Autor Wątek: Dirt 3  (Przeczytany 22428 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 21, 2011, 15:44:43 pm »
Tego się obawiałem, no nic zostaje mi czekać na nowe WRC 2011. Mam nadzieje że nie zepsują tej licencji którą mają. 8)
Zostało mi jeszcze dużo gry, ale mam niestety wrażenie, że już dużo się nie polepszy. Widać, że nadal popierdółki zawarte w grze górują nad reszta (a szkoda) :(.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 23, 2011, 09:58:24 am »
Nie wiecie co się dzieje z premierą Dirt 3? Sklepy poprzesuwały na 27 maj. Kyokushin skąd masz swoją kopię?

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 23, 2011, 10:04:50 am »
Jak ktoś lata na kopiach zapasowych, to gra  :mad:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 23, 2011, 12:45:26 pm »
Nie wydawajcie dużej kasy na tą giere. Ostrzegam zwłaszcza fanów colinów z poprzedniej generacji (będziecie zawiedzeni tak jak ja, trasy wrc to jest jakaś kpina do cholery) :(. Dzisiaj dokończe główny tryb i ocene wrzuce na forum w nocy albo jutro rano.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 23, 2011, 15:01:03 pm »
Ja i tak kupię, bo Dirt 2 bardzo mi się podobał. Nie spodziewam się Colina z poprzedniej generacji, bo to byłoby niepoważne. Powiedz skąd masz swoją kopię, bo przesunięto premierę na 27 maj.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 23, 2011, 15:04:11 pm »
Ja i tak kupię, bo Dirt 2 bardzo mi się podobał. Nie spodziewam się Colina z poprzedniej generacji, bo to byłoby niepoważne. Powiedz skąd masz swoją kopię, bo przesunięto premierę na 27 maj.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 23, 2011, 15:15:13 pm »
Ja i tak kupię, bo Dirt 2 bardzo mi się podobał. Nie spodziewam się Colina z poprzedniej generacji, bo to byłoby niepoważne. Powiedz skąd masz swoją kopię, bo przesunięto premierę na 27 maj.
Sama jazda sprawi Ci lepszą przyjemnośc niż w Dirt 2, ale reszta gry to nic specjalnego. Trasy wrc to porażka i śmiech na sali :(.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2011, 15:19:20 pm wysłana przez Kyokushinman »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 23, 2011, 15:47:09 pm »
 :-? :-? :-?

WRC na pewno jest bardziej rozbudowane niż w Dirt 2 i to już plus. Są jeszcze inne konkurencje, które lubię (np. Rallycross).

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 23, 2011, 15:50:43 pm »
:-? :-? :-?

WRC na pewno jest bardziej rozbudowane niż w Dirt 2 i to już plus. Są jeszcze inne konkurencje, które lubię (np. Rallycross).
Tak jest rallycross.

el becetol

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 23, 2011, 15:55:26 pm »
Ja i tak kupię, bo Dirt 2 bardzo mi się podobał. Nie spodziewam się Colina z poprzedniej generacji, bo to byłoby niepoważne. Powiedz skąd masz swoją kopię, bo przesunięto premierę na 27 maj.

Ultima już ma i wysyła, mój znajomy dziś dostał preordera.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 23, 2011, 16:09:48 pm »
Hmmm...właśnie na Ultimie dzisiaj zmienili datę premiery na 27 maj. Wcześniej mieli 23 maj. U nas zawsze coś musi być nie tak.

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 23, 2011, 20:35:35 pm »
Przecież wiadomo że ekipa Codies to już nie tama ekipa Codies która wcześniej dawała Nam chociażby wcześniejsze Coliny(dziś wiadomo że lepsze). Ta część ekipy robi to:

"Meanwhile, Eurogamer has heard an open world driving game called Forza World is in development at UK developer Playground Games, helmed by ex-Codemasters racing studio executive producer Gavin Raeburn."

