Autor Wątek: Need For Speed: Hot Pursuit  (Przeczytany 91037 razy)

0 użytkowników i 39 Gości przegląda ten wątek.

Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #360 dnia: Listopada 16, 2010, 19:14:02 pm »
Jak w Shifcie: audio angielskie, napisy polskie.

Polski dubbing robiony przez prawdziwych policjantów z drogówki bedzie jako dlc.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #361 dnia: Listopada 16, 2010, 20:08:05 pm »
Tych z "Uwaga Pirat".

W Empiku jutro będzie, tak mi powiedzieli przynajmniej. Za 229, tak mają na zamówieniu, ale powiedzieli że ta cena może się zmienić. Oczywiście jest też ta promocja z klasykiem za free (bądź jeden grosz - tego tez nie byli pewni ;) ).

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #362 dnia: Listopada 17, 2010, 12:05:10 pm »
Ze sklepu gram.pl wysyłali wczoraj. Status przesyłki 'w doręczeniu' :grin:, chociaż dopiero jutro będę miał czas pograć.
PSN ID: bleaki

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #363 dnia: Listopada 17, 2010, 12:23:21 pm »
Tych z "Uwaga Pirat".
W Empiku jutro będzie, tak mi powiedzieli przynajmniej. Za 229, tak mają na zamówieniu, ale powiedzieli że ta cena może się zmienić. Oczywiście jest też ta promocja z klasykiem za free (bądź jeden grosz - tego tez nie byli pewni ;) ).
A mają jakiś MM albo Saturn obok? Bo jeśli tak, to na pewno zejdą z ceną.
A klasyk nie będzie za free tylko za grosz.

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #364 dnia: Listopada 17, 2010, 18:53:07 pm »
Kupiona w srempiku, szkoda że nie edycja limitowana, ale Dragon Age za grosza mi wynagrodzi te dwa samochody.  8)
Idę sprawdzać singla.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #365 dnia: Listopada 17, 2010, 19:49:03 pm »
Kupiona w srempiku, szkoda że nie edycja limitowana, ale Dragon Age za grosza mi wynagrodzi te dwa samochody.  8)
Idę sprawdzać singla.

Właśnie gram :D (limitka) gra jest genialna, naprawdę spore różnice w prowadzeniu wozów są :D (porównajcie sobie Gallardo Valentino Balboni ze zwykłym Gallardo :D ) Póki co do minusów muszę zaliczyć jedno... Niektóre auta będące na screenach, nie ma ich w grze... Audi R8 Coupe, Mclaren SLR 722, Corvette Z06, Aston Martin DBS Coupe... Najprawdopodobniej wyjdzie z nimi jakieś DLC/Patch dodatek dla ludzi którzy mają online pass...

Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #366 dnia: Listopada 17, 2010, 19:50:44 pm »
Kupiona w srempiku, szkoda że nie edycja limitowana, ale Dragon Age za grosza mi wynagrodzi te dwa samochody.  8)
Idę sprawdzać singla.

Właśnie gram :D (limitka) gra jest genialna, naprawdę spore różnice w prowadzeniu wozów są :D (porównajcie sobie Gallardo Valentino Balboni ze zwykłym Gallardo :D ) Póki co do minusów muszę zaliczyć jedno... Niektóre auta będące na screenach, nie ma ich w grze... Audi R8 Coupe, Mclaren SLR 722, Corvette Z06, Aston Martin DBS Coupe... Najprawdopodobniej wyjdzie z nimi jakieś DLC/Patch dodatek dla ludzi którzy mają online pass...

To trzeba kod mieć, żeby grać, czy nie ?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #367 dnia: Listopada 17, 2010, 20:41:30 pm »
To trzeba kod mieć, żeby grać, czy nie ?

Nie wiem... Bez kodu nie sprawdzałem :P Ale kod nazywa się "OnLine Pass" więc IMHO Single Player powinien działać...

