Autor Wątek: Need For Speed: Hot Pursuit  (Przeczytany 91022 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 17, 2010, 15:28:51 pm »
Hehe, spokojnie, kiedyś popoprawiam, skończe tylko RDR.

Swoją drogą mogli by ten level cap zwiększyć, bo straciłem motywacje jak dobiłem do 20. Ludzie narzekają na astronomiczny exp potrzebny do 40 levelu w GT5, ale moim zdaniem to dużo lepszy motyw niż te niewielkie 20 leveli w Hot Pursuit, które dla racera i gliniarza można zdobyć w jakieś 30 godzin.

No w sumie... Przynajmniej cyferka przy nicku by się zwiększała... A tak to nawet tego nie ma... :P I tak w sumie gra nie ma czym nas wynagrodzić dalej...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 28, 2010, 23:46:05 pm »
Hehe, spokojnie, kiedyś popoprawiam, skończe tylko RDR.

Swoją drogą mogli by ten level cap zwiększyć, bo straciłem motywacje jak dobiłem do 20. Ludzie narzekają na astronomiczny exp potrzebny do 40 levelu w GT5, ale moim zdaniem to dużo lepszy motyw niż te niewielkie 20 leveli w Hot Pursuit, które dla racera i gliniarza można zdobyć w jakieś 30 godzin.
Jest w tym sens, el becetol. Możliwe, ze podobnie, jak w WoW, przy okazji nowych DLC coś tam ten poziom podniosa, ale nie liczyłbym na to (zresztą podobnie w Shift było).
Ogólnie gra jest znakomita, szkoda tylko, że nie pokuszono się o widok z kokpitu. Zniszczenia nie są takie jak w Burnout Paradise (niestety), niemniej i tak Kaz z chłopakami mogliby się sporo w tej kwestii nauczyć. On line jest na poziomie - choć motyw z zagłuszaniem radaru jest mocno przesadzony.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 30, 2010, 13:28:53 pm »
On line jest na poziomie - choć motyw z zagłuszaniem radaru jest mocno przesadzony.

Heh... Ja uważam, że jest za słaby... Owszem zagłusza kolczatki i EMP, aleeee.... W Singlu on blokuje dostęp do mapki, jak gram w multi to mi niby też... Ale zawsze jak gram w przechwycenie po stronie kierowców i włącze zagłuszanie... To choćbym był "niewidoczny" dla policjanta on i tak zawsze wie gdzie co jak skręcam, zupełnie jakby widział mnie na mapce... (nawet jeśli ja jadę skrótem a on zwykłą drogą...)

Zresztą nie raz robiłem akcje, że odstawiłem daaaleeekooo w tyle gliniarza włączam zagłuszanie, i skręcam w losowo wybrany skręt na skrzyżowaniu (czasem nawet prosto jadę by było bardziej podchwytliwe...) a typ zawsze trafia tam gdzie ja pojechałem xD

Na szczęście, i bez tego bajeru dobrze mi idzie gubienie pościgów :P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 30, 2010, 14:12:21 pm »
Właśnie jak tam multi opłaca się wykorzystać kod? Bo eventy dla kierowcy mi się kończą, jeszcze 8 złotych medali i zabieram się policje albo jak będzie ciężko to dla relaksu policją się pobawię.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 30, 2010, 14:27:46 pm »
Właśnie jak tam multi opłaca się wykorzystać kod? Bo eventy dla kierowcy mi się kończą, jeszcze 8 złotych medali i zabieram się policje albo jak będzie ciężko to dla relaksu policją się pobawię.

To zależy od twoich upodobań... Dla mnie Multi to kwintesencja Hot Pursuita... Taki CS, CoD czy BC2 (jak kto woli) na kołach.
Początkowo może wkurzać, bo ogarnięci gracze szybko skasują początkującego kierowce, ale jak już ogarnie się podstawy (co po singlu nie stanowi problemu) to wciąga jak bagno...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 30, 2010, 22:56:05 pm »
On line jest na poziomie - choć motyw z zagłuszaniem radaru jest mocno przesadzony.

Heh... Ja uważam, że jest za słaby... Owszem zagłusza kolczatki i EMP, aleeee.... W Singlu on blokuje dostęp do mapki, jak gram w multi to mi niby też... Ale zawsze jak gram w przechwycenie po stronie kierowców i włącze zagłuszanie... To choćbym był "niewidoczny" dla policjanta on i tak zawsze wie gdzie co jak skręcam, zupełnie jakby widział mnie na mapce... (nawet jeśli ja jadę skrótem a on zwykłą drogą...)

