie ustalamy reguły według których będziemy grali.

Wiem, że udało mi się tylko wszystko Batmanem, ale do calaka to trzeba to zrobić jeszcze Catwoman, Nightwingiem oraz Robinem. Oczywiście oni mają inne reguły odnośnie trybu Stealth. 

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:54:20 am »
A jakie to były, te fabularne (już nie pamiętam)? Mi chodzi o te, które uruchamiają się, gdy zbierasz pytajniki. Po odblokowaniu danego ich procenta pojawia się znacznik na mapie z nową lokalizacją wyzwania Riddlera. Pamiętam, że chyba dwóch ostatnich nie zrobiłem, bo odechciało mi się zbieractwa, które akurat w B:AC było fajnie pomyślane.
Wyzwania fabularne to właśnie te co się odblokowują jak się znajduje kolejne znaki zapytania i zagadki. Natomiast Wyzwania Riddlera to zupełnie osobny tryb gry, coś w stylu Areny, gdzie walczysz z kolejnymi falami przeciwników (za każdym razem tylko 4 fale) i musisz uzbierać odpowiednią ilość pkt. aby przejść wyzwanie. Za każdym razem tych punktów jest więcej. Do tego w wyzwaniach tych mamy tryb Stealth, gdzie musisz po cichu wyeliminować przeciwników w lokacji w z góry narzucony sposób, czyli np. jednego powieś na gargulcu, drugiego załatw batarangiem, trzeciego strąć z kładki itd. Do tego liczy się jeszcze czas w jakim to zrobisz. No i na koniec mamy trzecie wyzwanie, gdzie sami sobie ustalamy reguły według których będziemy grali.

Wiem, że udało mi się tylko wszystko Batmanem, ale do calaka to trzeba to zrobić jeszcze Catwoman, Nightwingiem oraz Robinem. Oczywiście oni mają inne reguły odnośnie trybu Stealth. 
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Złapałem już o co Ci chodziło:
Aaa, ok. Nie zrozumieliśmy się. Tobie chodziło o tryb Challenge z osobnymi mapami.
;)

Elmos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-12-2008
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 2
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #333 dnia: Września 17, 2013, 09:36:22 am »
Wie ktoś, czy save z podstawowej wersji gry jest kompatybilny z edycją GOTY, czy trzeba w tej zaczynać story mode od nowa? Tak było w przypadku Arkham Asylum zwykłą/ GOTY, że trophy tylko miały wspólne, a sava trzeba było robić nowego. Chciałem przed premierą Originsa wrócić do Arkham City, zaliczyć Harley Quins Revenge i NG+ ale nie chcę zaczynać całkiem od nowa, tzn nie mam na to czasu bo kończę jeszcze The Last of Us i po drodze zamierzam ograć Dragon's Crown i Beyond: Two Souls :)
...And voice echoed...
Power... Give me more POWER!!!


POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #334 dnia: Września 17, 2013, 10:28:15 am »
W sumie edycja GOTY różni się tylko dodatkowym DLC, więc nie rozumiem czemu save miałby nie działać? Ale skoro tak było w AA, to tutaj pewnie jest podobnie. Dziwna sprawa.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Batman: Arkham City
« Odpowiedź #335 dnia: Września 18, 2013, 13:50:21 pm »
W AA do każdej wersji był osobny komplet acziwmentów wiec zapewne dlatego sejwy nie były kompatybilne. Wydaje mi sie, ze w AC nie bedzie tego problemu, ale głowy nie dam.