Autor Wątek: Fifa 11  (Przeczytany 27978 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 25, 2010, 19:56:43 pm »

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 25, 2010, 20:14:32 pm »
strzel bramke i wklej tu filmik bezposrednio z gameplayu i z powtórka tej samej akcji i pokaż mi gdzie na powtorce brakuje tych animacji, ktore widac w gameplayu. sorki, ale bredzisz. chociaz zgodze sie, ze powtórki w fifie wygladaja "dziwnie".
@iko - to juz nie PS2, zeby PES mial swietna grywalnosc, teraz to jest fajny arcade.

Zgadzam się z tobą w 100%, ale czy nadchodząca 11 część PES'a nie rajcuje cię choć minimalnie? Dla mnie to będzie już w tym roku megatonowa bomba grywalności. ;) (zmienili PES'a w znacznym stopniu, nie tylko spowalniając rozgrywkę).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 26, 2010, 01:08:37 am »
No zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie. Ja i tak pewnie wybiorę fifkę, ale nigdy nic nie wiadomo :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:16:26 pm »
Gameplay Fify 11:



Ta gra się stacza, albo inaczej, robi się coraz większą zręcznościówką(tempo meczu, piłkarze za szybko biegają, piłka klei się do nóg niczym posmarowana superglue, nie czuć wielkości boiska, fizyka piłki mocno średnia i tak dalej i tak dalej..). Ale pewnie mniej wymagający gracze będą zadowoleni. 8)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:24:50 pm »
Ta gra się stacza, albo inaczej, robi się coraz większą zręcznościówką(tempo meczu, piłkarze za szybko biegają, piłka klei się do nóg niczym posmarowana superglue, nie czuć wielkości boiska, fizyka piłki mocno średnia i tak dalej i tak dalej..). Ale pewnie mniej wymagający gracze będą zadowoleni. 8)
Mówisz o sytuacji z 4:11?

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:33:15 pm »
Mówię o całej grze. :roll:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 27, 2010, 15:21:35 pm »
Mówię o całej grze. :roll:
Czuję się nie rozumiany  :(

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 27, 2010, 16:05:06 pm »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 27, 2010, 22:32:07 pm »
Poza szybkością jestem bardzo zadowolony, mam ciągle nadzieje że grają na tempie FAST, zobaczymy, serwisy mówią że właśnie gra spowolniła, co po filmach wydaje się dziwne

Cytuj
Ale pewnie mniej wymagający gracze będą zadowoleni. Cool


A ślepo zapatrzeni dalej będą grać w past genowego PESa  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2010, 22:51:06 pm wysłana przez Moldar »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 27, 2010, 23:04:59 pm »
Już Pes 10 pokazał gdzie Fify miejsce. Teraz będzie podobnie. Oczywiście dla lubiących wesołe arcadowe granie Fifa jest lepsza, ale dla lubiacych hardcorowe pojedynki 1 na 1 przy bro. Gdzie pady i kur** latają po pokoju nie ma innego wyboru niż PRO  :grin:

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 27, 2010, 23:17:43 pm »
Już Pes 10 pokazał gdzie Fify miejsce. Teraz będzie podobnie. Oczywiście dla lubiących wesołe arcadowe granie Fifa jest lepsza, ale dla lubiacych hardcorowe pojedynki 1 na 1 przy bro. Gdzie pady i kur** latają po pokoju nie ma innego wyboru niż PRO  :grin:

No tak, bugi, drętwe animacje, nic dziwnego że kur** latają  :P  No i sorka, PES10 nic nie pokazał, wszystko temu przeczy. W 11 widzę duży potencjał, demko tuż tuż, zobaczymy :]

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 28, 2010, 03:12:28 am »
Już Pes 10 pokazał gdzie Fify miejsce. Teraz będzie podobnie. Oczywiście dla lubiących wesołe arcadowe granie Fifa jest lepsza, ale dla lubiacych hardcorowe pojedynki 1 na 1 przy bro. Gdzie pady i kur** latają po pokoju nie ma innego wyboru niż PRO  :grin:
Ostatnie PESy były bardziej arcadowe od fif - dużo trudniej jest stworzyć składną akcję w Fifie, niż w PESie.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 28, 2010, 04:39:38 am »
Już Pes 10 pokazał gdzie Fify miejsce. Teraz będzie podobnie. Oczywiście dla lubiących wesołe arcadowe granie Fifa jest lepsza, ale dla lubiacych hardcorowe pojedynki 1 na 1 przy bro. Gdzie pady i kur** latają po pokoju nie ma innego wyboru niż PRO  :grin:

Dla mnie PES zdechł wraz z edycją '08 (a seria towarzyszyła mi od czasów SNES'a). Niejako odkryłem Fifę na nowo i strasznie mi się spodobała. W nowych PES'ach drażni mnie sztywność, no np. podań (czasem czuje się jak gdyby akcja szła po torach). W Fifce wyłączam wszelkie "wspomagacze" i nagle zbudowanie akcji staje się wyzwaniem - bardzo fajna sprawa! Poza tym zawartość obu gier jest raczej nieporownywalna. Skłamał bym jednak mówiąc, że nie czekam na powrót PES'a na tron! Czekam, czekam, czekam........ 

