Ankieta

Na zlot pojadę do:

Krakowa i okolic
15 (38.5%)
Poznania i okolic
7 (17.9%)
Warszawy i okolic
7 (17.9%)
Czemu nie nad morze?
4 (10.3%)
Poproszę o inne miejscówki
3 (7.7%)
Wszystko mi jedno, dojadę wszędzie!
3 (7.7%)

Głosów w sumie: 32

Autor Wątek: Forumowy zlot  (Przeczytany 140105 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #240 dnia: Marca 22, 2012, 11:54:55 am »
Dobczyce, domek numer 10 :D x3
Fryty tyty dotknij pyty

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #241 dnia: Marca 22, 2012, 12:03:43 pm »
one place ,one love , dobczyce ,domek nr 10 :D
bajlando trwa!

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #242 dnia: Marca 22, 2012, 12:03:57 pm »
Zdecydowanie musi byc nocleg a najlepiej dwa;) Mysle, ze piatek <-> niedziela to najbardziej optymalne rozwiazanie.
Ostatnio mozna bylo do gdanska z katowic doleciec za 9 PLN... przez Norwegie:D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 22, 2012, 12:47:19 pm »
Ło fpyte, taki trip za 9 zeta? Mistrzostwo:)
Fryty tyty dotknij pyty

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 22, 2012, 18:56:47 pm »
Do Krakowa i Dobczyc w sumie nieźle ;)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 22, 2012, 19:27:45 pm »
Zdecydowanie musi byc nocleg a najlepiej dwa;) Mysle, ze piatek <-> niedziela to najbardziej optymalne rozwiazanie.
Ostatnio mozna bylo do gdanska z katowic doleciec za 9 PLN... przez Norwegie:D

Ło fpyte, taki trip za 9 zeta? Mistrzostwo:)

Raczysz żartować. Taka oferta to jeszcze nic, szafa. Kilka tygodni temu za niecałe sto zł. oferowano wylot do Włoch na pięć godzin po czym powrót.
Nie omieszkałem skorzystać (wypad na prawdziwą, włoską pizzę, zakupy).  :grin:
Niebawem za trzysta zł można zwiedzić 4 europejskie stolice. Polecam.

Wracając do głównego bohatera tematu, proponuję Kraków, bądź (najlepiej) niewielka miejscowość nieopodal New Sącza. Kelnerki mnie lubią (wiadomo, ładna buzia, bycie kulturalnym, złotoustym + wysokie napiwki combo i już jesteś "mile widziany"), a wujek zna szefa = jako stały klient z "plecami' chyba byłbym w stanie dobrą cenę wynegocjować - piękna okolica, świeże powietrze, kort tenisowy,  wspaniałe jedzenie, znakomita, niepozostawiająca absolutnie nic do życzenia obsługa.

Jeśli nie będzie aktualnie jakichś przyjęć (często organizuje się tam wesela), to byłaby to pierwszorzędna miejscówka.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 22, 2012, 19:40:50 pm »
Ja se w tym czasie zgrzeje parówki.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 22, 2012, 19:55:48 pm »
Dobczyce w małopolsce?  :lol: to się w cholerę piszę :D

A na serio to faktycznie byłbym gdzieś za południem. Do 200km zgarniając kogoś po drodze mógłbym dojechać (Dębica). Chyba, że pociągiem to nawet i dalej :) Tylko że jeden nocleg na taki wypad to mało. 3 dni czyli - piątek-niedziela to minimum.

Ja bym jeszcze zrobił, że wstęp tylko w cosplayu  :troll:

Teraz można latać samolotami po polsce za 99 zika.
http://www.oltexpress.com/
Dzięki za linka bo właśnie na przyszły rok będę musiał się rozejrzeć za takimi opcjami  :angel:
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 19:58:27 pm wysłana przez szmajdzik »

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 22, 2012, 20:06:23 pm »
I tak nic nie wypali, zluzujcie porty.

Jacek84

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #249 dnia: Marca 22, 2012, 20:10:57 pm »
I tak nic nie wypali, zluzujcie porty.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #250 dnia: Marca 22, 2012, 20:13:21 pm »
@Sylvan, w jakiej miejscowosci takie cuda sie dzieja?
@Svon, daj spokoj, czemu niby ma nie wypalic? Kwestia dogadania, a nie takie rzeczy sie robilo;) Gdzie Ci pasuje?