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 25, 2011, 10:30:31 am »
Ma już ktoś? Gra już ktoś? :P Ciężko się zastanawiam nad wydaniem 200zł, bo ostatni Dirt nie do końca mnie zachwycił, ale głównie tylko dlatego, że nie przypadły mi do gustu rajdy typu Baha i kilka innych dyscyplin nie bardzo związanych z WRC. Mógłby ktoś dać znać jak to wygląda w trójce? Miało być więcej WRC, ale wolałbym info z pierwszej ręki  ;) zanim podejmę decyzję o zakupie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 25, 2011, 11:18:24 am »
Ponoć, że gra ma jeszcze bardziej grywalny model jazdy. Ja kupiłem bez zastanowienia, bo Dirt 2 to była/jest najlepsza arcade'ówka pod kierownice. Czekam teraz na paczkę, żeby szybko online przetestować, bo od przyszłego miesiąca nie będę miał netu.

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 25, 2011, 11:29:03 am »
O model się nie martwię, bo ten z 2 był bardzo ok. Jak będzie tylko więcej rajdów WRC, bo na tym mi najbardziej zależy, to biorę. Daj znać BoBaN co i jak, jak już dostaniesz paczkę :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 25, 2011, 11:29:24 am »
To czeka Cię srogi zawód Boban - gra ma kod, który trzeba wpisać w PSStore, żeby zagrać w multi (online pass). Bez wprowadzenia kodu w PSStore nie ma absolutnie żadnej możliwości grania multi. A sklep ma wystartować za tydzień (ponoć, podobno, mniej więcej)...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 25, 2011, 11:50:14 am »
No to zajebiście. o_0 Trudno, będę w takim razie grał przez miecha w singla.

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 25, 2011, 11:57:47 am »
Daj znać jak w Twojej ocenie wyglądają odcinki rally, czy rzeczywiście są wszystkie takie szerokie i krótkie(max. 3minuty).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 25, 2011, 12:18:54 pm »
Oki. Na razie czekam na info czy w ogóle paczka wyszła.

EDIT:
Właśnie się dowiedziałem, że paczka już do mnie jedzie. Jutro pewnie będę miał.

Wiadomość scalona: Maja 25, 2011, 20:44:57 pm
Widzę, że stage wcale nie są takie bardzo szerokie.

« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2011, 20:44:57 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 25, 2011, 22:10:50 pm »
No bardzo szerokie nie są, ale wąskie też nie, no i widać efekt rynny w porównaniu z tym(swoją drogą ładnie goście zapierd***, zwróćcie uwagę na smaczki, np. dym spod maski):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2011, 22:12:31 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 26, 2011, 20:09:38 pm »
Jestem po nazwijmy to "małym trójkącie" (kilka wyścigów z kilku kategorii) i jest świetnie. Nie odczuwam nawału klimatu MTV, muza w menu świetna (Duby i inne fajne elektroniczne brzmienia plus trochę gitarowego grania). Sama gra daje radę. Z miejsca ustawiłem najwyższy poziom trudności i faktycznie fizyka jazdy poszła bardziej w kierunku sim. G27 jest świetnie obsługiwane. Nie ma już tego cholernego, głośnego tłuczenia kółka, które miało miejsce w Dirt 2. Jeszcze za wcześnie aby odpowiedzieć na pytanie jak bardzo różni się ten tytuł od Dirt 2. Konkurencje są podobne, ale sama jazda już mniej przypomina poprzedniczkę. Auta wydają się cięższe i trzeba się postarać żeby dojechać na pierwszym miejscu. Nie odpowiem Wam czy padem będzie się grało równie świetnie, bo nie odpalam takich gier pod pada. I tak chyba teraz nie ma lepszej gry traktującej o rajdach, więc kto tęskni za takimi klimatami to polecam sprawdzić Dirta trzeciego.