EDIT:

A to wredne Chujki :lol: Właśnie pojawiło się DLC z wybrakowanymi samochodami o których pisałem... Cena w sumie niewielka jak za 7 samochodów i to dosyć zarąbistych, "tylko 8.00zł" nie mniej skoro dodatek ma tylko 107 kb, to oznacza, że jest już na płycie... :P Nie ma co pocisnęli...

Kupić kupiłem, bo brakowało mi tych paru modeli dla racera, nie mniej pamiętając poziom darmowych DLC do Burnouta to ta praktyka jest dosyć "chamska"...

EDIT2: Brakuje tylko Porsche Panamera Turbo, Porsche Cayman S, Dogde Viper SRT 10 i Nissan 370Z Coupe dla racera... Według Ultimy, za pre order u nich powinienem dostać Caymana S i Vipera SRT10, póki co kod który mi dali nie działa... Zobaczymy, może później się odblokuje :P Panamera i Nissan są ponoć dodatami dla jakiejś akcji Dr.Peppera... Sam nie wiem o co chodzi :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 20:43:34 pm wysłana przez Mrocz »

Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #368 dnia: Listopada 17, 2010, 21:19:13 pm »
To trzeba kod mieć, żeby grać, czy nie ?

Nie wiem... Bez kodu nie sprawdzałem :P Ale kod nazywa się "OnLine Pass" więc IMHO Single Player powinien działać...

EDIT:

A to wredne Chujki :lol: Właśnie pojawiło się DLC z wybrakowanymi samochodami o których pisałem... Cena w sumie niewielka jak za 7 samochodów i to dosyć zarąbistych, "tylko 8.00zł" nie mniej skoro dodatek ma tylko 107 kb, to oznacza, że jest już na płycie... :P Nie ma co pocisnęli...

Kupić kupiłem, bo brakowało mi tych paru modeli dla racera, nie mniej pamiętając poziom darmowych DLC do Burnouta to ta praktyka jest dosyć "chamska"...

EDIT2: Brakuje tylko Porsche Panamera Turbo, Porsche Cayman S, Dogde Viper SRT 10 i Nissan 370Z Coupe dla racera... Według Ultimy, za pre order u nich powinienem dostać Caymana S i Vipera SRT10, póki co kod który mi dali nie działa... Zobaczymy, może później się odblokuje :P Panamera i Nissan są ponoć dodatami dla jakiejś akcji Dr.Peppera... Sam nie wiem o co chodzi :P

Promocja Dr.Peppera była przy BC2, ale nie wypaliło chłopakom :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 17, 2010, 21:53:24 pm »
Ja gram bez kodu na konsoli bez neta i śmiga, ale poblokowane jest kilka opcji, pomijając oczywisty brak uslug sieciowych zablokowany jest np. photo mode, nie rozumiem za bardzo dlaczego :roll:

Gra rządzi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 17, 2010, 21:54:24 pm »
Ja gram bez kodu na konsoli bez neta i śmiga, ale poblokowane jest kilka opcji, pomijając oczywisty brak uslug sieciowych zablokowany jest np. photo mode, nie rozumiem za bardzo dlaczego :roll:

Gra rządzi.

To podłączaj neta i wpisuj kod! Musze mieć twoje czasówki :P

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 17, 2010, 22:08:54 pm »
Hehe, nie dziś, musiałbym przeprowadzkę zrobić do innego pokoju. Na razie single pojeżdze, może jutro albo pojutrze podłącze.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 17, 2010, 22:24:46 pm »
Hehe, nie dziś, musiałbym przeprowadzkę zrobić do innego pokoju. Na razie single pojeżdze, może jutro albo pojutrze podłącze.