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #251 dnia: Marca 22, 2012, 20:17:30 pm »
@Svon, daj spokoj, czemu niby ma nie wypalic? Kwestia dogadania, a nie takie rzeczy sie robilo;) Gdzie Ci pasuje?
Bo wiem, ile sie zeszlo, zeby sie spotkac u juvego. :) Wszedzie, ale z terminami problem jest, bo albo szkola, albo praca (sobota) - a jak jest juz cos wolnego, to zazwyczaj mam w kalendarzu zakreslona jakis wyjazd.

A do sprawy, to trzeba inaczej podejsc. Trzeba podac lokalizacje i termin i zobaczyc, ile osob da rade przybyc. Bo tak to kazdy pisze swoje miasto i czeka az sie do niego wbije 10 osob, ale oczywiscie nocleg we wlasnym zakresie. :lol:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #252 dnia: Marca 22, 2012, 20:18:52 pm »
I tak nic nie wypali, zluzujcie porty.
Takie zjazdy nie udają się właśnie przez tego typu osoby. True story chłopaki.

Wracając do głównego bohatera tematu, proponuję Kraków, bądź (najlepiej) niewielka miejscowość nieopodal New Sącza. Kelnerki mnie lubią (wiadomo, ładna buzia, bycie kulturalnym, złotoustym + wysokie napiwki combo i już jesteś "mile widziany"), a wujek zna szefa = jako stały klient z "plecami' chyba byłbym w stanie dobrą cenę wynegocjować - piękna okolica, świeże powietrze, kort tenisowy,  wspaniałe jedzenie, znakomita, niepozostawiająca absolutnie nic do życzenia obsługa.

Jeśli nie będzie aktualnie jakichś przyjęć (często organizuje się tam wesela), to byłaby to pierwszorzędna miejscówka.
To musielibyśmy mieć większą ekipą żeby na to poszli i żeby cena była w miarę. Zapodaj linka, żeby chociaż zobaczyć ile by mogło wyjść za nocleg. Ja miałbym bliziutko więc akurat.
W ogóle Sylvan z małopolski jesteś?

Svon nie zgodzę się bo Conker dobrze zrobił pytając o miejsce najpierw. Zapodałby miejsce i czas, i wtedy 99% "ojojojojojojoj  ja odpadam bo..." a tak to najpierw miejsce --> zaklepiemy przy jakiejś większej ilości osób --> lecimy dalej z terminem.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 20:20:55 pm wysłana przez szmajdzik »

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #253 dnia: Marca 22, 2012, 20:21:23 pm »
Takie zjazdy nie udają się właśnie przez tego typu osoby. True story chłopaki.
Tak sie sklada, ze ja kilka razy bylem na browarze z juvym juz ze 1,5 roku temu, kilka razy spotkalismy sie juve, diuk, ambro (bardziej skizo.org) i ja, a niedawno na browarze bylismy ja, juve, SH16 i SSman. :)


Po prostu przy wiekszej ilosc osob to nie wypali, bo aktywnych uzytkownikow jest na tyle malo, ze nawet jakby sie wszyscy skrzykneli, to spotka sie 15 osob, a i tak polowie nie bedzie pasowac, wiec zostaje 7 osob, ktorym sie nie bedzie chcialo dymac na drugi koniec Polski, zeby przechylic alko. No to tyle.

Jacek84

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #254 dnia: Marca 22, 2012, 20:22:05 pm »
Ja mogę jechać i na drugi koniec polski jeśli będzie pewna opcja na windo vs. Boban.

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #255 dnia: Marca 22, 2012, 20:23:21 pm »
No to lecimy do Torunia. Ja z Bobanem najpierw robie scigalke na 1/4. :mad:

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #256 dnia: Marca 22, 2012, 20:27:00 pm »
Takie zjazdy nie udają się właśnie przez tego typu osoby. True story chłopaki.
Tak sie sklada, ze ja kilka razy bylem na browarze z juvym juz ze 1,5 roku temu, kilka razy spotkalismy sie juve, diuk, ambro (bardziej skizo.org) i ja, a niedawno na browarze bylismy ja, juve, SH16 i SSman. :)
A kto to poza wami wiedział, że robicie taki zjazd? Już nie mówiąc, że pewnie mieszkacie koło siebie. My mówimy o forumowym zjeździe.

