Autor Wątek: Crysis 2  (Przeczytany 231573 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1120 dnia: Kwietnia 01, 2011, 10:11:01 am »
Glitch na X0, o którym już tu wspominano:
http://www.msxbox-world.com/xbox360/news/article/14466/Crysis-2-suffers-grain-filter-glitch-only-on-Xbox.html

Cytuj
There's also another glitch which seems exclusive to the Xbox 360 version and might not be immediately obvious. This glitch has happened to us on several occasions and seems to dampen the quality of the game's impressive looks. The glitch seems to place a grain filter over the entire screen giving a more muggy looking game rather than a clear image. You could argue it's part of the game, but the lines you can see definitely don't look deliberate. It's been discovered that by reloading the game can fix the issue. Hopefully Crytek will be looking into this as part of a patch which is no doubt in the works. Take a look at the video to see the glitch in action.

Filmik w linku. Nie mogę wkleić, bo piszę z roboty  :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1121 dnia: Kwietnia 01, 2011, 10:17:25 am »
Glitch na X0, o którym już tu wspominano:
http://www.msxbox-world.com/xbox360/news/article/14466/Crysis-2-suffers-grain-filter-glitch-only-on-Xbox.html

Cytuj
There's also another glitch which seems exclusive to the Xbox 360 version and might not be immediately obvious. This glitch has happened to us on several occasions and seems to dampen the quality of the game's impressive looks. The glitch seems to place a grain filter over the entire screen giving a more muggy looking game rather than a clear image. You could argue it's part of the game, but the lines you can see definitely don't look deliberate. It's been discovered that by reloading the game can fix the issue. Hopefully Crytek will be looking into this as part of a patch which is no doubt in the works. Take a look at the video to see the glitch in action.

Filmik w linku. Nie mogę wkleić, bo piszę z roboty  :troll:

Nie ma za co :troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1122 dnia: Kwietnia 01, 2011, 10:22:35 am »
No i w końcu wiadomo co miał na myśli redaktor IGN, kiedy pisał o "missing effects" w wersji na PS3  :hihi:

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1123 dnia: Kwietnia 01, 2011, 10:23:33 am »
No to jak w końcu? Już nie...

Właśnie rozwaliłem tego wielkiego mecha O_o, Crysis 2? z czym do czego  :roll:

??? :P

Tamten post napisałem gdy jeszcze C2 nie był zaliczony, a póki co zastosuj się do tego posta, przeczytaj go raz jeszcze jest wsio napisane co kiedy i dlaczego:)
Biedny Bobuś, czyli już nie będzie mógł się odwoływać do twojej opinii w system wars?! :P

Co do glitcha, to faktycznie niezła kiszka.
(L)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1124 dnia: Kwietnia 01, 2011, 10:50:59 am »
No i w końcu wiadomo co miał na myśli redaktor IGN, kiedy pisał o "missing effects" w wersji na PS3  :hihi:

 ;)

Ile mocy potrzeba do wygenerowania czegoś takiego  :roll:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1125 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:06:38 am »
Gram właśnie drugi raz, poziom najwyższy z możliwych  :P pojawiło się parę nowych spostrzeżeń.....Graficznie gra wygląda momentami kapitalnie(trudno mi ocenić czy lepiej od KZ3, na pewno tak samo dobrze) na 100% najładniejsza gra na X360. Oświetlenie, woda, efekt ognia pyły dymu to pierwsza klasa IMO nigdzie nie widziałem lepszych, tekstury na b.dobrym poziomie, na prawdę pod tym względem C2 ma się czym chwalić, cholernie podoba mi się efekt gdy jesteśmy pod wodą  :angel: W pomieszczeniach gra wygląda foto realistycznie, na pewno lepiej niż w KZ, za to na zewnątrz KZ bardziej do mnie przemawia choć jest grą bardziej zamkniętą  :-? trudno powiedzieć, bo HDR i samo oświetlenie w C2 robi kapitalną robotę, fajnie się patrzy w niebo jak i w kałuże :) Boli jednak framerate, który w KZ wypada lepiej, co do gameplayu to ten w C2 też ma dużo więcej do zaoferowania, naki wypisał i wiadomo o co chodzi :)
Chyba jeszcze raz siądę do tej gry, może coś w ustawieniach TV pozmieniam, bo ja nie mogę znaleźć tych zachwytów nad grą i IMO odwrotnie jest, w pomieszczeniach gra wygląda średnio, a dopiero w otwartych terenach daje radę.

