Autor Wątek: PES 2012  (Przeczytany 94060 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #400 dnia: Września 26, 2011, 17:42:32 pm »
Tylko że wiesz że kto się nie rozwija ten się cofa, no i EA nie ma i raczej nie będzie mieć tego geniuszu który mają KCET. PES od zawsze był bardziej piłkarski, bardziej taktyczny i lepiej pokazywał różnice w grze poszczególnych drużyn czy piłkarzy. Na tej generacji PES miał problemy z oddaniem płynności i feelingu gry. Głównie przez kiepskie AI, po części przez animację i detekcję kolizji. Pierwszą rzecz została napisana od nowa(i z miejsca przegoniła to które było w Fifie). Problemy z płynnością zostały i detekcją kolizji zostały usprawnione, może jeszcze nie jest to ten poziom co np. AI, ale jest w porządku, jeśli w przyszłorocznej edycji skupią się na tym, to śmiem twierdzić że i tu przegonią Fifę, zresztą już teraz jest trochę animacji które prezentują się lepiej niż w Fifie. Co prawda nie podoba mi się to że w drugim demie poszli bardziej w stronę Fify z oddaniem czucia wagi zawodnika i co za tym idzie reakcji mięśni wirtualnych graczy na poszczególne reakcję na boisku. Na szczęście jeszcze to nie jest ten poziom, mówię na szczęście bo w Fifie kompletnie nie czuję graczy i ich wagi, wagi piłki. Chociaż wg. mnie lepiej to było oddane w pierwszym demie. Jednak strzały, podania są lepsze w PES'ie(przy obniżeniu wskaźnika asysty do 1 czy 2 kresek). Atmosfera meczu i przywiązanie do detali także kuluję w Fifie, za to PES 2012 je świetnie oddaje. No i Fifa jest zbyt prosta, zbyt łatwo może w nią grać niedzielny gracz, to także irytuję w online. To moja subiektywna opinia. Dlatego w tym roku wolę PES'a. Za rok myślę że wszyscy hardkorowi fani PES z lat PS2 przeniosą się na ostatnie lata tej generacji do obozu PES, jeśli tylko KCET skupi się na sekcji technologicznej(animacja, detekcja kolizji, gra ciałem) która ciągle wymaga pracy. 8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #401 dnia: Września 26, 2011, 20:11:43 pm »
Najlepsze jest to ze w recenzjach pojawia sie "Impact Engine works perfect "  :troll:


Sa tez recenzje gdzie pisza, za sie trafiaja kwiatki z IE, ale nie przeszkadza to b.dobremu gameplay'owi

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #402 dnia: Września 26, 2011, 22:56:25 pm »
W Fifie nie trzeba akurat tak wielkich zmian bo seria przez ostatnie lata przeszła gruntowne zmiany.
Fifa jest taka jaka byla przez ostatnie 10 lat ;]. Poza sciagnieciem sterowania z PES i przejsciem na next gen to wiekszych zmian nie bylo. Szybka, latwa i efektowna, ale przez to nie trafia do wszystkich. To powoduje, ze nie mozna powiedziec ze jest najlepsza.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #403 dnia: Września 26, 2011, 23:16:34 pm »
W Fifie nie trzeba akurat tak wielkich zmian bo seria przez ostatnie lata przeszła gruntowne zmiany.
Fifa jest taka jaka byla przez ostatnie 10 lat ;]. Poza sciagnieciem sterowania z PES i przejsciem na next gen to wiekszych zmian nie bylo. Szybka, latwa i efektowna, ale przez to nie trafia do wszystkich. To powoduje, ze nie mozna powiedziec ze jest najlepsza.


beka ty i Unli to jestescie tacy hejterzy ze szok klapki na oczach zeby gadac ze Fifa jest taka sama od 10lat to chyba dalej grasz w PES5 lub 6 i widzisz tylko Fife z numerkiem 6. Pobudka  :P

