Autor Wątek: Mass Effect 3  (Przeczytany 157534 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

nakimushi

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #760 dnia: Marca 21, 2012, 22:32:51 pm »
dla mnie to i tak niczego nie zmiania / moglaby byc tylko jedna sciezka .... nie mam czasu by spedzic kolejne 20-30h tylko po to by zobaczyc inne zakonczenie  :shifty:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #761 dnia: Marca 21, 2012, 22:56:13 pm »
Mnie np. swego czasu w Falloucie 3 bardzo wkurzyło, gdy zamiast zakończenia, w którym narrator opowiada po kolei jaki los w przyszłości spotkał poszczególne miasta (jak w poprzednich grach z cyklu) dostałem 3 minutowy urywek pozbawiony ładu i składu. Pamiętam, że byłem bardzo rozczarowany. W ME3 nie grałem, ale czuję, że jest podobnie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #762 dnia: Marca 21, 2012, 23:08:01 pm »
I'll just leave it here.



Ten obrazek jest tak nieprawdziwy, ze ja pier**le.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #763 dnia: Marca 21, 2012, 23:22:24 pm »
Więc okazuje się że żadna z decyzji podjętych w ME1&ME2 nie ma odbicia w fabule ME3?  :lol: Chyba grałem w inną grę.

Tarniak znowu błyszczy ignorancją. 

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #764 dnia: Marca 21, 2012, 23:25:34 pm »
Nie wiedziałem, że jestem rysownikiem popularnego webcomica.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #765 dnia: Marca 21, 2012, 23:33:15 pm »
Nie trzeba być Stalinem żeby promować komunizm, nie trzeba być rysownikiem żeby promować rysowane przez niego bzdury. Jeśli jednak w treści są kłamstwa, a pomimo tego dalej je promujesz, to jesteś ignorantem. I to właśnie stwierdziłem.

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #766 dnia: Marca 21, 2012, 23:47:02 pm »
No no.

To przykre, że butthurt odbiera poczucie humoru.
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2012, 23:51:15 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #767 dnia: Marca 21, 2012, 23:57:48 pm »
Hehe, zdołał wydukać tylko "no no" i dopiero po czasie wrócił się odszczekać edytem.

Tak zgaszony.

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #768 dnia: Marca 22, 2012, 08:56:56 am »
Popierdoliło Cię już do końca chyba.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #769 dnia: Marca 23, 2012, 13:58:38 pm »
Właśnie skończyłem. Nie będe się rozpisywał, bo chyba już wszystko zostało napisane. Gra świetna, zakończenie trochję z dupy, ale bez przesady. Jak zaczną sprzedawać zakńczenie w DLC to pies ich je**ł.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #770 dnia: Marca 23, 2012, 18:24:44 pm »
Ok, obejrzalem na YouTube "inne" zakończenia niż moje i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #771 dnia: Marca 23, 2012, 18:45:20 pm »
Ok, obejrzalem na YouTube "inne" zakończenia niż moje i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ogur

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #772 dnia: Marca 23, 2012, 19:15:22 pm »
Ok, obejrzalem na YouTube "inne" zakończenia niż moje i
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #773 dnia: Marca 23, 2012, 22:22:51 pm »
http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2012/3/mass-effect-epokowe-dzielo-czy-trylogia-zmarnowanych-szans-spoilery

Nie zaglądać bo spoilery kur**:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ci co skończyli potwierdzają i zgadzają się z interpretacją?

Pytam serio, bez przyjebki :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #774 dnia: Marca 23, 2012, 22:34:24 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #775 dnia: Marca 23, 2012, 22:38:09 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #776 dnia: Marca 23, 2012, 22:44:22 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #777 dnia: Marca 23, 2012, 22:54:40 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #778 dnia: Marca 23, 2012, 22:57:00 pm »
Ja tam osobiście zakończeniem jestem zawiedziony, grało się fajnie, trzy części mocno mnie wciągnęły, aczkolwiek uważam, że trójka jest na ostatnim miejscu, jeśli chodzi o miodność, pierwszy ME który mnie po jakimś czasie męczył.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)




el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #779 dnia: Marca 23, 2012, 22:59:34 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pierdolił. Sprawdź na youtubie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #780 dnia: Marca 24, 2012, 13:48:49 pm »
Dla nieprzekonanych co do "różnorodności" zakończeń polecam mój link z poprzedniej strony
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Ogur

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #781 dnia: Marca 24, 2012, 20:17:55 pm »


:P mogą być lekkie spojlery

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #782 dnia: Marca 26, 2012, 06:24:11 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2012, 06:50:20 am wysłana przez szafa »
Fryty tyty dotknij pyty

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #783 dnia: Marca 27, 2012, 23:55:19 pm »


--
Z pozdrowieniami dla Piotra S,

Tarniak i Pan z filmiku, którego becet uznał za świetnego, niezależnego blogera.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #784 dnia: Marca 28, 2012, 00:25:48 am »
Tarniak i Pan z filmiku, którego becet uznał za świetnego, niezależnego blogera.

Przecież on już ME3 przed premierą zjebał, ME2 też, FFVII też, itp. itd, oraz:
Często się z nim nie zgadzam

Ale gratuluje długiego planowania kolejnej nieudanej dojebki  :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #785 dnia: Marca 28, 2012, 00:29:16 am »
ja wczoraj skonczylem ... dla mnie zakonczenie calkiem ok /  napewno lepsze niz w Uncharted
z minusow gry to tylko strasznie dlugie dialogi momentami i slabiutkie cut scenki z bardzo slabymi animacjami ....
gdyby ta gra miala twarze i animacje jak w Heavenly sword czy LA noire to byla by nie do przebicia  :grin:

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #786 dnia: Marca 28, 2012, 14:16:46 pm »
Tarniak i Pan z filmiku, którego becet uznał za świetnego, niezależnego blogera.

Przecież on już ME3 przed premierą zjebał, ME2 też, FFVII też, itp. itd, oraz:
Często się z nim nie zgadzam

Ale gratuluje długiego planowania kolejnej nieudanej dojebki  :lol:
Nie wiem czemu miała być planowana. :lol: Może jeszcze czekałem, aż zrobi filmik?

Nie widzę dlaczego nieudana. No i piękne jest to, że mnie wyzywasz a z nim się po prostu nie zgadzasz, choć w zasadzie nt. tego ile graliśmy wiesz dokładnie tyle samo. Czyli nic.

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #787 dnia: Marca 28, 2012, 22:39:42 pm »
Nie wiem czego oczekujesz, skoro ograniczasz się do wrzucania idiotycznych obrazków (jak ten który twierdzi, że żadna z decyzji z poprzednich części nie ma odzwierciedlenia w ME3), uzupełniając je tak merytorycznymi wypowiedziami jak:

:lol: :lol: :lol: :lol:

lub

I'll just leave it here.

To nie jest wyrażenie opinii, z którym można by wejść w polemikę - tylko hejting marnego sortu. Zgadzać się lub nie zgadzać można z kimś, kto przedstawia argumenty. A żeby zrobić porządek z natrętnym gówniarstwem nie trzeba wysilać się na więcej niż pogrożenie palcem.



Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #788 dnia: Marca 29, 2012, 06:30:40 am »
Cytuj
z natrętnym gówniarstwem
Nie wiem co stało się w Twoim życiu w ostatnich tygodniach, ale sugeruję to odstawić. A hejting marnego sortu to również wybiórcze cytowanie.

Dodam tylko, że wrzucanie linków to nie przedstawianie opinii. Dlatego czekałem aż skończysz i "rozpierdolisz w drobny mak" MOJE rzekome kłamstwa, które są na poprzednich stronach. Sugerowałeś kilkukrotnie jak to kłamałem w swoich opiniach. Czas pokazać gdzie, czyż nie?

http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=11788.msg767024#msg767024

Druga dotyczy komentarza odnośnie wykorzystania stock image do przedstawienia "wiadomo kogo" podczas gdy są ludzie tacy jak Olejniczak, którzy rysują lepiej niż ktokolwiek w Bio.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2012, 06:42:35 am wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #789 dnia: Marca 29, 2012, 09:51:04 am »
Wrzucasz debilny obrazek który twierdzi że żadne z decyzji z poprzednich części nie mają odbicia w przebiegu ME3, jedynym twoim komentarzem jest "I'll just leave it here." Więc teraz nie pierd** że żadnych kłamstw tu nie wrzucałeś. Jakbym wrzucił fotkę z obrazkiem twojej mamy i niewybrednym opisem, jako komentarz dając ":lol: :lol: :lol: :lol:", to też bym się potem mógł bronić moralnym wywijasem w stylu "ja przecież nic nie napisałem, treść była na obrazku"? Wiem, twoje pokolenie kwejk/reddit komunikuje się memami i jpgami z tekstem, co nie oznacza że kolportowanie ich nie jest jednoznaczne z ich cytowaniem. Więc które kłamstwo mam jeszcze rozbić? Po raz kolejny wrzucane tu przez ciebie twierdzenie że żadne z decyzji z poprzednich części nie mają odbicia w przebiegu ME3? Już to zrobiłem, po czym sie sfochowałeś, skasowałeś mnie z facebooka a teraz się wykręcasz że nic takiego nie było w twoich postach. Więc jaki w tym sens? Nie mam czasu na gówniarskie zabawy.

Jacek84

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #790 dnia: Marca 29, 2012, 16:12:52 pm »
Wrzucasz debilny obrazek który twierdzi że żadne z decyzji z poprzednich części nie mają odbicia w przebiegu ME3, jedynym twoim komentarzem jest "I'll just leave it here." Więc teraz nie pierd** że żadnych kłamstw tu nie wrzucałeś.
Już przy wcześniejszym zacząłeś się pluć, a tam było sporo rzeczy.

Cytuj
Jakbym wrzucił fotkę z obrazkiem twojej mamy i niewybrednym opisem, jako komentarz dając ":lol: :lol: :lol: :lol:", to też bym się potem mógł bronić moralnym wywijasem w stylu "ja przecież nic nie napisałem, treść była na obrazku"?
0/10. No chyba, że ty masz stosunek emocjonalny do rodziców taki sam jak do gierek.

Cytuj
Wiem, twoje pokolenie kwejk/reddit komunikuje się memami i jpgami z tekstem,
Fun fact: jesteśmy tym samym pokoleniem, nadęty bucu.

Cytuj
Po raz kolejny wrzucane tu przez ciebie twierdzenie że żadne z decyzji z poprzednich części nie mają odbicia w przebiegu ME3?
Raz jeszcze powtarzam, nic takiego nie napisałem. Obrazek bardzo dużo mówił, a nie tylko o zakończeniach. Sprite'y to kłamstwo? Stock image to kłamstwo?

I nie, kolportowanie czegoś nie jest wyrażaniem opinii. Gdyby tak było, oznaczałoby to, że jara Cię aborcja.

A, zapominamy oczywiście o Twoich kolejnych konfabulacjach. Zacząłeś zachowywać się jak buc, bo zobaczyłeś spoiler w obrazku pod którym napisałem UWAGA SPOILER. Padałeś ofiarą własnej ciekawości, po czym masz do mnie pretensje. TO JEST GÓWNIARSKIE.

Gówniarstem jest również fakt, że zacząłeś po mnie jeździć, bo ośmieliłem się wrzucić obrazek z jakiejś gierki. Więc jeśli ja jestem trollem jak bigdaddy, to ty jesteś 100% gimbaza jeśli gierki są dla Ciebie odpowiednim powodem do chamstwa. Pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2012, 16:19:38 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #791 dnia: Marca 29, 2012, 17:12:54 pm »
Cytuj
Po raz kolejny wrzucane tu przez ciebie twierdzenie że żadne z decyzji z poprzednich części nie mają odbicia w przebiegu ME3?
Raz jeszcze powtarzam, nic takiego nie napisałem.

Nie, tylko wrzuciłeś obrazek który to mówił, od siebie dodając wyłącznie "I'll just leave it here". Problem w tym że ty praktycznie nic nie napisałeś. Napierdalasz obrazkami z głupimi komentarzami, a jak ktoś się próbuje do nich odnieść to udajesz że to nie twój wpis. Wrzucasz coś, to potem tego broń lub przeproś za kolportowanie bzdur, zamiast udawać idiotę i wypierać się swoich własnych wpisów. Miałeś kilka postów na odniesienie się do wrzuconego przez siebie obrazka o którym była dyskusja, mogłeś się odnieść, ale tego nie zrobiłeś - to już był świadomy wybór i zajęcie stanowiska w kwestii. Obrazek mówi prawdę? Jeśli tak to podaj argumenty w obronie swojego wpisu. Obrazek kłamie? To to przyznaj. Przy okazji powiedz po ch** to wrzucasz? Dla gówniarskiego trollingu i robienia dymu? No to mission accomplished. Możesz sobie zaklaskać.

Cytuj
Jakbym wrzucił fotkę z obrazkiem twojej mamy i niewybrednym opisem, jako komentarz dając ":lol: :lol: :lol: :lol:", to też bym się potem mógł bronić moralnym wywijasem w stylu "ja przecież nic nie napisałem, treść była na obrazku"?
0/10. No chyba, że ty masz stosunek emocjonalny do rodziców taki sam jak do gierek.

0/10 to dla ciebie za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj kilka razy, to zrozumiesz że mówiłem wyłącznie o twoim głupawym usprawiedliwianiu się. To że przekaz jest na obrazku, a nie w poście, to nie znaczy że go nie kolportujesz.


Obrazek bardzo dużo mówił, a nie tylko o zakończeniach. Sprite'y to kłamstwo? Stock image to kłamstwo?

To jest idiotyczna dopierdółka, która nie przeszkadzała by mi w żadnej grze. O tragedia, małe sprity gdzieś w tle jednej z plansz, zjebana gra, 0/10. A potem robisz krucjatę w obronie Obsidian i ich idealnie wykonanych gier. :lol: Tam wad nie wypomniałeś, a jakiś odległy mikro element jednej planszy widziany przez sekundę w 30-40 godzinnej grze innej firmy już jest powodem do kilkudniowego jebania. Biblia mówi do takich jak ty "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz", ja mówię mniej dyplomatycznie. Nie lubię hipokryzji i marnego hejterstwa. Sam wybrałeś taki styl wypowiedzi.

O zakończeniu Deusa Ex wykonanym w 100% z materiałów nie zrobionym przez twórców już sie nawet nie zająknąłeś, że to źle że wykorzystali ogólnodostępne ujęcia z protestów i rewolucji składając zakończenie. Czemu tu ci tak przeszkadza jeden obrazek, którego w moim ME3 nawet nie było, a tam setki takich ujęć nie warte były nawet wspomnienia? Widzisz - mi nie przeszkadza to w żadnej grze. Tobie tylko w jednej.  Ah, te podwójnych standardy zaślepionego hejtera.

Pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu.

Już nie raz niby kończyłeś rozmowę, po czym wracasz z filmikiem i zaczepką do mnie nie tylko z ksywy, ale i imienia, po czym jeszcze sam odwracasz kota dupą insynuując że to ja się dopierdalam do ciebie. Troll harder.

« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2012, 17:18:45 pm wysłana przez el becetol »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #792 dnia: Marca 30, 2012, 14:24:28 pm »
BioWare dostało przesyłkę  :lol:


Mrocz

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #793 dnia: Marca 30, 2012, 14:43:57 pm »
BioWare dostało przesyłkę  :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W sumie to żartowniś musiał się sporo wykosztować by zrobić takie babeczki w takiej ilości :lol: Ale pomysł genialny. :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #794 dnia: Marca 30, 2012, 15:08:54 pm »
Mógł mi wysłać.

<chyba że to lody z gówna>

Ogur

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #795 dnia: Marca 30, 2012, 15:18:47 pm »
<chyba że to lody z gówna>

Wątpię, żeby jeden człowiek wyprodukował tyle nadzienia. Chyba, że to jakaś akcja zorganizowana.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #796 dnia: Kwietnia 01, 2012, 19:15:03 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #797 dnia: Kwietnia 05, 2012, 16:41:17 pm »
http://investor.ea.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=662095
Cytuj
BioWare Announces Mass Effect 3: Extended Cut

Free* DLC Pack to Provide Additional Cinematic Scenes to the Ending of Mass Effect 3 this Summer

I weź tu kupuj gry na premierę.  :-?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #798 dnia: Kwietnia 05, 2012, 23:07:05 pm »
Co za jany... Brak mi słów. Tyle dobrze, że ten dlc będzie za darmo...
Fryty tyty dotknij pyty

lupinator

  • Gość
Odp: Mass Effect 3
« Odpowiedź #799 dnia: Kwietnia 05, 2012, 23:10:17 pm »
Przecież ludki same tego chciały.