Szkoda, że gra tak słabo zachęca do kontynuowania. Upgrady do kombinezonu sa beznadziejne i większość jest bezużyteczna, z kolei sama fabuła też specjalnie nie wciąga by zachęcać do dalszego grania.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1126 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:12:09 am »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1127 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:17:42 am »
Recka na głównej.
http://gameonly.pl/recenzja/crysis-2
A to to nie jest kolejny żarcik na pierwszego?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1128 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:19:25 am »
No to jak w końcu? Już nie...

Właśnie rozwaliłem tego wielkiego mecha O_o, Crysis 2? z czym do czego  :roll:

??? :P

Tamten post napisałem gdy jeszcze C2 nie był zaliczony, a póki co zastosuj się do tego posta, przeczytaj go raz jeszcze jest wsio napisane co kiedy i dlaczego:)
Biedny Bobuś, czyli już nie będzie mógł się odwoływać do twojej opinii w system wars?! :P

Spoko, nie martw się. Są jeszcze opinie innych graczy, którzy uważają tak samo. :grin:

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1129 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:35:46 am »
Gram właśnie drugi raz, poziom najwyższy z możliwych  :P pojawiło się parę nowych spostrzeżeń.....Graficznie gra wygląda momentami kapitalnie(trudno mi ocenić czy lepiej od KZ3, na pewno tak samo dobrze) na 100% najładniejsza gra na X360. Oświetlenie, woda, efekt ognia pyły dymu to pierwsza klasa IMO nigdzie nie widziałem lepszych, tekstury na b.dobrym poziomie, na prawdę pod tym względem C2 ma się czym chwalić, cholernie podoba mi się efekt gdy jesteśmy pod wodą  :angel: W pomieszczeniach gra wygląda foto realistycznie, na pewno lepiej niż w KZ, za to na zewnątrz KZ bardziej do mnie przemawia choć jest grą bardziej zamkniętą  :-? trudno powiedzieć, bo HDR i samo oświetlenie w C2 robi kapitalną robotę, fajnie się patrzy w niebo jak i w kałuże :) Boli jednak framerate, który w KZ wypada lepiej, co do gameplayu to ten w C2 też ma dużo więcej do zaoferowania, naki wypisał i wiadomo o co chodzi :)
Chyba jeszcze raz siądę do tej gry, może coś w ustawieniach TV pozmieniam, bo ja nie mogę znaleźć tych zachwytów nad grą i IMO odwrotnie jest, w pomieszczeniach gra wygląda średnio, a dopiero w otwartych terenach daje radę.

Szkoda, że gra tak słabo zachęca do kontynuowania. Upgrady do kombinezonu sa beznadziejne i większość jest bezużyteczna, z kolei sama fabuła też specjalnie nie wciąga by zachęcać do dalszego grania.

To ja mam ochotę przejść tą grę raz jeszcze chwilę po skończeniu i odkrywać ciągle nowe elementy, a Ty nie jesteś zachęcony? Kurcze...
Dla Mnie zarówno graficznie jak i pod względem miodności to jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1130 dnia: Kwietnia 01, 2011, 12:26:15 pm »
Powiem tak, przesiadłem się z TV 37 cali na monitor LED 21, skonfigurowałem go co trwało jakieś 20 minut, odpaliłem C2 i gra nabrała rumieńców, przekątna i odległość robią swoje dla porównania KZ3 też odpaliłem a wrażeniami podzieliłem się wyżej, do C2 trzeba mieć odpowiednie podejście, zresztą są gify które świetnie przedstawiają potencjał jak drzemie w tym tytule. Oczywiście nie wszystkie lokacje w pomieszczeniach  wykonane są kapitalnie, jak to w każdej grze jest nie równo, ale na pewno z przewagą tych ładniejszych. Ma momenty, że wygląda bardziej naturalnie i lepiej niż KZ3 i na odwrót.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2011, 12:29:44 pm wysłana przez Soul »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1131 dnia: Kwietnia 01, 2011, 23:08:53 pm »
Nie lubię brać udziału w dysputach o grafice, ale Crysis 2 jest ładniejszy niż KZ3. Co do gifa Bobana to akurat wybrał taki w którym KZ3 ma przewagę. Chodzi o wygląd przeciwników. A cały świetny dym w KZ3 to bardziej rzuca się w oczy, bo jest go po prostu za dużo. Tak jakby ktoś łopatą w ziemi grzebał :P A oświetlenie w KZ3 nie ma startu do tego z Crysis 2. Wierz mi Bobanie.

