Autor Wątek: Ace Combat: Assault Horizon  (Przeczytany 12446 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #40 dnia: Września 15, 2011, 13:45:52 pm »
W takim razie czekam na info jak już ukończysz. :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #41 dnia: Września 15, 2011, 18:43:11 pm »
A nie wkur**a Cię to denne sterowanie helikopterem? Niedawno było demko innej gry o helikopterach i tam latanie było dużo lepiej zrobione. W AC ten śmigłowiec reaguje na ruchy jakby nic nie ważył.
Szczerze to tylko kamera sprawia, że helikopter zasłania mi cały ekran. :P
A ogólnie to grając helikopterem, przypominam sobie czasy, gdy katowałem Soviet Strike na PSX.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #42 dnia: Września 15, 2011, 20:48:15 pm »
Szczerze to tylko kamera sprawia, że helikopter zasłania mi cały ekran. :P
A ogólnie to grając helikopterem, przypominam sobie czasy, gdy katowałem Soviet Strike na PSX.

Mi się to skojarzyło z genialną serią Commanche od NovaLogic. Tam też model lotu był do bólu zręcznościowy, a gra była genialna :D
Swoją drogą mam nadzieje, że śmigłowiec RAH 66 Commanche będzie dostępny w nowym Ace Combat ;)

EDIT:

Tryb online może być gruby! :D


Unlimited

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #43 dnia: Września 15, 2011, 21:36:58 pm »
Kurcze też się napaliłem na tą grę, mimo jej zręcznościowego zacięcia wciąga i ma fajny klimat! :)

Ps. Helikopter w demie nie jest taki najgorszy. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #44 dnia: Października 13, 2011, 00:29:37 am »
Grę już mam w domu :) Już trochę w nią zdążyłem sobie pograć :)

Na wstępie pocieszę wszystkich którym nie spodobał się helikopter a zajarali się myśliwcami :) Póki co na 7 misji jakie przeszedłem (są dosyć długie) 4 z nich to typowy klasyczny Ace Combat z myśliwcami, jedna misja to wzorowany na Modern Warfare lot AC130 GunShip, JEDEN helikopter i dwie sekwencje jako strzelec Black Hawka  (z czego pierwsza bardzo krótka służąca jako napisy początkowe dlatego wychodzi "8" misji, nie da się jej wybrać z freeplay :P swoją drogą są bardzo fajne, taki prosty napierdalator z klimatem :) )

Jednak przejdę do tego co najważniejsze. Samoloty. JA pier**le ALE BOMBA!!! :D
Ten tryb walki powietrznej spisuje się świetnie to raz. W pełnej wersji znacznie łatwiej zgubić kolesia w tym trybie :D Oprócz tego AI potrafi nam "wleźć na ogon" w trakcie tego trybu :) Pierwsza misja z Demka to jeśli mam być szczery jakieś 10% akcji jaka następuje w kolejnych misjach, jest znacznie trudniej, szybciej i dynamiczniej. No po prostu pełen odlot. Do tego w przeciwieństwie do demka, wcale nie musimy używać tego DogFight Mode by strącić asów, da się bez tego, nie mniej jest to cholernie trudne do zrobienia, ale możliwe :) Generalnie gierka wymiata, póki co naprawdę totalnie zadowolony z niej jestem :) Polecam każdemu fanowy Ace Combat.

PS. Jest to pierwsza gra o samolotach gdzie naprawdę czuć tą kosmiczną prędkość :)

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #45 dnia: Października 13, 2011, 09:26:10 am »
Napaliłem się na tę grę po zwiastunach, potem zagrałem w demo i już się nie jaram, a wręcz uważam, że demo sprawiło iż się do gry zniechęciłem, bo było nudne i monotonne. Zatem brawo Namco - ch**owe demo pozbawiło Was przynajmniej jednego potencjalnego klienta.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #46 dnia: Października 13, 2011, 17:53:50 pm »
Napaliłem się na tę grę po zwiastunach, potem zagrałem w demo i już się nie jaram, a wręcz uważam, że demo sprawiło iż się do gry zniechęciłem, bo było nudne i monotonne. Zatem brawo Namco - ch**owe demo pozbawiło Was przynajmniej jednego potencjalnego klienta.

Mnie tam demo zachęciło do kupna gry i nie żałuje :) Nacisk na samoloty dalej pozostał. A tryb DFM daje świetną radochę i nie jest tak łatwy w używaniu jak w demku. :)

Wiadomość scalona: Października 14, 2011, 17:42:23 pm
Dobra. Przeszedłem grę... Nie ukrywam szybko, ale nie dlatego, że jest jakoś wybitnie krótka czy coś (na oko standardowe 8-9 godzin), tylko dlatego, że ta gra po prostu pochłania jak bagno :) Przed każdą misją sobie powtarzałem "dobra ta misja i zajmę się czymś innym/pójdę spać" a jak kończyłem misje automatycznie włączałem następną. Tępo tej gry jest niesamowite, powiem, że dalej jestem tą grą zajarany tak samo jakbym miał w nią dopiero zagrać, po prostu czuje, że jest to chyba jeden z moich lepszych zakupów na PS 3 :)

