Autor Wątek: [S] Nintendo 64 w świetnym stanie + 4 unikatowe gry  (Przeczytany 2266 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
[S] Nintendo 64 w świetnym stanie + 4 unikatowe gry
« dnia: Lipca 12, 2010, 21:46:55 pm »
Witam wszystkich. Dzisiaj wystawiam na aukcje moje Nintendo 64 niedawno wykopane z mojej piwnicy. Przeze mnie bylo bardzo rzadko uzywane (dostalem je pare lat temu od kolegi, ktoremu sie juz znudzilo), bo gdy jeszcze gralem, to uzywalem czesciej GameCube'a i na te konsole nie mialem juz czasu. Zestaw zawiera konsole, Expansion pack (dzieki ktoremu mozna zagrac w Perfect Dark m.in. w najlepszej jakosci), zasilacz, 1 oryginalnego pada (nie jest w zadnym zakresie wyrobiony, krzyzak i galka normalnie chodzi!) i 4 gry, przedstawione ponizej:

Perfect Dark - 3xA, zawiera pudełko, instrukcję i grę po angielsku, pełen zestaw w idealnym stanie 90zł?





Super Mario 64 - kultowa platformowka, niestety tylko sam kartridz, w jezyku angielskim 50zł


Mario Kart 64 - wyscigi gokartow, ktorych nie trzeba nikomu przedstawiac. Ponownie sam cart, ale tez po angielsku gra 50zł


Rayman 2: The Great Escape - swietna, znana platformowka. Takze sam cart, takze po angielsku gra 60zł


Cały zestaw konsoli prezentuje sie tak:


Pad:



Zasilacz:


Zoom na slot na Expansion Pack i sam EP:



Ceny gier, jesli ktos by byl osobno zainteresowany, podalem powyzej, natomiast caly zestaw (n64+EP+pad+zasilacz+wszystkie gry) wyceniam na okolo 350zł, niemniej cena jest do negocjacji.
Pozdrawiam i zapraszam :)