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #53 dnia: Września 01, 2010, 18:36:53 pm »


Gameplay, no cóż, biorę grę jak co roku ostatnio, choć ostatnio dziewczyna na dzień chłopaka kupuje  :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #54 dnia: Września 01, 2010, 18:40:34 pm »
Ja podziękuję, nie przekonuję mnie to. Poszli całkowicie inna drogą niż sobie obiecywałem po Fifie 09. Teraz Fifa jest dla każdego(wliczając w to sporą grupę casualowych graczy), a Pes poszedł drogą dla hardkorowych graczy, to tak w skrócie na czym polega różnica tych gier. 8)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #55 dnia: Września 01, 2010, 18:43:18 pm »
Ja podziękuję, nie przekonuję mnie to. Poszli całkowicie inna drogą niż sobie obiecywałem po Fifie 09. Teraz Fifa jest dla każdego(wliczając w to sporą grupę casualowych graczy), a Pes poszedł drogą dla hardkorowych graczy, to tak w skrócie na czym polega różnica tych gier. 8)
Mógłbyś się rozwinąć? Nie bardzo wiem o co Ci chodzi  :(

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #56 dnia: Września 01, 2010, 18:46:55 pm »
Chodzi o to że Fifa 09 to było coś, next genowa kopanka która dawała nadzieje na to że EA pójdzie w stronę symulacji + dołoży do tego swój niezły engine(szczególnie wrażenie robią animację zawodników). Niestety całkowicie pokpili sprawę fizyki piłki, smaczków, tempa rozgrywki i co najważniejsze jej z balansowania. Poszli w kierunku gry dla każdego, co potwierdzili tylko patentem "Two button gameplay". Nie ma w tej grze głębi, za to mnóstwo zabawy, efektownych akcji etc. Mam nadzieje że rozwinąłem się na tyle że rozumiesz o co mi chodzi. ;)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #57 dnia: Września 01, 2010, 18:47:32 pm »
Chodzi o to że Fifa 09 to było coś, next genowa kopanka która dawała nadzieje na to że EA pójdzie w stronę symulacji + dołoży do tego swój niezły engine(szczególnie wrażenie robią animację zawodników). Niestety całkowicie pokpili sprawę fizyki piłki, smaczków, tempa rozgrywki i co najważniejsze jej z zbalanosowania. Poszli w kierunku gry dla każdego, co potwierdzili tylko patentem "Two button gameplay". Nie ma w tej grze głębi, za to mnóstwo zabawy, efektownych akcji etc. Mam nadzieje że rozwinąłem się na tyle że rozumiesz o co mi chodzi. ;)
Może być  :)

Albo nie- nie może być. Mógłbyś jeszcze napisać czemu PES jest dla hardcore'owców, bo w 10 grałem tylko w demo (które mnie odrzuciło) i nie wiem jak to może wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 18:52:36 pm wysłana przez cappo »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #58 dnia: Września 01, 2010, 19:28:52 pm »
Chodzi o to że Fifa 09 to było coś, next genowa kopanka która dawała nadzieje na to że EA pójdzie w stronę symulacji + dołoży do tego swój niezły engine(szczególnie wrażenie robią animację zawodników). Niestety całkowicie pokpili sprawę fizyki piłki, smaczków, tempa rozgrywki i co najważniejsze jej z balansowania. Poszli w kierunku gry dla każdego, co potwierdzili tylko patentem "Two button gameplay". Nie ma w tej grze głębi, za to mnóstwo zabawy, efektownych akcji etc. Mam nadzieje że rozwinąłem się na tyle że rozumiesz o co mi chodzi. ;)
Grałem w najnowszą część trochę i się dobrze bawiłem, może to dobrze że poszli w tą stronę bo inaczej teraz mielibyśmy dwie podobne gry. FIFA się wydaje być bardziej turniejowa od PESa nie wiem jak 10 (grałem w demo i wydawała się dość hardcorowa) ale w 9 była przypadkowość, że głowa mała. Najważniejsze aby nie skopali w PESsie online bo inaczej kupna FIFY będę coraz bliżej.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #59 dnia: Września 01, 2010, 19:34:46 pm »
Skończcie z tym określeniem 'PES jest dla hardkorowców', błagam :) Prawda jest taka, że w kwestii PES wg mnie jest bardziej przystępny dla nowych graczy, bo nie ma żadnych 'pace controli', skomplikowanego dryblingu, ustalania precyzji dośrodkowań czy też strzałów. Gra jest bardzo intuicyjna. Cliche 'Easy to learn, hard to master' bardzo dobrze pasuje do tego tytułu.
Hardkorowy to był jeden z ISSów (nie pamiętam jak dokładnie się zwał, być może to już było Pro Evo), gdzie były oddzielne kombinacje klawiszy dla wyciągania nogi w celu zablokowania dośrodkowania :)
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 19:37:10 pm wysłana przez blach0r »