Zresztą nie raz robiłem akcje, że odstawiłem daaaleeekooo w tyle gliniarza włączam zagłuszanie, i skręcam w losowo wybrany skręt na skrzyżowaniu (czasem nawet prosto jadę by było bardziej podchwytliwe...) a typ zawsze trafia tam gdzie ja pojechałem xD

Na szczęście, i bez tego bajeru dobrze mi idzie gubienie pościgów :P
Może przez to jest spowodowane, że widzi pojazd z daleka  :wtf: Też zależy na kogo się trafi. Niektórych idzie łatwo i bez wspomagaczy zgubić, z innymi jest ciężko. W każdym bądź razie także stosowałem na skrzyżowaniach to ustrojstwo i się spisywało niczego sobie - najczęściej typa gubiłem, choć nie zawsze.

Właśnie jak tam multi opłaca się wykorzystać kod? Bo eventy dla kierowcy mi się kończą, jeszcze 8 złotych medali i zabieram się policje albo jak będzie ciężko to dla relaksu policją się pobawię.
Kupuj i się nawet nie zastanawiaj. Godziny zabawy na wysokim poziomie. Wyścigi są niezłe, ale to co się dzieje w pozostałych trybach.... Huh. Koniecznie miej headset. To co hamburgery momentami wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie. Ogólnie rzecz biorąc, świetna zabawa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #446 dnia: Lutego 15, 2011, 21:23:01 pm »
Chyba szykuje się nowe DLC... Jeżeli plotka się sprawdzi... To może być naprawdę fajne :D POWRÓT DIABLO!!!! :D
I dwa nowe tryby gry :)

Cytuj
It seems like the latest  Update v1.02 for Need for Speed Hot Pursuit is a foundation for upcoming DLCs, because the patch introduced several new trophies.

According to the trophics, there will be a new Porsche-Pack and Lamborghini-Pack, which will feature new game modes and new cars in NFS Hot Pursuit:

Upcoming cars:
- Porsche 911 Turbo
- Porsche 959
- Porsche 911 Speedster

- Lamborghini Countach
- Lamborghini Diablo
- Lamborghini Sesto Elemento

Upcoming game modes:
- All against All ("Alle gegen alle" in German)
- Most Wanted

Currently we don't have any more details about these DLCs, but we'll keep you updated.

PS. Ciekawe jakie te tryby... Pierwszy to stawiam coś w stylu destruction derby... :/ średnie chyba
drugie Most Wanted hmmmm wariacja na temat Hot Pursuit? Może każdy złapany zmienia się w gliniarza i ostatni jest "Most Wanted" ?? :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 21:33:29 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #447 dnia: Lutego 17, 2011, 17:46:22 pm »
http://www.criteriongames.com/

Trailer nowych DLC...

Lamborghini Diablo SV! Dokładnie takie samo jak w starym Need For Speed III!!!! PIĘKNEEE!! :D

PS. Nowe tryby gry... Most Wanted - policjanci mają ubić jednego kierowce, reszta graczy ma go chronić
Arms Race - Wyścig... z bronią (tu przesadzili, ale fun online może być...)

Cytuj
Armed and Dangerous - out 22nd Feb.

Armed and Dangerous brings you two all-new game modes - "Most Wanted" is an open world battle where the cops are out to bust a specific racer whilst the racers battle to protect them. Use the open world, weapons and team tactics to win. "Arms Race" is free-for-all racing with all weapons active. Get three new achievements and trophies. Get it for $6.99 or €6.99 (560 Microsoft Points) on the PlayStation®Network or Xbox LIVE™ Marketplace.

Lamborghini Untamed - out 1st March.

Lamborghini Untamed adds Cop and Racer versions of the legendary Lamborghini Diablo, Countach and Sesto Elemento. We've got 10 new events and 4 new achievements and trophies. Get it for $6.99 or €6.99 on the PlayStation Network or 560 Microsoft Points on Xbox LIVE Marketplace.

Porsche Unleashed - out 8th March.