Ale mniejsza do setna... Parę ludzi było zainteresowanych jaki procent gry stanowią misje ze śmigłowcem... To powiem teraz tak. Na około 16 do 18 misji (ciężko stwierdzić, bo są też takie jakby misje przejściowe) śmigłowcem dali polatać w 2 misjach. 2 misje jako strzelec (pierwsza z AC130 a druga z BlackHawka) oraz niestety tylko jedna GENIALNA misja gdzie... (daje w spoiler bo nie jestem pewien, czy to nie będzie miła niespodzianka)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Generalnie fanom Ace Combat polecam. Gra na średnim poziomie trudności wydała mi się dosyć trudna, parę misji nieustannie powtarzałem, bo czegoś nie zdążyłem zrobić, bądź mnie zestrzelili, ale naprawdę solidny tytuł to jest :) niedługo zabiorę się za multiplayer :)
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2011, 17:42:23 pm wysłana przez Mrocz »

nakimushi

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #47 dnia: Października 18, 2011, 17:18:39 pm »
ja wczoraj sie skusilem bo nie mialem w co grac i jak narazie jestem zachwycony ... troche sie balem ze gra mi nie podejdzie ale gra sie swietnie
gram na Hard i troche mi wczoraj jedna misja juz dala po nerwach ale za to frajda z przejscia byla potem wielka
prezentacja tej gry jest niesamowita ...  ale chyba najwiekszym plusem jest fenomenalny soundtrack
caly czas muza jest jak w jakims filmie - masakra
walki powietrzne to poezja
polecam kazdemu kto chce odskoczyc od fpsow i fppow ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #48 dnia: Października 18, 2011, 17:30:19 pm »
Dzięki za wrażenia, już wiem jaki tytuł wtargnął do mojej listy zakupów. Mnie demo nie zawiodło, ba spodobało mi się bardzo, to coś czuję że pełna wersja da mi popalić. 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #49 dnia: Października 18, 2011, 17:41:40 pm »
Dzięki za wrażenia, już wiem jaki tytuł wtargnął do mojej listy zakupów. Mnie demo nie zawiodło, ba spodobało mi się bardzo, to coś czuję że pełna wersja da mi popalić. 8)

Misja z Dema to jakieś 10% tego co się potem dzieje w późniejszych misjach :) Chyba z 10 razy tyle samolotów, znacznie trudniejsze, bardziej epickie i ogólnie niesamowite są te misje :) Aż żal, że więcej takich gier nie wychodzi bo ten tytuł jest naprawdę genialną odskocznią od tych ciągłych FPS'ów i TPS'ów :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #50 dnia: Października 18, 2011, 17:57:49 pm »
ja czytalem ze demo to taki tuturial .... ale nie gralem w demo wiec ciezko jest mi powiedziec

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #51 dnia: Października 18, 2011, 18:09:04 pm »
ja czytalem ze demo to taki tuturial .... ale nie gralem w demo wiec ciezko jest mi powiedziec

Masz rację :)

W Demku jest pierwsza misja w Miami ;) (Wersja na samym początku)

Oraz pierwsza misja z Helikopterem :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #52 dnia: Października 18, 2011, 18:21:31 pm »
no to taki tuturial ... potem gra sie dopiero rozkreca  :D
ja tez wczoraj nie moglem odejsc od gry ,,, kazda kolejna misja robi sie lepsza

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #53 dnia: Października 18, 2011, 18:37:05 pm »
no to taki tuturial ... potem gra sie dopiero rozkreca  :D
ja tez wczoraj nie moglem odejsc od gry ,,, kazda kolejna misja robi sie lepsza


I tak niedługo zrobię sobie drugie podejście na Elite :D Bo kurde gierka jest naprawdę mocarna :)

Na czym grasz nakimushi? PS3 czy Xbox360? Jeśli na tym pierwszym to trzeba online popykać :) Kilka dni temu odpaliłem tryb Capital Conquest i jest genialny! :D

PS. W Której misji jesteś? (odpisz w spoilerze)

nakimushi

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #54 dnia: Października 18, 2011, 18:54:10 pm »
gram na ps3 ale nie mam netu narazie w chacie  :mad:
gram na Hard .... misja
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

online musi dawac rade w tej grze
jak bede mial neta to napewno sprawdze

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #55 dnia: Października 18, 2011, 19:27:08 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

No to jesteś dopiero na samym początku :D no to nieźle daje w kość ten poziom Hard skoro sam mówiłeś, że była misja która sprawiała problemy :P Zwłaszcza, że później na Normal miałem naprawdę spore rozkminy przy paru misjach, życzę powodzenia :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #56 dnia: Października 18, 2011, 20:08:05 pm »
no tak poczatek bo wczoraj dopiero wieczorem kupilem  :grin:
oh shit no tego sie wlasnie obawialem ze moglem wziasc na normal ....  mam nadzieje ze pozniej mozna zmienic na nizszy bo wczoraj juz nerwicy dostawalem
jak mi 2 siadalo na ogon to prawie nie idzie im uciec
no zobaczymy pozniej

Mrocz

  • Gość
Odp: Ace Combat: Assault Horizon
« Odpowiedź #57 dnia: Października 18, 2011, 22:11:24 pm »
no tak poczatek bo wczoraj dopiero wieczorem kupilem  :grin:
oh shit no tego sie wlasnie obawialem ze moglem wziasc na normal ....  mam nadzieje ze pozniej mozna zmienic na nizszy bo wczoraj juz nerwicy dostawalem
jak mi 2 siadalo na ogon to prawie nie idzie im uciec
no zobaczymy pozniej


Później są misje gdzie lecisz samolotem typu A-10 i siada ci coś na ogonie :P Zgubienie takim klocem drugiego samolotu to poważne wyzwanie, zwłaszcza, że samoloty typu "Atacker" nie mają możliwości robienia "manewru unikającego" (wiesz o co chodzi ;) )