pawel_k

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 26, 2011, 21:55:45 pm »
no i ja przejechałem z godzinkę i jak na razie gra mi średnio leży.
grafa moim zdaniem dobra, ale generalnie starają się jak najbardziej ukryć to że auto składa się z pięciu polygonów a trasa to trzy pixele na krzyż. w ruchu wygląda to dobrze ale wystarczy lekko się nie skupić na jeździe a wychodzą braki. a tor w kopalni to dramat, pixele wielkości pięści, tekstury tragiczne. dźwięk również bez polotu i głębi. gdyby nie GT5 gra może i by była bardzo ładna, ale jednak kunszt GT5 rozwala tą grę w praktycznie każdym względzie.
prowadzenie jest średnie, FF dobrze trzepie ale wyczucia dużo nie ma, podłoże czuć kiepsko, do ideału dużo brakuje, ale w końcu nikt nie silił się na reklamowanie gry jako sim więc nie mogę za bardzo narzekać...
ogólnie może chwilę pogram ale raczej bez wczuwy, pewnie szybko wymienię na Portala i wrócę do GT5...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 26, 2011, 23:09:35 pm »
Po dłuższym posiedzeniu.

Plusy:
-świetne dźwięki aut (odpaszczanie turbo daje radę)
-model jazdy (początkowo myślałem, że różnice w prowadzeniu aut są mniej odczuwalne niż w Dirt 2, ale jednak po kilkunastu wyścigach okazało się iż jest jeszcze lepiej niż w dwójce)
-trasy (nie są tak szerokie jak wydaje się na filmikach, ale faktycznie trochę zbyt krótkie...dobrze, że są przemyślane i grywalne)
-obsługa kierownicy (wreszcie G27 jest obsługiwane jak być powinno..ff jest spoko, ale szału nie robi, no chyba że damy go na maksa z czego ja nie korzystam)
-muzyka (fajne rozwiązanie, że gra sobie do momentu startu auta, a potem sama się wycisza)
-AI (przeciwnicy potrafią walczyć, a na najwyższym stopniu trudności czasem dają popalić)
-Rally (jest dobrze, mogłoby być lepiej, ale z braku laku na rynku trzeba napisać jasno, że nie ma nic lepszego teraz)
-Rallycross (moja ulubiona konkurencja i tym razem też daje rade...już nie mogę się doczekać pojedynków online)
-Buggy (w Dirt 2 nienawidziłem się nimi ścigać, a tutaj jest wręcz przeciwne)
-rajdówki z lat 90'tych (potwory z grupy B dają mega frajdę...dźwięk ich silników miecie)

Minusy:
-grafika (nie jest zła, ale według mnie słabsza od Dirt 2...auta wyglądają słabo, a same trasy wyglądem nie porażają)
-durne teksty po wygranych wyścigach (tutaj nie zmieniło się wiele od czasu Dirt 2)
-Gymkhana (słabe to strasznie i dla mnie totalnie niegrywalne...podejrzewam, że padem może dawać więcej frajdy niż kierownicą)
-Landrush (ten typ wyścigów wypada gorzej niż w Dirt 2)
-mieszanka stylów (osobiście nie podoba mi się to, że zamiast rozdzielić odpowiednio każdą kategorię wyścigów mamy wszystko wrzucone do jednego wora...w każdym trójkącie powinny być maksymalnie po dwie kategorie a nie tak, że jedziemy rally, za chwilę landrush i potem nagle buggy)

