Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 577881 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2320 dnia: Listopada 15, 2011, 00:02:32 am »
Mi pomagają. Ale wolę tłumik. Za to lasery mi przeszkadzają.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2321 dnia: Listopada 15, 2011, 10:25:34 am »
Grając ostatnio z Mesjem, tak wkurwiały mnie lasery i rpgi, że sam sobie laser ustawiłem dla beczuni i ku mojemu zdziwieniu, nijak pomaga to w celowaniu, a służy tylko do oślepiania.  :lol: Obu gadżetów nie powinno być w grze, takie jest moje zdanie.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2322 dnia: Listopada 15, 2011, 10:31:06 am »
Pomaga jak nie celujesz, a strzelasz z biodra. Zmniejsza rozrzut (celownik krzyżyk) i widzisz gdzie trafisz(czerwona wiązka na celu).
Ale osobiście ani tego ani latarek nie używam.



I takie tam zabawne
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2011, 15:02:38 pm wysłana przez Magiq »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2323 dnia: Listopada 15, 2011, 18:48:09 pm »
twierdze ze mapy sa za duze
W porównaniu do BF2 są małe.
Cytuj
Dobry klip.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2324 dnia: Listopada 15, 2011, 21:57:59 pm »
Masakra, dziś na wyspie chark jakaś pierdoła latała myśliwcem po naszej stronie i niszczyła cały sprzęt latający i tak całą rundę, niszczył, zawracał, niszczył zawracał. Specjalnie uszkadzał myśliwce aby były na minimum swojego życia, aby ktoś nimi próbował wystartować, ale oczywiście kończyło się to zgonem. Problemem jest brak jakiegoś sprzętu przeciwlotniczego, dzieciak mógł sobie latać i latać :/  Strasznie wnerwiające, nie cierpię spawn killerów...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2325 dnia: Listopada 15, 2011, 22:45:22 pm »
twierdze ze mapy sa za duze
W porównaniu do BF2 są małe.
Cytuj
Dobry klip.

Koronny przykład dla wytrącenia argumentów zwolennikom cross platformowego grańska pc/konsole. Chciałbym zobaczyć typa, który jest w stanie ograć gościa z filmiku za pomocą pada, który obnaża brak takiej precyzji i płynności w konsolowych wersjach fps'ów. Poza tym, świetnie zmontowany filmik.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2326 dnia: Listopada 15, 2011, 22:49:09 pm »
Masakra, dziś na wyspie chark jakaś pierdoła latała myśliwcem po naszej stronie i niszczyła cały sprzęt latający i tak całą rundę, niszczył, zawracał, niszczył zawracał. Specjalnie uszkadzał myśliwce aby były na minimum swojego życia, aby ktoś nimi próbował wystartować, ale oczywiście kończyło się to zgonem. Problemem jest brak jakiegoś sprzętu przeciwlotniczego, dzieciak mógł sobie latać i latać :/  Strasznie wnerwiające, nie cierpię spawn killerów...

Przeciez na kazdej mapie gdzie sa samoloty/heli w glownej bazie masz dzialko AA.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2327 dnia: Listopada 15, 2011, 23:18:32 pm »
twierdze ze mapy sa za duze
W porównaniu do BF2 są małe.
Cytuj
Dobry klip.

Koronny przykład dla wytrącenia argumentów zwolennikom cross platformowego grańska pc/konsole. Chciałbym zobaczyć typa, który jest w stanie ograć gościa z filmiku za pomocą pada, który obnaża brak takiej precyzji i płynności w konsolowych wersjach fps'ów. Poza tym, świetnie zmontowany filmik.

Cancer go z nożem zajdzie.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2328 dnia: Listopada 16, 2011, 07:40:39 am »
Wczoraj przyjebałem 3 hedy pod rząd 560m  :grin:
Tak że radze nie biegać sobie po lotniskowcu z myślą że nic wam nie grozi :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2329 dnia: Listopada 16, 2011, 09:02:01 am »
Ładnie. Ja na razie skasowałem heada najdalej z 336 m. Ale prawie w ogóle obecnie nie gram snajperem.