Jutro możliwe, że z Krzychem Ayanami będziemy testować Online... :P

PS. Przyznam, zacząłem jako Racer... Kampania Racera pochłonęła mnie całkowicie :D Ucieczki przed policją są rewelacyjne! :D Więc póki co jeśli chodzi o Online, to na razie cisnę tylko po stronie Racera ;) Chyba, że najwolniejszymi autami zagramy...
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 10:41:45 am wysłana przez Mrocz »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 18, 2010, 13:21:43 pm »
Na stronie u Yetiego recenzja:
http://www.ps3site.pl/recenzja-need-for-speed-hot-pursuit-ps3/57188/

Bardzo pozytywna.

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 18, 2010, 13:37:24 pm »
Test Pagani Zondy, miód. Taki smaczek już na początku gry :D. Później hillclimb McLarenem F1 w00t!
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2010, 13:46:35 pm wysłana przez bleak »
PSN ID: bleaki

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #375 dnia: Listopada 18, 2010, 13:50:30 pm »
Test Pagani Zondy, miód. Taki smaczek już na początku gry :D. Później hillclimb McLarenem F1 w00t!

Poczekaj później, do jazdy testowej w Porsche Carrera GT ;] Dobra uwaga, wyłącz muzykę i delektuj się samym dźwiękiem otoczenia, jest tam pewna niespodzianka, która sprawia, że aż ciary na plecach są :D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #376 dnia: Listopada 18, 2010, 17:15:45 pm »
Później hillclimb McLarenem F1 w00t!

Zajebisty był, pierwszy event w którym nie miałem złota za pierwszym podejściem. Po złocie jeszcze kilka razy przejechałem, robienie czasówek w tej grze jest mega miodne. Natomiast jest za łatwa jak na razie (5level mam chyba), wszystko wpada na złoto i to ze sporą górką, mam nadzieję że to się z czasem zmieni.

Cytat: Mrocz
Poczekaj później, do jazdy testowej w Porsche Carrera GT

Właśnie przed tym się wczoraj zatrzymałem, teraz kończe prace i pędzę obczajać grę dalej  8)

Ogólnie muszę powiedzieć, że demo było bardzo słabe w porównaniu do fulla, wolne i nudne, dali po prostu pierwszy wyścig w karierze, mogli dać coś z pózniejszych etapów. Wczoraj jeszcze sobie pozwiedzałem w swobodnej jeździe każdą poszczególną drogę w grze Corvettą i miejscówka jest po prostu piękna. Nie spodziewałem się aż takiego zróżnicowania, jedziesz zaśnieżonymi szczytami i nagle jesteś na pustyni, skręcasz na krzyżówce i wpadasz w gęsty las, zaraz potem klify i wodospady itp. Po prostu zajebistość. Takich widoczków oczekiwałem po grze wyścigowej.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #377 dnia: Listopada 18, 2010, 17:23:15 pm »
Dobra uwaga, wyłącz muzykę i delektuj się samym dźwiękiem otoczenia, jest tam pewna niespodzianka, która sprawia, że aż ciary na plecach są
Jaka, jaka?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #378 dnia: Listopada 18, 2010, 20:03:05 pm »
Później hillclimb McLarenem F1 w00t!

Zajebisty był, pierwszy event w którym nie miałem złota za pierwszym podejściem. Po złocie jeszcze kilka razy przejechałem, robienie czasówek w tej grze jest mega miodne. Natomiast jest za łatwa jak na razie (5level mam chyba), wszystko wpada na złoto i to ze sporą górką, mam nadzieję że to się z czasem zmieni.