Jeśli z czasem wypunktuję więcej plusów i minusów to coś o tym skrobnę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 29, 2011, 17:27:10 pm »
Niestety po początkowym dobrym wrażeniu Dirt 3 staje się grą nudną. Okazuje się, że środowisk jest bardzo mało. Może i tras więcej niż w Dirt 2 (chociaż nie jestem pewien), ale co z tego skoro wszystkie są w zaledwie kilku sceneriach. Zapewnienia twórców o tym, że teraz będziemy mieć do czynienia w większości z rajdami to bujda. W grze przeważa X-Games i Gymkhana (notabene totalnie beznadziejny syf, który bardziej wkur**a niż bawi). Online nie miałem okazji sprawdzić, a szkoda bo być może to wyciągnie ten tytuł z monotonii. Aczkolwiek nie nastawiam się na to, gdyż rallycross'owe trasy też specjalnie ciekawe i zróżnicowane nie są.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 29, 2011, 18:10:02 pm »
Niestety po początkowym dobrym wrażeniu Dirt 3 staje się grą nudną. Okazuje się, że środowisk jest bardzo mało. Może i tras więcej niż w Dirt 2 (chociaż nie jestem pewien), ale co z tego skoro wszystkie są w zaledwie kilku sceneriach. Zapewnienia twórców o tym, że teraz będziemy mieć do czynienia w większości z rajdami to bujda. W grze przeważa X-Games i Gymkhana (notabene totalnie beznadziejny syf, który bardziej wkur**a niż bawi). Online nie miałem okazji sprawdzić, a szkoda bo być może to wyciągnie ten tytuł z monotonii. Aczkolwiek nie nastawiam się na to, gdyż rallycross'owe trasy też specjalnie ciekawe i zróżnicowane nie są.
A nie mówiłem ;). Zupełnie nie rozumie tak wysokiej średniej na gamerankings :-?.

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 29, 2011, 19:35:19 pm »
Czyli pozostaję przy królu rally czyli RBR, szczególnie z modem 2010 który jest np. na ISR. I czekam na nowe WRC 2011(mam nadzieje że chłopaki nie zawiodą). :)

SM1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 29, 2011, 19:54:10 pm »
BoBan paradoksalnie na początku nienawidziłem Gymkhana mode teraz uważam, ze jak dasz mu szanse to właśnie ten tryb będzie świadczył, o jakości Dirta 3 (prawa łopatka od kiery ręczny i jechane)
Co do rally mode to niby są 4miejscówki po 7-8tras każda, ale nie odczuwa się tej ilości albo nie każdą z tras wymienionych w time trialu dane mi było objechać
Kolejna zabawna sprawa to, że gra wydaje się być bardziej wymagająca na padzie, na nim to właśnie dobiłem 20lv a potem przesiadłem się na kierownice i gra ze startu stała się banalnie prosta (gymkhana na kierce to nie łatwa sprawa, ale pracuję nad tym)
Mam nieodparte wrażenie, że inna ekipa składała DIRT3

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 29, 2011, 19:57:41 pm »
Generalnie serie Dirt składa inny Codemasters niż Colina :P

SM1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 29, 2011, 20:02:35 pm »
wiem:) ale Dirta3 składał chyba inny skład niż D1 i D2 ...zamysł widać wyraźnie i mi się podoba ale z realizacją już nie jest tak fajnie, co nie zmienia faktu, że od kilku dni spędzam wolny czas z D3

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 29, 2011, 20:58:05 pm »
Czyli pozostaję przy królu rally czyli RBR, szczególnie z modem 2010 który jest np. na ISR. I czekam na nowe WRC 2011(mam nadzieje że chłopaki nie zawiodą). :)

Ty to dobry jesteś Unli. Jak zachwalałem Dirt 3 i wymieniałem plusy to się słowem nie odezwałeś. Czekałeś tylko aż zjadę ten tytuł (ja lub ktoś inny) i wtedy dodałeś wpis. Tak jakbyś tylko czekał na poparcie swoich obaw względem gry, w którą nawet nie zagrałeś. No offence Unli, po prostu tak to wygląda z boku. Porównanie do RBR jest totalnie chybione, bo Dirt 3 (1 i 2 też) nie jest tytułem, który ma stawać w szranki z simami. Sami producenci mówią o tym wprost, a Ty mimo to usilnie wrzucasz do dyskusji RBR.

Gra zła nie jest i na chwilę obecną nie ma nic lepszego z klimatach śmigania rajdówkami po bezdrożach (mowa o obecnej generacji). Także jeśli ktoś chce poczuć klimat rajdów i czekał na tego typu tytuł to śmiało może kupować Dirt 3. Polecam grać na kierownicy, bo frajda się wtedy potęguje.

PS. Trailblazer w Michigan zamiótł mną konkretnie. Szkoda, że gra nie składa się tylko z takich motywów. Chciałbym dostać model jazdy z Dirt 3 i trasy z pierwszego Dirt'a.