Spoko, takie jest Twoje zdanie. Jak widać na forum zdania są podzielone, więc nie mam w co Ci wierzyć, bo to po prostu Twoje odczucie. Ja jeszcze raz powtórzę, że oprócz tego wszystkiego co wymieniłem i tego plastiku, który bije od Crysis 2, trzeba pamiętać o sporych spadkach animacji i SubHD. Fani teorii przewagi Crysis 2 zapominają ciągle o tych faktach. Dlatego też, ja podtrzymuje zdanie, że KZ3 >>> C2 pod względem oprawy.
ja jeszcze tylko dodam
killzone3-MLAA
crysis3-rozmywajace obraz aa

A ja tylko dodam jak zawsze, że to nie ten temat, także skończcie.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1132 dnia: Kwietnia 02, 2011, 11:10:39 am »
Jak ktoś jest chętny na wspólną grę online, to zgłaszać się na moje PSN ID: pokrytysniegiem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1133 dnia: Kwietnia 02, 2011, 20:41:06 pm »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1134 dnia: Kwietnia 02, 2011, 20:48:07 pm »
Przed chwilą skończyłem grę i musze powiedzieć, że ta gra ma naprawdę wiele świetnych momentów. Ciarki na plecach przechodzą praktycznie w każdym etapie z uwagi na cudowne skrypty destrukcji miasta. Cóż, więcej takich gier. Okazało się, że Crytek potrafi zrobić dobrą grę, z przepiękną grafiką nie tylko w dżungli. Szkoda, że już ją skończyłem i czekam na kolejną, w jakimś równie wielkim mieście jak NY. Jedynie drażni bohater niemowa,
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1135 dnia: Kwietnia 02, 2011, 21:07:20 pm »
Wczoraj grałem jakieś 20min u kolegi i nudniejszej gry nie widziałem.
Może trafiłem akurat na taką plansze, ale serio dawno tak przy grze się nie wynudziłem.
Wszystko od nowa, od początku...

lupinator

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1136 dnia: Kwietnia 02, 2011, 21:16:10 pm »
Wczoraj grałem jakieś 20min u kolegi i nudniejszej gry nie widziałem.
Może trafiłem akurat na taką plansze, ale serio dawno tak przy grze się nie wynudziłem.
Polecam popykać w FarCry 2.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1137 dnia: Kwietnia 02, 2011, 21:17:00 pm »
Heh, miałem to właśnie pisać.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1138 dnia: Kwietnia 02, 2011, 23:51:49 pm »


Stary trailer, ale po przejściu gry wydaje mi się jeszcze bardziej zajebisty ;)

Mimo wielu wad i trochę monotonni w rozgrywce ta gra jest świetna. Chce się ją przechodzić i zobaczyć, co to jej twórcy nie uczynili z NY. Boban, dlatego weź nie pierd*** i kupuj gierkę ;)

Oj dawno nie miałem takiego parcia na gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1139 dnia: Kwietnia 03, 2011, 00:45:45 am »
Boban, dlatego weź nie pierd*** i kupuj gierkę ;)

Nie mój typ FPS'a. Zresztą KZ3 o ile było fajne, to nie mogę powiedzieć, że jako całość mnie zmiażdżyło, więc podejrzewam, że Crysis 2 poradzi sobie tutaj słabiej. Multi C2 sprawdzałem i mi nie podeszło, a dla singla nie kupuję FPS'ów (jedynie KZ2 i KZ3 są wyjątkiem). Może kiedyś jak będzie tanie, albo z kimś się wymienię.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1140 dnia: Kwietnia 03, 2011, 22:45:13 pm »
Ta gra jest świetna a multi przypomina bardzo serie COD, powiem więcej jest nawet lepszy. Co najśmieszniejsze, jak moja dziewczyna zobaczyła gre to spytała sie, czy odpaliłem film  :angel:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1141 dnia: Kwietnia 03, 2011, 22:58:47 pm »
Jak jej zapodasz Killzona 3 to będzie myślała że patrzy przez okno.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1142 dnia: Kwietnia 03, 2011, 23:00:15 pm »
jak moja dziewczyna zobaczyła gre to spytała sie, czy odpaliłem film
grasz na sd?

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1143 dnia: Kwietnia 03, 2011, 23:16:26 pm »
jak moja dziewczyna zobaczyła gre to spytała sie, czy odpaliłem film
grasz na sd?
HDTV

Wiadomość scalona: Kwietnia 03, 2011, 23:17:50 pm
Jak jej zapodasz Killzona 3 to będzie myślała że patrzy przez okno.
Raczej pomyśli ze to Alicja w krainie czarów.  :lol:

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1144 dnia: Kwietnia 03, 2011, 23:19:41 pm »
jestem po trzech godzinach z Crysis 2 w wersji na ps3.

I szczerze powiedziawszy jak narazie mam mieszane odczucia co do wszystkiego
-sam gameplay świetny, modyfikacje nanonsuit, wielkość lokacji, a co za tym idzie mnogość możliwości na przejście z punktu A do B to miła odmiana od korytarzykowych shooterów których pełno na rynku. Byłoby fajnie gdyby nie fakt,że zabawę psuje AI przeciwników a raczej ich brak - skradać ma się sens się jedynie mając włączoną niewidoczność, w przeciwnym razie wrogowie dostrzegają nas nawet z 100 metrów. Ogólnie błędów w AI jest na pęczki

- fabuła jak narazie nie porywa, za dużo załatwiania spraw z pozoru ważnych, które potem w jednym zdaniu okazują się niepotrzebne i znowu musimy iść zrobić coś innego

- muzyka rewelacyjna

- grafika....ahhh...tutaj też jest mieszane odczucie. Oświetlenie jest fenomenalne i kładzie na łopatki wszystko co ukazało się na konsolach, woda wygląda świetnie, tekstury w większości przypadków są super, rozmach lokacji i skryptowana destrukcja jest epicka. Z drugiej strony gra ma słabe aa, często zwalnia, często w oddali znikają jakieś obiekty, widoczny pop-up i zmiana modeli LOD....gdyby wyeliminować te niedoróbki nie miał bym problemu z orzeknięciem jaki tytuł rządzi na konsolach ale w chwili obecnej mimo wszystko skłaniam się,że wizualnie ładniejszy jest K3 bo jest po prostu równiejszy. Technicznie znowu C2 jest zdecydowanie przed K2, jeśli dopracują ten engine na konsolach to po prostu nic mu nie podskoczy

lupinator

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1145 dnia: Kwietnia 03, 2011, 23:22:21 pm »
Pierwsze godziny to zupełnie inna gra, spoko wodza.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1146 dnia: Kwietnia 03, 2011, 23:24:07 pm »
jestem po trzech godzinach z Crysis 2 w wersji na ps3.

I szczerze powiedziawszy jak narazie mam mieszane odczucia co do wszystkiego
-sam gameplay świetny, modyfikacje nanonsuit, wielkość lokacji, a co za tym idzie mnogość możliwości na przejście z punktu A do B to miła odmiana od korytarzykowych shooterów których pełno na rynku. Byłoby fajnie gdyby nie fakt,że zabawę psuje AI przeciwników a raczej ich brak - skradać ma się sens się jedynie mając włączoną niewidoczność, w przeciwnym razie wrogowie dostrzegają nas nawet z 100 metrów. Ogólnie błędów w AI jest na pęczki

- fabuła jak narazie nie porywa, za dużo załatwiania spraw z pozoru ważnych, które potem w jednym zdaniu okazują się niepotrzebne i znowu musimy iść zrobić coś innego

- muzyka rewelacyjna

- grafika....ahhh...tutaj też jest mieszane odczucie. Oświetlenie jest fenomenalne i kładzie na łopatki wszystko co ukazało się na konsolach, woda wygląda świetnie, tekstury w większości przypadków są super, rozmach lokacji i skryptowana destrukcja jest epicka. Z drugiej strony gra ma słabe aa, często zwalnia, często w oddali znikają jakieś obiekty, widoczny pop-up i zmiana modeli LOD....gdyby wyeliminować te niedoróbki nie miał bym problemu z orzeknięciem jaki tytuł rządzi na konsolach ale w chwili obecnej mimo wszystko skłaniam się,że wizualnie ładniejszy jest K3 bo jest po prostu równiejszy. Technicznie znowu C2 jest zdecydowanie przed K2, jeśli dopracują ten engine na konsolach to po prostu nic mu nie podskoczy
Co do grafiki ,zmienisz zdanie jak przejdziesz gre, zgnieci Ci dupe jak zobaczysz oświetlony w nocy NY będąc na wielkiej ci**e[ czyt. statule wolności ] W tej grze są takie momenty ze niejednokrotnie stawałem w miejscu tylko po to zeby podziwiać grafikę

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1147 dnia: Kwietnia 04, 2011, 08:08:20 am »
Tomasz robisz się nudny jak Kyoktośtam z tą jego teksturą. Możesz napisać o czymś innym niż powtarzać się setny raz?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1148 dnia: Kwietnia 04, 2011, 08:49:22 am »
Tomasz robisz się nudny jak Kyoktośtam z tą jego teksturą. Możesz napisać o czymś innym niż powtarzać się setny raz?
Nie ktośtam tylko Kyokushinman :mad:.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1149 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:48:59 am »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1150 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:49:49 am »
jak moja dziewczyna zobaczyła gre to spytała sie, czy odpaliłem film
grasz na sd?
Filmy ogląda na dvd, ewentualnie  dvdripy czyli sd oraz fps~24 więc wszystko się zgadza, także nie wiem po co te docinki w stronę Tomasza, skoro prawdę pisze. :

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1151 dnia: Kwietnia 04, 2011, 09:50:23 am »
Że by dostrzec piękno tej gry, trzeba ją skończyć raz i od razu zrobić drugie podejście:)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1152 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:01:39 am »
Że by dostrzec piękno tej gry, trzeba ją skończyć raz i od razu zrobić drugie podejście:)
Tyle czasu trzeba, żeby wzrok się dostroił do sub hd i wazeliny? :

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1153 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:05:40 am »
Nie, po prostu nie którzy w tym ja mają zbyt duże oczekiwania i wyobrażają sobie nie wiadomo co, wyobraźnia to wróg nr 1 gracza, drugie podejście jest inne bo chłodne spokojnie się wszystkiemu przyglądamy porównujemy itp Za pierwszym razem lecisz do przodu bo chcesz sprawdzić te wszystkie fajne skrypty :P

po za tym straszny młot z Ciebie Juras, ciężko się z Tobą rozmowa na temat czegokolwiek a co już mówić o grach  :mad:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1154 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:35:36 am »
Nie, po prostu nie którzy w tym ja mają zbyt duże oczekiwania i wyobrażają sobie nie wiadomo co, wyobraźnia to wróg nr 1 gracza, drugie podejście jest inne bo chłodne spokojnie się wszystkiemu przyglądamy porównujemy itp Za pierwszym razem lecisz do przodu bo chcesz sprawdzić te wszystkie fajne skrypty :P

po za tym straszny młot z Ciebie Juras, ciężko się z Tobą rozmowa na temat czegokolwiek a co już mówić o grach  :mad:
Hah, nie dziwię się, że moja gadka jest trudna w odbiorze dla miłośników Black Opsa i ogółem gatunku znanego jako "first person shoter " czyli bezmózgiej rozgrywki dla plebsu growego, gdzie skryptowane wybuchy powalające postać na ziemię są czymś "nowym" a niemy Prorok w obcisłym kombinezonie ratujący pępek świata przed mackami obcych przy akompaniamencie wzniosłych utworów, to "+ dobra fabuła".

Aż się łezka w oku kręci, patrząc na to, do czego hamburgerostwo konsole sprowadziło. Teraz news z dwoma zjebanymi shotami porównujący pixele z pierdolniętego szuterka jest pińćset razy bardziej medialny niż zapowiedź nowego jrpg.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1155 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:54:00 am »
Nie, po prostu nie którzy w tym ja mają zbyt duże oczekiwania i wyobrażają sobie nie wiadomo co, wyobraźnia to wróg nr 1 gracza, drugie podejście jest inne bo chłodne spokojnie się wszystkiemu przyglądamy porównujemy itp Za pierwszym razem lecisz do przodu bo chcesz sprawdzić te wszystkie fajne skrypty :P

po za tym straszny młot z Ciebie Juras, ciężko się z Tobą rozmowa na temat czegokolwiek a co już mówić o grach  :mad:
Hah, nie dziwię się, że moja gadka jest trudna w odbiorze dla miłośników Black Opsa i ogółem gatunku znanego jako "first person shoter " czyli bezmózgiej rozgrywki dla plebsu growego, gdzie skryptowane wybuchy powalające postać na ziemię są czymś "nowym" a niemy Prorok w obcisłym kombinezonie ratujący pępek świata przed mackami obcych przy akompaniamencie wzniosłych utworów, to "+ dobra fabuła".

Aż się łezka w oku kręci, patrząc na to, do czego hamburgerostwo konsole sprowadziło. Teraz news z dwoma zjebanymi shotami porównujący pixele z pierdolniętego szuterka jest pińćset razy bardziej medialny niż zapowiedź nowego jrpg.
Widać jesteś strasznym hipokrytą skoro piszesz , że dla ciebie shootery to głupota. Przecież tak niedawno piałeś z zachwytu nad Killzone'm , który niczym specjalnym nie wyróżnia się na tle strzelanek dostępnych na rynku, a pod względem fabularnym wypada naprawdę głupio i naiwnie. Do tego cutscenki bez ładu i składu(to już faktycznie wolę skrypty w CoDach).

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1156 dnia: Kwietnia 04, 2011, 10:58:00 am »
Nie, po prostu nie którzy w tym ja mają zbyt duże oczekiwania i wyobrażają sobie nie wiadomo co, wyobraźnia to wróg nr 1 gracza, drugie podejście jest inne bo chłodne spokojnie się wszystkiemu przyglądamy porównujemy itp Za pierwszym razem lecisz do przodu bo chcesz sprawdzić te wszystkie fajne skrypty :P

po za tym straszny młot z Ciebie Juras, ciężko się z Tobą rozmowa na temat czegokolwiek a co już mówić o grach  :mad:
Hah, nie dziwię się, że moja gadka jest trudna w odbiorze dla miłośników Black Opsa i ogółem gatunku znanego jako "first person shoter " czyli bezmózgiej rozgrywki dla plebsu growego, gdzie skryptowane wybuchy powalające postać na ziemię są czymś "nowym" a niemy Prorok w obcisłym kombinezonie ratujący pępek świata przed mackami obcych przy akompaniamencie wzniosłych utworów, to "+ dobra fabuła".

Aż się łezka w oku kręci, patrząc na to, do czego hamburgerostwo konsole sprowadziło. Teraz news z dwoma zjebanymi shotami porównujący pixele z pierdolniętego szuterka jest pińćset razy bardziej medialny niż zapowiedź nowego jrpg.


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1157 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:27:44 am »
Widać jesteś strasznym hipokrytą skoro piszesz , że dla ciebie shootery to głupota. Przecież tak niedawno piałeś z zachwytu nad Killzone'm , który niczym specjalnym nie wyróżnia się na tle strzelanek dostępnych na rynku, a pod względem fabularnym wypada naprawdę głupio i naiwnie. Do tego cutscenki bez ładu i składu(to już faktycznie wolę skrypty w CoDach).
Ok, przytocz te piania. Bo z tego co pamiętam to pisałem o DEMIE, głównie o grafie i 3D.

Wiadomość scalona: Kwietnia 04, 2011, 11:29:06 am

Heh, żeś się rozpisał jak Blizzard w nowych skryptach do "gwiezdnego rzemiosła ponoć cześć druga".

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1158 dnia: Kwietnia 04, 2011, 11:39:43 am »
Jak jej zapodasz Killzona 3 to będzie myślała że patrzy przez okno.
:lol:

Uchowaj Boze!!!

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #1159 dnia: Kwietnia 04, 2011, 12:07:05 pm »
Heh, żeś się rozpisał jak Blizzard w nowych skryptach do "gwiezdnego rzemiosła ponoć cześć druga".

po prostu łączę się z tobą w bólu. też bym chciał, żeby wychodziło więcej gierek o zabijaniu morderczych grzybów, czy siekaniu śmiercionośnych koniczynek. wszystko w otoczce ciągłego wciskania x i ratowania świata przez zaginionego potomka jakiegoś tam króla.