Ty podłączaj tego neta a nie grasz :P Bo nie ma z kim czasówek porównywać... Tylko Bleaki został! :P

Cytat: Mrocz
Poczekaj później, do jazdy testowej w Porsche Carrera GT

Właśnie przed tym się wczoraj zatrzymałem, teraz kończe prace i pędzę obczajać grę dalej  8)

Ogólnie muszę powiedzieć, że demo było bardzo słabe w porównaniu do fulla, wolne i nudne, dali po prostu pierwszy wyścig w karierze, mogli dać coś z pózniejszych etapów. Wczoraj jeszcze sobie pozwiedzałem w swobodnej jeździe każdą poszczególną drogę w grze Corvettą i miejscówka jest po prostu piękna. Nie spodziewałem się aż takiego zróżnicowania, jedziesz zaśnieżonymi szczytami i nagle jesteś na pustyni, skręcasz na krzyżówce i wpadasz w gęsty las, zaraz potem klify i wodospady itp. Po prostu zajebistość. Takich widoczków oczekiwałem po grze wyścigowej.


Fakt piękne są miejscówki... A co do tego eventa z Carrerą GT drugą tak ekstremalnie epicką przejażdżką będzie tylko dużo dużo później przejażdżka Murcielago LP670 Super Veloce w podobnych warunkach :wink:

Dobra uwaga, wyłącz muzykę i delektuj się samym dźwiękiem otoczenia, jest tam pewna niespodzianka, która sprawia, że aż ciary na plecach są
Jaka, jaka?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

A od siebie dodam, że właśnie odblokowałem ostatni samochód Racera :) Bugatti Veyron... (17 Poziom mam), ale jeszcze parę wyścigów przede mną :) Dla tych co się boją, że gra będzie za łatwa... Nie bójcie się :D Gra zaraz wam da tak po dupie, że się nie pozbieracie :D Niektóre pościgi są po prostu cholernie ciężkie, trzeba naprawdę się nieźle skupić i powtarzać niektóre etapy by dać radę :P

Chyba zrobię przerwę od Racera i pobawię się Policjantem :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #379 dnia: Listopada 19, 2010, 12:24:08 pm »
Szybkie pytanko, czy gra wspiera kierownicę? (PS3)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #380 dnia: Listopada 19, 2010, 14:45:09 pm »
Szybkie pytanko, czy gra wspiera kierownicę? (PS3)

Póki co nie... Gdzieś na forum NFS'a, wspominano, że gra ma problem ze wspieraniem kierownic Logitecha (jak widać nie tylko Polyphony Digital na to narzeka :lol: ) planowany jest jednak patch...

Nie mniej, granie w tą grę na kierownicy to będzie katorga :lol:

EDIT:



O w dupe! O_O
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2010, 14:55:51 pm wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #381 dnia: Listopada 19, 2010, 14:55:23 pm »
Ty podłączaj tego neta a nie grasz :P Bo nie ma z kim czasówek porównywać... Tylko Bleaki został! :P

Spoko jutro podłącze i wgram te wyniki ;p U mnie się to wiąże z przeprowadzką konsoli do salonu, a dopiero co sobie urzadziłem pokój do gier i tam mi się lepiej gra, tylko tam netu nie mogę pociągnąć bez przewiercania ściany nośnej która ma prawie metr grubości (stare budownictwo ftw). Ale ciągnie mnie żeby te funkcje sieciowe sprawdzić, więc jutro bede online.

Co do gry to mam 11 level i faktycznie tryb hot pursuit potrafi dać ognia. Jak zapier**lasz Gallardo walcząc o pozycję z innymi racerami jadąc ponad 300 km/h, ścigają cię 3 radiowozy, z czego jeden namierza cie emp, przed tobą blokada, a nad głową lata helikopter rzucający kolce to dopiero czujesz moc tej gry  8)




Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #382 dnia: Listopada 19, 2010, 14:57:41 pm »
Co do gry to mam 11 level i faktycznie tryb hot pursuit potrafi dać ognia. Jak walczysz o pozycję z innymi racerami jadą ponad 300 km/h, ścigają cię 3 radiowozy, z czego jeden namierza cie emp, przed tobą blokada, a nad głową lata helikopter rzucający kolce to dopiero czujesz moc tej gry  8)

A najlepsze jest to, że gra nawet na chwilę nie traci na płynności, nawet w najgorętszych momentach... Gdyby nie KKRT to faktycznie uwierzyłbym, że gra śmiga w 60 FPS, jest naprawdę mega płynnie :)

Trzeba będzie ustawke Online jakąś zrobić :P

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #383 dnia: Listopada 19, 2010, 15:00:49 pm »


O w dupe! O_O

Mają rozmach skur**syny  8)
Szkoda że dubstepowy kawałek wrzucają do trailera, a ścieżka dźwiękowa już w samej grze jest zupełnie inna, swoją drogą mocno średnia.

