Autor Wątek: Modern Warfare 3  (Przeczytany 148689 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #720 dnia: Listopada 10, 2011, 13:40:24 pm »
Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.

Jacek84

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #721 dnia: Listopada 10, 2011, 13:44:39 pm »
Skoro wy hobbistycznie gracie w tych klanach, a napierdalacie się na forumkach tak ostro, to nie wyobrażam sobie jakby to wyglądało gdybyście dostawali hajs za granie :).

Pyrek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2011
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #722 dnia: Listopada 10, 2011, 13:48:58 pm »
tarniak no tak się składa że my już graliśmy o hajs i nawet całkiem niezłą kasę wygraliśmy 8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2011, 14:04:15 pm wysłana przez Pyrek »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #723 dnia: Listopada 10, 2011, 13:49:24 pm »
Btw. Kupiłeś jednak MW3?
Na razie nie. Kumpel podrzucił mi przedwczoraj gierke, więc postanowiłem obadać.

Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.
Dlatego tak mało robią zmian. Tak naprawdę to MW3 to takie większe DLC do MW2.

IMO tyle co na tej serii zarabiają to powinni sie postarać bardziej. Gra powinna wygladać jak Rage, dźwięki mieć jak Battlefield i do tego wszystko powinno smigac na dedykowanych serwerach.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #724 dnia: Listopada 10, 2011, 13:49:54 pm »
No to ci gratuluje

Dziękuje.

No i masz jeszcze jeden tytuł ktorego nikt nie ma.
Napierdal....najwięcej postów na minute na jakim kolwiek forum Polskim.

No zobacz, A gadam z kimś, kto ma tytuł napier**lał najmniej postów na minutę na jakimkolwiek forum polskim. No i pretendujesz też do tytułu mistrz niepoprawnej polszczyzny.

Ale w FPSy jednak musiał byś troche jeszcze potrenować żeby coś ugrać więc moze lepiej zostan przy tym GT5.

A czy ja gdziekolwiek pisałem, że jestem dobry w fpsy? Jestem słaby i gram sobie dla zwykłej frajdy. No, ale mimo iż jestem cienki to PRL i tak wystawił mnie przeciw TMD w meczu ligowym, więc widocznie rozpoznali poziom przeciwnika. :P

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #725 dnia: Listopada 10, 2011, 13:55:26 pm »
Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.

Paranoja! Tak jak produkty Apple, każdy to ma. Od jednego i drugiego postanowiłem trzymać się z dala...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #726 dnia: Listopada 10, 2011, 14:12:19 pm »
Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.
Link?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #727 dnia: Listopada 10, 2011, 14:15:26 pm »
Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.

Paranoja! Tak jak produkty Apple, każdy to ma. Od jednego i drugiego postanowiłem trzymać się z dala...
Odnośnie Appla. Wychodzi nowy model iPhone 4s, wszędzie o tym głośno, każdy chce go mieć, wiec pomyslałem sobie, zobacze ile on kosztuje. Spodziewałem się ceny 800-1100zł ale jak wpisałem iPhone 4s w allegro to:  :o  cena 2700-3700zł!!! Ja pitole kto i po co to kupuje? 3 tysiąca na głupi telefon? Musiało by mnie zdrowo popierdolić bym wydał tyle kasy na taką zabawkę.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #728 dnia: Listopada 10, 2011, 14:19:29 pm »
Cholera, sprzedano 9,3 MILIONA egzemplarzy tej gry pierwszego dnia.
Co za szok, znowu pobito kolejny rekord. Marka Call of Duty tak się zakorzeniła w świadomości graczy, że chyba kupują w ciemno.
Link?

http://www.vgchartz.com/article/88431/modern-warfare-3-tops-93m-first-day-biggest-industry-launch-ever/
Chore.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #729 dnia: Listopada 10, 2011, 14:24:06 pm »
http://www.vgchartz.com/article/88431/modern-warfare-3-tops-93m-first-day-biggest-industry-launch-ever/
Chore.
Ok, ale vgchartz pisze bajki.
Ich dane sa wyssane z palca, chociaz wcale bym sie nie zdziwil jakby sprzedali okolo 9m pierwszego dnia, jesli BF 3 sprzedal ponad 5m.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #730 dnia: Listopada 10, 2011, 14:27:17 pm »
Ale to zawsze jest jakiś punkt odniesienia ;)
Zresztą takie wyniki, tak jak napisałeś, są całkiem prawdopodobne. Na tą grę było napalonych tyle ludzi, że gdyby się spuścili, to mogliby zalać całe Monako.