Wiadomość scalona: Listopada 16, 2011, 09:23:19 am
BF3 – 5 Flag Maps in Back to Karkand on Consoles, DICE Puts Lead Platform Rumors to Rest, Color-blind Mode Details
http://mp1st.com/2011/11/15/bf3-5-flag-maps-in-back-to-karkand-on-consoles-dice-puts-lead-platform-rumors-to-rest-color-blind-mode-details/

Cytuj
More details about Back to Karkand and color-bind mode in Battlefield 3 have been revealed. Also, DICE shares it’s response to recent development rumors.

Besides the graphics, some of the biggest differences between the PC and console versions of Battlefield 3 are the map sizes, especially in the Conquest game type. Where you might find maps that include five flags on the PC, those same maps might include only three flags on console eg. Operation Firestorm. However, with the release of Back to Karkand this December, DICE is looking to change that. According to Global Community Manager, Daniel Matros, consoles will also be receiving five flag maps. However, recent GameSpot PS3 footage of Back to Karkand showed the maps Strike at Karkand and Gulf of Oman to be only three flag maps. We’ve yet to have seen console footage of Sharqi Peninsula or Wake Island, but if only one map were to include five flags on console, it would most likely be wake island with its lengthy U-shape design.

As a follow up to one of our recent articles detailing how they will be handling cheaters in Battlefield 3, DICE has recently announced that they have “banned hundreds of offending accounts and have stats-wiped additional accounts for exploiting (such as boosting).” Lookout for more!

Many fans are still on DICE’s tail regarding support for the color-blind. It’s something that is a must for Battlefield 3 considering the recent Modern Warfare 3 had color-blind support at launch. Thankfully, Tomas Danko, VO Producer at DICE, has some new info. He confirms color-blind mode “has not been forgotten, only postponed. This is an important issue to lots of people at DICE.” Expect updates as more details of the upcoming patch become available. Follow MP1st on Twitter and Facebook to stay informed!

Despite recent rumors of Battlefield 3 switching to consoles as the lead platform mid-development, Danko assures us this was not the case. “We spent years making the game on PC only, then ten months to fit it onto consoles AFTER the design was done,” he said in response to one distraught fan. Take from this what you will, but it’s important to recognize how much work DICE has put into the PC version of Battlefield 3.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 09:23:19 am wysłana przez Ryo »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2330 dnia: Listopada 16, 2011, 11:36:45 am »
Masakra, dziś na wyspie chark jakaś pierdoła latała myśliwcem po naszej stronie i niszczyła cały sprzęt latający i tak całą rundę, niszczył, zawracał, niszczył zawracał. Specjalnie uszkadzał myśliwce aby były na minimum swojego życia, aby ktoś nimi próbował wystartować, ale oczywiście kończyło się to zgonem. Problemem jest brak jakiegoś sprzętu przeciwlotniczego, dzieciak mógł sobie latać i latać :/  Strasznie wnerwiające, nie cierpię spawn killerów...

Przeciez na kazdej mapie gdzie sa samoloty/heli w glownej bazie masz dzialko AA.

Cały statek przeszedłem w przód i w tył i nie znalazłem ^^   Tylko to dziwne było, bo w innej potyczce, na Rush, było działko na dziobie, problem w tym, że siedział tam kolejny idiota z przeciwnej drużyny i rozwalał startujące samoloty. 3 razy z RPG w działko uderzyłem i dalej stało. Nie czaje tego  :-?
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 11:38:48 am wysłana przez Moldar »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2331 dnia: Listopada 16, 2011, 11:45:55 am »
Na mapie masz pokazane położenie działka, jak i wszystkich stacjonarnych wyrzutni.
Mapka ma 3krotny zoom

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2332 dnia: Listopada 16, 2011, 11:55:04 am »
No właśnie nic nie ma takiego. Jak chcesz zrobić spawn na statku, musisz wejść do jednej z maszyn, poza nimi na nie nic innego. Może na PC jest inaczej, ale na PS3 tego po prostu nie ma, ludzie sobie beztrosko latają :]