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #404 dnia: Września 27, 2011, 00:19:01 am »
W piłeczkę Konami grałem jeszcze na SNES'ie. Na PSX ISS był dla mnie objawieniem. Od początku swego istnienia Fifa przegrywała w moich oczach z ISS/PES. Właściwie muszę się przyznać, że mój stosunek do niej był taki jak np. Unlimited'a (mimo wszystko Fifa '98 była na prawdę fajna!). W 2008 roku sytuacja zmieniła się diametralnie. PES 2008 był katastrofalny! Nie mogłem w to uwierzyć. Jak to kur**?! Przecież to PES, PES nie ta niedojebana Fifa! Szok i zawód totalny. Na dwa lata zarzuciłem granie w piłki na konsolach. W 2010 wyszła nowa Fifka i znowu zdębiałem - wow, fajne to! I tak mi zostało. Co ciekawe wszyscy moi znajomi fanatycy PES'a mieli to samo. Co roku daję szansę nowym PES'om i co roku kupuję Fifę. Dla mnie to właśnie PES zatrzymał się kilka lat temu i jakoś nie może odnaleźć się w dzisiejszym świecie.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #405 dnia: Września 27, 2011, 07:45:25 am »
Zgodze sie z Kunem, dla mnie takze Pes 2008/9/10 to nie bylo to, 11 dala nadzieje, a tegoroczny Pes to usprawniona 11, wreszcie da sie spokojnie w Pesa pograc. Dla mnie ta edycja ma glebie i tak kupuje sie ja glownie dla singla ML oraz dla Multi bo z tego co wiadomo to smiga dobrze.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #406 dnia: Września 27, 2011, 08:41:03 am »
Mówicie panowie o grze z przeciwnikiem czy po prostu PES się stacza? Nie dostrzegłem przez te wszystkie lata, że seria się paprze bo w zasadzie spędziłem na grze on-line czy w ogóle z żywym graczem około 3 minut. Kiedyś byłem na turnieju, ale darowałem sobie przegrywając w niewyjaśniony sposób dwa razy prowadząc 3-0. Za czasów ISS 98 spotykaliśmy się z kolesiami, ale później wszystko się skończyło. No, jeszcze WE 4 (z tym przekozackim japońskim komentatorem) potrafiło nas zebrać do kupy. Tearaz jednak kupuję PES'a tylko i wyłącznie dla jednego trybu - Master League. I to mi w sumie wystarczy. Za dużo jest innych gier by grać często w gałę.

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #407 dnia: Września 27, 2011, 16:52:25 pm »
W Fifie nie trzeba akurat tak wielkich zmian bo seria przez ostatnie lata przeszła gruntowne zmiany.
Fifa jest taka jaka byla przez ostatnie 10 lat ;]. Poza sciagnieciem sterowania z PES i przejsciem na next gen to wiekszych zmian nie bylo. Szybka, latwa i efektowna, ale przez to nie trafia do wszystkich. To powoduje, ze nie mozna powiedziec ze jest najlepsza.


beka ty i Unli to jestescie tacy hejterzy ze szok klapki na oczach zeby gadac ze Fifa jest taka sama od 10lat to chyba dalej grasz w PES5 lub 6 i widzisz tylko Fife z numerkiem 6. Pobudka  :P
Napisz konkretnie co EA wnioslo do gatunku, skoro nawet wlasnego systemu sterowania nie byli wstanie stworzyc.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #408 dnia: Września 27, 2011, 20:02:00 pm »
W Fifie nie trzeba akurat tak wielkich zmian bo seria przez ostatnie lata przeszła gruntowne zmiany.
Fifa jest taka jaka byla przez ostatnie 10 lat ;]. Poza sciagnieciem sterowania z PES i przejsciem na next gen to wiekszych zmian nie bylo. Szybka, latwa i efektowna, ale przez to nie trafia do wszystkich. To powoduje, ze nie mozna powiedziec ze jest najlepsza.


beka ty i Unli to jestescie tacy hejterzy ze szok klapki na oczach zeby gadac ze Fifa jest taka sama od 10lat to chyba dalej grasz w PES5 lub 6 i widzisz tylko Fife z numerkiem 6. Pobudka  :P
Napisz konkretnie co EA wnioslo do gatunku, skoro nawet wlasnego systemu sterowania nie byli wstanie stworzyc.

Dzialajacy online ?  :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #409 dnia: Września 27, 2011, 20:12:17 pm »
Pełnych nobów i lamów grających na auto. :troll: Coś jeszcze?

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #410 dnia: Września 27, 2011, 20:20:31 pm »
Pełnych nobów i lamów grających na auto. :troll: Coś jeszcze?

Zapomniales wpomniec o nagminnych ucieczkach, ktore sa ulatwione przez opcje wychodzenia z meczu  :???:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #411 dnia: Września 27, 2011, 20:46:40 pm »
Pełnych nobów i lamów grających na auto. :troll: Coś jeszcze?


Jak się pozostaje poniżej piątego poziomu, to ciągle będzie się trafiać na noobki  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #412 dnia: Września 27, 2011, 20:50:48 pm »
Pełnych nobów i lamów grających na auto. :troll: Coś jeszcze?