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #60 dnia: Września 01, 2010, 19:47:39 pm »
Nie porównujmy zeszłorocznej edycji, tylko skupmy się na nowej. Póki co filmiki z GC dużo bardziej przekonują mnie do Pes'a niż Fify. Jest bardziej piłkarsko, taktycznie, ale i nie brakuję akcji na boisku. 8)

Co do odmienności gier, to być może i dobrze, mamy wybór, każdy wybierze to co do niego bardziej przemawia.

@ Cappo

Wersja Demo Pes 2010 różniła się trochę od pełnej wersji, doszło parę nowych animacji zawodnikom, nie było już głupich przestojów, gra generalnie nabrała kolorytu w stosunku do dema, choć archaizmem były ciągle animację, w tym roku się to na szczęście zmienia.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 19:49:46 pm wysłana przez Unlimited »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #61 dnia: Września 01, 2010, 19:57:30 pm »
Co do nowej Fify, to ten gameplay nie pokazuje prawie żadnych znaczących zmian w mechanice gry, fizyce piłki, mocno uskryptowionych zachowaniach bramkarzy przy strzałach (po ograniu kilkunastu meczów gracz w jakichś 7/10 przypadkach wie przed oddaniem strzału czy bramkarz sparuje strzał na róg, czy złapie piłkę, co jest chyba bardziej denerwujące niż randomowość interwencji w PESie) i prezentacji spotkania. Ciekawe czy znowu tak skutecznie działa w sytuacji 1vs1 kombinacja L2+RS(dół/góra)->LS(dół/góra), którą potrafi chyba każdy zawodnik w grze (a już szczególnie z przednich formacji). Sytuacja przypomina Pro Evo w edycjach 08-10 ;)

W tym roku PES.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 20:00:21 pm wysłana przez blach0r »

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #62 dnia: Września 01, 2010, 20:10:16 pm »
Powiem jedno NHL 11 dostał o wiele więcej widocznych zmian niż Fifa 11. Trzeba założyć dział NHL 11, może i tutaj są sympatycy Hokeja. :D

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #63 dnia: Września 01, 2010, 21:06:58 pm »
Jako ciągły gracz w fifę widzę zmiany, kosmetyczne, ale też inne nie są potrzebne, wystarczy stopniowo ulepszać i dodawać nowe elementy, takie jak gra bramkarzem właśnie. Z pewnością jednak trzeba będzie grać trochę inaczej

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #64 dnia: Września 14, 2010, 11:17:50 am »
[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/exclusive-creation-fifa-soccer/704400[/gametrailers]

Creation Centre

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #65 dnia: Września 15, 2010, 01:57:40 am »
demo juz jest na us store ...

Wiadomość scalona: Września 15, 2010, 04:05:24 am
gra jest kapitalna
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2010, 04:05:24 am wysłana przez nakimushi »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #66 dnia: Września 15, 2010, 16:57:37 pm »
zasysam i mam nadzieję że będę mówić takie same słowa  ;)


Edit
No i jest wypasik, gra się całkowicie inaczej niż w FIFA 10, byłem pewien że tak będzie juz po filmikach. Podania są po prostu już inne, nie zawsze docierają do piłkarza tak jak chcemy, trzeba dobrze wyrzuć moment podania, a i przyjęcia nie są już tak łatwe. Gra zyskała na realizmie, szybkość gry jest dobra, akcje wychodzą bardzo ładne, choć po  5 meczach strzeliłem zaledwie jednego gola, co świadczy o inności tej gry  :) Udaje mi się nawet skuteczny pressing. No i w końcu AI robi przeróżne sztuczki, jak Kaka czy CR są przy piłce, możemy być pewni że będą się starać przejść zwodem. Co dalej ? Strzały wyglądają bardziej naturalnie, a grafika z kolei trochę zyskała, piłkarze wyglądają jak należy no i animacja to oczywiście wysoka liga jak co roku.