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2333 dnia: Listopada 16, 2011, 12:07:14 pm »
No właśnie nic nie ma takiego. Jak chcesz zrobić spawn na statku, musisz wejść do jednej z maszyn, poza nimi na nie nic innego. Może na PC jest inaczej, ale na PS3 tego po prostu nie ma, ludzie sobie beztrosko latają :]
No to nie wiem. Na PC są też serwery na których nie można robić takich akcji bo od razu wylatujesz.
Zawsze możesz też wybrać inżyniera i poczekać aż ostrzela a później naprawić pojazd i odlecieć, albo postraszyć namierzaniem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2011, 12:09:22 pm wysłana przez Magiq »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2334 dnia: Listopada 16, 2011, 12:42:53 pm »





Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2335 dnia: Listopada 16, 2011, 13:00:52 pm »
No właśnie nic nie ma takiego. Jak chcesz zrobić spawn na statku, musisz wejść do jednej z maszyn, poza nimi na nie nic innego. Może na PC jest inaczej, ale na PS3 tego po prostu nie ma, ludzie sobie beztrosko latają :]
No to nie wiem. Na PC są też serwery na których nie można robić takich akcji bo od razu wylatujesz.
Zawsze możesz też wybrać inżyniera i poczekać aż ostrzela a później naprawić pojazd i odlecieć, albo postraszyć namierzaniem.

To właśnie lubie w PC, można dawać własne zasady, jesteś spawn killerem, dostajesz bana i dobranoc ;]

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2336 dnia: Listopada 16, 2011, 13:46:34 pm »
No właśnie nic nie ma takiego. Jak chcesz zrobić spawn na statku, musisz wejść do jednej z maszyn, poza nimi na nie nic innego. Może na PC jest inaczej, ale na PS3 tego po prostu nie ma, ludzie sobie beztrosko latają :]
W raszu jest na dziobie lotniskowa, w konklescie chyba gdzies przy anfibiach.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 15:15:39 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2337 dnia: Listopada 16, 2011, 14:03:16 pm »
Coś mnie ostatnio często z meczy wywala. Macie podobny problem??

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2338 dnia: Listopada 16, 2011, 14:13:24 pm »
Coś mnie ostatnio często z meczy wywala. Macie podobny problem??
Czasem wywali ale rzadko. Nie jest to jakieś nagminne.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2339 dnia: Listopada 16, 2011, 14:13:51 pm »
Coś mnie ostatnio często z meczy wywala. Macie podobny problem??
Nie wiem czy to od netu który ostatnio mi różnie działa, ale od kilku dni mam że czasem gra mi staje i muszę ctrl alt del, zamykać bfa i od nowa szukać gry.
Nieraz mam straszne freeezy które puszczają po chwili, oraz wkurza mnie masa innych drobniejszych niedociągnięć/uciążliwości, które liczę że z patchami naprawią.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2340 dnia: Listopada 16, 2011, 14:55:30 pm »
Trzeba by w weekend popróbować taktyki wysadzania czołgów za pomocą MAV albo EOD bota z przyczepionym C4. ^_^

Wiadomość scalona: Listopada 16, 2011, 14:56:45 pm
Masakra, dziś na wyspie chark jakaś pierdoła latała myśliwcem po naszej stronie i niszczyła cały sprzęt latający i tak całą rundę, niszczył, zawracał, niszczył zawracał. Specjalnie uszkadzał myśliwce aby były na minimum swojego życia, aby ktoś nimi próbował wystartować, ale oczywiście kończyło się to zgonem. Problemem jest brak jakiegoś sprzętu przeciwlotniczego, dzieciak mógł sobie latać i latać :/  Strasznie wnerwiające, nie cierpię spawn killerów...

Przeciez na kazdej mapie gdzie sa samoloty/heli w glownej bazie masz dzialko AA.

Cały statek przeszedłem w przód i w tył i nie znalazłem ^^   Tylko to dziwne było, bo w innej potyczce, na Rush, było działko na dziobie, problem w tym, że siedział tam kolejny idiota z przeciwnej drużyny i rozwalał startujące samoloty. 3 razy z RPG w działko uderzyłem i dalej stało. Nie czaje tego  :-?