Porsche Unleashed brings you yet more Porsche love - the classic '82 Porsche 911 Turbo, Porsche 959 and 911 Speedster. Check out 10 new events and 4 new trophies and achievements. Get it for $6.99 or €6.99 on the PlayStation Network or 560 Microsoft Points on Xbox LIVE Marketplace.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2011, 17:55:00 pm wysłana przez Mrocz »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #448 dnia: Lutego 17, 2011, 18:17:12 pm »
Mi został jeszcze 1 wyścig w singlu do pokonania na złoto i zabieram się za multi. Na razie rozegrałem 1 hot pursuit czy jak tam się ten tryb nazywa i wygrałem, miałem zagrać ponownie ale po co psuć takie piękne statystyki :). Zastanawiam się czy warto kupić któryś z tych DLC, jak mają dojść nowe tryby to chyba warto.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #449 dnia: Lutego 17, 2011, 18:31:09 pm »
Mi został jeszcze 1 wyścig w singlu do pokonania na złoto i zabieram się za multi. Na razie rozegrałem 1 hot pursuit czy jak tam się ten tryb nazywa i wygrałem, miałem zagrać ponownie ale po co psuć takie piękne statystyki :). Zastanawiam się czy warto kupić któryś z tych DLC, jak mają dojść nowe tryby to chyba warto.

Ja przyznam... Chyba kupie wszystkie (chyba, że przegną z ceną)...

Każdy coś ciekawego dodaje, pierwszy dwa nowe tryby online, dwa kolejne nowe fury (i to jakie! DIABLO!!) + nowe wyzwania w singlu...

Kupiłem już Super Sport Pack, i SCPD Rebels Pack, i przyznam nie żałuje, jazda tymi autami i powtarzanie wyścigów nawet nimi daje pewną radochę... :) Mogliby jednak wydać jakąś paczkę dodatkowych wyzwań dla wszystkich... Tak by można było się pobawić nowymi autami. Miejmy nadzieje, że tak jak w przypadku Burnouta, dostaniemy niedługo jakiś nowy teren z nowymi wyzwaniami.

Jest trailerek na youtube:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #450 dnia: Lutego 17, 2011, 18:51:11 pm »
Osobiście to czekam na Need for Speed Hot Pursuit Ultimate Box. :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #451 dnia: Lutego 18, 2011, 11:49:14 am »
Screeny nowych aut:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mam nadzieje, że w przyszłości pojawi się więcej klasycznych super samochodów :) Jaguar XJ220, Lotus Esprit V8, Bugatti EB110 itp... Bo to DLC nakręca pozytywnie na klasyczne auta ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2011, 11:51:47 am wysłana przez Mrocz »

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #452 dnia: Lipca 31, 2011, 01:48:36 am »
Korzystając z tej letniej promocji kupiłem sobie pakiet Lambo, skończyłem i ogólnie muszę powiedzieć że jestem fanem takich DLC na jeden strzał. 14 zł, 3 samochody, 10 wyzwań, 4 trofea - za taką kasę nie dostałbym biletu do kina, a czasu pewnie trochę więcej spędziłem, głupia paczka fajek kosztuje niewiele mniej. Polecam DLC póki trwa promocja.

Jeszcze śmieszna sprawa - w promocji pakiet wszystkich 4 DLC kosztuje 65 zł. A każde DLC z osobna 14 zł. 14x4<65 zł. Nie rozumiem jak oni to rozplanowali.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 01:51:16 am wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #453 dnia: Lipca 31, 2011, 17:48:01 pm »
Korzystając z tej letniej promocji kupiłem sobie pakiet Lambo, skończyłem i ogólnie muszę powiedzieć że jestem fanem takich DLC na jeden strzał. 14 zł, 3 samochody, 10 wyzwań, 4 trofea - za taką kasę nie dostałbym biletu do kina, a czasu pewnie trochę więcej spędziłem, głupia paczka fajek kosztuje niewiele mniej. Polecam DLC póki trwa promocja.

Jeszcze śmieszna sprawa - w promocji pakiet wszystkich 4 DLC kosztuje 65 zł. A każde DLC z osobna 14 zł. 14x4<65 zł. Nie rozumiem jak oni to rozplanowali.

Polecam ci załatwić sobie pozostałe pakiety :) (Najgorszy w sumie jest Porsche Pack, choć też ma bardzo fajne wyzwania... ). Natomiast w Super Sport Pack, Bugatti Veyron Super Sport, Gumpert Apollo i Porsche 911 GT2 RS to naprawdę rewelacyjne auta :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #454 dnia: Lipca 31, 2011, 18:00:02 pm »
Korzystając z tej letniej promocji kupiłem sobie pakiet Lambo, skończyłem i ogólnie muszę powiedzieć że jestem fanem takich DLC na jeden strzał. 14 zł, 3 samochody, 10 wyzwań, 4 trofea - za taką kasę nie dostałbym biletu do kina, a czasu pewnie trochę więcej spędziłem, głupia paczka fajek kosztuje niewiele mniej. Polecam DLC póki trwa promocja.