Jak się pozostaje poniżej piątego poziomu, to ciągle będzie się trafiać na noobki  :lol:


 :yes_anim: :yes_anim: :yes_anim: :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #413 dnia: Września 27, 2011, 21:02:38 pm »
Nie chciało by mi się nawet przez to przebrnąć, by wyjść ponad ten 5 level. :troll:

Koniec offtopowania, menu online w PES 2012 ładniejsze i bardziej intuicyjne niż te w Fifa 12, do tego trochę info o online w PES 2012.

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2012-online-info-revealed/

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #414 dnia: Września 27, 2011, 21:13:52 pm »
Gametrailers

[gametrailers=420,360]http://www.gametrailers.com/video/review-pro-evolution/721460[/gametrailers]

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #415 dnia: Września 27, 2011, 21:17:06 pm »
Widziałem, ale tu nie działa. :P

nakimushi

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #416 dnia: Września 27, 2011, 21:57:06 pm »
wlasnie udalo mi sie zgarnac jedyna kopie z pracy  8)
to sobie dzisiaj pogram okiem starego wyjadacza ktory ostatnie 2 lata gral w Fife...
jutro cos napisze  :grin:

iko

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #417 dnia: Września 27, 2011, 22:01:16 pm »
wiedz, że coś się dzieje!! nakimushi zagra w Pro Evo 2012. 8)

ps. oczywiście życze miłego giercowania z tą jak to się mówi grą 'piłkarską'.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2011, 22:02:58 pm wysłana przez Mateo »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #418 dnia: Września 28, 2011, 08:02:39 am »
wczoraj grałem pierwszy raz w demko i wszystko ładnie, pięknie, gra się naprawdę super, ale dropy animacji są tak wkurwiające, że się prawie grać nie da. przynajmniej na iksa, przynajmniej w demie:/

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #419 dnia: Września 28, 2011, 08:26:45 am »
Tak narzekali na to ludzi grający na X360, John powiedział że to wina dema, w pełnej wersji jest ok. Na PS3 w demie pod tym względem jest ok, wszystko chodzi płynnie. 8)

Wrażenia z pełnej wersji:
Cytuj
"So had a few games.

subjective opinion:

definitley different to 2nd demo.

GREAT GAME. PURE HEAVEN (need more time, but I'm sure. me saying in regards to demo1 that "I did not like it." So try to figure out.)

Graphics:
-sharper(!)
-goal post seem more white than in demo (night games for sure)
-night game lightning is good (even in comparison to demo and definetly better than pes2011)
-checked rain and yes, it's not "visible". Only on replays. Raindrops seem to fine and small and are not visible.
Presentation/Atmosphere:
-Flags appear in behind of players entrance and anthem
-Both national anthems played (last 10sec), (didn't watch the intro often in pes2011 but there was always hometeams anthem or if not aivalable guest team. this time it's both if aivalable.)
-German Commentary is alright
-Crowd sounds are ok, but nothing different than demo2. Whistles are great, atmosphere is fine.

Gameplay:
-COM Team: more build up, less furious attacking than in demo. Still deadly on counters and using gaps very smart. (Prof Level)
-some new animations.
-Hold up Play works.
First I wanted to say "works better". But there was obviously sth not working in the demo. Final game is much more balanced!
Reasons could be:
-The Ball is not that much attached to the leg as in demo (still to much for lower skiller players in my preference),
so my subjective opinion is that is one reason.
-Dribbling is still very strong but Players seem a little bit heavier (VERY SUBJECTIVE OPINION) and the whole game feels more balanced and paced. So I understand people saying dribbling is "toned down", but it's not like that. It's more balanced, You will not see Pazini raping your defence appart while you think you did everything right. But star players are still shining. I have to keep it like that.
-Sliding tackles are more long range. First tought people are making this up but its defintely the case. And sliding tackles make more sense now, as it should be.
-passing "feels" better (me 2bars, subjective imo, all depending on the point "balance")
-Keepers: Could be better.
But I'm more concerned about the upcoming patch making them to good than the situation they are in in final version. Had 3 one on ones were COM Keeper saved all of them. Shots from Long range or outside the box seem a "problem" but nothing unrealistically stupid errors happened. Actually not one error at all. Had not that much games, but twice I was like "well he could have saved that" but nothing special.

-nice new soundtrack songs

Last point:
I think everyone can calm down. really. Improvements to the demo: a lot.
Negative aspects in comparison to demo: None"

I kolejna:

Cytuj
"What a game ( final version on PC ) , Game PLAY is very fluid , Passing is crisp , Has alot of zip and curling for the ball , The game plays naturally as in real life , Some passes could be missed as real matches , Players running as in actual games , Graphics are sharper , GK`s has been improved alot , Players hold up play and contain the ball , A.I is more smarter , Sharper , Knows the right time when to pass and when to dribble . Passes are fluid as DEMO 1 , One on ones finish is joy to make , Blimp camera is a nice try from KONAMI ( You can watch the whole stadium from that camera angle ) , going back to play and come back again."
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2011, 08:40:39 am wysłana przez Unlimited »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #420 dnia: Września 28, 2011, 15:34:24 pm »

ps.ciekawe ja bede chcial wpuscic Teveza z lawki to 'konsola pozwoli' :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #421 dnia: Września 28, 2011, 15:52:36 pm »
dobre :lol: :lol: :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #422 dnia: Września 28, 2011, 15:54:53 pm »
ja zagralem wczoraj 3 mecze i pewnie nikt mi tu nie uwierzy ale ta gra prawie wogole sie nie zmienila  :(
gra sie naprawde slabo i graficznie tez nie ma zadnych fajerwerkow ... postacie wygladaja jak zombie podczas hymnu / moze jedynie ci najwieksi pilkarze sa zrobieni dobrze
murawa i stadion wyglada slabo.
gra sie bardzo podobnie jak w poprzedniego pesa ....
brakuje mi czegos w tej grze - wogole nie czuc dynamiki i sily uderzenia .... postacie smiesznie biegaja
na 2 strzelone bramki ktore ogladalem w powtorce z bliska pilka dostawala jakis dziwnych rotacji pol metra przed glowa przeciwnika od ktorego sie miala odbic albo miala jakies dziwne glicze i zmiany kierunku odbijajac sie od bramkarza pod dziwnym katem  :roll:
no ale pewni AI ta gre uratuje albo mam wersje z pierwszego dema  :lol:

nie gralem jesze w Fife12 ale ta gra jest ciagle daleko z tylu do Fify11 wedlug mnie/

Wiadomość scalona: Września 28, 2011, 15:59:02 pm
ale sa i tacy co jednak twierdza ze jest duzy postem ... 7/10
http://www.incgamers.com/Reviews/1236/pes-2012-review
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2011, 15:59:02 pm wysłana przez nakimushi »

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #423 dnia: Września 28, 2011, 16:02:32 pm »
ja zagralem wczoraj 3 mecze i pewnie nikt mi tu nie uwierzy ale ta gra prawie wogole sie nie zmienila  :(
Masz racje. Nikt nie uwierzy :troll:.
Nie zauwazyles czegos takiego jak np zmiany w wykonywaniu stalych fragmentow gry :>? Albo calkiem przemodelowanych dryblingow :>?.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2011, 16:46:41 pm wysłana przez MGS »
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Spidey^

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #424 dnia: Września 28, 2011, 16:05:52 pm »
wogole nie czuc dynamiki i sily uderzenia .... postacie smiesznie biegaja
Dlaczego w wątku o PES piszesz o FIFIE? :curve:

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #425 dnia: Września 28, 2011, 16:13:15 pm »
 :hihi:

postacie wygladaja jak zombie podczas hymnu

To sie chyba rowniez tyczy fifiy  ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #426 dnia: Września 28, 2011, 16:28:39 pm »
Nakamushi na jakich ustawieniach grałeś, możesz się pochwalić?

Generalnie dziwną masz opinie o grze.

nakimushi

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #427 dnia: Września 28, 2011, 16:48:09 pm »
poziom trudnosci proffesional  ... semi assisted ./  co tam jeszcze mozna ustawic ?
taka mam opinie - gralem w ta gre tyle lat kiedys i naprawde przyjecie pilki ,, walka w powietrzu ,., strzaly ,,bieganie ... wszystko wyglada tak samo
dryblingu narazie nie obczailem - pogram dluzej w weekend to zobacze
dam napewnoe tej grze szanse ale pierwsze wrazenia sa jakie sa.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #428 dnia: Września 28, 2011, 16:54:41 pm »
Hmm..ludzie piszą że podania są zmienione i że w demie 1 kreska = w pełnej wersji 2-3 kreski. Ty mówisz coś innego. Daj grze szansę i zobacz sobie tutotrial który dałem wcześniej, z nim gra się o wiele lepiej, bo wiesz co możesz zrobić. W PES'a gra się kompletnie inaczej niż w Fife, może przez to masz takie wrażenie. Z dryblingu polecam trzymać R2 i potem R1 bardzo fajna animacja która pozwala zrobić sobie trochę miejsca na podanie, strzał, wyminięcie zawodnika. ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #429 dnia: Września 28, 2011, 17:22:51 pm »
ja zagralem wczoraj 3 mecze i pewnie nikt mi tu nie uwierzy ale ta gra prawie wogole sie nie zmienila  :(
gra sie naprawde slabo i graficznie tez nie ma zadnych fajerwerkow ... postacie wygladaja jak zombie podczas hymnu / moze jedynie ci najwieksi pilkarze sa zrobieni dobrze
murawa i stadion wyglada slabo.
gra sie bardzo podobnie jak w poprzedniego pesa ....
brakuje mi czegos w tej grze - wogole nie czuc dynamiki i sily uderzenia .... postacie smiesznie biegaja
na 2 strzelone bramki ktore ogladalem w powtorce z bliska pilka dostawala jakis dziwnych rotacji pol metra przed glowa przeciwnika od ktorego sie miala odbic albo miala jakies dziwne glicze i zmiany kierunku odbijajac sie od bramkarza pod dziwnym katem  :roll:
no ale pewni AI ta gre uratuje albo mam wersje z pierwszego dema  :lol:

nie gralem jesze w Fife12 ale ta gra jest ciagle daleko z tylu do Fify11 wedlug mnie/

Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 28, 2011, 15:59:02 pm[/time]
ale sa i tacy co jednak twierdza ze jest duzy postem ... 7/10
http://www.incgamers.com/Reviews/1236/pes-2012-review
Kto Ci zapłacił!? :mad:

A tak całkiem serio, to nowy PES ma na razie nawet całkiem niezłą średnią, choć niemal identyczną jak poprzednie odsłony:
X0 - 82%
Ps3 - 79%

Porównując do starszych gier:
PES 2011:
X0 - 79%
Ps3 - 77%

PES 2010:
X0 - 78%
Ps3 - 78%

PES 2009:
X0 - 74%
Ps3 - 77%

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #430 dnia: Września 28, 2011, 18:51:40 pm »
http://www.computerandvideogames.com/320367/reviews/pes-2012-review/
Najlepsza recenzja jaka ostatnio czytalem
a tu jaka ogladalem


Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #431 dnia: Września 28, 2011, 19:21:51 pm »
wogole nie czuc dynamiki i sily uderzenia .... postacie smiesznie biegaja
Dlaczego w wątku o PES piszesz o FIFIE? :curve:
Też tak przeczytałem posta z rozpędu i myślałem, że wytyka wady Fify :)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #432 dnia: Września 28, 2011, 19:56:22 pm »
Czyli podsumowujac po recenzjach i opiniach niektorych graczy PES12 przegrywa z FIFA12...Unli musisz powalczyc teraz  8)

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #433 dnia: Września 28, 2011, 20:09:58 pm »
Już swoje zdanie napisałem powyżej. PES to kwintesencja piłki. Jeśli ktoś jej nie kupuję, musi zanurzyć się w świat Fifa. Proste. 8)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #434 dnia: Września 28, 2011, 20:22:16 pm »
Już swoje zdanie napisałem powyżej. PES to kwintesencja piłki. Jeśli ktoś jej nie kupuję, musi zanurzyć się w świat Fifa. Proste. 8)
Jestem po twojej stronie, fifa to gówienko :troll:.

Unlimited

  • Gość
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #435 dnia: Września 28, 2011, 20:26:12 pm »
Jedne z ładniejszych bramek jakie ostatnio strzeliłem:





Ps. I klimacik meczu jak się patrzy:


MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #436 dnia: Września 28, 2011, 20:43:25 pm »
Jedne z ładniejszych bramek jakie ostatnio strzeliłem:


Eleganckie podanie  8)
Ale moje zgranie pilki przez Croucha do Bale'a lepsze  :troll:
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #437 dnia: Września 28, 2011, 20:46:57 pm »
To wy chyba nie widzieliście mojego zagrania na ścianę z runejem i petardy Naniego z 30 metrów od słupeczka :angel:

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #438 dnia: Września 28, 2011, 23:59:23 pm »
Nie przypominam sobie zebys sie chwalil :]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: PES 2012
« Odpowiedź #439 dnia: Września 29, 2011, 01:00:42 am »
Strasznie łatwo "kiwać" w nowym PES'ie! Czuję się jak bym w nieśmiertelną PES 6 grał.