Działko można zniszczyć którąś z rakiet kierowanych. Chyba tą z odrzutowca. Tak jakoś czytałem.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2341 dnia: Listopada 16, 2011, 15:13:49 pm »
Gra ktoś dzisiaj?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2342 dnia: Listopada 16, 2011, 15:20:43 pm »
Gra ktoś dzisiaj?
Ja. Kobieta wyjechała, więc chata wolna = spokojnie mogę drzeć ryja do późna przed TV ;]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2343 dnia: Listopada 16, 2011, 15:48:31 pm »
Ja powinienem pojawić się późno jak zawsze.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2344 dnia: Listopada 16, 2011, 16:12:38 pm »
Coś mnie ostatnio często z meczy wywala. Macie podobny problem??
Nie wiem czy to od netu który ostatnio mi różnie działa, ale od kilku dni mam że czasem gra mi staje i muszę ctrl alt del, zamykać bfa i od nowa szukać gry.
Nieraz mam straszne freeezy które puszczają po chwili, oraz wkurza mnie masa innych drobniejszych niedociągnięć/uciążliwości, które liczę że z patchami naprawią.
U mnie od 2 dni znowu powrócił raber banding. Gra dodatkowo zaczęła dziwnie gubić klatki. Dice musi też zerknąć na samoloty. Ostatnimi czasy piloci zaczęli taranować śmigłowce bez większych konsekwencji. Uderzy taki delikwent w Vipera i zniszczy go od razu, czy też wytrąci z równowagi i doprowadzi do rozbicia, nie tracąc przy tym więcej niż 15% hypy.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2345 dnia: Listopada 16, 2011, 19:41:31 pm »
Polećcie mi jakiś headset do PS3 (jeden warunek - ma być obrzydliwie tani) bo już wkur**a mnie to milczenie na xbl gęba mi się nie zamykała a tu nie mam po co nawet ryja otworzyć.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2346 dnia: Listopada 16, 2011, 20:04:36 pm »
Polećcie mi jakiś headset do PS3 (jeden warunek - ma być obrzydliwie tani) bo już wkur**a mnie to milczenie na xbl gęba mi się nie zamykała a tu nie mam po co nawet ryja otworzyć.

Jakaś tania słuchawka bluetooth przeznaczona do komórek. Ja mam samsung WEP-185, za 30 zł kupiłem, ale rewelacji nie ma...

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2347 dnia: Listopada 16, 2011, 21:16:33 pm »
Chcesz tanio, kup przenośną kartę dźwiękową za 5 zł. Dzięki tej pierdółce podłączysz dowolny mikrofon. Wada, za tak niską cenę dostajemy dziwne szumy, my oczywiście ich nie słyszymy, a ktoś po drugiej stronie. Ale grałem ze znajomym w Battlefielda i mówił, że nic takiego nie zauważył, w sumie w grze napieprza z każdej strony coś, to nie ma czasu na nasłuchiwanie szumów  :lol: Jakość krystaliczna nie będzie, ale jest to po prostu najtańszy sposób.

Kolejny minus, kable, ale to zależy jak kto gra.

Mała szybka istrukcja, kupujesz to:
http://allegro.pl/5-1-karta-dzwiekowa-muzyczna-na-usb-3d-od-ss-i1913873902.html

podpinasz pod USB, do wejścia na mikrofon, ów mikrofon podpinasz i tyle, wszystko działa. Do tego można fajnie zrobić ze słuchawkami, słyszymy i grę i graczy. Battlefielda odpowiednio ściszałem i grało się bardzo dobrze. Do tego kolejna pierdoła będzie potrzebna, ja posiadam małą kostkę, gdzie wpinam dwa cinche, a z drugiej strony jest wejście na jacka. I takim sposobem wszystko śmiga  :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2348 dnia: Listopada 16, 2011, 22:05:17 pm »



piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2349 dnia: Listopada 17, 2011, 11:22:57 am »
Polećcie mi jakiś headset do PS3 (jeden warunek - ma być obrzydliwie tani) bo już wkur**a mnie to milczenie na xbl gęba mi się nie zamykała a tu nie mam po co nawet ryja otworzyć.
Ja bym się poważnie zastanowił nad wyborem HS. Komunikacja na ps3 jest naprawdę beznadziejna  :mad:

Wczoraj też was wywalało i mieliście problemy z dołączeniem do meczy , czy to tylko mój zajebisty internet ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 17:42:02 pm wysłana przez piter86 »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2350 dnia: Listopada 17, 2011, 11:28:10 am »
Wczoraj też was wywalało i mieliście problemy z dołączeniem do meczy , czy to tylko mój zajebisty internet.
Niestety też. Pisałem kunowi, że wszystko ok i tego samego dnia wieczorkiem była masakra. Wywalało cały czas.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2351 dnia: Listopada 17, 2011, 18:38:06 pm »
Misja "wielki niszczyciel". Ostatnia, dwunasta.

Postać skacze na pociąg i .... pojawia się kwadrat symbolizujący zapisywanie stanu gry. Ekran jest czarny, w tle słychać wystrzały. Reszta już się nie ładuje. Ma ktoś pomysł co może być przyczyną takiego stanu rzeczy - wyłączyłem konsole, misję powtarzałem i od ostatniego stanu i od początku. Raz nawet nie wskoczyłem na pociąg. Jednak za każdym razem (gdy wskoczę), robi się dokładnie to samo. Płytą nie rzucałem po pokoju (konsolą również). Gra jest nowa.
Wina PS3, czy może coś nie tak z płytą  :-?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2352 dnia: Listopada 17, 2011, 18:45:37 pm »
Spróbuj uruchomić misję ponownie, ale nie przy pomocy resume campaign (czy jakoś tak) a za pomocą choose level/mission/chapter (czy jakoś tak).
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2353 dnia: Listopada 17, 2011, 22:41:47 pm »
BF3 – DICE Explains Toned-Down Destruction, Fixes for Javelin, SOFLAM, and PS3 Aiming Bug On The Way
http://mp1st.com/2011/11/16/bf3-dice-explains-toned-down-destruction-fixes-for-javelin-soflam-and-ps3-aiming-bug-on-the-way/

Cytuj
In terms of sound and visuals, the destruction in Battlefield 3 has seem much improvement since Battlefield: Bad Company 2. However, many fans are commenting on the noticeable step backwards in terms of scale. You may remember that almost any building in BFBC2 could be completely levelled. While there are many buildings in BF3 that can be completely demolished as well, it is not to the same extent as recent, previous titles. While talking to fans on reddit, Mr. Kertz revealed DICE’s thoughts behind their decisions made in Battlefield 3.

“With Battlefield 3 we wanted to get back to some of the Urban fighting that we had in 1942 and BF2, that requires a shift of focus on destruction from taking down a building to taking down the Facade of the building. I think it has worked quite well, and in the open environments there’s a larger scale of destruction similar to BC2. Of course, we’d love to see more and better destruction.”

Brought up in the ongoing discussions were issues of the javelin unable to consistently hit tanks, even under the guidance of a SOFLAM. Additionally noted was its seemingly weak damage output. Kertz answered briefly but clearly, “both will be addressed.”

Also mentioned was the status of the input lag/response time bug that PS3 users are currently experiencing when it comes to aiming. Kertz answered that “we’re aware of it, and smarter people than me are looking at it. I don’t have more info than that.”

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2354 dnia: Listopada 17, 2011, 22:44:56 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2355 dnia: Listopada 17, 2011, 22:49:26 pm »
 :)

Btw. zajebiste przeładowanie giwery na początku.

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2356 dnia: Listopada 18, 2011, 16:52:18 pm »
chyba nowy trailer



mi sie gra coraz lepiej w ta gre i nie wyobrazam sobie wrocic do CODa na tej generacji  :grin:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2357 dnia: Listopada 18, 2011, 17:42:25 pm »
Uwielbiam ich trailery. Zawsze po obejrzeniu mam ochotę odpalać grę i grać. B2K pokaże pazur jeżeli chodzi o destrukcję otoczenia.

Ogur

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2358 dnia: Listopada 18, 2011, 17:46:05 pm »
NOWE GIWERY KURWAMAĆ!.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #2359 dnia: Listopada 18, 2011, 17:48:46 pm »
kto dzis gra?