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #731 dnia: Listopada 10, 2011, 16:30:33 pm »
BoBan przestan tak gadac na Black opsa bo to ze kilka osob mialo lagi czy problemy nie oznacza ze cala reszta je miala ....
ja gralem ladne pare miesiecy od premiery za oceanem i mialem w tej grze duzo mniej lagow i rozlaczen niz w kazdym innym COD on infinity ward...

poczytaj sobie jakies inne fora i moze zauwazysz ze wiele ludzi takze twierdzi ze gra jest wedlug nich gorsza od BO

a co do ilosci sprzedanych kopii - bez komentarza ./ mysle ze porownanie do iPhona jest jak najbardziej na miejscu .
ja sie ciesze ze sie nie skusilem i nie kupilem tego map packa za pelna cene

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 10, 2011, 16:52:18 pm »
niestety komp mi padl  i  pisze z kom wiec nie moge wejsc plynnie w dyskusje, ale jedno wam powiem gra mnie pozytywnie zaskoczyla i gra sie w nia mega miodnie duzo lepiej jak w mw2 nie irytuje tak i daje mase radochy dla mnie poki co KOZAK to jest to na co czekalem od 4ki pozdrawiam.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #733 dnia: Listopada 10, 2011, 17:08:45 pm »
BoBan przestan tak gadac na Black opsa bo to ze kilka osob mialo lagi czy problemy nie oznacza ze cala reszta je miala ....
ja gralem ladne pare miesiecy od premiery za oceanem i mialem w tej grze duzo mniej lagow i rozlaczen niz w kazdym innym COD on infinity ward...

poczytaj sobie jakies inne fora i moze zauwazysz ze wiele ludzi takze twierdzi ze gra jest wedlug nich gorsza od BO

Ja równiez mam większe problemy z dołączeniem do gry w MW3 niż BO. BTW teraz siadam na kompa bo coś mnie wywaliło z meczu.


-----------

Zajebiście wkurza mnie ping w tej grze. Mam neostrade 10Mb i często gram na 1,2 lub 3 kreskach, a jak wszyscy wiemy grac da się tylko i wyłącznie na 3 lub 4.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 10, 2011, 17:54:10 pm »
@Naki
BO to gówno, podobnie jak WaW. To właśnie w MW i MW2 gra najwięcej ludzi (patrząc po ligach i zainteresowaniu nimi). Treyarch nie potrafi zrobić tak miodnego multi. Czegoś brakuje tej grze. Ostatnio gadaliśmy w gronie PRL (kilka osób z klanu było w pokoju), że MW ma swój specyficzny styl rozgrywki. Ogólnie dotyczy to wszystkiego. Począwszy od głupich czcionek, logosów, gameplay'u, personalizacji itp. Jak to powiedział jeden od nas "w MW wszystko jest takie duże i konkretnie dojebane". W BO tego brakowało. Miało się wrażenie jakby gra była niedokończona. Pomijam już rzecz kardynalną w takich grach, czyli spadki animacji. W BO momentami aż żal było patrzeć. MW nie ma czegoś takiego. Wszystko jest płynniutkie do bólu. Nie wspomina już o błędach, których na początku BO miało całą masę i dopiero z czasem zaczęło się ich powoli wyzbywać (chociażby nieszczęsne freez'y obrazu).

@Piter
Coś masz z netem nie tak. Ja mam Neo 6MB i zero problemów z dołączaniem do meczy. Poważnie musisz mieć coś zjebane, bo u mnie nie ma mowy o grze na 1-2 kreskach. Zawsze mam 3-4. Jak zdarzy się, że połączy mnie gdzieś gdzie mam 2 kreski, to naprawdę rzadkość (w MW3 może ze 3 razy mi się to zdarzyło na 9 godzin gry), a poza tym ja nie gram na takich serwerach i od razu wychodzę.

