Autor Wątek: The Elder Scrolls V: Skyrim  (Przeczytany 196652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #960 dnia: Grudnia 10, 2011, 20:49:53 pm »
Jak wypełnić pusty soul gem?
Musisz posiadać czar Uwięzienie duszy i zabić wroga gdy ten jest pod jego wpływem. Można jednak zdobyć też bronie z tym czarem (np. przy uderzeniu więzi duszę na 4s - efekt: jeśli zadasz ostatnie uderzenie tą właśnie bronią, to zawsze uwięzisz duszę).

Chyba chodziło Ci o zabicie wroga w ciągu 4s? ;)

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #961 dnia: Grudnia 10, 2011, 21:29:11 pm »
Zabijam pannę młodą na jej ślubie i wystarczyło 1000 złota, aby miasto mnie znowu kochało.

Bethesda  :lol:


nakimushi

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #962 dnia: Grudnia 10, 2011, 22:12:51 pm »
czy ktos wogole skonczyl glowny watek w tej grze ?  :-?

mi powoli juz ta gra sie przejada / mam kolo 40/50h na liczniku poziom 26 ..... i nie wiem tak naprawde kiedy sie to skonczy
 :roll:

lupinator

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #963 dnia: Grudnia 10, 2011, 22:17:16 pm »
czy ktos wogole skonczyl glowny watek w tej grze ?  :-?

mi powoli juz ta gra sie przejada / mam kolo 40/50h na liczniku poziom 26 ..... i nie wiem tak naprawde kiedy sie to skonczy
 :roll:
Główny wątek jest tak krótki, że ciężko go nie skończyć. Wystarczy wykonywać zadania  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #964 dnia: Grudnia 10, 2011, 22:52:18 pm »
czy ktos wogole skonczyl glowny watek w tej grze ?  :-?

mi powoli juz ta gra sie przejada / mam kolo 40/50h na liczniku poziom 26 ..... i nie wiem tak naprawde kiedy sie to skonczy
 :roll:
Główny wątek jest tak krótki, że ciężko go nie skończyć. Wystarczy wykonywać zadania  :lol:
Ja jak narazie to biegam i robie wszystko poza głównym wątkiem. Masa do zrobienia jest.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #965 dnia: Grudnia 10, 2011, 23:58:26 pm »
czy ktos wogole skonczyl glowny watek w tej grze ?  :-?

mi powoli juz ta gra sie przejada / mam kolo 40/50h na liczniku poziom 26 ..... i nie wiem tak naprawde kiedy sie to skonczy
 :roll:
Główny wątek jest tak krótki, że ciężko go nie skończyć. Wystarczy wykonywać zadania  :lol:

wpis

lupinator

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #966 dnia: Grudnia 11, 2011, 00:40:41 am »
Kurwa, właśnie nie po 80 godzinach gry odkryłem sprint pod L2  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #967 dnia: Grudnia 11, 2011, 00:49:32 am »
Kurwa, właśnie nie po 80 godzinach gry odkryłem sprint pod L2  :lol:

 :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #968 dnia: Grudnia 11, 2011, 00:50:42 am »
Kurwa, właśnie nie po 80 godzinach gry odkryłem sprint pod L2  :lol:

Jeszcze kolejne 70 godzin i odkryjesz fast travel.  8)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #969 dnia: Grudnia 11, 2011, 01:08:18 am »
20h i w koncu odwiedzilem miasto inne niz Witherun :D

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #970 dnia: Grudnia 11, 2011, 10:31:15 am »

licze na "niespodzianke''  i mam nadzieje ,ze w niedziele bede mogl krzyczec
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
SKYRIM :!: :!: :!:

Jacek84

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #971 dnia: Grudnia 11, 2011, 10:37:35 am »
Nie krzyczy się "SKYRIM" tylko FUS RO DAH!


Ogur

  • Gość

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #973 dnia: Grudnia 12, 2011, 13:04:42 pm »
The Elder Scrolls V: Skyrim - Bethesda o DLC, multiplayerze i ulubionych filmikach fanów
http://www.cdaction.pl/news-24004/the-elder-scrolls-v-skyrim---bethesda-o-dlc-multiplayerze-i-ulubionych-filmikach-fanow.html

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #974 dnia: Grudnia 12, 2011, 15:43:07 pm »
SKYRIM  sprzedaje sie lepiej na ta chwile w Wielkiej Brytanii niz ten ADHD szuter dla nastolatkow :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #975 dnia: Grudnia 12, 2011, 20:45:27 pm »



Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #976 dnia: Grudnia 13, 2011, 16:35:17 pm »


 :troll:

Ogur

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #977 dnia: Grudnia 13, 2011, 17:04:37 pm »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #978 dnia: Grudnia 16, 2011, 01:03:54 am »
PC FTW again ;]

http://fpswin.com/first-person/skyrim-online-mod-released/

Jestem ciekaw jak rozwiaza problem skilli spowalniajacych czas, snu i fast travel.
Teraz tylko czekac na Creation Tools ;]

====

Rowniez Bethesda sprzedala 10m kopii Skyrima

Cytuj
10 MILLION COPIES OF ‘GAME OF THE YEAR’ WINNER
THE ELDER SCROLLS® V: SKYRIM™ SHIPPED

Sales and Numerous ‘Game of the Year’ Awards Underscore Worldwide Popularity

December 15, 2011 (Rockville, MD) – ZeniMax® Media Inc. today announced that 10 million units of Bethesda Softworks’® The Elder Scrolls V: Skyrim have been shipped for the Xbox 360® video game entertainment system from Microsoft, PlayStation®3 computer entertainment system, and PC, representing approximately $650 million in retail sales since its release on November 11. The PC version of Skyrim in North America outsold all other PC games by a factor of over three to one in the month of its release. Large retail reorders across all platforms and record-breaking digital sales reflect the ongoing global demand by consumers excited to explore this extraordinary fantasy epic.

Bethesda Softworks’® Skyrim has already garnered over two dozen ‘Game of the Year’ awards from major outlets worldwide, including winning the top honor of Game of the Year at the 2011 Video Game Awards which are voted on by a panel of editors from the industry’s most respected magazines and websites. In addition, Skyrim has received ‘Game of the Year’ awards from numerous other game critics, which, to date include such respected media outlets as G4TV, Official Xbox Magazine and Machinima.com. Skyrim was named ‘Most -Played Game of 2011’ by Raptr, based on research data which confirms its highly popular gameplay experience.

“We are gratified that Skyrim continues to garner high review scores and accolades around the world,” said Robert Altman, Chairman and CEO of ZeniMax Media. “We are most grateful to our fans for their support and enthusiasm for the game, and their love of the hundreds of hours of gameplay it offers. We continue to strive to deliver the highest quality entertainment experience for everyone. 2012 will be another huge year for our fans, with the release of the Creation Kit, as well as exciting DLC which will add to the richness of this epic adventure."

“Skyrim is the fastest selling title in Steam's history” said Jason Holtman, Director of Business Development at Valve Corporation. “Bethesda’s commitment to and understanding of the PC as a gaming platform shows in the great review scores, spectacular launch, and continued high player numbers that Skyrim has received. We are delighted that Bethesda chose to use Steamworks to support Skyrim both at retail and digitally.”

Skyrim Is the third consecutive game developed by the team at Bethesda Game Studios® to earn ‘Game of the Year’ honors. Bethesda Game Studios, which was named ‘Studio of the Year’ at the 2011 Video Game Awards, also created the 2006 ‘Game of the Year’, The Elder Scrolls IV: Oblivion®, and the 2008 ‘Game of the Year’, Fallout® 3.

To date, Skyrim has received well over 200 perfect review scores worldwide, earning the highest praise from some of the industry’s most influential critics including: USA Today, G4TV, The New York Times, GameSpy, Wired, Eurogamer, Destructoid, GamePro, Official Xbox Magazine, Joystiq, The Guardian, Famitsu and GamesRadar. G4TV describes Skyrim as “one of the greatest games ever” and Eurogamer was one of many outlets to call it a “masterpiece.”

The Elder Scrolls V: Skyrim has been rated M for Mature by ESRB. For more information on Skyrim visit http://elderscrolls.com.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2011, 13:39:03 pm wysłana przez KKRT »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #979 dnia: Grudnia 16, 2011, 08:49:54 am »
Świetny wynik, wydawcy zobaczą, że warto wydawać jeszcze duże i rozbudowane gry, a nie tylko te szuterki na 4h :P

Swoją drogą ich gry sprzedają się z każdą częścią lepiej, Oblivion - F3 - NV (wiem, Obsidian robił)- Skyrim. Pewnie Fallout 4 nie osiągnie takiego pułapu jak Skyrim, ale połowę z tego to będzie bankowo w pierwszych tygodniach sprzedaży.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2011, 08:55:32 am wysłana przez tytacz »

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #980 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:06:12 am »
PC FTW again ;]

http://fpswin.com/first-person/skyrim-online-mod-released/

Jestem ciekaw jak rozwiaza problem skilli spowalniajacych czas, snu i fast travel.
Teraz tylko czekaj na Creation Tools ;]

kur** tak, bardzo multi jest potrzebne w tej grze. Kolejny idiotyczny niszczący całkowicie klimat modzik robiony przez zdebilałe pokolenie coda. Zajebiście wyglądają postacie sunące po ziemi nie robiące nawet kroków, faktycznie klimat fchuj. No ale jak się nie ma mózgu żeby zrozumieć fabułe, to się robi multi.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #981 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:19:42 am »
dla mnie zajebiście, niech pracują i jak kiedyś opcja będzie grywalna to bomba, nic tylko dodać zajebiście trudne questy/przeciwników. potem wyprawy po kilku/kilkunastu w celu upierdolenia jakiegoś turbo smoka i będzie gitara. w ogóle całe d&d, czy tam ad&d od początku opierało się na "multi", więc nie wiem skąd ten wku** beceta. takie pierdolenie chyba dla samego pierdolenia. do tego narzekanie na brak animacji w wersji alpha, no żal...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2011, 10:38:57 am wysłana przez s00s »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #982 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:34:52 am »
Swoją drogą ich gry sprzedają się z każdą częścią lepiej, Oblivion - F3 - NV (wiem, Obsidian robił)- Skyrim. Pewnie Fallout 4 nie osiągnie takiego pułapu jak Skyrim, ale połowę z tego to będzie bankowo w pierwszych tygodniach sprzedaży.
Pytanie też, czy F4 wyjdzie na tą czy na następną generację? Zdecydowanie wolałbym aby wyszedł już na następną, ale na obecnej pewnie lepiej by się sprzedał. Z drugiej strony gra
raczej nie wyjdzie szybciej niż a 3 lata. Poza tym po tak dobrej sprzedaży Skyrima, będą kuć żelazo póki gorące i na bank pracują nad kilkoma DLC.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #983 dnia: Grudnia 16, 2011, 10:57:36 am »
kur** tak, bardzo multi jest potrzebne w tej grze. Kolejny idiotyczny niszczący całkowicie klimat modzik robiony przez zdebilałe pokolenie coda. Zajebiście wyglądają postacie sunące po ziemi nie robiące nawet kroków, faktycznie klimat fchuj. No ale jak się nie ma mózgu żeby zrozumieć fabułe, to się robi multi.
No tak, przeciez MUSISZ w to grac. Kij, ze ktos moze chciec sobie pograc z kims w coopa, wazne ze Ty nie chcesz, wiec nie powinno byc takiej opcji dla nikogo!
A no i Baldurs Gate 2 to oczywiscie ch**owy RPG dla dudebros, bo mial coopa ...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2011, 13:38:41 pm wysłana przez KKRT »

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #984 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:19:30 am »
No nie muszę na szczęście, więc po co pier**lisz swoje idiotyczne PC FTW? Bo jakiś idiota niszczy grę dodając multi - czyli coś co jest największą wadą tej generacji? Za każdym razem jak do serii dotychczas stawiającej na długi i rozbudowany singiel twórcy na siłę dodają idiotyczne multi, podnosi się słuszna krytyka. A tu nagle jakiś kompletny baran dodaje na siłę multi do Skyrima i KKRT dostaje jednocześnie wytrysku i sraczki wbija do tematu wrzeszcząc

PC FTW

Jak kogoś jarają deathmacze na łuki i teabagowanie to faktycznie niech kupuje pc, przechodzi grę w godzine z noclipem, godmode a ekwipunek zdobywa wpisując komendy z konsoli (PC GEJMING FTW!) a potem leci grać prealfe Skyrim:MW z niedorobionymi animacjami i drze morde że PC FTW, bo można komuś po mamie pojechac przez headset, świetnie. A fabuła? je**ć fabułe. Kogo to obchodzi. PC Master Race mózgu używać nie musi.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #985 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:26:23 am »
o_O

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #986 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:40:33 am »
No nie muszę na szczęście, więc po co pier**lisz swoje idiotyczne PC FTW? Bo jakiś idiota niszczy grę dodając multi - czyli coś co jest największą wadą tej generacji? Za każdym razem jak do serii dotychczas stawiającej na długi i rozbudowany singiel twórcy na siłę dodają idiotyczne multi, podnosi się słuszna krytyka. A tu nagle jakiś kompletny baran dodaje na siłę multi do Skyrima i KKRT dostaje jednocześnie wytrysku i sraczki wbija do tematu wrzeszcząc

PC FTW

Jak kogoś jarają deathmacze na łuki i teabagowanie to faktycznie niech kupuje pc, przechodzi grę w godzine z noclipem, godmode a ekwipunek zdobywa wpisując komendy z konsoli (PC GEJMING FTW!) a potem leci grać prealfe Skyrim:MW z niedorobionymi animacjami i drze morde że PC FTW, bo można komuś po mamie pojechac przez headset, świetnie. A fabuła? je**ć fabułe. Kogo to obchodzi. PC Master Race mózgu używać nie musi.
Czy Ty jestes normalny?


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 983
  • Reputacja: 132
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #987 dnia: Grudnia 16, 2011, 11:47:41 am »
No nie muszę na szczęście, więc po co pier**lisz swoje idiotyczne PC FTW? Bo jakiś idiota niszczy grę dodając multi - czyli coś co jest największą wadą tej generacji? Za każdym razem jak do serii dotychczas stawiającej na długi i rozbudowany singiel twórcy na siłę dodają idiotyczne multi, podnosi się słuszna krytyka. A tu nagle jakiś kompletny baran dodaje na siłę multi do Skyrima i KKRT dostaje jednocześnie wytrysku i sraczki wbija do tematu wrzeszcząc

PC FTW

Jak kogoś jarają deathmacze na łuki i teabagowanie to faktycznie niech kupuje pc, przechodzi grę w godzine z noclipem, godmode a ekwipunek zdobywa wpisując komendy z konsoli (PC GEJMING FTW!) a potem leci grać prealfe Skyrim:MW z niedorobionymi animacjami i drze morde że PC FTW, bo można komuś po mamie pojechac przez headset, świetnie. A fabuła? je**ć fabułe. Kogo to obchodzi. PC Master Race mózgu używać nie musi.
z tego co widzę to kkrt nie jest osoba która dostaje największej 'sraki'.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #988 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:24:26 pm »
Dobra,

Temat do fanbojskich okrzyków typu PC FTW: http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.0

Temat do debilnych przeróbek: http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12377.0

A tu mówimy o Skyrim a nie jakiś amatorskich ekskluzywnych dla PC bzdurkach niszczących całkowicie klimat gry.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #989 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:35:38 pm »
jak dla mnie gra z ziomkiem zamiast debilnym AI mogłaby tylko spotęgować klimat, przy odpowiednio wyższym poziomie trudności oczywiście.

btw. temat jest w multiplatformach więc nie oszołomuj.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #990 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:36:42 pm »
Mody są multiplatformowe?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #991 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:43:49 pm »
a problemy z sejwem na ps3???

ogarnij się.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #992 dnia: Grudnia 16, 2011, 12:59:30 pm »
 :lol:

Widziałeś żebym się czepiał jak KKRT wrzucał bugliste na PC? Co innego bugi co innego mody. To tak jakbyś chciał temat o Street Fighterze spamować newsami o mugenie, albo do tematu o Unrealu wrzucać wszystkie gry oparte na Unreal Engine, zwłaszcza te amatorskie i najbardziej gówniane. Mnie nie obchodzi radosna twórczość pokolenia CoD, ale kogoś obchodzą inne gry zbudowane na silniku Skyrima KTÓRE SĄ DOSTĘPNE TYLKO NA PC to niech o tym piszą w innym temacie w dziale o rzeczach DOSTĘPNYCH TYLKO NA PC.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #993 dnia: Grudnia 16, 2011, 13:04:39 pm »
do modu na kinecta się jakoś nie dopierdalałeś o osobny temat. bluzg też nie było.
też się przyczepiłeś do tego coda, a jakoś potencjału w coopie nie widzisz/nie chcesz widzieć.

el becetol

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #994 dnia: Grudnia 16, 2011, 13:12:27 pm »
do modu na kinecta się jakoś nie dopierdalałeś o osobny temat. bluzg też nie było.

Mod na Kinecta tez był kretyński jak 99% modów i to napisałem, jeden przeszedł, ale starczy już tego spamu. Ktoś chce pie**olić o modach to tu: http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12377.0


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #995 dnia: Grudnia 16, 2011, 15:58:41 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #996 dnia: Grudnia 18, 2011, 20:13:10 pm »
Mam sobie np. fireballa na poziomie "novice" czy jakos tak. Jak go bardziej dopakować?

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #997 dnia: Grudnia 18, 2011, 20:17:19 pm »
Mam sobie np. fireballa na poziomie "novice" czy jakos tak. Jak go bardziej dopakować?

Im wyższy twój poziom w magii destrukcji tym mniej many zużywa.

Samego czaru nie dopakujesz, musisz kupić/znaleźć/nauczyć się mocniejszej wersji tego czaru.

Poziom "Novice" wskazuje tylko jakiego poziomu jest ten czar i na jakim poziomie można go używać.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #998 dnia: Grudnia 18, 2011, 21:12:37 pm »
Czyli to jest po prostu kwestia zakupu i przeczytania bardziej dopakowanej książeczki?

Mrocz

  • Gość
Odp: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odpowiedź #999 dnia: Grudnia 18, 2011, 21:14:25 pm »
Czyli to jest po prostu kwestia zakupu i przeczytania bardziej dopakowanej książeczki?

Po prostu mocniejsze czary działają jako osobne.