Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 578279 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1160 dnia: Września 29, 2011, 12:16:24 pm »
Ja nie mogę puścić gry z utworzonego pokoju graczy. :/

Ps. Póki co jak dla mnie ta beta jest gorsza niż beta BF2.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2011, 12:27:04 pm wysłana przez Unlimited »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1161 dnia: Września 29, 2011, 12:30:53 pm »
Nie pograłem 5 min a gra się już 2 razy zawiesiła...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1162 dnia: Września 29, 2011, 13:00:55 pm »
A wiadomo może, czy PC Betę już można ściągnąć? Wypadałoby sprawdzić jak to śmiga na kompie :P

Chyba jeszcze się nie da. Na battleloga też nie mogę się zalogować.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1163 dnia: Września 29, 2011, 13:15:10 pm »
Pograłem trochę w betę i mogę powiedzieć tylko: ŁAŁ! Myślałem, że odpuszczę sobie już granie w fps'owe multi, ale nieee. Trzeba będzie kupić nowego BF'a! Jak to brzmi, rusza się i ile miodu ma, rewelacja!

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1164 dnia: Września 29, 2011, 13:38:18 pm »
Żeby pograć na PC trzeba złożyć preorder na Originie więc szkoda zachodu. Zagram jak wyjdzie full.

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1165 dnia: Września 29, 2011, 13:40:15 pm »
Żeby pograć na PC trzeba złożyć preorder na Originie więc szkoda zachodu. Zagram jak wyjdzie full.

A to nie ma być przypadkiem otwarta Beta?

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Cytuj
On PC, it will automatically appear in the Origin application's Free Games page.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1166 dnia: Września 29, 2011, 13:43:52 pm »
Żeby pograć na PC trzeba złożyć preorder na Originie więc szkoda zachodu. Zagram jak wyjdzie full.

A to nie ma być przypadkiem otwarta Beta?

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Cytuj
On PC, it will automatically appear in the Origin application's Free Games page.

Ma być.

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1167 dnia: Września 29, 2011, 13:46:05 pm »
Dla mnie największą wadą tej BETY to brak trybu hardcore, ciężko mi się przestawić na normalny, a do szewskiej pasji doprowadza mnie jak muszę oddać 4-5 strzałów żeby gościa zabić.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1168 dnia: Września 29, 2011, 13:47:04 pm »
Żeby pograć na PC trzeba złożyć preorder na Originie więc szkoda zachodu. Zagram jak wyjdzie full.

A to nie ma być przypadkiem otwarta Beta?

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Cytuj
On PC, it will automatically appear in the Origin application's Free Games page.

Ma być.

Czyli dzisiaj w późniejszych godzinach? Fajno by było.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2011, 13:55:17 pm wysłana przez blach0r »

Unlimited

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1169 dnia: Września 29, 2011, 13:50:52 pm »
Czy wersja konsolowa także dostanie 2 mapę jak wersja na PC w BECIE(mowa o Caspian Border)?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1170 dnia: Września 29, 2011, 13:51:26 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1171 dnia: Września 29, 2011, 14:02:47 pm »
Czy wersja konsolowa także dostanie 2 mapę jak wersja na PC w BECIE(mowa o Caspian Border)?
Ponoć nie.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1172 dnia: Września 29, 2011, 14:15:18 pm »
Można pobierać już wersje PC.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1173 dnia: Września 29, 2011, 14:16:10 pm »
No, ale strona nie wytrzymuje obciążenia :angel:

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1174 dnia: Września 29, 2011, 15:06:54 pm »

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1175 dnia: Września 29, 2011, 15:16:11 pm »


Wjechał na fugas.

EDIT:

Ściągam. Przez godzinę Origin nie działał u mnie, ale teraz jest wszystko w porządku. Ciekawe tylko czy będę grał na low czy na medium.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2011, 16:53:14 pm wysłana przez Ogur »

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1176 dnia: Września 29, 2011, 18:36:48 pm »
Ściągam. Przez godzinę Origin nie działał u mnie, ale teraz jest wszystko w porządku. Ciekawe tylko czy będę grał na low czy na medium.