Co do online to ja pewnie będę grał wieczorem (z przerwą na mam talent - uroki grania w salonie :) ) Jak bedziesz wtedy to się ścigniemy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #384 dnia: Listopada 19, 2010, 15:23:11 pm »
Jedna z bardziej zajebistych reklam gier jakie wiedziałem. :o :o :o

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 19, 2010, 16:46:33 pm »


Tak jakby ktoś szukał co to za kawałek... ;]

Gra ma możliwości ustawienia własnej ścieżki muzycznej ;) Więc problemu nie ma :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #386 dnia: Listopada 19, 2010, 17:32:52 pm »
Reklama kozacka, gra tak samo grywalna. Nie kombinowali, nie mieszali i wyszło to każdemu na dobre.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 19, 2010, 18:13:21 pm »
Dodajcie mnie do friendlisty, tez chce grac.
SW-5606-3156-4802

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 19, 2010, 19:20:01 pm »
Dodajcie mnie do friendlisty, tez chce grac.

Dodałem cie :P

BTW. Wraz z postępami w grze pojawia się czasem komunikat "odblokowano nowy film prezentacyjny" wejdźcie w Autologu do Opcji a potem do zakładki Dodatki... Mamy tam FABULARNE prezentacje Video wybranych samochodów! Normalnie jak w starych jak świat NFS'ach ! :D Aż poczułem klimat nostalgii :D

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 19, 2010, 20:13:29 pm »
BTW. Wraz z postępami w grze pojawia się czasem komunikat "odblokowano nowy film prezentacyjny" wejdźcie w Autologu do Opcji a potem do zakładki Dodatki... Mamy tam FABULARNE prezentacje Video wybranych samochodów! Normalnie jak w starych jak świat NFS'ach ! :D Aż poczułem klimat nostalgii :D

O kur** właśnie nie wiedziałem co to, myślałem że chodzi o te migawki co się pojawiają jak samochód odblokowujesz. Idę oglądać!

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 19, 2010, 21:14:52 pm »
Póki co nie... Gdzieś na forum NFS'a, wspominano, że gra ma problem ze wspieraniem kierownic Logitecha (jak widać nie tylko Polyphony Digital na to narzeka :lol: ) planowany jest jednak patch...

Nie mniej, granie w tą grę na kierownicy to będzie katorga :lol:

Kierownica to już ostatnia rzecz, jaka może tą grę uratować.
Jazda workiem kartofli z dopalaczem jest mało zabawna.


Ohtar

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 19, 2010, 21:48:37 pm »
Póki co nie... Gdzieś na forum NFS'a, wspominano, że gra ma problem ze wspieraniem kierownic Logitecha (jak widać nie tylko Polyphony Digital na to narzeka :lol: ) planowany jest jednak patch...

Nie mniej, granie w tą grę na kierownicy to będzie katorga :lol:

Jazda workiem kartofli z dopalaczem jest mało zabawna.


