Autor Wątek: Nie przerabiam, nie kradnę.  (Przeczytany 18207 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Nie przerabiam, nie kradnę.
« dnia: Stycznia 14, 2010, 15:56:25 pm »
za: onlinecenter.pl

Cytuj
Microsoft Polska wystartował dzisiaj z akcją "Nie przerabiam, nie kradnę", mającą pokazać problem piractwa konsolowego w Polsce. Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej można znaleźć komentarze prawników dotyczące funkcjonowania prawa o ochronie praw autorskich, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z piractwem czy wywiady z polskimi wydawcami, którzy starają się wytłumaczyć szkodliwość piractwa i wpływ zjawiska na rozwój rynku elektronicznej rozrywki. Dla odwiedzających przygotowano konkurs, w którym można wygrać kolekcję wszystkich oryginalnych gier wydanych w Polsce na Xbox 360 przez Microsoft (w chwili obecnej to 30 tytułów), a także bony towarowe sieci Empik. Akcja potrwa do początku lutego 2010. Więcej w rozwinięciu.

„Poprzez naszą akcję chcemy zwrócić uwagę na szeroki problem piractwa obecnego w Polsce, który dotyczy nas wszystkich: wydawców gier, producentów konsol, sieci handlujące legalnym oprogramowaniem, a także samych graczy, którzy nie mogą korzystać w jeszcze większym stopniu z polskich wersji językowych gier, ciekawszych promocji, niższych cen itd.” – powiedział Jakub Mirski, Marketing Manager Microsoft.

„Gracze to jedna z najbardziej zaangażowanych w swoją pasję grup konsumenckich, pokazująca na każdym kroku swoje przywiązanie do gier wideo. Dlatego chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy kupując oryginalne wersje gier, wspierają naszą branżę.” – dodał Mirski.

Strona: http://www.nieprzerabiam-niekradne.pl/

filmik:

---

Co o tym sądzicie? Imo nie ma co kłamać ludziom, że ceny gier będą niższe, bo nikt specjalnie dla Polski nie obnizy cen, nawet jeśli problem piractwa trochę zmaleje, niemniej argument z Fifą do mnie trafił ;) Plus dla msu za taką akcję, nawet, jeżeli efekt będzie mało widoczny.

deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2010, 16:24:51 pm »
Dość długo już nie zarzuciłem piratem, a nowości na Xboksa 360 i PS3 dalej po 200 zł (i więcej). To ten, czy faktycznie działałbym na własną szkodę i zjadał własny ogon gdybym piracił, skoro ceny nie zmieniły się od kilku lat ani o złotówkę? Zresztą kupowanie z drugiego obiegu to też "kradzież", bo producent nie zarabia na odsprzedaży. Czy jestem złodziejem? :(

A budżety na gry to chyba coraz większe są tak czy inaczej, czyż nie?

Mogę powiedzieć, nie przerabiam, nie kradnę. Co teraz? Dostaję jakąś figurkę?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2010, 16:30:14 pm wysłana przez deepthroat »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 14, 2010, 16:26:57 pm »
Tak.

Jedno wielkie pieprzenie - na PC gry staniały (nówki nie przekraczające 120zł), mimo iż skala piractwa jest tam zatrważająca :D No i straszenie konsekwencjami prawnymi to też nieciekawa praktyka w filmie który powinien ukazywać pozytywne strony niepiracenia.

O, teraz poczytałem komenty pod filmikiem i ktoś trafnie zauważył: X360-megapiractwo, PS3-zeropiractwo. Cena gry na X360<=Cena gry na PS3. <ok>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2010, 16:28:52 pm wysłana przez blach0r »

el becetol

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 14, 2010, 16:29:07 pm »
Sony Poland w ostatnim roku wyznaczyła nowe standardy jeżeli chodzi o traktowanie graczy konsolowych w naszym kraju... a M$? Wkracza w nowy rok strasząc swoich klientów 3 latami wiezienia. Świetna taktyka.

Proponuje M$ akcje: "Nie pobieram opłat za granie online - nie kradnę"  8)
 

lupinator

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:13:13 pm »
Bez sensu, straszenie prawem, nieprzyjemne i poważne wypowiedzi - porażka. Akcja o bardzo nieprzyjemnym wydźwięku mimo dobrych zamiarów.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 14, 2010, 18:09:39 pm »
<ziewa>

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 15, 2010, 16:20:16 pm »
http://anime.art.pl/ms/index.php

Nowe koniecpzpn nam się szykuje :).

Mrocz

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2010, 16:49:06 pm »
Sony Poland w ostatnim roku wyznaczyła nowe standardy jeżeli chodzi o traktowanie graczy konsolowych w naszym kraju... a M$? Wkracza w nowy rok strasząc swoich klientów 3 latami wiezienia. Świetna taktyka.

Namawiają do uczciwości Polskich graczy a Polskiego Xbox Live ciągle nie ma... Taka Forza kupiona w Polsce pozbawiona była kodów na darmowe samochody z neta, a gry teoretycznie w Polsce pozbawione są Możliwości gry online... Wiem, że można założyć konto np. angielskie, ale to też jakby nie patrzeć jest "wbrew regulaminowi"... Więc z prawnego punktu widzenia, Microsoft sprzedaje w Polsce nie pełny produkt... I gracze mieliby ich traktować poważnie? :P Śmiech na sali... :lol:

Teraz dopiero widzę link od Tytacza... I trochę w tym prawdy jest ;]

oscyp

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2010, 16:55:49 pm »
Cała ta akcja to jest śmiech na sali, panowie z MS Polska słyszeli co nieco o Sony Polska zapewne, więc nie rozumiem sensu istnienia ich argumentów kompletnie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2010, 16:58:43 pm »
Ja tu widzę szanse dla SCEP, na zaproszenie wkurwionych tą akcją posiadaczy Xboxa.

Jak mają tam myślące osoby to spodziewałbym się jakiejś podobnej akcji i wytknięcia błędów przeciwnikowi:P.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 15, 2010, 19:51:30 pm »
Tak.

Jedno wielkie pieprzenie - na PC gry staniały (nówki nie przekraczające 120zł), mimo iż skala piractwa jest tam zatrważająca :D No i straszenie konsekwencjami prawnymi to też nieciekawa praktyka w filmie który powinien ukazywać pozytywne strony niepiracenia.

O, teraz poczytałem komenty pod filmikiem i ktoś trafnie zauważył: X360-megapiractwo, PS3-zeropiractwo. Cena gry na X360<=Cena gry na PS3. <ok>
Nader słuszna uwaga.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 17, 2010, 18:56:52 pm »


Co.

To.

kur**.

Jest?

3 minuty nauki algebry w plecy.


http://www.youtube.com//watch?v=Y9cTSvvcoyU
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 18:58:37 pm wysłana przez blach0r »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 17, 2010, 18:59:21 pm »
Blach0r, najlepszy jest ten koleś:



dżizas fakin krajst :lol:

deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:09:23 pm »


Co.

To.

kur**.

Jest?

3 minuty nauki algebry w plecy.


http://www.youtube.com//watch?v=Y9cTSvvcoyU
Teraz jest mi wstyd, że kiedyś określałem siebie jako "gracz", wstyd, że nabyłem Xboksa 360 i wstyd, że tacy ludzie reprezentują polską społeczność graczy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:23:48 pm »
Blach0r, najlepszy jest ten koleś:



dżizas fakin krajst :lol:

Kononowicz ver 2.0  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:26:34 pm »
"wykupienie konta na stronach do ściągania"? Kidy ostatnio patrzyłem, to The Pirate Bay był darmowy :P

A tak na serio... cała ta akcja to naprawdę porażka :|
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

lupinator

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:34:41 pm »
Jestem oficjalnie rozjebany przez tych dwóch kolesi. Sam nie wiem przez którego bardziej. Ta akcja to jedna wielka żenada, aż mi się odechciewa patrzeć na Xboxa.

el becetol

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 17, 2010, 19:42:43 pm »


Co.
To.
kur**.
Jest?

To jest najgorsze wykonanie kawału 'arystokraci' w historii świata.

(wersja skrócona)

(wersja idealna wraz z backgroundem... od 1.35)

Swoją drogą 'świetny' pomysł - akcja ma w założeniu przekonać ludzi że przerabianie konsol to kradzież, w związku z czym M$ kradnie czyjś pomysł na dowcip i przerabia go do swoich celów. Ciekawa filozofia Kalego w sprawie praw autorskich 8)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 19:46:38 pm wysłana przez el becetol »

deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 17, 2010, 20:18:18 pm »
W takim razie to chyba najgorsza przeróbka kawału w historii.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 17, 2010, 20:20:28 pm »
Jest mi smutno po tym co zobaczyłem. :(

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 17, 2010, 21:25:04 pm »
Cytuj
(wersja idealna wraz z backgroundem... od 1.35)

Geniusz :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 17, 2010, 22:33:12 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Co.
To.
kur**.
Jest?


Ha... Ha... Ha....

Czekajcie nie rozumiem :/ :/

Przyznam, że patrząc na tą akcję, to Sony musi zacierać łapki, powiem, że nic mnie tak nigdy nie odepchnęło od jakiegoś produktu jak cała ta akcja... :/ Żeby było zabawniej, nie mają oni ŻADNYCH argumentów za tym by NIE przerabiać Xbox'a spamują nas durnowatymi filmikami bez sensu, oraz oskarżeniami z dupy, próbując zwiększyć sprzedaż Xbox'a i gier... No normalnie totalna porażka.... o__O Sorry wkurzyło mnie to :/ No i ta "pseudo beka"...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 17, 2010, 22:37:59 pm »
Smuggler z CDA coś by tutaj dodał  :grin:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 336
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 17, 2010, 22:40:08 pm »
Cieszę sie że już nie jestem posiadaczem tego sprzętu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 17, 2010, 22:46:49 pm »
Smuggler z CDA coś by tutaj dodał  :grin:

Brak Argumentów miałem na myśli nie popierać piractwo, ale pokazać, że Microsoft jest sam sobie winien, i olewa legalnych graczy... Na jakiej podstawie gracze mają nie olewać Microsofta? :P

Co jeszcze? Akcja "Kupuje Windowsa - Nie kradne" ? :P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 17, 2010, 23:02:51 pm »
Ale, ale, nie mówcie mi że te filmiki są z strony tej akcji? :o

EDIT: Obejrzałem filmik główny, to jest żenujące. Jeszcze smutniejsze jest, że wydawcy wystąpili w czymś takim. To, że Microsoft uważa ludzi za debili to jeszcze rozumiem, ale CD Projekt, Ubi, itd. też?


Ciekawe, że jest to zupełnie inne podejście niż na zachodzie np.: firmy Valve. Tam już dawno dali sobie spokój z kijem i została sama marchewka - darmowe dodatki, wsparcie, promocje, itd. Samo Valve wypowiadało się wielokrotnie, że jeśli ludzie piracą, to oni jako firma coś zrobili źle, ponieważ powinni dać lepszy produkt graczom.

Osobista dygresja pod adresem EA Polska - drodzy Państwo, jak się nauczycie dostarczać EK jednej z największych premier roku na czas, to wtedy kupię wasze gry. Jeśli nie jesteście w stanie tego zrobić to F U.

EDIT 2: NEOGO również napisało, a i komentarze są fajne. Dzieki Conkerowi, że uciekliśmy stamtąd.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2010, 23:15:20 pm wysłana przez Castor Krieg »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 18, 2010, 19:37:25 pm »
Nowe wieści:

Od wczoraj głośno jest o akcji graczy o nazwie ' "Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę" -> www.kontrakcja.pl
Twórcy strony otrzymali poparcie przekraczające ich wszelkie oczekiwania - niemal wszystkie większe strony o grach wspomniały o tej inicjatywie, a oficjalnym partnerem została nawet Polygamia. Autorzy chcą przetłumaczyć stronę na język angielski i, póki o wszystkim jest głośno, zaproponować współpracę z pozostałymi krajami Europy, które ciągle lajwa nie mają. Microsoft Polska, próbując zachować twarz, wydał oficjalne oświadczenie:

Cytuj
Uruchamiając akcję "Nie przerabiam - nie kradnę" i poruszając temat modyfikowania konsol Xbox 360 w celu korzystania z nielegalnych kopii gier, nie spodziewaliśmy się tak ogromnej reakcji graczy w Polsce. Cieszy nas tak głośny odzew wszystkich komentujących, którzy wyrazili swoje poparcie dla walki z piractwem. Jeszcze raz chcemy podziękować wszystkim korzystającym z legalnych gier - to Wy budujecie rynek gier video w Polsce.

Dziś zapoznaliśmy się z głosem tych graczy, którzy uruchomili pod adresem internetowym www.kontrakcja.pl swoją własną inicjatywę, mającą zdopingować Microsoft do szybkiego wprowadzenia usługi Xbox Live w Polsce. Uważamy, że to niezwykle ciekawa akcja, która pokazuje siłę i zaangażowanie środowiska graczy Xbox 360 w Polsce. Jej słabą stroną jest natomiast odwrócenie uwagi od głównego wątku kampanii - kwestii piractwa, hamującego rozwój elektronicznej rozrywki.

Ponieważ traktujemy "kontrakcję" jako uzupełnienie kwestii obecności Xbox 360 w Polsce, skontaktowaliśmy się już z autorami projektu by poznać się i porozmawiać o możliwych formach współpracy - które pomogą nam we wspólnym zmierzaniu do tego celu, tj. możliwie najbardziej atrakcyjnej obecności Xbox 360 w Polsce.

---

Co sądzicie o 'kontrze' msu? Żenada jak dla mnie - zdają sobie sprawę z tego, że najpierw nawrzucali uczciwym graczom, że przez ich piracenie nie mamy lajwa [a co to ludzi kupujących oryginały obchodzi?], ale dalej w to brną - ''Jej słabą stroną jest natomiast odwrócenie uwagi od głównego wątku kampanii - kwestii piractwa, hamującego rozwój elektronicznej rozrywki.'' :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 18, 2010, 19:44:28 pm »
Odpowiedź Microsoftu to PR-owa ściema, mająca odwrócić uwagę od rzeczywistego problemu - braku Live'a w Polsce.

Mrocz

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 18, 2010, 22:39:59 pm »
Odpowiedź Microsoftu to PR-owa ściema, mająca odwrócić uwagę od rzeczywistego problemu - braku Live'a w Polsce.


Po prostu wpadli w panikę, że dali ciała z tą swoją akcją... Jak się czyta wypowiedzi na forach to wszyscy mają gdzieś "akcję M$"... Wszyscy skupiają się na kontrakcji i mało jest głosów przeciwko niej :P

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 19, 2010, 01:11:20 am »
http://www.przeklej.pl/plik/hitler-avi-0008325d9bq
Caly ten lamet o live nie ma sensu fakena od MS dostalem odwdziecze sie przy najblizszej sposobnosci.W marcu Battlefield Bad Company 2 kupuje na ps3.Jedynie czym moge sie przeciwstawic MS to portfelem

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 19, 2010, 10:53:43 am »
W tej całej akcji wyszło jedno - kompletne lizodupstwo serwisów i tzw. dziennikarzy. Wypowiedzi tych ludzi nie dość, że obraźliwe to są tragiczne w braku meritum sprawy i nierozumienia realiów rynku. Nie wierzę, że ludzie ci byli aż tak na haju, aby uważać że akcja w takiej formie coś da. Wychodzi z tego, że graczy mają gdzieś, za to bardzo są łasi na względy Microsoft Polska. Pan z Hyper TV chyba będzie naczelnym LOLem roku (gifa bym zrobił kurde).

Kolejna fajna sprawa do newsa na Polygamii: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7468255,Sroda_w_XBLA.html

Takie kwiatki:

Cytuj
Ej no przecież Live jeszcze u nas nie ma... Więc raczej sobie nie "kupimy"...

Cytuj
To jest news do rezydentów z Londynu

Cytuj
Xbox Live jest niedostępny w Polsce. Czyżby redaktorzy mieli nielegalnie założone konta zagraniczne, niezgodne z regulaminem M$ ?

Cytuj
Czy mógłbym prosić o oznaczanie rzeczy, których nie ma w Polsce tagiem Polonia albo Zagranica? Łatwiej będzie filtrować wiadomości.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



I dlatego bardzo cenię serwisy fanowskie - wolę opinię Sylvana czy Snake'a niż jakiegoś redaktora, który i tak w 90% recenzji napisze o tym co już wiem (co gra ma, jak się steruje, itd.), ponieważ jeszcze nie każdy gracz korzysta z Internetu. :lol:

P.S. Szkoda, że Tadeusz z Review Territory też się dał w to wciągnąć. Ale z drugiej strony ostatnio był na Warden's Quest w Londynie przed premierą DA:O, to trzeba odpracować. 8)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 19, 2010, 11:14:52 am »
Dokładnie - polskie dziennikarstwo branżowe to żenada.
Kto jak kto, ale oni mogli wywrzeć dużą presję na M$ odnośnie Live(chociażby zaznaczając w recenzjach, że w Polsce nie pograsz w danej grze online z uwagi na brak usługi sieciowej) -wolą jednak korzystać z branżowych imprez, darmowych gier i innych bonusów...

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 19, 2010, 12:58:53 pm »
http://gamecorner.pl/gamecorner/10,90214,5481295,Xbox_Live_Polska_____wielki__zlozony_problem__.html
Mozna sobie przypomniec slowa Jakuba Mirskiego na temat live w Polsce.Troche sie wydluzylo te jego "troche pozniej"

deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:37:09 pm »
Cytuj
Czy mógłbym prosić o oznaczanie rzeczy, których nie ma w Polsce tagiem Polonia albo Zagranica? Łatwiej będzie filtrować wiadomości.
Dla mnie mistrz. Chyba zacznę zaglądać na tą polygamię. :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:44:48 pm »
Jest i Koso. :lol:


deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:03:56 pm »
Mądrze powiedział przecież. Ujął dokładnie to o czym pisałem przy okazji filmiku z tym redaktorem Hypera, no i nie zrobił z siebie ostoi moralności. Jeśli miałbym wydać werdykt, to jest to chyba pierwszy logiczny głos w całej tej akcji (dodam, że nie mam z Kosem nic wspólnego jak i z PE zresztą).

PS. Tak mnie zaciekawiło, dlaczego Koso nie został wpisany jako redaktor PE, skoro to właśnie ten miesięcznik jest opiniotwórczy dla większości dzieciaków, które przerabiają Xboksy? -_-

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:22:35 pm »
Testosteron [;)] Kosa w porównaniu z tym od Zielińskiego, to cudo. Zobaczcie sami:



Bucowaty ton głosu, zakładanie z góry, że każdy to oglądający jest piratem, a on jedyny panicz dostaje gierki darmowe za 9tki w reckach = imo testqwerty gorszy od tego z przeróbką żartu o arystokratach.

deepthroat

  • Gość
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:35:19 pm »
Testosteron [;)] Kosa w porównaniu z tym od Zielińskiego, to cudo. Zobaczcie sami:



Bucowaty ton głosu, zakładanie z góry, że każdy to oglądający jest piratem, a on jedyny panicz dostaje gierki darmowe za 9tki w reckach = imo testqwerty gorszy od tego z przeróbką żartu o arystokratach.
Ja tam nie bryluje w prawie karnym, ale chyba z tym "kradzież ze sklepu" = "kradzież z internetu" popłynął srogo. W świetle prawa, kradzież własności intelektualnej (tu ściąganie gier) jest regulowana inaczej (przez prawo autorskie) niż normalna kradzież. Niech się Pliskin wypowie. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:37:18 pm »
Tego gościa nie trawię. On się mądrzy okrutnie a gówno wie. Pamiętam jego żałosną wideo reckę Killzone 2, w której na każdym kroku wspominał że Crysisa i tak ma coś tam lepsze. Takie żale PC'towca.

Miłosz jest dobry agent.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nie przerabiam, nie kradnę.
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 19, 2010, 15:39:02 pm »
Cała akcja jest żenująca - dobrze, że chociaż Koso dostosował do jej formy swoją wypowiedź.
Inni spinają się na straszne moralizatorstwo - a powiedzmy sobie szczerze, osoby do których te filmiki są adresowane(piraci?) mają to w dupie...