A mi ściąga z prędkością 30 kb/s :/ za 35 godzin mogę zagrać :/ Ten Origin nieźle zapchany jest :/

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1177 dnia: Września 29, 2011, 18:41:51 pm »
Czy kogoś w Sony poj**ało? Ściągnąłem betę, zainstalowałem, a tu BOOM HEADSHOT:
Cytuj
Witryna PlayStation Network będzie nieczynna z powodu planowej konserwacji od godziny 18:00 do godziny 20:00 w czwartek, 29.IX.2011.

Podczas tej konserwacji nieaktywne będą następujące usługi:

    PlayStation Store dla platform PS3, PSP i PC,
    PlayStation Network Account Management (Zarządzanie kontem PSN),
    PlayStation Network Account Registration (Rejestracja konta PSN).

Oprócz tego niemożliwe będzie także zalogowanie się do PlayStation Network ze strony eu.playstation.com. Aby mieć możliwość grania online, należy zalogować się do PSN przed godziną 18:00, 29.IX.2011.

Podczas trwania konserwacji w dalszym ciągu możliwe będzie zbieranie trofeów z gier. Profil gracza zostanie o nie zaktualizowany po przywróceniu działania witryny PlayStation Network.

Człowiek gospodaruje nieco cennego czasu, a tu po ostatniej akcji Sony z awarią znowu jaja.
No nic, CZEKAM, bo już 3 razy zawiesiło mi betę na poziomie menu.

el becetol

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1178 dnia: Września 29, 2011, 18:47:06 pm »
Tydzień temu to samo było przy premierze RE4 HD. Oni to robią specjalnie  :evil:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1179 dnia: Września 29, 2011, 19:03:25 pm »
kurde ja sie w ogole polaczyc nie moge  :evil:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1180 dnia: Września 29, 2011, 19:25:48 pm »
Spróbuj dzisiaj po 20:00 ;)

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1181 dnia: Września 29, 2011, 19:34:41 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.

el becetol

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1182 dnia: Września 29, 2011, 20:09:38 pm »
Spróbuj dzisiaj po 20:00 ;)

Nie działa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1183 dnia: Września 29, 2011, 20:28:57 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.

Mi się w ogóle nie uruchamia :/ Jakiś błąd krytyczny i dupa :/

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1184 dnia: Września 29, 2011, 20:32:03 pm »
Ptrzac na wasze opinie to ktos w EA niezle dupy dal :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1185 dnia: Września 29, 2011, 21:21:08 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.

PI-CI GEJMING! Na konsoli przynajmniej miałbyś te 30 klatek i jako taką grafikę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1186 dnia: Września 29, 2011, 21:23:20 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.

PI-CI GEJMING! Na konsoli przynajmniej miałbyś te 30 klatek i jako taką grafikę.

No cóż dla mnie próba odpalenia BF3 na PC jest równoznaczne z całkowitym moim odejściem od PC-Grania (chyba, że w jakieś stare tytuły) na PS3 przynajmniej gra chodzi... Na PC mogę się tylko wpatrywać w okienko błędu krytycznego...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1187 dnia: Września 29, 2011, 21:53:39 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.
Chyba sobie żartujesz. To ja nie mam czego szukać. A w BC2 na swojej maszinie odpalałeś?

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1188 dnia: Września 29, 2011, 21:57:36 pm »
Zagrałem rundkę  - 25 fps na low przy rozdziałce 1280x800. W metrze jeszcze gorzej... Origin odinstalowany, bo wiem, że nie będę go w najbliższej przyszłości potrzebował.
Chyba sobie żartujesz. To ja nie mam czego szukać. A w BC2 na swojej maszinie odpalałeś?

Nie. Mam przedpotopową kartę graficzną (4670). Wymiana na gtx460 zmieniłaby sprawę diametralnie.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1189 dnia: Września 29, 2011, 21:57:36 pm »
Pograłem 3h w betę i cóż mogę powiedzieć - nie jest źle.

Pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. Trochę brzydka grafika. Momentami beta wygląda bardzo ładnie, momentami ohydnie. Dla mnie na chwilę obecną wygląda to gorzej aniżeli BC2. Mam nadzieję, że full poprawi się pod kątem grafiki. Mocno daje radę oświetlenie, wszelakie refleksy światła na płytkach w metrze, szczególnie jak pójdzie rakieta przez korytarz. Genialny motyw z oślepianiem latarą. Aż chce się zasłonić oczy (przypomniały mi się czasy MGS2 i walki na Tankerze). Równie dobrze można oślepić laserem z giwery. Odbicia ze scope'a dają się bardzo łatwo wychwycić, więc może nie będzie aż takiej kampy (chociaż ponoć jest perk, który niweluje owe odbicie...).

Dłuższe przytrzymanie R3 kładzie nas na glebę. wprowadza to sporo nowych rozwiązań taktycznych. Niestety, jako że nie jestem przyzwyczajony do prone'a to czasem mam problemy z wychwyceniem przeciwników. Szczególnie jak jeden żywy leży wśród trupów innych. Trochę śmieszne, jak sadzimy kosę gościowi, który leży - wstaje ona jak na nasze zawołanie i dopiero dostaje nożem po gardle. No i kosa nie zabija jednym ciosem. Już miałem sytuację, że kroję kilka razy leżącego a on wstaje i mnie kylym z giwery. Fajnie, że obrywający nożem również widzi nasze ręce, które wbijają mu narzędzie zbrodni.

Bardzo dobry pomysł z akceptacją revive'a. W końcu można się bronić przed nabijaczami punktów, którzy stawiają w najgorszym sajgonie na środku walki. Czasem ciężko też z orientacją, gdzie zrespimy się na kumplu ze squadu. Po prostu mało widać i trzeba głównie polegać na mapie.

Sama mapka mi się podoba. Przeplatanka w postaci otwartego terenu i klaustrofobicznych korytarzy metra ciekawie ze sobą współgra. W samym metrze na początku ciężko się połapać, gdzie jesteśmy i w którym kierunku biec. Ktoś pisał, że drzewa i tak się łamią w tym samym miejscu. Nie. Są co najmniej dwa miejsca złamania. Zależy jak wysoko jebniemy rakietą itp. Będąc przy drzewach - fajnie reagują na przelatujące rakiety, uginając się pod zawirowaniami powietrza.

Na osobny akapit zasługuje audio. A właściwie AUDIO. W prawdzie nie posiadam wypasionych głośników 5.1 ale i tak mogę stwierdzić, że DICE jak zawsze dało radę w tym temacie. Wszelakie odgłosy wybuchów, sypiącego się tynku, latających kul nad głową, głosy oraz teksty wojaków. Wszystko to daje +100 do klimatu walki.

Beta jak to beta, nie ustrzegła się bugów, przenikania tekstur, 'susajdów' z dupy (wszedłem w lej po wybuchu i samobójstwo ;], zawieszonych w powietrzu magazynków i kilku innych.

Tyle wrażeń jak na pierwszy raz. Wracam do grania i obczajam dalej. Chętnych zapraszam do squadu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1190 dnia: Września 29, 2011, 22:02:33 pm »
Wrażenia na gorąco.

Pograłem nieco (przy okazji @becet - działało już o 20:10 - mniej więcej o tej godz. załączyłem), ale to co zobaczyłem mi nie podeszło do końca.
 