Jakby tak się zastanowić, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Chętnie bym spróbował.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 20, 2010, 07:15:15 am »
W grze jest photo mode, wiec musialem fotke zrobic ;

« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2010, 07:17:03 am wysłana przez _ReD_ »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 20, 2010, 12:40:36 pm »
Też się trochę pobawiłem w Photo Mode ;) Swoją drogą naprawdę fajny ten tryb :) Duża poprawa względem Shifta :) Naprawdę ładne ujęcia można zrobić :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mój ulubiony samochód w grze póki co ;)

PS. Na dwóch pierwszych screenach, tego SLR'a to ja prowadzę ;) Jest to auto z dodatku i zależało mi na focie SLR vs SuperVeloce :P

Wiadomość scalona: Listopada 20, 2010, 13:44:18 pm
W ogóle gramy coś dzisiaj wieczorem? Coś po 20.00 ??
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2010, 13:44:18 pm wysłana przez Mrocz »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 20, 2010, 23:46:13 pm »
Musialem ;)


el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 21, 2010, 00:56:47 am »
Ukończyłem wszystkie wyścigi w singlu na złoto i mam dopiero 15 level. Mam powtarzać te przejechane czy rangi offline i online się sumują?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 21, 2010, 01:04:38 am »
Ukończyłem wszystkie wyścigi w singlu na złoto i mam dopiero 15 level. Mam powtarzać te przejechane czy rangi offline i online się sumują?

Rangi Offline i Online się sumują... Awansujesz niezależnie czy grasz online czy offline...

Właśnie skończyłem uber długą sesje Online... Testowałem tryb Wyścigu i Hot Pursuit, oba są ultra genialne :D Emocje takie same jak w offline, z tym, że tutaj są żywi przeciwnicy :D Momentami dochodzi do ultra epickich starć... Polecam też wyścig, bez policji :) Mega klimatyczne akcjie tam są odstawiane :) Gra ma świetny balans samochodów, przez co można wybrać ulubiony samochód a nie, ten "najszybszy" :) Ludzie też lubią rywalizacje, i praktycznie każdy z którym ścigałem się do setnych sekund dodał mnie do znajomych :D zrobiłem nawet dwie szybkie foty (pod R3) z pojedynku 1 na 1 :D

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


PS. A tu bonus ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Swoją drogą jak wchodzicie do Autolog to zaglądajcie na ścianę, jak ma się więcej znajomych to normalnie dyskusje można tam prowadzić :) Udostępniać znajomym foty, napisać coś, skomentować normalnie Facebook w NFS'ie :P

EDIT:

Fajnie go wywaliło ;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 21, 2010, 02:18:53 am »
Jeszcze jedna fotke, na dzis wystarczy :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

EDIT:

Dobra, jeszcze dwie :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

EDIT2:

Wlasnie ukonczylem wszystkie eventy racera i dam z tej okazji dwie bonusowe fotki ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie wiem jak wam, ale mnie brakuje troche samochodow od Ferrari w tej grze :(
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2010, 08:40:21 am wysłana przez _ReD_ »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 21, 2010, 10:04:57 am »
Nie wiem jak wam, ale mnie brakuje troche samochodow od Ferrari w tej grze :(

Bardzo brakuje, ale się nie dziwie, że go nie ma...

Co jak co ale całkiem hardcorowe rzeczy dzieją się z tymi egzotykami w tej grze... Ferrari zawsze było przeczulone na punkcie ekstremalnych kraks, pościgów policyjnych itp...

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 21, 2010, 19:06:47 pm »
Cytuj
Jakby tak się zastanowić, to nie mogę się z Tobą zgodzić. Chętnie bym spróbował.

Wystarczy, że kupisz grę. Ostatni raz dałem się wrobić we wklepanie kodu przez poznaniem gry, kompletnie nie mogę się przyzwyczaić do modelu jazdy.
W niektórych sytuacjach muszę wybierać w co przydzwonić, bo ta tankietka, którą kieruję nie pozwoli mi wyminąć przeszkody i pojazdu.
Mam przeczucie, że wywaliłem przez okno 200 złotych, z których teraz niczego nie odzyskam, bo tylko idiota kupi ode mnie grę, przy której będzie musiał wykupić kod do multi.

Na razie liczę na kierownicę, jeśli się szybko nie pokaże to nie wiem co z tym gównem zrobię.