Jeszcze śmieszna sprawa - w promocji pakiet wszystkich 4 DLC kosztuje 65 zł. A każde DLC z osobna 14 zł. 14x4<65 zł. Nie rozumiem jak oni to rozplanowali.

Pewnie specjalnie tak zrobili, by frajerów nabrać. Tak jak czasem w pizzeriach są promocje. Zestaw pizza + cola = 20zł. A osobno cola + pizza 18 zł :lol:
Zawsze to parę dolców wiecej ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpnia 01, 2011, 09:23:25 am »
Ktoś chętny na jakąś składkę ? :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #456 dnia: Września 27, 2011, 15:50:00 pm »
Kto chętny na multi? Mogę grać na przykład dziś wieczór.

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #457 dnia: Września 27, 2011, 16:06:42 pm »
Ja chętnie pośmigam online. :)

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #458 dnia: Września 27, 2011, 21:52:48 pm »
Mogę grać teraz jakby co.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #459 dnia: Października 16, 2011, 22:27:44 pm »
Mógłby ktoś sprawdzić u siebie połączenie z autologiem? Coś się chyba EA zjebało, został mi ostatni online'owy trofik, a tu taka niespodzianka.

Dobra, naprawili.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2011, 22:53:39 pm wysłana przez marcin_N »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #460 dnia: Maja 18, 2012, 08:21:42 am »
Czy do gry był wydawany jakiś patch wprowadzający możliwość gry na split screenie?
PSN ID: WojtqGO

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #461 dnia: Maja 18, 2012, 15:26:09 pm »
Czy do gry był wydawany jakiś patch wprowadzający możliwość gry na split screenie?

Nie.

Ale i tak warto zagrać, bo to najlepsza część Need For Speed'a od lat.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #462 dnia: Listopada 19, 2012, 09:13:03 am »
Odkopuję.

Czemu grafa jest taka kijowa na ps3? Aliasing aż razi po oczach, mała ilość obiektów otoczenia, często słabe tekstury. To u mnie się coś zjebało, czy rzeczywiście nie jest najlepiej? Może wina patcha 1.02 (swoją drogą 40 min aktualizacji). I niestety mam wrażenie, jakbym siedział i grał w sklepie, albo ściągnął darmową wersję apka na smartfonie, gdzie atakują nas reklamy płatnych funkcji rozszerzających jej możliwości. Na mapie co chwilę odnośniki do płatnych DLC, przy wyborze fury symbol torby z zakupami, sklepik to apogeum (jak nazwa wskazuje). Na razie gubię się w tej całej dodatkowej zawartości. Jebać EA.

Gra się niezwykle przyjemnie, świetny klimat i time triale wypadają znakomicie (trasa nocna z piorunami, zaporą i Carrerą GT na trasie - grubiutko). Co prawda przejechałem dosłownie kilka wyścigów, ale jest bardzo pozytywnie. Widać, że Criterion zapożyczyło z Burnouta kilka elementów (jak np. zapowiedzi przed wyścigami, czy wstawki z narratorką). Szkoda tylko, że fury nawet w trybie pokazowym nie wyglądają szczególnie (nie spodziewałem się poziomu GT5 i photo mode, ale jednak). Co najważniejsze - jest fun i to wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2012, 09:19:33 am wysłana przez Kert »

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #463 dnia: Listopada 23, 2012, 11:56:29 am »
Ładnie patch zepsuł grę.  :roll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #464 dnia: Listopada 23, 2012, 13:06:03 pm »
Ale, że co? Mam wersję już po aktualizacji, więc co się zmieniło na gorsze?

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #465 dnia: Listopada 23, 2012, 16:42:02 pm »
Ale, że co? Mam wersję już po aktualizacji, więc co się zmieniło na gorsze?

No bo Patch wprowadził pewne zmiany...

Przede wszystkim włączyli tryb marudzenia Unlimited'a :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #466 dnia: Listopada 23, 2012, 16:48:18 pm »
Z rzeczy które da się zauważyć, to patch dodał 3 nowe samochody. Wywalam do śmieci, całkowicie spierdolona gra.


Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #467 dnia: Listopada 23, 2012, 16:48:55 pm »
Oraz tryb wszędobylskich reklam Mrocza, aż do wymiocin. :angel:

Zresztą i tak kupiłeś lepsza grę niż nowy NFS który jest kompletnie bez charakteru. 8)

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #468 dnia: Listopada 23, 2012, 16:50:38 pm »
Nie wiem jak reszta, ale ja bym się chętnie dowiedział co takiego zepsutego zauważyłeś po patchu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #469 dnia: Listopada 23, 2012, 16:51:33 pm »
Nie wiem jak reszta, ale ja bym się chętnie dowiedział co takiego zepsutego zauważyłeś po patchu.

Wątpię by miał coś ciekawego do powiedzenia :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #470 dnia: Listopada 23, 2012, 17:02:45 pm »
Wszędobylskie zjebane reklamy które zabrały grze klimat! Mrocz, prywate zostaw dla siebie, nawet dobrze że sprzedałeś GT5, w końcu i tak zawsze zamykałeś stawkę, rozumiem że w FM czy FH ten problem Cię nie dotyczy stąd taka inna opinia. Zielone okulary mam, komu je dam. :P

Ps. Co do grafiki, nie wiem dlaczego Kert się tego doczepił, jest ok i ma swoje momenty. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #471 dnia: Listopada 23, 2012, 17:08:31 pm »
Wszędobylskie zjebane reklamy które zabrały grze klimat! Mrocz, prywate zostaw dla siebie, nawet dobrze że sprzedałeś GT5, w końcu i tak zawsze zamykałeś stawkę, rozumiem że w FM czy FH ten problem Cię nie dotyczy stąd taka inna opinia. Zielone okulary mam, komu je dam. :P

Ps. Co do grafiki, nie wiem dlaczego Kert się tego doczepił, jest ok i ma swoje momenty. :)

LOL? Ale ja nie sprzedałem GT5 xD xD Ty to masz wyobraźnię xD

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #472 dnia: Listopada 23, 2012, 17:15:16 pm »
Jednak już nigdy więcej z Nami nie grałeś(mówię zarówno o ekipie GO jak i Gt5.net.pl). Czyżby trema. :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #473 dnia: Listopada 23, 2012, 17:30:13 pm »
Jednak już nigdy więcej z Nami nie grałeś(mówię zarówno o ekipie GO jak i Gt5.net.pl). Czyżby trema. :lol:

Z powodu głupiej gierki!? :lol: :lol: Człowieku dorośnij xD xD

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #474 dnia: Listopada 23, 2012, 17:50:07 pm »
O którą tak się na forum wykłócasz czy debatujesz. :lol: :lol: :lol: To się kupy nie trzyma z każdej strony. Mógłbym tak bez końca Cię ripostować, ale szkoda mi czasu, nie mam pięty achillesowej Polaka że zawsze musi być na moim, poza tym, jak to mówisz "człowieku dorośnij". :angel:

el becetol

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #475 dnia: Listopada 23, 2012, 17:52:50 pm »
No i jeszcze tu GT5 brakowało, niech go ktoś wyjebie z tego tematu.

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #476 dnia: Listopada 23, 2012, 18:01:21 pm »
Becet tylko widzi same Gt5 wszedzie, za to chamstwa za grosz, widać przesiąknięty chamstwem człowiek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #477 dnia: Listopada 23, 2012, 18:03:50 pm »
Becet tylko widzi same Gt5 wszedzie, za to chamstwa za grosz, widać przesiąknięty chamstwem człowiek.

Beka, że to ty zacząłeś temat GT5 :lol: :lol: No po prostu gratuluje dawno nikt mi tak humoru nie poprawił :lol: :lol:

A tym czasem dalej nie wiemy, co takiego zepsuł ten patch? xD xD

« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2012, 18:09:05 pm wysłana przez Mrocz »

Unlimited

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #478 dnia: Listopada 23, 2012, 18:11:44 pm »
Wysłany przez: Mrocz
« dnia: Dzisiaj o 16:42:02 »

No bo Patch wprowadził pewne zmiany...

Przede wszystkim włączyli tryb marudzenia Unlimited'a :troll:

RZECZYWIŚCIE JA Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś już dawno to wiedział, a tak to walcz dalej z własnym IQ. :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odpowiedź #479 dnia: Listopada 23, 2012, 18:13:30 pm »
Wysłany przez: Mrocz
« dnia: Dzisiaj o 16:42:02 »

No bo Patch wprowadził pewne zmiany...

Przede wszystkim włączyli tryb marudzenia Unlimited'a :troll:

RZECZYWIŚCIE JA Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś już dawno to wiedział, a tak to walcz dalej z własnym IQ. :lol:

Nie mam pytań :lol: :lol: Wskaż mi miejsce gdzie jest napisane w tym poście COKOLWIEK o Gran Turismo 5 :lol:

Zresztą nie mam zamiaru już z tobą prowadzić tej dyskusji :lol: Radzę ci porządnie odpocząć i przemyśleć coś ty tutaj powypisywał :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2012, 18:17:01 pm wysłana przez Mrocz »