Btw. Mam kilka pytań.

1. Jest możliwość wrzucania filmików na YT tak jak w BO?
2. Możecie podczas oglądania meczy w kinie ustawić kamerę fpp na kimś innym? U mnie tylko przy podglądzie mojego wojaka daje taką możliwość.
3. Przed premierą wspominali coś o zmianie wyglądu postaci w zależności od używanego ekwipunku. Istnieje to w grze? Pytam bo nie zauważyłem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2011, 17:57:41 pm wysłana przez BoBaN »

nakimushi

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 10, 2011, 18:03:20 pm »
to ze gra najwiecej ludzi nie swiadczy o jakosci produktu  ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 10, 2011, 18:07:13 pm »
No nie wiem Naki. Jeśli gra jest dobra, to więcej ludzi ma ochotę w nią i stąd więcej klanów w ligach.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 10, 2011, 19:19:19 pm »
Cod jest przystepny. Stad jego popularnosc. MW3 z nowym systemem ks jeszcze bardziej stara sie byc dla kazdego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 10, 2011, 19:59:48 pm »
czołowkom Polskich graczy na ps3 i z tym się moge z tobą zgodzić.
Przecież CoD i ,,czołowka polskich graczy na ps3" nawzajem się wykluczają. Ta gra ma tak wykurwistego autoaima, że nawet pies by tę grę ogarniał.

Wiadome. Ja jak muszę wyjść do klopa, to zostawiam pad kotu i spokojnie daje rade. Elfor ma zawsze tak dużo frag'ów, bo on trzyma w domu szympansa, więc ma przewagę nad psami i kotami. :roll:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 10, 2011, 20:19:32 pm »
czołowkom Polskich graczy na ps3 i z tym się moge z tobą zgodzić.
Przecież CoD i ,,czołowka polskich graczy na ps3" nawzajem się wykluczają. Ta gra ma tak wykurwistego autoaima, że nawet pies by tę grę ogarniał.

Wiadome. Ja jak muszę wyjść do klopa, to zostawiam pad kotu i spokojnie daje rade. Elfor ma zawsze tak dużo frag'ów, bo on trzyma w domu szympansa, więc ma przewagę nad psami i kotami. :roll:
Rozumiem, ze aimbota wylaczacie?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #740 dnia: Listopada 10, 2011, 23:05:33 pm »

bo on trzyma w domu szympansa, więc ma przewagę nad psami i kotami. :roll:

A tu Bobuś parsknąłem śmiechem!  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #741 dnia: Listopada 10, 2011, 23:59:10 pm »
czołowkom Polskich graczy na ps3 i z tym się moge z tobą zgodzić.
Przecież CoD i ,,czołowka polskich graczy na ps3" nawzajem się wykluczają. Ta gra ma tak wykurwistego autoaima, że nawet pies by tę grę ogarniał.

Wiadome. Ja jak muszę wyjść do klopa, to zostawiam pad kotu i spokojnie daje rade. Elfor ma zawsze tak dużo frag'ów, bo on trzyma w domu szympansa, więc ma przewagę nad psami i kotami. :roll:
Rozumiem, ze aimbota wylaczacie?

A da się? :lol:

Jestem ciekaw w jakim trybie będzie rozgrywana liga. Zastanawiam się nad tym, bo już kilka razy miałem dziwną sytuację na normalu. Mam perka "pewna ręka" i w wąskim przejściu spotkałem kolesia przez co powinienem mieć przewagę przy strzale z biodra. Wpakowałem w niego prawie cały magazynek, a on mi je* i po mnie. Dużo osób patrzyło wtedy na moją kamerę i podniósł się temat detekcji i hp. Wszyscy zgodnie widzieli, że ja znacznie wcześniej zacząłem do niego strzelać, a mimo to dostałem. Postanowiliśmy uruchomić tryb Hardcore, żeby sprawdzić czy tam gra zachowuje się tak jak powinna. Okazało się, że na HC wszystko jest ok. Albo coś jest poj**ane z hp i dmg broni, albo perki są niedopracowane, albo gra ma momentami łapie jakieś uber lagi (chociaż gdyby je miała, to i na HC by to wyszło). Dziwna sprawa. Trzeba jeszcze trochę pograć i obadać dokładnie sprawę.

Wiadomość scalona: Listopada 11, 2011, 00:22:02 am
EDIT.
Przypomniałem sobie o kinie i przeanalizowałem sytuację na filmiku w maksymalnym zwolnieniu. Wygląda na to, że perk "pewna ręka" gówno daje. Moja kula pierwsza kolesia dosięgnęła, ale jego kula na tyle mocno ruszyła moim wojakiem, że strzelając z biodra, ładował pociski obok przeciwnika. Ten natomiast użył aima w tej akcji, a ja niestety zaufałem, że uratuje mnie tutaj perk i sadziłem z biodra. Zmieniłem sobie perk na "strzelec", bo jednak bardziej przyda się rozpoznanie wroga z daleka niż niby celniejsze strzelanie z biodra.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 00:22:02 am wysłana przez BoBaN »

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #742 dnia: Listopada 11, 2011, 03:54:48 am »
S&D w mw3 to taka kasza jak skur**syn, zrobisz 3 kroki i juz spotykasz przeciwna druzyne, na maxa nieprzemyslane spawn pointy/planty, na dominacji repawny centralnie z dupy ktorych nie da sie przewidziec, coraz wiecej wychodzi chujnni w tej grze, jeszcze troche i skonczy jak BO w moim przypdku :grin:

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #743 dnia: Listopada 11, 2011, 04:00:20 am »
@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

Marins

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #744 dnia: Listopada 11, 2011, 08:55:21 am »
Cytuj
Czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony Activision i nareszcie się doczekaliśmy. Call of Duty: Modern Warfare 3 ustanowiło nowy rekord sprzedaży, przebijając ustanowiony przez Black Ops wynik 7 milionów kopii sprzedanych w ciągu pierwszego dnia pobytu na rynku.

Gra trafiła bowiem w ręce 9,3 miliona graczy, z których 54% stanowią posiadacze Xboxów 360, 42% to "peestrójkowcy", natomiast tylko 4% to posiadacze innych platform.

 :o :o je**ni prawie 10 milionów.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #745 dnia: Listopada 11, 2011, 10:24:18 am »
@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

Mokro już masz? Gram tak jak wszyscy grają, więc przestań pie**olić i doszukiwać się tutaj jakiś związków z miłośnikami serii. No i nie rób z siebie takiego pro, bo to żałosne.

Wiadomość scalona: Listopada 11, 2011, 10:26:02 am
S&D w mw3 to taka kasza jak skur**syn, zrobisz 3 kroki i juz spotykasz przeciwna druzyne, na maxa nieprzemyslane spawn pointy/planty, na dominacji repawny centralnie z dupy ktorych nie da sie przewidziec, coraz wiecej wychodzi chujnni w tej grze, jeszcze troche i skonczy jak BO w moim przypdku :grin:

Mapy są strasznie przegięte jeśli chodzi o S&D. Dużo trudniejsze niż w MW2. Trzeba będzie więcej treningu, żeby ogarnąć możliwe schematy, bo tym razem jest mnóstwo możliwości dostania się do bomb side'ów przez co obrona jest znacznie trudniejsza.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 10:26:02 am wysłana przez BoBaN »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #746 dnia: Listopada 11, 2011, 10:43:05 am »
Jestem ciekaw w jakim trybie będzie rozgrywana liga. Zastanawiam się nad tym, bo już kilka razy miałem dziwną sytuację na normalu. Mam perka "pewna ręka" i w wąskim przejściu spotkałem kolesia przez co powinienem mieć przewagę przy strzale z biodra. Wpakowałem w niego prawie cały magazynek, a on mi je* i po mnie. Dużo osób patrzyło wtedy na moją kamerę i podniósł się temat detekcji i hp. Wszyscy zgodnie widzieli, że ja znacznie wcześniej zacząłem do niego strzelać, a mimo to dostałem. Postanowiliśmy uruchomić tryb Hardcore, żeby sprawdzić czy tam gra zachowuje się tak jak powinna. Okazało się, że na HC wszystko jest ok. Albo coś jest poj**ane z hp i dmg broni, albo perki są niedopracowane, albo gra ma momentami łapie jakieś uber lagi (chociaż gdyby je miała, to i na HC by to wyszło). Dziwna sprawa. Trzeba jeszcze trochę pograć i obadać dokładnie sprawę.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 11, 2011, 00:22:02 am[/time]
EDIT.
Przypomniałem sobie o kinie i przeanalizowałem sytuację na filmiku w maksymalnym zwolnieniu. Wygląda na to, że perk "pewna ręka" gówno daje. Moja kula pierwsza kolesia dosięgnęła, ale jego kula na tyle mocno ruszyła moim wojakiem, że strzelając z biodra, ładował pociski obok przeciwnika. Ten natomiast użył aima w tej akcji, a ja niestety zaufałem, że uratuje mnie tutaj perk i sadziłem z biodra. Zmieniłem sobie perk na "strzelec", bo jednak bardziej przyda się rozpoznanie wroga z daleka niż niby celniejsze strzelanie z biodra.
W żadnej odsłonie gry nie było tak, że perk ulepszający strzelanie z biodra daje przewagę nad strzelaniem z celownikiem, więc nie wiem, czemu jesteś tak bardzo zdziwiony sytuacją.


Z innej beczki to na tych mapach z Polakami to się czasem w ogóle nie da grać. Ja myślałem, że to Włosi są największymi camperami, ale się grubo pomyliłem. To co wyprawiają Polacy się w pale nie mieści. Camperka naszych rodaków to niemal sport narodowy w MW3.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #747 dnia: Listopada 11, 2011, 10:50:11 am »
W żadnej odsłonie gry nie było tak, że perk ulepszający strzelanie z biodra daje przewagę nad strzelaniem z celownikiem, więc nie wiem, czemu jesteś tak bardzo zdziwiony sytuacją.

Nie chce mi się tego nagrywać bo bym Ci pokazał o co chodzi. Wystarczy napisać, że wszyscy, którzy podglądali moją kamerę byli zdziwieni, że to koleś wygrał pojedynek. Ja zacząłem dużo wcześniej strzelać, ale tylko jedna kula w niego trafiła, po czym on strzelił z biodra i trafił mnie. Skutek był taki, że rzuciło moją postacią lekko i zamiast w niego zacząłem siać obok, a on w tym czasie nadusił aima i wpuścił serię we mnie.

Wiadomość scalona: Listopada 11, 2011, 11:08:58 am
@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

Podbijam, bo chciałbym żebyś mi podpowiedział gdzie wyłącza się tego aimbota. Pytam poważnie, bo chciałem zagrać z wyłączonym i sprawdzić jak się gra.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 11:08:58 am wysłana przez BoBaN »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #748 dnia: Listopada 11, 2011, 11:14:52 am »
@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

Mokro już masz? Gram tak jak wszyscy grają, więc przestań pie**olić i doszukiwać się tutaj jakiś związków z miłośnikami serii. No i nie rób z siebie takiego pro, bo to żałosne.
Mokro? Widze, ze zylka peka :lol: Jestes ,,zalosny'' :lol: Spinasz sie o glupia gierke jak typowe dziecko Coda :lol:  Pro? Nie trzeba byc pro by stwierdzic, ze Cod z aimbotem i zerowym recoilem jest samograjem.

Edit. Aimbota wylacza sie w opcjach :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 11:16:41 am wysłana przez dante0 »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #749 dnia: Listopada 11, 2011, 11:40:49 am »
Wyłączyłem sobie aimbota dla SP i ciągle mam mimo wszystko wrażenie, że celowniczek lekko zjeżdża na przeciwnika.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #750 dnia: Listopada 11, 2011, 11:52:16 am »
@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

Mokro już masz? Gram tak jak wszyscy grają, więc przestań pie**olić i doszukiwać się tutaj jakiś związków z miłośnikami serii. No i nie rób z siebie takiego pro, bo to żałosne.
Mokro? Widze, ze zylka peka :lol: Jestes ,,zalosny'' :lol: Spinasz sie o glupia gierke jak typowe dziecko Coda :lol:  Pro? Nie trzeba byc pro by stwierdzic, ze Cod z aimbotem i zerowym recoilem jest samograjem.

Edit. Aimbota wylacza sie w opcjach :lol:

Gdzie w opcjach? W multi nie widzę takiej opcji. Wskaż mi dokładnie.

Btw. Już wiemy, że gra jest samograjem. Nie jaraj się tym tak bardzo, bo obrażasz szympansa od Elfora.


Wiadomość scalona: [time]Listopad 11, 2011, 12:11:24 pm[/time]
Gdzie w opcjach? W multi nie widzę takiej opcji. Wskaż mi dokładnie.
A w jakim Codzie sprawdzasz? W BO było w sterowaniu.

A o jakim CoD'dzie jest ten temat? Bo ja widzę, że rozmawiamy w temacie o MW3.

Chłopie specjalnie dopytuje Cię o włączanie asysty celowania, bo w Modern Warfare 3 NIE DA SIĘ JEJ WYŁĄCZYĆ W MULTI (W MW2 jest tak samo)!!! Tylko i wyłącznie w singlu jest taka możliwość. Na tym zakończmy dyskusję, bo jak widać nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 12:27:26 pm wysłana przez BoBaN »

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #751 dnia: Listopada 11, 2011, 11:58:47 am »
Gdzie w opcjach? W multi nie widzę takiej opcji. Wskaż mi dokładnie.
A w jakim Codzie sprawdzasz? W BO było w sterowaniu.

Cytuj
Btw. Już wiemy, że gra jest samograjem. Nie jaraj się tym tak bardzo, bo obrażasz szympansa od Elfora.
Teraz się znowu jaram :lol: Ty za to masz minę jak pokerzysta :lol:

Edit:

A o jakim CoD'dzie jest ten temat? Bo ja widzę, że rozmawiamy w temacie o MW3.
Taa, filmików z BO, MW1, MW2 nikt tu nie zamieszcza, Ty nie wracasz do MW2. Zero offtopów :lol:
Cytuj
Chłopie specjalnie dopytuje Cię o włączanie asysty celowania, bo w Modern Warfare 3 NIE DA SIĘ JEJ WYŁĄCZYĆ W MULTI (W MW2 jest tak samo)!!! Tylko i wyłącznie w singlu jest taka możliwość. Na tym zakończmy dyskusję, bo jak widać nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.
Czyli w MW nie można wyłączyć asysty. O ho ho ho :lol: Czyli ta seria jest jeszcze bardziej gówniana niz myślałem :lol: Najlepsze jest to, że tylko w singlu się da :lol: Mam dla ciebie radę ,,chłopie". Odpal sobie Black Opsa, zagraj z AA i bez. Zobaczysz jaka jest różnica. Później odpowiedz sobie na pytanie, czy ta ,,czołowka graczy w polsce" na pewno jest czołowką, skoro gra w taką grę.

Cytuj
nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz
:lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 12:35:25 pm wysłana przez dante0 »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #752 dnia: Listopada 11, 2011, 12:36:45 pm »
Wyłączyłem sobie aimbota dla SP i ciągle mam mimo wszystko wrażenie, że celowniczek lekko zjeżdża na przeciwnika.
W poprzednich MW tak było.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #753 dnia: Listopada 11, 2011, 12:39:51 pm »
Po co ciągniesz temat. Najpierw zacząłeś szydzić, że nie wiem gdzie wyłączyć aimbota, a teraz okazało się, że sam pieprzysz głupoty, bo aimbota w multi nie da się wyłączyć. Pogrążyłeś się i tyle w temacie. Taki z Ciebie specjalista i znawca tematu dante. Zarówno w MW2 jak i w MW3 nie ma możliwości wyłączenia asysty. Dlatego ta wypowiedź:

@Boban
Da sie. Dziwne, ze Ty, milosnik tej serii o tym nie wiesz. Widocznie tak zajebiscie ci sie z tym gra, ze nawet do opcji nie zerknales by sprawdzic czy mozna to wylaczyc :lol:
No, ale ,,czolowka polskich graczy" tak juz ma :lol:

...jest naprawdę żałosna, bo okazało się, że owszem zerknąłem, żadna czołówka graczy (czy to polskich czy ruskich) nie ma wpływu na to czy gra z aimbotem czy bez, bo aimbot jest zawsze włączony i tak, ja miłośnik serii doskonale wiem o tym co ta gra oferuje. Za to Ty nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Sorry "mistrzu", ale pierdolnąłeś sobie sam headshota.