Fifa znowu w formie i to bardzo wysokiej, teraz czekam na demko PESa, ale widać że EA roku nie przespało, sama gra dużo zyskała.


Aha, w demku można sterować bramkarzem, nawet dobrze im to wyszło, z pewnością skorzystam czasem z tej opcji w online
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2010, 17:00:31 pm wysłana przez Moldar »

nakimushi

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #67 dnia: Września 15, 2010, 18:13:55 pm »
no grafika zyskala troche - szczegolnie ze w opcjach mozna podbic Kontrast gry /
fizyka jest kapitalna wedlug mnie - strzaly czuc
nawet dzwieki sa lepsze niz w 10
wszystko jest poprawione na plus
ja zagralem moze z 8 meczy i strzelilem chyba tylko 2 gole - wszystkie w 1 meczu jakims cudem ;)
pozniej same mecze 0-0 albo porazki 1-0
bardzo ciezko jest teraz strzelic bramke
strasznie mi sie to podoba


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #68 dnia: Września 15, 2010, 20:06:50 pm »
Z tego co piszesz i mogę się pod tym podpisać, dostaliśmy dopracowaną Fifę 10, no i faktycznie to czuć, zmiany są wszędzie tam, gdzie były potrzebne. Gra się fenomenalnie po prostu i wiem jak co roku, jaka gra piłkarska będzie tą pierwszą do zakupu. Jak dla innych Król Powrócił, tak dla mnie, ten stary o imieniu Fifa nie został jeszcze z niego zrzucony  ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #69 dnia: Września 15, 2010, 20:19:00 pm »
To co drażni mnie w Fifie a także innych grach EA to to że te animację zawodników nie są ze sobą jakby łączone, nie podlegają prawą fizyki. Za szybko piłkarze mogą z jednego ruchu przejść w drugi, niczym cyborgi i to jeszcze na dopalaczu. Animacja jest genialna to fakt, ale jest z nią coś nie tak. Może przykład gry od 2K Sports uzmysłowi Wam o co mi chodzi, jest to przykład na Hokeju, ale wsłuchajcie się co mówi gościu i zobaczcie animację, tam podlega wszystko prawą fizyki, w grach od EA niekoniecznie, no i fizyka piłki mi także w grze od EA nie pasuję, mimo że jest niezła, to jednak to nie to samo co w Pesie, a także drażni mnie fakt że zawodnicy za łatwo upadają i odbijają się od siebie, jakby za mało ważyli w stosunku do reala. No i wykonywanie rzutów wolnych, rożnych i karnych to w Fifie ciągle bolączka, brak tu ciągle wyczucia. Poza tymi rzeczami piłka od EA to kawał solidnego szpila, choć nie nazwał bym tej gry piłkarskim realizmem.

Tu ten przykład(który mam nadzieje pozwoli Wam zrozumieć o co mi chodzi-szczególnie fragment od 3 minuty):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2010, 20:31:00 pm wysłana przez Unlimited »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #70 dnia: Września 15, 2010, 21:38:09 pm »
Zmieniono cieszynki, brakuje już wcześniej przygotowanych scenek, wszystko robimy sami, gol i możemy do woli biegać zawodnikiem, czyli jak wcześniej, ale teraz jeśli chcemy wykonać scenkę musimy uciekać przed naszymi graczami, którzy chcą nas złapać i pogratulować gola. Wygląda to bardzo fajnie, naturalnie, a ja lubię takie smaczki.

Druga nowa rzecz, to pomeczowe replaye. Po każdym meczu możemy przejrzeć najciekawsze fragmenty, gole itp. Gra sama je wybiera, super sprawa, nie trzeba powtórki wysyłać podczas meczu, a można po. Minus, powtórki są krótkie, jakoś 4-5 sekund trwają, ale i tak taka funkcja jest bardzo wygodna  ;)

Nowa Fifa jest świetna  8)

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #71 dnia: Września 15, 2010, 21:42:21 pm »
pre order zamowiony, pes daje rade w porownaniu do zeszlego roku, ale fifa wygrywa.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #72 dnia: Września 15, 2010, 21:55:41 pm »