Unlimited

  • Gość
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 29, 2011, 21:36:12 pm »
Czekałem spokojnie :P Nie grałem, bo Dirt 2 mi nie podszedł, więc czekałem spokojnie na plusy i minusy i wiem że Dirt 3 to gra nie dla mnie. Poza tym jest jeszcze seria WRC, mam nadzieje że edycja 2011 rozwinie skrzydła, bo już WRC 2010 nie było złe. ;)

Ps. Odnośnie RBR, ok nie rozmawiamy bo to zupełnie inna półka. To gra która przeszła do historii, a o tym samym nie powiemy już o serii Dirt.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 21:37:57 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 29, 2011, 21:46:31 pm »
Czekałem spokojnie :P Nie grałem, bo Dirt 2 mi nie podszedł, więc czekałem spokojnie na plusy i minusy i wiem że Dirt 3 to gra nie dla mnie. Poza tym jest jeszcze seria WRC, mam nadzieje że edycja 2011 rozwinie skrzydła, bo już WRC 2010 nie było złe. ;)

Dirt to arcade z domieszką sim, a WRC to gra poważniej traktująca temat. Szkoda tylko, że ma dosyć dziwny model jazdy (nie najgorszy, ale i nie wspaniały) i ogólnie jest grą bez polotu. Może faktycznie następna część będzie lepsza...oby.

Calam

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-12-2010
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 17
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 30, 2011, 09:46:34 am »
Zapewnienia twórców o tym, że teraz będziemy mieć do czynienia w większości z rajdami to bujda. W grze przeważa X-Games i Gymkhana (notabene totalnie beznadziejny syf, który bardziej wkur**a niż bawi).

Ehh a miało być tak pięknie ... Nic, czekam na nowe WRC, może będzie już bardziej dopracowane niż poprzednik. Dirta 3 pewnie kiedyś sprawdzę, ale raczej dopiero jak spadnie cena.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 30, 2011, 16:38:11 pm »
Mialo byc 60% rally a odnosze wrazenie ze to max 30% :roll:
Model jazdy mi nie przypadl do gustu...wiem ze to mial byc arcade ale od dobrej szutrowki arcade oczekuje wiekszego ciezaru fur i pieknego suniecia bokami jak w starych Colinach czy Rallisport....tutaj natomiast na luznej nawierchni fura zdaje sie miec przyczepnosc  jak na asfalcie.
No nic...w tej generacji jedyna gra od Codies ktora potrafila mnie na dluzej przyciagnac byla F1 2010 (mimo wielu wad).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 30, 2011, 21:12:05 pm »
Nie wiem czemu, ale Gymkhana strasznie mi sie podoba w tej grze, na poczatku myslalem, ze bedzie lipa ale okazalo sie, ze jest naprawde fajnie. Co prawda gralem dopiero pierwsze mistrzostwa, te po szkolce a i tak bylo naprawde swietnie. Ponizej taki luzny przejzd na 590K.


SM1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-09-2004
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 31, 2011, 08:46:36 am »
Nie wiem czemu, ale Gymkhana strasznie mi sie podoba w tej grze, na poczatku myslalem, ze bedzie lipa ale okazalo sie, ze jest naprawde fajnie...
Od negacji przez frustracje do zachwytu …genialny tryb jak dla mnie, opanowanie samochodu do perfekcji sprawia niesamowitą satysfakcję:)

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 31, 2011, 12:03:38 pm »
Moim zdaniem ta Gymkhana do arcade'owego modelu jazdy (a taki jest w Dirt 3) pasuje jak świnia do baletu. Samochód zachowuje się dziwnie i na kierownicy gra się bardzo źle. Spróbujcie tak poszaleć w GT5 lub w FM3... tam model jazdy jest na tyle realistyczny, że auto zachowuje dokładnie tak jak powinno. W Dirt 3 zupełnie nie czuć ciężaru samochodu.
 