Może jestem lama, ale w tej grze w ogóle nie widać przeciwników (w B:BC2 też tak jest?), z dalszej odległości robi się graficzna paćka i ciężko rozróżnić kamyk od korpusu/głowy/krzaka ze względu na aliasing/niską rozdzielczość/cholera wie co. To może być przyczyna grania na małym 22" lcd.
Następna sytuacja - zbliżam celownikiem i nagle w miejscu, gdzie było puste pole doczytuje się wielki kawał ogrodzenia. Dramat. Akurat w multi "przejrzystość" akcji bardzo się liczy i na tej mapie ciężko się połapać. Nie zauważyłem dużego rwania animacji i gubienia ramki, za to kilka bugów graficznych już tak. Przetoczy się kilka opinii negatywnych w moją stronę, ale jestem "na świeżo" z multi Killzone 3 i ogólnie graficznie (jako całość, a nie poszczególne składowe, żeby nie prowokować i doszukiwać się analiz) to gra GG podchodzi mi bardziej i ma o wiele lepszą jakościowo warstwę wizualną (w porównaniu do wersji konsolowej B3, bo na PC wiadomo). Rozumiem, że to całkiem inny, komiksowy styl i nie można porównywać dosłownie, ale kontrast jest zauważalny. Przykładowo na ulicy stoi model Forda Fiesty i jest tak kanciasty, że można spuścić jedynie zasłonę milczenia - szczegół, ale wywiera pewne wrażenie. Warstwa audio rządzi - odgłosy broni, otoczenia, świst kul, radio świetnie brzmią.

O samej rozgrywce się nie wypowiem, bo jestem kompletnym świeżakiem w tej serii gier, więc nie wiem co się poprawiło/pogorszyło względem poprzednich części. Napiszę, że przeszkadzają wszędobylscy kamperzy. Stąd wiadomo, że główne trakty są tylko do oglądania, a nie chodzenia, bo kulka gwarantowana - 3/4 przypadków moich zgonów to kule "znikąd", a potem piękne zbliżenie na leżącego w dziurze gracza ze snajperką. Widać jednak, że gra ma potencjał do multi, bo klas, wstęg, modyfikacji i statystyk będzie od cholery.

To moje pierwsze odpalenie gry z serii Battlefield, więc albo się przyzwyczaję i dostosuję, albo DICE w morzu klientów mnie nie odnajdzie.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1191 dnia: Września 29, 2011, 22:09:47 pm »
Ja w czasie tych dziesięciu minut sfragowałem jednego typa przez krzak, bo miał pomarańczowy diament nad głową. A mieli to naprawić.  :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1192 dnia: Września 29, 2011, 22:14:23 pm »
Ja w czasie tych dziesięciu minut sfragowałem jednego typa przez krzak, bo miał pomarańczowy diament nad głową. A mieli to naprawić.  :troll:
Przez krzaki kule jednak przechodzą :P

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1193 dnia: Września 29, 2011, 22:22:42 pm »
Ja w czasie tych dziesięciu minut sfragowałem jednego typa przez krzak, bo miał pomarańczowy diament nad głową. A mieli to naprawić.  :troll:
Przez krzaki kule jednak przechodzą :P

Nie o to mi chodzi.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1194 dnia: Września 29, 2011, 22:39:40 pm »
Ja w czasie tych dziesięciu minut sfragowałem jednego typa przez krzak, bo miał pomarańczowy diament nad głową. A mieli to naprawić.  trollface
Sam go oznaczyles przez krzaki czy byl oznaczony? Jesli to drugie to ok.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1195 dnia: Września 29, 2011, 22:46:04 pm »
Nie jest ok, bo znaczniki miały być widoczne tylko wtedy, kiedy oznaczony jest w twoim polu widzenia. Krzak mi gościa zasłaniał, więc na obietnicach chyba się skończyło.

A i jeszcze jedno - czy tutaj miał być jakiś system walki wręcz? Czy to tylko do singla miało być?
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2011, 22:47:39 pm wysłana przez Ogur »

el becetol

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1196 dnia: Września 29, 2011, 22:56:57 pm »
Nie jest ok, bo znaczniki miały być widoczne tylko wtedy, kiedy oznaczony jest w twoim polu widzenia. Krzak mi gościa zasłaniał, więc na obietnicach chyba się skończyło.