Trochę sztuczek do nauczenia

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #73 dnia: Września 15, 2010, 23:29:15 pm »
Fak, szkoda, że nie mam konsoli, bo ta FIFA11 na PC to nie jest nawet zmieniony silnik z World Cupa, tylko FIFA10 z innymi czcionkami w menu i składami ;)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #74 dnia: Września 16, 2010, 00:00:38 am »
Mam podobne wrażenie. Fifa od 4 odsłon (wliczając World Cup) prawie się nie zmienia. Chyba, że wersja PC jest inna, ale w tym roku miała być konsolowym portem.
Jest ok, ale nadal kuleją strzały, randomowość bramkarzy i schematyczność pod bramką. W pierwszym meczu strzeliłem 4 bramki i 2 albo 3 razy trafiłem w słupek grając na klawiaturze i używając raptem 5 przycisków. Wszystko sam na sam. Wiem, że poziom trudności nie był wyśrubowany, ale bez przesady - w PES nie strzeliłem nawet bramki.
No ale mnie w tym roku Fifa obchodzi jeszcze mniej niż w poprzednim, bo król powrócił. :troll:
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2010, 00:02:24 am wysłana przez blancjaone »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #75 dnia: Września 16, 2010, 06:25:05 am »
A ja jestem w kropce ,gdyz swietnie mi sie gralo w oba demka jesli chodzi o animacje to Pes jest sto lat za murzynami w tym  co prezentuje Fifa walka w powietrzu jeszcze lepsza niz rok temu .Graficznie duzo lepiej ,ale powtorki akcji lepiej wygladaja u konkurencji cala otoczka fantastyczna sciezki audio normalnie miodzio.I modele pilkarzy sa lepsze teraz widac roznice w budowie ciala rok temu to strasznie mnie to irytowalo .Jesli chodzi o gameplay to jest troche dziwnie gdyz gralem na najtrudniejszym stopniu trudnosci i bez trudu wygralem z Juve 2-0 grajac Lyonem dwie brami identyczne dosrodkowanie ze skrzydla i strzal glowa kurcze to prawie jak w Pesie.Troche ten system podan jest za bardzo skuteczny tym bardziej ,ze w Fifie pilkarze swietnie wychodza na pozycje co do strzalow to za pola karnego to jest slabo  w Pesie poprostu to czuc.Dalej jako calosc Fifa jest lepsza od Pesa ,ale zostaje jedno ,ale...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #76 dnia: Września 16, 2010, 09:19:34 am »
dema pesa jeszcze nie sprawdzilem, wiec nie porownam, ale w nowa fife gralo mi sie swietnie. na ustawieniach sterowania pesowych prawie czulem, ze gram w pesa wlasnie. kapitalna jest grafika, kapitalna jest animacja, podobaja mi sie strzaly, podania i "silnik" rozgrywki. swietna gra.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #77 dnia: Września 16, 2010, 09:35:02 am »
Drobna uwaga, fifa 11 na PC, to fifa 10 z konsol, chcecie nowej fify, musicie zagrać na konsoli ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #78 dnia: Września 16, 2010, 11:42:44 am »
No pisałem przecież wyżej. Nieźle dymany w kapsztyl jest rynek PC niestety.

iko

  • Gość
Odp: Fifa 11
« Odpowiedź #79 dnia: Września 16, 2010, 11:48:25 am »
A ja jestem w kropce ,gdyz swietnie mi sie gralo w oba demka jesli chodzi o animacje to Pes jest sto lat za murzynami w tym  co prezentuje Fifa walka w powietrzu jeszcze lepsza niz rok temu .Graficznie duzo lepiej ,ale powtorki akcji lepiej wygladaja u konkurencji cala otoczka fantastyczna sciezki audio normalnie miodzio.I modele pilkarzy sa lepsze teraz widac roznice w budowie ciala rok temu to strasznie mnie to irytowalo .Jesli chodzi o gameplay to jest troche dziwnie gdyz gralem na najtrudniejszym stopniu trudnosci i bez trudu wygralem z Juve 2-0 grajac Lyonem dwie brami identyczne dosrodkowanie ze skrzydla i strzal glowa kurcze to prawie jak w Pesie.Troche ten system podan jest za bardzo skuteczny tym bardziej ,ze w Fifie pilkarze swietnie wychodza na pozycje co do strzalow to za pola karnego to jest slabo  w Pesie poprostu to czuc.Dalej jako calosc Fifa jest lepsza od Pesa ,ale zostaje jedno ,ale...

Mogę się zgodzić co do opinii wściekłego, mi również grało się w demo nowej Fify bardzo dobrze, ale bynajmniej podstawowym punktem kulminacyjnym jest inna sprawa.- Przyjemność z gry! - a tutaj PES u mnie zdecydowanie wygrywa, sprawdźcie sami, bo gra jest nie do poznania. :)