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 26, 2011, 21:51:32 pm »
Trzy fotki z Monte Carlo, ktore to ma ukazac sie juz w ten wtorek. Tydzien pozniej kolejna paczka z autami i na koniec X Games Asia, czyli pewnie Rally Cross i Gymkhana. Troche szkoda, ze X Games bo liczylem na jakies trasy do Rally i Trail Blazera w Azjatyckich miejscowkach.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
"Codies is well aware of the brilliance of the winding routes through the Alps, but the problem has always been that these roads are an enormous technical challenge. Something that would frighten off more casual players who are plodding their way through the DiRT tour.

Not a problem with DLC which, by its nature, appeals to those already committed to the game. "The Monte Carlo stages have been designed with real rally fans in mind," explained Senior Game Designer Paul Coleman. "We knew that by making the Monte Carlo stages additional content we could really do it justice by increasing the difficulty. We made the narrow mountain roads tight and twisty to really enhance the feeling of danger."

Having played it, we can certainly vouch for the exquisite terror of lobbing a snorting rally car around corners that feature a sheer drop at one side and a (literally) rock-solid cliff face on the other. And while these are tarmac stages, there's a liberal dusting of snow and ice, making it eminently easy to bin your car against any of the numerous solid obstacles littering the course.

As if that wasn't enough, the DLC pack includes a new Foggy weather option, to provide added danger for DiRT 3's more talented rally nutters. "With the introduction of the Foggy weather condition the rally cars - from the iconic Mini Cooper to the legendary Audi Quattro - become a real challenge to wrestle through these narrow stages," Coleman explained.

These stages are the most authentic you'll find in the game, based closely on the routes between Alpine villages that make up the Monte. "The technical mountain roads and slushy ice surfaces are the closest DiRT 3 stages to their real life counterparts," confirms Coleman. Followers of the sport will instantly recognise stage names that have featured in the event for years."

Ciekaw jestem czy mgla bedzie tylko na Monte Carlo, czy moze dzieki temu DLC pojawi sie takze na innych trasach? Wydaje sie to malo prawdopodobne ale nadzieje mozna miec :)

Jest i pierwszy gameplay, Monte Carlo zapowiada sie wyjebiscie :)




Nie wiem czy teraz ostudze wasz zapal czy jeszcze bardziej podniose cisnienie ale jedziemy.

Samochody jakie ukaza sie w kolejnym DLC:
- Peugeot 205 T16 EVO 2 (Rally)
- Saturn Sky (Gymkhana)
- Lancia Stratos (Rally)
- Citroen C4 Rally Cross (Rally Cross)
- Ford Mustand GT (Trail Blazer)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wyglada tez na to ze wraz z Monte Carlo dostaniemy 7 nowych eventow i 4 kolejne przy okazji Shibuya w World Tour Mode. Jak sie okazuje Monte Carlo dostanie tylko eventy Rally, wiec nici z nowych Tras do Trail Blazer czy Head to Head a Shinuya bedzie mialo tylko trasy do Rally Cross.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ponizej trasy na jakich bedzie mozna posmigac w Shibuya, jak widac sa tylko cztery co z odwroconymi wariantami da nam w sumie 8 tras do sprawdzenia.

- HACHIKO SQUARE
- SAKURAGAOKACHO
- UDAGAWACHO
- YAMANOTE LINE

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W spoilerze znajduje sie uklad tras do Monte Carlo, w sumie jest ich 8 co wydaje sie byc liczba bardzo zadowalajaca.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No i to by bylo na tyle, jak bede wiedzial cos wiecej to dam znac. Ja poki co jestem bardzo zadowolony i juz sie doczekac nie moge. Z tego co sie orientuje to DLC bedzie wychodzic co tydzien, wiec bedzie w co grac z tygodnia na tydzien. Bardzo chcialbym aby Codies nie stanelo tylko na tych 4 DLC ale pewnie tak sie stanie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Dirt 3
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 26, 2011, 22:42:54 pm »
Co za fiuty, że nie dali tego od razu. :mad: :mad: :mad: