Autor Wątek: Modern Warfare 3  (Przeczytany 148544 razy)

0 użytkowników i 55 Gości przegląda ten wątek.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:15:13 pm »
Przedstawili dobrze konflikt... sugeruje wiadomo co. Jak sami sobie wymyślili konflikt, to ciężko żeby zjebali jego przedstawienie. Bioshock to bardzo słaby przykład, bo za tą grą idzie naprawdę kawał kontekstu filozoficznego i myśli politycznej. Single w MW 1 i 2 był bardzo przyjemny, ale jakby to przełożyć na kinematografię to CoD to taki Michael Bay, a Bioshock to von Trier. Skoro znasz się na filmach to czaisz różnicę.

No dobra ale i tak najważniejszy element w grze FPS to gameplay czyli ten czynnik funu który się czuje podczas oglądania Transformersów. Co z tego że w Bioshocku był ciekawy motyw utopii skoro strzelało się gorzej niż w CoDzie ? Porównanie do reżyserów pod względem fabuły jak najbardziej trafnę ale nie zapominajmy że gameplay jest najistotniejszy (przynajmniej dla mnie). 
To dobrze, że w Bioshocku strzelało Ci się ch**owo, bo to nie jest strzelanina. Tu pasuje ten zapomniany już termin "gra FPP". Niby z pierwszej osoby, ale bez implikowania, że to strzelanina. I tak właśnie jest, tak było z Deus Exem, tak było z System Shockiem. Da się połączyć coś bardziej ambitnego niż "wybij 400 wrogów w 10 minut" ze strzelaniem. Gameplay jest najważniejszy, ale jeśli gra aspiruje do miana "poważnej" to gameplay powinien być poważny. Nikt nie oczekuje od Viewtiful Joe tyrad na temat systemów politycznych, ale jak gra jest o "modelowym, współczesnym konflikcie zbrojnym" (a te aż kipią od kontrowersji) to traktowanie tego tak jak w CoD jest trochę śmieszne. W Bad Company nie mieli tego ciężaru, bo podeszli do tego jak do "zabawy w wojnę" i latania za złotem. Nie było to fajne, ale zarzucić nie można zarzucić im, że temat współczesnych konfliktów potraktowali po macoszemu

Dobrze ale jak odejmiemy od Bioshocka strzelanie i moce zostają łatwe zagadki no i fantastyczna fabuła oraz klimat. System Shock i Deus Ex miały elementy RPG z prawdziwego zdarzenia, tego trochę brakowało w BioShocku i dlatego gameplay wydawał mi się po prostu ubogi.

Chcesz ratować rynek to kup po 10 egzemplarzy Mad Worlda, Okami i Half Life'a a nie kolejnego shootera z denną fabułą nastawionego tylko i wyłącznie na efektowność. A multi w CoDzie jest miodne, szybkie i proste dlatego ludzie w nie grają.

Cod4 miałem używkę, w MW2 grałem na kompie ( :oops:) - BULLETSTORMa KUPIŁEM W PRE-ORDERZE. Pytania ?

Jak to ma się do tego co napisałem ?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:19:09 pm »
I też nie zgodzę się z tym co pisze Tarniak, Bio to był shooter tyle, że... awangardowy. Było trochę broni(i to jakich!) + można było robić ulepszenia + do tego plasmidy. Nawet jakbym nie kumał o co tam biega to ta gra by mi się podobała. Big Daddy póxniej już rzeczywiście nie straszył ale kilka pierwszych spotkań to była ciepła kupka w majtach i puls rzędu 120/minutę. Do tego dodać klimat, fabułę i przekaz tych popierdolonych ludzi(swoją drogą scenarzysta też musiał miec niezły bałagan na strychu) i wyszło coś niesamowitego, wręcz kur**, nie do pobicia i nie sądze, że ta gra kiedyś zostanie pobita.

I też nie podoba mi sie na rozwalanie fabuły do samej historii bo w takiej sytuacji np. całą akcję w Prypeciu trzebaby rozebrac na jkieś czynniki pierwsze, a, wg mnie nie miałoby to sensu i wypaczałoby jakąkolwiek ocenę. Rzekłem kur**.

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:33:13 pm »
Jak Bulletstorm, CoD, Halo itd. to shootery, nazwanie Bioshocka tak samo i postawienie go w tym samym szeregu jest po prostu policzkiem dla 2K Games.

Cytuj
I też nie podoba mi sie na rozwalanie fabuły do samej historii bo w takiej sytuacji np. całą akcję w Prypeciu trzebaby rozebrac na jkieś czynniki pierwsze, a, wg mnie nie miałoby to sensu i wypaczałoby jakąkolwiek ocenę. Rzekłem kur**.
Weź napisz to w jakimś języku, który uda się rozszyfrować. Polski to nie jest na pewno.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:37:30 pm »
2K Games samo żeby sprzedać lepiej nazywało Bio shooterem, więc sami wymierzyli sobie tego policzka. ;]

A tamto jest po polsku trzeba się wczytać, nie wszystko dostaje się na tacy!

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:38:18 pm »
Cytuj
I też nie podoba mi sie na rozwalanie fabuły do samej historii


A tamto jest po polsku trzeba się wczytać
W jakimś tajemniczym narzeczu chyba.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:43:14 pm »
Cytuj
I też nie podoba mi sie sprowadzanie fabuły do samej historii

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:48:51 pm »
Cytuj
I też nie podoba mi sie sprowadzanie fabuły do samej historii
To teraz mogę napisać, że nic takiego nie zrobiłem. Na tym polu, CoD jest gdzieś między Mario Galaxy, a Duke Nukem co już wyjaśniłem.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:50:29 pm »
Prypeć ma to do siebie że nawet jakby tam zrobili wyścigi to byłby klimat  :mad:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:51:44 pm »
Cytuj
I też nie podoba mi sie sprowadzanie fabuły do samej historii
To teraz mogę napisać, że nic takiego nie zrobiłem. Na tym polu, CoD jest gdzieś między Mario Galaxy, a Duke Nukem co już wyjaśniłem.

Uja. Razem ze Szmjadzikiem sprowadziliście świat przedstawiony do wątku jaki dominował.

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:53:30 pm »
Nie.

http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=11850.msg707403#msg707403

Pomijam, że ciężko mówić o dominującym wątku jak w MW jest tylko jeden. :troll:

O przepraszam, dwa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2011, 23:55:29 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 04, 2011, 23:56:45 pm »
Czytałem dwa razy nawet i wciąż nie widzę, żeby dyskusja o fabule wyszła ponad 'to co tam jest opowiadane'.

Wiadomość scalona: Czerwca 04, 2011, 23:59:09 pm
Ale ch** ide spać skoro tego nie widizsz. :roll:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2011, 23:59:09 pm wysłana przez Ciapkas »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 05, 2011, 00:04:15 am »
Czytałem dwa razy nawet i wciąż nie widzę, żeby dyskusja o fabule wyszła ponad 'to co tam jest opowiadane'.

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 04, 2011, 23:59:09 pm[/time]
Ale ch** ide spać skoro tego nie widizsz. :roll:

Ale że co ? Postaci nie ma zbytnio rozwiniętych, fajny jest Cpt. Price bo ma wąsa i jest w każdej części. Akcja w Prypeciu była jednym z niewielu tak klimatycznych momentów w serii, dodałbym jeszcze motyw z WaWa jak się zaczynało kampanie Rosjanami. Ale generalnie bida Ciapek pod tym względem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2011, 00:05:46 am wysłana przez Mejs »

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 07, 2011, 08:53:59 am »
Pokaz średni, to samo po raz 3-ci, do tego trąci jeszcze większą bajką. Szczególnie rozśmieszył mnie fragment jak motorówka rozrywa się na pół od jednej krótkiej serii. Do tego płatne multi. TO JEST KONIEC MW.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 07, 2011, 08:59:22 am »
Dodatkowy gameplay jak kto nie widział (nawet wporzo)


A tu skrypt z konferencji (jest nawet Freedom Tower)


Niby fajne ale ileż można, i pływanie pod wodą było i walka na statku jak w codzie 4
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2011, 09:01:24 am wysłana przez Magiq »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 07, 2011, 11:51:36 am »
Cytat: Unlimited
Do tego płatne multi.
Co?! Jak to?! Więcej szczegółów poproszę, bo mi ta wiadomość najwyraźniej uciekła.  :o

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 07, 2011, 11:53:43 am »
Cytat: Unlimited
Do tego płatne multi.
Co?! Jak to?! Więcej szczegółów poproszę, bo mi ta wiadomość najwyraźniej uciekła.  :o

Tzn. grać możesz bezpłatnie, ale umknie Ci cała masa podstawowych rzeczy w rozgrywce multi. No i nie będziesz ELITE :P

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 07, 2011, 12:00:57 pm »
Ale ja mam w dupie ELITE. Na ch** mi tabelki i inne bajerki z tym związane skoro multi CoDa traktuję jako czystą rozrywkę bez zobowiązań.  ;)

A możesz rozjaśnić mi, co może wchodzić w tę "cała masa podstawowych rzeczy w rozgrywce multi"?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 07, 2011, 12:30:40 pm »
Trzeba przyznać, że postarali się i wcale to tak tragicznie nie wygląda:) looking forward...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 07, 2011, 14:02:59 pm »
Dodatkowy gameplay jak kto nie widział (nawet wporzo)


A tu skrypt z konferencji (jest nawet Freedom Tower)

Nędza jak choooj.

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 07, 2011, 15:15:50 pm »
wyglada swietnie
nie chce sie wierzyc ze zrobili taka grafike w 60fpsach  :grin:

Spidey^

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 08, 2011, 13:50:41 pm »
wyglada swietnie

Nie przeszkadza ci to ze woda wyglada jak szaro-bura masa z epoki PS2 albo nawet i PSX?

Ciekawe czy nadal sub-hd? :lol:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 08, 2011, 14:13:39 pm »
Ciekawe czy nadal sub-hd? Laughing
Na 100%.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:17:53 pm »

Cytuj
Nie przeszkadza ci to ze woda wyglada jak szaro-bura masa z epoki PS2 albo nawet i PSX?

Nie !!!


Tak na temat to ja chce ta gre tylko na Multiplayer ;) Mam nadzieje ze nie zrobia takiego zle zbalansowanego jak MW3 ;) I chce statystyki jak w BO ;)



Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:20:12 pm »
Statystyki owszem będą, ale dla ELITE. KASA KASA KASA :evil:

Zresztą, nie widzę sensu kupna tego jak jest cały czas jest najlepszy COD4 i BC2, a na horyzoncie BC3. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:23:01 pm »
a na horyzoncie BF3. Smile
Fixed.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:24:02 pm »
Call of Duty 4 zawsze bedzie najlepszy ;) Tylko tam juz nie gra tyle ludzi a i gra sie znudzila troche jak by dodali nowe mapy to bym gral pewnie wiecej ;)



nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 08, 2011, 16:48:03 pm »
boze szara woda w singlu ma mi przeszkadzac  :P
ja rozumiem ze ludzie maja dosyc tej gry itd ... bo ciagle to samo ale gra jest ciagle dobra
nie jest kapitalna moze jak Bf3 na PC (zobaczymy wersje na konsole i multi to sie jeszcze okaze ) ale ciagle jest gra bardzo dobra

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:34:32 pm »
Cześć,

Dziękuję, że po raz trzeci kupujecie od nas to samo. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni. W podzięce za wasz kilkuletni support i dziesiątki godzin na serwerach oraz kupno wszystkich DLC za chore pieniądze dopierdoliliśmy w ramach bonusu płatną usługą. Dzięki niej możecie mieć za pieniądze to, co w każdej innej grze jest za darmo.

Pozdrawiam,
Bobby Kotick.

PS. W trakcie pisania tej wiadomości zwolniłem 3 pracowników. W ich urodziny.

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 08, 2011, 19:53:26 pm »
a to niby jakas nowosc ze sobie nabijaja kase ?  w battlefieldze zadnych DLC nie bylo platnych ?  :roll:
nie chcesz nie kupuj

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 08, 2011, 20:22:24 pm »
Cześć,

Dziękuję, że po raz trzeci kupujecie od nas to samo. Jesteśmy wam bardzo wdzięczni. W podzięce za wasz kilkuletni support i dziesiątki godzin na serwerach oraz kupno wszystkich DLC za chore pieniądze dopierdoliliśmy w ramach bonusu płatną usługą. Dzięki niej możecie mieć za pieniądze to, co w każdej innej grze jest za darmo.

Pozdrawiam,
Bobby Kotick.

PS. W trakcie pisania tej wiadomości zwolniłem 3 pracowników. W ich urodziny.
W 100% się zgadzam. Już nawet nie tyle, że w innych jest to samo, bo coś tam jednak dodali. Ale do ciula tyle kasiory, tyle sztuk sprzedanych, tyle DLC co poszło za kosmiczne pieniądze to nawet w podzięce dla graczy to powinno być GRATIS. Jakieś parę dni temu jak wyciekł ten ELITE na youtube to od razu tak pomyślałem :/

Aaaa i druga rzecz. Wersja na X360. Czyli płatny Live! czyli drugi abonament czyli... No kuźwa parodia  :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2011, 20:24:21 pm wysłana przez szmajdzik »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 08, 2011, 20:22:48 pm »
a to niby jakas nowosc ze sobie nabijaja kase ?  w battlefieldze zadnych DLC nie bylo platnych ?  :roll:
nie chcesz nie kupuj
Były, ale nie za tak horrendalne pieniądze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Unlimited

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 08, 2011, 21:20:52 pm »
Poza tym teraz nie będziemy płacić jedynie za DLC, ale też m.in za statsy i międzynarodowe turnieje. :lol:

Poza tym Bardzo dobry to było COD4, potem to tendencja spadkowa. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 08, 2011, 22:08:33 pm »
W 100% się zgadzam. Już nawet nie tyle, że w innych jest to samo, bo coś tam jednak dodali. Ale do ciula tyle kasiory, tyle sztuk sprzedanych, tyle DLC co poszło za kosmiczne pieniądze to nawet w podzięce dla graczy to powinno być GRATIS. Jakieś parę dni temu jak wyciekł ten ELITE na youtube to od razu tak pomyślałem :/

Aaaa i druga rzecz. Wersja na X360. Czyli płatny Live! czyli drugi abonament czyli... No kuźwa parodia  :lol:


Podoba mi się jednak, że konkurencja nie idzie tym kierunkiem i wręcz szydzą z podejścia Activision... Jak tak dalej pójdzie to w końcu przegną pałę i MW przestanie być liderem w ilości sprzedanych sztuk... Ja na przykład Black Opsa nie kupiłem i MW 3 też nie kupie nawet pomimo tego, że Singiel w MW1 i MW2 nawet mi się podobał... (tak singiel multi mnie nie wciągneło) i MW 3 najpewniej "wypożyczę" dla samego singla...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 09, 2011, 01:52:07 am »
Podoba mi się jednak, że konkurencja nie idzie tym kierunkiem i wręcz szydzą z podejścia Activision...

Ja bym raczej powiedział - "ch** ich strzela gdy tylko pomyślą sobie o zyskach Activision z kolejnych CoD'ów". Acti robi ile tylko może i wyciska każdego centa z tej popularnej marki. Mają do tego prawo! Gracze/konsumenci mogą obwiniać samych siebie za ten stan rzeczy. Przecież bezkrytycznie wciągają wszystko, co zapodaje ekipa Kotick'a. Jedyne nad czym mogą załamywać ręce to ich własna głupota. Chociaż.. Czy na pewno głupotą jest chęć dobrej, niczym nie skrępowanej acz odtwórczej i mniej wymagającej zabawy?

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 09, 2011, 10:21:37 am »
Zgadzam się kun. Seria CoD to naprawdę przednia rozgrywka. Nie twierdzę, że taki BF nie jest, wręcz przeciwnie. Niemniej jednak łatwością rozgrywki seria MW zyskała sobie miliony fanów. Właśnie to, że tak dużo kasy Activision zarobiło na CoDach sprawia, że teraz będą chcieli ten wynik powtórzyć, a może nawet powiększyć. Zauważcie, że oni nie próbują poprawić rozgrywki. Nie usprawniają silnika, nie zapodają lepszej grafiki, czy fabuły trzymającej się kupy. Im chodzi o kasę. Nie wydają więcej na produkcję gry, niż 3 lata temu, a zarabiając 2-3 razy więcej. Chciwa polityka korporacji, która krzywdzi graczy tak naprawdę i to na ich własne życzenie.

Być może Dice nie wygra jeszcze swoim Battlefield 3 w ilości sprzedanych egzemplarzy, ale szczerze wierzę, że sporo nadrobią. Niemniej jednak przy kolejnej odsłonie obu serii Activision wreszcie może dostać po dupie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 09, 2011, 10:58:05 am »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 09, 2011, 11:37:22 am »
Magazynki dalej nie mają nabojów.  :lol: Poza tym, fani wolnej amerykanki będą w niebo wzięci. Rozwałka na całego i to w naprawdę fajnym typowo modernwarfareowskim stylu. Wiadomo skrypt na skrypcie, ale zabawa będzie pewnie przednia.

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:43:19 pm »
Czy na pewno głupotą jest chęć dobrej, niczym nie skrępowanej acz odtwórczej i mniej wymagającej zabawy?
Tak. Czy to kino, czy książka. czy gra, głupi konsument nakręca spiralę głupoty.

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:49:08 pm »
a wy tu ciagle o singlu chyba pieprzycie !!!  ze skrypty i ze to samo itd...

dajcie mi inna gre do wyboru z takim multi co nie ma zadnych lagow ... zadnych problemow z laczem... i z 60 klatkami prze co moge trafic kolesia nawet podczas skoku z dachu

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:58:14 pm »
prze co moge trafic kolesia nawet podczas skoku z dachu
To jest fajne w Time Splitters, a nie w grze o wsółczesnym konflikcie zbrojnym. :D

W CSie będziesz miał nawet więcej klatek. ;)