Po prostu przy wiekszej ilosc osob to nie wypali, bo aktywnych uzytkownikow jest na tyle malo, ze nawet jakby sie wszyscy skrzykneli, to spotka sie 15 osob, a i tak polowie nie bedzie pasowac, wiec zostaje 7 osob, ktorym sie nie bedzie chcialo dymac na drugi koniec Polski, zeby przechylic alko. No to tyle.
To najlepiej siedzieć, nic nie robić, nawet nie próbować. Myślałem osobiście, że może się skończyć na dyszce, a 15 już byłoby naprawdę elegancko.

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #257 dnia: Marca 22, 2012, 20:33:14 pm »
A kto to poza wami wiedział, że robicie taki zjazd? Już nie mówiąc, że pewnie mieszkacie koło siebie. My mówimy o forumowym zjeździe.
No ja, juve i SSman z Wawy, ale SH byl na szkoleniu jakims tutaj i sie spiknelismy (mieszka chyba w Poznaniu z tego co kojarze). Pisalismy o tym w Worze, dlatego tez pozniej Pinki sie spotkal z juvym i SSmanem. :)

To najlepiej siedzieć, nic nie robić, nawet nie próbować.
Na razie to sie przypierdalasz, a nie probujesz, ziomku.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 20:35:08 pm wysłana przez svonston »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #258 dnia: Marca 22, 2012, 20:42:55 pm »
A kto to poza wami wiedział, że robicie taki zjazd? Już nie mówiąc, że pewnie mieszkacie koło siebie. My mówimy o forumowym zjeździe.
No ja, juve i SSman z Wawy, ale SH byl na szkoleniu jakims tutaj i sie spiknelismy (mieszka chyba w Poznaniu z tego co kojarze). Pisalismy o tym w Worze, dlatego tez pozniej Pinki sie spotkal z juvym i SSmanem. :)
I tak właśnie myślałem, że trafiła się okazja i było spotkanie kilkuosobowe. A Conker chce coś grubszego zorganizować na całe forum. Sam myślałem ostatnio czy nie zaproponować, dlatego tym bardziej się cieszę, że wyszło z góry. Fotki czy filmiki oczywiście mogę zapewnić  :grin:

To najlepiej siedzieć, nic nie robić, nawet nie próbować.
Na razie to sie przypierdalasz, a nie probujesz, ziomku.
Ja po prostu nie cierpię takiej postawy: "a i tak nie wyjdzie (więc nie ma co próbować)"

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #259 dnia: Marca 22, 2012, 20:44:19 pm »
DAJCIE MI TERMIN TO SPECJALNIE PRZYJADE BO TEN SZMAJDZIK TO JUZ SZUKA DZIURY W CALYM

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #260 dnia: Marca 22, 2012, 20:50:32 pm »
Gorzej niz myslalem:D Nie licze na 150 osob jak na zlocie nintendo kilka lat temu. Fajnie po prostu bedzie sie spotkac nawet w 10. Jesli okaze sie, ze najwiecej osob moze sie pojawic w malopolsce czy innym miejscu tam sie udamy;) Panowie, peace. Mamy sie spotkac i dobrze bawic a nie poklocic zanim cokolwiek sie wydarzy;]

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #261 dnia: Marca 22, 2012, 20:53:16 pm »
Przeciez spokoj jest, nie sadze, zeby sie Szmajdzik spial tak na serio, ja tez luz i spontan z wixa na sluchawkach.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #262 dnia: Marca 22, 2012, 20:58:50 pm »
Svon, nie napisales gdzie Ci pasuje;)

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 22, 2012, 21:06:33 pm »
Wiadomo, ze najbardziej Warszawa i okolice, ale tak naprawde, to wszedzie. Gorzej z terminem, jak juz mowilem. :)

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 22, 2012, 21:07:53 pm »
Po takich sytuacjach to ja chcę takim osobom pierwszym uścisnąć dłonie :D (no może poza jedną). Wyrażam zdanie, ale żeby spinać się czy kłócić na serio to absolutnie. Svon ty już masz ode mnie misiowy uścisk  :big-grin-sweat:
A osobiście organizowałem kilka razy różne rzeczy na 10,20 czy 30 osób i wiem jaka postawa potrafi zniechęcić grupę czy cały plan. A stojąc w miejscu niekiedy zaczynamy się cofać po prostu :)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 22, 2012, 21:08:12 pm »
No nie mow, jeden weekend chyba dasz rade poswiecic;)?

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 22, 2012, 21:09:58 pm »
No dlatego czekam na termin kurde blaszka. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #267 dnia: Marca 22, 2012, 21:14:16 pm »
No to lecimy do Torunia. Ja z Bobanem najpierw robie scigalke na 1/4. :mad:

Daj spokój...takimi nieruchomościami? :P Musze motor jakiś skupić żeby mi się chciało jechać gdzieś dalej. :P

Jacek84

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #268 dnia: Marca 22, 2012, 21:17:14 pm »
Po takich sytuacjach to ja chcę takim osobom pierwszym uścisnąć dłonie :D (no może poza jedną).
Słowa bolą bardziej niż czyny. ;_;

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 22, 2012, 21:25:31 pm »
Po takich sytuacjach to ja chcę takim osobom pierwszym uścisnąć dłonie :D (no może poza jedną).
Słowa bolą bardziej niż czyny. ;_;
Jak jesteś nadwrażliwy.
Poza tym, jednym czynem przecież zapunktowałeś ;)

No i zareagowałeś szybciej niż myślałem  :lol:
Ale koniec OT. Jakby co to wór/PW.

Conker ty byłeś jednym z organizatorów ZFN?

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 22, 2012, 21:38:51 pm »
Tak, kawal czasu temu zdarzylo mi sie z niejakim Piotrkiem impreze zorganizowac;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 22, 2012, 22:51:20 pm »
Gorzej niz myslalem:D Nie licze na 150 osob jak na zlocie nintendo kilka lat temu. Fajnie po prostu bedzie sie spotkac nawet w 10. Jesli okaze sie, ze najwiecej osob moze sie pojawic w malopolsce czy innym miejscu tam sie udamy;) Panowie, peace. Mamy sie spotkac i dobrze bawic a nie poklocic zanim cokolwiek sie wydarzy;]

I tak będzie, kolego. W jednym z tematów przedstawiłem listę mniej więcej aktywnych użytkowników forum GameOnly.

Cytuj
Conker - za PROfesjonalizm. Ojciec forum. Dobry ojciec, należy dodać;

Ryo - owiany kultem avatar, choćby był prezesem hejterów to i tak
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras - pierwszy hejter. Ostatnio jednak jakby spoważniał, zmądrzał. Kamień murano - 160zł, nowe perfumy sześć Kazimierzy, batalie z Juras'em w DkS - bezcenne  :P Ogroma wiedza w kilku segmentach. Lubię;

kun - "należy się bać", a jak ktoś się nie boi, to lubi. Ja lubię;

Kyo - mój dobry kolega od ocen;

Patosław - za BlazBlue i AS oraz miłość do Demon's Souls i zachwyt moimi trzema platynami w tejże grze;

tarniak - inteligentna bestia, tylko to rozdwojenie jaźni (i to z mnożnikiem);

Miazga - szkoda, że więcej o grach nie pisał, ponadprzeciętna osobowość i ta jego niezłomność w walce z Leśnymi Bóstwami. Syn Kazimierza; :grin: R.I.P. Kup maczetę;

Kresq - wracaj, no



Music - to doby chłopak był. Nie ma go na forum, na PS nie logował się ponad rok. Wygrał w totka albo umarł;

BoBaN - non grata, krypto pasjonat teorii (notabene słusznej) Shift > GT5  xP;

Devilek/Tomasz - wiadomo;

aphelion - porządny użytkownik, a przy tym niezły gracz w Tekken;

tytacz - ponieważ nie chcę Kazimierzy mu za przechodzenie w niedozwolonym miejscu dawać prawie zawsze jako jeden z pierwszych (i nie tylko na forum) składa mi 31 XII życzenia;

prart - facet z jajem (choć prawdopodobnie nawet z dwoma). Uwielbiam jego recenzję tak długie, że przypominają  mi moje pierwsze posty na forum, no i ta radość z nich płynąca, zupełnie jak u chłopaka, który zamówił sobie dwie damy w Amsterdamie za 140 euro jedna  :angel:;

Unlimited - właściwy człowiek na właściwym miejscu;

Snake Plissken -  :naughty:

Ogur - Kałasznikow man, choć poprzednia jego edycja nieco lepsza;

Johnny - pasjonat SF, skubaniec ćwiczył tak długo i wytrwale, że był niemal tak dobry jak Ja  :dance:  Dobry, grzeczny chłopak;

Cancer - wiadomo za co  :whistle:

Master 666 - Ice Iceberg; Człowiek mający styl. Nie waha się wydać 400zł za pasek/spodnie, co propsuje.  8)

sieq - za siostrę i zegarki;

POK - taki użytkownik to skarb dla forum;

soul hunter 16 - takich przedstawicieli powinniśmy mieć w rządzie;

Calam - za sympatię do SF i zaskoczenie w tymże segmencie;

el becetol - uwielbiam Macierewicza, Ryo nie przegoni, ale....

Morfi/Rodi - za główną stronę, którą cenię, i którą wspierałem najczęściej swego czasu;

Piter_neo - on już wie za co;

adriano - szkoda, że chłopaka coraz mniej, ale wiadomo dlaczego, no i te dwie platyny w Demon's Sousl.... :roll:

ubol/spyro - w zasadzie za to samo, więc łączę ich;

Zielarz - swój żołnierz, niegdyś, ale zawsze;

Lem - bowiem jego bat zawsze w pogotowiu jest;

svonston - ciasteczkowy;

oscyp - klasowe wycieniowanie/teksty;

Mr_Zombie - chłodny, stonowany profesor;

pawel_k - praworządny dobry, pokusił się o 100% w FCTP oraz....

kilgort - jego kuzynka i siostra spropsowały moją urodę - ale nic w tym dziwnego;

sOOs - może jak go umieszczę w panteonie, to przestanie mrugać tak oczyma, co.... sOOs  :-?

Ciapkas - pierwsze strony Res;

LonDeK - dla pamięci;

monio4 - złoczyńca monio  :lol:;

Straszaq - za nowo odkrytą pasję (i bynajmniej nie chodzi o Gibsonowski sequel);

marcin_n/Mrocz - z wiadomych względów;

pachu - za RE i stare czasy;

Lupi - fanów trzeba docenić, nie co dzień ktoś miłuje cię tak, że z radości pluje po pokoju jak szczeniak;

kert/trusio - dla statystyk;

maly_pinki - ponieważ zachował dozę pokory i nie odważył się jednorazowo zakupić więcej podkoszulków niż Ja  8);

blachOr- obiecał, że zostawi kota w spokoju;

piter86/andyush/gawi/wsciekly_blondyn/forest/Moldar - z wiadomego kącika;

ReD - żaden x bot, to dobrze;

LesiuGR - też miałem takiego gada;

Ma_niek - jest, jak być powinno;

windomeral - za dobre zdanie, jedno (ba, nawet dwa), ale zawsze;

SS89/wooyek - coś by się tam znalazło, ja wiem, stare czasy;

Iras - a żeby mu szkoda nie było, na co ma się czuć osamotniony;  :angel:
To, że na dnie nic nie znaczy - kolejność przypadkowa.


Brak kilku ksywek, ale całość zrównuje kilka osób, które (niestety) odeszły, a je wymieniłem (Miazga, Kresq).

Zatem, zakładając, że część (powiedzmy połowa) nie jest zainteresowana w ogóle, a część kolejnego kawałka GO trufla jest zainteresowana, ale i tak nie przyjedzie (żona rodzi, chłopak się obraził, zapomniał, matka dała szlaban na wychodzenie z domu), to i tak jeżeli pojawi się te kilka (naście) osób, to będzie można o sukcesie mówić.

Niemniej zgadzam się. Warto. Ja jestem w stanie poświęcić te dwie imprezy w łikend, ćwiczenia, basen, dzbanki, a nawet skuszę się na białe pieczywo, po to by uczestniczyć w tego typu wydarzeniu (BoBaN vs Winda=).