To chyba chodziło o to że ty sam nie możesz oznaczać niewidocznych wrogów, a jak ich oznaczy ktoś inny z ekipy to ok.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1197 dnia: Września 29, 2011, 23:07:26 pm »
Nie jest ok, bo znaczniki miały być widoczne tylko wtedy, kiedy oznaczony jest w twoim polu widzenia. Krzak mi gościa zasłaniał, więc na obietnicach chyba się skończyło.


To chyba chodziło o to że ty sam nie możesz oznaczać niewidocznych wrogów, a jak ich oznaczy ktoś inny z ekipy to ok.

Nie. Miało to działać tak, że jak gościu znikał z pola widzenia (wchodził za przeszkodę) to znikał też diament. W ten sposób można siedzieć sobie za krzakiem albo leżeć w wysokiej trawie i strzelać bez większego ryzyka.

el becetol

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1198 dnia: Września 29, 2011, 23:35:02 pm »
No ja właśnie tak zrozumiałem jak to opisałem.

Zagrałem pół rundy i więcej nie odpale. BC2 miał zajebiste wielkie mapy z ogromnym polem widzenia, a tu biegasz po jakiś tunelach czy ciasnych uliczkach. Bieda. W BC2 to by była najgorsza mapa, którą bym zawsze omijał.

A graficznie wygląda identycznie, nie wiem o co te spinki.

Jeszcze kilka uwag jak tak zacząłem dotyczących bety:

- tekstury i cienie migają nawet bardziej niż w BC2, to rozbija koncentracje. Nagle widzisz że obok coś wyskakuje odwracasz sie a to tylko cień drzewa się dograł. Niezbyt dobrze to wróży na większych mapach gdzie luneta recona ten problem potęguje.
- postacie się zapadają pod ziemię, ale to pewnie naprawią.
- chodzenie po przeszkodach znowu zjebane, tak jak w BC2 mozna się było o próg czy jakieś drewno zablokować, to się blokujesz jeszcze częściej o rzeczy na wysokości kostek, np. tory.
- leżenie - leżącego wroga przebiegniesz, a swojego będziesz przesuwał, dla mnie to głupie.
- przeskakiwanie - no tu widzę problem - zamiast normalnie skakać do góry odpala się animacja przeskoku a postać zostaje na tym samym poziomie, przez co postać czasem zamiast przeskoczyć podnosi tylko nogi do góry i zostaje w miejscu po tej samej stronie przeszkody. Niektórych niskich rzeczy (np. płotki te do pasa na chodnikach w mieście) się przez to nie da przeskoczyć, wtf.
- to samo z animacjami kosy, miałem taką akcje że wbił typek mi na twarz, więc ciacham kosą, a zamiast animacji odpaliło się zwykłe machnięcie nożem, nóż przeniknął mu przez klatę i tyle. Rozstrzelał mnie kiedy machałem kosą mu po klacie.  :lol:
- to świecenie lunet kamperów jest nawet ok pomysłem, ale czemu to ma miejsce nawet jak siedzą w cieniu? Wygląda jakby latarki mieli zamiast lunet.

No tyle pierwszych wrażeń. Kupie jak stanieje.
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2011, 23:54:53 pm wysłana przez el becetol »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #1199 dnia: Września 30, 2011, 00:20:37 am »
Postanowiłem sobie ściągnąć betę na PC. Najpierw jakies rejestracje, ściąganie programu do ściągania bety, ściąganie bety, ściąganie wtyczek, następnie zatwierdzanie 10 rzeczy i instalowanie jakiś pierdół, następnie próby z połaczeniem, złe sterowniki, ściąganie sterowników, instalacja ich, oczywiscie w międzyczasie 5 razy restartowanie kompa, po właczeniu gry obraz pojawia mi się w oknie, nie wiem gdzie opcje, gdzie mogę zmienić grafikę czy coś. Minęło kilka godzin, a ja nadal nic nie pograłem na PC. DLATEGO K*RWA NIE GRAM NA ZŁOMOWIASTYM PC - TO G*WNO NIE SŁUŻY DO GRANIA.


Na PS3 ściagam betę, instaluje, odpalam i gram.