Wiadomość scalona: Listopada 11, 2011, 12:42:36 pm
Czyli w MW nie można wyłączyć asysty. O ho ho ho :lol: Czyli ta seria jest jeszcze bardziej gówniana niz myślałem :lol:

To żeś się obudził. Trzeba było najpierw zagrać, a potem się wypowiadać, bo faila zapodałeś strasznego. Następnym razem jak będziesz chciał się mądrzyć i udawać znawce tematu, to może najpierw sprawdź chociażby u kolegi o czym mówisz, żeby potem nie przysadzić podobnego smuta.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 12:42:36 pm wysłana przez BoBaN »

svonston

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #754 dnia: Listopada 11, 2011, 12:44:11 pm »
test bobanowy

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #755 dnia: Listopada 11, 2011, 12:44:57 pm »
test bobanowy

Teraz już działa. W poprzednim poście coś się popsuło. Mimo wszystko dzięki. :)

svonston

  • Gość
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #756 dnia: Listopada 11, 2011, 13:00:05 pm »
Ja nie moglem napisac, bo wyskakiwalo, ze musze odczekac iles tam s, a nigdize posta nie pisalem :)

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #757 dnia: Listopada 11, 2011, 13:50:01 pm »
Po co ciągniesz temat. Najpierw zacząłeś szydzić, że nie wiem gdzie wyłączyć aimbota, a teraz okazało się, że sam pieprzysz głupoty, bo aimbota w multi nie da się wyłączyć. Pogrążyłeś się i tyle w temacie. Taki z Ciebie specjalista i znawca tematu dante. Zarówno w MW2 jak i w MW3 nie ma możliwości wyłączenia asysty.
Ale jest taka możliwość w BO, a ma on CoD w tytule, więc sorry, ale twoje ,,headshoty" ,  ,,faile" i ogólne zarzucanie mi braku wiedzy o tej serii to tylko  pusty słowotok. MW nie ma opcji wył. AA? Cóż, widocznie MW ,,lekkko" przeceniłem. Tym bardziej zasadne jest to co napisałem wcześniej:

Cytuj
Czyli ta seria jest jeszcze bardziej gówniana niz myślałem  Najlepsze jest to, że tylko w singlu się da.  Mam dla ciebie radę ,,chłopie". Odpal sobie Black Opsa, zagraj z AA i bez. Zobaczysz jaka jest różnica. Później odpowiedz sobie na pytanie, czy ta ,,czołowka graczy w polsce" na pewno jest czołowką, skoro gra w taką grę.





BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #758 dnia: Listopada 11, 2011, 16:03:54 pm »
Co mnie BO obchodzi. Nie odwracaj kota ogonem. Szydziłeś, że wykazałem się nieznajomością serii, a ja Ci udowodniłem, że to Ty pojęcia nie masz o czym gadasz, bo w MW aimbota nie da się wyłączyć w trybie multi.

Wiadomość scalona: Listopada 11, 2011, 16:08:53 pm
Btw. Tym czasem pojawia się nowy patch do MW3, który...spierdolił mi grę. Mam freez'y jak w Black Opie, a wcześniej nie miałem. Tak jakby konsola nie radziła sobie z doczytywaniem mapy podczas biegu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2011, 16:08:53 pm wysłana przez BoBaN »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modern Warfare 3
« Odpowiedź #759 dnia: Listopada 11, 2011, 16:26:24 pm »
Też miałem dziś freezy podczas jednej gry później już było w miarę ok.
Yeahh, me and hate that's an odd couple