Jestem skłonny przyjechać nawet jeśli miałbym sam z Juras'em rozpalić to ognisko, zjeść parówki, i rzucać szyszkami w Pipboya, krzycząc "zomo, zomo, już warna nie dasz".  :hihi:
Nawet jeśli będzie nasz czworo. Tylko pytanie, czy w takim razie nie lepiej spotkać się w takim Krakowie na dłuższym posiedzeniu - jedno/dwudniowym - i wybrać się do klubu, pograć w golfa, pokarmić gołębie, czy udać się na pląsy do Aquaparku.



@Sylvan, w jakiej miejscowosci takie cuda sie dzieja?
@Svon, daj spokoj, czemu niby ma nie wypalic? Kwestia dogadania, a nie takie rzeczy sie robilo;) Gdzie Ci pasuje?
Spokojnie. Trzymam rękę na pulsie. Jutro wykonam kilka telefonów. Zanim rozpocznę piątkowy klabing pogram; jak gram, to mam na ogół PC włączonego (dzbany, plus kartą żre prąd jak oszalała, to do wyższych rachunków  :grin:) czyli wbiję zalogowanie na forum na kilka godz. i nap. co i jak.
Liczę, że nikt na ewentualne ceny się nie oburzy. Będziemy cieszyć się wygodą + bezpieczeństwo (dobra okolica), a że zlot nie zdarza się często, liczę na hojność.

I tak nic nie wypali, zluzujcie porty.
Racja. Ale przynajmniej udawaj, że się starasz.  :P

Dobczyce w małopolsce?  :lol: to się w cholerę piszę :D

A na serio to faktycznie byłbym gdzieś za południem. Do 200km zgarniając kogoś po drodze mógłbym dojechać (Dębica). Chyba, że pociągiem to nawet i dalej :) Tylko że jeden nocleg na taki wypad to mało. 3 dni czyli - piątek-niedziela to minimum.


Jestem na tak.

Ja se w tym czasie zgrzeje parówki.



Przyrządź bażanta w migdałach, to przyjadę i o grafie w DkS porozmawiamy. Pokażesz mi proces tworzenia byko szotów na żywo - video widziałem.
I homara będziemy jeść, a nie parówki. To zlot GO pod sztandarem Kazimierza, a nie ognisko gimbusów.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 22:58:52 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 22, 2012, 22:57:56 pm »
 :lol: :lol: :lol:
Cytuj
To zlot GO pod sztandarem Kazimierza, a nie ognisko gimbusów.
Wszystko od nowa, od początku...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 22, 2012, 23:01:59 pm »
Byś wpisał chociaż kogo cytujesz - wiesz jak to z ignore jest  :naughty: No i czekam na plusa  :whistle:
Inaczej Vukmir'a naślę i nakręci filmik z małym_pinkim  8) :shifty:

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 22, 2012, 23:03:45 pm »
A dam plusika, dzisiaj pośmiałem się dzięki Tobie. :wink:
Wszystko od nowa, od początku...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 22, 2012, 23:20:16 pm »
Jeśli zlot będzie organizowany przez Sylvana to wypad obowiązkowy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 333
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 22, 2012, 23:21:50 pm »
Ja mogę jechać i na drugi koniec polski jeśli będzie pewna opcja na windo vs. Boban.
Ja sie moge napier**lać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 22, 2012, 23:32:12 pm »
Jeśli zlot będzie organizowany przez Sylvana to wypad obowiązkowy.
Darmowe

kuszą.

I powinny  8)


A dam plusika, dzisiaj pośmiałem się dzięki Tobie. :wink:
Taki był mój zamiar. Pamiętaj, śmiech to zdrowie  ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 22, 2012, 23:35:52 pm »
Też bym kurka chciał przyjechać.

svonston

  • Gość
Odp: Forumowy zlot
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 23, 2012, 09:01:34 am »
Ja mogę jechać i na drugi koniec polski jeśli będzie pewna opcja na windo vs. Boban.
Ja sie moge napier**lać.
Chyba karnet na silke wykupiles, bo wczesniej nie chciales. :lol: